اخبار غلامحسین کرباسچی - آخرین و مهم ترین اخبار غلامحسین کرباسچی از خبرگزاری‌های ایران | خبری
غلامحسین کرباسچی

غلامحسین کرباسچی

نامه‌نیورنامه‌نیور12 ساعت قبل
انتخابات دور یازدهمین مجلس شورای اسلامی به پایان رسید، برگزاری انتخابات همیشه با حاشیه‌هایی همچون حضور چهره‌ها همراه است. به گزارش نامه نیوز، روز گذشته چهره‌های سیاسی زیادی برای شرکت در انتخابات به پای صندوق‎های رای رفتند. چهره‌هایی که در سال‌های گذشته عموما در عکس‌ها دیده می‌شدند اما دیروز خبری از آنها مخابره نشد و در عکس‌ها غایب بودند. یکی از اصلی‌ترین این چهره‎‌ها علی‌اکبر ناطق نوری است، در حالی عکسی از او مخابره نشد که روز قبلش ناطق مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد. از دیگر سو می‌توان به سعید جلیلی، محمد مهدی طهرانچی، عبدالله جاسبی، محمد محمدی ری شهری، اسدالله بادامچیان، محمدرضا باهنر، محمد نهاوندیان، پرویز فتاح، احمد توکلی و غلامحسین محسنی اژه‌ای اشاره کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
وی افزود: ما بین تکلیف شرعی و تکلیف انسانی احساس می‌کنیم باید بن بست‌هایی که وجود دارد را بشکنیم. ما نمی‌توانیم مردم را دعوت به حضور در انتخابات کنیم ولی علی رغم تایید صلاحیت حدود ۷۰۰۰ نفر از واجدین شرایط به دلایل مختلف در عرصه انتخابات حضور نداشته باشیم. کرباسچی گفت: ما در اطلاعیه حزب برای انتخابات ۱۰ سرفصل کلی را در صورت حضور کاندیداهای معرفی شده ارائه داده ‌ایم که برای طولانی نشدن سخنانم خبرنگار سوال کننده درباره برنامه‌های حزب را به این سرفصل‌ها ارجاع می‌دهم. وی تاکید کرد: ما به هیچ وجه نباید نهاد انتخابات که ناموس دموکراسی است را نادیده بگیریم و باید با تمام توان و با کمک احزاب اصلاح‌طلب و به کمک کاندیداهای اصلاح طلبی که در این عرصه حضور دارند، بتوانیم شرایط کنونی را با پیاده سازی سرفصل‌های اعلام شده بهبود ببخشیم. وی افزود: یاران هاشمی عنوان ژورنالیستی بوده که به معنای انتساب لیست به آقای هاشمی و خانواده ایشان نیست.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
وی افزود: ما بین تکلیف شرعی و تکلیف انسانی احساس می‌کنیم باید بن‌بست‌هایی را که وجود دارد، بشکنیم. ما نمی‌توانیم مردم را دعوت به حضور در انتخابات کنیم ولی علی‌رغم تأیید صلاحیت حدود ۷۰۰۰ نفر از واجدین شرایط به‌دلایل مختلف در عرصه انتخابات حضور نداشته باشیم. کرباسچی گفت: ما در اطلاعیه حزب برای انتخابات ۱۰ سرفصل کلی را در صورت حضور کاندیداهای معرفی‌شده ارائه داده‌ایم که برای طولانی نشدن سخنانم خبرنگار