فرهاد مجیدی

تابناکتابناک1 هفته قبل
مربی تیم استقلال تهران در غم از دست دادن یکی از عزیزانش، عزادار شد. به گزارش تابناک ورزشی؛ در آستانه شروع دیدار حساس این هفته سپاهان و استقلال در اصفهان فرهاد مجیدی، کمک مربی آبی‌های تهران در غم از دست دادن مادر بزرگش عزادار شد. البته مجیدی بعد از گل بسیار حساس پاتوسی به طرف بازیکنان دوید و در حلقه شادی آنها شرکت کرد تا تعصبش را نشان دهد. تابناک این مصیبت را به فرهاد مجیدی وخانواده او تسلیت می‌گوید.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرآنلاین: فرهاد مجیدی مربی استقلال قبل از آغاز بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان برخورد جالبی با یکی از توپ ‌جمع ‌کن ‌های کنار زمین داشت. او علاوه بر اینکه این توپ جمع کن را در آغوش گرفت، لحظاتی با او صحبت کرد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم خواهند رفت. * سکوهای متعلق به استقلال پر شده و بسیار دیگر نیز بیرون از ورزشگاه قصد ورود به ورزشگاه نقش جهان را دارند. طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان برای اولین بار مورد بهره برداری قرار گرفت. * فرهاد مجیدی مربی تیم فوتبال استقلال در غم از دست دادن مادربزرگ خود عزادار شد. همچنین اتوبوس تیم سپاهان به دلیل ترافیک در مسیر منتهی به ورزشگاه، با تأخیر به نقش جهان رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مربی استقلال قبل از آغاز بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان برخورد جالبی با یکی از توپ ‌جمع ‌کن ‌های کنار زمین داشت. او علاوه بر اینکه این توپ جمع کن را در آغوش گرفت، لحظاتی با او صحبت کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 روز قبل
اختصاصی | فرهاد مجیدی مربی باشگاه استقلال، پس از بازگشت به ایران تصمیم خود را عملی خواهد کرد. ورزش ۱۱ - فرهاد مجیدی ستارۀ همیشه محبوب آبی‌های پایتخت، به درخواست خانوادۀ مرحوم مهرداد حسنی، هوادار استقلالی متعصب که بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد، پاسخ مثبت داده است تا به دیدار این خانوادۀ داغدار برود و در این حرکت زیبا، نشان بدهد که تا چه اندازه برای هواداران تیمش احترام قائل است. مجیدی اکنون با استقلال در اردوی خارج از کشور به دلیل برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا به سر می‌برد و گفته می‌شود پس از بازگشت به تهران سریعا این پروسه را به انجام خواهد رساند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
اما فیلم‌گرفتن بی‌موقع مجیدی از توقف اتومبیل خود در حضور افسر راهنمایی و رانندگی توام با مجادله شرایط مناسبی را رقم نزد. تا اینجای کار یک فیلم از مجادله مجیدی با افسر راهنمایی و رانندگی وجود دارد که مربی استقلال را سربلند نشان نمی‌دهد و منتشر هم نشده. در حالی که هر بیننده‌ای می‌تواند تشخیص دهد که در برخورد افسر راهنمایی و رانندگی با مجیدی حق با کیست. فرهاد مجیدی می‌توانست در خلوت خود به این نتیجه برسد که انتشار فیلم به او ضربه می‌زند تا هر کس دیگری. مربی استقلال اما از شدت عصبانیت و احتمالا اینکه «حق» با اوست، روحیه خودویرانگری‌اش را به تصویر کشیده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
نزاع فرهاد مجیدی با یکی از پرسنل پلیس راهور ناجا به داغ‌ترین خبر چند روز گذشته تبدیل شد. البته بسیاری از واکنش‌ها در حمایت از پلیس راهور ناجا بود و در سرزنش فرهاد مجیدی. در این ویدئوی کوتاه، پلیسی را روبروی دوربین می‌بینیم که در حال مشاجره با فردی پشت دوربین یعنی فرهاد مجیدی است. پس از انتشار ویدئوی نزاع فرهاد مجیدی با پلیس راهور، تعدادی از مقام‌های انتظامی و نظامی به آن واکنش نشان دادند. ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور هم وارد ماجرا شده و از احتمال شکایت علیه فرهاد مجیدی خبر داد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
حجت الاسلام محبی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، درباره موضوع فرهاد مجیدی گفت: فیلم گرفتن این بازیکن باعث می‌شود ارزیابی صورت بگیرد. حجت الاسلام محبی در خصوص ماجرای فرهاد مجیدی گفت: مجیدی یک شهروند است مثل بقیه شهروندان، این فیلم گرفتن موجب توسعه معروف شفافیت در جامعه ما می‌شود. ما الان میتوانیم درباره فرهاد مجیدی و پلیس نظر بدهیم. وی افزود: من اولا از فرهاد مجیدی تشکر میکنم که فیلم گرفت که جامعه درباره او و پلیس نظر بدهد. الان مردم دارند حق را به فرهاد مجیدی می‌دهند یا به پلیس میدهند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبر ورزشی: فرهاد مجیدی پس از جنجال به وجود آمده در ماجرای مشاجره‌اش با افسر راهنمایی و رانندگی، در استوری اینستاگرام خود متن زیر را منتشر کرد: ماجرا‌های این یکی دو روز کام همه مان را به شکلی تلخ کرد، هرچه بود گذشت. من هم مثل بسیاری از شما باور دارم که شاید این روز‌ها فشار‌هایی که هرکدام تحمل می‌کنیم، طاقت و حوصله ما را کم کرده است به همین خاطر و در این روز‌های نزدیک به بهار، بهتر است کمی با هم مهربان‌تر باشیم و حوصله مان را بیشتر کنیم. به احترام روز‌های بهاری، در جهت افزایش همدلی و گسترش تعامل دوستانه و دوری از فضای تشنج و خشونت، پست‌های مربوط به آن ماجرا را حذف کردم. امیدوارم که بعد از این همه مهربانتر باشیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ تمرین امروز (یکشنبه) استقلال از ساعت ۱۱ در زمین چمن شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. در یک نیمه زمین مدافعان استقلال به صورت اختصاصی با میگوئل کولی تمرین کردند و در نیمه دیگر، هافبک‌ها و مهاجمان استقلال به همراه یک دروازه‌بان زیرنظر فورکل، شفر و طاهری تمرین پاس‌کاری و ارسال از جناحین داشتند. در این لحظه، علی کریمی، بازیکن استقلال وظیفه مترجم را برعهده گرفت و نکات مدنظر کادرفنی را به بازیکنان منتقل کرد. در حالی که فوتبال درون‌تیمی برقرار بود، بازیکنان رده امید استقلال به صورت جداگانه با اشکان نامداری تمرین کردند. در تمرین امروز وریا غفوری و فرهاد مجیدی غایب بودند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل پارس جنوبی جم ساعت ۱۰:۳۰ امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد. تیم کشتی فرنگی ایران زیر نظر محمد بنا مشغول تمرین در پیست دوومیدانی بود که استقلالی‌ها با سرمربی تیم کشتی ایران دقایقی ضمن خوش و بش به صحبت پرداختند. فرهاد مجیدی و مهدی قائدی که در تمرین روز گذشته غایب بودند، در این تمرین حضور داشتند. در بخش فوتبال، وینفرد شفر در چند نوبت تمرین را متوقف و دستورات تاکتیکی را به شاگردانش گوشزد کرد. دیدار استقلال - پارس جنوبی جم در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سیامک قلیچ خانی در پاسخ به اینکه آیا استوری فرهاد مجیدی را دیده، می‌گوید: «استوری؟ بله مگر ایشان اسمی آورده است. آقای قلعه نویی هم تمام تمرکزش روی تیم خودش است و لزومی هم ندارد با حرف زدن درباره دیگران از کاری که انجام می‌دهد فاصله بگیرد. این چیزی است که از امیرقلعه نویی یاد گرفته‌ام و امیدوارم دیگران هم چنین کنند. به نظر من آقای قلعه نویی هم نباید پاسخ این حرف‌های بی ارزش مجازی را بدهد، چون از این بحث‌ها جز دشمنی باقی نمی‌ماند. البته این را هم بگویم که این نهایت بی انصافی نسبت به امیرقلعه نویی است که از بزرگ‌های این فوتبال محسوب می‌شود.» ورزش سه۴۵۱
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی که دوره‌های مربیگری را سپری کرده به درخواست وینفرد شفر به کادر فنی آبی پوشان اضافه شد. حال مجیدی در بازی برابر پیکان برای اولین بار رو نیمکت استقلال نشست. اگر تاریخ را مرور کنیم و سه بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال را به خاطر بیاوریم به پیکانی مى‌رسیم که فصل مشترک این بازگشت‌ها بوده است. در مرداد ٧٩ مجیدی که به راپیدوین رفته بود دوباره لباس آبی استقلال را بر تن کرد و در اولین بازی مقابل پیکان به میدان رفت. حال باید دید آیا استقلال بازهم با فرهاد قهرمان مى‌شود؟
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
ورزش ۱۱ نوشت: فرهاد مجیدی در دیدار روز گذشتۀ آبی‌ها تحرکات ویژه‌ای روی نیمکت این تیم داشت. آبی‌ها یکی پس از دیگری فرصت‌ها را از دست دادند تا شفر در کنار زمین سردرگم شود. دقیقۀ ۶۴ بازی بود که فرهاد مجیدی به سمت سرمربی آبی‌پوشان رفت تا اجازۀ ورود فرشید اسماعیلی را از او بگیرد. مجیدی اما پاسخ منفی شفر روبه‌رو شد با چهره‌ای درهم به سمت نیمکت رفت. پس از چند دقیقه باز هم مربی آبی‌ها به سمت شفر رفت و دوباره موضوع ورود اسماعیلی به زمین را مطرح کرد که این بار سرمربی آلمانی اجازۀ این تعویض را به او داد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، سیامک قلیچ خانی در پاسخ به اینکه آیا استوری فرهاد مجیدی را دیده، می‌گوید: «استوری؟ بله مگر ایشان اسمی آورده است. آقای قلعه نویی هم تمام تمرکزش روی تیم خودش است و لزومی هم ندارد با حرف زدن درباره دیگران از کاری که انجام می‌دهد فاصله بگیرد. این چیزی است که از امیرقلعه نویی یاد گرفته‌ام و امیدوارم دیگران هم چنین کنند. به نظر من آقای قلعه نویی هم نباید پاسخ این حرف‌های بی ارزش مجازی را بدهد، چون از این بحث‌ها جز دشمنی باقی نمی‌ماند. البته این را هم بگویم که این نهایت بی انصافی نسبت به امیرقلعه نویی است که از بزرگ‌های این فوتبال محسوب می‌شود.»
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
اما انتشار پستی از فرهاد مجیدی، مربی استقلال که در حال مشاجره لفظی با مأمور نیروی انتظامی است حاشیه‌های زیادی را به وجود آورده است. فرهاد مجیدی با انتشار پستی اینستاگرامی از مشاجره لفظی خود با مأمور نیروی انتظامی رونمایی کرد. در این مطلب قصد نداریم به حریم خصوصی کسی وارد شویم اما به عنوان یک مخاطب فوتبالی مسائلی را به چشم دیده‌ایم که بی‌ارتباط با قضیه فرهاد مجیدی نیست. در ادامه فرهاد مجیدی با انتشار عکسی از سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران از مساعدت‌های وی تشکر می‌کند و می‌گوید راهور ویترین پلیس است. فرهاد مجیدی اکنون در کسوت مربیگری یکی از دو تیم مطرح پایتخت در ایران حاضر است و در کانون توجهات قرار دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
علی علیزاده، کارشناس سیاسی مقیم لندن در واکنش به انتشار فیلم جنجالی فرهاد مجیدی در توییتر خود نوشت: فرهاد مجیدی اول یک مامور پلیس را تحقیر کرد. ولی با کشاندن دعوا به شبکه‌های اجتماعی کل پلیس را. برترین‌ها: علی علیزاده، کارشناس سیاسی مقیم لندن در واکنش به انتشار فیلم جنجالی فرهاد مجیدی در توییتر خود نوشت: فرهاد مجیدی اول یک مامور پلیس را تحقیر کرد. ولی با کشاندن دعوا به شبکه‌های اجتماعی کل پلیس را. اگر ناجا و فرماندهانش مقابل طاغیگیری یک سلبریتی نایستد، مسئول هرج و مرج و بی قانونی آینده ایران خواهند بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرآنلاین: همه چیز از ویدیویی آغاز شد که فرهاد مجیدی در اینستاگرام منتشر کرد. در فیلم‌ها می‌بینیم مجیدی به رفتار نیروی انتظامی معترض است. او می‌گوید برداشت اشتباهی از حرف‌های فرهاد مجیدی شده. از آن‌ها خواستم حرف‌های فرهاد مجیدی را بررسی کنند. خب حرف فرهاد هم این بوده که دوست مامورمان کمی با احترام بیشتر با او یا هر شهروند دیگری صحبت کند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
فرمانده نیروی انتظامی تهران اعلام کرد برخلاف شایعات فرهاد مجیدی به غیر از داشتن سرعت بالا هیچ تخلف دیگری نکرده بود. فرمانده نیروی انتظامی تهران اعلام کرد برخلاف شایعات فرهاد مجیدی به غیر از داشتن سرعت بالا هیچ تخلف دیگری نکرده بود. سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در گفت و گویی که امروز با خبرورزشی داشته راجع به مسایل زیادی حرف زده است. او علاوه بر توضیح درباره ماجرای تصادف قائدی و درگیری‌های لفظی هواداران استقلال و پرسپولیس توضیحات تازه‌ای هم درباره ماجرای توقیف خودروی فرهاد مجیدی داده است. او در این باره گفته است: «فرهاد مجیدی باید حتی از آن مامور تشکر می‌کرد که آن وقت شب مشغول انجام وظیفه‌اش بود.» سردار رحیمی در واکنش به شایعات فضای مجازی هم گفته است: «فرهاد مجیدی تنها سرعت بالایی داشت و تخلف دیگری نکرده بود.»
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، تخلف رانندگی از آن‌دست موضوعاتی است که تقریبا هر راننده‌ای آن را تجربه کرده و جریمه‌اش را پرداخته است. روز گذشته فیلمی در فضای مجازی دست‌به‌دست شد که در آن فرهاد مجیدی، بازیکن سابق و مربی فعلی استقلال در حال مشاجره با یک مامور نیروی انتظامی بود. در این فیلم که توسط خود فرهاد مجیدی ضبط‌شده، جز اعلام چند تخلف و جر و بحث عادی هیچ ‌چیز عجیبی وجود ندارد. یک نفر که فرهاد مجیدی باشد در رانندگی مرتکب تخلف شده، پلیس جلوی او را گرفته و از او طلب مدارک می‌کند، او هم امتناع می‌کند. به‌جای فرهاد مجیدی یکی از مسئولان را جایگزین کنیم؛ یک نماینده مجلس، یک شهردار، یک عضو شورا، کسی غیر از فرهاد مجیدی و غیر از بازیکن و بازیگر.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
فرهاد مجیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با مساعدت فرمانده پلیس تهران، مشکلش حل شد. فرهاد مجیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با مساعدت فرمانده پلیس تهران، مشکلش حل شد. فرهاد مجیدی ستاره سابق استقلال و مربی فعلی این باشگاه، شب گذشته با ماموران ناجا دچار مشکلاتی به دلیل سرعت بالای خودروی سوپرلوکسش شد. فرهاد مجیدی از مشاجرات خود و پلیس فیلم تهیه کرد که این ویدئو حواشی بسیاری داشت و در نهایت پای سردار رحیمی را به این پرونده باز کرد! افسر مربوطه از راننده خودرو درخواست مدارک خودرو را دارد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نمی‌کند.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به نظر می‌رسد طراحی این شیوه بی‌ربط با حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال نباشد. بازیکنی که در دوران بازیگری به عنوان مهاجم بازی می‌کرد و طبیعی است عاشق بازی تهاجمی و سرعتی باشد. پیش از حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی کمتر دیده بودیم استقلال با این شیوه بازی کند و شاید بهتر است اذعان کنیم اصلا ندیده بودیم با سه مهاجم بازی کند. واقعیت این است که فرهاد مجیدی عاشق بازی تهاجمی است و شفر و استقلال را به بازی تهاجمی ترغیب خواهد کرد. همچنین حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی تیم استقلال همان‌طور که اشاره شد می‌تواند تیم را در فاز تهاجمی به تیم بهتری تبدیل کند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی تبریزی با وجود سر و صدای زیادی که در انتقالش از ذوب‌آهن به استقلال داشت، نتوانست در نیم فصل اول انتظارات را برآورده کند. تبریزی تحت فشار زیادی قرار گرفت و وینفرد شفر سرمربی آبی‌پوشان تصمیم گرفت در چند دیدار به او فرصت بازی ندهد. با حضور فرهاد مجیدی در استقلال، شرایط کمی برای تبریزی فرق کرده است. مجیدی مهاجم سرعتی و هم پست تبریزی بود. او در روزهای اخیر صحبت‌هایی با این مهاجم انجام داده و قرار است برنامه ویژه‌ای برای او داشته باشد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، وینفرد شفر معمولا در هر بازی با حرارت زیاد در لب خط تیمش را هدایت می‌کند، گاهی به داور بازی اعتراض می‌کنند و معمولا در پایان بازی و بین نیمه هم می‌رود و نکاتی را به او گوشزد می‌کند. فرهاد مجیدی هم که از نیم فصل دوم به کادرفنی استقلال اضافه شده است خیلی زود شبیه وینفرد شفر شده است؛ او وقتی اشکان دژاگه بدون توپ امید نورافکن را زد به وسط زمین رفت تا به داور اعتراض کند و همچنین در پایان بازی وسط زمین رفت و دقایقی با اشکان خورشیدی به گفت و گو پرداخت. مجیدی در دومین تجربه مربیگری خود در لیگ برتر روز گذشته دقایقی در کنار خط حضور داشت و استقلال را در کنار خط هدایت کرد تا بتواند بازیکنان تیمش را تحریک به بازی تهاجمی کند. عکس: امیرحسین خیرخواه

به انتهای لیست رسیدید