اخبار فدراسیون فوتبال - آخرین و مهم ترین اخبار فدراسیون فوتبال از خبرگزاری‌های ایران | خبری

فدراسیون فوتبال

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
مدت زیادی است که تیم ملی ایران سرمربی ندارد، آن هم درحالی که شرایط‌مان بسیار حساس است و در مرحله نخست مقدماتی جام‌جهانی در گروه ۵ تیمه، سوم هستیم و شاید برای نخستین‌بار به مرحله نهایی مقدماتی نرسیم! فرهیختگان: مدت زیادی است که تیم ملی ایران سرمربی ندارد، آن هم درحالی که شرایط‌مان بسیار حساس است و در مرحله نخست مقدماتی جام‌جهانی در گروه ۵ تیمه، سوم هستیم و شاید برای نخستین‌بار به مرحله نهایی مقدماتی نرسیم! در ادامه مسئولان فدراسیون به‌طور مستقیم و غیرمستقیم اعلام کردند که گزینه‌های اصلی علی دایی و امیر قلعه‌نویی هستند. نکته جالب اینجا بود که دایی در آخرین اظهارنظرش مدعی شده که با او برای تیم ملی صحبت نکرده‌اند و امیر قلعه‌نویی نیز متنی رسمی منتشر و تاکید کرد با او هم مذاکره‌ای انجام نشده است! کسی نمی‌داند چرا او که به ادعای مدیران فدراسیون جزء گزینه‌ها نیست، مذاکرات را تایید کرده و برعکس، نفراتی مثل دایی و قلعه‌نویی که به گفته مسئولان مختلف فدراسیون جزء گزینه‌ها هستند، هرگونه صحبتی را منکر می‌شوند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
برای کدام تیم؟ پرونده مربوط به حضور مهدی ترابی در پرسپولیس بود که بدون آنکه رای بدهند این پرونده بسته شد، اما در دوره حضور ما، اولین موردی که مطرح شد، یعنی محمد بلبلی رای دادیم. پس چرا برای ترابی رای صادر نشد؟ آن را باید مسئولان قبلی پاسخ بدهند، من در جریان آن پرونده نیستم. یعنی با تخلف آن را بستند؟ من رای را ندیدم، اما می‌دانم که منجر به محکومیت باشگاه یا بازیکن نشده است. الان هر ۳ باشگاه مبدا از بازیکنانی که فسخ یکطرفه کرده‌اند، شکایت کرده‌اند؟ دقیقا این‌طور است. نمی‌توانیم به زمان قرارداد بازیکن و باشگاه ورود کنیم.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
سرمربی ایتالیایی سابق تیم آلبانی با وجود تکذیب مسئولان فدراسیون فوتبال، مدعی است که برای قبول هدایت تیم ملی ایران بحث درباره جزییات قرارداد باقی مانده است، اتفاقی که نشان از چند دستگی در تشکیلات فدراسیون فوتبال دارد. مبنای هیچ کاره بودن فدراسیون فوتبال نیز اتفاقی است که در اطراف تیم ملی رخ می‌دهد. در نتیجه طرح ادعاهای این چنینی از سوی فدراسیون فوتبال و دبیاسی که در تناقض آشکار با همدیگر است، این فرضیه را مطرح می‌کند که یکی از طرفین دروغ بزرگی می‌گوید یا در جریان اتفاقی که در حال رخ دادن است، نیست. حتی برانکو بعد از توافق با عمان، زبان به گلایه از فدراسیون فوتبال ایران گشود. شاید یکی از دلایلی که این روزها نام دبیاسی بیش از هر زمان دیگری بر سر زبان‌ها افتاده، مربوط به فدراسیون فوتبال نیست و کسانی که با این مربی مذاکره می‌کنند، مستقل از فدراسیون فوتبال هستند و قدرت بیشتری نسبت به مدیران حاضر در فدراسیون فوتبال دارند.
افکارنیوزافکارنیوز8 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشفدراسیون فوتبال در روزهای گذشته شاهد رفت و آمد اشخاصى بوده که به نظر مى رسد جهت حضور در جلسات ویژه انتخاباتى راهى ساختمان سئول شده‌اند. اخبار ورزشی- حضور همزمان جمعى از مسئول فعلى و سابق فدراسیون همراه با گزینه هاى مایل به مشارکت در انتخابات و البته روساى هیات هاى فوتبال استان‌ها در فدراسیون نشان مى دهد با وجود استعفاى مهدى تاج و بازنشستگى حیدر بهاروند مدیران فعلى فوتبال در پایان دوره ۴ ساله قصد کناره گیرى از قدرت را ندارند و با گزینه هاى تازه وارد انتخابات پیش روى خواهند شد. نشست مشترک یا روساى هیات‌ها نشان مى دهد سئول‌نشین‌ها زودتر از سایر گروه هاى احتمالى فعالیت انتخاباتى خودشان را آغاز کرده‌اند.
ایلناایلنا13 ساعت قبل
سیستم تقسیم فرم در معادلات انتخابات فدراسیون فوتبال همواره با ابهامات بسیار زیادی رو به رو بوده است چون جریانی که اداره فوتبال ایران را بر عهده دارد. به گزارش ایلنا، لابی و قدرت مهندسی آرا در انتخابات فدراسیون فوتبال حرف اول را مثل تمام انتخابات‌های دیگر می‌زند. قانون انتخابات فدراسیون می‌گوید هر یک از اعضای مجمع ۷۵ نفره، تنها می‌توانند فرم معرفی نامزد ریاست را برای یک نفر پر کنند. منتهی از آنجایی که می‌گویند راه حل برخی از مشکلات حذف آنها است، برخی از نامزدها که قدرت لابی زیادی دارند از همین حالا به فکر خلوت کردن انتخابات ریاست هستند. این قانون چه خوب باشد و چه بد‌، مهم‌ترین رکن انتخابات فدراسیون فوتبال است.
ایسناایسنا14 ساعت قبل
تکلیف یک عضو دیگر سازمان لیگ فوتسال هم مشخص شد و حالا فوتسالی‌ها منتظر اعلام نام آخرین عضو آن هستند. به گزارش ایسنا، هفدهم آبان سال جاری مجمع عمومی سازمان لیگ فوتسال برگزار شد و در رای گیری صورت گرفته حسین باجیوند، رئیس هیات فوتبال قزوین و علیرضا جنتی مدیرعامل باشگاه گیتی پسند به عنوان دو عضو جدید سازمان لیگ فوتسال انتخاب شدند. در این میان با توجه به حضو آرش جابری، دبیر سازمان لیگ در هیات رئیسه، تنها تکلیف دو عضو انتصابی مشخص نبود. او چندی پیش محمدرضا غفاری، عضو پیشین هیات رئیسه سازمان لیگ را در پستی جدید و احتمالا تشریفاتی به عنوان نایب رئیس سازمان لیگ فوتسال انتخاب کرد تا عملا او عضو انتصابی هیات رئیسه نباشد اما نفر چهارم هیات رئیسه سازمان لیگ، کریم بهرامی، رئیس هیات فوتبال قم است که چندی پیش حکم خود را برای این مسئولیت از حیدر بهاروند دریافت کرده است. با این حساب تنها تکلیف نفر پنجم هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال مشخص نشده که به احتمال زیاد یکی از مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری فوتسال خواهد بود که به زودی توسط بهاروند مشخص و معرفی خواهد شد.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
وی در پاسخ به این پرسش که امکان دارد هدایت تیم ملی را یک گزینه خارجی بر عهده بگیرد، گفت: تصمیم این است سرمربی تیم ملی یک ایرانی باشد و به طور حتم ظرف چند روز آینده سرمربی جدید تیم ملی معرفی می‌شود. عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: شکایت مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی از ایران به فیفا داستان کهنه‌ای است که مهدی تاج باید درباره آن نظر دهد و من در جریان این موضوع نیستم. شیعی همچنین درباره شکست یک بر صفر تیمش نیز اظهار داشت: متاسفانه مقابل نساجی شکست خوردیم و این شایسته ما نبود. وی افزود: حسین فرکی سرمربی ما باید فکر اساسی درباره شرایط پیکان کند. در روزی که نساجی معمولی بود، بازیکنان پیکان از معمولی نیز در سطح پایین‌تری قرار داشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
وی در ادامه افزود: در روزی که تیم نساجی معمولی بود، تیم ما و بازیکنان ما از معمولی هم پایین‌تر بودند. عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بحث انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: بعد از استعفای آقای تاج که آقای بهاروند سرپرست فدراسیون شد، اولین و آخرین جلسه هیئت رئیسه را برگزار کردیم و جمع‌بندی روی گزینه ایرانی بود. وی در مورد اینکه بهاروند انتخاب گزینه خارجی را هم رد نکرده است، گفت: تصمیم کلی گرفته شده و گزینه خارجی منتفی است. جمع‌بندی نهایی گزینه داخلی بوده و این مسئله قطعی است. عضو هیئت فدراسیون فوتبال درباره شکایت از مارک ویلموتس یادآور شد: آقای تاج و دوستان توضیح کامل در این مورد داده‌اند و من صحبتی ندارم.
وانانیوزوانانیوز14 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، عصر دیروز زلزله خانمان سوز در کشور ترکیه شهر مالاتیا را لرزاند و متاسفانه خسارت جانی و مالی بسیار را رقم زد. بر این اساس در چارچوب هفته نوزدهم سوپر لیگ ترکیه ترابزون اسپور قرار بود به مصاف تیم مالاتیا اسپور برود. با اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال ترکیه این دیدار به دلیل شرایط بد رخ داده لغو شد تا یران سید مجید حسینی با مصاف این تیم نرود. باشگاه ترابزون همچنین با اعلام همدری به جانباختگان این حادثه از تصمیم فدراسیون فوتبال تقدیر کرد و از اعزام کمک‌های مالی و اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده خبر داد.
جام نیوزجام نیوز14 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمود شیعی بعد از بازی پیکان مقابل نساجی اظهار داشت: تیم شاداب نیست و فکر می‌کنم باید با تعصب و غیرت بازی کنند. نساجی هم معمولی بود، اما ما از معمولی هم پایین‌تر بودیم. شیعی در مورد آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی گفت: در آخرین هیات رئیسه که بعد از رفتن تاج بود، قرار شد که سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی باشد و به تصویب هم رسید. عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مردم نگرانند که که جام جهانی را از دست بدهیم، گفت: این اتفاق بد نخواهد افتاد. من با علوی سخنگوی فدراسیون که صحبت کردم در حال جمع بندی هستند و قول‌های بهاروند اجرایی می‌شود و چند روز آینده گزینه داخلی معرفی خواهد شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
قرار شد زمانی که آقای حیدر بهاروند جمع‌بندی‌اش را انجام داد، هیات رییسه تصمیم بگیرد. او ادامه داد: من گزینه خارجی تیم ملی را تکذیب می‌کنم. در آخرین جلسه تصمیم کلی گرفته و مصوب شد که گزینه داخلی باشد و حتما هم گزینه داخلی باشد. گزینه داخلی است ولی اجازه دهید نهایی شود. او در پایان درباره شکایت فدراسیون فوتبال از مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی هم ابراز بی‌اطلاعی کرد.
وانانیوزوانانیوز15 ساعت قبل
دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال در نامه و درخواست مفصل موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع داده و از آنها درخواست بررسی و رسیدگی کرد. (رجوع به انتهای خبر) «مطابق قوانین کشور، مقررات فیفا و آیین‌نامه‌های کمیته اخلاق اصل بر بی‌گناهی است تا زمانی که اتهام شخص به صورت قطعی ثابت نشده است». این محرومیت پس از ۲۰ روز توسط کمیته اخلاق مرتفع شد و پس از آن تمدید نشده است. بنابراین محرومیت و عدم صدور کارت من توسط سازمان لیگ به هیچ صورت قانونی نبوده و تقاضا دارم سازمان لیگ نسبت به صدور کارت اقدام کند. درخواست می‌کنم سازمان لیگ به دور از هیاهو و جنجال‌های غیر ورزشی و اعمال نفوذهای صورت گرفته کارت بازی مرا صادر کند.
جام نیوزجام نیوز15 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس این روزها به تازگی هدایت عمان را بر عهده گرفته است. در خبرها آمده بود که او در خواست دیدار دوستانه با ایران را داده است ولی خودش این موضوع را تکذیب می‌کند. * جدا از عمان پیشنهادات دیگری هم داشتید؟ بله، من از چند کشور آسیایی و تیم باشگاهی پیشنهادات خوبی داشتم اما رئیس فدراسیون عمان با من تماس گرفت و از من خواست که به‌عمان بروم. ایشان خیلی به‌من ابراز علاقه کردند و به من گفتند که منتظر حضورم در عمان هستند و از عشق و علاقه خودشان و مردم عمان برای حضورم در تیم ملی این کشور حرف زدند. * در مورد تیم ملی ایران و مربیگری تیم ملی کشورمان می‌خواستم نظرتان را بدانم، به‌نظرتان قلعه‌نویی بهتر است یا علی دایی یا گزینه‌ای خارجی را برای تیم ملی ایران ایده‌آل می‌دانید؟ قلعه‌نویی دوست من بوده و همیشه رابطه خوبی با ایشان داشتم.
ورزش۳ورزش۳15 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» سیدعلی ضیا امروز در برنامه «فرمول یک» میزبان محمدحسن انصاری فر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود. وقتی من آمدم با یک چالش روبرو شدم و خیلی از درآمدها هزینه شده بود اما پول بازیکنان و مربیان داده نشده بود. از بازیکنان تیم ام تشکر می‌کنم که مردانگی به خرج دادند و باشگاه مدیون آنها است. ۳۵ درصد پول بازیکنان را دادیم، بخشی از پول کالدرون را دادیم و ۴۵۰ هزار دلار مانده که باید پرداخت کنیم. بنابراین گفتیم شما باید به ما تضمین بدهید که حتما سه بازی داخل خانه مان با تماشاگر است.

اعلام رأی نهایی فیفا درباره شکایت ذوب‌آهن از شکاری + سند

8+
وانانیوزوانانیوز15 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
بنگر اما با اشاره به موضوع پرونده عجیبش با فدراسیون فوتبال مدعی است که دستگاه قضایی در صورت ورود به پرونده‌های عجیب فوتبالی باید دیگر کارهای خود را رها کرده و تمام تمرکز خود را روی این موضوع بگذارد. بنگر در ابتدای صحبت‌هایش درباره اولین حضورش روی نیمکت به عنوان مربی می‌‎گوید: تجربه خوبی برای من است. بنگر درباره شرایط پارس جنوبی برای شروع نیم فصل دوم نیز گفت: تیم خوبی دارم، بازیکن خوبی به جمع ما اضافه شدند و البته نفرات خوبی نیز داشتیم. تیم‌ از بازیکنان باتجربه و جوانان خوبی تشکیل شده و امیدوارم در بازی با ذوب به نتیجه لازم برسیم. فدراسیون تیم را فروخته به داماش گیلان.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، شاید زمانی که مشخص شد استقلال باید در راند اول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با الکویت بازی کند کمتر کسی فکر می‌کرد آبی‌ها کار دشواری برای از پیش رو برداشتن این تیم داشته باشند اما شرایط در طول روزهای گذشته برای این تیم طوری رقم خورد که بسیاری از هواداران آبی از موفقیت تیم شان ناامید شده بودند. اگر فکر می‌کنید این تمام اتفاق هایی است که در روزهای گذشته برای استقلال افتاده بد نیست بدانید که آبی‌ها به دلیل بارش برف تهران در طول هفته گذشته تنها یک نوبت اجازه تمرین در زمین چمن طبیعی را پیدا کرده بودند و با آمادگی حداقلی پای به این دیدار گذاشتند. بازیکنان استقلال اما در طول بازی با الکویت تمام مشکلات هفته گذشته را فراموش کردند و با ارائه نمایشی جذاب، برتر و مقتدر توانستند این تیم را شکست بدهند و راهی مرحله بعدی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شوند. برای فرهاد مجیدی که در طول ۲۳ روزی که هدایت استقلال را برعهده گرفته انواع و اقسام مشکلات را به چشم خود دیده است، این یک شروع فوق العاده برای او محسوب می‌شود و حالا بسیاری از هواداران این تیم به ظهور یک سرمربی موفق و جذاب امیدوار شده‌اند. فرهاد مجیدی حالا ۳ روز فرصت دارد تا تیمش را آماده بازی به مراتب سخت از بازی الکویت کند، بازی با الریان که پیروزی در آن می‌تواند آبی‌ها را وارد مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کند و فرهاد مجیدی را دوباره به یک چهره کاملا محبوب در بین هواداران این تیم تبدیل کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین16 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی درباره دیدگاه جوان‌گرایی و تحول بزرگ در داوری کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه سیاست کمیته داوران جوان‌گرایی است در چیدمان بازی‌ها تاکید بر جوان‌گرایی داریم. همچنین به زودی شاهد خداحافظی تعداد زیادی از داوران و کمک داوران در کشور خواهیم بود و این به منزله کناره‌گیری آنها از کلیه زمینه‌های فعالیت در حوزه داوری نیست. از طرف دیگر با تزریق نیروی جوانی به بدنه داوری کشور شاهد رشد و شکوفایی روزافزون در جامعه داوری کشور باشیم. رئیس کمیته داوران درباره برگزاری دوره توجیهی نیم‌فصل داوران لیگ برتر گفت: این کلاس با حضور یک مدرس جوان داخلی برگزار و به گفته داوران بین‌المللی از سطح بالایی برخوردار بود. همچنین بسیار خوشحالیم که برای اولین بار داوران جوانی از استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و ایلام به جمع داوران لیگ برتر اضافه شدند.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی گزارش رئیس کمیته داوران علیه علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تبریز مبنی بر نشر اکاذیب، باتوجه به محتویاتی همانند مفاد مصاحبه هفتم آبان این سرمربی با نام «داوران به سمت و سوی تیم‌های خاصی هستند» رای خود را اعلام کرد. اما باوجود ابلاغ مصون از دفاع باقی مانده است و سایر قراین موجود در پرونده تخلفت انتسابی به این مربی محرز و مسلم تشخیص داده شده است و با استناد به ماده ۷۱ از مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷ و با رعایت ماده ۹۳ این مقررات، افضل به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ایلناایلنا17 ساعت قبل
سرمربی اسبق تیم ملی حاضر نشد از میان دایی و قلعه‌نویی گزینه مناسب هدایت این تیم را معرفی کند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس این روزها به تازگی هدایت عمان را بر عهده گرفته است. در خبرها آمده بود که او در خواست دیدار دوستانه با ایران را داده است ولی خودش این موضوع را تکذیب می‌کند. * جدا از عمان پیشنهادات دیگری هم داشتید؟ بله، من از چند کشور آسیایی و تیم باشگاهی پیشنهادات خوبی داشتم اما رئیس فدراسیون عمان با من تماس گرفت و از من خواست که به‌عمان بروم. * در مورد تیم ملی ایران و مربیگری تیم ملی کشورمان می‌خواستم نظرتان را بدانم، به‌نظرتان قلعه‌نویی بهتر است یا علی دایی یا گزینه‌ای خارجی را برای تیم ملی ایران ایده‌آل می‌دانید؟ قلعه‌نویی دوست من بوده و همیشه رابطه خوبی با ایشان داشتم.
نامه‌نیورنامه‌نیور17 ساعت قبل
نگاهی به محرومیت و بازگشت حق مزبانی تیم‌های ایرانی در مسابقات آسیایی؛ صبح پنج‌شنبه سوم بهمن، جلسه مذاکره مدیران فوتبال و ورزش ایران با داتو ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و دبیرکل AFC موافقت کرد که تیم‌های باشگاهی فوتبال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از حق میزبانی در خانه خود برخوردار باشند. چرا AFC فوتبال ایران را محروم کرد؟ روزنامه البیان با پوشش دادن این خبر نوشت که تنش سیاسی و نظامی اخیر در منطقه و ایران باعث چنین تصمیمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است. به نظر می‌رسد که دلیل تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا چنین موضوعی باشد البته ایران اصرار دارد که این کشور امن‌ترین منطقه برای برگزاری هر رقابتی است. کنفدراسیون فوتبال آسیا برخلاف موضع قبلی خود پذیرفت که ضمانت میزبانی تمام نمایندگان ایران در دور گروهی لیگ قهرمانان را بدهد. نقطه تاریک دیگر در دیپلماسی فوتبالآنچه در روزهای گذشته به عنوان پیروزی بزرگ از جانب نزدیکان فدراسیون فوتبال و اعضای هیات مذاکره کننده مطرح شد در واقع تلخ‌ترین و شدیدترین حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه یک کشور آسیایی آن هم در سطح ایران است.
آناجآناج17 ساعت قبل
در ترکیب تیم ملی زیر ۲۰ سال؛ بازیکن ارومیه‌ای مس راهی تایلند می‌شودسرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال اسامی چهارده بازیکن اعزامی به تورنمنت تایلند را اعلام کرد. به گزارش آناج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی تیم فوتسال زیر ۲۰سال از هفتم تا دهم بهمن ماه در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می‌شود. علی صانعی، سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال اسامی ۱۴ بازیکن اعزامی به تورنمنت تایلند را اعلام کرد. شاگردان صانعی پس از برگزاری تمرینات به مدت سه روز، ساعت ۲۱:۴۵ روز پنجشنبه (دهم بهمن) ایران را به مقصد تایلند ترک خواهند کرد. گروه‌بندی این تورنمنت به شرح زیر است: گروه اول: تایلند- ترکمنستان- مالزیگروه دوم: ایران- تاجیکستان- کویتانتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز18 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمود شیعی بعد از بازی پیکان مقابل نساجی اظهار داشت: تیم شاداب نیست و فکر می‌کنم باید با تعصب و غیرت بازی کنند. نساجی هم معمولی بود، اما ما از معمولی هم پایین‌تر بودیم. اخبار ورزشی- وی در مورد وضعیت سلامتی اش گفت: با درخواست دکترها قرار شد ادامه ندهم. شیعی در مورد آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی گفت: در آخرین هیات رئیسه که بعد از رفتن تاج بود، قرار شد که سرمربی تیم ملی قطعا ایرانی باشد و به تصویب هم رسید. عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مردم نگرانند که که جام جهانی را از دست بدهیم، گفت: این اتفاق بد نخواهد افتاد.
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، پروژه انتخاب مربی تیم ملی همچنان ادامه دارد. در روزهای گذشته صحبت از توافق با جانی دی بیاسی مربی سابق تیم ملی آلبانی به میان آمده بود. اما مربی سابق پرسپولیس پیش از اینکه رسما مربی تیم ملی انتخاب شود، با تیم ملی عمان قرارداد بست و همانجا هم به این نکته اشاره کرد که تیم ملی فوتبال ایران تصمیم به جذب مربی داخلی دارد. طرح دوباره حضور مربی خارجی در تیم ملی نکته‌ای بود که حیدربهاروند در برنامه فوتبال برتر به آن اشاره کرد و گفت هنوز حضور مربی خارجی در تیم ملی منتفی نشده است. با این اوصاف، نیمکت تیم ملی به یکی از دو گزینه‌ای می‌رسد که مدتهاست در اطراف آن‌ها شایعاتی مرتبط با تیم ملی وجود دارد؛ امیر قلعه نویی و علی دایی.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
در نهایت مدیران این تیم‌ها به مالزی سفر کردند و بعد از برگزاری جلسه با مسوولان AFC اعلام شد که دستاوردی بزرگ و پیروزی بزرگ به دست آمده است. چه کسی از نبود امنیت گفت؟ در همین ارتباط آقای محمد دادکان، رییس پیشین فدراسیون فوتبال کشور انتقادات تندی علیه وزارت ورزش و مدیران باشگاه‌های ایرانی مطرح کرد. شما با دبیر کل کنفدراسیون آسیا جلسه داشتید. دادکان در ادامه انتقاداتش از وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: مسوولان کنفدراسیون آسیا تمام اخبار را می‌دانند. به مسوولان کنفدراسیون آسیا گفتیم که ما با پرواز به مالزی آمده‌ایم، نه با کشتی.
مهرمهر18 ساعت قبل
وی ادامه داد: قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد اما نزدیک به ۲۰۰ نفر در سالن حضور داشتند! وقتی سوت شروع مسابقه را زدند، تماشاگران از گوشه و کنار وارد سالن شدند. سرپرست تیم فوتسال ستارگان ورامین تاکید کرد: تازه بر فرض قبول این قانون، این ۵۰ نفر شامل اعضای تیم و بعضی مقامات رسمی می‌شود. نه تنها این تعداد تماشاگر، تیم ساری را تشویق کردند که حتی در همان ثانیه ۱۰ و بعد از خطایی که داور اعلام کرد، شروع به اعتراض کردند. آقای عرب براقی از ما خواست به رختکن برویم تا تماشاگران را بیرون کند ولی نتوانستند این کار را انجام بدهند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
با اینکه فدراسیون فوتبال ایران صریحا از سوی سخنگوی خود امیرمهدی علوی مذاکره با دبیاسی را تکذیب کرده اما رسانه‌های ایتالیایی یکی پس از دیگری از توافق کامل این فدراسیون با دبیاسی می‌گویند. در صورتی که خبر توافق نهایی دبیاسی با فدراسیون فوتبال ایران صحت داشته باشد او بعد از استراماچونی دومین مربی ایتالیایی خواهد بود که در یک سال اخیر به ایران می‌آید. بر اساس گزارش‌های مختلفی که رسانه‌های ایتالیایی منتشر می‌کنند فدراسیون فوتبال ایران و دبیاسی فقط در جزئیات مالی هنوز توافق نکرده‌اند. دبیاسی نیز در تازه‌ترین گفتگوی خود، مذاکره‌اش با ایران را تایید و تاکید کرده است که صرفا جزئیات این مذاکره باقی مانده است. دبیاسی آخرین بار هدایت تیم آلاوس اسپانیا را بر عهده داشت که در سال ۲۰۱۷ به همکاری خود با این تیم پایان داد.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
به دورانی که کارلوس کی‌روش به تازگی هدایت تیم ملی را پذیرفته بود و مشغول محک زدن بازیکنان ایرانی بود. به دورانی که کارلوس کی‌روش به تازگی هدایت تیم ملی را پذیرفته بود و مشغول محک زدن بازیکنان ایرانی بود. دومین تجربه تلخ مربیگری دی بیاسی، باز هم در اسپانیا رقم خورد. آلبانی تنها خاطره خوش جیانیدر کارنامه ۲۵ ساله مربیگری دی بیاسی، هدایت تیم ملی آلبانی بهترین دوران حرفه‌ای اوست. اینکه بخواهیم فقط در عرض یک سال، از کی‌روش با سابقه مربیگری در تیم ملی پرتغال، رئال مادرید و منچستریونایتد به دی بیاسی برسیم که بزرگترین نقطه مثبت کارنامه‌اش، تیم ملی آلبانی بوده، یک پسرفت آشکار است.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دومین دیدار تیم‌های فوتسال زیر ۲۰ سال دختران ایران و افغانستان صبح امروز (شنبه) برگزار شد که شاگردان اردلان با ۱۶ گل پیروز میدان شدند. برای تیم فوتسال دختران ایران در این دیدار رقیه صومعه (هفت گل)، فهیمه ارزانی و مارال ترکمان (هر کدام سه گل)، زیبا افروغ (دو گل) و نسرین قمی موفق به گلزنی شدند. برنامه بازی‌های تیم فوتسال زیر ۲۰ سال بانوان ایران در رقابت‌های کافا و در روزهای آتی به این شرح است: یکشنبه - ۶ بهمنترکمنستان - ایرانسه‌شنبه - ۸ بهمنازبکستان - ایرانچهارشنبه - ۹ بهمنایران - قرقیزستانانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید