غلامحسین کرباسچی

غلامحسین کرباسچی

خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
حکم محکومیت یک‌ ساله غلامحسین کرباسچی صبح امروز اجرایی شد که در این مطلب به بررسی علل این موضوع پرداخته شده است. حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در مرجع تجدیدنظر، قطعی شده و وی صبح امروز برای اجرای محکومیت، بازداشت شده است. بعد از این اظهارات کرباسچی علیه مدافعان حرم، رئیس دادگستری اصفهان به‌ عنوان مدعی‌العموم علیه وی اعلام جرم کرد. ۲۴ مردادماه امسال احمد خسروی وفا رئیس دادگستری اصفهان گفته بود "حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان صادر و برای اجرا ابلاغ شده است. غلامحسین کرباسچی شهردار اسبق تهران پیش‌تر نیز در سال ۷۷ به‌ دلیل اتهاماتی همچون مشارکت در اختلاس، مشارکت در ارتشا، تضییع اموال عمومی، تصرف اموال عمومی، تبانی در معاملات دولتی محاکمه و بعد از دو سال حبس، محکوم شده بود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
برخی خبرگزاری‌ها از بازداشت دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی برای اجرای حکم حبس تعزیری خبر دادند. خبرگزاری فارس در خبری از بازداشت غلامحسین کرباسچی فرزند محمدصادق برای اجرای حکم یک سال زندان این فعال سیاسی خبر داد. این خبرگزاری نوشت: غلامحسین کرباسچی به استناد ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی در تاریخ ۲۲ مرداد ماه ۹۷، با اعلام مراجع ذی‌ربط وی امروز دوشنبه اول بهمن ماه برای اجرای این حکم بازداشت و روانه زندان شد. اما دقایقی قبل غلامحسین کرباسچی در حساب توییتری اش این خبر را تکذیب کرد. وی در حساب توییترش نوشت: به اطلاع هم وطنان عزیز میرسانم که خبر بازداشت بنده کاملا کذب و بازی جدید رسانه‌ای دولت پنهان برای ناامید کردن جوانان از دولت خدمتگزار هست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
سرویس سیاست مشرق - خبر بازداشت غلامحسین کرباسچی به دلیل قطعی شدن محکومیت در اهانت به مدافعین حرم، با ابهاماتی روبه‌رو شد که تناقضات وکیل و متهم، بر این ابهامات افزود. کرباسچی که به اتهام تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده بود، به یک سال حبس تعزیری محکوم شد که این حکم مورد اعتراض وکیل او قرار گرفت. اما بعدازاین اظهارات علیزاده، کرباسچی هم با رسانه‌ها گفت‌وگو کرد، گفت‌وگویی که کاملا برخلاف اظهارات وکیلش بود. وی افزود: در دادسرا وقتی به معاون دادستان تهران موضوع درخواست اعاده دادرسی نسبت به حکم دادگاه اصفهان را گفتم، نامه دادند، تعهد گرفتند و فعلا آزاد شدم. حال معلوم نیست علیزاده به‌عنوان وکیل کرباسچی دقیقا وکالت چه کسی را بر عهده دارد که اخبار و اظهاراتش کاملا عکس و متناقض با موکلش است، از سوی دیگر، این سؤال پیش می‌آید که کرباسچی خلاف واقع می‌گوید یا وکیل کرباسچی؟!
