فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی

تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، مهدی تاج بعدازظهر امروز در مجمع ورزش استان که در اداره ورزش و جوانان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در استان قزوین خرید تیم اثرات مطلوب نداشته و با تیم عاریه‌ای در این استان موافق نیستیم چرا که در دوران پیکان نیز شاهد عدم موفقیت تیم‌‌های عاریه‌ای بودیم. رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امروز فوتبال محلات یک ظرفیت بوده چرا که در گذشته پرورش ملی پوشان در زمین‌های خاکی صورت گرفته و فوتبالیست‌های قوی‌تری توسط آموزش و پرورش و محلات قبل راهی تیم ملی می‌شدند. وی تصریح کرد: تیم بومی کاسپین باید به دسته بالاتر صعود کند تا شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌های استان قزوین باشیم چرا که فوتبال این استان در سطح پایه فعالیت‌های خوبی داشته است. تاج گفت: فرهاد مجیدی و تیم ملی امید، امید بخش هستند اما کمک‌های کمیته ملی امید کفاف رقابت‌های پیش رو را نداده و امیدواریم در آینده نزدیک بازی دوستانه بین تیم‌های بزرگسالان و امید برگزار شود. وی بیان کرد: اقدامات لازم جهت افتتاح آکادمی فوتبال استان قزوین به زودی با اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار صورت می‌گیرد و یک جایگاه و زمین چمن مصنوعی نیز برای رفع نیازهای ورزشی و فوتبالی استان در نظر گرفته شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
دنیای ورزش تورنتو نوشت: باشگاه استقلال اگرچه تمریناتش را باکادر کاملا ایتالیایی و بازیکنانی که برای مربی خریده‌اند اما ستاره و اسمی نیستند، آغاز کرده ولی همچنان کانون حاشیه‌هاست. حتی بی سامانی پرسپولیس پس از برانکو هم سبب نشده تا اوضاع در استقلال در بسته به سامان برسد. گزینه‌ای که این روزها سیبل شده و اخیرا امیرحسین صادقی از پیشکسوتان تیم حمله تندی به او کرده و دلالش نامیده بود. حالا مدیران باشگاه استقلال بروز دعوا میان این معاون و اصغر حاجیلو که به شدت از سوی امیرحسین فتحی حمایت می‌شود را تکذیب کردند. در هفته‌های اخیر چند عضو هیات مدیره تیم به دنبال تغییر سرپرست و انتصاب یک جوان زبان بلد برای نشستن روی نیمکت آبی‌ها بودند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از دیدار قطعی تیم ملی بزرگسالان و امید در تاریخ ۲۴ تیرماه خبر داد. اگر فرد دیگری انتخاب شود، حتما و قطعا با نظر ویلموتس این اتفاق رخ می‌دهد. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره واریز مطالبات کارلوس کی‌روش نیز گفت: مطالبات او پرداخت خواهد شد. اولین بازی دوستانه ما در تیر ماه با بازی تیم ملی بزرگسالان و امید است. به عنوان کسی که به سایت فدراسیون فوتبال دسترسی دارم، هر خبر قطعی در سایت فدراسیون منتشر می‌شود.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان در اواخر تیر ماه، در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال امید ایران می‌رود. شاگردان ویلموتس روز ۲۴ تیر ماه مقابل شاگردان فرهاد مجیدی در تیم امید صف‌آرایی می‌کنند. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
مدیران نساجی هم معتقدند که عاشوری و فرجی با این باشگاه قرارداد داشتند و قرارداد با تیم جدیدشان قانونی نیست. اتفاقی که با شکایت باشگاه ترکیه‌ای به فدراسیون بین‌المللی فوتبال، محرومیت او و باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت. عماد رضا، سپاهانعمادرضا هم بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود، به سمت اصفهان راهش را کج کرد. به دلیل رسیدگی به این پرونده و طی شدن روال قانونی آن باشگاه پرسپولیس باید سه هزار فرانک نیز به صورت جداگانه بپردازد. مهدی مهدوی‌کیا، استیل‌آذینبازگشت مهدوی‌کیا بعد از یازده سال به لیگ ایران هم جنجال به همراه داشت.
مهرمهر5 ساعت قبل
تاج تصریح کرد: از تیم داری عاریه‌ای در استان‌ها استقبال نمی‌کنیم و با خریداری تیم در قزوین موافق نیستم چرا که در قزوین پیکان نشان داد که تیم عاریه‌ای موفق نمی‌شود. رئیس فدراسیون فوتبال کشور در باره تیم ملی امید هم گفت: به فرهاد مجیدی و تیم ملی امید، امیدواریم و در آینده نزدیک بعد از مدت‌ها، بازی دوستانه بین تیم‌های بزرگسالان و امید برگزار خواهد شد، اما کمک‌های کمیته ملی امید در حد، رقابت‌های پیش رو نبوده و در چند ماه گذشته تنها ۲۰۰ میلیون تومان به این تیم کمک شده است. رئیس فدراسیون فوتبال در باره فعالیت‌های فوتبال در استان قزوین یادآور شد: فوتبال در استان قزوین در سطح پایه فعالیت خوبی داشته اما باید برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها تیم بومی کاسپین موفق به صعود به دسته بالاتر شود. وی با بیان اینکه باید به فوتبال محلات توجه بیشتری کرد اظهارداشت: زمین‌های خاکی در گذشته برای پرورش ملی پوشان استفاده می‌شد و آموزش و پرورش و محلات قبل‌تر فوتبالیست‌های خوبی را راهی تیم‌های ملی می‌کردند و حالا باید به فوتبال محلات به عنوان یک ظرفیت نگاه کرد. رئیس فدراسیون فوتبال از برگزاری دوره‌های آموزشی در قزوین خبر داد و افزود: با توجه به امکانات فوتبال استان و نزدیکی به تهران، دوره‌های آموزشی و مسابقات عمومی کشور در قزوین برگزار خواهد شد.
نودنود5 ساعت قبل
مدیران نساجی هم معتقدند که عاشوری و فرجی با این باشگاه قرارداد داشتند و قرارداد با تیم جدیدشان قانونی نیست. اتفاقی که با شکایت باشگاه ترکیه‌ای به فدراسیون بین‌المللی فوتبال، محرومیت او و باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت. عماد رضا، سپاهانعمادرضا هم بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود، به سمت اصفهان راهش را کج کرد. به دلیل رسیدگی به این پرونده و طی شدن روال قانونی آن باشگاه پرسپولیس باید سه هزار فرانک نیز به صورت جداگانه بپردازد. مهدی مهدوی‌کیا، استیل‌آذینبازگشت مهدوی‌کیا بعد از یازده سال به لیگ ایران هم جنجال به همراه داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
پول به حساب معرفی شده ایرانی که مشخصاتش را عباس ترابیان می‌دانسته وارد می‌شود اما هیچ وقت وارد چرخه فدراسیون نمی‌شود. عباس ترابیان می‌گوید این حساب هک شده، از طریق هک ایمیل او، این پولها برداشت شده و دیگر به فدراسیون نرسیده است. پرونده‌ای برای او و کفاشیان که دو مدیر ارشد در ماجرا بودند و یکی شان نایب رئیس ای اف سی هم بوده تشکیل می‌شود. آنها بارها از رفتن به کمیته اخلاق هم طفره می‌روند و حاضر به پاسخگویی در این باره نمی‌شوند. اینکه این بخش از بیت ‌المال چه شده و چرا نتوانسته‌اند آن را برگردانند حداقل گناه دو مدیر ارشد است که باید جبران خسارت کنند.
طرفداریطرفداری8 ساعت قبل
به گزارش تسنیم، وی با انتقاد از عدم مشورت با کمیته فنی استقلال در انتخاب استراماچونی تصریح کرد: باشگاه کمیته فنی ندارد و همه چیز در اختیار یک یا دو نفر است. هر پیشکسوتی هم نمی‌تواند به کمیته فنی بیاید و اعضای این کمیته باید مورد تأیید سایر پیشکسوتان باشگاه باشند. اعضای کمیته فنی باید قراردادی به مدت حداقل سه سال امضا کنند، نه اینکه فقط شش ماه در این سمت باشند. اشتباه دوم اعضای کمیته فنی استقلال این بود که به باشگاه برگشتند. آقایان در خانه خود تیله بازی می‌کنند و بعد به‌عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب می‌شوند!
روزنوروزنو12 ساعت قبل
همام طارق ستاره عراقی تیم استقلال، اواخر فصل گذشته به دستور فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد و اخبار زیادی درباره جدایی آبی‌پوشان شنیده می‌شد. اما در نهایت با خروج مجیدی از استقلال و حضور استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها، طارق راضی به تمدید قرارداد خود شد و در جمع آبی‌پوشان ماندنی شد. این بازیکن عراقی که اکنون برای تعطیلات در ترکیه به سر می‌برد، طبق گفته مترجمش سه روز دیگر به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرشاد محمدی مهر مدافع راست سابق تیم استقلال پس از سپری کردن فصلی ناموفق در این تیم، آبی پوشان پایتخت را به مقصد پدیده مشهد ترک کرد. محمدی مهر نه در زمان حضور وینفرد شفر و نه در دوران کوتاه مربیگری فرهاد مجیدی نتوانست جایی در ترکیب ثابت استقلال داشته باشد و در نهایت هم با نظر استراماچونی از جمع استقلالی‌ها جدا شد تا در فصل آینده زیر نظر یحیی گل محمدی در پدیده به فوتبال خود ادامه دهد.
الفالف1 روز قبل
به نظر من باید مسئولان استقلال در این زمینه دقت بیشتری می‌کردند. شاید مدیران استقلال کارنامه خوبی داشته باشند اما کارآیی خوبی نداشتند معلوم نیست در این باشگاه چه می‌گذرد. فرهاد مجیدی هم از استقلال به تیم ملی امید رفت. مثل روز برایم روشن است که مجیدی بااین همه محبوبیت باید سرمربی استقلال می‌شد و قطعا تا هفته هشتم و نهم به استقلال بازمی‌گردد. یاد امیرخان در سال ۸۱ افتادم به استقلال آمد و می‌بینید که پرافتخارترین مربی تاریخ استقلال است قطعا مجیدی هم روزی این عناوین را کسب خواهد کرد.
روزنوروزنو1 روز قبل
تمرینات استقلال با حضور آندره‌آ استراماچونی و بازیکنان جدید آغاز شد تا آبی‌پوشان خودر ا برای فصل جدید آماده کنند. همام طارق هافبک عراقی استقلال که در چند دیدار فصل قبل از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد، در صفحۀ شخصی‌اش در اینستاگرام اعلام کرد می‌خواهد در جمع آبی‌پوشان بماند. اما روز گذشته همسر همام طارق تصاویری منتشر کرد که نشان می‌دهد این بازیکن به همراه خانواده به ترکیه سفر کرده و به جای حضور در تمرین در حال گشت و گذار است. ممکن است همام طارق همانند بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس به دنبال رفتن به باشگاه ترکیه‌ای باشد.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- هافبک جوان تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که استراماچونی بتواند استقلال را به جایگاه واقعی‌اش برساند. رضا آذری در گفت‌وگو با میزان، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال و حضور مربی جدید اظهار داشت: چند روزی است که تمرینات شروع شده و می‌خواهیم فصل را پرقدرت آغاز کنیم. البته هنوز حضور همه بازیکنان قطعی نشده و با اضافه شدن سایر بازیکنان، شرایط بهتر از این هم خواهد شد. وی در مورد حضور استراماچونی در استقلال تصریح کرد: هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص دعوت شدن به تیم امید گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به تیم امید دعوت شده‌ام. امیدوارم با حضور مجیدی بتوانیم به المپیک صعود کنیم.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، طارق همام هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال مانند بسیاری از عراقی‌های حاضر در فوتبال ایران که حواشی زیادی دارند، درگیر حاشیه جالب توجهی است. این بازیکن که جزو استعداد‌های خوب فوتبال عراق بوده، فصل گذشته در اردو‌های تیم ملی عراق مصدوم و چندین بازی استقلال را در طول فصل از دست داد. فارغ از این مسئله، طارق توسط فرهاد مجیدی به دلیل بی‌انضباطی کنار گذاشته شد. این بازیکن پس از رفتن مجیدی توسط مسئولان استقلال به تمرینات فراخوانده شد، اما او این روز‌ها بدون توجه به استقلال در ترکیه مشغول خوشگذرانی است. مشخص نیست که بازیکن عراقی چرا با وجود داشتن قرارداد در تمرینات حضور ندارد و تکلیفش را با مسئولان استقلال مشخص نکرده است.
ایلناایلنا1 روز قبل
شماره یک در چند فصل اخیر برتن مهدی رحمتی بود اما با جدایی او شماره اول آبی‌ها خالی می‌شود. شماره یکشماره یک در چند فصل اخیر برتن مهدی رحمتی بود اما با جدایی او شماره اول آبی‌ها خالی می‌شود. شماره ۲شماره ۲ استقلال سالها برتن خسرو حیدری بود که بهترین دفاع راست یک دهه اخیر فوتبال ایران محسوب می‌شود. شماره ۴هنوز سرنوشت پیراهن شماره ۴ مشخص نیست. شماره ۷پیراهن شماره ۷ برای استقلالی‌ها شماره پر دردسری است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رضا آذری درباره اتفاقات اخیر پس از جراحی زانویش و نحوه دعوت شدن به اردوی تیم فوتبال امید حرف زد و ابراز امیدواری کرد با فرهاد مجیدی تیم ایران راهی المپیک شود. متن کامل صحبتهای وی در ادامه می‌آید: ظاهرا دعوت شدنت به اردوی تیم امید با خواست مستقیم فرهاد مجیدی بوده است؟ بله! بعد حمیدخان (استیلی) با من تماس گرفت و گفت که فرهاد مجیدی سراغ مرا در لیست اسامی بازیکنان تیم امید گرفته است. فکر می‌کنی بتواند تیم امید را به المپیک برد؟ خودش که خیلی مصمم است و دائم این موضوع را به بچه‌های تیم امید هم منتقل می‌کند. پارسال شرایط به گونه‌ای پیش نرفت که بتوانم به اندازه‌ای که می‌توانستم برای استقلال بازی کنم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
امیدها شهریور ماه راهی ازبکستان می‌شوند تا دو بازی دوستانه با تیم امید این کشور انجام دهند که یکی از تیم‌های خوب آسیایی در رده سنی امید به شمار می‌رود. برنامه بعدی تیم امید میزبانی از دو تیم اروپایی در تهران است. آبانماه هم تیم امید سفری به اندونزی خواهد داشت و دو بازی دوستانه با تیم امید این کشور انجام خواهد داد. برنامه‌های دیگری هم برای تیم امید در نظر گرفته شده است که فدراسیون فوتبال برای اجرای آن منتظر نهایی شدن برنامه‌ها است. مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ آسیا بهمن ماه در تایلند برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
دست و دلبازی‌های آقای خطیر فقط برای خارجی‌های استقلال بود و بس.» متن مصاحبه تند حسین حسینی علیه خطیر، هنوز در دسترس است. مذاکرات تکراری، مشکل چیست؟ تکراری‌ترین خبر این روزها در استقلال حضور حسینی در باشگاه برای مذاکره است. ظاهرا حسینی هفته قبل از نظر مالی با استقلال توافق کرده اما دو، سه مورد جدی است که تا امروز مانع از عقد قرارداد او با استقلال شده است. گویا فتحی از طولانی‌شدن مذاکرات خسته‌شده و امروز قصد دارد تکلیف تیم خود را با دروازه‌بانش مشخص کند. به احتمال زیاد حسینی امروز قراردادش را امضا می‌کند مگر اینکه بخواهد باز هم برای استقلال ناز کند که بعید است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
همام طارق ستاره عراقی تیم استقلال، اواخر فصل گذشته به دستور فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد و اخبار زیادی درباره جدایی آبی‌پوشان شنیده می‌شد. اما در نهایت با خروج مجیدی از استقلال و حضور استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها، طارق راضی به تمدید قرارداد خود شد و در جمع آبی‌پوشان ماندنی شد. این بازیکن عراقی که اکنون برای تعطیلات در ترکیه به سر می‌برد، طبق گفته مترجمش سه روز دیگر به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
سرمربی تیم امید ایران گفت: اردوی تیم ملی امید در بهترین شرایط ممکن برپا شد. فرهاد مجیدی، سرمربی تیم امید ایران پس از جلسه امروز با رییس، سرپرست دبیرکلی و مسئولان بخش‌هایمختلف فدراسیون فوتبال عنوان کرد: از حمایت‌هایصورت گرفته از سوی فدراسیون در راه برپایی نخستین اردوی تیم ملی امید کمال سپاس را دارم. وی ادامه داد: اردوی تیم ملی امید در بهترین شرایط ممکن برپا شد. مجیدی خاطرنشان کرد: اینکه فدراسیون فوتبال نگاه دور اندیشانه‌ای به آینده دارد موضوع بسیار مهمی است. برنامه‌های تیم امید باهمراهی مدیر تیم در روزهای آتی پیش خواهد رفت و همه با انگیزه بالا در روند آماده سازی تیم شرکت خواهند داشت.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، همام طارق ستاره عراقی تیم استقلال، اواخر فصل گذشته به دستور فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد و اخبار زیادی درباره جدایی آبی‌پوشان شنیده می‌شد. اما در نهایت با خروج مجیدی از استقلال و حضور استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها، طارق راضی به تمدید قرارداد خود شد و در جمع آبی‌پوشان ماندنی شد. این بازیکن عراقی که اکنون برای تعطیلات در ترکیه به سر می‌برد، طبق گفته مترجمش سه روز دیگر به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | زمان بازگشت ستاره خارجی و پرحاشیه آبی‎‌ها به تهران مشخص شد. ورزش ۱۱ - همام طارق ستاره عراقی تیم استقلال، اواخر فصل گذشته به دستور فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد و اخبار زیادی درباره جدایی آبی‌پوشان شنیده می‌شد. اما در نهایت با خروج مجیدی از استقلال و حضور استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها، طارق راضی به تمدید قرارداد خود شد و در جمع آبی‌پوشان ماندنی شد. همام طارقاین بازیکن عراقی که اکنون برای تعطیلات در ترکیه به سر می‌برد، طبق گفته مترجمش سه روز دیگر به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | سرخ‌های با وجود دبل در قهرمانی در سال گذشته، به نظر می‌رسد در لیگ نوزدهم کار به مراتب سخت‌تری داشته باشند. ورزش ۱۱ - تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در فصل گذشته دبل کند و علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر، فاتح جام حذفی هم شوند. گویا پس از کسب جام قهرمانی سرخ‌ها به آن آسیب زدند. در عکس دیدار ایرج عرب و کریم باقری مشخص است که یکی از دسته‌های این کاپ دچار شکستگی شده است و پرسپولیسی‌ها به کاپ قهرمانی جام حذفی آسیب رسانده‌اند. تندیس قهرمانی جام حذفیبیشتر بخوانیدبا جدایی رحمتی، تکلیف کاپیتان جدید استقلال مشخص شد + عکسسنگربان پرحاشیه پرسپولیسی با تیمش تمدید کرد + عکستوصیه جدی پیش‌کسوت پرسپولیس به این باشگاهشرط عجیب و غیرمنتظره ستاره ملی‌پوش برای پرسپولیسی شدن+عکسباشگاه‌های اروپایی دست‌ بردار ستاره پرسپولیس نیستند؛ بیرانوند رفتنی است! +عکسترفند عجیب استقلال برای پرداخت طلب بازیکن شاکی و فرار از محرومیت+عکستقاضای بسیار ویژه فرهاد مجیدی از فدراسیون فوتبال کشورمانروز سرنوشت ساز استقلال؛ ستاره سیه‌چرده در جمع آبی‌ها می‌ماند! +عکس
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
شاید مدیران استقلال کارنامه خوبی داشته باشند اما کارآیی خوبی نداشتند معلوم نیست در این باشگاه چه می‌گذرد. فرهاد مجیدی هم از استقلال به تیم ملی امید رفت. مثل روز برایم روشن است که مجیدی بااین همه محبوبیت باید سرمربی استقلال می‌شد و قطعا تا هفته هشتم و نهم به استقلال بازمی‌گردد. یاد امیرخان در سال ۸۱ افتادم به استقلال آمد و می‌بینید که پرافتخارترین مربی تاریخ استقلال است قطعا مجیدی هم روزی این عناوین را کسب خواهد کرد. ما هم گفتیم باشد به احترام عمونصی و دکتر نوروزی این کار را انجام می‌دهم فتحی را که من نمی‌شناختم خطیر هم که تازه آمده بود اما در این شش ماه پیشرفت خیلی خوبی داشته است؛ آقای فتحی تیم استقلال را بعد از شش سال قهرمان کن قول می‌دهم کارگر باشگاه شوم!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، در اولین مرحله از اردوی آماده سازی تیم امید فرهاد مجیدی ۵۵ بازیکن را به اردو فرا خواند تا هم بازیکنان قبلی تیم امید را تست کرده باشد و هم بازیکنانی که مربیان تیم‌های لیگ برتری و دسته اولی آنها را به کادر فنی تیم امید توصیه کرده بودند. و اما فرهاد مجیدی از فدراسیون فوتبال خواسته از این پس و برای اردوهای داخلی تیم امید یک تیم خارجی را به تهران فرا بخواند تا تیم توام با تمریناتی که برگزار می‌کند دست کم یک بازی دوستانه هم انجام دهد. قرار است این روال از تیر ماه آغاز شود و فدراسیون فوتبال تلاش خود را برای اجابت خواسته فرهاد مجیدی آغاز کرده است. قرار است تیر ماه یک تیم خارجی برای برگزاری بازی دوستانه با تیم امید به تهران سفر کند که مکاتباتی در این زمینه انجام شده اما هنوز تیم نهایی نشده است. البته فدراسیون فوتبال درتلاش است حضور تیم امید را در یکی دو تورنمنت خارجی هم نهایی کند.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشتۀ تمرینات استقلال با حضور آندره‌آ استراماچونی و بازیکنان جدید آغاز شد تا آبی‌پوشان خودر ا برای فصل جدید آماده کنند. همام طارق هافبک عراقی استقلال که در چند دیدار فصل قبل از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد، در صفحۀ شخصی‌اش در اینستاگرام اعلام کرد می‌خواهد در جمع آبی‌پوشان بماند. اما روز گذشته همسر همام طارق تصاویری منتشر کرد که نشان می‌دهد این بازیکن به همراه خانواده به ترکیه سفر کرده و به جای حضور در تمرین در حال گشت و گذار است. ممکن است همام طارق همانند بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس به دنبال رفتن به باشگاه ترکیه‌ای باشد.
ایلناایلنا2 روز قبل
کاپیتان سابق استقلال در خصوص جدایی احتمالی منتظری و پایان کار مهدی رحمتی در استقلال صحبت کرد. شاید مدیران استقلال کارنامه خوبی داشته باشند اما کارآیی خوبی نداشتند معلوم نیست در این باشگاه چه می‌گذرد. با عالم و آدم دعوا می‌کنند معلوم نیست برای کار آمده است یا برای شهرت. فرهاد مجیدی هم از استقلال به تیم ملی امید رفت. مثل روز برایم روشن است که مجیدی بااین همه محبوبیت باید سرمربی استقلال می‌شد و قطعا تا هفته هشتم و نهم به استقلال بازمی‌گردد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
برخی هواداران استقلال معتقدند مدیران استقلال بابت تاخیر در تماس با پژمان مقصر هستند اما این یک قسمت ماجراست. نکته دیگر هم نقش او در اعتصاب بازیکنان استقلال در پایان فصل و دوران سرمربیگری فرهاد مجیدی بود. این ماجرا باعث تعجب چند بازیکن استقلال و حتی خود فرهاد مجیدی هم شده بود. او در قطر در حال سبک و سنگین کردن پیشنهادهایش است و البته جواب تلفن اعضای هیات مدیره به خصوص کامران منزوی را نمی‌دهد! البته به قول سرهنگ علیفر، فوتبال قابل پیش بینی نیست و ممکن است پژمان را دوباره در ترکیب استقلال مشاهده شود!

به انتهای لیست رسیدید