فردوس کاویانی

فردوس کاویانی

خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
وقتی به علت بیماری، چهره‌شان آن صلابت گذشته را ندارد؛ همین چندی پیش در سریال نمایش خانگی مهران مدیری، محسن قاضی‌مرادی را دیدم اشکم جاری شد. دوست دارید درباره انتقادی که از برنامه «دورهمی» و مهران مدیری داشتید اینجا صحبت کنید. بخشی از صحبت‌های من درباره مهران مدیری پخش شد و در مورد سحر قریشی هم همین‌طور بود؛ ناقص پخش و منتشر شد. من نامی از مهران مدیری و برنامه «دورهمی» نبرده‌ام و فقط گفتم دروغگویی از خانواده شکل می‌گیرد به جامعه کشیده می‌شود ما نمی‌توانیم بگوییم ما آدم‌های بدبختیم. من تا آن زمان نمی‌دانستم قرار نیست مقابل رامبد جوان مثل مهمانان دیگر قرار بگیرم.

سکانس‌هایی از فیلم آن سفر کرده

تابناکتابناک1 ماه قبل
فیلم سینمایی «آن سفر کرده» به کارگردانی احمد نیک‌آذر و نویسندگی مجید قاری زاده محصول سال ۱۳۶۳ است. حجت به شهر مهاجرت کرده و در کارخانه‌ای مشغول کار است. حسین کسبیان، فردوس کاویانی، محمدتقی کهنمویی، سیاوش طهمورث و احمد عباسقلی در این فیلم مقابل دوربین کریم دوامی بازی کردند. فریدون شهبازیان موسیقی متن این فیلم را ساخت و سیاوش شاکری این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
این بخش‌‌‌‌‌‌های خبری شامل اخبار ۲۰:۳۰ و اخبار سراسری است که در ساعت ۲۲:۳۰ پخش می‌‌‌‌‌‌شود. همچنین در ساعت ۱۵ روزهای جمعه یک بخش خبری ویژه ناشنوایان پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گفت‌‌‌‌‌‌وگوی ویژه خبری از دیگر برنامه‌‌‌‌‌‌های واحد مرکزی خبر است که از شبکه۲ پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گروه معارف: برنامه‌‌‌‌‌‌های این گروه بیشتر در زمان اذان ظهر و مغرب به افق تهران پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گروه‌‌‌های سیاسی، فرهنگ، تامین برنامه و تاریخ و هنر از دیگر گروه‌‌‌های این شبکه تلویزیونی هستند.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
در این طرح «رادیو و تلویزیون ملی» به «صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران» تغییر یافت و پخش شبکه دوم سیما و برنامه‌های بین‌المللی تلویزیون تعطیل شد. محمدرضا جعفری‌جلوه، مدیر فعلی شبکه ۲ سیما است؛ مدیری ۶۰ ساله که با آمدنش به شبکه ۲ سیما تغییر آنچنانی در برنامه‌های این شبکه داده نشد. گروه کودک و نوجوان: این گروه بخش عمده‌ای از برنامه‌های شبکه ۲ را تولید می‌کند. گروه‌های سیاسی، فرهنگ، تامین برنامه و تاریخ و هنر از دیگر گروه‌های این شبکه تلویزیونی هستند. اما اینجا پایان تغییرات نیست، دوباره می‌خواهند این شبکه، شبکه کودک و نوجوان باشد و برنامه‌های کودک از این شبکه پخش شود، اما در کنار آن نام خانواده را هم اضافه کردند تا هم کودک‌ونوجوان و هم خانواده رویکرد این شبکه شوند.

برش‌هایی از فیلم سینمایی نارنجی‌پوش

تابناکتابناک2 ماه قبل
فیلم سینمایی «نارنجی پوش» به کارگردانی داریوش مهرجویی و نویسندگی داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر محصول سال ۱۳۹۰ است. حامد آبان عکاس حرفه‌ای مطبوعات، با خواندن کتابی چنان تحت تأثیر پالایش محیط زیست و مبارزه با آشغال زایی قرار می‌گیرد که لباس نارنجی مخصوص رفتگران پوشیده و به رفتگران شهرداری می‌پیوندد و با عنوان «نارنجی پوش لیسانسه» به شهرت می‌رسد اما اعتبار و محبوبیت حامد، زندگی خصوصی و خانوادگی او را با سیلی از فراز و نشیب‌های عاطفی تند و ناگهانی به سمت و سویی دیگر می‌برد. حامد بهداد، لیلا حاتمی، میترا حجار، طناز طباطبایی، فردوس کاویانی، همایون ارشادی، اردشیر رستمی، امید روحانی، محمدجواد جعفرپور، مهیار پورحسابی، کامشاد کوشان، علی عابدینی، کیانوش گرامی، سیمون سیمونیان، علی‌اصغر طبسی، شاهین جعفری و فرهنگ سروری در این فیلم مقابل دوربین فرخ مجیدی بازی کردند. کریستف رضاعی موسیقی متن این فیلم را بر اساس ملودی فریبرز لاچینی ساخت و هایده صفی یاری این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
با همه این تفاسیر، این مجموعه از جمله آثار تاریخی بوده که در زمان خود برای تلویزیون هزینه بسیاری دربرداشت. هزینه ساخت سریال «مختارنامه» که در چهل قسمت ۶۰ دقیقه‌ای تولید شده، از سوی داوود میرباقری در همایش «قیام تا قیام» ۲۰ میلیارد تومان اعلام شده است. این سریال با برخی حواشی همراه بود و یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های تولید شده توسط رسانه ملی در زمان خود به شمار می‌آید. استفاده از بازیگران مطرح و لوکیشن‌های کوهستانی عواملی است که در کنار خاص کردن این مجموعه، هزینه بالایی را متوجه آن کرده است. همه این موارد که نام برده شد، این سریال را به یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل کرده است.
ایلناایلنا2 ماه قبل
با مرور کارنامه ۴۰ ساله تلویزیون، مجموعه‌هایی را می‌یابیم که تولید آنها هزینه‌های بسیاری را متوجه تلویزیون کرده است. در آستانه تولید سریال‌های سلمان فارسی و موسی (ع) که جز تولیدات الف رسانه ملی به شمار می‌آید، سعی کردیم به مرور این آثار بپردازیم. همچنین در این بین آثاری را مرور کردیم که تولید آنها برای تلویزیون گران تمام شد و آورده‌ای به همراه نداشته است. با همه این تفاسیر، این مجموعه از جمله آثار تاریخی بوده که در زمان خود برای تلویزیون هزینه بسیاری دربرداشت. استفاده از بازیگران مطرح و لوکیشن‌های کوهستانی عواملی است که در کنار خاص کردن این مجموعه، هزینه بالایی را متوجه آن کرده است.

شما چشم مایید؛ یادی از بازیگران سالمند به بهانه «روز جهانی سالمند»

9+
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل
سینماپرس: نکوداشت فریماه فرجامی با حضور دوستداران و همکارانش در کانون فیلم خانه سینما برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، کانون فیلم خانه سینما در ادامه برنامه‌های «گوشه‌های کم پیدای سینمای ایران» که به کوشش امیر پوریا، منتقد و مدرس سینما اجرا می‌شود، نکوداشتی برای فریماه فرجامی برگزار خواهد کرد. هدف این سری برنامه‌ها، یادآوری فعالان قدیمی سینمای ایران است که امروز در گوشه و سایه مانده‌اند. جلسات پیشین «گوشه‌های کم پیدای سینمای ایران» با نکوداشت منوچهر فرید، فردوس کاویانی و علی اکبر مزینانی برگزار شده و قرار است به صورت منظم ادامه پیدا کند. نکوداشت فریماه فرجامی روز چهارشنبه ۳ مهر، ساعت ۱۸ در خانه سینما، واقع در خیابان بهار جنوبی، خیابان سمنان، پلاک ٢٩ برگزار خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
نمایشنامه هاملت با سالاد فصل نوشته اکبر رادی به کارگردانی حسین فرخی بعد از ظهر روز یک شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سالن کتابخانه منطقه‌ای وست لس‌آنجلس آمریکا نمایشنامه‌خوانی می‌شود. اعتمادآنلاین| نمایشنامه هاملت با سالاد فصل نوشته اکبر رادی به کارگردانی حسین فرخی بعد از ظهر روز یک شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سالن کتابخانه منطقه‌ای وست لس‌آنجلس آمریکا نمایشنامه‌خوانی می‌شود. در این نمایشنامه‌خوانی آسیه ضیایی، فرامرز قره گزلو، ایلیا سعادتی، صادق خاموشی، شراره شهبازی، حسین فرخی و علی خامنه‌ای پور نقش‌خوانی این اثر را برعهده دارند. ‌اکبر رادی نوشتن نمایشنامه هاملت باسالاد فصل را در سال ۱۳۵۶ در شهر لاهیجان به پایان برده بود و در همین سال در تهران این اثر را بازنویسی کرد و‌ سپس این نمایشنامه برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ توسط انتشارات زمان منتشر شد. ‌هادی مرزبان این نمایشنامه را یک بار در سال ۱۳۶۹ در تالار چهارسو تئاتر شهر روی صحنه برد و بار دوم این اثر را در سال ۱۳۸۸ با بازی بهروز بقایی، فرزانه کابلی، فردوس کاویانی، رضا فیاضی، بهاره رهنما، ایوب آقاخانی و نادیا فرجی در تالار سنگلج به صحنه آورده بود و پس از این اجرا تا کنون چندین بار توسط کاردانان جوان نیز نمایشنامه‌خوانی شده است. نمایشنامه‌خوانی هاملت باسالاد فصل که ساعت ۱۴ روز ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ مطابق با ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ در بلوار سانتا مونیکا، وست لس آنجلس در کتابخانه منطقه‌ای این شهر به کارگردانی حسین فرخی اجرا می‌شود، به صورت آزاد و‌ رایگان است. ‌منبع: ایلنا
ایلناایلنا4 ماه قبل
نمایشنامه هاملت با سالاد فصل نوشته اکبر رادی به کارگردانی حسین فرخی بعد از ظهر روز یک شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سالن کتابخانه منطقه‌ای وست لس‌آنجلس آمریکا نمایشنامه خوانی می‌شود. به گزارش ایلنا، نمایشنامه هاملت با سالاد فصل نوشته اکبر رادی به کارگردانی حسین فرخی بعد از ظهر روز یک شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سالن کتابخانه منطقه‌ای وست لس‌آنجلس آمریکا نمایشنامه خوانی می‌شود. در این نمایشنامه‌خوانی آسیه ضیایی، فرامرز قره گزلو، ایلیا سعادتی، صادق خاموشی، شراره شهبازی، حسین فرخی و علی خامنه‌ای پور نقش‌خوانی این اثر را برعهده دارند. ‌ اکبر رادی نوشتن نمایشنامه هاملت باسالاد فصل را در سال ۱۳۵۶ در شهر لاهیجان به پایان برده بود و در همین سال در تهران این اثر را بازنویسی کرد و‌ سپس این نمایشنامه برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ توسط انتشارات زمان منتشر شد. ‌هادی مرزبان این نمایشنامه را یک بار در سال ۱۳۶۹ در تالار چهارسو تئاتر شهر روی صحنه برد و بار دوم این اثر را در سال ۱۳۸۸ با بازی بهروز بقایی، فرزانه کابلی، فردوس کاویانی، رضا فیاضی، بهاره رهنما، ایوب آقاخانی و نادیا فرجی در تالار سنگلج به صحنه آورده بود و پس از این اجرا تا کنون چندین بار توسط کاردانان جوان نیز نمایشنامه‌خوانی شده است. نمایشنامه‌خوانی هاملت باسالاد فصل که ساعت ۱۴ روز ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ مطابق با ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ در بلوار سانتا مونیکا، وست لس آنجلس در کتابخانه منطقه‌ای این شهر به کارگردانی حسین فرخی اجرا می‌شود، به صورت آزاد و‌ رایگان است. ‌
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
در این یادداشت به تعدادی از این نقش‌آفرینان خاطره‌ساز که نبودنشان به دلتنگی مشترک همه ما تبدیل شده، پرداخته‌ایم. حمید مظفری (متولد ۱۳۲۷) بازیگر متین وباوقار مجموعه‌ها و تله‌تئاتر‌های تلویزیونی که بهترین و ماندگارترین نقش‌آفرینی‌هایش در ساخته‌های تلویزیونی حسن فتحی بوده است. محتشم بعد‌ها در چند مجموعه و فیلم سینمایی دیگر هم بازی کرد که ریحانه و پرواز در حباب هر دو به کارگردانی سیروس مقدم، مهم‌ترین آن‌ها بودند. ویژگی کمیک بازی این بازیگر در پشت سر هم و بدون وقفه و نفسگیری دیالوگ گفتن، معینی را در میان بازیگران نقش‌های مکمل به بازیگر شاخصی در قیاس با دیگر بازیگران بدل کرده بود. نقش پررنگ دیگر صبا کمالی در مجموعه درخشان کیف انگلیسی ساخته زنده‌یاد ضیاءالدین دری بود که کمالی شخصیت همسر قهرمان قصه (دکتر منصور ادیبان با بازی علی مصفا) را بازی می‌کرد.
همشهریهمشهری5 ماه قبل
به گزارش ایسنا نشان هنری طراحی لباس و صحنه ایران با عنوان «نشان استاد ادنا زینلیان» هنرمند پیشگام عرصه طراحی لباس اپرا و تئاتر همزمان با برگزاری آیین نکوداشت این هنرمند ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ توسط این موسسه فرهنگی هنری با مشارکت انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر در تالار وحدت تهران رونمایی خواهد شد. در این برنامه علاوه بر رونمایی از «نشان ادنا زینلیان»، ارکستر سازهای زهی به رهبری لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر صاحب‌نام موسیقی کشورمان با همراهی پیانو بردیا صدرنوری به اجرای برنامه می‌پردازد. «نشان ادنا زینلیان» جایزه هنری است که در قالب همکاری مشترک «انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر» و «موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش» بر اساس ضوابطی از سال آینده به صورت دوره‌ای به فعالان برتر حوزه طراحی لباس صحنه اهدا خواهد شد. ادنا زینلیان از جمله هنرمندان پیشگام عرصه طراحی لباس اپرا و تئاتر است که او را به عنوان یکی از اولین هنرمندان دانش‌آموخته حوزه طراحی لباس در ایران می‌شناسند. زینلیان در سال ۱۳۷۶ مدرک درجه یک هنری (معادل دکتری) را در رشته طراحی لباس از شورای ارزشیابی هنرمندان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ماه قبل
اعتمادآنلاین|نشان هنری طراحی لباس و صحنه ایران با عنوان «نشان استاد ادنا زینلیان» هنرمند پیشگام عرصه طراحی لباس اپرا و تئاتر همزمان با برگزاری آیین نکوداشت این هنرمند ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ توسط این موسسه فرهنگی هنری با مشارکت انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر در تالار وحدت تهران رونمایی خواهد شد. در این برنامه علاوه بر رونمایی از «نشان ادنا زینلیان»، ارکستر سازهای زهی به رهبری لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر صاحب‌نام موسیقی کشورمان با همراهی پیانو بردیا صدرنوری به اجرای برنامه می‌پردازد. «نشان ادنا زینلیان» جایزه هنری است که در قالب همکاری مشترک «انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر» و «موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش» بر اساس ضوابطی از سال آینده به صورت دوره‌ای به فعالان برتر حوزه طراحی لباس صحنه اهدا خواهد شد. ادنا زینلیان از جمله هنرمندان پیشگام عرصه طراحی لباس اپرا و تئاتر است که او را به عنوان یکی از اولین هنرمندان دانش‌آموخته حوزه طراحی لباس در ایران می‌شناسند. زینلیان در سال ۱۳۷۶ مدرک درجه یک هنری (معادل دکتری) را در رشته طراحی لباس از شورای ارزشیابی هنرمندان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.
ایسناایسنا5 ماه قبل
بعد از آن بارها گفتم فکر می‌کردم «مرگ یزدگرد» ضعیف‌ترین کار رزومه من خواهد بود اما الان بعد از ۴۰ سال درخشان‌ترین کار من است. وقتی سال ۵۷ درسم در دانشگاه ملی (شهید بهشتی) تمام شد، برای ادامه تحصیل به فرانسه رفتم و حدود دو سال تئاتر خواندم. همزمان در همان سال ۶۰، کار تلویزیونی‌ام هم آغاز شد که بیشتر اجرای کارهای آموزشی و پانتومیم بود. بعد از همه این اتفافات بارها گفتم من فکر می‌کردم «مرگ یزدگرد» ضعیف‌ترین کار رزومه من خواهد بود اما الان بعد از ۴۰ سال کار وقتی می‌گویند اگر بخواهی یک کار انتخاب کنی، من می‌گویم «مرگ یزدگرد»، یعنی همچنان درخشان‌ترین کار من است. پلان‌های زیادی گرفته بودند اما آقای بیضایی بازی بازیگر را نپسندیده بود و در نهایت پلان‌های من هم حذف شد.

لیست بهترین فیلم‌های سینمایی طنز ایرانی؛ بهترین فیلم‌های کمدی ایران

10+
تکراتوتکراتو5 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
فردوس کاویانی، به دلیل کسالت در مراسم نکوداشت خود حضور نداشت و آرمیتا کاویانی به نمایندگی از پدر در مراسم حضور یافت. فردوس کاویانی این ویدئو را برای مراسم نکوداشت خود در خانه سینما ارسال کرده، مراسمی که ۲۶ تیر ماه با استقبال اهالی سینما برگزار شد.

ویدیو/ چرا فردوس کاویانی نتوانست در مراسم نکوداشت خود شرکت کند

انتخابانتخاب5 ماه قبل

پیام تصویری فردوس کاویانی/ببینید

برنابرنا5 ماه قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ ستاره‌های نچرال‌بیوتی!

26+
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 ماه قبل
حمید جبلی بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: از کاویانی چیزهای زیادی مثل نظم، ادب و احترام آموختیم. او سال‌ها عمر خود را گذاشت تا برای کسانی‌که خانه نداشتند خانه بخرد و من برای او سلامتی آرزو می‌کنم. علیرضا خمسه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، تصریح کرد: فردوس برای من یک کمدین بزرگ بوده و هست. وی افزود: فیلم‌های زیادی بود که می‌توانست کار کند اما کار نکرد چون فکر می‌کرد باید در تئاتر باشد. مهرانه مهین‌ترابی با اشاره به اینکه آرزو دارم فردوس کاویانی دوباره جلوی دوربین حاضر شود، گفت: از صمیم قلب دوست دارم حالش خوب شود و دوباره جلوی دوربین حاضر شود.
ایمناایمنا6 ماه قبل
تاثیرات فرهنگ شرق و جهان اسلام درموزه بریتانیا: موزه «بریتانیا» تاثیرات فرهنگ شرق و جهان اسلام بر هنر غرب در پنج قرن گذشته را در قالب یک نمایشگاه هنری به نمایش می‌گذارد. مستند دلبر برگزیده جشنواره پالرمو: فیلم مستند «دلبند» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی الهه نوبخت، برنده دو جایزه از جشنواره مستند سیسیل ایتالیا شد. همزمانی جشنواره تئاتر فجر با جشنواره فیلم فجر: فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی‌مرند با تغییر دوباره تاریخ برگزاری منتشر شد و این بار جشنواره، با تاریخ مرسوم جشنواره فیلم فجر همزمان شده است. آغز طرح تابستان کتاب در شهرستان‌ها: طرح تابستانه کتاب ۹۸ از بیست و پنجم تیر در کتاب فروشی‌های عضو این طرح در سراسر شهرستان‌ها آغاز شد. طرح تابستانه کتاب ۹۸ با شعار کتاب، همنشین دلنشین از سه شنبه هفته گذشته آغاز و تا سوم مرداد ادامه خواهد داشت.
همشهریهمشهری6 ماه قبل
فردوس کاویانی دهه‌هاست که از وجود خودش مایه گذاشت و با فیلم‌هایی که بازی کرد خواست از رنج انسان کم کند. حمید جبلی در ادامه این مراسم در سخنانی کوتاه درباره فردوس کاویانی گفت: او اکنون جایش بسیار خالی است. ماحصل حضور من در آن کلاس‌ها اجرای نمایش چهار صندوق بهرام بیضایی به کارگردانی فردوس کاویانی شد. او با اشاره به این که «در سال ۱۳۵۴ هنرجوی بازیگری در کارگاه نمایش بودم و آنجا عاشق فردوس کاویانی شدم»، گفت: احساس می‌کردم فردوس کاویانی از نظر بدنی و فیزیک متناسب برای ژانر کمدی بود. فردوس کاویانی، امیدوارم دوباره رویاهایت‌ را به دست بیاوری!

از اجرای برنامه‌های فرهنگی تا جشنواره فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما6 ماه قبل

کوچ «برند» های تلویزیون ادامه می‌یابد؟ / آخر هفته با یاد «عمو خسرو»

3+
مهرمهر6 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز6 ماه قبل
پارس نیوز، به گزارشمراسم بزرگداشت فردوس کاویانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون عصر امروز (چهارشنبه ۲۶ تیر) با حضور اهالی هنر در خانه سینما برگزار شد. در بخشی از این مراسم، حمید جبلی که سابقه همکاری با کاویانی را در آثار بسیاری چون «محله برو و بیا» داشته است، با حضور روی صحنه گفت: «ما از پند، اندرز و نصیحت به هم چیزی یاد نمی‌گیریم، بلکه از اخلاق هم یاد می‌گیریم. ما از آقای کاویانی خیلی چیزها یاد گرفتیم، نظم، ادب، جدیت در کار. خیلی‌ها یادشان هست که آقای کاویانی سال‌های بسیار خوب عمرش را گذاشت تا برای آن‌هایی که خانه نداشتند، مسکن تهیه کند و با تمام سختی‌ها این امر را محقق کرد. خیلی از او آموختیم.»
جام نیوزجام نیوز6 ماه قبل
به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، نکوداشت فردوس کاویانی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون با حضور هنرمندان در خانه سینما برگزار شد. فردوس کاویانی به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشت و آرمیتا کاویانی به نمایندگی از پدر در مراسم حضور یافت. مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما درباره فردوس کاویانی و شلوغی این مراسم نکوداشت اظهار کرد: این استقبال از مراسم بزرگداشت یک هنرمند آدم را امیدوار می‌کند. من با او در انجمن بازیگران سینما آشنا شدم. فیلم‌های زیادی بود که می‌توانست کار کند اما کار نکرد چون فکر می‌کرد باید در تئاتر باشد.

بزرگداشت فردوس کاویانی؛ حضور پررنگ چهره‌ها و غیبت خود فردوس کاویانی!

19+
فراروفرارو6 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید