فدراسیون فوتبال ایران

فدراسیون فوتبال ایران

وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
مدافع کروات استقلال تهران ضمن اشاره به عملکرد این تیم درباره حضور احتمالی برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی اظهار داشت: او در این بازه زمانی بهترین گزینه است. استراماچونی سابقه حضور در بهترین تیم باشگاهی ایتالیا یعنی اینتر را دارد. برانکو بهترین گزینه برای تیم ملی ایران استمدافع کروات آبی پوشان پایتخت در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد برانکو ایوانکوویچ را سرمربی تیم ملی ایران کند چه نظری داری تاکید کرد: مربیان کروات زیادی در ایران کار کردند که کارنامه خوبی داشته‌اند. من فکر می‌کنم برانکو ایوانکوویچ بهترین نتایج را در فوتبال ایران گرفته است. شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و بهرتین عملکرد را در طول دوران حضورش در ایران داشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ «شاید وحید هاشمیان در ۲ بازی هنگ‌کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد.» این خبری است که علیرضا بیرانوند درباره مربی تیم ملی داده است. حالا علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی او را جانشین ویلموتس در تیم ملی اعلام کرده است. قلعه‌نویی به تیم ملی بازمی‌گردد؟ ۱۷ مردادماه ۱۳۸۵ امیر قلعه‌نویی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت و در سال ۱۳۸۶ از این سمت برکنار شد. مربی ایرانی برای تیم ملی نیاز به مصوبه داردهرچند خیلی از افراد گمان می‌کنند مربی بعدی تیم ملی ایرانی خواهد بود، اما یکی از اعضای فدراسیون فوتبال اعلام کرده انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی نیاز به مصوبه دارد. شکوری البته درباره انتخاب مربی تیم ملی هم گفته: «در حال حاضر یک تیم مشغول بررسی این موضوع است و امیدواریم یک انتخاب خیلی خوب داشته باشیم.» نزدیک به سه ماه دیگر تیم ملی باید در مرحله برگشت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به مصاف حریفان برود، اما مشخص نبودن مربی تیم ملی ضربه بدی به روند آماده‌سازی این تیم می‌زند.
روزنوروزنو17 ساعت قبل
عنوان می‌شود که فدراسیون فوتبال با دستمزد ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو برای هر سال، قرارداد ۳ ساله‌ای را با ویلموتس امضا کرده است. این اتفاق در مورد تیم ملی امید هم وجود دارد و حتی در بازی اخیر دوستانه هم باختیم. بر این اساس آقای تاج باید به مجلس فراخوانده خواهند شد و باید متن انگلیسی قرارداد ویلموتس را به صحن مجلس ارایه کنند. این هفته در فراکسیون ورزش موضوع قرارداد ویلموتس را مطرح می‌کنیم. به همین دلیل نگرانیم، نگران از این که در خرداد ۹۸ رویای حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی به کابوسی از سرزمین سوخته بدل شود
وانانیوزوانانیوز18 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران ۲ روز پیش از فسخ قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد، اما تاکید کرد طرفین هنوز از لحاظ مالی با هم به توافق نرسیده‌اند. موضوعی که مرد بلژیکی هم هفته پیش با انتشار توئیتی آن را اعلام کرد و گفت: هیچ توافقنامه دوستانه‌ای بین فدراسیون فوتبال ایران، من و دستیارانم حاصل نشده است. به دنبال عدم رعایت تعهدات در قرارداد توسط فدراسیون فوتبال ایران و به دنبال فسخ موجه من از قرارداد، پرونده در اختیار وکلایم است و من هیچ اظهار نظری نخواهم کرد. مسئولان فوتبال ایران با توجه به فسخ قرارداد ویلموتس پیش از بازی با عراق خواستار دریافت غرامت هستند و از طرفی هم ویلموتس می‌خواهد به دلیل دیرکرد در پرداخت مطالباتش و ارائه نشدن تضمین از سوی مسئولان فدراسیون که فسخ قرارداد را به دنبال داشته است از آن‌ها خسارت بگیرد. برخی اخبار از ارائه شکایت نامه ویلموتس و وکلایش که در راس آنها همسر او است، حکایت دارند اما یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: تاکنون شکایت نامه‌ای از سوی فیفا برای فدراسیون ارسال نشده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
یک کارشناس مسائل حقوقی ورزش گفت: ورزش متعلق به دولت است یا فدراسیون‌ها مالک ورزش هستند؟ فکر می‌کنم ورزش متعلق به فدراسیون‌هاست. اما از نظر قانون و مقررات ایران، متولی اصلی ورزش در کشور وزارت ورزش و جوانان است. صداوسیما تلاشی برای پرداخت حق پخش رقابت‌های ورزشی نمی‌کند و وزارت ورزش هم توان گرفتن حق ورزش را ندارد. اما از نظر قانون و مقررات ایران، متولی اصلی ورزش در کشور وزارت ورزش و جوانان است. اما در ایران دولت مالک ورزش است و پول حق پخش را بین فدراسیون‌ها تقسیم می‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، به نقل از رسانه بلژیکی موندیال، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که چند روز گذشته وکلای خود را به ترکیه فرستاده بود، ضمن فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران بر سر مسائل دیگری هم با اعضای فدراسیون به توافق رسید. ویلموتس علاوه بر بحث در خصوص جدایی از ایران، در خصوص مسائل مالی هم با فدراسیون به گفت و گو نشست و از نظر او مهمترین دلیل جدایی اش از تیم ملی این کشور همین مشکلات مالی تلقی شد که در نهایت در مورد دستمزدش هم با فدراسیون فوتبال ایران به توافقاتی رسید. پیش از این شخص ویلموتس با زدن توییتی از مشکلاتش در تیم ملی فوتبال ایران صحبت کرده بود. حالا ویلموتس به طور کامل از تیم ملی فوتبال ایران با فسخ قرارداد جدا شد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در شرایطی که رئیس فدراسیون از فسخ قرارداد ویلموتس خبر داده، این اتفاق هنوز به شکل رسمی رخ نداده چرا که طرفین هنوز بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق نرسیده‌اند. روزنامه خبر ورزشی از قول یک منبع آگاه نوشته که ویلموتس از طریق وکلایش، از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کرده. دیروز برایتان نوشتیم که همسر ویلموتس کاملا به امور حقوقی آشناست و قطعا اجازه نخواهد داد که فدراسیون فوتبال، به راحتی و بدون هزینه با شوهرش قطع همکاری کند و همانطور که او توانست از فدراسیون فوتبال ساحل عاج غرامت بگیرد، از فدراسیون فوتبال ایران هم غرامت خواهد گرفت. نکته عجیب ماجرا، نحوه برخورد فدراسیون با اقدام سرمربی تیم ملی بوده چرا که مهدی تاج علیرغم آگاهی از فسخ قرارداد ویلموتس، هر طور بوده به او ۲ میلیون یورو پول داده. موضوعی که طبق نوشته خبرورزشی، باعث انتقاد وزارت ورزش از رئیس فدراسیون فوتبال شده است و آنها گفته‌اند چرا وقتی ویلموتس فسخ قرارداد کرده، فدراسیون فوتبال به او پول داده است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
رییس فدراسیون فوتبال در حالی اعلام کرده بود که غرامتی به «مارک ویلموتس» داده نخواهد شد اما شنیده می‌شود سرمربی سابق تیم ملی به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرده است. قدس آنلاین: «مهدی تاج» با صراحت در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرد که قرارداد ویلموتس فسخ شده است و این سرمربی بدون گرفتن غرامت از فوتبال ایران خواهد رفت. با این حال شایعه‌ای شنیده می‌شود مبنی بر اینکه «مارک ویلموتس» قبل از دیدار با عراق از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کرده و همسر او که وکیلش نیز به حساب می‌آید، به شدت پیگیر این ماجراست تا پول بیشتری را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کند. پیش از این در ساحل عاج نیز ویلموتس توانسته بود غرامت سنگینی را به جیب بزند و احتمالا به دنبال این خواهد بود تا از فدراسیون فوتبال ایران نیز چنین پولی را دریافت کند. با این حال رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرده که قرارداد به گونه‌ای طراحی شده که مشکلی، ایران را تهدید نمی‌کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
