عکس روز اینستاگرام

عکس روز اینستاگرام

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، پلنگ پرندهدو پلنگ جوان بر روی یک درخت در آفریقا مشغول بازی و استراحت هستند. پلنگ، در بالارفتن از درخت توانایی بالایی داشته که حتی می‌تواند لاشه یک حیوان را هم به شاخه درخت حمل کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، شانگهای در شبشانگهای با جمعیت ۲۴ میلیون نفری پرجمعیت‌ترین شهر دنیا به حساب می‌آید. این شهر یک مرکز اقتصادی جهانی است و بندر آن پرترددترین بندر کانتینر دنیا به حساب می‌آید. شانگهای در دلتای رود یانگ تسه در جنوب پای رود یانگ‌تسه در میانه انتهای شرقی خاک اصلی چین قرار دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، جست‌وجوی طلایک بالگرد متعلق به یکی از شرکت‌های استخراج‌کننده طلا در ارتفاعات کشور گینه‌نو، یک جست‌وجوکننده را به صخره‌های روخانه‌می‌فرستد تا میزان سنگ طلای این منطقه را بسنجد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، ویلاهای عجیب هلندباید هم ثروتمند و هم شجاع باشید تا طی زمستان و در اسخین‌دیک، به یک ویلای تفریحی بروید. این دریاچه‌ی کم عمق در هلند، در قرن هفدهم و بر اثر استخراج کود گیاهی برای مصرف گرمایشی شکل گرفت. امروزه، این جزیره‌های کوچک و باریک به تفرجگاهی دلنشین برای فرار از زندگی شهری بدل گشته‌اند. این ویلا‌ها مجهز به آب‌لوله‌کشی-شیرین، فاضلاب و برق هستند. البته در تمام طول سال به غیر از فصل زمستان، چون اقامت در کل سال در این محل قانونی نیست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، ماهی سالمونماهی آزاد یا ماهی سالمون، در آب‌های شیرین به دنیا می‌آیند، سپس به اقیانوس‌ها رفته و برای تخم‌گذاری دوباره به آب‌های شیرین بازمی‌گردند. در مورد تفاوت ماهی سالمون و ماهی قزل آلا باید اشاره کرد که این دو ماهی از یک خانواده هستند، اما گوشت بدن ماهی سالمون صورتی یا نارنجی (گل‌بهی) است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، محیط‌زیست‌بانان آزادچند محیط‌بان در کشور کنیا گرد آتش جمع شده‌اند. این نگهبانان طبیعت، مسئول آموزش افراد محلی در مواجهه با حیوانات وحشی مثل شیر و … هستند. در بعضی از کشورهای آفریقایی، بومی‌های محلی برای خلاص شدن از دست حیوانات شکارچی، بعضی لاشه‌ها را به سم آلوده کرده تا بعدا باعث مرگ گوشت‌خواران وحیش شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، بوسه آشناییدو توله فک روی توده‌ای یخی در ساحل سنت لورانس کانادا با هم رو در رو می‌شوند. و درحالی که هم‌دیگر را بو می‌کشند، بینی‌هایشان را به هم نزدیک می‌کنند. توله‌ها معمولا در این منطقه در ماه فوریه به‌دنیا می‌آیند، و پیش از این‌که دل به دریا بزنند و جدا شوند باید حدود دو هفته پیش مادر بمانند و شیر بخورند. اما کاهش میزان یخ‌های دریایی طی دهه‌ی گذشته مشکل جدی برای این توله‌ها ایجاد کرده است، و میزان مرگ‌ومیرشان به‌شدت افزایش پیدا کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، قبرستان گرینلندیکشور گرینلند در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده و محل سکونت حدود ۵۶ هزار نفر است، همچنین این کشور بعنوان کم‌تراکم‌ترین منطقه جهان از لحاظ جمعیتی شناخته می‌شود. به‌جز چند نقطه محدود که محل سکونت اهالی گروئنلند است سایر مناطق این جزیره یخ‌زده و بطور کلی خالی از سکنه است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
عکس روز اینستاگرام، عملیات انتحاری یک ماهیخرس‌های قهوه‌ای شمالی شکوه طبیعت وحشی هستند. در پارک طبیعت کتمای آلاسکا، منطقه‌ای به نام آبشار بروکس وجود دارد که خرس‌ها در آن‌جا به ماهیگیری می‌پردازند. این منطقه به‌خاطر ماهی‌های قزل‌آلایی که به جهت تخم‌ریزی از آب بیرون آمده و پرش می‌کنند شهرت دارد.

به انتهای لیست رسیدید