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز رسانه‌ها از بازداشت غلامحسین کرباسچی به منظور اجرای حکم محکومیت یک‌ساله خود که از سوی مرجع قضایی استان اصفهان صادر شده بود خبر دادند. چند ساعت پس از این خبر، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران و محمود علیزاده طباطبایی وکیل کرباسچی در گفت‌وگو با رسانه‌ها ضمن تأیید بازداشت کرباسچی، با بیان جزئیاتی، اعلام کردند کرباسچی ضمن تماس با خانواده خود مدعی شده بازداشت و برای اجرای محکومیت خود، به زندان منتقل شده است. اما دقایقی پیش محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، بنده هم براساس شنیده‌ها درباره بازداشت کرباسچی اظهارنظر کردم، گفت: آقای کرباسچی با بنده تماس گرفت و تأکید کرد بازداشتی در کار نبوده و برای ادای توضیحاتی به دادسرا رفتم و الان هم به روزنامه برگشتم. علیزاده‌طباطبایی همچنین درباره دلیل احضار و تحقیق از کرباسچی اظهار بی‌اطلاعی کرد. انتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمد قوچانی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ضمن تایید خبر بازداشت غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب متبوعش، ‌اظهار داشت: دقایقی پیش کرباسچی با خانواده‌اش تماس گرفته و اعلام کرده که صبح امروز دستگیر شده و برای اجرای احکام به زندان اوین منتقل شده است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
کرباسچی گفت: برای اجرای حکم محکومیتش دستگیر شده بود، اما به‌دلیل درخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور، تعهد داد و آزاد شد. او توضیح داد: «در دادسرا وقتی به معاون دادستان تهران موضوع درخواست اعاده دادرسی نسبت به حکم دادگاه اصفهان را گفتم، نامه دادند، تعهد گرفتند و فعلا آزاد شدم». پرونده اصفهان کرباسچی به سخنان او در سال۹۶ مربوط می‌شود که ذیل عنوان «توهین به شهدای مدافع حرم» تحت تعقیب و سپس محاکمه قرار گرفت. در ساعات اولیه خبرگزاری‌ها علت دستگیرشدن او را اجرای حکمی دانستند که از دادگاه اصفهان درخصوص سخنرانی سال ۹۶ غلامحسین کرباسچی صادر شده بود. درخواست اعاده‌ دادرسی در پرونده اصفهانعلیزاده‌طباطبایی، وکیل کرباسچی، درباره زوایای پرونده سخنرانی اصفهان اظهار کرد: «موضوع پرونده سخنرانی آقای کرباسچی در اصفهان که در تاریخ هشتم اردیبهشت ۹۶ انجام شد، تبلیغ علیه نظام است.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی خبرداد: آقای غلامحسین کرباسچی از دادسرا با خانواده‌اش تماس گرفت و خبر داد در دادسرا است. به گزارش سازندگی مرعشی افزود: دقایقی پیش آقای غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران با خانواده‌اش تماس تلفنی برقرار کرد و خبر داد که در دادسرا است. او گفته است صبح امروز که از خانه بیرون آمده، توسط برخی ماموران برای اجرای احکام به دادسرا هدایت شده‌ام. اکنون نیز در دادسرا هستم و از قرار معلوم ماموران برای اجرای حکم مصر هستند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
وکیل مدافع کرباسچی گفت: موکلم پس از ارائه یکسری توضیحات در دادسرا به منزل برگشته است. سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه موکلم اصلا بازداشت نشده بود، اظهار کرد: کرباسچی برای پاره‌ای از توضیحات به دادسرا احضار شده بود و بعد از ارائه توضیحات به منزل برگشته است. به گزارش ایسنا، امروز اخباری مبنی بر اجرای حکم یک سال زندان غلامحسین کرباسچی که به اتهام تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده بود منتشر شد. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سیدمحمود علیزاده طباطبایی با بیان اینکه موکلم اصلا بازداشت نشده بود، اظهار کرد: کرباسچی برای پاره‌ای از توضیحات به دادسرا احضار شده بود و بعد از ارائه توضیحات به منزل برگشته است. امروز اخباری مبنی بر اجرای حکم یک سال زندان غلامحسین کرباسچی که به اتهام تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده بود منتشر شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، با قطعی شدن حکم محکومیت یک ساله غلامحسین کرباسچی در مرجع تجدیدنظر، این فرد صبح امروز برای اجرای محکومیت، بازداشت شد. در حالی که گرجی‌زاده مدیرکل زندان‌های استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی تسنیم اعلام کرد که این متهم هنوز به زندان معرفی نشده است، یکی از مسئولان قضایی اصفهان درباره اینکه محکومیت کرباسچی در زندان اصفهان طی می‌شود یا به تهران منتقل خواهد شد گفت: فرد محکوم اگر درخواستی برای انتقال به شهر دیگری برای طی شدن دوران محکومیت خود داشته باشد، باید درخواست خود را به زندان و مرجع قضایی ارائه کند تا درباره آن تصمیم‌گیری شود. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
این حکم ۶ ماه گذشته صادر شده و به تایید رسیده است. عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از دستگیری کرباسچی توسط مقامات قضایی و انتقالش به زندان اوین خبر داد تا حکمش اجرا شود. محمد قوچانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با تایید خبر بازداشت غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب متبوعش، گفت: آقای کرباسچی امروز که او از خانه خارج شد، مقامات قضایی او را به زندان اوین منتقل کردند و اکنون در اوین است تا حکمش اجرا شود. عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: این حکم ۶ ماه گذشته صادر شده و به تایید رسیده است. شایان ذکر است دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی سال گذشته در حاشیه مراسمی در اصفهان اظهاراتی توهین آمیز نسبت به شهدای مدافعان حرم داشت که با اعتراضات وسیع مردمی در سراسر کشور مواجه شد و دستگاه قضا به این موضوع ورود کرد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
تصاویر حضور برخی چهره‌های جریان اصلاح طلبی همچون رضا خاتمی، محمدرضا عارف و علی اکبر محتشمی‌پور در رسانه‌ها منتشر شده است. به گزارش خبر فوری، هنوز تصاویر برخی چهره‌های شاخص همچون غلامحسین کرباسچی، عبدالله نوری، موسوی خویینیها و موسوی لاری که در سال‌های گذشته در راهپیمایی‌ها حضور داشتند، منتشر نشده است.