سؤال‌کننده درباره برنامه‌های حزب را به این سرفصل‌ها ارجاع می‌دهم. وی تأکید کرد: ما به هیچ وجه نباید نهاد انتخابات را که ناموس دموکراسی است نادیده بگیریم و باید با تمام توان و با کمک احزاب اصلاح‌طلب و به‌کمک کاندیداهای اصلاح‌طلبی که در این عرصه حضور دارند، بتوانیم شرایط کنونی را با پیاده‌سازی سرفصل‌های اعلام‌شده بهبود ببخشیم. وی افزود: یاران هاشمی عنوان ژورنالیستی بوده که به‌معنای انتساب لیست به آقای هاشمی و خانواده ایشان نیست.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، لیست حزب کارگزاران با حاشیه‌های زیادی همراه بود. تردیدی وجود ندارد که افرادی مثل آقایان کرباسچی و مرعشی به آقای هاشمی بسیار نزدیک بودند یا پرواضح است که خانواده آقای هاشمی نزدیک‌ترین افراد به ایشان بودند؛ اما آنها هم نمی‌توانند تصمیم خود را به آقای هاشمی نسبت دهند؛ مگر آنکه گفته شود آقای هاشمی وصیت‌نامه‌ای دارد که در آن گفته است آقایان کرباسچی، مرعشی و خانواده می‌توانند پس از مرگم از جانب من سخن بگویند و تصمیم بگیرند. من که چنین وصیت‌نامه‌ای ندیده‌ام و اگر دوستان چنین وصیتی از آقای هاشمی دارند، منتشر کنند تا ما هم آگاه شویم که چه کسی زبان آقای هاشمی است. حتی خانواده آقای هاشمی هم نمی‌توانند بگویند تمام اقدامات ما مورد تأیید آقای هاشمی بوده است. برخی آقای روحانی را در لباس آقای هاشمی می‌بینند و می‌گویند که روحانی ادامه‌دهنده راه هاشمی است.
مازن آنلاینمازن آنلاین5 روز قبل
پیام مازند - صادق زیباکلام در مصاحبه با روزنامه شرق، موضعگیری حزب کارگزاران در برابر انتخابات مجلس یازدهم را به چالش کشیده استزیباکلام: اصلاح‌ طلبان راه اصولگرایان را نروندلیست حزب کارگزاران با حاشیه‌های زیادی همراه بود. تردیدی وجود ندارد که افرادی مثل آقایان کرباسچی و مرعشی به آقای هاشمی بسیار نزدیک بودند یا پرواضح است که خانواده آقای هاشمی نزدیک‌ترین افراد به ایشان بودند؛ اما آنها هم نمی‌توانند تصمیم خود را به آقای هاشمی نسبت دهند؛ مگر آنکه گفته شود آقای هاشمی وصیت‌نامه‌ای دارد که در آن گفته است آقایان کرباسچی، مرعشی و خانواده می‌توانند پس از مرگم از جانب من سخن بگویند و تصمیم بگیرند. من که چنین وصیت‌نامه‌ای ندیده‌ام و اگر دوستان چنین وصیتی از آقای هاشمی دارند، منتشر کنند تا ما هم آگاه شویم که چه کسی زبان آقای هاشمی است. حتی خانواده آقای هاشمی هم نمی‌توانند بگویند تمام اقدامات ما مورد تأیید آقای هاشمی بوده است. برخی آقای روحانی را در لباس آقای هاشمی می‌بینند و می‌گویند که روحانی ادامه‌دهنده راه هاشمی است.
