غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مجید هاشم پور غروب شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مهلت نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: استان گیلان دارای ۱۱ حوزه انتخابیه است. وی با بیان اینکه از این حوزه‌ها ۱۳ نماینده بعد از برگزاری انتخابات از استان گیلان به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند، افزود: در آخرین روز ثبت نام از کاندیدای مجلس شورای اسلامی ۱۳۷ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان ثبت نام کردند. وی با بیان اینکه در شش روز گذشته ۳۰۲ داوطلب با حضور در حوزه‌های انتخابیه ثبت نام خود را نهایی کردند، تصریح کرد: براساس پیش بینی‌ها برای جمع آوری آرای مردم دو هزار و ۵۶۰ شعبه اخذ رأی در استان گیلان پیش بینی شده است. محمود شکری نماینده فعلی شهرستان‌های ماسال، رضوانشهر و تالش، اسدالله عباسی نماینده فعلی رودسر و املش، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، سیدعلی آقازاده دافساری نماینده رشت در دوره هشتم، رسول جماعتی مالوانی نماینده سابق فومن و شفت مجلس شورای اسلامی، منوچهر جمالی نماینده فعلی رودبار، ذبیح الله نیکفر نماینده فعلی لاهیجان و سیاهکل و حجت الاسلام پروایی نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری از چهره‌های شاخص ثبت نام کننده در ششمین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه گیلان بودند. همچنین توحید نوبخت فرزند محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی حکایت می‌کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/گیلان در شهرستان رشت ۱۳۱ داوطلب برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام خود را نهایی کرد ه اند. شهرستان رشت به عنوان مرکز استان سه نماینده در پارلمان دارد و این ظرفیتی است که همواره مورد توجه داوطلبان قرار می‌گیرد. البته در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۹۷ داوطلب در حوزه انتخابیه شهرستان رشت نام نویسی کرده بودند که ۸۲ نفر آنان مرد و ۱۵ نفر خانم بودند. البته حسن تامینی و علی صوفی فرآیند نام نویسی خود را با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای حوزه انتخابیه رشت ثبت کرده‌اند. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفند سال‌جاری برگزار خواهد شد.
خانه ملتخانه ملت4 روز قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح تعبیر امام خمینی (ره) درباره «مجلس در رأس امور است» گفت: در قانون اساسی جایگاه‌ها مشخص شده است، در قانون اساس ولی مطلقه فقیه داریم یعنی بالاترین رکن اساسی این کشور ولی فقیه بوده و این تمام کننده است. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره قوه مقننه توضیح داد: مجلس در رأس امور است یعنی قوه مجریه و قضاییه باید برنامه و اقداماتی که می‌خواهند انجام دهند را مطابق قانونی که قوه مقننه در چارچوب قانون اساسی و شرع وضع می‌کند دنبال کنند؛ به عبارتی هیچ قوه‌ای نمی‌تواند خود مختار کاری انجام دهد. نماینده مردم رشت در مجلس دهم با تاکید براینکه قوه مجریه و قضاییه باید از مجلس مجوز بگیرند، بیان داشت: مطابق قانون اساسی، دولت و قوه قضاییه باید در چارچوب قوانین وضع شده مجلس اقدام کنند، حتی قوه مقننه بر اساس آیین نامه‌ای که وضع و به تایید شورای نگهبان می‌رسد، عمل می‌کند. بنابراین این فکر درست نیست که مجلس بالاترین مقام است، اتفاقا برای اینکه هیچ کدام از قوا به سمت دیکتاتوری نروند ولی فقیه جامع الشرایط که مجتهد عالم به زمان و مکان است در رأس قرار می‌گیرد، در این میان ترتبیاتی مانند شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز تعریف شده است. این نماینده مجلس تاکید کرد: ما پیشرفته‌ترین قانون اساسی دنیا را داریم، در چهل سال گذشته در هیچ موردی به بن بست نخورده‌ایم و بلافاصله تدبیری برای آن انجام شد.
