فدراسیون اسکیت

فدراسیون اسکیت

مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آکادمی ملی المپیک و پارا المپیک از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) میزبان مجمع عمومی و سالیانه کمیته ملی المپیک است. این مجمع با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و ۶۵ عضو دیگر برگزار می‌شود. در میان اعضای مجمع کمیته ملی المپیک، حضور ۸ سرپرست که مدیریت فدراسیون‌هایی مثل پزشکی ورزشی، تنیس روی میز، فوتبال، فدراسیون کشورهای اسلامی زنان، ورزش‌های همگانی، تنیس و دوومیدانی را بر عهده دارند، قابل توجه است. نکته مهمتر، حضور سرپرست فدراسیون کشورهای اسلامی زنان است. با این حال الهه عرب‌عامری که سرپرستی آن را بر عهده دارد، به عنوان یکی از اعضای اصلی در مجمع روز دوشنبه حضور دارد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون اسکیت، طی حکمی از جانب بهمن محمدرضایی، رئیس فدراسیون اسکیت، رامین عتیقه‌چی به‌عنوان سرپرست دبیری فدراسیون اسکیت منصوب شد. همچنین از زحمات و تلاش‌های علیرضا نصیری در طول زمان تصدی دبیری فدراسیون تقدیر، تشکر و قدردانی بعمل آمد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون اسکیت طی حکمی، سرپرست دبیری فدراسیون را منصوب کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بهمن محمدرضایی طی حکمی، رامین عتیقه‌چی را بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون اسکیت منصوب کرد. همچنین از زحمات و تلاشهای علیرضا نصیری در طول زمان تصدی دبیری فدراسیون تقدیر، تشکر و قدردانی بعمل آمد. بیشتر بخوانید: درخواست وزیر ورزش برای اعزام مدرس و مربی رشته هاکی روی یخ به ایرانانتهای پیام/
فارسفارس1 هفته قبل
رئیس فدراسیون اسکیت طی حکمی، سرپرست دبیری فدراسیون را منصوب کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، بهمن محمدرضایی طی حکمی، رامین عتیقه چی را بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون اسکیت منصوب کرد. همچنین از زحمات و تلاشهای علیرضا نصیری در طول زمان تصدی دبیری فدراسیون تقدیر، تشکر و قدردانی بعمل آمد. انتهای پیام/س
ایلناایلنا2 هفته قبل
با درخواست وزیر ورزش و جوانان ایران از رئیس فدراسیون جهانی هاکی‌روی یخ، هماهنگی‌های لازم برای توسعه این رشته در ایران استارت خورد. مطمئنا با پشتیبانی شما و اعطای میزبانی یک‌رویداد معتبر می‌توانیم شاهد توسعه همه جانیه هاکی روی یخ در ایران باشیم. وی در پایان خواستار اعزام مربی و مدرس جهت آموزش مربیان، داوران و ورزشکاران علاقمند این رشته در ایران شد که رئیس فدراسیون جهانی نیز از این درخواست استقبال کرد و اعلام داشت که بزودی مقدماتش را فراهم خواهد کرد. وی ادامه داد: ایران در رشته اینلاین هاکی هم موفقیتهای خوبی را در قاره آسیا بدست آورده که رشته‌ای بسیار نزدیک به هاکی‌روی یخ است. قطعا با ایجاد سالن‌های یخ شما می‌توانید به مرور زمان و با پشتیبانی ما در این رشته نیز قهرمانی داشته باشید.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، در ادامه نشست‌های مسئولین ورزش کشورمان با مقامات ورزشی جهان، شب گذشته جلسه‌ای یک ساعته با رئیس و‌ دبیر کل فدراسیون جهانی هاکی‌روی یخ جهت توسعه این رشته در ایران برگزار شد. مطمئنا با پشتیبانی شما و اعطای میزبانی یک‌رویداد معتبر می‌توانیم شاهد توسعه همه جانیه هاکی روی یخ در ایران باشیم. صالحی‌امیری در پایان نشست ضمن دعوت رسمی از مسئولین فدراسیون جهانی جهت حضور در ایران برای بررسی ظرفیت‌های موجود خواستار حمایت همه جانبه و زمینه برپایی اردوی مشترک برای حضور ورزشکاران علاقمند ایرانی با یک تیم صاحب نام شد. وی ادامه داد: ایران در رشته اینلاین هاکی هم موفقیتهای خوبی را در قاره آسیا بدست آورده که رشته‌ای بسیار نزدیک به هاکی‌روی یخ است. قطعا با ایجاد سالن‌های یخ شما می‌توانید به مرور زمان و با پشتیبانی ما در این رشته نیز قهرمانی داشته باشید.
فارسفارس2 هفته قبل
مطمئنا با پشتیبانی شما و اعطای میزبانی یک‌رویداد معتبر می‌توانیم شاهد توسعه همه جانیه هاکی روی یخ در ایران باشیم. وی در پایان خواستار اعزام مربی و مدرس جهت آموزش مربیان، داوران و ورزشکاران علاقمند این رشته در ایران شد که رئیس فدراسیون جهانی نیز از این درخواست استقبال کرد و اعلام داشت که بزودی مقدماتش را فراهم خواهد کرد. صالحی امیری در پایان نشست ضمن دعوت رسمی از مسئولان فدراسیون جهانی جهت حضور در ایران برای بررسی ظرفیتهای موجود خواستار حمایت همه جانبه و زمینه برپایی اردوی مشترک برای حضور ورزشکاران علاقمند ایرانی با یک تیم صاحب نام شد. وی ادامه داد: ایران در رشته اینلاین هاکی هم موفقیتهای خوبی را در قاره آسیا بدست آورده که رشته‌ای بسیار نزدیک به هاکی‌روی یخ است. قطعا با ایجاد سالن‌های یخ شما می‌توانید به مرور زمان و با پشتیبانی ما در این رشته نیز قهرمانی داشته باشید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ادامه نشست‌های مسئولان ورزش ایران با مقامات ورزشی جهان در لوزان سوئیس، جلسه‌ای یک ساعته با رئیس و دبیر کل فدراسیون جهانی هاکی‌روی یخ جهت توسعه این رشته در ایران برگزار شد. در این نشست که با درخواست و هماهنگی انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت ایران و در هتل بورواژ پالاس برگزار شد، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش وجوانان، رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک، عبدی افتخاری سرپرست کاروان اعزامی به المپیک زمستانی جوانان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و «رنه فیزل» رئیس فدراسیون جهانی هاکی که عضو کمیته بین المللی المپیک هم می‌باشد به همراه «هورست لیچتنر» دبیر کل فدراسیون جهانی و خزانه‌دار این فدراسیون حضور داشتند. * برای توسعه این رشته باید انگیزه بخش خصوصی را جهت سرمایه گزاری و ساخت ورزشگاه بالا ببریم تا با حمایت ما و شما زمینه رشد جمعیت این رشته و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آن فراهم گردد. *وی در پایان خواستار اعزام مربی و مدرس جهت آموزش مربیان، داوران و ورزشکاران علاقمند این رشته در ایران شد که رئیس فدراسیون جهانی نیز از این درخواست استقبال کرد و اعلام داشت که بزودی مقدماتش را فراهم خواهد کرد. بیشتر بخوانید: انتخاب قدیمی به عنوان رئیس هاکی داخل سالن آسیاانتهای پیام/
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه نشست‌های مسئولان ورزش کشورمان با مقامات ورزشی جهان در لوزان سوئیس، جلسه‌ای یک ساعته با رئیس و دبیر کل فدراسیون جهانی هاکی‌روی یخ جهت توسعه این رشته در ایران برگزار شد. مطمئنا با پشتیبانی شما و اعطای میزبانی یک‌ رویداد معتبر می‌توانیم شاهد توسعه همه جانیه هاکی روی یخ در ایران باشیم. وی در پایان خواستار اعزام مربی و مدرس جهت آموزش مربیان، داوران و ورزشکاران علاقمند این رشته در ایران شد که رئیس فدراسیون جهانی نیز از این درخواست استقبال کرد و اعلام داشت که بزودی مقدماتش را فراهم خواهد کرد. وی ادامه داد: ایران در رشته اینلاین هاکی هم موفقیت‌های خوبی را در قاره آسیا بدست آورده که رشته‌ای بسیار نزدیک به هاکی‌ روی یخ است. قطعا با ایجاد سالن‌های یخ شما می‌توانید به مرور زمان و با پشتیبانی ما در این رشته نیز قهرمانی داشته باشید.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
سردار دل‌ها آسمانی شد … روابط عمومی فدراسیون بسکتبال شهادت مظلومانه سردار سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گوید. روابط عمومی فدراسیون تنیسفدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد. ‌باشگاه فرهنگی‌ ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز‌در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی مدیر عامل باشگاه مس کرمان پیام تسلیتی را منتشر نمود. فدراسیون ترای اتلون در پیامی شهادت سردار سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. سیدمحمد پولادگررییس فدراسیون تکواندوپیام تسلیت باشگاه شهرخودرو در پی شهادت سردار سلیمانیباشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، با انتشار پیامی شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
مهرمهر4 هفته قبل
برای من شخصا بهتر این بود که مستند تیم هاکی پسران ساخته شود چون آن‌ها یک کار عجیب و غریب کردند. این موضوع به فیلم شما هم تسری پیدا کرده بود؟ ‌شکیبانیا: سال ۹۶ یک تدوینگر فیلم مستند بلند، ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان دستمزد می‌گرفت، اما حالا دستمزد او کمتر از ۳۵ میلیون تومان نیست. ما هم به تدوینگرمان ۴۵ میلیون تومان دادیم. ما سعی کردیم در این فیلم صورتمان را با سیلی سرخ نگه داریم، چون می‌خواستیم به کلوپ اکران برسیم. اما ما با «جایی برای فرشته‌ها نیست» در همین جامعه‌ای که موضوعات زشت زیادی وجود دارد یک حرف تازه زدیم.
مهرمهر1 ماه قبل
«جایی برای فرشته‌ها نیست» روایتی است از تلاش دختران تیم ملی هاکی ایران که تصمیم دارند به رقم مشکلات پیش رو در یک تورنمنت بین‌المللی حضور پیدا کنند. چگونه به این تیم و ماجرای دغدغه این دختران رسیدید؟ سام کلانتری: ما دوست مشترکی داشتیم که اتفاقا از بازیکنان همین تیم بود. کلانتری: فیلم مربوط به تیم دختران است، اما من آن‌ها را ابزار نکردم …شکیبانیا: البته ممکن است مخاطب همین فکر را کند. می‌دانم که می‌شود درباره بخش‌های دیگر از محرومیت فیلم ساخت ولی هدف ما چیز دیگری بود. صدقی: من از کارگردان و تهیه‌کننده ممنونم که دختران تیم من را قربانی فیلم خود نکردند.

اسکیت مهارگر ‏اتیسم

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
فدراسیون اسکیت به کمک انجمن اتیسم آمده است تا شرایط را برای ورزش کردن افراد مبتلا به اتیسم فراهم کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، فقط یک مجموعه ورزشی در ایران است که شرایط استاندارد و مربیان کارشناس برای فعالیت‌های ورزشی افراد مبتلا به اتیسم دارد، اما فدراسیون اسکیت به کمک انجمن اتیسم آمده است تا شرایط را برای ورزش کردن این افراد فراهم کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات مرحله سوم از دوازدهمین دوره لیگ اسکیت اینلاین هاکی با حضور ۹ تیم از ۵ استان فعال کشور در رشته اسکیت هاکی طی ۲ روز در خانه اسکیت ورزشگاه شهدای مزداگینه شهر همدان با حضور نزدیک به ۱۵۰ هاکی باز پسر در قالب تیمهای لیگ برتری اسکیت اینلاین هاکی برگزار شد که در پایان مرحله سوم، تیم فرش ماهور بدون باخت در جایگاه اول ایستاد. تیم سامان گستر همدان با ۲ شکست در جایگاه دوم و تیم هیئت اسکیت فارس در رتبه سوم این دوره از مسابقات جای گرفتند. مرحله چهارم و نهایی بازیها اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود. انتهای پیام/س
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات مرحله سوم از دوازدهمین دوره لیگ اسکیت اینلاین هاکی با حضور ۹ تیم از ۵ استان فعال کشور در رشته اسکیت هاکی طی ۲ روز در خانه اسکیت ورزشگاه شهدای مزداگینه شهر همدان با حضور نزدیک به ۱۵۰ هاکی باز پسر در قالب تیمهای لیگ برتری اسکیت اینلاین هاکی برگزار شد که در پایان مرحله سوم، تیم فرش ماهور بدون باخت در جایگاه اول ایستاد. تیم سامان گستر همدان با ۲ شکست در جایگاه دوم و تیم هیئت اسکیت فارس در رتبه سوم این دوره از مسابقات جای گرفتند. مرحله چهارم و نهایی بازیها اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