رکنارکنا2 ماه قبل
وی در ایام انتخابات سال ۹۶ در ستاد انتخاباتی حسن روحانی در اصفهان، طی سخنانی گفته بود: "غیرت دینی آیا این است که به اسم دفاع از حرم و اینها، این همه دستگاه بی حساب و کتاب (بوجود بیاید). ما هم دلمان می‌خواهد در سوریه و لبنان و یمن و همه اینجا‌ها صلح برقررا شود، دفاع از مظلوم شود و شیعیان تقویت شوند، اما آیا این کار با پول دادن و اسلحه خریدن و زدن وکشتن انجام می‌شود؟ … مگر ما این جوان‌های عزیز را از آب درآوردیم که بگذاریم شهید شوند. ما دلمان می‌سوزد جوان‌هایمان شهید شوند و مردم کشته شوند. " بعد از این اظهارات کرباسچی علیه مدافعان حرم بود که رئیس دادگستری اصفهان به عنوان مدعی‌العموم علیه وی اعلام جرم کرد و ۲۴ مردادماه امسال احمد خسروی وفا رئیس دادگستری اصفهان اعلام کرد حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان صادر و برای اجرا ابلاغ شده است. کرباسچی به جرم تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده و پس از آن به یک سال حبس تعزیری محکوم شده است. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
خبر منتشر شده از حساب کاربری در توییتر خبر از سکته سید محمد خاتمی داده بود که این موضوع تکذیب شد. درحالیکه یک اکانت فیک با نام غلامحسین کرباسچی (که وابستگی به او ندارد) ادعای سکته سید محمد خاتمی را کرده است، خبرنگار «انتخاب» با پیگیری این ادعا، از کذب بودن آن خبر داد. خاتمی در حال حاضر در منزلش است و در صحت و سلامت است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به تشریح ماجرای بازداشت چندساعته صبح امروز (دوشنبه یکم بهمن ماه) خود پرداخت و در پاسخ به علت بازداشت خود گفت: علت بازداشت امروزم به اظهارات سال گذشته‌ام در اصفهان و زمان انتخابات ریاست جمهوری برمی‌گشت، به مدت پنج تا شش ساعت در خدمت برادران قوه قضاییه بودم. وی در پاسخ به چرایی علت آزادی خود خاطرنشان کرد: چون به دیوان اعتراض دادیم و درخواست اعاده دادرسی را مطرح کرده‌ بودیم، به ما اعلام کردند که پرونده تا اعلام نظر دیوان بماند، زیرا بر اساس قانون تا زمانی که نتیجه رسیدگی پرونده در دیوان مشخص نشود، اجرای حکم آن متوقف می‌شود. کرباسچی در پاسخ به این سوال که وکیل شما اعلام کرده بازداشت شما به دلیل اظهارات توهین‌آمیزش نسبت به مدافعان حرم نبوده است، تصریح کرد: فرصتی نداشتم تا با وکیلم تماس بگیرم و به دلیل اینکه به یکباره در خیابان جلوی ماشینم را گرفتند، کسی از وضعیتم خبر نداشت تا زمانی که از دادسرا بیرون آمدم و این مسئله بدون اینکه ابلاغیه‌ای منوط بر اجرای حکم برای من ارسال شود، اتفاق افتاد چراکه حکم من که پیش از این صادر شده بود اما قرار اجرای حکم ابلاغ نشده بود. دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه جریان امروز به پیگیری اجرای حکم صادره از دادستانی اصفهان مربوط بود، خاطرنشان کرد: فعلا وضعیت خودم مشخص نیست اما تعهد داده‌ام که هر موقع مرا خواستند، بروم و در حال حاضر منتظر نتیجه رسیدگی‌های دیوان و تابع آنچه حکم کند، خواهم بود. کرباسچی تصریح کرد: پیگیر این مسئله هستیم که اگر دوباره امکانی برای اعاده دادرسی وجود دارد، بتوانیم از آن بهره‌مند شویم اما فعلا و در همین چند روز پیش‌رو بلاتکلیف هستم تا ببینیم پرونده به کجا ختم می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
وکیل پرونده موسوم به دکل نفتی گمشده از تعیین وقت این پرونده خبر داد و گفت: این جلسه آخرین جلسه رسیدگی خواهد بود و آخرین دفاعیات اخذ می‌شود. اعتمادآنلاین|‌ محمود علیزاده طباطبایی وکیل پرونده موسوم به دکل نفتی گمشده در خصوص آخرین وضعیت پرونده موسوم به دکل نفتی گفت: این پرونده تعیین وقت شده است و قرار است آخرین جلسه ۱۳اسفند ماه برگزار شود. وی افزود: این جلسه آخرین جلسه رسیدگی خواهد بود و آخرین دفاعیات اخذ می‌شود. لاریجانی در نامه‌ای به رئیس کمیسیون انرژی مجلس دستور بررسی موضوع مفقود شدن دکل نفتی متعلق به ایران را داد. اولین جلسه رسیدگی به این پرونده از سوم دی ماه سال گذشته در شعبه ۱۰۶۳ مجتمع قضایی ویژه امور اقتصادی آغاز شد، تا کنون ۱۰ جلسه دادگاه برگزار شده است و قرار بود آخرین دفاعیات خرداد ماه از متهمان این پرونده اخذ شود.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
غلامحسین کرباسچی گفت که برای اجرای حکم محکومیتش دستگیر شده بود اما به خاطر درخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور، تعهد داد و آزاد شد. غلامحسین کرباسچی عصر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره ماجرای بازداشت خود اظهار داشت: در ارتباط با محکومیتم به یکسال حبس که از سوی دادگاه اصفهان صادر شده بود، دادسرای اصفهان به دادسرای تهران برای اجرای حکم نیابت داده بود و به همین خاطر امروز صبح دستگیرم کردند تا به اوین ببرند. وی توضیح داد: در دادسرا وقتی به معاون دادستان تهران موضوع درخواست اعاده دادرسی نسبت به حکم دادگاه اصفهان را گفتم، نامه دادند، تعهد گرفتند و فعلا آزاد شدم. کرباسچی گفت: قرار شده پس از نظر دیوان عالی کشور در خصوص درخواست اعاده دادرسی، درباره اجرای حکم تصمیم گیری شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: مراسم ختم همشیره محمد هاشمی رئیس دفتر مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور شخصیت‌های سیاسی و حزبی در مسجد نور تهران برگزار شد. در این مراسم، حجت الاسلام سید حسن خمینی، محمود واعظی، اسدالله عسگراولادی، سید رضا خاتمی، حسینعلی امیری، غلامحسین کرباسچی، حسین مرعشی، حجت الاسلام شهیدی محلاتی، محمد عطریانفر، حجت الاسلام محمود دعایی، پیروز حناچی، مرتضی الویری، مصطفی کواکبیان، حسین علایی، سید مصطفی هاشمی‌طبا، محمد علی ابطحی، حجت الاسلام قدرت الله علیخانی، حجت نظری و تعداد دیگری از فعالان سیاسی شرکت کرده بودند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
در این نمایش که برای پنجمین‌بار در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، هنرمندانی نظیر فرهاد آئیش، مریم سعادت، بهناز نازی و ایوب آقاخانی به ایفای نقش می‌پردازند. تاکنون چهره‌هایی نظیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری نماینده مجلس، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، الهه کولایی نماینده مجلس ششم، محمد کیانوش‌راد نماینده مجلس ششم، غلامحسین کرباسچی، عباس عبدی، عمادالدین باقی، صادق زیباکلام و … به تماشای «سقراط» نشسته‌اند. «سقراط» از ۷ فروردین ۹۸ در تالار وحدت اجرای خود را از سر می‌گیرد و بلیت‌های آن در سایت ایران‌نمایش در دسترس است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
امروز صبح خبرگزاری فارس، عمدا یا سهوا خبری مبنی بر عدم تصویب پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام و ارجاع آن به دو کمیسیون تخصصی را منتشر کرد. اعتمادآنلاین| امروز صبح خبرگزاری فارس، عمدا یا سهوا خبری مبنی بر عدم تصویب پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام و ارجاع آن به دو کمیسیون تخصصی را منتشر کرد. هفته‌ی گذشته، سردبیر سایت مشرق در توییتر خبری مبنی بر بازداشت غلامحسین کرباسچی منتشر کرد. از این دست مثال‌ها بسیار است که متاسفانه از کانال‌های خبری فیک به کانال‌های خبری رسمی نیز تسری پیدا کرده است. فضای مجازی، تلگرام و کانال‌های خبری قطعا تغییر اساسی در فضای اطلاع‌رسانی کشور ایجاد کرده‌اند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
کرباسچی صبح امروز توسط مامورین به دادسرای اجرای احکام رفته است. حسین مرعشی، از اعضای حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌و گو با ایسنا اظهار کرد: آقای کرباسچی دقایقی پیش با منزلشان تماس گرفتند و اعلام کردند که صبح امروز از منزل به قصد رفتن به دفتر حزب کارگزاران سازندگی خارج شدند که توسط تعدادی از مامورین به دادسرای اجرای احکام هدایت شدند. وی ادامه داد: ایشان الان در دادسرای اجرای احکام هستند و احتمالا این حضور برای شروع اجرای حکم محکومیتی است که داشتند. انتهای پیامخبرنگار: صدف صمیمیدبیر: لیلا چرمچیان
ایسناایسنا1 هفته قبل
پیروز حناچی - شهردار تهران - شامگاه ۲۲ اسفند به تماشای «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی نشست. به گزارش ایسنا، در این نمایش که برای پنجمین‌بار در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، هنرمندانی نظیر فرهاد آئیش، مریم سعادت، بهناز نازی و ایوب آقاخانی به ایفای نقش می‌پردازند. تاکنون چهره‌هایی نظیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری نماینده مجلس، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، الهه کولایی نماینده مجلس ششم، محمد کیانوش‌راد نماینده مجلس ششم، غلامحسین کرباسچی، عباس عبدی، عمادالدین باقی، صادق زیباکلام و … به تماشای «سقراط» نشسته‌اند. «سقراط» از ۷ فروردین ۹۸ در تالار وحدت اجرای خود را از سر می‌گیرد و بلیت‌های آن در سایت ایران‌نمایش در دسترس است. انتهای پیام
افکارنیوزافکارنیوز4 هفته قبل
محمد باقر نوبخت با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۲ علاوه بر ریاست سازمان برنامه و بودجه منصب سخنگویی دولت را نیز به‌عهده گرفت. حالا از آن روز؛ ارتباط با اعضای هیئت دولت، محدود به جلسه‌ چهارشنبه‌ها شده و عملا هیچ پل ارتباطی بین رسانه‌ها و دولت برقرار نبوده و مشخص هم نیست آیا دولت تصمیم دارد برای خود سخنگویی انتخاب کند یا خیر. موضوعی که حتی انتقاد تندترین موافقان دولت روحانی را نیز به‌همراه داشته است. غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران و از حامیان دولت روحانی نیز در این باره گفته بود: "خب این یعنی اینکه دولت سخنی ندارد که بگوید به‌خاطر همین سخنگو ندارد. وی همچنین ۱۰ بهمن درباره انتخاب سخنگو گفته بود: رئیس‌جمهور روی سه گزینه در حال کاراند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
پیروز حناچی - شهردار تهران - شامگاه ۲۲ اسفند به تماشای «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی نشست. خبرگزاری ایسنا: پیروز حناچی - شهردار تهران - شامگاه ۲۲ اسفند به تماشای «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی نشست. در این نمایش که برای پنجمین‌بار در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، هنرمندانی نظیر فرهاد آئیش، مریم سعادت، بهناز نازی و ایوب آقاخانی به ایفای نقش می‌پردازند. تاکنون چهره‌هایی نظیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری نماینده مجلس، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، الهه کولایی نماینده مجلس ششم، محمد کیانوش‌راد نماینده مجلس ششم، غلامحسین کرباسچی، عباس عبدی، عمادالدین باقی، صادق زیباکلام و … به تماشای «سقراط» نشسته‌اند. «سقراط» از ۷ فروردین ۹۸ در تالار وحدت اجرای خود را از سر می‌گیرد و بلیت‌های آن در سایت ایران‌نمایش در دسترس است.

به انتهای لیست رسیدید

غلامحسین کرباسچی

غلامحسین کرباسچی (زاده ۱۳۳۲ در قم)، روحانی و سیاست‌مدار ایرانی است که در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۷ شهردار تهران بوده‌است و در حال حاضر دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی است. ویکی‌پدیا