خانه ملتخانه ملت5 روز قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به الگوبرداری کشورها از بسیج مستضعفین و اهمیت وجود نیروهای مردمی در بسیاری از مسائل مهم کشور، گفت: بسیج نیرویی است که از بطن مردم و برای مردم ایجاد می‌شود؛ یک نیروی کاملا داخلی است و در مقاطع مختلف به کمک کشور می‌آید. بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه دادنماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: بسیج در جریان تکوین انقلاب، در یک دوره‌ای ۸ سال دفاع مقدس و بعد از آن عرصه سازندگی کشور حضور روشن و فعال و با اقتدار داشته است و در تنگناهای مختلف بسیج به کمک کشور می‌آید و کشور را نجات می‌دهد. وزیر صنعت هم اخیرا گفت که برای کنترل بازار در موضوع اصلاح قیمت بنزین، از بسیج استفاده می‌کنیم. جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تلاش کنیم شان و منزلت جایگاه بسیج را بیشتر تبیین کنیم، خاطرنشان کرد: بسیج دستاوردهای زیادی را در عرصه‌های مختلف مانند واکسیناسیون یا محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف کشور برای کشور بدست آورده است. عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد، مطرح کرد: کشورهای منطقه از بسیج کشور الگوبرداری کرده‌اند و این گروه‌های مردمی با موفقیت هایی که داشتند باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده‌اند که نمونه آن را می‌توان در حشدالشعبی عراق و حزب الله لبنان دید. وی با اشاره به اینکه بسیج پدیده‌ای است که باابتکار امام خمینی (ره) ایجاد شد و کشورهای منطقه نیز از آن الگو گرفتند، مطرح کرد: بسیج عنصری نیست که در مقطع خاصی از زمان به آن نیاز داشته باشیم؛ در هر مقطعی که انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دچار مشکل و تنگنا می‌شود؛ بسیج به کمک آن می‌آید.
ایبناایبنا5 روز قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار ایبنا با بیان اینکه نظارت بر بازار اجازه تلاطم قیمتی را نخواهد داد: گفت: خوشبختانه هوشیاری و نظارت‌های ممکن مستمر بانک مرکزی بر عملکرد صرافی‌ها و بازار از رشد قیمت‌ها در بازار جلوگیری خواهد کرد. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حضور مستمر در بازار پشتوانه محکمی برای آرامش مردم است، افزود: خوشبختانه از روزهای ابتدایی رشد نرخ بنزین رییس کل بانک مرکزی در صرافی‌ها حاضر شده و جویای قیمت‌ها بوده که خود جلوی سوءاستفاده‌ها را گرفت. وی با بیان اینکه تقاضا در بازار ارز به سمت واقعی شدن حرکت کرده است، تصریح کرد: با کاهش تقاضا رشد هیجانی نرخ‌ها نیز روندی نزولی خواهد داشت. جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه ما در جنگ اقتصادی قرار داریم، گفت: باید در این نوع جنگ بروزرسانی سیاست‌ها مدام در دستور کار باشد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حفظ وضعیت موجود در بازار ارز و تمایل به کاهش نرخ‌ها اولویت اصلی مسئولان باید باشد تا ساماندهی واقعی نرخ‌ها رخ دهد.