ایرناایرنا1 هفته قبل
به گزارش روابط عمومی حزب کارگزاران «غلامحسین کرباسچی»، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران، علی جمالی را به عنوان رئیس ستاد انتخابات مجلس یازدهم حزب منصوب کرد. جمالی که سابقه فعالیت دانشجویی را نیز در کارنامه دارد، هم‌اکنون عضو هیات رئیسه شورای مرکزی و کمیته انتخابات حزب کارگزاران سازندگی ایران است. پیش از این، شورای مرکزی کارگزاران سازندگی ایران ارائه فهرست در حوزه‌های مختلف کشور را به شوراهای استانی سپرده بود. همچنین در تهران مصوب شد که فهرستی مستقل و غیرائتلافی برای تعداد محدودی از کرسی‌ها ارائه کند. «علی‌محمد نمازی» عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران ایران روز دوشنبه از عدم ائتلاف حزب کارگزاران با سایر احزاب اصلاح طلب خبر داد و گفت: باید بررسی شود که حزب کارگزاران چه تعداد نیروی کیفی، با صلاحیت و مطابق با معیارهای حزب دارد تا پس از آن توسط سخنگو یا دبیرکل نتیجه به اطلاع عموم می‌رسد.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده اید «خورشید» روایت مجید مجیدی از مسائل روز جامعه که قصد تلنگر زدن دارد؛ تلنگر به مسئولین پیشرفت طلب و مردم رفاه طلب که خیلی وقت است با فاصله طبقاتی از مشکلات جامعه فرار کرده و خود را به خواب زده‌اند. تازه‌ترین کار مجید مجیدی همانند بچه‌های آسمان مضمون اجتماعی دارد. فقر و نوجوانان قهرمان اصلی این فیلم هستند با این تفاوت که کارگردان چندین مسئله جامعه‌ای با فقر، حاشیه نشینی و اعتیاد را حول محور یک قصه پیش می‌برد. مجیدی با خورشید توانسته علاوه بر تلنگر مردم و مسئولین برای دیدن اتفاقات جامعه، کلاسی آموزشی برای فیلم سازان اجتماعیتشکیل دهد و به آنان یاد دهد که می‌شود بدون فحاشی و سیاه نمایی اثری انتقادی تولید کرد. ** امیر کرباسچی
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: طرح ائتلاف اصلاح طلبان پایتخت را بررسی می‌کنیم، اگر قابل قبول باشد به آن خواهیم پیوست. باشگاه خبرنگاران: غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، درباره مطرح شدن طرح ائتلاف اصلاح طلبان پایتخت توسط محمدرضا راه چمنی، دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی، گفت: هنوز اطلاع دقیقی از جزئیات این طرح نداریم، جزئیات این طرح را در جلسات حزب بررسی می‌کنیم و اگر طرح قابل قبولی باشد، در آن شرکت خواهیم کرد.
ایرناایرنا2 هفته قبل
جبهه پایداری چون نمی‌تواند به تنهایی موفق شود، سعی می‌کند بازی را به هم بزند تا سهم بیشتری بدست آورد. آن هم در شرایطی که لیست پیشنهادی آنها با لیست جبهه پایداری فقط در گزینه‌های معدودی دارای فصل مشترک است. بدون شک در صورتی که اصولگرایان دو لیست برای تهران ارائه دهند شانس موفقیت آنها در انتخابات کاهش خواهد یافت. اما شاید اگر در این جلسه رأی‌گیری درباره دادن یا ندادن لیست در تهران گرفته می‌شد، عدم ارائه لیست رأی می‌آورد. بر اساس خبر منتشر شده، حزب اتحاد ملت به شدت خواهان و طرفدار عدم ارائه لیست است.
الفالف2 هفته قبل
اما امروز ایشان گفته که هیئت نظارت شکایت شورای نگهبان را وارد ندانسته است. صادقی درباره علت ردشدن شکایت شورای نگهبان در هیئت نظارت بر نمایندگان گفت: «بعد از این شکایت بنده افرادی را به عنوان شهود به جلسه هیئت نظارت بردم. مستندات به قدری واضح بود که هیئت نظارت شکایت شورای نگهبان را رد کرد و اظهارنظر من را در راستای وظایف نمایندگی دانست. بعد از این دفتر حقوقی شورای نگهبان از من خواست تا در جلسه این شورا مستندات را به آنها اعلام کنم. اما من به دلیل ملاحظاتی این مستندات را در جلسه با مسئول حفاظت و اطلاعات شورای نگهبان ارائه دادم.
