اخبار فدراسیون فوتبال - آخرین و مهم ترین اخبار فدراسیون فوتبال از خبرگزاری‌های ایران | خبری

فدراسیون فوتبال

ایران ورزشیایران ورزشی16 دقیقه قبل
اتحادیه فوتبال، قانونی یا غیرقانونی؟ / شماره ثبت را اعلام کنیداولین بار صادق درودگر، رییس کنونی کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال و مسوول سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال مدعی شد که اتحادیه باشگاه‌های فوتبال به صورت قانونی اداره نمی‌شود. صادق درودگر اما همچنان بر سر حرف خود هست و اصرار دارد که فعالیت‌های اتحادیه فوتبال، غیرقانونی است. او به نقش مهم اتحادیه تأکید می‌کند و دلیل اصرار خود به اصلاح شرایط اتحادیه را این‌طور بیان می‌کند: «اتحادیه باشگاه‌های فوتبال برای فوتبال ما بسیار مهم و مفید است و همه باید به آن کمک زیادی کنیم.» او همچنین توضیح می‌دهد: «همه افرادی که در اتحادیه حضور دارند، از دوستان ما هستند و من همه آنها را دوست دارم اما این افراد باید انتقادپذیر باشند. یکی از انتقاد‌ها این است که بهتر بود‌ در اتحادیه، مدیران فعال در فوتبال بیشتر حضور داشته باشند و دوم اینکه اگر حرف و حدیثی وجود ندارد. شماره ثبت اتحادیه را از طریق سایت‌شان اعلام کنند.» ۲ - ۲۲۰
خبر فوریخبر فوری21 دقیقه قبل
هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت تلاش می‌کنند پول طلبکارانی که حکم توقیف اموال باشگاه را گرفته‌اند را در مرداد ماه پرداخت کنند. معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص سایر بدهی‌های باشگاه تصریح کرد: برخی از بدهی‌ها مربوط به بازیکن و مربی است و برخی نیز افراد حقیقی هستند. به عنوان مثال یکی از طلبکاران پول دستی به باشگاه داده بود و اکنون پولش را می‌خواهد. معاون اجرایی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که بدهی باشگاه به این افراد چقدر است، گفت: نزدیک به ۱۰، ۱۵ نفر هستند که از باشگاه طلب دارند که مجموع این طلب‌ها ۵ میلیارد تومان است. سعی می‌کنیم با رایزنی با فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و طلبکاران راهی برای پرداخت بدهی‌ها پیدا کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز27 دقیقه قبل
اینکه تنها یوونتوس در بیانیه رسمی خود، رقم پرداختی به واسط انتقال را اعلام می‌کند، به معنای آن نیست که هیچ باشگاه و یا نهاد دیگری چنین مبلغی را به واسطه‌ها پرداخت نمی‌کند. چیزی در حدود ۱۷۲ میلیون یورو در سال ۲۰۱۸ این موضوع برای باشگاه‌ها هزینه بردار بوده است، در حالی که این مقدار در سال مشابه مالی ۲۰۱۷، کمتر از ۱۳۸ میلیون یورو بوده است. طبق سندی که فیفا تحت عنوان «واسطه‌ها در نقل و انتقالات بین المللی ۲۰۱۸» منتشر کرده است. طبق سند منتشر شده از طرف فیفا، انگلیس در صدرجدول کشورهایی قرار دارد که بیشترین کمیسیون رو به واسطه‌ها و ایجنت‌ها پرداخت می‌کنند، ایتالیا و آلمان درمکان‌ها بعدی قرار دارند. طی سالیان اخیر در فوتبال، پاری سن ژرمن از جمله باشگاه‌هایی بوده که با پرداخت حق کمیسیون‌های مناسب به واسطه‌ها، راحت‌تر در نقل و انتقالات فعالیت کرده است.
خبر فوریخبر فوری33 دقیقه قبل
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچ‌یک از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده‌اند. حیدر بهاروند درباره روند آماده سازی ورزشگاه‌های لیگ برتری گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. استاندارد سازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و هم خواسته شورای امنیت کشور می‌باشد. رئیس سازمان لیگ فوتبال افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.
ایمناایمنا41 دقیقه قبل
به گزارش ایمنا، حیدر بهاروند در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. استاندارد سازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و خواسته شورای امنیت کشور است. وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها، اقدامی مناسب تلقی کردند. رییس سازمانم لیگ فوتبال ایران با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود و تاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استاندارد سازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده، چنانچه اکثریت باشگاه‌ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه‌ها نتوانند ورزشگاه‌های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه‌ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
طرفداریطرفداری52 دقیقه قبل
وی در مورد طلب افرادی چون آندرانیک تیموریان، حنیف عمران‌زاده و امیر قلعه‌نویی گفت: در رابطه با تیموریان حق با اوست. رقم طلب تیموریان پایین بود و باید پرداخت می‌شد، اما هر بار که قصد پرداخت طلب‌ها را داشتیم، هزینه دیگر و مضاعفی برای باشگاه پیش می‌آمد. برخی از افراد بدهی‌های خودشان را نصف کرده و به باشگاه کمک کردند. معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص سایر بدهی‌های باشگاه تصریح کرد: برخی از بدهی‌ها مربوط به بازیکن و مربی است و برخی نیز افراد حقیقی هستند. معاون اجرایی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که بدهی باشگاه به این افراد چقدر است، گفت:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، حیدر بهاروند گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. استاندارد سازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و هم خواسته شورای امنیت کشور می‌باشد. وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. بیشتر بخوانید: دو روایت جدید از زمان شروع لیگ نوزدهمبهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده، چنانچه اکثریت باشگاه‌ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه‌ها نتوانند ورزشگاه‌های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه‌ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچ‌کدام از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده‌اند. به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان لیگ فوتبال، حیدر بهاروند گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. او افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای ایمنی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. بهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده‌سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استانداردسازی ورزشگاه‌های خانگی‌شان کم‌تر مشاهده می‌شود و تاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچکدام از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده‌اند. وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. بهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده، چنانچه اکثریت باشگاه‌ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه‌ها نتوانند ورزشگاه‌های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه‌ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حیدر بهاروند درباره روند آماده سازی ورزشگاه‌های لیگ برتری گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. استاندارد سازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و هم خواسته شورای امنیت کشور می‌باشد. رئیس سازمان لیگ فوتبال افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. وی با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچکدام از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده‌اند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، حیدر بهاروند در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. استانداردسازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره‌دارشدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و هم خواسته شورای امنیت کشور است. وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تائید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حیدر بهاروند در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده‌اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب‌تر از گذشته برگزار شود. وی افزود: استانداردسازی ورزشگاه‌ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره‌دار شدن صندلی‌ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب‌تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می‌شود و هم خواسته شورای امنیت کشور است. خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری، این حرکت سازمان لیگ را تأیید و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای ایمنی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی، آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده است.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچکدام از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده‌اند. وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. بهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده، چنانچه اکثریت باشگاه‌ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه‌ها نتوانند ورزشگاه‌های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه‌ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
فارسفارس2 ساعت قبل
وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه‌ها را اقدامی مناسب تلقی کردند. بهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه‌های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده‌اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌های خانگی شان کمتر مشاهده می‌شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم‌ها تجهیز وزرشگاه‌ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند. بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده، چنانچه اکثریت باشگاه‌ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه‌ها نتوانند ورزشگاه‌های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه‌ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. انتهای پیام/س
فارسفارس2 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتسال نوجوانان اقلیدشیراز گفت: بحث تبانی به هیچ وجه قابل قبول نیست ۵ مربی باشگاههای مختلف، ناظر مسابقه و داوری و تماشاگران می‌توانند به خوبی گواه دهند که تبانی در کار نبوده است. مهدی عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد بحث تبانی دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال نوجوانان گفت: بحث تبانی صحت ندارد که بعضی رسانه‌ها و سرمربی تیم الماس مشهد این موضوع را مطرح کرده‌اند. سرمربی تیم اقلید شیراز گفت: بحث تبانی به هیچ وجه قابل قبول نیست در صورتی که ۵ مربی باشگاههای مختلف، ناظر مسابقه، ناظر داوری و تماشاگران می‌توانند به خوبی گواه دهند که این مسابقه در سلامت کامل برگزار شده است. بعد از این تماس با ناظر این بازی هم صحبت کردم که وی گفت اصلا تبانی در کار نبوده و شما یک گل زدید تیم اراک حمله نمی‌کرد این که تبانی نیست. وی در پایان گفت: ‌به نظرم تیم بندرعباس که ذینفع در نتیجه این بازی بود باید مدعی تبانی می‌شد نه تیم الماس مشهد. مطمئن باشید ما نسبت به این موضوع به مراجع قانونی شکایت می‌کنیم.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
الان هم زیر نظر آقای آشتیانی که یکی از مربیان خوب و بادانش ماست، ‌ تمریناتم را دنبال می‌کنم. من ذاتا ورزش را دوست دارم و همیشه آن را دنبال می‌کنم. باز هم می‌گویم، اگر این بازی‌ها برگزار شود و رکورد آقای گلی را پس بگیرم، خدا را شکر می‌کنم، ‌ اگر هم این اتفاق نیفتد، باز هم خدا را شکر می‌کنم. جلسه قبل از آن به تیم زیر ۲۰ سال تعلق داشت و حمید شاندیزی و کادرفنی تیم زیر ۲۰ سال تمام صحبت‌های خود را انجام دادند. قرار است تصمیم نهایی هم در این خصوص در جلسه بعد کمیته فنی گرفته شود.
ایران ورزشیایران ورزشی2 ساعت قبل
آنها دارند برای فوتبال در سیاست‌های کلانش فکر می‌کنند. حتی اساسنامه فدراسیون فوتبال طوری تدوین شده که راهی برای ورود اینها نیست. اولا می‌خواهم حساب بانکی کمیته آموزش از فدراسیون فوتبال جدا باشد یا مثلا من برای کمیته آموزش یک مجموعه می‌خواهم. یعنی اگر پارسال به هر شکلی لیگ با ۱۶ تیم شروع شد و با ۱۶ تیم به پایان رسید ولی امسال معلوم نیست با ۱۶ تا شروع شود و بتواند با ۱۶ تا هم تمام کند. ---با مربی تیم ملی یا فقط باشگاهی؟ - مجموعا.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, بحث بر سر قانونی اداره شدن اتحادیه باشگاه‌های فوتبال از زمانی که صادق درودگر (رئیس کنونی کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال و مسئول سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال) چنین ادعایی کرد, مطرح شد. روز گذشته (شنبه) در حاشیه قرعه‌کشی جام شهدا عزیز‌الله محمدی رئیس این اتحادیه ضمن رد ادعای فوق اعلام کرد که اتحادیه باشگاه‌ها قانونی اداره و توسط وزارت کشور نظارت می‌‌شود. وی ادامه داد: همه افرادی که در اتحادیه حضور دارند, از دوستان ما هستند و من همه آنها را دوست دارم اما این افراد باید انتقادپذیر باشند. یکی از انتقاد‌ها این است که بهتر بود,‌ در اتحادیه، مدیران فعال در فوتبال بیشتر حضور داشته باشند و دوم اینکه اگر حرف و حدیثی وجود ندارد, شماره ثبت اتحادیه را از طریق سایت‌شان اعلام کنند. به گزارش تسنیم, اتحادیه باشگاه‌ها از سال ۱۳۷۷ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و قرار است این مجموعه در روز‌های آینده مسابقات جام شهدا را با حضور ۴ تیم لیگ برتری برگزار کند.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
اکنون تیم‌ها در مسیر رشد قرار دارند و دیگر نمی‌توان حریفی را ضعیف قلمداد کرد. کامبوج از سال گذشته از کی‌سوکه هوندا، بازیکن ژاپنی در دوره‌ای به‌عنوان سرمربی استفاده کرد و اکنون از مربی آرژانتینی بهره می‌برد. عراق از مربی صاحب‌نام و مربی که هدایت تیم‌های ملی اسلوونی، عراق و امارات را بر عهده داشته است، بهره می‌برد. بحرین سرمربی سابق تیم نوجوانان پرتغال را در اختیار دارد و این امر نشان می‌دهد که همگی کادر فنی قوی دارند. وی در ادامه بیان کرد: سخت‌ترین حریف تیم ملی فوتبال کشورمان را بحرین می‌دانم، چرا که کم و بیش بازیکنانش خصوصیات فیزیکی، ذهنی و تاکتیکی ما را دارند و شبیه به هم هستند.
خبر فوریخبر فوری3 ساعت قبل
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه سپیدرود رشت را محکوم کرد. در پی شکایت علی ابراهیمی خراط از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. با توجه به شکایت فریدون فضلی از باشگاه صنایع سمنان (هف سمنان سابق)، این باشگاه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال بابت قسمتی از خواسته در حق خواهان محکوم شد. در پرونده شکایت علی درویشی متولی از باشگاه ملوان بندر گز (فوتبال ساحلی)، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال در حق خواهان محکوم شد. همچنین در پی شکایت سینا رحمتی از باشگاه ملوان بندر گز (فوتبال ساحلی) این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۹۰ میلیون ریال در حق خواهان محکوم شد.
وانانیوزوانانیوز3 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، بعد انتشار فیلمی از بازی دو تیم غدیراقلید و آتیه سازان شازند در لیگ برتر فوتسال نوجوانان و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی، فدراسیون فوتبال اعلام کرد فینال مسابقات را تعلیق کرده. در این فیلم یک دقیقه‌ای بازیکنان دو تیم بدون هیچ حرکتی در حال گذراندن وقت مسابقه هستند و این شائبه مطرح شده که بین دو تیم تبانی صورت گرفته. آرش جابری درباره این موضوع گفت: «دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در گروه دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان برگزار شد و بلافاصله پس از اتمام این مسابقه نماینده بازی با من تماس گرفت و نکاتی را درباره اتفاقات این دیدار عنوان کرد. باتوجه به اینکه هرکدام از دو تیم این امکان را داشتند که در مدت ۲۴ ساعت پس از بازی اعتراض خود را ارائه کنند، منتظر ماندیم تا مهلت قانونی آنها اعمال شود. پس از اینکه هیچ اعتراضی به دست ما نرسید، کلیه مدارک شامل گزارش‌های دقیق نماینده سازمان لیگ فوتسال، داوران و فیلم‌های موجود را با تنظیم نامه‌ای جهت تقاضای رسیدگی به اتفاقات این بازی از سوی ارکان قضایی فدراسیون به دبیرکل فدراسیون ارسال کردیم.» دبیر سازمان لیگ در ادامه صحبت‌های خود گفت: «باتوجه به اینکه سلامت بازی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برای سازمان لیگ فوتسال برخوردار است و تمامی اقدامات لازم را جهت صیانت از آن به‌کار می‌گیریم و برگزاری بازی‌های فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.» او در پایان صحبت‌هایش گفت: «بررسی‌های لازم از سوی ارکان قضایی فدراسیون انجام خواهد شد و سازمان لیگ فوتسال هم تمام تلاش و همکاری خود را در راستای تکمیل مدارک لازم در این پرونده انجام خواهد داد.»
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی محصص درباره ارزیابی اش از قرعه تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی و جام ملت‌ها، گفت: به عقیده من ایران در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها قرار گرفته و تنها تیم‌های عراق و بحرین نیستند که در گروهمان حضور دارند. عراق از مربی صاحب نام که هدایت ۳ تیم ملی کشور اسلوانی، عراق و امارات را بر عهده داشته، بهره می‌برد. بحرین سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان پرتغال را در اختیار دارد و این امر نشان دهنده این است که همگی کادر فنی قوی دارند. تیم ملی با بودن ویلموتس که مربی با تجربه در اروپا و آفریقا است و می‌داند برای صعود از مرحله ابتدایی چه برنامه‌ای داشته باشد می‌تواند موفق باشد. محصص در پایان گفت: سخت‌ترین حریف ما بحرین و بعد از آن عراق است.
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «اسپورت ۳۶۰» خبر داد که فدراسیون فوتبال عربستان به خورخه لوئیس پینتو، سرمربی سابق کاستاریکا پیشنهاد هدایت تیم ملی این کشور را داد اما این پیشنهاد از سوی سرمربی کلمبیایی رد شد. سرمربی ۶۶ ساله کلمبیایی از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ هدایت تیم ملی کاستاریکا را برعهده داشت. او در شرایط کنونی سرمربی تیم باشگاهی میلوناریوس کلمبیا است. پیش از این سعودی‌ها به دنبال رنار، سرمربی سابق تیم ملی مراکش بودند ولی به نظر می‌رسد سعودی‌ها با این سرمربی فرانسوی به توافق نهایی نرسیدند. انتهای پیام/ر
فارسفارس3 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: کار سختی پیش رو داریم اما هدف نهایی ما آماده‌سازی مناسب تیم تا اواسط شهریورماه است. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه گفت: اردوی بعدی تیم ملی فوتسال در تاریخ ۱۸ مرداد برگزار می‌شود و پس از آن هم اردوی دیگری خواهیم داشت. اما هدف نهایی ما آماده سازی مناسب تیم تا اواسط شهریورماه است، چراکه در تورنمنت آستاراخان حضور خواهیم داشت. سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان افزود: ضمن اینکه حدفاصل ۱۰ تا ۱۵ شهریور ۲ بازی دوستانه با یک تیم خارجی داریم که به ایران می‌آید. پرهیزکار به طور جدی پیگیر این موضوع است تا از برگزاری این دو بازی دوستانه در چند مورد بهره ببریم.
وانانیوزوانانیوز3 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان که در مرحله نخست با استعدادیابی آغاز شد از ۲۰ الی ۳۰ تیرماه در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار گردید. شاگردان سیروس پورموسوی همچنین در طول برگزاری این اردو یک مسابقه تدارکاتی برابر گل و ریحان البرز برگزار کردند که با تساوی دو بر دو به پایان رسید. اردوی آتی جوانان در مردادماه آغاز خواهد شد و نفرات منتخب جهت حضور در تورنمنت کافا راهی دوشنبه پایتخت تاجیکستان می‌شوند. جوانان ایران در مسابقات کافا به صورت دوره‌ای با تیم‌های ملی فوتبال جوانان ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان و افغانستان دیدار می‌کنند. گفتنی است تیم ملی فوتبال جوانان ایران جهت حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا که آبان ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد آماده می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
امیر مهدی علوی که مدتی است به فدراسیون فوتبال رفته، ویلموتس را از ملت ایران پنهان کرده و حتی اجازه نمی‌دهد یکی از ارکان فدراسیون فوتبال مصاحبه کند. برای روشن شدن موضوع فقط کافی است نام ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کل فدراسیون فوتبال را در اینترنت سرچ کنید و گفت و گوهای آخرش را پیدا کنید. یعنی شما امروز هر سوال و ابهامی درباره فدراسیون فوتبال برایتان پیش بیاید، به هیچ عنوان کسی را پیدا نمی‌کنید پاسخ بدهد. با وجود تلاش‌های بعضی از مسئولان فدراسیون برای حل این مشکل و تاکید چندباره اما بازهم اتفاقی رخ نداده است. به نظر می‌رسد فدراسیون ۵ ستاره ایران، فقط و فقط به یک نفر ختم می‌شود و احتمالا مهدی تاج هم از خود اختیاری برای حرف زدن ندارد چون سلسله مراتب این است.
فارسفارس3 ساعت قبل
تیم امید سه اردو پیش روی خود دارد. این تیم به گفته حمید استیلی مدیر تیم امید مرداد در روزهای غیر فیفا یک اردو خواهد داشت و سپس در روزهای فیفا در شهریور و مهر اردو برگزار می‌کند. هنوز فدراسیون فوتبال ایران دلیل بدعهدی کروات‌ها را اعلام نکرده است اما آنچه مشخص است فعلا حریفی برای تیم امید برای اردوی مهر مشخص نشده است. خبر بعدی از تیم امید مربوط به بحث کادرفنی است. تیم امید درحالی باید خود را آماده رودرویی با حریفان سرسختش در مقدماتی المپیک کند که از نظر مالی هم خیلی اوضاع مناسبی ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ نشریه «اسپورت» کاتالونیا خبر داد که فدراسیون فوتبال آرژانتین به نیابت از لیونل مسی با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کونمبول) از اتهامات مسی به این سازمان به فساد عذرخواهی کرد. مسی بعد از بازی با شیلی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی و مسئولان برگزاری کوپا آمریکا ۲۰۱۹ را به فساد متهم کرده بود. همچنین فدراسیون آرژانتین خواستار لغو کارت قرمز مسی و عدم محرومیت او به خاطر حرف هایش شد و جریمه نقدی را برای او کافی دانست.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ رقابت‌های فوتبال جوانان کافا از ۱۸ تا ۲۴ مرداد در دوشنبه تاجیکستان برگزار می‌شود. برهمین اساس کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی از چهار نماینده فوتبال ایران برای حضور در مسابقات فوتبال جوانان کافا در تاجیکستان دعوت کرد. محسن ترکی به عنوان ناظر داوری، وحید کاظمی به عنوان داور و حسن ظیهری به عنوان کمک داور و امید جمالی به عنوان مسئول برگزاری در مسابقات فوتبال جوانان کافا حضور دارند. این مسابقات با حضور تیم‌های ملی جوانان ایران، ازبکستان، ترکمنستان، افغانستان و تاجیکستان برگزار می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید