فرزاد جعفری

فرزاد جعفری

ایلناایلنا1 ماه قبل
مدافع تیم فولاد خوزستان معتقد است که این تیم روزانه تمرینات پرفشار و خاصی را انجام می‌دهد روی مسائل تاکتیکی تاکید زیادی دارد، هیچ تیمی در ایران مثل آن‌ها تمرین نمی‌کند. طبق برنامه تاکتیکی حریف را از بالا پرس کردیم، اجازه بازی با آنها ندادیم. خوشبختانه بازیکنانمان با تمرکز بالا وارد زمین شدند از زمانیکه نفرات جدیدی به فولاد اضافه شدند به یک نظم تاکتیکی خاصی رسیدیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به شهرخودرو بزنیم ولی خداراشکر پیروز شدیم و دست پر از زمین خارج شدیم. همانطور که گفتم ما در چند پست کمبود بازیکن متخصص داشتیم از زمانیکه نفرات جدیدی به ترکیب فولاد اضافه شدند تیم ما تکمیل شده و به یک نظم تاکتیکی خوبی رسیده است این موضوع رقابت سالمی را بین بازیکنان ایجاد کرده قطعا باعث پیشرفت همگی ما خواهد بود. به جرعت می‌توانم بگویم که هیچ تیمی در ایران تمرینات ما را ندارد روی کارهای تاکتیکی انقدر تاکید نمی‌کند.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از سه بازی ناکامی توانست با درخشش مقابل شهرخودرو به لیگ برتر برگردد و شانس خود را برای کسب سهمیه افزایش دهد. به گزارش وانانیوز، نکونام بعد از عملکرد خوب با نساجی در ابتدای این فصل از رقابت‌ها راهی فولاد شد تا در اهواز مربیگری را ادامه دهد. او در نیم‌فصل از رقابت‌ها در جایگاه هفتم قرار گرفت و همین موضوع باعث شد تا فولادی‌ها به فکر تقویت بیش‌تر تیم خود بیفتند. آن‌ها در فصل نقل‌وانتقالات فرشاد احمدزاده و پاتوسی را جذب کردند تا ضعف‌های خود را پوشش دهند. فرشاد احمدزاده در دو بازی گذشته به مهره موثری برای فولادی‌ها تبدیل شده، اما پاتوسی کاملا متوسط عمل کرده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت ۲۴-تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از سه بازی ناکامی توانست با درخشش مقابل شهرخودرو به لیگ برتر برگردد و شانس خود را برای کسب سهمیه افزایش دهد. نکونام بعد از عملکرد خوب با نساجی در ابتدای این فصل از رقابت‌ها راهی فولاد شد تا در اهواز مربیگری را ادامه دهد. او در نیم‌فصل از رقابت‌ها در جایگاه هفتم قرار گرفت و همین موضوع باعث شد تا فولادی‌ها به فکر تقویت بیش‌تر تیم خود بیفتند. آن‌ها در فصل نقل‌وانتقالات فرشاد احمدزاده و پاتوسی را جذب کردند تا ضعف‌های خود را پوشش دهند. فرشاد احمدزاده در دو بازی گذشته به مهره موثری برای فولادی‌ها تبدیل شده، اما پاتوسی کاملا متوسط عمل کرده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
سرمربی تیم فولاد در خصوص بازی تیم حریف تصریح کرد: تیم شهر خودرو خیلی نزدیک دروازه ما نشد. تیم شهر خودرو همیشه بازی مالکانه داشت و کنترل توپ‌ها را در اختیار داشت اما ما امروز مالکیت خوبی داشتیم. نکونام در خصوص داوری مسابقه امروز اظهار داشت: ما در خیلی از بازی‌ها در مورد داوری صحبت کردیم اما امروز باید به تیم داوری تبریک بگویم. سرمربی تیم فولاد در مورد اینکه حملات تیم شهر خودرو از سمت عارف آقاسی و فرزاد جعفری باعث ایجاد موقعیت برای حریف می‌شد، عنوان کرد: ‌ آقاسی بازیکن جوان و آینده‌داری است. فولاد از خود نکونام هم بالاتر است باید هر روز با فولاد جایگاه بهتری به دست بیاوریم و همه هم در این راه باید تلاش کنند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 ماه قبل
ما خیلی از بازی‌های شهر خودرو را دیده‌ایم، آن‌ها در جام باشگاه‌های آسیا بازی می‌کنند و خوش درخشیده‌اند. نکونام درباره موقعیت‌هایی که شاگردانش از دست دادند هم گفت: موقعیت‌های زیادی از دست دادیم اما این موضوع را نباید فراموش کرد که تیم شهر خودرو حتی نزدیک دروازه ما هم نشد. البته که زبیر نیک نفس در دو دیدار اخیر که در زمان‌های پایانی بازی به زمین آمد، به خوبی بازی کرد، و همچنین سینا در بازی قبل عملکرد خوبی داشت. امروز هم در بازی شاهد آن بودید، با وجود اینکه پستش دفاع چپ نیست اما به خوبی در این پست بازی کرد. هر اتفاقی بیفتد برای من فرقی ندارد و تمام تمرکز خود را روی بازی با پیکان که دیدار بعدی ماست، گذاشته‌ام.