ایرناایرنا2 هفته قبل
بازگشت مجدد ۲ هزار نفر از نامزدهای تأیید صلاحیت نشده به عرصه رقابتی انتخابات یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی، مهمترین خبر نشست هفتگی سخنگوی شورای نگهبان بود. صادقی اما در حساب توئیتری خود نوشت: همان طور که سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشته، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، شکایت شورای نگهبان از اینجانب را وارد ندانست و آن را رد کرد؛ علت رد شکایت شورای نگهبان شهادت شهود و مستنداتی بود که به حفاظت اطلاعات شورای نگهبان ارائه کردم. به گزارش خبرگزاری ایسنا، حزب ندای ایرانیان قصد دارد تا کاندیداهای متولد پس از انقلاب اسلامی را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی و حمایت کند. محمدکاظم انبارلویی در بخشی از یادداشتی در روزنامه وطن امروز نوشت: کمتر از یک ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان داریم. او چندی پیش مدعی اعمال فشار از سوی شورای نگهبان روی نامزدهای ردصلاحیت‌ شده برای عدول از مواضع سیاسی‌شان شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
اصلاح طلبان مدعی هستند که حتی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز نباید مانع مذاکره با آمریکا شود. حال سوال این است که آیا قاتلین سردار سلیمانی، صلاحیت مذاکره و توافق دارند؟! البته پاگذاشتن بر خون سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی از سوی طیف تندروی اصلاح طلب اصلا عجیب نیست. برخلاف ادعای این نماینده اصلاح طلب، کارنامه فراکسیون امید به هیچ عنوان قابل دفاع نیست. یکی از تأسف برانگیزترین بخش‌های کارنامه لیست امید در مجلس دهم، اتفاقی بود که به «سلفی حقارت» مشهور شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت۲۴- «در آستانه پایان چهل و یکمین سال استقرار جمهوری اسلامی و همزمان با برگزاری یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی فراهم شده که همه فعالان سیاسی در داخل و خارج کشور بار دیگر به واژه‌های انتخابات، جمهوریت، نقش مردم و … بپردازند. حتما مهم‌ترین عامل، عدم کارایی منتخبین مردم است یا خدای ناکرده فساد و خلاف به وفور در افراد و سیستم. انتخاباتی که همیشه با وعده تغییر شرایط شروع می‌شود و مردم را به امید حل مشکلات پای صندوق می‌کشاند. ولی بعد یک دوره یا حتی بیشتر مردم شاهد گشایشی که نیستند هیچ، احیانا وضعیت زندگی برایشان سخت‌تر هم شده است. تلاش و تصریح آشکار رقبای سیاسی به ناکارآمدی انتخابات در کشور هم عامل دیگر تضعیف جمهوریت است.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
شاید صریح‌تر از همه مدیران کشور در این سال‌ها، اظهارات آقای روحانی در هفته گذشته بود که خطر اضمحلال جمهوریت نظام را گوشزد کرد و به بهانه رد صلاحیت‌های شورای نگهبان که حالا دیگر رفتاری معمول از این نهاد در هر انتخاباتی شده به ضرورت حفاظت از «جمهوریت» جمهوری اسلامی در کنار اسلامیت پرداخت. حتما بیشترین ناامیدی مردم از انتخابات را همین امر رقم می‌زند. انتخاباتی که همیشه با وعده تغییر شرایط شروع می‌شود و مردم را به امید حل مشکلات پای صندوق می‌کشاند. ولی بعد یک دوره یا حتی بیشتر مردم شاهد گشایشی که نیستند هیچ، احیانا وضعیت زندگی برایشان سخت‌تر هم شده است. ۳- تلاش و تصریح آشکار رقبای سیاسی به ناکارآمدی انتخابات در کشور هم عامل دیگر تضعیف جمهوریت است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 هفته قبل
شاید صریح‌تر از همه مدیران کشور در این سال‌ها، اظهارات آقای روحانی در هفته گذشته بود که خطر اضمحلال جمهوریت نظام را گوشزد کرد و به بهانه رد صلاحیت‌های شورای نگهبان که حالا دیگر رفتاری معمول از این نهاد در هر انتخاباتی شده به ضرورت حفاظت از «جمهوریت» جمهوری اسلامی در کنار اسلامیت پرداخت. حتما مهم‌ترین عامل، عدم کارایی منتخبین مردم است یا خدای ناکرده فساد و خلاف به وفور در افراد و سیستم. انتخاباتی که همیشه با وعده تغییر شرایط شروع می‌شود و مردم را به امید حل مشکلات پای صندوق می‌کشاند. ولی بعد یک دوره یا حتی بیشتر مردم شاهد گشایشی که نیستند هیچ، احیانا وضعیت زندگی برایشان سخت‌تر هم شده است. تلاش و تصریح آشکار رقبای سیاسی به ناکارآمدی انتخابات در کشور هم عامل دیگر تضعیف جمهوریت است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
«در آستانه پایان چهل و یکمین سال استقرار جمهوری اسلامی و همزمان با برگزاری یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی فراهم شده که همه فعالان سیاسی در داخل و خارج کشور بار دیگر به واژه‌های انتخابات، جمهوریت، نقش مردم و … بپردازند. حتما مهم‌ترین عامل، عدم کارایی منتخبین مردم است یا خدای ناکرده فساد و خلاف به وفور در افراد و سیستم. انتخاباتی که همیشه با وعده تغییر شرایط شروع می‌شود و مردم را به امید حل مشکلات پای صندوق می‌کشاند. ولی بعد یک دوره یا حتی بیشتر مردم شاهد گشایشی که نیستند هیچ، احیانا وضعیت زندگی برایشان سخت‌تر هم شده است. تلاش و تصریح آشکار رقبای سیاسی به ناکارآمدی انتخابات در کشور هم عامل دیگر تضعیف جمهوریت است.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
دربارۀ حسن حبیبی با نام کامل «حسن ابراهیم حبیبی» - معاون اول دو رییس جمهوری ایران از ۱۳۶۸ تا ۱۳۸۰- این نکات گفتنی است:۱. حسن حبیبی یکی از تهیه‌کنندگان پیش‌نویس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بود که در آن هیچ اشاره‌ای به «ولایت فقیه» نشده بود. حزب جمهوری اسلامی حاضر نشد از غیر عضو حمایت کند و با این حال روزنامه جمهوری اسلامی ارگان رسمی حزب جمهوری اسلامی و به سردبیری میرحسین موسوی که هیچ علاقه‌ای به بنی‌صدر نداشت از حبیبی حمایت می‌کرد. خاتمی پیروز شد و در حالی که برخی انتظار داشتند بهزاد نبوی یا غلامحسین کرباسچی را به عنوان معاون اول برگزیند حسن حبیبی را ابقا کرد. بسیاری انتظار داشتند از دکتر حسن حبیبی خاطراتی برجای ماند که بعد از مرگ منتشر شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
***********کیهان۱۰۵ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی معطل اهتمام دولتدر حالی که دولت از کمبود بودجه و منابع مالی گلایه دارد، فرارهای مالیاتی چند ده هزار میلیارد تومانی همچنان ادامه دارد. فرهیختگان از قول رئیس سابق سازمان امور مالیاتی تصریح کرد که هم اکنون ۱۰۵ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم. موریانه فساد اقتصادی با سوء‌مدیریت شما در دولت تکثیر می‌شودمعاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید فساد اقتصادی مثل موریانه به جان انقلاب افتاده است. از سوی دیگر حذف سهمیه‌بندی و کارت سوخت موجب رونق قاچاق سوخت و از بین رفتن ۱۴۴ هزار میلیارد تومان شد. غلامحسین کرباسچی در روزنامه سازندگی نوشت: رئیس‌جمهور سخنان مهمی در رابطه با موضوع انتخابات و شرایط امروز کشور بیان کرد.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
غلامحسین کرباسچی در روزنامه سازندگی نوشت: رئیس‌جمهور سخنان مهمی در رابطه با موضوع انتخابات و شرایط امروز کشور بیان کرد. گمان می‌کنم این توقع از آقای روحانی نمی‌رود که فقط در آستانه انتخابات سخنرانی‌ای با چنین محتوایی داشته باشد. بلکه مردم توقع دارند در طول این مدت دولت زمینه‌های عملی و اجرایی شدن این سخنان را فراهم می‌کرد. در ارتباط با شورای نگهبان و دستگاه‌های قضایی این تمهیدات باید انجام می‌شد تا در شب انتخابات از آن برداشت به تقابل میان دولت و شورای نگهبان ‌شود. پیرمرد گفت: «فی الصیف ضیعت اللبن»؛ یعنی همان تابستان که رفتی شیر را هم از بین بردی.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
