فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
انیمیشن «ما یک ایده داریم» به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف غلبه بر ترس برای رده سنی کودک به زودی تولید می‌شود. به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فاطمه گودرزی که کارگردانی انیمیشن «ما یک ایده داریم» از جدیدترین تولیدات انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را عهده‌دار است، درباره این اثر گفت: «ما یک ایده داریم» یک اقتباس آزاد از کتابی با همین عنوان به ترجمه خانم نورا حق‌پرست است. وی درباره مدت زمان و تکنیک ساخت «ما یک ایده داریم»، اظهار کرد: این انیمیشن با زمان تقریبی ۸ دقیقه و با تکنیک دوبعدی ساخته خواهد شد. پیش تولید این کار از اوایل تابستان امسال آغاز شده و امیدوارم طی ۵ ماه آینده ساخت اثر آغاز شود. این کارگردان عرصه انیمیشن درباره محتوای «ما یک ایده داریم» و گروه سنی مدنظر آن به عنوان مخاطب، توضیح داد: محتوای این انیمیشن در ارتباط با اهمیت غلبه بر ترس است و مناسب سنین پیش از دبستان و اوایل دبستان در نظر گرفته شده است.
کانون پرورش فکریکانون پرورش فکری1 روز قبل
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاطمه گودرزی که کارگردانی انیمیشن «ما یک ایده داریم» از جدیدترین تولیدات انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را عهده‌دار است، درباره این اثر گفت: «ما یک ایده داریم»، یک اقتباس آزاد از کتابی با همین عنوان به ترجمه خانم نورا حق‌پرست است. وی درباره مدت زمان و تکنیک ساخت «ما یک ایده داریم»، اظهار کرد: این انیمیشن با زمان تقریبی ۸ دقیقه و با تکنیک دوبعدی ساخته خواهد شد. پیش‌بینی ما این است که ساخت این اثر تقریبا دو سال زمان می‌برد. گودرزی با اشاره به آغاز مراحل پیش‌تولید انیمیشن «ما یک ایده داریم» از اوایل تابستان سال جاری، افزود: امیدوارم از حدود پنج ماه آینده ساخت اثر آغاز شود. این کارگردان عرصه انیمیشن درباره محتوای «ما یک ایده داریم» و گروه سنی مدنظر آن به عنوان مخاطب، توضیح داد: محتوای این انیمیشن در ارتباط با اهمیت غلبه بر ترس است و مناسب سنین پیش از دبستان و اوایل دبستان در نظر گرفته شده است.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
سریال «ایل دا» قصه اتحاد، همبستگی و ایستادگی مردان و زنان عشایر و روستایی مناطق مرزنشین و غرب کشور را روایت می‌کند. باشگاه خبرنگاران: تصویربرداری پروژه «ایل دا» همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر آغاز شد. در روز‌های اول تصویربرداری سریال «ایل دا» پوریا پورسرخ، کوروش سلیمانی و سیامک ادیب جلوی دوربین مصطفی احمدیان رفتند. در همین روز‌ها علی دهکردی، شهین تسلیمی و مسعود چوبین نیز به جمع بازیگران «ایل دا» ملحق شدند. «ایل دا» در مناطق زیبا، بکر و منحصر بفرد لرستان و در فضایی کاملا روستایی و بومی تولید و قسمت اعظم لوکیشن‌ها در فضا‌های خارجی این مناطق به تصویر کشیده می‌شود.
موجموج4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تصویربرداری سریال ایل دا همزمان با اعیاد قربان و غدیر آغاز شد. در روز‌های اول تصویربرداری سریال ایل دا پوریا پورسرخ، کوروش سلیمانی و سیامک ادیب جلوی دوربین مصطفی احمدیان رفتند. در همین روز‌ها علی دهکردی، شهین تسلیمی و مسعود چوبین نیز به جمع بازیگران «ایل دا» ملحق شدند. سریال «ایل دا» در حوزه دفاع مقدس است و اتحاد، همبستگی و ایستادگی مردان و زنان عشایر و روستایی مناطق مرزنشین و غرب کشور و قصه ایثار و فداکاری مردم غرب کشور در سال‌های ۱۳۵۸ و ۱۳۵۹ را روایت می‌کند. ایل دا در گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل به نویسندگی نوشین پیرحیاتی تولید می‌شود.
سینماپرسسینماپرس4 روز قبل
سینماپرس: سریال «ایل دا» قصه اتحاد، همبستگی و ایستادگی مردان و زنان عشایر و روستایی مناطق مرزنشین و غرب کشور را روایت می‌کند. به گزارش سینماپرس، تصویربرداری پروژه «ایل دا» همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر آغاز شد. در روزهای اول تصویربرداری سریال «ایل دا» پوریا پورسرخ، کوروش سلیمانی و سیامک ادیب جلوی دوربین مصطفی احمدیان رفتند. در همین روزها علی دهکردی، شهین تسلیمی و مسعود چوبین نیز به جمع بازیگران «ایل دا» ملحق شدند. ایل دا در گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل به نویسندگی نوشین پیرحیاتی تولید می‌شود.
ایمناایمنا4 روز قبل
این شرایط که باید برای تهیه کتاب مجبور باشیم این همه راه را برویم و برگردیم و معطل شویم سخت است. من لیسانس جامعه‌شناسی دارم و دوست دارم در رشته تخصصی خودم مطالعه کنم، اما طی کردن فاصله همگین تا دهاقان برای تهیه کتاب واقعا سخت و وقت‌گیر است. وی می‌افزاید: جمعیت روستاهای قمبوان و پوده بالغ بر چهار هزار و ۸۰۰ نفر است که ۵۲۲ نفر از آن‌ها عضو کتابخانه گنجینه بهار روستای پوده هستند. رییس اداره کتابخانه‌های عمومی دهاقان گفت: مبلغ عضویت در این کتابخانه ده هزار ریال است و ۱۱ هزار جلدکتاب نیز در اختیار اعضای آن قرار گرفته است. مریم جانقربان، دهیار روستای لاریچه از نبود مکان برای تاسیس کتابخانه عمومی در روستا گلایه‌مند است ومی گوید: در این روستا جایی برای کتاب وکتابخانه نیست. ما تعدادی کتاب در اختیار داریم اما کم است واگر بخواهیم کتابخانه عمومی نیز داشته باشیم به مکان ومشارکت نهاد کتابخانه‌ها نیاز است.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
وی ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران افزود: بخش مرکزی شهرستان بروجرد دارای ۱۷۸ روستا با جمعیتی حدود ۶۲ هزار نفر است که از این تعداد روستا، ۱۶ روستا خالی از سکنه است. بخشدار مرکزی بروجرد عنوان کرد: تعداد ۱۵۴ روستا دارای سکنه‌اند که بیشترین پیشینه کاری آن‌ها کشاورزی و دام‌پروری است. البته ما در برخی از روستاها با ۳۵ خانوار نیز روبرو هستیم. گودرزی گفت: در مورد کارهای عمرانی روستاها نیز حدود یک میلیارد از معاونت عمرانی استان دریافت کرده‌ایم. بخشدار مرکزی بروجرد اظهارداشت: سیل فروردین سال ۹۸ خسارات زیادی به راه‌ها، مسکن روستاییان، اراضی کشاورزی و راه‌های بین اراضی وارد کرد که باوجود وعده‌های مساعد تاکنون اعتباری به‌منظور جبران خسارات ناشی از سیل تخصیص نیافته است و ما با کمبود بودجه مواجه هستیم و عملا بدون بودجه و اعتبار نمی‌شود هیچ کار عمرانی انجام داد. وی افزود: ما اجازه ندادیم کمبود بودجه سبب توقف در کارمان شود و توانستیم باهمت روستاییان عزیز کارهای عمرانی خود را پیش ببریم.
ایسناایسنا5 روز قبل
بخشدار مرکزی بروجرد گفت: خبرنگاران فانوس‌داران کاروان تمدن هستند. ‌به گزارش ایسنا، فاطمه گودرزی در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان فانوس‌داران کاروان تمدن هستند. وی تصریح کرد: بخش مرکزی بروجرد با جمعیت ۶۲ هزار نفری دارای ۱۷۸ روستا است. این مسئول تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۴ روستا دارای سکنه هستند که بیشترین پیشینه کاری آنها کشاورزی و دامپروری است. بخشدار مرکزی بروجرد خاطرنشان کرد: روستاهای که خالی از سکنه هستند به دلیل کمبود آب است؛ در حال حاضر برخی روستاهای خالی از سکنه شاهد مهاجرت معکوس هستند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه گودرزی ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران زن شهرستان که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، گفت: وظیفه اصلی خبرنگاران ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان است. بخشدار مرکزی بروجرد با بیان اینکه خبرنگاران فانوس داران کاروان تمدن هستند، ادامه داد: این قشر زحمت کش، روشنگر مسیر راه برای مسئولان کشور هستند. وی در بخشی دیگر از سخنانش، افزود: در بخش مرکزی بروجرد ۱۷۸ روستا با ۶۲ هزار نفر جمعیت وجود دارد که ۱۵۴ روستا دارای سکنه و ۱۶ روستا خالی از سکنه است. به گفته بخشدار مرکزی بروجرد، علت اصلی خالی شدن برخی روستاها از سکنه کمبود آب است که این موضوع باید پی گیری شود. بنابراین گزارش، در پایان این نشست خبری از خبرنگاران فعال زن شهرستان بروجرد تجلیل شد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
فاطمه گودرزی با انتشار عکس‌هایی در صفحه شخصی‌اش خبر از ازدواج پسرش پویان با دریا مرادی‌دشت بازیگر جوان داد و برای همه جوانان ایران زمین آرزوی سعادت و خوشبختی کرد. دریا مرادی‌دشت بازیگر جوان سریال‌های مهران مدیری با پسر فاطمه گودرزی بازیگر باتجربه و محبوب یعنی پویان گنجی ازدواج کرده است که مادر شوهرش عکس‌هایی از مراسم عقد پسرش در روز تولدش را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است. وی در سریال‌های دیگر مهران مدیری از جمله شوخی کردم و درحاشیه نیز جلوی دوربین رفته است. پویان گنجی متولد مرداد سال ۱۳۶۷ در تهران بوده و رشته تحصیلی‌اش بازیگری است و توانسته که لیسانس آن را دریافت نماید. وی شب گذشته، عروسی و تولد خود را هم‌زمان با هم با بازیگر جوان دریا مرادی‌دشت برگزار کرده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل

بی حجابی و اقدام جنجالی سحرقریشی در ترکیه + فیلم و عکس

رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. افشاگری علیه تحصیلات قریشیمهران اخوان ذاکر در مورد تحصیلات سحر قریشی می‌گوید: «جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می‌گوید دیپلم دارد! عکس‌های جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمای آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند که در این فیلم سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است را در ادامه مشاهده کنید…داستان این فیلم درباره ازدواج موقت است. *کارنامه کاری سحر قریشی نشان می‌دهد که فیلم‌هایی را بازی می‌کند که گیشه پسند هستند. پیام عجیب سحرقریشی به مناسبت روز دخترسحر قریشی بازیگر زن سینما و تلویزیون در پست اخیر صفحه اینستاگرامش در حرکتی عجیب برای تبریک روز دختر عکس یک گربه را منتشر کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
می‌توان گفت بهترین دوران زندگی هر آدمی، دوران کودکی‌اش است و چه بهتر که پدر و مادرها بلد باشند چطور لحظه‌های خوب کودکی را زیباتر در عکس‌ها و فیلم‌ها ثبت کنند تا وقتی بچه‌ها بزرگ شدند و عکس‌هایشان را دیدند، لذت ببرند.
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
حسین پناهی در قامت شاعر و نویسندهحسین پناهی بیشتر شاعر بود و این شاعرانگی در ذره ذره جانش نفوذ داشت. من نقش یک تهیه کننده را بازی می‌کردم؛ و حسین نقش برادر خانم آقای تارخ و برادر خانم گودرزی بود. رسول یونانهیچ و هرگز حسین پناهی به خاطر نقش‌هایی که اجرا کرد مشهور نشد بلکه این نقش‌ها به خاطر بازی او جلب توجه می‌کردند. حسین پناهی شعر و سینما را در هم آمیخت و هنر بازیگری اش را ارتقا بخشید. حسین پناهی عزیزمان فرهنگ روستایی را با شعر فرا مدرن آشتی داد و حماسه‌های مردم ولایات را با زبانی جهانی دراماتایزه کرد.

زمان تصویربرداری «ایل دا» مشخص شد/اولین تصاویر از تست گریم

3+
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل

تست گریم‌ متفاوت پوریا پورسرخ، فاطمه گودرزی و سینا رازانی در یک سریال دفاع مقدسی/عکس

3+
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل

گریم متفاوت چهره‌ها در پربازیگرترین سریال دفاع مقدسی تلویزیون/ تصاویر

3+
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
کارگردان فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» از ساخت قسمت دوم این اثر که طرح اولیه آن با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» چندین سال پیش نوشته بود، خبر داد. وی ادامه داد: پس از ساخت فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» صحبت‌هایی با زنده‌یاد علی معلم تهیه‌کننده کار برای ساخت «ازدواج به سبک ایرانی ۲» داشتیم و من سیناپسی از فیلمنامه را نوشتم، با این تفاوت که قرار بود این بار اتفاقات در آمریکا بگذرد. کارگردان «پستچی سه بار در نمی‌زند» درباره دلیل تعویق ساخت قسمت دوم «ازدواج به سبک ایرانی» عنوان کرد: پس از نوشتن طرح اولیه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» درگیر ساخت چند پروژه شدم تا یک سال قبل از فوت علی معلم که مذاکرات مجدد انجام شد و با مینو فرشچی نیز برای نگارش فیلم‌نامه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» صحبت‌هایی انجام شد. فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» اولین ساخته سینمایی حسن فتحی در مقام کارگردان است که به تهیه‌کنندگی علی معلم در سال ۱۳۸۳ ساخته شده بود و نسخه ترمیم شده آن روز ۱۱ مرداد ماه هم‌زمان با افتتاحیه «هفته فیلم ازدواج» در پردیس باغ کتاب به نمایش گذاشته شد. داریوش ارجمند، فاطمه گودرزی، محمدرضا شریفی‌نیا، لادن طباطبایی، باقر صحرارودی، مهری مهرنیا، امیرحسین آرمان، سعید کنگرانی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
سینماپرس: کارگردان فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» از ساخت قسمت دوم این اثر که طرح اولیه آن با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» چندین سال پیش نوشته بود، خبر داد. وی ادامه داد: پس از ساخت فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» صحبت هایی با زنده یاد علی معلم تهیه کننده کار برای ساخت «ازدواج به سبک ایرانی ۲» داشتیم و من سیناپسی از فیلمنامه را نوشتم، با این تفاوت که قرار بود این بار اتفاقات در آمریکا بگذرد. کارگردان «پستچی سه بار در نمی‌زند» درباره دلیل تعویق ساخت قسمت دوم «ازدواج به سبک ایرانی» عنوان کرد: پس از نوشتن طرح اولیه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» درگیر ساخت چند پروژه شدم تا یک سال قبل از فوت علی معلم که مذاکرات مجدد انجام شد و با مینو فرشچی نیز برای نگارش فیلمنامه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» صحبت هایی انجام شد. فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» اولین ساخته سینمایی حسن فتحی در مقام کارگردان است که به تهیه کنندگی علی معلم در سال ۱۳۸۳ ساخته شده بود و نسخه ترمیم شده آن روز ۱۱ مرداد ماه همزمان با افتتاحیه «هفته فیلم ازدواج» در پردیس باغ کتاب به نمایش گذاشته شد. «ازدواج به سبک ایرانی» روایت زندگی دختر جوانی به نام شیرینی است که در خانواده‌ای اصیل زندگی می‌کند و طی اتفاقاتی با دیوید پسر آمریکایی آشنا می‌شود که در این مسیر با موانعی برای ازدواج با یکدیگر مواجه می‌شوند.
پارس نیوزپارس نیوز2 هفته قبل
«راما قویدل» کارگردان مجموعه تلویزیونی «ایل‌دا» به تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی درباره آغاز تولید این سریال گفت: به تازگی مقدمات مرحله پیش تولید انجام شده است و به زودی این سریال را مقابل دوربین خواهیم برد. وی با اشاره به لوکیشن‌های این سریال ادامه داد: تمامی این سریال در ۸۰ منطقه در لرستان ضبط می‌شود. قویدل درباره بازیگران این سریال نیز گفت: در این سریال در کنار بازیگران اصلی بازیگران بومی نیز حضور دارند. همچنین در این سریال زن و مرد ایرانی تفنگ به دست و کنار هم، از مام میهن تا پای جان دفاع می‌کنند. فیلمنامه این سریال پر بازیگر و دفاع مقدسی توسط نوشین پیرحیاتی به نگارش درآمده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
کارگردان فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» از ساخت قسمت دوم این اثر که طرح اولیه آن با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» چندین سال پیش نوشته بود، خبر داد. وی ادامه داد: پس از ساخت فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» صحبت هایی با زنده یاد علی معلم تهیه کننده کار برای ساخت «ازدواج به سبک ایرانی ۲» داشتیم و من سیناپسی از فیلمنامه را نوشتم، با این تفاوت که قرار بود این بار اتفاقات در آمریکا بگذرد. کارگردان «پستچی سه بار در نمی‌زند» درباره دلیل تعویق ساخت قسمت دوم «ازدواج به سبک ایرانی» عنوان کرد: پس از نوشتن طرح اولیه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» درگیر ساخت چند پروژه شدم تا یک سال قبل از فوت علی معلم که مذاکرات مجدد انجام شد و با مینو فرشچی نیز برای نگارش فیلمنامه «ازدواج به سبک ایرانی ۲» با نام «ازدواج به سبک آمریکایی» صحبت هایی انجام شد. فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» اولین ساخته سینمایی حسن فتحی در مقام کارگردان است که به تهیه کنندگی علی معلم در سال ۱۳۸۳ ساخته شده بود و نسخه ترمیم شده آن روز ۱۱ مرداد ماه همزمان با افتتاحیه «هفته فیلم ازدواج» در پردیس باغ کتاب به نمایش گذاشته شد. داریوش ارجمند، فاطمه گودرزی، محمدرضا شریفی‌نیا، لادن طباطبایی، باقر صحرارودی، مهری مهرنیا، امیرحسین آرمان، سعید کنگرانی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

به انتهای لیست رسیدید