رئیس فدراسیون اسکیت: تیم‌ اعزامی به قهرمانی آسیا باید شانس مدال داشته باشدرئیس فدراسیون اسکیت گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و صرفه‌جویی در بحث اعزام‌ها، تیم‌ها و افرادی به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند که شانس کسب مدال داشته باشند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
میترا حیاتی نماینده فدراسیون جهانی اسکیت رولبال با کیکاوس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در نشست حیاتی نماینده فدراسیون جهانی اسکیت رولبال با مسئولان کمیته ملی المپیک که صبح امروزدر سالن تشریفات کمیته ملی المپیک برگزار شد کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، بهمن محمد رضایی رئیس فدراسیون اسکیت، مجید هنرجو نایب رئیس فدراسیون، مریم وفاخواه نایب رئیس امور بانوان فدراسیون اسکیت علیرضا نصیری دبیر فدراسیون و مهدی پاکرو رئیس انجمن اسکیت رولبال حضور داشتند. در این نشست میترا حیاتی نماینده فدراسیون جهانی رولبال ضمن ابراز خوشحالی از شرایط رولبال در کشورمان توضیحاتی درباره قوانین به عضویت درآمدن کشورها برای المپیکی شدن رولبال ارائه کرد و افزود: با توجه به عملکرد خوب اسکیت بازان ایرانی آنان توانایی کسب کاپ جهانی را دارند که امیدوارم با تشکیل فدراسیون رول بال که از قوانین اصلی برای شرکت در مسابقات جهانی است بتوانند به این مهم دست یابند. سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک ضمن خوشامدگویی به نماینده فدراسیون جهانی رولبال گفت: سیاست کمیته ملی المپیک حمایت ازرشته‌های ورزشی و ورزشکاران در چارچوب اختیارات و قوانین کشور است که در حیطه همین چارچوب هرگونه حمایتی لازم باشد از رشته رولبال نیز خواهیم داشت.
برنابرنا2 ماه قبل
رئیس انجمن اینلاین هاکی فدراسیون اسکیت گفت: زمین یخ مجموعه ایران مال را در خرداد ماه امسال به صورت موقت افتتاح کردیم، اما متأسفانه به جهت آماده نبودن آن قسمت از مجموعه بازار بزرگ مجبورم شدیم تا تکمیل مجموعه آن را تعطیل کنیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کاوه صدقی، رئیس انجمن اینلاین هاکی فدراسیون اسکیت، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص آغاز لیگ برتر اینلاین هاکی بیان کرد: سال گذشته اسکیت هاکی در بخش آقایان قهرمان آسیا و در بخش بانوان سوم آسیا شد و این موضوع یک هیجان جدی را در ورزشکاران اسکیت هاکی به وجود آورد. از طرف دیگر هم ساخت پیست اسکیت ایران مال باعث شده که ورزشکاران برای شروع مقتدرانه‌ای در هاکی روی یخ امید زیادی پیدا کنند. به امید خدا با تمهیداتی که مدیران بازار بزرگ ایران در نظر گرفتند، از اول دی ماه می‌توانیم دوباره زمین اسکیت یخ را داشته باشیم. رئیس انجمن اینلاین هاکی ایران عنوان کرد: ما دو ماه بیشتر نیست که عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ شدیم، هنوز برنامه‌هایی که اجازه شرکت در آن داریم را به ما اعلام نکردند.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در پایان این مسابقات نتایج زیر به دست آمد: تیم خرمشاد تهران، مقام اولتیم غفاری تاکستان، مقام دومتیم بانوی کویر یزد، مقام سومتیم اخلاق: تیم هیئت اسکیت استان قزوینخانم گل مسابقات: مطهره کاظمی از تیم خرمشاد تهرانفنی‌ترین بازیکن: هلیا رحمانی از تیم غفاری تاکستان
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در پنجمین دوره رقابت‌های اسکیت ماراتن قهرمانی کشور که با حضور رئیس فدراسیون اسکیت برگزار شد، اسکیت‌بازان در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان گروه آ و ب مسافتی به طول ۴۲ کیلومتر را در بلوار تاق بستان پیمودند. در پایان در رده سنی جوانان امیرحسین اکبری از کرمانشاه، سهراب رنگ‌آمیز از خراسان رضوی و شروین اولیاءزاده از البرز به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی بزرگسالان محمد صالحی از کرمانشاه، علی راوری از خراسان رضوی و محمدامین حیدری از زنجان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در رده سنی پیشکسوتان گروه (آ) آصف شفیعی از اصفهان اول شد و پوریا شفیعی از اصفهان و سید مسعود شریفیان از خراسان شمالی به ترتیب دوم وسوم شدند. در رده سنی پیشکوستان گروه (ب) نیز ابوالفضل مجیدی از آذربایجان غربی، سعید کمالی از خراسان رضوی و فرهاد اسکندری از مازندران اول تا سوم شدند.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، این مسابقات ۹ و ۱۰ آبان ماه با حضور ۷ استان کشور به میزبانی یاسوج در دو بخش بانوان و آقایان در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد. در پایان تیم مازندران با کسب ۴ مدال طلا، ۱ نقره و ۳ برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم تهران با ۲ نشان طلا، ۲ نقره و ۱ برنز دوم شد و اصفهان با ۱طلا، ۵ نقره و ۳ برنز در جایگاه سوم ایستاد. نتایج انفرادی این مسابقات هم به این شرح است: جوانان دختر:۱-آیدا عشق‌دوست شلمانی- مازندران۲- بتول احمدی اسکندری- اصفهان۳-غزاله صادقی- اصفهانجوانان پسر:۱-وحید بهزادپور- اصفهان۲-آروین صمدی‌راد- مازندران۳-سید علیرضا ثریا- مازندرانبزرگسالان دختر:۱-ویدا پیره- کهگیلویه و بویراحمد۲-فاطمه کرمزاده- اصفهان۳-سحر حبیبی دهری- مازندرانبزرگسالان پسر:۱-نریمان نقدیان- مازندران۲-کیوان بخشی‌پور- تهران۳-مسعود زارعی شمس‌آبادی- اصفهان***نتایج مسابقات مارپیچ کوچک: جوانان دختر:۱-آیدا عشق‌دوست- مازندران۲-بتول احمدی- اصفهان۳-وینا ملک‌مهدوی- تهرانجوانان پسر:۱-آروین صمدی‌راد- مازندران۲-سهیل جدی- تهران۳-وحید بهزادپور- اصفهانبزرگسالان دختر:۱-فریده محرمی- تهران۲-فاطمه کرمزاده- اصفهان۳-ویدا پیره- کهگیلویه و بویراحمدبزرگسالان پسر:۱-کیوان بخشی‌پور- تهران۲-محمدرضا کیوانداریان- اصفهان۳-نریمان نقدیان- مازندراننتیجه تیمی:۱-مازندران: ۴طلا ۱نقره ۳برنز۲-تهران:۲طلا ۲نقره ۱برنز۳-اصفهان:۱طلا ۵ نقره ۳برنز
برنابرنا3 ماه قبل
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکیت بازدید کرد. به گزارش گروه ورشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، صبح امروز ۲۳ مهرماه ۱۳۹۸ ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد. در این بازدید بهمن محمدرضایی (رییس)، مجید هنرجو و مریم وفاخواه (نواب رییس)، علیرضا نصیری (دبیر) و فریبرز مسکینی (خزانه‌دار) فدراسیون اسکیت، گزارشی از عملکرد، توسعه اسکیت، پروسه به عضویت درآمدن اسکیت هاکی روی یخ ایران در فدراسیون جهانی IIHF، وضعیت مالی و … ارائه دادند.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، این دوره به میزبانی استان تهران با شرکت ۹۸ نفر از استان‌های اصفهان، البرز، کردستان و تهران در آکادمی اسکیت هایپر برگزار شد. اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: آقایان زیر ۱۸ سال۱-سجاد خسروانی (آکادمی اسکیت مهر ب) ۲-محمدامین عباسیان (آکادمی اسکیت احسان) ۳-سبحان خسروانی (آکادمی اسکیت مهر ب) آقایان بالای ۱۸ سال۱-علی شجاعی (آکادمی اسکیت احسان) ۲-امیرمحمد سواری (آکادمی اسکیت احسان الف) ۳-یوسف فلاح‌نیا (آکادمی اسکیت مهر ب) بانوان زیر ۱۸ سال۱-ترانه احمدی (آکادمی اسکیت احسان) ۲-رومینا سالک (آکادمی اسکیت احسان الف) ۳-مژده یاوری (آکادمی اسکیت مهر) بانوان بالای ۱۸ سال۱-لعیا عربی (آکادمی اسکیت احسان) ۲-زهرا باقرزاده (آکادمی اسکیت احسان الف) ۳-مینا عابدینی (آکادمی اسکیت احسان الف)
برنابرنا3 ماه قبل
رئیس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت گفت: با پشتوانه بازیکنان اینلاین هاکی به زودی شاهد نتایج درخشانی در هاکی روی یخ خواهیم بود. هر سه رشته زیر مجموعه انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت هستند. رئیس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت در خصوص دیدارش با رئیس فدراسیون جهانی هاکی روی یخ گفت: دو هفته پیش مجمع جهانی فدراسیون هاکی روی یخ در رم ایتالیا برگزار شد. وی افزود: باید تشکر ویژه‎ای از شخص صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و کمیسیون روابط بین‎الملل کمیته ملی المپیک داشته باشم. در تیم ملی اینلاین هاکی مردان از کریس مولر آلمانی بهره می‎بریم و در تیم ملی اینلاین هاکی زنان هم از ماریا فاگوا فرانسوی استفاده می‎کنیم.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، با حمایت و مساعدت حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و قول پرداخت کمک مالی ۵ میلیارد ریالی به فدراسیون اسکیت جهت تجهیز پیست اسکیت آزادی، این پیست پس از سال‌ها دارای کفپوش مناسب می‌شود. در سالیانی که پیست اسکیت آزادی مورد استفاده ورزشکاران قرار می‌گیرد، به دلیل نامناسب بودن زمین پیست، ورزشکاران دچار آسیب می‌شدند. انتهای پیام/
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، با حمایت و مساعدت‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و قول پرداخت کمک مالی ۵ میلیارد ریالی به فدراسیون اسکیت جهت تجهیز پیست اسکیت آزادی، پس از سالها این پیست دارای کفپوش مناسب می‌شود. در طی سالیانی که پیست اسکیت آزادی مورد استفاده ورزشکاران قرار می‌گیرد، بدلیل نامناسب بودن زمین پیست، ورزشکاران دچار آسیب می‌شوند اما حالا انشاله بزودی، اسکیت بازان می‌توانند با آرامش و اطمینان خاطر بیشترب به تمرینات و مسابقات خود در پیست اسکیت آزادی بپردازند. انتهای پیام/س
برنابرنا3 ماه قبل
با مساعدت‌های مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، پیست اسکیت آزادی پس از سال‌ها دارای کفپوش مناسب می‌شود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، با حمایت و مساعدت‌های حسن کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و قول پرداخت کمک مالی ٥ میلیارد ریالی به فدراسیون اسکیت جهت تجهیز پیست اسکیت آزادی، پس از سال‌ها این پیست دارای کفپوش مناسب می‌شود. در طی سالیانی که پیست اسکیت آزادی مورد استفاده ورزشکاران قرار می‌گیرد، به دلیل نامناسب بودن زمین پیست، ورزشکاران دچار آسیب می‌شوند. به زودی با عنایت کریمی، اسکیت سواران می‌توانند با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری به تمرینات و مسابقات خود در پیست اسکیت آزادی بپردازند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| کلاس داوری درجه ۳ اینلاین هاکی با تدریس رامین عتیقه‎چی، داور بین‎المللی و عضو کمیسیون فنی فدراسیون جهانی اینلاین هاکی از ۱۶ لغایت ۱۹ مهرماه در مجموعه اسکیت بوم باکس باشگاه انقلاب تهران در حال برگزاری است. رامین عتیقه‎چی در خصوص برگزاری این دوره آموزشی، اظهار داشت: خوشبختانه روزبه‎روز شاهد رشد و پیشرفت رشته اینلاین‎هاکی در سطح کشور هستیم. پس از قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته، نیاز به بحث توسعه داوری در این رشته بیش از پیش دیده شد. به همین دلیل فدراسیون اسکیت و انجمن اسکیت هاکی تصمیم به برگزاری این دوره برای علاقه‌مندان کرد. منبع: تسنیم

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

فدراسیون اسکیت
اسکیت