محسن کرباسچی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برتری تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل پارس‌جنوبی جم و شروع خوب میودراگ رادولوویچ با ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. حسن این مهاجم این است که قبل از ذوب‌آهن تیم داشته و باید ببینیم در بازی‌های آینده چه می‌کند. مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد بازی بعدی این تیم مقابل تراکتور خاطرنشان کرد: به هر حال تراکتور در بازی قبلی خود مقابل پرسپولیس شکست خورده و قطعا برای جبران آن مقابل ما صف‌آرایی می‌کند. از طرفی ما هم شدیدا به دنبال امتیاز این بازی هستیم و فکر می‌کنم این دیدار مثل یک جنگ است. امیدوارم فوتبال خوبی از سوی دو تیم ببینیم و ان‌شاءالله در نهایت ذوب‌آهن برنده میدان باشد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
ابراهیم فیاض گفت: محور اصلاح‌طلبان زمانی تکنوکراتهایی مثل کرباسچی و.. بوده‌اند یعنی کارگزاران سازندگی. حتی خاتمی اگر رای آورد بخاطر کرباسچی و روزنامه همشهریش بود، الان کارگزاران هم از اصلاح‌طلبان دوری کرده‌اند. خبرآنلاین: ابراهیم فیاض گفت: محور اصلاح‌طلبان زمانی تکنوکراتهایی مثل کرباسچی و.. بوده‌اند یعنی کارگزاران سازندگی. حتی خاتمی اگر رای آورد بخاطر کرباسچی و روزنامه همشهریش بود، الان کارگزاران هم از اصلاح‌طلبان دوری کرده‌اند. وی افزود: اگر شما یادتان باشد محور اصلاح‌طلبان زمانی تکنوکراتهایی مثل کرباسچی و.. بوده‌اند یعنی کارگزاران سازندگی.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: هم تراکتور و هم ذوب‌آهن به دنبال کسب امتیاز از بازی پیش‌رو هستند و این بازی مثل یک جنگ است. به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، محسن کرباسچی، در خصوص برتری تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل پارس‌جنوبی جم و شروع خوب میودراگ رادولوویچ با ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. حسن این مهاجم این است که قبل از ذوب‌آهن تیم داشته و باید ببینیم در بازی‌های آینده چه می‌کند. مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد بازی بعدی این تیم مقابل تراکتور خاطرنشان کرد: به هر حال تراکتور در بازی قبلی خود مقابل پرسپولیس شکست خورده و قطعا برای جبران آن مقابل ما صف‌آرایی می‌کند. امیدوارم فوتبال خوبی از سوی دو تیم ببینیم و ان‌شاءالله در نهایت ذوب‌آهن برنده میدان باشد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
مثلا من گفته‌ام که ما تکنوکراسی بومی می‌خواهیم و تکنوکراسی بومی هم رای می‌آورد. بزرگترین مشکلی که ما امروزه داریم و همه را شوکه می‌کند، این است که رسانه‌های اجتماعی وسط می‌آیند و رسانه‌های رسمی کشور روی هوا هستند. من همیشه گفته‌ام که در مقابل رسانه‌های اجتماعی صداوسیما شکست می‌خورد، چرا که نمی‌خواهد از حیطه ایدئولوژیک خود خارج و یک صداوسیمای ملی و رسانه ملی شود. بنظر شما قالیباف اصلاح‌طلب است یا اصول‌گرا؟ قالیباف نه اصولگراست نه اصلاح طلب*قالیباف می‌گوید که نواصولگرا است. چون امر سیاسی تبدیل به امر اجتماعی شده رسانه‌های اجتماعی، رای‌ساز می‌شوند و نتیجه رسانه‌های اجتماعی تکنوکراسی بومی است که در جهان دارد رخ می‌دهد مثلا در روسیه که اوج آن است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس3 هفته قبل
مثلا من گفته‌ام که ما تکنوکراسی بومی می‌خواهیم و تکنوکراسی بومی هم رای می‌آورد. بزرگترین مشکلی که ما امروزه داریم و همه را شوکه می‌کند، این است که رسانه‌های اجتماعی وسط می‌آیند و رسانه‌های رسمی کشور روی هوا هستند. صداوسیما در مقابل رسانه‌های اجتماعی شکست خواهد خورد چون …پس با این حساب، در چند روز مانده به انتخابات زمانی که شبکه‌های اجتماعی دوباره فعال شوند احتمال این می‌رود که مردم حضوری مثل انتخابات قبلی داشته باشند. من همیشه گفته‌ام که در مقابل رسانه‌های اجتماعی صداوسیما شکست می‌خورد، چرا که نمی‌خواهد از حیطه ایدئولوژیک خود خارج و یک صداوسیمای ملی و رسانه ملی شود. چون امر سیاسی تبدیل به امر اجتماعی شده رسانه‌های اجتماعی، رای‌ساز می‌شوند و نتیجه رسانه‌های اجتماعی تکنوکراسی بومی است که در جهان دارد رخ می‌دهد مثلا در روسیه که اوج آن است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 هفته قبل
ساعت۲۴-ابراهیم فیاض می‌گوید: همیشه گفته‌ام که در مقابل رسانه‌های اجتماعی صداوسیما شکست می‌خورد، چرا که نمی‌خواهد از حیطه ایدئولوژیک خود خارج و یک صداوسیمای ملی و رسانه ملی شود. مثلا من گفته‌ام که ما تکنوکراسی بومی می‌خواهیم و تکنوکراسی بومی هم رای می‌آورد. بزرگترین مشکلی که ما امروزه داریم و همه را شوکه می‌کند، این است که رسانه‌های اجتماعی وسط می‌آیند و رسانه‌های رسمی کشور روی هوا هستند. من همیشه گفته‌ام که در مقابل رسانه‌های اجتماعی صداوسیما شکست می‌خورد، چرا که نمی‌خواهد از حیطه ایدئولوژیک خود خارج و یک صداوسیمای ملی و رسانه ملی شود. چون امر سیاسی تبدیل به امر اجتماعی شده رسانه‌های اجتماعی، رای‌ساز می‌شوند و نتیجه رسانه‌های اجتماعی تکنوکراسی بومی است که در جهان دارد رخ می‌دهد مثلا در روسیه که اوج آن است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، «محمدجواد حق‌شناس» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره فروش «عمارت اقدسیه» توسط شهرداری تهران گفت: این نگرانی وجود دارد و انتظار من این است که شهرداری باید دقیق و روشن پاسخ تذکرها در این رابطه را بدهد و از تعجیل درخصوص فروش این ملک خودداری کنند. رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به قطع دسترسی اعضای شورای شهر به طرح تفصیلی منطقه اشاره کرد و ادامه داد: به هیچ وجه قطع دسترسی اعضای شورای شهر به اطلاعات طرح تفصیلی ملک پذیرفته نیست و شهردار حتما باید زیرمجموعه خود را اصلاح کند و توضیح دهد که چرا چنین رویکردی در پیش گرفته است، زیرا این مسئله می‌تواند ابهامات زیادی در حوزه عملکردی مدیریت شهری داشته باشد. حق‌شناس افزود: آقای حناچی باید به صورت شفاف بیان کند که چرا مجموعه هوشمندسازی شهرداری تهران چنین رویکردی نسبت به قطع دسترسی اعضای شورا در پیش گرفته و از هیات رئیسه شورای شهر تهران درخواست می‌کنم، حتما این توضیح را بخواهند و نسبت به اصلاح رویه اقدام شود. او درباره بازدیدش از این ملک گفت: من در زمانی که آقای الویری در این ملک ساکن بودند از ملک بازدید داشتم. او ادامه داد: فکر نمی‌کنم هیچ عقل سلیمی بخواهد اهمیت این ملک را از این بابت انکار کند، ممکن است بگویند عمر ملک ۲۰۰ ساله نیست و واجد شرایط نیست، ‌ اما لزوما تنها فاکتور اهمیت تاریخی بودن خانه نیست.
ایلناایلنا3 هفته قبل
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: آقای حناچی باید به صورت شفاف بیان کند، که چرا دسترسی اعضای شورا به سامانه استعلامات طرح تفصیلی قطع شده است. «محمدجواد حق‌شناس» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره فروش «عمارت اقدسیه» توسط شهرداری تهران گفت: این نگرانی وجود دارد و انتظار من این است که شهرداری باید دقیق و روشن پاسخ تذکرها در این رابطه را بدهد و از تعجیل درخصوص فروش این ملک خودداری کنند. رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به قطع دسترسی اعضای شورای شهر به طرح تفصیلی منطقه اشاره کرد و ادامه داد: به هیچ وجه قطع دسترسی اعضای شورای شهر به اطلاعات طرح تفصیلی ملک پذیرفته نیست و شهردار حتما باید زیرمجموعه خود را اصلاح کند و توضیح دهد که چرا چنین رویکردی در پیش گرفته است، زیرا این مسئله می‌تواند ابهامات زیادی در حوزه عملکردی مدیریت شهری داشته باشد. حق‌شناس افزود: آقای حناچی باید به صورت شفاف بیان کند که چرا مجموعه هوشمندسازی شهرداری تهران چنین رویکردی نسبت به قطع دسترسی اعضای شورا در پیش گرفته و از هیات رئیسه شورای شهر تهران درخواست می‌کنم، حتما این توضیح را بخواهند و نسبت به اصلاح رویه اقدام شود. او درباره بازدیدش از این ملک گفت: من در زمانی که آقای الویری در این ملک ساکن بودند از ملک بازدید داشتم.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی3 هفته قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
برترین‌ها: در حالی که دیروز خبرها از وخامت حال استاد شجریان می‌گفت بی‌تفاوتی چند روزنامه به اخبار آوازه‌خوان محبوب، خیلی عجیب می‌رسد. جام‌جم که مثل سازمان صداوسیما ظاهرا اصلا شجریان را نمی‌شناسد! اعتماد و سازندگی و فرهیختگان که درگیر سهم ‌خواهی‌های انتخاباتی هستند، یکی در ید الیاس حضرتی، یکی در ید کرباسچی و فرهیختگان هم در ید ولایتی، چپ و راست در اینجا و در بی‌تفاوتی به استاد شجریان برابرند! هفت‌صبح که حتی ترجیح داده از مهراد جم بنویسد اما از شجریان نه.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، اخیرا سیدمصطفی تاجزاده در سخنانی گفته است باید سیاست‌ورزی جدیدی در پی گرفت و در جهت آن باید یک‌سری مطالبات را با مردم مطرح کرد. تاجزاده می‌گوید باید ساختار قانون تغییر کند و دوره رهبری معلوم و محدود و با رای مستقیم مردم انتخاب و با ریاست‌جمهوری ادغام شود. مطالبه بعدی تاجزاده بحث آزادی بیان و قلم و مطبوعات است که ناشی از تعریف و تعریف‌سازی اشتباه از آزادی است. کرباسچی به جرم فساد و اختلاس از بیت‌المال، محکوم و محاکمه می‌شود، تاجزاده و هم‌حزبی‌هایش مدعی می‌شوند برخورد دستگاه قضا با او «سیاسی» بوده است. تاجزاده و هم‌حزبی‌هایش همواره مدعی‌اند شورای نگهبان با نظارت استصوابی، مانع بالا آمدن سیاستمداران شایسته و پاکدست ولی منتقد اصلاح‌طلب شده است؛ ادعایی بسیار مضحک با هزاران پاسخ.

به انتهای لیست رسیدید

غلامحسین کرباسچی

غلامحسین کرباسچی (زاده ۱۳۳۲ در قم)، روحانی و سیاست‌مدار ایرانی است که در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۷ شهردار تهران بوده‌است و در حال حاضر دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی است. ویکی‌پدیا