فرمانده ناجا

فرمانده ناجا

الفالف12 ساعت قبل
آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به مسئولان نیروی انتظامی گفت: نگذارید نعمت حجاب از دست برود، برخورد با بی‌حجابی خواست مراجع تقلید، علما و مردم متدین است، چندین هزار شهید تقدیم شده و این همه زحمات کشیده شده تا اینکه اسلام، ناموس و حجاب حفظ شود. آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به مسئولان نیروی انتظامی گفت: نگذارید نعمت حجاب از دست برود، برخورد با بی‌حجابی خواست مراجع تقلید، علما و مردم متدین است، چندین هزار شهید تقدیم شده و این همه زحمات کشیده شده تا اینکه اسلام، ناموس و حجاب حفظ شود. وی افزود: عده‌ای از روی عناد یا ناآگاهی به کشف حجاب و ترویج فساد روی آورده و بعضی از دستگاه‌های مسئول هم اراده‌ای برای اصلاح وضعیت ندارند لکن نیروی انتظامی محکم پای کار ایستاده است. آقاخانی ادامه داد: نیروی انتظامی برای برخورد با بی‌حجابی و کشف حجاب داخل خودروها طرح «ناظر یک» را طراحی و به مرحله اجرا گذاشته و در این طرح عیون محسوس و غیرمحسوسی را سازماندهی و به‌کارگیری کرده است. فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: همانطور که فرمانده ناجا اعلام کرده، موارد اخلاقی و منکراتی و کشف حجاب، خط قرمز پلیس است و هرگز از اجرای قانون و برخورد با متخلفان کوتاه نخواهیم آمد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
البته با توجه به حجم کار رئیس قوه قضائیه، رئیس دستگاه قضا برای فرد دیگری هم از رهبری اذن گرفته است. معاون اول قوه قضائیه گفت: بدیهی است که در گام دوم انقلاب باید در همه بخش‌های نظام اقدامات تحولی و نو برداشته شود و قوه قضائیه هم از این امر مستثنی نیست و در این دوره جدید که ریاست محترم قوه قضائیه همزمان با گام دوم انقلاب دوره‌شان همزمان شده برنامه‌هایی دارند. محسنی اژه‌ای تصریح کرد: از اواسط اردیبهشت ماه تا کنون ۶۰ قاضی در رده‌های مختلف از دستگاه قضا حکم انفصال گرفتند. معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه رسیدگی به پرونده‌های مسن یکی دیگر از برنامه‌های قوه قضائیه است گفت: در گام اول گزارشی از تعداد این پرونده‌ها خواسته شد. وی با ذکر اسامی روزهای هفته قوه قضائیه گفت: امسال یک اقدام متفاوتی در هفته قوه قضائیه شده و همایش سراسری داریم اما کاربردی و داخلی است‌.
ایسناایسنا2 روز قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی گفت: در این طرح نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین سند رسمی و قطعی با تأیید مقام معظم رهبری در حال شکل گیری است. بسیج و سپاه جدا شدنی نیستند و هر دو مکمل یکدیگر هستند بنابراین قدرت، عظمت و بزرگی نیروی انتظامی نیز بر این اساس است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جهت‌گیری‌های مطلوبی در سال‌های اخیر در مرزبانی شکل گرفته است، گفت: آثار و برکات این جهت‌گیری‌ها در مرزبانی مشهود است. تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح است. باید تأمین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان در صدد فشار داخلی با محوریت اقتصاد هستند، گفت: در راستای تأمین امنیت مرزها بیش از گذشته تلاش می‌کنیم. جانشین فرمانده نیروی انتظامی ناجا عنوان کرد: شهادت بزرگترین نعمت الهی است چرا که اگر عنصر شهادت وجود نداشته باشد دین الهی نیز شکل نمی‌گیرد؛ لازمه شهادت این است که افراد قبل از شهادت در صف مجاهدان قرار بگیرند. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند. سردار سلیمانی با تأکید بر ارتقاء امنیت مرزها، عنوان کرد: دشمنان در صدد فشار داخلی با محوریت اقتصاد هستند بنابراین امسال اولویت ما باید کنترل قاچاق خارج از مرزها خصوصا کالاهای اساسی باشد و در راستای تأمین امنیت مرزها بیش از گذشته تلاش کنیم.
ایرناایرنا2 روز قبل
به گزارش پایگاه خبری پلیس، امروز دوشنبه سردار احمد علی گودرزی با حضور سردار قاسم رضایی و سردار ایوب سلیمانی به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی شد، پیش از این سردار محمدکاظم تقوی این سمت را عهده دار بود که اکنون در سمت فرمانده انتظامی خراسان رضوی انجام وظیفه می‌کند. ‌نسبت مرزبانی به انتظامی همچون نسبت بسیج به سپاه استسردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در این مراسم، با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی، گفت: در این طرح، نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین سندرسمی و قطعی با تأیید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حال شکل گیری است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جهت گیری‌های مطلوبی در سال‌های اخیر در مرزبانی شکل گرفته است، ادامه داد: آثار و برکات این جهت گیری‌ها در مرزبانی مشهود است؛ امروز مرزبانی از هر جهت نسبت به گذشته از ساختار جامعی برخوردار است. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند.
موجموج2 روز قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جهت گیری‌های مطلوبی در سال‌های اخیر در مرزبانی شکل گرفته است، ادامه داد: آثار و برکات این جهت گیری‌ها در مرزبانی مشهود است؛ امروز مرزبانی از هر جهت نسبت به گذشته از ساختار جامعی برخوردار است. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز مرزبانی دانش پایه و فناور محور است، گفت: باید این نیرو هوشمند و سرآمد باشد که بحمدالله پیشرفت‌ها در این زمینه مطلوب بوده؛ لازمه پیشرفت در این امر آموزش است، البته کاستی هایی هم در این راستا داشته‌ایم که باید برای رفع آن بیشتر تلاش کنیم. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند. گفتنی است، امروز سردار احمد علی گودرزی به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی شد، پیش از این سردار محمدکاظم تقوی این سمت را عهده دار بود که اکنون در سمت فرمانده انتظامی خراسان رضوی انجام وظیفه می‌کند.
فارسفارس2 روز قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ناجا عنوان کرد: شهادت بزرگترین نعمت الهی است چرا که اگر عنصر شهادت وجود نداشته باشد دین الهی نیز شکل نمی‌گیرد؛ لازمه شهادت این است که افراد قبل از شهادت در صف مجاهدان قرار بگیرند. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند. سردار سلیمانی با تأکید بر ارتقاء امنیت مرزها، عنوان کرد: دشمنان در صدد فشار داخلی با محوریت اقتصاد هستند بنابراین امسال اولویت ما باید کنترل قاچاق خارج از مرزها خصوصا کالاهای اساسی باشد و در راستای تأمین امنیت مرزها بیش از گذشته تلاش کنیم. گفتنی است، امروز سردار احمد علی گودرزی به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی شد، پیش از این سردار محمدکاظم تقوی این سمت را عهده دار بود که اکنون در سمت فرمانده انتظامی خراسان رضوی انجام وظیفه می‌کند.
مهرمهر2 روز قبل
وی در ادامه به تصویب طرح جامع مرزبانی اشاره کرد و گفت: در این طرح، نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین سند رسمی و قطعی با تأیید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حال شکل گیری است و این مصوبه قطعا در آینده برکات بیشتری را متوجه مجموعه خواهد کرد. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند. جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: امروز سردار قاسم رضایی به عنوان فرمانده مرزبانی ناجا در مجلس شورای اسلامی مورد تکریم قرار گرفته، بنابراین لازم است از ظرفیت‌های شخصی وی استفاده شود و در دولت حضور پررنگ‌تری داشته باشد. امروز سردار احمد علی گودرزی به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی شد، پیش از این سردار محمدکاظم تقوی این سمت را عهده دار بود که اکنون در سمت فرمانده انتظامی خراسان رضوی انجام وظیفه می‌کند.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
سردار روح‌الامین قاسمی با حکم فرمانده ناجا به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان گلستان انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گلستان؛ سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان گلستان معرفی شد و سردار جاویدان فرمانده سابق استان گلستان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه در غرب کشور منصوب شد. سردار قاسمی پیش از این فرمانده انتظامی سمنان بود.
ایمناایمنا3 روز قبل
به گزارش ایمنا، سردار حسین اشتری در سفر به کرمانشاه با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به حرفه‌ای‌تر شدن عملکرد نیروی انتظامی در سالهای اخیر گفت: افزایش و تنوع جرایم، نیروی انتظامی را به سمت حرفه‌ای شدن سوق داده و امروز با آموزش‌های لازم عملکرد مأموران انتظامی نسبت به سال‌های گذشته حرفه‌ای‌تر شده است. امروز کشفیات ما نسبت به وقوع جرایم رشد بیشتری دارد و همه اینها مربوط به حرفه‌ای‌تر شدن عملکرد پلیس و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا است. فرمانده ناجا در خصوص افزایش اعتبارگذرنامه از پنج سال به ۱۰ سال نیز گفت: نیروی انتظامی موافق این کار است و کار کارشناسی اولیه در این زمینه را انجام داده‌ایم. جمع‌بندی این مطالعات به وزارت کشور ارسال شده و در جلسات ستاد گذرنامه قطعا این موضوع مطرح می‌شود. همکاران ما در کشور حافظ ارزشها خواهند بود و با هر گونه ناهنجاری و هنجارشکنان طبق قانون برخورد خواهد شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
اقدامات «پسا سیل» وزارت بهداشت در استان‌های سیل‌زده، برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در اواخر تیر، موافقت پلیس با افزایش اعتبار گذرنامه‌ها و … از جمله مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه است. تدوین پیوست اجتماعی برای طرح‌های عمرانی و اقتصادیرییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: با تدوین پیوست اجتماعی برای طرح‌های کلان ملی، منطقه‌ای و بومی امیدواریم بتوانیم تبعات و پیامدهای منفی بسیاری از طرح‌های عمرانی، اقتصادی و صنعتی را در کشور کم کرده و ظرفیت و توان اجتماعی طرح‌ها را ارتقا دهیم. تاکید وزیر کشور: پیوست‌های اجتماعی و فرهنگی طرح‌ها با هم دیده شوندوزیر کشور گفت: مسائل اجتماعی از موضوعات فرهنگی قابل تفکیک نیست. بنابراین ما در نوشتن آیین‌نامه اجرایی پیوست اجتماعی باید دقت کنیم که پیوست فرهنگی و اجتماعی با هم دیده شود. دستگیری هروئین فروش مسلح یوسف آبادمأموران کلانتری یوسف‌آباد یک خرده‌فروش مسلح مواد مخدر را با ۶۰ بسته هروئین و شیشه دستگیر کردند.
موجموج3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، گفت: کشورمان با هدایت رهبر معظم انقلاب و داشتن نیروهای مسلح شجاع همانند پلیس نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج از امنیتی مثال‌زدنی برخوردار است. وی ادامه داد: در این میان نقش پلیس به‌عنوان حافظ امنیت جامعه بسیار پررنگ است و همین حضور گسترده درصحنه‌های مختلف باعث شده تا بیش از سایر نیروهای مسلح در تیررس نگاه دیگران باشد. وی، مجموعه اقدامات پلیس برای امنیت بخشی در جامعه و مقابله با مجرمان را ستودنی دانست و گفت: امنیت موجود در کشور در دنیا کم‌نظیر است. وی تصریح کرد: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران، بسیار مقتدرانه در عرصه‌های مختلف حاضر و خدمات خوبی را به عموم شهروندان ارائه می‌دهد که جای قدردانی دارد. آیت‌الله علما در پایان با قدردانی از تلاش‌های ۵ ساله سردار امان‌اللهی فرمانده سابق انتظامی استان کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد: سردار جاویدان فرمانده جدید نیز بتواند بر امنیت موجود در استان افزوده و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
• پیوست‌های اجتماعی و فرهنگی طرح‌ها با هم دیده شوندوزیر کشور گفت: مسائل اجتماعی از موضوعات فرهنگی قابل تفکیک نیست بنابراین ما در نوشتن آیین‌نامه اجرایی پیوست اجتماعی باید دقت کنیم که پیوست فرهنگی و اجتماعی با هم دیده شود. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی اظهار کرد: پیوست اجتماعی ضرورت اجتماعی و عقلی و عینی دارد و این کار یک اقدام فنی نیست. • مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستمرئیس شورای شهر تهران گفت: مخالف حضور فرزندانم برای حضور در زیست شبانه هستم. محسن هاشمی در ارتباط با طرح زیست شبانه و پاسخ مخاطبان این خبرگزاری مبنی «لغو طرح غیر قانونی و ضد ارزشی زیست شبانه یا نایت لایف»، اظهار داشت: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم. هاشمی بیان کرد: در صورتی که در یک خانواده نیز پدر به تنهایی در زیست شبانه باشد، قطعا نگرانی‌هایی برای زنان ایجاد می‌کند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، طی حکمی از سوی فرمانده ناجا، «سردار روح الامین قاسمی» به عنوان فرمانده انتظامی استان گلستان منصوب شد. وی که سابقه فرماندهی انتظامی استان سمنان را در کارنامه دارد مدتی رئیس حفاظت اطلاعات گلستان هم بود. پیش از این «سردار علی اکبر جاویدان»، فرماندهی انتظامی گلستان را برعهده داشت. گفتنی است که سردار جاویدان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه در غرب کشور معارفه شد.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
اعتماد مردم به پلیس سال به سال در حال افزایش استاعتماد مردم به پلیس سال به سال در حال افزایش استفرمانده ناجا استقامت و ایستادگی را رمز پیروزی و اقتدار کشور ذکر و اظهارکرد: تجربه نشان داده هرجا کوتاه آمده و به دشمن خوش بین بوده‌ایم، ضرر کرده‌ایم. وی افزود: امروز نیروی انتظامی با استفاده از کارکنان متدین، جهادی، حرفه‌ای و پرتلاش خود و با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهد. ماهانه میلیون‌ها خدمت در نقاط مختلف کشور توسط نیروی انتظامی ارائه می‌شود و عملا سازمانی با این تعداد کارکنان و با این وسعت و تنوع مأموریت در کشور نداریم. فرمانده ناجا به افزایش اعتماد مردم نسبت به عملکرد نیروی انتظامی در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: سال به سال اعتماد مردم به پلیس بیشتر می‌شود و این امر را نه آمار ما بلکه آمار سازمان‌های معتبر افکارسنجی کشور نشان می‌دهد که علی‌رغم تمام بحران‌ها طی سال‌های گذشته اعتماد مردم به پلیس سال به سال در حال افزایش است. در این مراسم سردار جاویدان به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه معرفی شد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، در حکمی از سوی فرمانده ناجا سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه شد و از زحمات سردار امان‌اللهی تقدیر شد که وی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی خواهد شد. سردار جاویدان پیش از این فرمانده انتظامی استان گلستان بوده و در کارنامه خود سوابقی مانند جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان به مدت سه سال دیده می‌‌شود. سردار علی‌اکبر جاویدان در این مراسم با بیان اینکه موقعیت استان کرمانشاه به دلیل مرزی بودن با استان‌های دیگر متفاوت است گفت: افزایش توان ظرفیت‌های موجود در عملیات نیروها و همچنین افزایش امنیت بیش از پیش استان کرمانشاه در اولویت برنامه‌ها قرار دارد. فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه با کنترل آسیب‌های اجتماعی، جرائم نیز کاهش پیدا خواهد کرد، بیان کرد: برای کنترل آسیب‌های اجتماعی موجود در استان از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای مستقر در استان استفاده خواهیم کرد. وی با اشاره به اینکه وظیفه نیروی انتظامی خدمت‌رسانی به مردم است، عنوان کرد: استان کرمانشاه به دلیل موقعیت مرزی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که با برنامه‌ریزی‌های مناسب به دنبال اجرای تدابیر هدایتی در سطح استان خواهیم بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی انتظامی گفت: همکاران ما در بخش‌های مختلف به خوبی توانسته‌اند طی سال‌های اخیر بحران‌های ایجاد شده را در کشور مدیریت و شرایط امنی را برای اقشار مختلف مردم ایجاد کنند. وی با بیان اینکه یکی از بزرگترین افتخارات پلیس، خدمتگزاری به مردم و حفظ آرامش و امنیت آن هاست، افزود: به اذعان بسیاری افراد خارج از مجموعه انتظامی، همکاران ما در بخش‌های مختلف موفق به انجام مطلوب این امر مهم و خطیر شده‌اند. وی تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی با بهره گیری از کارکنانی متدین، جهادی و پرتلاش و استفاده از تجهیزات روز بیشترین خدمات را بین همه دستگاه به مردم ارائه می‌کند در حالیکه این خدمات در ماه به میلیون‌ها مورد می‌رسد. فرمانده ناجا در ادامه به تغییر و جابه جایی در فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: سردار امان اللهی در پنج سالی که در این جایگاه حضور داشتند منشاء خدمات بسیاری بود و توانست اقدامات سازنده زیادی انجام دهد. گفتنی است، افتتاح مجموعه ورزشی، فرهنگی و درمانی پردیسان در استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌های سفر فرمانده نیروی انتظامی به این استان بوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح کرامت و اجتماعی کردن مبارزه با جرایم و آسیب‌ها موسوم به طرح «کام» به ابتکار این فرماندهی و موافقت فرمانده ناجا برای نخستین بار در شهر اصفهان خبر داد. سردار معصوم بیگی، گفت: در همین راستا به ابتکار پلیس اصفهان طرحی تحت عنوان کرامت و اجتماعی کردن مبارزه با جرایم و آسیب‌ها موسوم به طرح «کام» طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد. وی شروع طرح را در یکی از نقاط حاشیه شهر اصفهان عنوان کرد و اظهار داشت: در گام اول این طرح، نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و تهدیدات پیش روی کودکان و نوجوانان این منطقه برپا شد که با استقبال بسیار گسترده‌ای نیز همراه بود. وی افزود: این طرح یک ایده و مدل جدیدی از پیشگیری اجتماعی از جرایم و آسیب‌ها است که با محوریت نیروی انتظامی استان اصفهان آغاز شده و قابلیت اجرایی شدن آن در تمامی استان‌های کشور وجود دارد. انتهای پیام/
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه صبح امروز یکشنبه با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان استانی و فرماندهان معرفی شد. سردار علی اکبر جاویدان با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه منصوب و از زحمات سردار منوچهر امان اللهی تقدیر شد. گفتنی است، سردار جاویدان پیش از این فرمانده انتظامی استان گلستان بوده است و سردار امان اللهی نیز به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی معرفی می‌شود. سردار جاویدان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد اشراف اطلاعاتی یکی از اولویت‌های ما در اجرای ماموریت‌ها خواهد بود. فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: به طور حتم از خلق ظرفیت‌های جدید درگیر کردن دیگر سازمان‌ها و نهادها در راستای آسیب‌های اجتماعی و کاهش آنها اولویتی است که می‌تواند در حوزه امنیت تاثیر گذار باشد.
مهرمهر3 روز قبل
وی افزود: حدود ۱۰ هزار شهید در استان کرمانشاه گواه مقاومت آنها در برابر دشمنان است لذا نباید این مجاهدت‌ها را فراموش کنیم چرا که نعمت امنیت امروز مرهون این مجاهدت هاست. فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدا، هدایت‌های امام راحل، بصیرت رهبری فرزانه امروز در سراسر کشور امنیتی با ثبات و مثال زدنی داریم. وی ادامه داد: امروز اقتدار نیروی انتظامی به واسطه مجاهدت‌ها است و امیدواریم روز به روز شاهد ارتقا آن باشیم. سردار اشتری گفت: بر اساس آمار سال گذشته نیز این اعتماد مردم به نیروی انتظامی نسبت به سال‌های قبل ارتقا چشمگیری داشته است. به گفته سردار اشتری سردار امان اللهی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی در استان مرکزی مشغول به فعالیت خواهد شد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، در حکمی از سوی فرمانده ناجا، سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان گلستان معرفی شد و سردار جاویدان فرمانده سابق استان گلستان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه در غرب کشور منصوب شد. سردار قاسمی پیش از این فرمانده انتظامی سمنان بوده و در کارنامه خود سوابقی مانند جانشین فرماندهی انتظامی مازندران و رئیس حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی استان گلستان دیده می‌شود. سردار جاویدان که اصالتا کرمانشاهی است تا پیش از این به عنوان فرمانده انتظامی استان گلستان فعالیت می‌کرد که دیروز به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه معرفی شد. انتهای پیام/ش
ایسناایسنا4 روز قبل
به دنبال فراز و نشیب‌های زیادی که درپی استقرار پلیس در گمرک وجود داشت در یکی از تازه‌ترین اظهارنظرها، جانشین فرمانده ناجا آخرین وضعیت فعالیت پلیس گمرک را تشریح کرد. سردار ایوب سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره سرانجام پلیس گمرک و استقرار مأموران گفت: این مساله نهایی شده است. توافقی با ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا، گمرک و سازمان بنادر و دریانوردی داشتیم و خود بنده نیز با جناب اسلامی، وزیر صنعت هم جلسه داشتم و در نهایت این طرح نهایی شده است. سلیمانی با بیان اینکه بازدیدی از مجتمع‌های بندری داشتیم ادامه داد: برای استقرار، امکان سنجی کرده‌ایم و هماهنگی‌های لازم نیز در این خصوص انجام شده است. جانشین فرمانده ناجا دباره اینکه استقرار مأموران در گمرک از چه زمانی آغاز خواهد شد؟ گفت: ما آماده هستیم تا هر زمان که انشاالله رئیس جمهوری یا معاون اول موضوع را به وزارت خانه ابلاغ کنند از فردای همان روز استقرار خود را آغاز کنیم. وی درباره اینکه پلیس گمرک تحت کدام یگان پلیس فعالیت خواهد کرد؟ نیز اظهار کرد: پلیس گمرک زیر مجموعه پلیس امنیت اقتصادی که این پلیس نیز اخیرا فعالیتش را آغاز کرده، اقدامات خود را انجام خواهد داد.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه دیگر امید زیادی به دستگاه‌های فرهنگی در زمینه حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر نداریم، از حمایت قاطع مجلس در زمینه برخورد جدی پلیس با بی‌حجابی داخل خودرو خبر داد. وی تصریح کرد: برخی افراد ساده‌اندیشند یا در جهت سوءاستفاده از فضا به نفع خود یا جریان وابسته به خود هستند که با نقد عملکرد نیروی انتظامی در مسئله حجاب، به نوعی مخالف با رفتار‌های ناجا بوده و چه بسا بی‌علاقه نیستند بی‌حجابی در جامعه بروز کند. این عضو کمیسیون قضایی خاطرنشان کرد: قاطبه مردم مسلمان ایران به ارزش‌های اخلاقی جامعه پایبند بوده و آن را رعایت می‌کنند که متخلفان و قانون‌شکنان با اقدام قاطع دستگاه‌ها از جمله نیروی انتظامی مواجه می‌شوند. وی ضمن تقدیر از موضع فرمانده ناجا درباره مسائل مربوط به حجاب و اقدام عملی نیروی انتظامی در این رابطه، از حمایت همه‌جانبه از اقدامات نیروی انتظامی در زمینه حجاب و عفاف خبر داد. نماینده دوره دهم مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه دیگر امید زیادی به دستگاه‌های فرهنگی در زمینه حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر نداریم، گفت: همچنان باید دستگاه‌های انتظامی در این قضیه ورود پیدا کنند و حمایت از آمران معروف به عمل آورند.
موجموج4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: کشف سریع جرائم رخ‌داده و برخورد قاطعانه با مجرمان در راستای امنیت آفرینی همواره از برنامه‌های اولویت‌دار پلیس کرمانشاه بوده که خوشبختانه با تلاش‌های بی‌وقفه همکاران پلیس کرمانشاه به توفیقات خوبی در این خصوص دست‌یافتیم. وی افزود: در این مدت با کمک و تلاش‌های مخلصانه تک‌تک کارکنان کادر و وظیفه انتظامی استان، امنیت خوبی در کرمانشاه برقرار و قدم‌های خوبی در این راستا برداشته شد، به‌گونه‌ای که عموم شهروندان در مراجعات خود به این موضوع اذعان داشتند. فرمانده انتظامی کرمانشاه با تأکید بر اینکه وی و دیگر کارکنان انتظامی استان هیچ هدفی جز خدمت گذاری صادقانه به مردم و ارتقاء امنیت دنبال نمی‌کردند، افزود: امیدوارم مردم نجیب و قدرشناس کرمانشاه این خدمت را از ما قبول کنند. امان‌اللهی در پایان با تقدیر از همراهی عموم مردم و مسئولان با پلیس، از تک‌تک آن‌ها حلالیت طلبید و ابراز امیدواری کرد که سیر ارتقاء امنیت در استان کرمانشاه همچنان تداوم یابد. گفتنی است که با حکم فرمانده ناجا، سردار علی‌اکبر جاویدان به‌عنوان فرمانده انتظامی پلیس کرمانشاه منصوب‌شده است.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه منصوب شد. سردار جاویدان پیش از این به عنوان فرمانده انتظامی استان گلستان فعالیت می‌کرد و از این پس جایگزین سردار منوچهر امان اللهی می‌شود. امان اللهی از سال ۱۳۹۳ و به مدت پنج سال به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه مشغول فعالیت بود. آیین معارفه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه فردا برگزار می‌شود.
مازن آنلاینمازن آنلاین5 روز قبل
طرح ساماندهی سواحل دریا در استان مازندران از روز دوشنبه۲۰ خردادماه در طول بیش از ۳۳۸ کیلومتر از مجموع ۴۸۷ کیلومتر ساحل دریا در قالب ۴۸ طرح شامل ۴۱ چادر مردانه و ۳۷ چادر زنانه با شناسایی ۳۵۸ نقطه شنا ممنوع، ۱۲۰ شهرک ساحلی و ۵۶ تفرجگاه در سطح شهرستان‌های ساحلی استان کلید خورد. راهکار‌های پیشنهادییک واقعیت در طرح دریا وجود دارد و آن اینکه با امکانات بخشی نمی‌توان کار ملی کرد، باید طرح دریا ملی شود. نگاه اقتصادی و بهره برداری اقتصادی از طرح‌های سالم سازی دریا باید در راستای توسعه طرح دریا باشد. توسعه زیرساخت‌های لازم برای گسترش صنعت توریسم با جذب سرمایه گذار و گردشگر خارجی برای توسعه طرح‌های دریا، موضوعات فرهنگی و اجتماعی طرح ساماندهی سواحل دریا و تفرجگاه‌ها باید از طریق شورای فرهنگ عمومی کشور، سیاست گذاری و به متولیان فرهنگی و اجتماعی استان‌ها ابلاغ شود. تعبیه تلوزیون‌های شهری در سواحل دریا برای به نمایش گذاشتن کلیپ و فیلم‌های کوتاه آموزشی و هشداری.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از متولیان امور شهر تهران خواست به‌صورت شفاف طرح حیات شبانه را ارائه دهند. سردار ایوب سلیمانی درباره طرح «حیات شبانه»، اظهار داشت: به‌اعتقاد من این طرح، نیاز به تبیین بیشتری دارد و یک جایی بایستی به آن پرداخته شود. جانشین فرمانده ناجا به اشکالات طرح حیات شبانه اشاره کرد و افزود: طرح مزبور باید قبل از اینکه بیان، تبیین و تدوین شود در جلسات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و پس از مشخص شدن جوانب آن، رسانه‌ای شود. وی با یادآوری اینکه در موضوعات اجتماعی، سازمان‌ها، مسئولیت‌های مختلف دارند و نیروی انتظامی نیز بخشی از این مسئولیت‌ها را به‌عهده دارد، اعلام کرد: نیروی انتظامی قرار نیست به‌جای کسی کار کند یا مانع انجام وظایف قانونی دیگران شود؛ ما فقط می‌توانیم درباره نقش و جایگاه خود حرف بزنیم. جانشین فرمانده ناجا در خاتمه گفت: نیروی انتظامی وظیفه خود را به‌جد و جهد تا آن جایی که تعیین شود و مراجع قانونی به ما اعلام کنند با قدرت و قاطعیت و بدون هیچ اغماضی انجام خواهد داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
*راهکار‌های پیشنهادی: -یک واقعیت در طرح دریا وجود دارد و آن اینکه با امکانات بخشی نمی‌توان کار ملی کرد، باید طرح دریا ملی شود. - نگاه اقتصادی و بهره برداری اقتصادی از طرح‌های سالم سازی دریا باید در راستای توسعه طرح دریا باشد. - موضوعات فرهنگی و اجتماعی طرح ساماندهی سواحل دریا و تفرجگاه‌ها باید از طریق شورای فرهنگ عمومی کشور، سیاست گذاری و به متولیان فرهنگی و اجتماعی استان‌ها ابلاغ شود. – تولید برنامه تلویزیونی و رادیویی خاص طرح ساماندهی سواحل دریا در جهت فرهنگ سازی و پیشگیری از معضلات اجتماعی و کاهش حوادث غریق. – تعبیه تلویزیون‌های شهری در سواحل دریا برای به نمایش گذاشتن کلیپ و فیلم‌های کوتاه آموزشی و هشداری.
مهرمهر1 هفته قبل
جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ازآن نقطه که نقطه عطفی برای ما بود و با همتی که به صورت فراگیر در کشور شکل گرفت در همه شهرستان‌ها و استان‌ها مردم برای تأمین امنیت بنایی را برپا کردند و اثری برای تقویت امنیت شکل دادند. وی با یادآوری اینکه جامعه نیاز به امنیت دارد، تصریح کرد: با توجه به توسعه روز افزون انواع جرم و جنایت و پیچیده شدن عمل و ارتکاب به جرم، با استفاده از امکانات دولتی و ظرفیت‌های ملی نمی‌توان پاسخگوی نیاز مردم باشیم. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: مردم خودشان صاحب، حافظ و ارتقاء دهنده امنیت هستند اگر ما را از خودشان جدا بدانند نمی‌توانیم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم. سلیمانی بیان داشت: اولین گام این مسئله یکی شدن نگاه مردم و پلیس به موضوع امنیت در جامعه است، اینکه مردم و پلیس برای امنیت تلاش می‌کنند و با کمک مردم بتوانند همه نیازمندی‌های ایجاد امنیت را محقق کنند. وی تصریح کرد: معتقدم امروز از ضروری‌ترین نیازهای ملی نیاز به امنیت و تحقق آرامش اجتماعی برای مردم است و راهبرد مان در کنار مردم بودن است و از طریق خود مردم امنیت جامعه را تامین کنیم.

به انتهای لیست رسیدید