او درباره انتخاب سرمربی آینده تیم ملی ایران هم گفت: «همیشه گفته‌ام و باز می‌گویم در شرایط فعلی بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی، سرمربی ایرانی است و باید سکان هدایت تیم ملی به گزینه داخلی سپرده شود.» ۴۰ میلیارد هزینه بدهیم که تیم ملی تنها راهی جام جهانی شود یا در مسابقات مقدماتی مقابل تیم‌های عراق و بحرین شکست بخورد؟ من اگر سرمربی تیم ملی باشم در دور برگشت با سه مهاجم بازی‌ می‌کنم و راحت عراق و بحرین را شکست خواهم داد. " او با اشاره به مربیان سرشناس ایرانی گفت: " «علی دایی»، «امیر قلعه‌نویی»، «یحیی گل‌محمدی» و حتی «مهدی تارتار» گزینه‌هایی هستند که لیاقت حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران را دارند. اگر برانکو (ایوانکوویچ) هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد، دودستگی ایجاد می‌شود و برخی‌ها مخالف حضور وی در تیم ملی هستند. " او همچنین گفت: " ما بازیکنان خارجی را به خدمت می‌گیریم که نه تنها کیفیت فنی بالایی ندارند بلکه نمی‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال ایران در گیر و دار حل مشکل مارک ویلموتس است. فشارها روی تاج به خاطر رقم قرارداد این مربی به شدت افزایش یافته است. از سویی خبر رسیده برانکو هم ۱٫۵ میلیون یورو درخواست کرده و ممکن است کادرش حدود ۲ میلیون یورو آب بخورد. مجلس و دولت فدراسیون را به خاطر قراردادهای سنگین به شدت تحت فشار قرارداده‌اند و به همین خاطر تاج یک چرخش ناگهانی به سمت مربیان ایرانی داشته است. هیچ بعید نیست در روزهایی که بحث حضور برانکو کاملا جدی بوده، به ناگهان یک مربی ایرانی جای ویلموتس را بگیرد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که چند روز گذشته وکلای خود را به ترکیه فرستاده بود، ضمن فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران بر سر مسائل دیگری هم با اعضای فدراسیون به توافق رسید. اخبار ورزشی- ویلموتس علاوه بر بحث در خصوص جدایی از جمع ملی پوشان فوتبال ایران، در خصوص مسائل مالی هم با فدراسیون به گفت و گو نشست و از نظر او مهمترین دلیل جدایی اش از تیم ملی فوتبال این کشور همین مشکلات مالی تلقی شد که در نهایت در مورد دستمزدش هم با فدراسیون فوتبال ایران به توافقاتی رسید. پیش از این شخص ویلموتس با زدن توییتی از مشکلاتش در تیم ملی فوتبال ایران صحبت کرده بود. حالا ویلموتس به طور کامل از تیم ملی فوتبال ایران با فسخ قرارداد جدا شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
چرا لیگ برتر فوتبال ایران این‌قدر بی‌برنامه است؟ این سوالی است که خیلی از کارشناسان فوتبال ایران این روزها می‌پرسند و امیدوارند حیدر بهاروند و سهیل مهدی به عنوان رئیس سازمان لیگ و مسئول برگزاری بازی‌ها به آن جواب دهند. اعتمادآنلاین|‌ بی‌برنامگی؛ این بهترین تفسیر از وضعیت این روزهای لیگ برتر فوتبال ایران است. چرا لیگ ایران بی‌برنامه است؟ اما چرا لیگ برتر فوتبال ایران این‌قدر بی‌برنامه است؟ این سوالی است که خیلی از کارشناسان فوتبال ایران این روزها می‌پرسند و امیدوارند حیدر بهاروند و سهیل مهدی به عنوان رئیس سازمان لیگ و مسئول برگزاری بازی‌ها به آن جواب دهند. هرچند قرعه‌کشی لیگ برتر انجام و برنامه‌های لیگ هم از طرف سازمان لیگ اعلام شد؛ اما اردوهای تیم ملی و اتفاقات رقم‌خورده در کشور به لغو برخی از بازی‌ها انجامید. تغییر مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر هم دردی از مشکلات دوا نکرد و آمدن سهیل مهدی هم نتوانست شرایط را بهبود بخشد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
اما وضعیت تقریبا در همه تیم هایی که مربیان خارجی دارند، به همین شکل است. این معضلی است که فوتبال ایران را تماما در بر گرفته و همه مربیان خارجی از وضعیت خود ناراضی هستند. موضوع عدم دریافت پول، همان معضلی است که بالاتر از تمام باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال را به دردسر انداخته است. جالب اینکه در آن روزها ریسک بلاک شدن مبالغ ارسالی از سوی فدراسیون فوتبال ایران نیز وجود داشت. به جز فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال، دیگر باشگاه بزرگ ایران هم درگیر همین مشکلات بوده و هست.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می‌رسد قطع همکاری فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس به همین راحتی امکان پذیر نباشد. به گزارش فوتبالی، در شرایطی که رئیس فدراسیون از فسخ قرارداد ویلموتس خبر داده، این اتفاق هنوز به شکل رسمی رخ نداده چرا که طرفین هنوز بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق نرسیده‌اند. این وسط روزنامه خبر ورزشی از قول یک منبع آگاه نوشته که ویلموتس از طریق وکلایش، از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کرده. گویا او به محض فسخ قراردادش با فدراسیون فوتبال- که قبل از بازی با عراق رخ داد- به فیفا شکایت کرده است و احتمال اینکه او بتواند از فدارسیون فوتبال غرامت بگیرد، بسیار بالاست. موضوعی که طبق نوشته خبرورزشی، باعث انتقاد وزارت ورزش از رئیس فدراسیون فوتبال شده است و آنها گفته‌اند چرا وقتی ویلموتس فسخ قرارداد کرده، فدراسیون فوتبال به او پول داده است.
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک ورزشی، طبق اخبار رسمی سنتر آمریکایی - آلمانی فصل پیش تیم بسکتبال شیمیدر دوباره با این تیم به توافق رسید و با وجود همه تحریم‌ها با تیم ایرانی قرارداد جدیدی بست. هنوز مشخص نیست این بازیکن آمریکایی با توجه به تحریم‌ها و مشکلات انتقال دلار، چگونه دستمزدش را از تیم ایرانی دریافت خواهد کرد و پس از دریافت، از چه طریقی می‌خواهد این پول را وارد حساب بانکی اش در سیستم مالی ایالات متحده کند. رییس فیفا بار‌ها با درخواست ایرانی‌ها برای پرداخت پول فدراسیون و باشگاه‌های ایرانی مواجه شده، اما تا امروز مطیع دستورات ترامپ بوده است. گفته شد که راه اندازی کمپین تحریم گوشی‌های سامسونگ بین ایرانی‌ها، باعث شد تا نمایندگی این شرکت در ایران با تقبل اهدای یک گوشی آخرین مدل به اعضای کاروان ورزشی ایران، مانع از اوج گیری زنجیره اراده مردمی برای تحریم خرید این کالا در کشورمان شد. عذرخواهی رسمی برگزارکنندگان مسابقات و همچنین شرکت سامسونگ به این غائله پایان داد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
عنوان می‌شود که فدراسیون فوتبال با دستمزد ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو برای هر سال، قرارداد ۳ ساله‌ای را با ویلموتس امضا کرده است. این اتفاق در مورد تیم ملی امید هم وجود دارد و حتی در بازی اخیر دوستانه هم باختیم. بر این اساس آقای تاج باید به مجلس فراخوانده خواهند شد و باید متن انگلیسی قرارداد ویلموتس را به صحن مجلس ارایه کنند. این هفته در فراکسیون ورزش موضوع قرارداد ویلموتس را مطرح می‌کنیم. به همین دلیل نگرانیم، نگران از این که در خرداد ۹۸ رویای حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی به کابوسی از سرزمین سوخته بدل شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمارک ویلموتس نهایتا از پس از ۶ ماه همکاری از تیم ملی فوتبال ایران کناره‌گیری کرد. اخبار ورزشی - ​مارک ویلموتس بابت پرداخت نشدن مطالباتش قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران را فسخ کرد. البته یکی از عمده‌ترین دلایلی که باعث جدایی او از تیم ملی عنوان شده است، بحث روابط او با فدراسیون فوتبال ایران بود. او با اعضای این فدراسیون چندان روابط خوبی برقرار نکرد و از طرفی با بازیکنان هم چندان نتوانست ارتباط بگیرد. ویلموتس پیش از تیم ملی ایران از تیم‌های ملی بلژیک و ساحل عاج هم اخراج شد و حالا محتمل‌ترین گزینه جانشینی او برای تیم ملی ایران برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.
روزنوروزنو1 روز قبل
رئیس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید که ویلموتس قراردادش را قبل از بازی با عراق فسخ کرده بود. او به تیم ملی بلژیک بسیار کمک کرده بود و انتخاب خیلی خوبی برای تیم ملی بود و همه او را تایید کرده بودند. رقم قرارداد ویلموتس برای کسی که بلژیک و فوتبال این کشور را می‌شناسد، منطقی است. قرار بود اردوی تیم ملی چهارشنبه شروع شود که با ناهماهنگی‌های ویلموتس، اردوی تیم ملی یکشنبه آغاز شد. او به ما گفت که در بلژیک در حال کار برای تیم ملی بوده اما باز هم از او گزارش کار خواستیم.
روزنوروزنو1 روز قبل
کادر فنی تیم ملی می‌گوید حواشی به وجود آمده درباره قرارداد مارک ویلموتس در زمان نامناسبی به وجود آمد. او درباره وضعیت فعلی تیم ملی در بازیهای مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا، گفت: واقعیت این است که شرایط تیم ملی ما در جدول در حد و لیاقت فوتبال ایران نیست، انتقادها از تیم ملی به حق است و ما باید جایگاهمان بسیار بالاتر و بهتر باشد. بنده به سوالاتی می‌توانم پاسخ بدهم که در حد مربی تیم ملی باشد. مربی تیم ملی درباره وظایف خود در تیم ملی گفت: یکی از مشکلاتی که ما داشتیم، ارتباط کم مربیان داخلی باهم بود. بنابر این یکی از وظایف بنده دیدن بازی‌های لیگ بود تا عملکرد بازیکنان حاضر در تیم ملی، بازیکنان جوان و با استعداد لیگ و بازیکنانی که شرایط حضور در تیم ملی را دارند را بررسی کنم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، فدراسیون فوتبال ایران و مارک ویلموتس در حال مذاکره و نهایی کردن جزییات برای فسخ قراردادی توافقی با یکدیگر هستند، هرچند هنوز این اتفاق شکل رسمی به خود نگرفته است. سایت معتبر «ترنسفر مارکت»، اما کار ویلموتس ۵۰ ساله در تیم ملی فوتبال ایران را تمام شده می‌داند و تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۳ آذر) را به عنوان روز پایانی حضور این سرمربی بلژیکی روی نیمکت تیم ملی عنوان کرده است. این سایت در حالی پایان حضور ویلموتس در ایران را اعلام کرده کرده که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته اعلام کرد ویلموتس پیش از بازی با عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، درخواست فسخ یک طرفه قراردادش را به فیفا ارسال کرده بود و دو طرف اکنون به دنبال رسیدن به توافقی نهایی برسر جزییات برای فسخ قرارداد هستند. انتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | فدراسیون فوتبال تمایلی جدی به حضور سرمربی داخلی بر روی نیمکت یوزها دارد. ورزش ۱۱ - فدراسیون فوتبال ایران در تازه‌ترین اقدام خود و با توجه به مسائل حاشیه‌ای که این روزها پیرامون قرارداد مارک ویلموتس و تیم ملی رقم خورده است و نمایندگان مجلس نیز به این ماجرا ورود کرده‌اند، تصمیم خود را برای انتخاب سرمربی خارجی جانشین تغییر داده و به همین دلیل گزینه‌های داخلی را مدنظر قرارداده است! علی داییطبق اخبار لو رفته از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج علاقمند است تا وحید هاشمیان به تاج و تخت تیم ملی برسد و از او حمایت ویژه‌ای دارد، اما معاونین او به دلیل کمبود تجربه با هاشمیان مخالف هستند و به تاج حضور علی دایی را بر روی نیمکت تیم ملی پیشنهاد داده‌اند تا ضمن رهایی یافتن از پرداخت دستمزد سنگین دلاری، پس از ۱۰ سال پای مربی داخلی را به تیم ملی باز کنند!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴-گویا فدراسیون فوتبال ایران علاقه زیادی دارد تا سرمربی بعدی تیم ملی یک اخراجی مثل برانکو و یا اخراجی‌های دیگر مشابه او باشد. هم اکنون برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال ایران معرفی می‌شود. برانکو در حالی به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی می‌شود که آخرین کارنامه او در مربی‌گری توام با اخراج در باشگاه الاهلی عربستان بوده است. اما امروز که اخباری درباره عدم توافق برانکو با فدراسیون فوتبال به گوش رسید اخبار دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه فن مارویک سرمربی هلندی و البته اخراجی تیم ملی امارات پیش از توافق با برانکو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی مطرح شده بود. البته بعید به نظر می‌رسد فن مارویک به نیمکت تیم ملی برسد و این نیمکت در نهایت به یک اخراجی دیگر به نام برانکو خواهد رسید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
رئیس فدراسیون فوتبال ژست انتقادپذیر گرفت و بارها علیه قاضی‌زاده‌هاشمی و نمایندگان مجلس موضع گرفت و در یک اقدام عجیب به احضارش از سوی مجلس واکنش نشان داد. برانکو ایوانکوویچ احتمالا نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت تیم ملی محسوب می‌شود. اخبار قبلی ما نیز حکایت از آن داشت که سفیر ایران در کرواسی ماموریت داشته این مشکل را به نفع تیم ملی حل کند. پیشنهاد برانکو چه بوده؟ شنیده‌ها از جزئیات درخواست برانکو اما نشان می‌دهد حضور این مربی کروات روی نیمکت تیم ملی، چندان کم‌هزینه نیست. علاوه‌بر همه اینها مدت قرارداد برانکو نیز از چالش‌های دیگر فدراسیون فوتبال با این مربی است.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- فدراسیون فوتبال برای قطع همکاری با سرمربی تیم ملی کار راحتی نخواهد داشت. به گزارش فوتبالی، اولین واکنش فدراسیون فوتبال به قطع همکاری با مارک ویلموتس این بود که فسخ قرارداد با ویلموتس هزینه زیادی نخواهد داشت. صحبتهای دیروز رئیس فدراسیون فوتبال، البته متفاوت با موضع ابتدایی مجموعه‌اش است. نکته جالب این گزارش، شباهت دوران کاری ویلموتس در ایران با دوران فعالیت او در ساحل عاج بوده است. آنطور که خبرورزشی نوشته، مربی بلژیکی برای ترک ساحل عاج درخواست غرامت کرده، باز هم شرایطی مشابه با ایران و در مورد ساحل عاج در نهایت با گرفتن ۸۰۰ هزار یورو غرامت حاضر می‌شود قراردادش را فسخ کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
سرمربی پیشین پرسپولیس پیش از هر چیز تاکید دارد تا مشکل مالیاتی او حل شود و سپس این مربی به ایران بیاید. اعتمادآنلاین| این روزها برانکو ایوانکوویچ بیش از هر زمان دیگری به نیمکت تیم ملی ایران نزدیک است اما به صورت رسمی هنوز به عنوان سرمربی معرفی نشده است. مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران در مورد حضور برانکو در تیم ملی روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی گفته بود: «در این رابطه بهترین تصمیم را خواهیم گرفت. اگر برانکو بخواهد به تیم ملی بیاید، باید مشکلش با پرسپولیس حل شود.» این در حالی است که حل مشکل برانکو با پرسپولیس هم یکی از شروط اصلی او برای پذیرفتن هدایت تیم ملی است. سرمربی پیشین پرسپولیس که در پنج فصل اخیر هدایت سرخپوشان تهرانی را بر عهده داشت، بر حل مشکل مالیاتی‌اش تاکید دارد.
ایسناایسنا2 روز قبل
البته او گزینه دوم و سوم است، چون از قرار معلوم، فدراسیون فوتبال مشغول مذاکره با یکی مثل برانکو است که برانکو نیست! برانکو یا یکی مثل برانکو؟ حتی پیش از آن که قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس فسخ شود، خبر رسید که ایران با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس، برای هدایت تیم ملی مذاکره کرده است. از برانکو انکار و از رسانه‌های داخلی اصرار که برانکو با فدراسیون فوتبال ایران تمام کرده است! البته او گزینه دوم و سوم است، چون از قرار معلوم، فدراسیون فوتبال مشغول مذاکره با یکی مثل برانکو است که برانکو نیست! شنیده‌ها حاکی از این است که برخلاف تصور، سرمربی‌ای که شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی دارد، برانکو نه، بلکه شبیه به برانکو است!» انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
برانکو یا یکی مثل برانکو؟ حتی پیش از آن که قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس فسخ شود، خبر رسید که ایران با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس، برای هدایت تیم ملی مذاکره کرده است. از برانکو انکار و از رسانه‌های داخلی اصرار که برانکو با فدراسیون فوتبال ایران تمام کرده است! شواهد امر اما نشان می‌دهد برانکو با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران مذاکره کرده است. البته او گزینه دوم و سوم است، چون از قرار معلوم، فدراسیون فوتبال مشغول مذاکره با یکی مثل برانکو است که برانکو نیست! شنیده‌ها حاکی از این است که برخلاف تصور، سرمربی‌ای که شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی دارد، برانکو نه، بلکه شبیه به برانکو است!»
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرهیختگان، حالا دیگر تیم ملی فوتبال ایران بهترین تیم فوتبال آسیا نیست، مرد بلژیکی در ۶ بازی دو شکست را به ما تقدیم کرد و یک مبلغ نجومی که به جیب زد و رفت. اکنون، چند روزی از انتشار خبر تلخ فسخ قرارداد گذشته، رسانه‌های معتبر جهان چه نگاهی به این موضوع دارند؟ تحلیل‌ها بسیار متنوع و البته نه‌چندان بی‌طرفانه و حرفه‌ای است. از تحت‌تاثیر تحریم‌های بین‌المللی بودن گرفته تا ناکارآمدی فدراسیون فوتبال ایران، از زیاده‌خواهی و بیهوده بزرگ شدن ویلموتس گرفته تا بانکی که می‌توانست مبلغی را منتقل کند و دستور دیگری گرفت. بازار شایعات هم داغ است و قبول کردن بسیاری از ادعاها بدون سند و مدرک کار بسیار سخت و البته اشتباهی است. حرفه‌ای هم نیست که بدون نشستن پای درددل اهالی فدراسیون فوتبال، درباره کم‌کاری، بی‌تدبیری یا اشتباهات همیشه تکراری آنها بنویسیم و قضاوت ناموجه داشته باشیم.
رکنارکنا2 روز قبل
اگرچه فدراسیون فوتبال ایران این مبلغ را تکذیب کرد، اما باز هم راضی به افشای مبلغ قرارداد این مربی نشد. مشخص نیست چرا فدراسیون اصرار بر محرمانه ماندن مبلغ قرارداد مربی تیم ملی کشورمان داشت آن هم در شرایطی که مبلغ دریافتی اکثر مربیان در نقاط مختلف جهان کاملا مشخص است. ویلموتس بعد از برکنار شدن از سمت سرمربیگری بلژیک یک سال بیکار می‌ماند تا اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال ساحل عاج به سراغ او می‌روند. طبق اطلاعاتی که خبرورزشی به دست آورده ویلموتس در ساحل عاج حاضر می‌شود با قراردادی ۶۰۰ هزار یورویی شروع به کار کند. ایران نسخه مشابه ساحل عاجنکته جالب اینجاست که ویلموتس در ساحل عاج شرایطی کاملا مشابه ایران پیدا کرده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
ساعت۲۴-برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس برای قبول سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران پیشنهادی نجومی داده که به نظر نمی‌رسد در توان فدراسیون فوتبال ایران باشد. بر اساس گزارش‌های مختلف برانکو از فدراسیون درخواست دستمزد سالیانه یک و نیم میلیون یورو کرده است. گویا فدراسیون فوتبال سخت در تلاش است تا بتواند این رقم سنگین را پایین‌تر بیاورد و برانکو را با مبلغ پایین‌تری راضی کند. برانکو در حالی چنین مبلغ کلانی را از فدراسیون فوتبال ایران می‌خواهد که صعود تیم ملی ایران به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی هم تضمین شده نیست. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی می‌افتد و سرنوشت نیمکت مربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران به کجا خواهد رسید.

به انتهای لیست رسیدید