خانه ملتخانه ملت5 روز قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از معافیت مالیاتی هنرمندان، گفت: مجلس به دنبال عدالت مالیاتی و بازنگری در معافیت‌های مالیاتی است زیرا شرایط کشور اقتضا می‌کند همه افراد دارای درآمد، مالیات پرداخت کنند. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر شرایط کشور به گونه‌ای است که تمام افراد دارای درآمد باید مالیات پرداخت کند، افزود: بازیگران و هنرمندان نیز با تبعیض ناروا و رفتار ناعادلانه مخالف هستند. مجلس با معافیت مالیاتی هنرمندان پردرآمد مخالف استعضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس با بیان اینکه دولت باید ساختار اقتصادی کشور را عادلانه اصلاح کرده و همه اقشار جامعه را در برابر پرداخت مالیات مسئول کند، ادامه داد: مجلس با معافیت مالیاتی که به دلیل محبوبیت عده‌ای خاص باشد مخالفت می‌کند. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس با بیان اینکه همه در برابر قانون مساوی هستند، تصریح کرد: همه در برابر پرداخت مالیات یکسان بوده و نباید استثنایی وجود داشته باشد مگر در شرایط خاص. به طور مثال پدری که دو فرزند معلول دارد به دلیل بالا بودن هزینه زندگی از پرداخت مالیات معاف است که این تصمیم عادلانه و مناسب است. /پایان پیام
فارسفارس1 هفته قبل
توحید نوبخت، فرزند رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از وزارت کشور در حوزه انتخابیه رشت ثبت نام کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دومین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح در فرمانداری رشت آغاز شد. گفته شده توحید نوبخت، فرزند محمد باقر نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه) نیز بدون حضور در فرمانداری رشت و با تکمیل فرآیند ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس پا به میدان رقابت در عرصه سیاست گذاشته است. با احتساب امروز، داوطلبان برای حضور در عرصه رقابت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رشت ۶ روز فرصت دارند. لیلا یوسفی، دومین بانوی رشتی نیز برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رشت از حوزیه انتخابیه رشت ثبت نام کرد.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با ایبنا با اشاره به عملکرد مناسب بانک مرکزی پس از افزایش نرخ سوخت، گفت: بازدید از صرافی‌ها و بسنده نکردن به گزارش‌های واصله نشان از اهمیت ثبات قیمت ارز از منظر رییس کل بانک مرکزی دارد. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با سیاست گذاری‌های صحیح بانک مرکزی امکان تنش دوباره قیمتی در بازار ارز و سکه وجود ندارد، افزود: بازدیدهای سرزده از بازار و اجرای برنامه‌های مناسب در جهت مقابله با شوک‌های قیمتی نشان از تداوم پایداری قیمت‌ها دارد. این نماینده مردم در مجلس دهم، در پاسخ به این سوال که آیا نیاز به بروزرسانی سیاست‌های بانک مرکزی در شرایط جدید هست یا خیر؟ تصریح کرد: ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و باید سیاست گذاری‌ها متناسب با شرایط به روزرسانی شود. وی با بیان اینکه حفظ شرایط فعلی از حیث آرامش بازار لازمه توفیق در مقابله با شرایط بحرانی است، گفت: با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور با شرایط قبلی متفاوت است، از اینرو لازم است بانک مرکزی مانند گذشته نسخه‌های مجزایی ارایه کند. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: گزارش گیری از بانک مرکزی در خصوص وضعیت نرخ ارز و به طور کلی بازارهای موازی آن صورت خواهد گرفت.
ایبناایبنا1 هفته قبل
طی سال‌های گذشته یکی از کارخانجاتی که توانسته با بهره مندی از حمایت‌ها و پشتیبانی بانک ملی ایران به رونق تولید دست یابد و تبدیل به صنعتی بومی و نیاز به واردات را کاهش دهد، شرکت پارس خزر به عنوان قطب تولید لوازم خانگی واقع در استان گیلان است. وی خاطر نشان کرد: در راستای ایجاد اشتغال پایدار و تسریع رونق تولید در نظر داریم از طریق پرداخت تسهیلات در حفظ تولید و اشتغال موجود اقدام کنیم تا شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعیت واحدهای تولیدی باشیم. امیری از بانک ملی ایران به عنوان بانک حامی بخش تولید کشور یاد کرد و افزود: این بانک در پرداخت تسهیلات برای سرمایه در گردش و تکمیل طرح‌های نیمه تمام و اجرای طرح‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی که زنجیره ارزش را در استان تکمیل نمایند، همواره آماده است. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از بانک ملی ایران برای اقدامات مؤثر در حمایت از صنایع استان گفت: بیشترین قسمت مشکلات واحدهای صنعتی در گذشته نبود سرمایه در گردش و تأمین سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی و صنعتی بود که امروز با حمایت‌های بانک ملی ایران این واحدهای تولیدی به اوج چرخه تولید خود بازگشتند. وی اظهار داشت: فعالیت بانک ملی ایران به‌عنوان حامی صنعت، وظیفه‌ای بسیار سنگین و حائز اهمیت در جهت ایجاد ارزش افزوده و توزیع عادلانه ثروت و محرومیت زدایی در مناطق مختلف کشور است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ابتدای سیصدو نودمین جلسه علنی قوه مقننه اسامی ۹ نماینده‌ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را به شرح ذیل قرائت کرد:۱-معصومه آقاپور علیشاهی نماینده شبستر۲-محمد نعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر۳-عباس پاپیزاده نماینده دزفول۴-غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت۵-سهیلا جلودارزاده نماینده تهران۶-سلمان خدادادی نماینده ملکان۷-محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان۸-نبی هزار جریبی نماینده گرگان۹-احمد همتی نماینده سمنانانتهای‌ پیام/
فارسفارس2 هفته قبل
نماینده مردم رشت گفت: دولت نشان داده در نظارت در بازار دارای ضعف شدید است و البته همه دولت‌ها به همین شکل بودند، مردم نگرانند و می‌گویند بعد از تب و تاب این روزها این ستاد تنظیم بازار از کارایی خود می‌افتد و قیمت کالاهای اساسی سرسام‌آور افزایش پیدا می‌کند. غیرقابل انکار است که به صورت قطع به یقین افزایش نرخ بنزین و حامل‌های انرژی عامل افزایش سایر کالاها می‌شود. این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: دو سد بزرگ شرق و غرب گیلان هم برای اتمام پروژه نیاز به بودجه دارند. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران خانواده معظم شهدا و ایثارگران را رها کرده است؛ چرا که دارو و درمان و هزینه‌های بیمارستانی، آموزشی و مطالبات آنها پرداخت نمی‌شود و هیچ‌کس هم پاسخگو نیست. وی در ادامه افزود: سال رو به اتمام است و رتبه‌بندی معلمان در فراز و نشیب رسانه‌ها قرار دارد و هیچ‌کس پاسخگو نیست.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
نماینده مردم رشت تصریح کرد: افزایش ۳۰۰ درصدی بخش اعظمی از مصرف بنزین بدون توجه به افزایش در آمدهای مردم خود یک مشکل دیگری است، آقای رئیس! غیر قابل انکار است که به صورت قطع به یقین افزایش نرخ بنزین و حامل‌های انرژی عامل افزایش سایر کالاها می‌شود. عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: دولت به همان شکلی که به دنبال واقعی کردن نرخ حامل‌های انرژی است به همان شیوه هم حقوق کارمندان و کارگران را فارغ واقعی کند. این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: دو سد بزرگ شرق و غرب گیلان هم برای اتمام پروژه نیاز به بودجه دارند. وی در ادامه افزود: سال روبه اتمام است و رتبه بندی معلمان در فراز و نشیب رسانه‌ها قرار دارد و هیچ کس پاسخگو نیست. /پایان پیام
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳ آذرماه) مجلس شورای اسلامی، اسامی ناطقان میان دستور را به شرح ذیل قرائت کرد: - شهباز حسن پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر- علی نجفی خوشرودی نماینده مردم بابل- محمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی- محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت/پایان پیام
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت که نمایندگان تلاش می‌کنند آثار سوء و خسارت ناشی از اصلاح قیمت بنزین برای مردم به حداقل برسد. وی اضافه کرد: ما وظیفه داریم نظارت کنیم تا قیمت بازار تغییر نکند. تلاش ما بر این است که آثار سوء و خسارت افزایش قیمت بنزین برای مردم به حداقل برسد. نماینده مردم رشت در مجلس یادآور شد: مهمترین اشکال این تصمیم در این بود که همه با هم هماهنگ نبودیم و مشخصا نمایندگان مجلس از موضوع افزایش قیمت بنزین بی اطلاع بودند، خود ما شروع به داد و بیداد کردیم و شاید بخشی از تحریک جامعه توسط ما انجام شد، زیرا ابعاد این تصمیم را نمی‌دانستیم. در واقع در این تصمیم نیروهای خودی غافلگیر شدند، مردم هم احساس می‌کنند دیده نشدند، همچنان‌که نمایندگان آنها هم دیده نشدند.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز (یکشنبه ۳ آذرماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور محمد جواد آذر جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: دخالت‌های آمریکا عامل بزرگ تحریم آزادی‌ها بوده و درحال حاضر این کشور توییتر جان بولتن را هم محدود کرده است. رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی تحریم آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط آمریکا را محکوم می‌کند، عنوان کرد: یکی از عوامل قطعی اینترنت در داخل ایران دخالت‌های بی‌جای آمریکا در کشور است. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارش‌هایی در زمینه شرایطی که در کشور وجود داشت و چگونگی قطع، وصل اینترنت و میزان خسارت وارده بر شرکت‌ها ارائه کرد. این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش آذری جهرمی برخی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و استارت‌آپ‌ها با توجه به قطع اینترنت متحمل خسارت‌های شده‌اند، افزود: با توجه به شرایط موجود در کشور چاره‌ای جز قطع اینترنت وجود نداشت که تدبیر هوشمندانه‌ای بود، هرچند در برخی از محل‌ها کوتاهی‌ وجود داشته مقرر شد که این کوتاهی‌ها جبران شود. /پایان پیام
ایمناایمنا2 هفته قبل
به گزارش ایمنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه «نمایندگان نقش نظارتی خود را در جریان گران شدن بنزین افزایش می‌دهند»، اظهار کرد: براساس گزارشاتی که به ما رسیده به نظر می‌رسد در برخی موارد مثل سهمیه تاکسی و وانت بارها، تخصیص سهمیه بنزین عجولانه بوده و باید آنها را مورد بازنگری قرار دهیم. وی افزود: ما وظیفه داریم نظارت کنیم تا قیمت بازار تغییر نکند. تلاش ما بر این است که آثار سوء و خسارت افزایش قیمت بنزین برای مردم به حداقل برسد. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مهمترین اشکال این تصمیم در این بود که همه با هم هماهنگ نبودیم و مشخصا نمایندگان مجلس از موضوع افزایش قیمت بنزین بی اطلاع بودند، خود ما شروع به داد و بیداد کردیم و شاید بخشی از تحریک جامعه توسط ما انجام شد، زیرا ابعاد این تصمیم را نمی‌دانستیم. در واقع در این تصمیم نیروهای خودی غافلگیر شدند، مردم هم احساس می‌کنند دیده نشدند، همچنان‌که نمایندگان آنها هم دیده نشدند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
وزیر در قالب یک توئیت نوشت: «من به حمایت از دسترسی آزاد به اینترنت ادامه خواهم داد و اجازه نمی‌دهم امریکا، توسعه ایران را متوقف کند. وی با تأکید بر اینکه وزیر ارتباطات از زمانی که روی کار آمده در زمینه توسعه فاوا نقش مؤثر و مثبتی داشته، گفت: این اقدام امریکا نشان می‌دهد که وزیر ارتباطات به‌صورت جدی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات فعال بوده و کارنامه مثبتی در فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری داشته است. اگر آنها در امور داخلی کشور ما دخالت نمی‌کردند هیچ دلیلی نداشت که شورای امنیت کشور، اینترنت بین‌الملل را قطع کند. مروری بر آمار توسعه زیرساخت‌های شبکه ارتباطات ایران نیز خود نشان دهنده این موضوع است که اگر دولت و وزیر ارتباطات به‌دنبال مسدودسازی و سانسور بودند هرگز تا این حد توسعه ارتباطات مد نظر قرار نمی‌گرفت. ازسوی دیگر شاهد افزایش بیش از۳برابری ظرفیت پهنای باند اینترنت بین‌الملل و نیز افزایش بیش از ۸۰برابری شاخص کیفیت شبکه داخلی هستیم.
ایسناایسنا2 هفته قبل
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان تلاش می‌کنند آثار سوء و خسارت ناشی از اصلاح قیمت بنزین برای مردم به حداقل برسد. وی اضافه کرد: ما وظیفه داریم نظارت کنیم تا قیمت بازار تغییر نکند. تلاش ما بر این است که آثار سوء و خسارت افزایش قیمت بنزین برای مردم به حداقل برسد. نماینده مردم رشت در مجلس یادآور شد: مهمترین اشکال این تصمیم در این بود که همه با هم هماهنگ نبودیم و مشخصا نمایندگان مجلس از موضوع افزایش قیمت بنزین بی اطلاع بودند، خود ما شروع به داد و بیداد کردیم و شاید بخشی از تحریک جامعه توسط ما انجام شد، زیرا ابعاد این تصمیم را نمی‌دانستیم. در واقع در این تصمیم نیروهای خودی غافلگیر شدند، مردم هم احساس می‌کنند دیده نشدند، همچنان‌که نمایندگان آنها هم دیده نشدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، مهرداد لاهوتی با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین مجلس، گفت: انتخاب رئیس این فراکسیون در جلسه امروز در دستور کار مجلس قرار گرفت. وی تصریح کرد: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی تنها گزینه ما برای ریاست فراکسیون مستقلین مجلس بود و اعضای فراکسیون به اتفاق آراء، وی را به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین انتخاب کردند. گفتنی است، پیش از این کاظم جلالی رئیس فراکسیون مستقلین بود که به دلیل حضور در سفارت ایران در روسیه از نمایندگی مجلس استعفا داد.
ایلناایلنا2 هفته قبل
ریاست فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس بر عهده نماینده مردم رشت گذاشته شد. نماینده مردم رشت در مجلس دهم به فعالیت‌های این فراکسیون اشاره کرد و بیان داشت: دعوت از وزرا، پیگیری طرح هاو برنامه‌ها، افزایش نقش نظارتی، افزایش نقش تقنینی از جمله اقدامات فراکسیون بود که از زحمات دکتر جلالی تشکر کنیم. این نماینده مجلس با اشاره به سابقه ۱۰ ساله فراکسیون مستقلین، اظهار داشت: این فراکسیون در همه ادوار مجلس تشکیل شد اما در هیچ دوره‌ای نتوانست ۴ سال دوام بیاورد، چند ماهی که دکتر جلالی حضور ندارند، بنا به نظر و فرمایشات همکاران، بنده مسئولیت را قبو ل کردم و امیدواریم این فراکسیون بتواند مشکلات مردم را به حداقل ممکن برساند. رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس به برنامه‌های آتی فراکسیون اشاره کرد و گفت: افزایش ارتباط و تعامل با دولت برای پیگیری حقوق، دوری کردن از ورود به مسائل تنش زا از نکاتی است که در فراکسیون پیش گرفته می‌شود و رفع مشکلات مردم در دستور کار قرار می‌گیرد. کاظم جلالی نماینده سابق مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر که ریاست فراکسیون مستقلین ولایی را بر عهده داشت به عنوان سفیر ایران در کشور روسیه معرفی شد؛ از این رو جعفرزاده ایمن آبادی مسئولیت ریاست فراکسیون را بر عهده گرفت.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تغییر در هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس گفت: بعد از اینکه دو جریان سیاسی در کشور فعال شدند احساس شد مجلس کشور به سمت سیاست ورزی خاص پیش می‌رود، فراکسیون مستقلین سعی کرد با محور قرار دادن حل مشکلات مردم مجموعه‌ای از نمایندگان که دغدغه‌های شان مردمی است تشکل و مستقل عمل کند تا فارغ از دو جریان سیاسی به یک سری از فعالیت در مجلس شورای اسلامی به پردازد. نماینده مردم رشت در مجلس دهم به فعالیت‌های این فراکسیون اشاره کرد و بیان داشت: دعوت از وزرا، پیگیری طرح هاو برنامه‌ها، افزایش نقش نظارتی، افزایش نقش تقنینی از جمله اقدامات فراکسیون بود که از زحمات دکتر جلالی تشکر کنیم. این نماینده مجلس با اشاره به سابقه ۱۰ ساله فراکسیون مستقلین، اظهار داشت: این فراکسیون در همه ادوار مجلس تشکیل شد اما در هیچ دوره‌ای نتوانست ۴ سال دوام بیاورد، چند ماهی که دکتر جلالی حضور ندارند، بنا به نظر و فرمایشات همکاران، بنده مسئولیت را قبو ل کردم و امیدواریم این فراکسیون بتواند مشکلات مردم را به حداقل ممکن برساند. رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس به برنامه‌های آتی فراکسیون اشاره کرد و گفت: افزایش ارتباط و تعامل با دولت برای پیگیری حقوق، دوری کردن از ورود به مسائل تنش زا از نکاتی است که در فراکسیون پیش گرفته می‌شود و رفع مشکلات مردم در دستور کار قرار می‌گیرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی نماینده سابق مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر که ریاست فراکسیون مستقلین ولایی را بر عهده داشت به عنوان سفیر ایران در کشور روسیه معرفی شد؛ از این رو جعفرزاده ایمن آبادی مسئولیت ریاست فراکسیون را بر عهده گرفت. /پایان پیام
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس از انتخاب جعفرزاده ایمن آبادی به عنوان رئیس این فراکسیون خبر داد. مهرداد لاهوتی در گفتگویی، با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین مجلس، گفت: انتخاب رئیس این فراکسیون در جلسه امروز در دستور کار مجلس قرار گرفت. وی تصریح کرد: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی تنها گزینه ما برای ریاست فراکسیون مستقلین مجلس بود و اعضای فراکسیون به اتفاق آراء، وی را به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین انتخاب کردند. گفتنی است، پیش از این کاظم جلالی رئیس فراکسیون مستقلین بود که به دلیل حضور در سفارت ایران در روسیه از نمایندگی مجلس استعفا داد.
مهرمهر2 هفته قبل
مهرداد لاهوتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین مجلس، گفت: انتخاب رئیس این فراکسیون در جلسه امروز در دستور کار مجلس قرار گرفت. وی تصریح کرد: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی تنها گزینه ما برای ریاست فراکسیون مستقلین مجلس بود و اعضای فراکسیون به اتفاق آراء، وی را به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین انتخاب کردند. گفتنی است، پیش از این کاظم جلالی رئیس فراکسیون مستقلین بود که به دلیل حضور در سفارت ایران در روسیه از نمایندگی مجلس استعفا داد.
برنابرنا2 هفته قبل
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: سه وزیر دولت امروز به کمیسیون برنامه و بودجه می‌روند. «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا گفت: سه وزیر اقتصاد، کار، نفت و سازمان برنامه امروز در ساعت ۱۴ به کمیسیون برنامه و بودجه می‌آیند تا نظرهای کارشناسانه در مورد طرح افزایش قیمت بنزین را توضیح دهند. رییس فراکسیون مستقلین ولایی در ادامه گفت: کارهای حمایتی از مردم را در بودجه سال ۹۹ لحاظ می‌کنیم زیرا کاری خارج ازآن نمی‌توانیم انجام دهیم. در بودجه ۹۹ باید طرح حمایتی ازاقشار ضعیف را ارایه دهیم.
برنابرنا2 هفته قبل
اعضای فراکسیون مستقلین در جلسه امروز خود جعفرزاده ایمن‌آبادی را به عنوان رئیس این فراکسیون، انتخاب کردند. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی»، نماینده مردم رشت در مجلس، با ۲۰ رای به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین ولایی انتخاب شد. پیش از این کاظم جلالی ریاست این فراکسیون را بر عهده داشت.
خانه ملتخانه ملت3 هفته قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: ایشان طی حکم حکومتی اختیاری به سران قوا داده‌اند، دغدغه هایی که ایشان امروز دغدغه‌های مردم را مطرح کردند، شاید ایشان بحثی درباره افزایش قیمت بنزین ندارند، اما نسبت به گرانی سایر کالاها دغدغه دارند. نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه عمده اعتراض‌های مردم در مناطق محروم بوده است، عنوان کرد: اعتراض‌ها نشان داد که طبقات پایین جامعه از افزایش قیمت بنزین نگران هستند، البته باید اعتراض مردم را از اشرار جدا کرد و با آنها برخورد جدی صورت گیرد. این نماینده مجلس از دولت خواست نظارت بیشتری بر قیمت کالاها داشته باشد چرا که بر خلاف گفتمان هایی که صورت گرفته است، به اشکال مختلف قیمت‌ها در حال افزایش است. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح دیروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم. رهبر انقلاب فرمودند: در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت می‌کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملا لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند همه مسئولان مراقب باشند مسئولان حفظ امنیت هم به وظایف خود عمل کنند مردم که همیشه با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده‌اند این بار هم از افرادی که تخریب می‌کنند فاصله بگیرند. /پایان پیام
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون مستقلین احتمالات درباره عدم کاندیداتوری لاریجانی در انتخابات مجلس را رد می‌کند و در گفتگو با خبرآنلاین می‌گوید: «این اخبار منتشر شده خلاف واقع است. من معتقدم آقای لاریجانی با قدرت در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند. » >>>در همین رابطه بیشتر بخوانید؛ یک پیشنهاد انتخاباتی متفاوت به لاریجانی /حضور پشت پرده حدادعادلوی گفت: «مردم قم این بار نیاز به لیستی از اصولگرایان آرام‌تر دارند و پیشنهاد ما (چهره‌های نزدیک به آقای لاریجانی) به ایشان این بوده که با دو نفر از چهره‌های معتدل ملی ائتلاف کند و گروهی سه نفره تشکیل دهد. آن موقع مشخص می‌شود که مردم قم به دنبال ایجاد تندروی در کشور نیستند و مخالف رویه فعلی هستند. او تاکید می‌کند: «ما نخواهیم گذاشت آقای لاریجانی وارد کارزار انتخابات مجلس نشود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، جریان اصولگرایی به دنبال تکرار تجربه انتخابات مجلس دهم نیست. اما حالا، چهار ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم زمزمه‌های ترک بهارستان توسط لاریجانی به گوش می‌رسد. من معتقدم آقای لاریجانی با قدرت در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند. افرادی همچون سیدحسین نقوی حسینی، محمد دامادی و احمد توکلی نسبت به حضور سردار در انتخابات مجلس اظهار امیدواری کرده‌اند. در این بین هستند کسانی که در قطعیت حضور جلیلی در انتخابات مجلس اما و اگرهایی ایجاد می‌کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
با این حال، هنوز که هنوز است هیچ خبر قطعی درباره حضور یا عدم حضور چهره‌های شناخته شده‌تر این جریان در انتخابات وجود ندارد. اما حالا، چهار ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم زمزمه‌های ترک بهارستان توسط لاریجانی به گوش می‌رسد. من معتقدم آقای لاریجانی با قدرت در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند. در این بین هستند کسانی که در قطعیت حضور جلیلی در انتخابات مجلس اما و اگرهایی ایجاد می‌کنند. حضور پشت پرده حدادغلامعلی حدادعادل، از چهره‌های قدیمی جریان اصولگرایی ظاهرا این روزها ترجیح داده در پشت پرده تصمیمات انتخاباتی اصولگرایان نقش آفرین باشد، ریش سفیدی کند و شخصا وارد کارزار انتخاباتی نشود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
********* با برجام موشکی، از کوچک شدن اقتصاد ایران جلوگیری کنیم! این روزنامه اصلاح طلب همچنین در شماره امروز در مطلب دیگر ی نوشت: «چند سناریو پیش روی ایران است. طیف اصلاح طلب معیشت مردم را به برجام‌های جدید گره زده است. چهارم اینکه، این فعال اصلاح طلب در لفافه مدعی شده است که نظر مردم درباره مواردی از جمله روزه داری و حجاب منفی است. FATF در گزارش رسمی صراحتا اعلام کرده است که یکی از اهداف اصلی این سازمان مسدود کردن مسیرهای دورزدن تحریم توسط ایران است.

به انتهای لیست رسیدید