فرغون

فرغون

فارسفارس3 هفته قبل
این نماینده مجلس یادآور شد: ما نمایندگانی داشتیم دو سه دوره نماینده بوده‌اند اما اظهارنظری نکرده‌اند. وی درباره حواشی افزایش قیمت بنزین تصریح کرد: برابر قانون دولت این حق را دارد در اصلاح قیمت اثرگذاری کند کما اینکه هر سال آب، گاز و برق گران می‌شود. توجیه حضرات این است که نخواستیم افزایش قیمت بنزین از حالت محرمانگی بیرون بیاید. مطالبه همه همین بود که اجازه ندهند افزایش قیمت بنزین بر دیگر کالاها اثر بگذارد. مسئولان هم باید قوی‌تر و مستحکم‌تر نظارت کنند و مانع افزایش قیمت شوند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، فروردین‌ماه ۹۸ بود که سیل سهمگین بسیاری از نقاط کشور را درنوردید و خسارت‌های بی‌حد و حساب به بار آورد. سیل آمد و رفت و خرابی‌ها را با خود آورد و آبادی و عمران را با خود از جا کند و برد. مردم نوع‌دوست مسئولیت شناس هر چه توانستند انجام دادند تا زخم زمخت سیل بر جسم و جان مجروح سیل‌زدگان اندکی التیام یابد. شهروندان ایلامی ۶ ماه ‌در انتظار امروز و فردای مسئولان لحظه‌شماری می‌کنندشهروندان خیابان سلمان‌فارسی از جمله شهروندانی هستند که در سیل فروردین ۹۸ قسمتی از سیل بند آنان تخریب و ۶ ماه است در انتظار امروز و فردای مسئولان لحظه‌شماری می‌کنند. به گفته شهردار ایلام خیابان سلمان فارسی و مجتمع آفتاب در اولویت نخست برای بازسازی قرار دارد و این دو پروژه به پیمان رفته است.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدحسین فهمیده دوران تحصیلش را در دبستان روحانی قم گذراند. اوایل سال ۵۷ با تفکرات انقلابی و امام خمینی (ره) آشنا و منجر به ورود وی به صف انقلابیان شد. زمانی که مردان و زنان ما ناخواسته وارد یک جنگ نابرابر شدند، شکست را نپذیرفتند و به مرزها شتافتند. محمدحسین فهمیده به همه فهماند که در دفاع از اسلام و میهن هیچ محدودتی وجود ندارد. همرزمان محمدحسین شهادت وی را اینگونه روایت کرده‌اند: «محمدحسین و همرزمش محمدرضا شمس، در یک سنگر بودند که توسط تانک‌های عراقی محاصره می‌شوند.
مهرمهر1 ماه قبل
وی با اشاره به تفاوت بهسازی و نوسازی ساختمان‌ها گفت: در بهسازی تلاش می‌شود تا نقاط ضعف ساختمان‌ها با هزینه کم‌تر و سرعت بیشتر برطرف شود. کرمی محمدی گفت: در موضوع بهسازی تلاش می‌شود تا نقاط ضعفش ساختمان مورد نظر شناسایی شده و سپس به رفع نواقص اقدام شود تا ساختمان ایمن شود. وی درخصوص اهمیت بهسازی گفت: بهسازی هزینه کمتری دارد و سرعت بیشتری هم دارد. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ما نقاط ضعف در ساختمان‌سازی در تهران و کل کشور فراوان داریم و بجز بافت فرسوده در باقی ساختمان‌ها هم به دلایل مختلف ضعف زیاد داریم. رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: وقتی بودجه لازم برای نوسازی اختصاص پیدا نکرده است انجام بهسازی اولویت پیدا می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد که تنها شهرداری مسئول ساخت و ساز و مقاوم سازی‌ها نیست و دیگر بخش‌ها نیز باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند. به گفته رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، بهسازی هزینه کمتری در مقابل نوسازی دارد و البته سرعت انجام آن نیز بیشتر است. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مورد نصب دستگاه‌های شتاب نگاشت زلزله نیز گفت: ۲۲ شتاب نگاشت را خریداری کرده‌ایم که این شتاب نگاشت‌ها به زودی در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد. چهار شتاب نگاشت هم در جاده فیروزکوه نصب است که در صورت وقوع هر گونه حادثه‌ای اطلاعات لازم را به دستگاه‌های مربوطه ارسال خواهد کرد. ۵۰ شتاب نگاشت نیز متعلق به شرکت‌های دیگر است و در مجموع حدود ۱۰۰ شتاب نگاشت در تهران نصب خواهد شد تا هنگام وقوع زلزله با محاسبه نوع خاک منطقه تلفات و آسیب پذیری را به ما اعلام کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خبر داد: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد که تنها شهرداری مسئول ساخت و ساز و مقاوم سازی‌ها نیست و دیگر بخش‌ها نیز باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند. به گفته رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، بهسازی هزینه کمتری در مقابل نوسازی دارد و البته سرعت انجام آن نیز بیشتر است. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مورد نصب دستگاه‌های شتاب نگاشت زلزله نیز گفت: ۲۲ شتاب نگاشت را خریداری کرده‌ایم که این شتاب نگاشت‌ها به زودی در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد. چهار شتاب نگاشت هم در جاده فیروزکوه نصب است که در صورت وقوع هر گونه حادثه‌ای اطلاعات لازم را به دستگاه‌های مربوطه ارسال خواهد کرد. ۵۰ شتاب نگاشت نیز متعلق به شرکت‌های دیگر است و در مجموع حدود ۱۰۰ شتاب نگاشت در تهران نصب خواهد شد تا هنگام وقوع زلزله با محاسبه نوع خاک منطقه تلفات و آسیب پذیری را به ما اعلام کند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد که تنها شهرداری مسئول ساخت و ساز و مقاوم سازی‌ها نیست و دیگر بخش‌ها نیز باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند. به گفته رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، بهسازی هزینه کمتری در مقابل نوسازی دارد و البته سرعت انجام آن نیز بیشتر است. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مورد نصب دستگاه‌های شتاب نگاشت زلزله نیز گفت: ۲۲ شتاب نگاشت را خریداری کرده‌ایم که این شتاب نگاشت‌ها به زودی در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد. چهار شتاب نگاشت هم در جاده فیروزکوه نصب است که در صورت وقوع هر گونه حادثه‌ای اطلاعات لازم را به دستگاه‌های مربوطه ارسال خواهد کرد. ۵۰ شتاب نگاشت نیز متعلق به شرکت‌های دیگر است و در مجموع حدود ۱۰۰ شتاب نگاشت در تهران نصب خواهد شد تا هنگام وقوع زلزله با محاسبه نوع خاک منطقه تلفات و آسیب پذیری را به ما اعلام کند.
فارسفارس1 ماه قبل
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به تفاوت بهسازی و نوسازی ساختمان‌ها گفت: در بهسازی تلاش می‌شود تا نقاط ضعف ساختمان‌ها برطرف شود. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در حاشیه نشست تخصصی بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های متداول تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما یک بهسازی داریم و یک نوسازی. وی درخصوص اهمیت بهسازی گفت: بهسازی هزینه کمتری دارد و سرعت بیشتری هم دارد. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ما نقاط ضعف در ساختمان‌سازی در تهران و‌ کل کشور فراوان داریم و بجز بافت فرسوده در باقی ساختمان‌ها هم به دلایل مختلف ضعف زیاد داریم. رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: وقتی بودجه لازم برای نوسازی اختصاص پیدا نکرده است انجام بهسازی اولویت پیدا می‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشکرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در حاشیه نشست تخصصی بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های متداول تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما یک بهسازی داریم و یک نوسازی. کرمی محمدی گفت: در موضوع بهسازی تلاش می‌شود تا نقاط ضعفش ساختمان مورد نظر شناسایی شده و سپس به رفع نواقص اقدام شود تا ساختمان ایمن شود. وی درخصوص اهمیت بهسازی گفت: بهسازی هزینه کمتری دارد و سرعت بیشتری هم دارد. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ما نقاط ضعف در ساختمان‌سازی در تهران و‌ کل کشور فراوان داریم و بجز بافت فرسوده در باقی ساختمان‌ها هم به دلایل مختلف ضعف زیاد داریم. رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: وقتی بودجه لازم برای نوسازی اختصاص پیدا نکرده است انجام بهسازی اولویت پیدا می‌کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی بیش از ۵۰ باب چادر به همراه سرویس بهداشتی و حمام در شهر نجف خبر داد. کامران زنگیشه سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب چهار تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت ۲۴- سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی بیش از ۵۰ باب چادر به همراه سرویس بهداشتی و حمام در شهر نجف خبر داد. کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب چهار تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب چهار تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب چهار تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. وی ادامه داد: زباله‌های جمع‌آوری شده توسط نیروهای خدمات شهری با ماشین آلات شهرداری کربلا و همدان به محل‌های دپو منتقل می‌شود. وی با اشاره به افزایش نیروهای خدمات شهری همزمان با نزدیک شدن به روز اربعین و افزایش جمعیت در شهر کربلا تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰۰۰ نیروی خدمات شهری مسئولیت نظافت این شهر را در دو شیفت بر عهده دارند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه خاطرنشان کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی بیش از ۵۰ باب چادر به همراه سرویس بهداشتی و حمام در شهر نجف خبر داد. به گزارش ایلنا، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. براساس گزارش شهرنوشت، زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتهای پیام/
ایسناایسنا1 ماه قبل
سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی بیش از ۵۰ باب چادر به همراه سرویس بهداشتی و حمام در شهر نجف خبر داد. به گزارش ایسنا، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتهای پیام
ایسناایسنا1 ماه قبل
سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی بیش از ۵۰ باب چادر به همراه سرویس بهداشتی و حمام در شهر نجف خبر داد. به گزارش ایسنا، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. بنا بر گزارش شهرنوشت، زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب چهار تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتهای پیام
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۷ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۴۳ تن لاستیک فرغون وارد ایران شده است. براساس واردات این حجم لاستیک فرغون به کشور، ۱۲۰ هزار و ۵۷۱ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۴ میلیارد و ۸۷۱ میلیون و ۷۰۳ هزار و ۳۰۹ ریال در آمار گمرک به ثبت رسیده است. گفتنی است لاستیک فرغون از کشور‌های ویتنام و چین وارد ایران شده است. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
او از روی «کریم شیره‌ای» حسین نوربخش نقل به مضمون می‌کند و در میان آن توشیحات مرقوم. از کریم‌ شیره‌ای تا سعدی افشار هم کسی گرد شهرتش در اسباب فرح و نشاط، به گرد کریم نرسیده است. نقش نویسنده در آفرینش شخصیت کریم شیره‌ای پررنگ است. او قرار است کریم شیره‌ای باشد و بهترین درک آن است که کریم جزء به جزء حرکتش باید کمیک باشد. اگر متن از کریم شیره‌ای فاصله می‌گیرد، رحمتی تلاش می‌کند به کریم شیره‌ای نزدیک شود.
نودنود2 ماه قبل
توی زندگی‌ها و واقعیت‌های مختلف، توی مفهوم‌های متنوع جوامع و اقتصاداشون و توی روزمره‌ی تمام مردمی که از راه‌های بی نهایت در جست‌وجوی رستگاری و آرامش هستن، بعضیا داخل دنیای فوتبال زندگی می‌کنن. کسایی که انگار همه‌شون یه بار بدون شناختن بیل شنکلی به این فکر کردن که فوتبال چیزیه مهم‌تر از زندگی. برای همین وقتی کفش می‌پوشن و با اولین پاس وسط زمین بازی رو شروع می‌کنن وارد یه دنیای دیگه میشن. اونا می‌دونن اگه توی زندگی روزمره کسی صداشون رو نمی‌شنوه، فوتبال براشون نقش همون آرمان شهری رو بازی می‌کنه که منتظرش بودن. اما در غیاب این امکانات، همین بچه‌ها با فوتبال زندگی روزمره و سخت خودشون رو فراموش می‌کنن. پدرها و بچه‌های کوچک‌تر غرق در هیجان و پر از آرزوی پیروزی نماینده‌شون توی زمین، از تمام تلخی‌ها و گرمای ۵۰ درجه‌ای هوا رها میشن. اینجا یکی از هزار سرزمین مقدس فوتباله، یکی از جاهایی که تو ذهن بچه‌هاش، فوتبال یعنی زندگی.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۵میلیارد ریال کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون ولوو با همکاری کارکنان پلیس آگاهی استان بوشهر خبر داد. وی افزود: بلافاصله دو اکیپ از ماموران پلیس آگاهی به محور جنوبی استان همدان اعزام و کامیون مذکور که حامل بار لوله سیمانی بود شناسایی و در ورودی شهر همدان متوقف شد. فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به این که ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۱۵میلیارد ریال برآورد شده، است، گفت: پرونده این متهم به تعزیرات حکومتی ارسال شد. کشف بیش از یک کیلو ماده مخدر شیشه در همدانفرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف یک کیلو و ۵۰ گرم ماده مخدر شیشه توسط ماموران یگان امداد خبر داد. کشف مرغ زنده قاچاق در کبودرآهنگفرمانده انتظامی شهرستان کبودرآهنگ از کشف ۲ هزار و ۷۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، جمشید باقری از دستگیری سارق یک منزل خبر داد و اظهار کرد: ماموران واحد تجسس کلانتری ۱۹ شهرک فرهنگیان در حال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی، مردی در حال جابجایی دو عدد دیگ بزرگ با یک فرغون را مشاهده کردند. وی با بیان اینکه متهم با دیدن ماموران قصد فرار داشت که دستگیر شد گفت: در بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد این سارق در حال جابجایی دو عدد دیگ بزرگ به همراه ۴۰۰ متر انواع سیم و کابل برق، ۲ عدد ملاقه بزرگ آشپزی و ۳۲ عدد اسپری انواع رنگ مو است. فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: در بازرسی بدنی از این متهم همچنین ۱۱ فقره چک بانکی متعلق به شخصی دیگر کشف شد. وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی اقرار به سرقت این اموال از منزلی کرده و قصد فروش آنها را به خریداران ضایعات آهن‌آلات داشته است. باقری در پایان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار قانونی روانه زندان شد و مالک اموال سرقتی نیز شناسایی و اموال مسروقه تحویل مالک شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گفت: ۱۴ دستگاه تریلر کشنده حامل اقلامی چون مخزن جمع آوری پسماند، جاروب، بیل، فرغون، لباس کار شامل ماسک، دستکش، چکمه و لوازم بهداشتی جهت استفاده خادمین الحسین به کشور عراق ارسال شد. وی اضافه کرد: در همین راستا دو دستگاه خودروی مجهز آتش نشانی و همچنین ۲۰ دستگاه خودروی حمل زباله با هدف خدمات رسانی به زائرین حضرت آقا ابی عبدالله الحسین (ع) در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی، در حال آماده سازی برای ارسال به کشور عراق است. معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران افزود: ما همچنین در کربلا مسئولیت پاکسازی و نظافت ۱۲ خیابان منتهی به حرم امام حسین (ع)، ارائه خدمات بهداشتی از سوی شرکت شهر سالم شهرداری تهران و استقرار اکیپ‌های آتش نشانی را خواهیم داشت. اعزام ۴۰۰ نیروی خدمات رسان به نجفیزدانی با اشاره به اقدامات کمیته خدمات شهری شهرداری تهران در نجف گفت: اعزام ۴۰۰ نفر نیروی خدمات رسان، آماده سازی محل اسکان به مساحت ۳هزار متر مربع دارای ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۲۰ حمام و شست و شوی روزانه جداول و معابر منتهی به حرم مطهر امام علی (ع) بخشی از وظایف ما در این شهر مقدس است. یزدانی اضافه کرد: جدا از نیروهای خدمات رسان، شهرداری تهران ۱۲۰آتش نشان و ۱۰۰ نیرو نیز از بهشت زهرا به کربلا و نجف اعزام خواهد کرد.
فارسفارس2 ماه قبل
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از ارسال ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری به شهرهای نجف و کربلا خبر داد. ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری به نجف و کربلا ارسال شدبه گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گفت: ۱۴ دستگاه تریلر کشنده حامل اقلامی چون مخزن جمع آوری پسماند، جاروب، بیل، فرغون، لباس کار شامل ماسک، دستکش، چکمه و لوازم بهداشتی جهت استفاده خادمین الحسین به کشور عراق ارسال شد. معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران افزود: ما همچنین در کربلا مسئولیت پاکسازی و نظافت ۱۲ خیابان منتهی به حرم امام حسین (ع)، ارائه خدمات بهداشتی از سوی شرکت شهر سالم شهرداری تهران و استقرار اکیپ‌های آتش نشانی را خواهیم داشت. یزدانی اضافه کرد: جدا از نیروهای خدمات رسان، شهرداری تهران ۱۲۰آتش نشان و ۱۰۰ نیرو نیز از بهشت زهرا به کربلا و نجف اعزام خواهد کرد. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از ارسال ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری به شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد. به گزارش ایسنا، صدرالدین علیپور اعلام کرد: ۱۴ دستگاه تریلر کشنده حامل اقلامی چون مخزن جمع آوری پسماند، جاروب، بیل، فرغون، لباس کار شامل ماسک، دستکش، چکمه و لوازم بهداشتی جهت استفاده خادمین الحسین به کشور عراق ارسال شد. به گزارش سازمان مدیریت پسماند، او اضافه کرد: در همین راستا دو دستگاه خودروی مجهز آتش نشانی و همچنین ۲۰ دستگاه خودروی حمل زباله با هدف خدمات رسانی به زائرین حضرت آقا ابی عبدالله الحسین (ع) در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی، در حال آماده سازی برای ارسال به کشور عراق است. انتهای پیام
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشصدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گفت: ۱۴ دستگاه تریلر کشنده حامل اقلامی چون مخزن جمع آوری پسماند، جاروب، بیل، فرغون، لباس کار شامل ماسک، دستکش، چکمه و لوازم بهداشتی جهت استفاده خادمین الحسین به کشور عراق ارسال شد. اخبار اجتماعی- وی اضافه کرد: در همین راستا دو دستگاه خودروی مجهز آتش نشانی و همچنین ۲۰ دستگاه خودروی حمل زباله با هدف خدمات رسانی به زائرین حضرت آقا ابی عبدالله الحسین (ع) در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی، در حال آماده سازی برای ارسال به کشور عراق است. معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران افزود: ما همچنین در کربلا مسئولیت پاکسازی و نظافت ۱۲ خیابان منتهی به حرم امام حسین (ع)، ارائه خدمات بهداشتی از سوی شرکت شهر سالم شهرداری تهران و استقرار اکیپ‌های آتش نشانی را خواهیم داشت. اعزام ۴۰۰ نیروی خدمات رسان به نجفیزدانی با اشاره به اقدامات کمیته خدمات شهری شهرداری تهران در نجف گفت: اعزام ۴۰۰ نفر نیروی خدمات رسان، آماده سازی محل اسکان به مساحت ۳هزار متر مربع دارای ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۲۰ حمام و شست و شوی روزانه جداول و معابر منتهی به حرم مطهر امام علی (ع) بخشی از وظایف ما در این شهر مقدس است. یزدانی اضافه کرد: جدا از نیروهای خدمات رسان، شهرداری تهران ۱۲۰آتش نشان و ۱۰۰ نیرو نیز از بهشت زهرا به کربلا و نجف اعزام خواهد کرد.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
همچنین لایروبی انهار، نظافت جداول و مبلمان شهری نیز بخش دیگری از فعالیت‌های این سازمان در جریان وقوع سیل بود. افزایش ۲۰ هکتاری سرانه فضای سبز مجتمع آراد کوهعلیپور با اشاره به افزایش ۲۰ هکتاری سرانه فضای سبز مجتمع آراد کوه تصریح کرد: در راستای حفظ محیط زیست و رعایت استانداردهای زیست محیطی بین‌المللی که شهرداری‌ها را موظف به رعایت آن در فضاهای دفن می‌کند، این سازمان نیز نسبت به افزایش سرانه فضای سبز در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه اقدام کرد. مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: در مجموع حدود ۵۴۰ هکتار از زمین‌های مجتمع پردازش و دفع آرادکوه جهت ایجاد فضای سبز هدف‌گذاری شده که بر همین اساس طی سالیان گذشته با همکاری سازمان بوستان‌ها و فضای سبز حدود ۳۰۰ هکتار از این مقدار، به فضای سبز تبدیل و افزایش فضای سبز تا رسیدن به هدف برنامه‌ریزی شده با در نظر گرفتن تامین آب مورد نیاز آن در دستور کار این سازمان قرار دارد. بر اساس این قرار داد که محصول نهایی آن آبی مناسب آبیاری زمین‌های کشاورزی بوده و در مجموعه آرادکوه نیز برای آبیاری فضای سبز استفاده خواهد شد؛ مرحله تجهیز تصفیه‌خانه شیرابه انجام و مرحله بهره‌برداری از آن نیز آغاز شده است. مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران عنوان کرد: استقرار غرف نمایشی آثار هنری از دور ریختنی‌ها در محل بوستان لاله، برگزاری مستمر کارگاه‌های آموزشی ساخت صنایع دستی از دورریزها و همچنین نمایش آثار هنرمندان دوستدار محیط زیست، برنامه‌های متنوع نمایشی و هنری با محتوای مدیریت پسماند همراه با مسابقه و اهدای جوایز بخشی از برنامه‌های این جشنواره بوده است.

به انتهای لیست رسیدید