نودنود2 ماه قبل
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در نیمه اول باید حداقل ۳ گل می‌زدیم، فولاد به این پیروزی نیاز داشت. سرمربی تیم فولاد در خصوص بازی تیم حریف تصریح کرد: تیم شهر خودرو خیلی نزدیک دروازه ما نشد. تیم شهر خودرو همیشه بازی مالکانه داشت و کنترل توپ‌ها را در اختیار داشت اما ما امروز مالکیت خوبی داشتیم. در بازی قبلی هم خوب بود او و زبیر نیک‌نفس اگر شرایط بازی را داشته باشند خیلی کمک می‌کنند. نکونام در خصوص داوری مسابقه امروز اظهار داشت: ما در خیلی از بازی‌ها در مورد داوری صحبت کردیم اما امروز باید به تیم داوری تبریک بگویم.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
پدیده نزدیک دروازه مان هم نشدوقتی بازی صفر بر صفر بود شهرخودرو حتی نزدیک به دروازه مان هم نشد. شهرخودرو تیمی است که مالکانه بازی می‌کند اما امروز هم گل زدیم و هم مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. فرشاد احمدزاده که هم در بازی امروز و هم در بازی قبلی توانست کیفیت خوبی از خود به نمایش بگذارد. فرزاد جعفری هم امروز توانست بازی خوبی نشان دهد و همه ما هم ممنون او هستیم. به هرحال برای همه ما فولاد از همه چیز مهم‌تر است در آخر این تیم فولاد است که می‌ماند و ما هم باید تلاش کنیم تا فولاد روز به روز بزرگتر شود.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
۱۱:۴۰- ارسال زمینی تند و تیز قاسمی‌نژاد از مقابل دروازه فولاد عبور کرد و ثمری نداشت. ۱۴:۱۰- شوت ناگهانی سعید صادقی از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از کنار دروازه شهرخودرو عبور کرد. ۲۴:۵۷- ارسال جعفری از جناح راست زمین به شکل خطرناکی از مقابل دروازه شهرخودرو رد شد و به اوت رفت. ۶۹:۱۰- شوت پای چپ آبشک دقت لازم را نداشت و با فاصله زیادی از دروازه شهرخودرو به بیرون رفت. ۸۲:۲۰- شوت راه دور سعید صادقی ثمری نداشت و از روی دروازه فولاد عبور کرد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، فرزاد جعفری پس از پیروزی فولاد مقابل شهر خودرو گفت: بازی پرفشاری بود و خدا را شکر توانستیم دل این هواداران را با ۳ امتیاز شاد کنیم. جدا از امتیاز، بازی خوبی هم به نمایش گذاشتیم. نیم فصل آقای نکونام و آقای آذری کمک کردند و دوست داشتند که من بمانم. وی ادامه داد: شما امروز فوتبال واقعی فولاد را دیدید. فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 ماه قبل
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به تمجید از عملکرد تیمش در دیدار مقابل شهر خودروی مشهد پرداخت و مدعی شد با از خودگذشتگی بیشتر می‌توانستند بیش از دو گل به این تیم بزنند. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان یادآور شد: من از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم که امروز سنگ تمام گذاشتند و واقعا نشان دادند که در شرایط ایده‌آل خود به سر می‌برند. نکونام با تمجید از خط دفاع تیمش خاطرنشان کرد: تیم شهر خودرو حتی نزدیک دروازه ما هم نشد جز در یک مورد که اشاره داشتم. وی راجع به عملکرد خریدهای تیمش در نیم‌فصل عنوان کرد: از عملکرد پاتوسی راضی‌ام، اگرچه اعتقاد دارم او هنوز بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای نیست. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تمجید از عملکرد تیم داوری مسابقه گفت: می‌خواهم بگویم امروز عملکرد داور فوق‌العاده بود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مدافع تیم فولاد معتقد است این تیم امروز فوتبال واقعی خود را نشان داد. جدا از امتیاز، بازی خوبی هم به نمایش گذاشتیم. نیم فصل آقای نکونام و آقای آذری کمک کردند و دوست داشتند که من بمانم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و می‌خواهم در نیم فصل دوم بهتر و پرتلاش‌تر ادامه دهم. فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در نیمه اول باید حداقل ۳ گل می‌زدیم؛ ما غیر از یک موقعیت به شهرخودرو موقعیتی ندادیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد دیدار تیمش مقابل شهر خودرو مشهد در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش‌های آن را می‌خوانید: *در نیمه اول باید حداقل ۳ گل می‌زدیم؛ ما غیر از یک موقعیت به شهرخودرو موقعیتی ندادیم. *باید به تیم داوری تبریک بگویم؛ کرمانشاهی داوری فوق‌العاده‌ای داشت. داوری مشکلی نداشت و باید به تیم داوری خسته نباشید بگویم. *فولاد از خود نکونام هم بالاتر است و باید هر روز با فولاد جایگاه بهتری به دست بیاوریم.
ایلناایلنا2 ماه قبل
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در نیمه اول باید حداقل ۳ گل می‌زدیم، فولاد به این پیروزی نیاز داشت. سرمربی تیم فولاد در خصوص بازی تیم حریف تصریح کرد: تیم شهر خودرو خیلی نزدیک دروازه ما نشد. تیم شهر خودرو همیشه بازی مالکانه داشت و کنترل توپ‌ها را در اختیار داشت اما ما امروز مالکیت خوبی داشتیم. در بازی قبلی هم خوب بود او و زبیر نیک‌نفس اگر شرایط بازی را داشته باشند خیلی کمک می‌کنند. نکونام در خصوص داوری مسابقه امروز اظهار داشت: ما در خیلی از بازی‌ها در مورد داوری صحبت کردیم اما امروز باید به تیم داوری تبریک بگویم.
الفالف2 ماه قبل
گروه ورزشی الف، ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۸:۰۷ ۳۹۸۱۱۱۶۱۳۶به گزارش فارس، تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل میهمان خود شهرخودرو به برتری رسید. در این بازی ابتدا در دقیقه ۶۵ علی نعمتی به اشتباه دروازه تیم خود یعنی شهرخودرو را باز کرد. اما این پایان کار نبود و تیم میزبان یک بار دیگر در دقیقه ۸۳ و این بار توسط شیمبا به گل دوم رسید. با این پیروزی فولاد ۲۷ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد. فولاد خوزستانشهاب گردانموسی کولی‌بالیایوب والیفرزاد جعفریعارف آقاسیمحمد آبشکاحمد عبدالله‌زاده (۸۴- محمدزبیر نیک‌نفس) فرشاد احمدزادهآیاندا پاتوسی (۶۶- عباس بوعذار) حسن بیت‌سعید (۸- صابر حردانی) لوسیانو پریراسرمربی: جواد نکونامشهرخودرو مشهدسید مهدی رحمتیفرشاد فرجیعلی نعمتیحسن جعفریمحمدعلی فرامرزیمحمدحسین مرادمنداکبر صادقیسعید صادقیامین قاسمی‌نژاد (۸۳- روح‌الله سیف‌اللهی) محمدرضا خلعتبری (۷۷- میرسلاو اسلاوو) محمد قاضیسرمربی: مجتبی سرآسیایی
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های فولاد خوزستان و شهرخودرو مشهد از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با ۲ گل به سود فولادخوزستان به پایان رسید. در جدول شاگردان جواد نکونام با این برد به امتیاز ۲۷ رسیدند و با یک پله صعود به جایگاه هفتم جدول رفتند. شهرخودرو هم ۳۲ امتیازی باقی ماند و جایگاهش در رتبه پنجم تغییری نکرد. قضاوت این بازی برعهده رضا کرمانشاهی بود.
مهرمهر2 ماه قبل
عضو مجمع فدراسیون فوتبال همچنین با اشاره به پروسه انتخابات این فدراسیون گفت که بهتر است رئیس فدراسیون انتصابی باشد نه انتخابی! هر دو مربی، گزینه سرمربیگری در تیم ملی هم بودند و زحمات زیادی برای فوتبالمان کشیده‌اند. این نشان می‌دهد تصمیم گیرنده، فدراسیون فوتبال نیست و سرپرست فدراسیون هیچ کاره است. * پیشنهاد شما چیست؟ - رئیس فدراسیون باید انتصابی باشد نه انتخابی! هواداران نباید فکر کنند جواد نکونام مریدی را اخراج کرده و با این بازیکن دشمنی دارد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
با برگزاری رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ۵ بازیکن به دلیل ۴ اخطاره بودن مسابقه هفته بعد را از دست دادند. به گزارش ایلنا، به دنبال برگزاری مسابقات هفته هفدهم محمدرضا خانزاده، سعید مهری، مهدی تیکدری، رضا اسدی، فریبرز گرامی، علی شجاعی، حجت حق وردی، امید نورافکن و علی آل کثیر بازیکنانی هستند که پس از دریافت چهارمین کارت زرد این فصل دربازی هفته هجدهم از همراهی تیم خود محروم بودند. همچنین حسین پورامینی و حسین مالکی هم به دلیل دریافت کارت قرمز جزو محرومان هفته هجدهم حضور داشتند. مهرداد عبدی، علیرضا ابراهیمی، میلاد فخرالدینی، محمدرضا خلعتبری و حامد نورمحمدی هم بازیکنانی هستند که پس از برگزاری دیدارهای هفته هجدهم به دلیل چهار اخطاره شدن بازی هفته نوزدهم را از دست داده‌اند. جدول کارت زرد به ترتیب تیم‌ها تا پایان هفته هجدهم را مشاهده می‌کنید: استقلال: علی دشتی (۲) - مسعود ریگی (۲) - علی کریمی - فرشید اسماعیلی - شیخ دیاباته (۳) - سید حسین حسینی - مرتضی تبریزی (۲) - داریوش شجاعیان (۲) - عارف غلامی - آرش رضاوند (۲) - محمد دانشگر (۳) - میلاد زکی پور - روزبه چشمی (۲) - هروویه میلیچ - وریا غفوریپرسپولیس: فرشاد احمدزاده (۲) - محمد نادری - سید جلال حسینی (۲) - سیامک نعمتی (۴) علیرضا بیرانوند (۳) - شجاع خلیل زاده (۷) - محمدحسین کنعانی زادگان (۲) - وحید امیری - بشار رسن - مهدی ترابی (۲) - احمد نورالهی - مهدی عبدی - محمد انصاری - کمال الدین کامیابی نیا - علی علیپور - کریستین اوساگوناسایپا: حامد فلاح زاده - محمد شریفی - آرمان رمضانی - معین عباسیان (۲) - کمال الدین نیک خوی (۲) - آرمین سهرابیان (۳) - محمدرضا سلیمانی (۲) - عارف حاجی عیدی - محمد مهری - رضا جعفری - روزبه شاه علی دوست (۲) - ابوالفضل جلالیپیکان تهران: حجت حق وردی (۴) - حسین پورامینی - امیرحسین کریمی (۲) - علی حمودی (۲) - اسماعیل شریفات - ماهان رحمانی (۲) - شهریار مغانلو (۲) - محمد ستاری (۳) - میلاد شیخ سلیمانی (۲) - مهران موسوی (۳) - فراز امامعلی - جلال‌الدین علیمحمدیتراکتور: رشید مظاهری (۳) - محمدرضا خانزاده (۴) - احسان حاج صفی (۶) - اشکان دژاگه - ایمان سلیمی (۲) - میثم تیموری - مسعود شجاعی (۲) - کوین فورچونه - مسعود ابراهیمی - سعید مهری (۴) - میمبلا (۴) - ساسان انصاری - رضا شکاری (۲) - رضا اسدی (۴) - مهدی تیکدری (۴) - میلاد فخرالدینی (۴) -ماشین سازی: حامد لک (۳) - محمد خرم‌الحسینی (۲) - شاهین ثاقبی (۳) - احمد زنده روح (۲) - علی آل کثیر (۴) - بابک مرادی (۳) - سامان نریمان جهان (۴) - قائم اسلامی خواه (۵) - فردین عابدینی - عزیز معبودی (۶) - شاهین توکلی (۴) - ادواردو سانتس - علیرضا حیدری - مسیح زاهدیشهرخودرو: محمدحسین مرادمند (۴) - اکبر صادقی (۳) - علی نعمتی (۲) - سعید صادقی (۲) - محمد قاسمی نژاد - امین قاسمی نژاد (۳) - فرشاد فرجی (۲) - سروش رفیعی (۳) - علی نبی زاده (۳) سیدمهدی رحمتی (۲) - فرشاد محمدی مهر (۲) - مرتضی خراسانی (۲) - محمدعلی فرامرزی - حسن جعفری - محمدرضا خلعتبری (۴) - میلاد سرلک (۲) نفت مسجد سلیمان: علی علیزاده (۵) - سوشا مکانی (۲) - حامد نورمحمدی (۴) - حسین ابراهیمی (۲) - سعید آهنی - صادق صادقی (۲) - مجید عیدی (۳) - فرشاد جانفزا - فرزاد حاتمی (۲) - احمد الجبوری - مهدی زبیدی (۲) صنعت نفت آبادان: مهدی حنفی (۳) - ناصر سالاری (۳) - مسلم مجدمی (۶) - رضا جبیره (۲) - جعفر سلمانی (۲) - عیسی آل کثیر (۳) - محمد اهل شاخه - بختیار رحمانی (۲) - میلاد جهانی - عبداله ناصری (۲) - مهدی مومنی - مصطفی احمدی - محمد مطلق زاده (۲) - محمد دریس - عقیل کعبیپارس جنوبی جم: مگنو باتیستا (۲) - محمود شفیعی - مهدی ترکمان (۲) - شهرام گودرزی (۲) - ایمان باصفا - کاخابر کاکاشویلی (۲) - محمد نوری (۲) - فریبرز گرامی (۵) - علی عبداله زاده (۴) متین کریم زاده (۲) - بابک حاتمی (۲) - پوریا آریاکیا (۲) - میلاد خدایی اصل (۲) -فولاد خوزستان: ‌محمد آبشک (۶) - روح‌الله سیف اللهی - شهاب گردان (۳) - فرزاد جعفری (۲) - محمد قاسمی نژاد (۲) - احمد عبدالله زاده - وحیدحیدریه (۶) - لوسیانو پریرا (۴) - صابر حردانی (۳) - ایوب والی - وحید نامداری (۲) - موسی کولیبالی - مجتبی نجاریاننساجی مازندران: رضا دهقانی - محمد میری (۳) - مجتبی بیژن (۲) - محمد عباس زاده (۲) - علی شجاعی (۴) - رحمان جعفری (۳) - محمد مهدی نظری (۲) - مجتبی ممشلی (۲) - حامد شیری - علی اصغر عاشوری (۲) - عرفان معصومی (۲) - نیما میرزازاد - علیرضا حقیقی - روح الله باقری - احسان قهاریسپاهان: عزت‌اله پورقاز - امید نورافکن (۴) - سجاد شهباززاده (۳) - جورجی ولسیانی (۲)، محمد محبی (۲) - مهدی کیانی (۵) - سعید آقایی - علی قربانی (۳)، ‌ مرتضی منصوری - کی روش استنلی (۳) - رضا میرزایی (۴) - شایان مصلح - ولادمیر کومان - محمد طیبی (۳) ذوب آهن اصفهان: علیرضا چراغعلی - هادی محمدی (۵) - قاسم حدادی‌فر (۳) - محمد نژاد مهدی (۲) - مهران درخشان مهر - مهدی مهدی پور (۲) - زیبر نیک نفس - وحید محمدزاده - حمید ملکی - رضا رحیمی - مسعود ابراهیم زاده - امیرارسلان مطهری - معراج اسماعیلی - حمید بوحمدان - مهدی خلیل - مجتبی حقدوست - علیرضا منظمیگل گهر سیرجان: علیرضا ابراهیمی (۴) - مهرداد عبدی (۴) - یوسف وکیا - امین پورعلی - کوین یانسون، مهران گلزاری (۳) - جفرسون داسیلوا (۲) - عبداله حسینی (۲) - مهرداد بایرامی (۳) - میلاد فراهانی (۲) - پیمان نامور - رضا محمود آبادی - محمد زینالی - رضا علیاری (۳) شاهین شهرداری بوشهر: میلاد صارمی (۲) - ابوذر صفرزاده (۲) - حسین مالکی (۲) - محمد صادق بارانی (۳) - پیمان شیرزادی (۲) - سلمان بحرانی - مصطفی احمدی - امیرحسین موسی زاده - حسن نجفی - مرتضی غلامعلی تبار (۲) - لوکا گادرانی - بهروز نوروزی فرد - ماکسیم کوویلیتایا
تابناکتابناک2 ماه قبل
دو تیم سپاهان و فولاد خوزستان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود زردپوشان میزبان به پایان رسید. به گزارش تابناک ورزشی، سپاهان با این پیروزی ۳۵ امتیازی شد و دوباره به جایگاه دوم جدول لیگ برتر بازگشت. تیم فولاد نیز با قبول شکست در این بازی، ۲۴ امتیازی باقی ماند تا همچنان تیم هشتم جدول باشد. این بازی با داوری موعود بنیادی‌فرد برگزار شد و او به شایان مصلح، امید نورافکن و کی‌روش استنلی از سپاهان/ وحید حیدریه، عارف آغاسی، شهاب گردان، فرزاد جعفری، موسی کولیبالی و جواد نکونام (سرمربی) از فولادخوزستان کارت زرد نشان داد. گل‌های این بازی را کی‌روش استنلی (۵) و محمدمحبی (۶۳) برای سپاهان و حسن بیت‌سعید (۸۰) برای فولاد به ثمر رساندند.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر ادامه هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف فولاد خوزستان رفت و موفق شد میهمانش را ۲ بر یک شکست بدهد. اخبار ورزشی - در این بازی کی‌روش استنلی در دقیقه ۵ و محمد محبی در دقیقه ۶۳ برای سپاهان و حسن بیت‌سعید در دقیقه ۸۰ برای فولاد گلزنی کردند. ضمن اینکه حمیدرضا رجبی، مربی فولاد در اواخر نیمه اول با کارت قرمز داور مواجه و از روی نیمکت این تیم اخراج شد. سپاهان با این برد ۳۵ امتیازی شد و پس از پرسپولیس ۳۷ امتیازی در رتبه دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. فولاد نیز با قبول پنجمین باخت این فصل ۲۴ امتیازی باقی ماند و از رده هشتم تکان نخورد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
در دقیقه ۲۱ سیدمحمدرضا حسینی پا به توپ به دروازه فولاد نزدیک شد اما بیش از حد تعلل کرد و وحید حیدریه مدافع فولاد توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۲۵ وحید حیدریه از فولاد به دلیل خطای خطرناک روی سروش رفیعی از داور کارت زرد گرفت. در ادامه نیز ضربه سر سیدمحمدرضا حسینی با فاصله اندکی از کنار دروازه فولاد خوزستان به بیرون رفت. در دقیقه ۸۴ و در تعویض دیگری برای سپاهان کی‌روش استنلی جای خود را به علی قربانی داد. در دقیقه ۸۵ فرزاد جعفری از فولاد به دلیل سرنگون کردن محمد محبی از داور کارت زرد دریافت کرد.
ایرناایرنا2 ماه قبل
با این اوصاف، «جواد نکونام» سرمربی جوان فولاد، مغلوب تفکرات «امیر قلعه‌نویی» شد. در ادامه، بازی روند متعادلی داشت و هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خواستند توپ و میدان را از دست بدهند. در دقیقه ۶۳ و برخلاف روند بازی، «محمد محبی» هافبک جوان سپاهان با شوتی غیرقابل مهار، دومین گل طلایی‌پوشان سپاهان را ثبت کرد تا امیدهای فولاد از بین برود. در ادامه بازیکنان سپاهان روند کار را در اختیار داشته و فرصت‌های دیگری نیز برای گلزنی داشتند. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا میزبان در این دیدار دشوار به برتری دست یابد.
ایمناایمنا2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، امروز از ساعت ۱۷ تیم‌های سپاهان و فولاد خوزستان در ورزشگاه نقش جهان به مصاف یکدیگر رفته‌اند. ۰-۲ (دقیقه ۶۳- سپاهان) - محمد محبی در سمت چپ محوطه جریمه فولاد صاحب توپ شد و با کمی حرکت در عرض یک شوت ناگهانی زیبا شلیک کرد و دروازه فولاد را برای بار دوم باز کرد. دقیقه ۲۹- شوت از راه دور خطرناک لوسیانو پریرا از پشت محوطه جریمه با واکنش ناقص نیازمند دور شد. دقیقه ۵۷- پریرا که پشت محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شده بود با یک چرخش و ضربه سریع دروازه نیازمند را تهدید کرد اما توپ با برخورد مدافعان سپاهان راهی کرنر شد. دقیقه ۷۸- ضربه پای چپ وحید حیدریه از سمت چپ پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف از کنار دروازه نیازمند راهی کرنر کرد.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس «اخلاق پزشکی» اعلام کرد که ۴۸۷ اثر در سامانه این جشنواره ثبت شده است. به گزارش سینماپرس، از بین ۲۰۱ اثر مستند که در جشنواره فیلم و عکس «اخلاق پزشکی» شرکت کرده‌اند، ۵۰ فیلم مستند برای رقابت نهایی انتخاب شد. از بین ۱۶۸ عکس ثبت‌شده در سامانه جشنواره نیز ۳۶ عکس برای بررسی و داوری نهایی برگزیده شد. آثار منتخب در بخش جنبی «هدیه» به کارگردانی سید سجاد قافله‌باشی، «شش هزار سال دستاورد تاریخ پزشکی» به کارگردانی محمد آقامیری، «سزارشگاه» به کارگردانی هادی امیری، «اتانازی» به کارگردانی علی اصغر صائبی، «ارتوپدی اطفال» به کارگردانی احمد ظریف رفتار، «شکوه»، «کودک آسمی» و «من خودم را معرفی می‌کنم» به کارگردانی فرید میرخانی، «اطبا و دود» به کارگردانی محمد عنبری و «پاچنبری» به کارگردانی محمدرضا حیدر. جشنواره عکس و فیلم اخلاق پزشکی از ۱۶ تا ۱۸ بهمن ۹۸ همزمان با هفتمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی به دبیری محمد کیاسالار در شهر ساری برگزار می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، از بین ۲۰۱ اثر مستند که در جشنواره فیلم و عکس «اخلاق پزشکی» شرکت کرده‌اند، ۵۰ فیلم مستند برای رقابت نهایی انتخاب شد. همچنین از بین ۱۱۸ فیلم کوتاه که در این جشنواره حضور پیدا کردند، ۲۰ اثر وارد مرحله داوری شدند و همچنین ۱۰ اثر برای شرکت در بخش جنبی جشنواره انتخاب شد و در اختیار داوران قرار گرفت. از بین ۱۶۸ عکس ثبت‌شده در سامانه جشنواره نیز ۳۶ عکس برای بررسی و داوری نهایی برگزیده شد. آثار منتخب در بخش جنبی «هدیه» به کارگردانی سید سجاد قافله‌باشی، «شش هزار سال دستاورد تاریخ پزشکی» به کارگردانی محمد آقامیری، «سزارشگاه» به کارگردانی هادی امیری، «اتانازی» به کارگردانی علی اصغر صائبی، «ارتوپدی اطفال» به کارگردانی احمد ظریف رفتار، «شکوه»، «کودک آسمی» و «من خودم را معرفی می‌کنم» به کارگردانی فرید میرخانی، «اطبا و دود» به کارگردانی محمد عنبری و «پاچنبری‌» به کارگردانی محمدرضا حیدر. جشنواره عکس و فیلم اخلاق پزشکی از ۱۶ تا ۱۸ بهمن ۹۸ همزمان با هفتمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی به دبیری محمد کیاسالار در شهر ساری برگزار می‌شود.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از سایت باشگاه فولاد، شاگردان نکونام امروز در یک بازی دوستانه به مصاف تیم شهدای اندیمشک رفت. تیم فولاد با ترکیب علی غلام‌زاده، فرزاد جعفری، میلاد بدرقه، ایوب والی، ابراهیم سلجوقی، محمد آبشک، عباس بوعذار، مهرداد هدایتیان، وحید نامداری، صابر حردانی و امیرحسین باقرپور بازی را شروع کردند اما در جریان بازی تعویض‌های مختلفی انجام شد و نکونام در این بازی سه نوع ترکیب برای تیم خود امتحان کرد. خریدهای تازه وارد فولاد در این دیدار نمایش خوبی داشتند و باعث پیروزی در این بازی شدند، تمرینات شاگردان نکونام در اهواز دنبال خواهند شد. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/خوزستان شاگردان جواد نکونام در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم دوکوهه اندیمشک برای ۱۴ بار به گل رسیدند. تیم فولاد امروز، سه‌شنبه در دومین دیدار تدارکاتی خود رو در روی دو کوهه اندیمشک قرار گرفت. این بازی در پایان با برد ۱۴ بر صفر تیم فولاد همراه بود. در این دیدار، پاتوسی، امیرحسین باقرپور، فرشاد احمدزاده، صابر حردانی و محمدزبیر نیک‌نفس هر کدام دو گل و فرزاد جعفری، وحید حیدریه، شیمبا و حسن بیت‌سعید هر کدام یک گل برای فولاد به ثمر رساندند. فولاد پیش از این نیز در مصاف تدارکاتی دیگر برابر پیکان به تساوی ۲ بر ۲ رسیده بود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
ترکیبی که تا پایان بازی سه بار توسط نکونام تغییر کرد و تا سیستم‌های مورد نظر وی در بازی مورد آزمایش قرار بگیرد. نکته جالب در این بازی درخشش بازیکنان جدید فولاد بود که در فصل نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوستند که از آن جمله می‌توان به دبل کردن پاتوسی، فرشاد احمدزاده و زبیر نیک نفس اشاره کرد و البته از جمع این بازیکنان پاتوسی علاوه بر گلزنی، در گلسازی هم دبل کرد. سه بازیکن مورد نظر نیم فصل اول را در تیم‌های بن یاس امارات، پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان سپری کردند. تمرینات شاگردان نکونام در اهواز دنبال خواهند شد تا فولادی‌ها برای حضور قدرتمند در ادامه مسابقات آماده بشوند. آنها پس از لغو دیدار برابر استقلال باید روز جمعه یازدهم بهمن ماه در اصفهان برابر تیم سپاهان به میدان بروند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید