فدراسیون تیراندازی

فدراسیون تیراندازی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
دادگر با بیان اینکه ارتقای فرهنگ حفظ طبیعت، حفظ گونه‌های جانوری و حیات وحش نیازمند آموزش و فرهنگ سازی مستمر است اظهار داشت: در این خصوص فدراسیون تیراندازی برای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست اهمیت ویژه‌ای قائل است. رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم اشتیاق و زمینه برخورداری از فرهنگ محیط زیست را دارند و این موضوع باید از طرف مسئولان برنامه ریزی شود و خود مردم هم باید در این زمینه همکاری کنند. دادگر با اشاره به اینکه محیط بانان در زمینه تیراندازی باید تمرینات مستمر داشته تا همیشه آمادگی لازم را داشته و بروز باشند، تصریح کرد: فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه آمادگی لازم را برای همکاری با محیط زیست دارد. خویشتندار، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهرانآموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماستمحمدرضا خویشتندار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اینکه آموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماست گفت: این اولین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن برای محیط بانان استان تهران است که با همکاری فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. خویشتندار در پایان گفت: در راستای قانون بکارگیری سلاح توسط محیط بانان، تقویت و پیشرفت‌های آموزشی ضرورت دارد و دراین خصوص آموزش‌های هدفمند با همکاری فدراسیون تیراندازی و دیگر نهاد‌های دست اندرکار، مفید خواهد بود.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا خویشتندار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در حاشیه نخستین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن محیط بانان حفاظت محیط زیست استان تهران که صبح دیروز همزمان با گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار هوای پاک، اقدام و عمل در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شدبا اشاره به اینکه آموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماست، گفت: این اولین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن برای محیط بانان استان تهران است که با همکاری فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. وی با اشاره به لزوم ارتقا توان و دانش محیط بانان نسبت به موضوعات مختلف در حوزه فعالیت و مأموریت هایشان اظهارداشت: انجام اینگونه برنامه‌ها بویژه در قالب برنامه‌های آموزشی و ارتقا توانمندی، موجب افزایش ظرفیت‌های کاربردی آنها درحین انجام کار می‌شود. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین به رابطه دوسویه ورزش و محیط زیست تأکید کرد و افزود: تلفیق و همراهی موضوع ورزش و محیط زیست در حفظ و افزایش روحیه و همچنین سلامت جسمی و فکری همکاران محیط بان ما اثرگذار است. خویشتندار در پایان گفت: در راستای قانون بکارگیری سلاح توسط محیط بانان، تقویت و پیشرفت‌های آموزشی ضرورت دارد و دراینخصوص آموزش‌های هدفمند با همکاری فدراسیون تیراندازی و دیگر نهادهای دست اندرکار، مفید خواهد بود. در این مراسم که با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، فدراسیون تیراندازی و کمیته ملی المپیک برگزار شد، مسئولینی همچون فضل الله باقرزاده نایب رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون شمشیربازی، مهرافزا منوچهری رئیس کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک، محمد رستگاری معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران، منوچهر فلاحی جانشین فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست و امین افتخار مدیر روابط عمومی و آموزش و مشارکت‌های مردمی محیط زیست استان تهران به همراه تنی چند از دیگر مسئولین فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران شرکت داشتند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان با حضور نایب رئیس کمیته ملی المپیک با معرفی تیم و نفرات برتر برگزار شد. در هفته ششم لیگ برتر تیراندازی بانوان که به میزبانی ساچمه بیژن پیگیری شد، در رشته تفنگ و تپانچه بادی تیم‌های، مقاومت و ساچمه بیژن با شکست تیم‌های هیئت خراسان رضوی و شهرداری قزوین به پیروزی رسیدند. *دادگر: برای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست اهمیت ویژه‌ای قائل هستیمنخستین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن محیط‎‏بانان حفاظت محیط زیست استان تهران صبح امروز همزمان با گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار هوای پاک، اقدام و عمل در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شد. دادگر با اشاره به اینکه محیط‌بانان در زمینه تیراندازی باید تمرینات مستمر داشته تا همیشه آمادگی لازم را داشته و بروز باشند، تصریح کرد: فدراسیون تیراندازی در این زمینه آمادگی لازم را برای همکاری با محیط زیست دارد. وی اظهار داشت: در تقویم فدراسیون تیراندازی دو مسابقه تیراندازی هم برای محیط‌بانان و هم برای شکارچیان به منظور فرهنگسازی و تغییر نگرش برای حفظ محیط زیست طراحی و گنجانده می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: در راستای قانون بکارگیری سلاح توسط محیط‌بانان، تقویت و پیشرفت‌های آموزشی ضرورت دارد و در این خصوص آموزش‌های هدفمند با همکاری فدراسیون تیراندازی و دیگر نهادهای دست اندرکار، مفید خواهد بود. وی با اشاره به لزوم ارتقا توان و دانش محیط‌بانان نسبت به موضوعات مختلف در حوزه فعالیت و مأموریت هایشان اظهار داشت: انجام اینگونه برنامه‌ها بویژه در قالب برنامه‌های آموزشی و ارتقا توانمندی، موجب افزایش ظرفیت‌های کاربردی آنها درحین انجام کار می‌شود. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین به رابطه دوسویه ورزش و محیط زیست تأکید کرد و افزود: تلفیق و همراهی موضوع ورزش و محیط زیست در حفظ و افزایش روحیه و همچنین سلامت جسمی و فکری همکاران محیط‌بان ما اثرگذار است. خویشتندار در پایان گفت: در راستای قانون بکارگیری سلاح توسط محیط بانان، تقویت و پیشرفت‌های آموزشی ضرورت دارد و در این خصوص آموزش‌های هدفمند با همکاری فدراسیون تیراندازی و دیگر نهادهای دست اندرکار، مفید خواهد بود. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- نخستین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن محیط بانان حفاظت محیط زیست استان تهران صبح امروز همزمان با گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار هوای پاک، اقدام و عمل در محل فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، محمدرضا خویشتندار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اینکه آموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماست، گفت: این اولین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن برای محیط بانان استان تهران است که با همکاری فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. وی با اشاره به لزوم ارتقا توان و دانش محیط بانان نسبت به موضوعات مختلف در حوزه فعالیت و مأموریت هایشان اظهارداشت: انجام اینگونه برنامه‌ها بویژه در قالب برنامه‌های آموزشی و ارتقا توانمندی، موجب افزایش ظرفیت‌های کاربردی آن‌ها درحین انجام کار می‌شود. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین به رابطه دوسویه ورزش و محیط زیست تأکید کرد و افزود: تلفیق و همراهی موضوع ورزش و محیط زیست در حفظ و افزایش روحیه و همچنین سلامت جسمی و فکری همکاران محیط بان ما اثرگذار است. این گزارش می‌افزاید: در این مراسم که با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، فدراسیون تیراندازی و کمیته ملی المپیک برگزار شد، مسئولینی همچون فضل الله باقرزاده نایب رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون شمشیربازی، مهرافزا منوچهری رییس کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک، محمد رستگاری معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران، منوچهر فلاحی جانشین فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست و امین افتخار مدیر روابط عمومی و آموزش و مشارکت‌های مردمی محیط زیست استان تهران به همراه تنی چند از دیگر مسئولین فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران شرکت داشتند.
فارسفارس2 روز قبل
رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید. در این هفته تیم مقاومت در قرعه استراحت به سر می‌برد. در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های مقاومت، نزاجا و شرکت ملی حفاری در مقابل تیم‌های ساچمه بیژن، سپاهان و شهرداری اردبیل به پیروزی دست یافتند. در فینال رشته تفنگ بادی، امیرمحمد نکونام از نزاجا اول شد و امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن و حسین باقری از نزاجا دوم و سوم شدند. در پایان این مراسم از طرف شرکت ساچمه بیژن به نفرات برتر هر رشته ساچمه این شرکت اهدا شد.
ایسناایسنا2 روز قبل
برگزاری جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوا همزمان با هفته هوای پاک روز شنبه (۲۷ دی ماه) برگزار می‌شود. فردا (۲۷ دی ماه) مسابقه تیراندازی محیط بانان و مراسم امضای تفاهمنامه یگان حفاظت سازمان محیط زیست با فدراسیون تیراندازی با حضور سرهنگ جمشید محبت خانی - رئیس یگان حفاظت محیط زیست- برگزار می‌شود. شنبه (۲۸ دی ماه) که با نام مسئولان و هوای پاک نامگذاری شده است نشست کارگروه کاهش آلودگی هوا با حضور گروه‌های اجتماعی و اساتید با حضور انوشیروان محسنی بندپی - استاندار تهران - در استانداری تهران برگزار خواهد شد. یکشنبه (۲۹ دی ماه) جشنواره دانش آموزی در یکی از مدارس منطقه ۱ با هدف فرهنگسازی در زمینه هوای پاک برگزار می‌شود و زنگ هوای پاک به صدا در می‌آید. دوشنبه (۳۰ دی ماه) به مدیریت منابع آلودگی و هوای پاک اختصاص دارد و سیستم آنلاین سه مجموعه نفتی در شهرستان ری افتتاح می‌شود.
ایرناایرنا3 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع هیات تیراندازی با کمان مازندران سکینه قاسمپور را با ۱۲ رای به عنوان نخستین رییس زن در هیات‌های ورزشی این خطه شمال کشور انتخاب کرد. در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی با کمان مازندران که امروز چهارشنبه با حضور رییس فدراسیون تیراندازی با کمان و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تشکیل شد، ۱۴ نفر حق رای داشتند که ۱۲ نفرشان به سکینه قاسمپور رای دادند. قاسمپور تنها رییس زن هیات تیراندازی با کمان در بین ۳۱ هیات این رشته ورزشی در سطح کشور است. مازندران بیش از ۴۰ هیات ورزشی دارد که نخستین بار یک بانوی ورزشکار خود را به عنوان کاندیدای ریاست معرفی کرد.
مازن آنلاینمازن آنلاین3 روز قبل
پیام مازند - ساری- برای نخستین بار ریاست یک هیات ورزشی در مازندران به یک کاندیدای زن رسید. به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع هیات تیراندازی با کمان مازندران سکینه قاسمپور را با ۱۲ رای به عنوان نخستین رییس زن در هیات‌های ورزشی این خطه شمال کشور انتخاب کرد. در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی با کمان مازندران که امروز چهارشنبه با حضور رییس فدراسیون تیراندازی با کمان و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تشکیل شد، ۱۴ نفر حق رای داشتند که ۱۲ نفرشان به سکینه قاسمپور رای دادند. قاسمپور تنها رییس زن هیات تیراندازی با کمان در بین ۳۱ هیات این رشته ورزشی در سطح کشور است. مازندران بیش از ۴۰ هیات ورزشی دارد که نخستین بار یک بانوی ورزشکار خود را به عنوان کاندیدای ریاست معرفی کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، همزمان با برگزاری لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان مراسم امضاء تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون تیراندازی با سازمان محیط زیست کشور روز جمعه ۲۷ دی در این فدراسیون برگزار می‌شود. این تفاهم‌نامه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون و مسئولان عالی رتبه محیط زیست کشور راس ساعت ۱۰:۳۰ روز جمعه ۲۷ دی‌ در محل سالن آمفی تئاتر این فدراسیون به امضاء خواهد رسید. این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از ظرفیت بالقوه طرفین جهت ارتقای محیط زیست و حیاط وحش و منابع همسو با اصل ۵۰ قانون اساسی است که به امضا دو طرف می‌رسد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
فارسفارس3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با برگزاری لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان مراسم امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون تیراندازی با سازمان محیط زیست کشور روز جمعه ۲۷ دیماه در این فدراسیون برگزار می‌شود. این تفاهم نامه با حضور علی دادگر رییس فدراسیون و مسئولان عالی رتبه محیط زیست کشور راس ساعت ۱۰:۳۰ روز جمعه ۲۷ دیماه در محل سالن آمفی تئاتر این فدراسیون به امضاء خواهد رسید. این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از ظرفیت بالقوه طرفین جهت ارتقای محیط زیست و حیاط وحش و منابع همسو با اصل ۵۰ قانون اساسی است که به امضا دو طرف می‌رسد. انتهای پیام/س
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با برگزاری لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان مراسم امضاء تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون تیراندازی با سازمان محیط زیست کشور روز جمعه ۲۷ دیماه در این فدراسیون برگزار می‌شود. این تفاهم نامه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون و مسئولان عالی رتبه محیط زیست کشور راس ساعت ۱۰:۳۰ روز جمعه ۲۷ دی‌ماه در محل سالن آمفی تئاتر این فدراسیون به امضاء خواهد رسید. این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از ظرفیت بالقوه طرفین جهت ارتقای محیط زیست و حیاط وحش و منابع همسو با اصل ۵۰ قانون اساسی است که به امضا دو طرف می‌رسد. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان رشته کامپوند از ۱۶ بهمن در تهران برگزار می‌شود. مرحله حذفی این مسابقات از یک شانزدهم برگزار می‌شود و نفرات اول تا چهارم مرحله مقدماتی و اول تا چهارم حذفی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند. همچنین از ورزشکاران حاضر در این مسابقات دو کماندار بانوان و دو کماندار آقایان با انتخاب کادرفنی به تیم ملی فراخوانده می‌شوند. فدراسیون تیراندازی با کمان از برنامه تیم ملی کامپوند بعد از دعوت کمانداران به تیم ملی خبر نداده است.
ایلناایلنا4 روز قبل
چهار بانوی تیرانداز المپیکی در دو رشته تفنگ و تپانچه با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، تمرینات آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی بانوان جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا که هر دو رویداد جزو مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز بود، از اوایل مهرماه ۱۳۹۸ آغاز شد. پس از پایان مسابقات مذکور، اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی بانوان با حضور چهار تیرانداز سهمیه گرفته و دیگر اعضای این تیم به صورت پیوسته ادامه دارد. گفتنی است کلیه تمرینات فنی و تکنیکی اعضای تیم ملی تیراندازی بانوان در محل فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی و زیر نظر الهام هاشمی سرمربی تیم تفنگ و محسن نصر اصفهانی مربی تیم تپانچه پیگیری می‌شود. همچنین تمرینات بدنسازی این دو تیم، علاوه بر مجموعه ورزشی آزادی در آکادمی ملی المپیک و زیر نظر بیتا سبزی مربی بدنساز تیم ملی تیراندازی بانوان دنبال می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما5 روز قبل
چهار عضو تیم ملی تیراندازی بانوان در اسلحه‌های تپانچه و تفنگ که جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کرده‌اند، تست آمادگی جسمانی دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تمرینات آماده سازی تیم ملی تیراندازی بانوان برای حضور در مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا که هر دو رویداد جزء مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز بود، از اوایل مهر و با حضور ۱۸ ورزشکار آغاز شد. پس از پایان مسابقات یادشده، اردو‌های آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی بانوان با حضور چهار تیرانداز سهمیه گرفته و همچنین گلنوش سبقت اللهی و الهه احمدی دیگر اعضای این تیم به صورت پیوسته ادامه دارد. همه تمرینات فنی و تکنیکی اعضای تیم ملی تیراندازی بانوان در محل فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی و زیر نظر الهام هاشمی سرمربی تیم تفنگ و محسن نصر اصفهانی سرمربی تیم تپانچه پیگیری می‌شود. همچنین تمرینات بدنسازی این دو تیم، علاوه بر مجموعه ورزشی آزادی در آکادمی ملی المپیک و زیر نظر بیتا سبزی مربی بدنساز تیم ملی تیراندازی بانوان دنبال می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، بهنام حبیب‌زاده مؤمن سرپرست فدراسیون در گفت‌وگویی با روابط عمومی فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: ایران در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ میزبان مسابقات انتخابی جوانان دختر و پسر در آسیای میانه است که پس از برگزاری این مسابقات دو تیم برترجواز حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که شهریور ماه ۹۹ در کشور لائوس برگزار می‌گردد را دریافت خواهند کرد. وی افزود: این مسابقات با توجه به سرمایه‌گذاری‌های خوب چند سال گذشته در رده‌های سنی پایه و کسب رتبه‌های بین المللی و جهانی توسط نوجوانان و جوانان کشورمان به درخواست رسمی فدراسیون تنیس روی میز ایران و با موافقت کنفدراسیون آسیا از تاریخ دوم الی چهارم اردیبهشت ماه ۹۹ به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و هدف از این میزبانی را ارتقا سطح و آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان مستعد جهت درخشش در عرصه‌های آسیایی و جهانی برشمرد. حبیب‌زاده در رابطه با برگزاری جلسه شورای فنی فدراسیون و تغییر در نحوه برگزاری انتخابی تیم‌های ملی اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته در مورد معایب نحوه برگزاری قبلی انتخابی تیم ملی که گاها شائبه‌هایی درانجام تبانی در بعضی بازی‌ها نیز ایجاد نموده بود برابر با نظریه شورای فنی مقرر گردیده که انتخابی تیم‌های ملی با سیستم جدید و با آئین‌نامه جدید انجام گیرد که می‌تواند در انتخاب بهترین‌ها برای تیم‌های ملی و ایجاد انگیزه بیشتر برای بازیکنان حاضر در رنکینگ ملی و جهانی جهت حضور در مسابقات انتخابی تأثیر به سزایی داشته باشد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
ایرناایرنا6 روز قبل
دارنده سهمیه پارالمپیک توکیو گفت: ‌ پاداش مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را پس از یک سال با پیگیری‌های زیاد و معادل سکه‌های تعیین شده پرداخت کردند و این درحالی است که هزینه زندگی برای معلولان به مراتب سنگین‌تر از سایر شهروندان است. کاکوش گفت: ‌ متاسفانه از فروردین‌ماه امسال تیراندازی با کمان معلولان به فدراسیون تیراندازی با کمان تفویض شد و آشنایی نداشتن با ورزش معلولان و مسائل جانبی آنان از سوی مسوولان، تمرین کردن را برای کمانداران معلول سخت‌تر کرده است. «مجید کاکوش» کماندار پارالمپیکی ایران که در رقابت‌های قهرمانی آسیا تایلند در کلاس W۱ موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شده بود، روز گذشته از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. این ورزشکار طی ۱۰ سال فعالیتش در رشته تیراندازی با کمان ضمن کسب مدال برنز میکس تیم در مسابقات جهانی جمهوری چک در ۲۰۱۷، مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، مدال طلا مسابقات قهرمانی آسیا در ۲۰۱۶ و مدال طلا مسابقات قهرمانی آسیا در ۲۰۱۹ را کسب کرد. کاکوش نخستین پاراکماندار کلاس W۱ در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، در آخرین روز اردوی تمرینی تیراندازان نوجوان کشورمان، کمیته برگزاری هر سال مسابقاتی را برگزار می‌کند که در رشته تراپ بین ۱۲ تیرانداز حاضر از کشور‌های لبنان، کویت، قرقیزستان، ایران، مالزی و سنگاپور، امیرشیخ الاسلام‌زاده به عنوان نفر ۵ راهی فینال شد که در پایان با اختلاف بسیار کم پس از تیرانداز کشور میزبان در جایگاه دوم قرار گرفت. در این ماده نماینده‌ای دیگر از کشور کویت سوم شد و محمد حسن خواست‌خدایی با قرار گرفتن در جایگاه هفتم به کار خود پایان داد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، امیرعلی شیخ الاسلام زاده و محمد حسن خواست خدایی دو تیرانداز نوجوان ایران در رشته تراپ هستند که به همراه فرشید عبدالمحمدی در هشتمین دوره اردوی‌های تمرینی کنفدراسیون تیراندازی آسیا حضور دارند. این اردو‌ها از ۱۳ تا ۱۹ دیماه به مدت ۷ روز به میزبانی کشور کویت با هدف ارتقای سطح فنی ورزشکاران و مربیان و توسعه ورزش تیراندازی در حال برگزاری است. تیراندازان کشورمان در این اردو به اجرای برنامه‌های تمرینی – تکنیکی و آموزشی می‌پردازند ضمن اینکه شیخ سلمان آل صبح رییس کنفدراسیون تیراندازی آسیا از نزدیک این اردو را نظاره می‌کند. بیشتر بخوانید: معرفی نفرات برتر هفته ششم لیگ تیراندازیانتهای پیام/
ایلناایلنا1 هفته قبل
تیم‌ها و نفرات برتر هفته ششم لیگ تیراندازی استان اصفهان معرفی شدند. همچنین در رشته تفنگ بادی آقایان، تیم‌های پالایشگاه، نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و درچه باشکست تیم‌های شهرضا، المپیک، مقاومت و شاهین شهر به پیروزی رسیدند. دربخش انفرادی رشته تفنگ بادی بانوان نیز، نیلوفرمهربانی، فاطمه قضاوی و راحله بیات به ترتیب درجایگاه‌های اول تا سوم ایستادند. در رشته تفنگ بادی آقایان، علی محمدی، محمدمتین صیام پور و علی رضایی به ترتیب مقام اول تاسوم راکسب کردند. در پایان رشته تپانچه بادی آقایان نیز، وحیدکیانی، مجتبی بدیعی فر و مسیح مهتاب پور به عنوان نفرات برترمعرفی شدند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، امیر علی شیخ الاسلام‌زاده و محمد حسن خواست خدایی دو تیرانداز نوجوان کشورمان در رشته تراپ هستند که به همراه فرشید عبدالمحمدی در هشتمین دوره اردوی‌های تمرینی کنفدراسیون تیراندازی آسیا حضور دارند. این اردوها از ۱۳ تا ۱۹ دیماه به مدت ۷ روز به میزبانی کشور کویت با هدف ارتقای سطح فنی ورزشکاران و مربیان و توسعه ورزش تیراندازی در حال برگزاری است. تیراندازان کشورمان در این اردو به اجرای برنامه‌ها ی تمرینی – تکنیکی و آموزشی می‌پردازند ضمن اینکه شیخ سلمان آل صبح رئیس کنفدراسیون تیراندازی آسیا از نزدیک این اردو را نظاره می‌کند. انتهای پیام/
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، امیرعلی شیخ الاسلام زاده و محمد حسن خواست خدایی دو تیرانداز نوجوان کشورمان در رشته تراپ هستند که به همراه فرشید عبدالمحمدی در هشتمین دوره اردوی‌های تمرینی کنفدراسیون تیراندازی آسیا حضور دارند. این اردو‌ها از ۱۳ تا ۱۹ دیماه به مدت ۷ روز به میزبانی کشور کویت با هدف ارتقای سطح فنی ورزشکاران و مربیان و توسعه ورزش تیراندازی در حال برگزاری است. تیراندازان کشورمان در این اردو به اجرای برنامه‌های تمرینی – تکنیکی و آموزشی می‌پردازند ضمن اینکه شیخ سلمان آل صبح رییس کنفدراسیون تیراندازی آسیا از نزدیک این اردو را نظاره می‌کند. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- با برگزاری هفته ششم لیگ تیراندازی، نفرات برتر تفنگ و تپانچه مشخص شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، هفته ششم لیگ برتر تیراندازی آقایان با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید. در رشته تپانچه بادی، تیم‌های ساچمه بیژن، مقاومت و شهرداری اردبیل در مقابل تیم‌های زائر، شرکت ملی حفاری و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی دست یافتند. با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مجتبی قاسم‌آبادی از مقاومت اول شد و مهیار صداقت از زائر و امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن دوم و سوم شدند. در این هفته از رقابت‌ها تیم نزاجا در قرعه استراحت به سر می‌برد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
غلامرضا شعبانی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: متاسفانه آمریکایی بازهم حقارت خودشان را با ترور سردار قاسم سلیمانی نشان دادند. همان طور که رهبری نیز فرمودند خون شهید سلیمانی بی‌پاسخ نخواهد ماند. وی تاکید کرد: سردار قاسم سلیمانی به قافله دوستان شهیدش پیوست و او هم آسمانی شد. وی نوک پیکان مبارزه با تروریسم بود و آمریکایی وقیحانه این سردار بزرگ اسلام را به شهادت رساندند. رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تاکید کرد: راه سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت و مطمئن باشید که خون وی پایمال نخواهد شد و سردار سلیمانی‌های زیادی در ایران وجود دارند و راه وی را ادامه خواهند داد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، هفته ششم لیگ برتر تیراندازی آقایان با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۶ تیم به میزبانی ساچمه بیژن در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد که در رشته تفنگ بادی، تیم‌های مقاومت، زائر و فولاد مبارکه سپاهان برابر تیم‌های شرکت ملی حفاری، ساچمه بیژن و شهرداری اردبیل به پیروزی رسیدند. در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های ساچمه بیژن، مقاومت و شهرداری اردبیل در مقابل تیم‌های زائر، شرکت ملی حفاری و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی دست یافتند. با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مجتبی قاسم آبادی از مقاومت اول شد و مهیار صداقت از زائر و امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن دوم و سوم شدند. در این هفته از رقابتها تیم نزاجا در قرعه استراحت به سر می‌برد.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، هفته ششم لیگ برتر تیراندازی آقایان با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید. در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های ساچمه بیژن، مقاومت و شهرداری اردبیل در مقابل تیم‌های زائر، شرکت ملی حفاری و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی دست یافتند. با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مجتبی قاسم آبادی از مقاومت اول شد و مهیار صداقت از زائر و امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن دوم و سوم شدند. در رشته تپانچه بادی نیز، جواد فروغی و محمد رسول عفتی هر دو از مقاومت به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و سجاد پورحسینی از ساچمه بیژن در جایگاه سوم قرار گرفت. در این هفته از رقابتها تیم نزاجا در قرعه استراحت به سر می‌برد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
سردار دل‌ها آسمانی شد … روابط عمومی فدراسیون بسکتبال شهادت مظلومانه سردار سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گوید. روابط عمومی فدراسیون تنیسفدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد. ‌باشگاه فرهنگی‌ ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز‌در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی مدیر عامل باشگاه مس کرمان پیام تسلیتی را منتشر نمود. فدراسیون ترای اتلون در پیامی شهادت سردار سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. سیدمحمد پولادگررییس فدراسیون تکواندوپیام تسلیت باشگاه شهرخودرو در پی شهادت سردار سلیمانیباشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، با انتشار پیامی شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهیار صداقت از تیم زائر در هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی توانست در رشته تفنگ بادی با ثبت ۶۳۱٫۳ امتیاز رکورد لیگ کشور را ارتقاء دهد. در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های شهرداری اردبیل، مقاومت و زائر در مقابل تیم‌های نزاجا، سپاهان و شرکت ملی حفاری به برتری رسیدند. همچنین با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان هر دو از تیم زائر موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شدند و مهدی جعفری پویا از مقاومت سوم شد. جواد فروغی، امیر جوهری خو و محمدرسول عفتی هر سه از مقاومت به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رشته تپانچه بادی را کسب کردند. در این هفته از رقابتها تیم ساچمه بیژن در قرعه استراحت به سر می‌برد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
روابط عمومی فدراسیون تیراندازی: مهیار صداقت از تیم زائر در هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی توانست در رشته تفنگ بادی با ثبت ۶۳۱٫۳ امتیاز رکورد لیگ کشور را ارتقاء دهد. پیش از این رکورد این رشته با ۶۳۰٫۹ امتیاز در اختیار حسین باقری بود. در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های شهرداری اردبیل، مقاومت و زائر در مقابل تیم‌های نزاجا، سپاهان و شرکت ملی حفاری به برتری رسیدند. همچنین با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان هر دو از تیم زائر موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شدند و مهدی جعفری پویا از مقاومت سوم شد. جواد فروغی، امیر جوهری خو و محمدرسول عفتی هر سه از مقاومت به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رشته تپانچه بادی را کسب کردند.
آناجآناج2 هفته قبل
آذربایجان‌شرقی بزرگ‌ترین قطب توسعه و سایت‌های تیراندازی با کمان کشوراستان آذربایجان‌شرقی با افتتاح چندین پروژ‌ه سخت‌افزاری، به بزرگترین قطب توسعه و ساخت سایت‌های تیراندازی با کمان کشور می‌شود. به گزارش آناج، رشته تیراندازی با کمان یکی از ورزش‌های مدال‌‌آور و قهرمان‌پرور در استان آذربایجان‌شرقی است. مشکلات سخت‌افزاری این ورزش با وجود این همه موفقیت و قهرمان به چشم می‌خورد که در این اواخر با تلاش هیات و فدراسیون تیراندازی با کمان و اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز این مشکلات نیز به حداقل خود رسیده است. چندی پیش با افتتاح سایت تیراندازی باکمان قهرمانی استان به نام سهند تبریز و سایت تخصصی تیراندازی باکمان میرداماد تبریز بخشی از محل تمرین استاندارد برای قهرمانان و ورزشکاران فراهم شد. همچنین نوایی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه، جهت توسعه و تجهیز سایت تخصصی تیراندازی با کمان این شهرستان اعتبار ویژه‌ایی در نظر گرفته است.

به انتهای لیست رسیدید