فروش مواد مخدر

فروش مواد مخدر

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ اسداللهی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه ششم، ۳۳ خرده فروش و قاچاقچی را دستگیر کرد که از آن‌ها ۲۱ کیلو گرم مواد مخدر کشف شد. رئیس پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: در هفته گذشته، ۳۳ نفر دستگیر شدند که ۸ نفر از آنان قاچاقچی و ۲۵ نفر خرده فروش بودند. رئیس پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: چندین الکتروموتور از قاچاقچیان کشف شد که از آن‌ها برای جاسازی مواد مخدر هروئین استفاده می‌شد. آن‌ها قصد انتقال این مواد مخدر از تهران به اراک را داشتند. وی گفت: خرده فروشان چندین بسته آماده فروش مواد مخدر را در یک خردکن جاساز کرده بودند که توسط همکاران ما کشف شد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «محمد بخشنده» گفت: در پی اطلاع از فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان در محدوده عبدل آباد، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت. وی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم در محدوده عبدل آباد سکونت دارد و با خرید و پنهان کردن مقادیری مواد مخدر در محل سکونتش اقدام به خرده فروشی مواد مخدر می‌کند، تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم و کنترل رفت و آمد وی، با هماهنگی مقام قضائی، تیمی از ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر، پس از چند ساعت مراقبت ویژه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بیان داشت: در بازرسی انجام شده از مخفیگاه این خرده فروش مواد مخدر مقدار یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه کشف شد. این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به پایگاه دهم این پلیس منتقل و بااعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- سرهنگ اسداللهی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه ششم، ۳۳ خرده فروش و قاچاقچی را دستگیر کرد که از آن‌ها ۲۱ کیلو گرم مواد مخدر کشف شد.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
به گرمخانه زنان سر زدیم تا ببینیم در این سقف‌های موقتی چه می‌گذرد؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از برنا؛ مددسرای زنان در منطقه ۲۲ در شب‌های سرد پائیز و زمستان به یاری زنان بی‌خانمان می‌آید. سوال اصلی این است؛ بر سر زنان بی خانمان چه آمده بود؟ برادرم مرا به گرمخانه آوردمریم با روی خوش با من دست داد. مریم، ترک اعتیاد آن هم شیشه خیلی سخت است، درسته؟ ترک اعتیاد سخت نبود چون فقط مصرف شیشه داشتم. زنانی هستند که به مواد اعتیاد داشته باشند و در این مجموعه کنار تو رفت و آمد کنند؟ بله. نیاز به بودجه دو برابری برای افزایش کیفیت این گرمخانه داریمحسین مهاجر، مشاور مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مدیر ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تهران، در خصوص گرمخانه زنان که در منطقه ۲۲ زیر نظر شهرداری تهران فعالیت می‌کند، گفت: این مجموعه اولین گرمخانه زنان شهر تهران است و ۹۷ درصد افرادی که به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند خود معرف می‌آیند یعنی با پای خود می‌آیند.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۳ تن انواع مواد مخدر در سطح استان طی ۷ ماهه گذشته خبر داد. وی تصریح کرد: ویرانگری‏‌های حاصل از مواد مخدر زمینه‌ساز سقوط بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی شده و بدین ترتیب سلامت جامعه را به‌طور جدی به مخاطره می‌اندازد. فرمانده انتظامی مازندران گفت: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آن که فعالیتی سوداگرانه، تجاری و اقتصادی در عرصه مافیای اقتصاد بین ‏المللی باشد، ابزاری کارآمد و راهبردی برای به تباهی کشیدن و انحطاط اخلاقی جوامع از سوی سلطه طلبان است. میرفیضی با اشاره به اجرای یک هزار و ۲۰۳ طرح پاکسازی نقاط آلوده، ارتقاء امنیت اجتماعی و طرح‌های کنترلی محورهای مواصلاتی از انهدام ۴۲ باند قاچاق مواد مخدر در استان خبر داد. وی خاطرنشان کرد: در ۷ ماهه گذشته بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر در سطح استان از سوداگران مرگ کشف شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشته است.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به همراه کارکنان انتظامی شهرستان بوانات با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی با یک سواری ۴۰۵ قصد انتقال یک محموله تریاک از شرق کشور به شیراز را دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. او افزود: ماموران پس از ایست و بازرسی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، موفق شدند با شگرد‌های خاص پلیسی یک سواری ۴۰۵ را شناسایی و پس از مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کنند. این مقام انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان با آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر قصد متواری شدن را داشتند، تصریح کرد: ماموران پس از خاموش کردن خودرو در بازرسی دقیق از آن؛ میزان ۱۷۲ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۱۲۷ کیلو و ۴۰۰ گرم سوخته تریاک کشف کردند. سردار حبیبی با بیان اینکه پس از طی مسافتی در این زمینه ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، مددسرای زنان در منطقه ۲۲ در شب‌های سرد پائیز و زمستان به یاری زنان بی‌خانمان می‌آید. پدرم مرا معتاد کرد و پس از اینکه فوت کرد در کمپ خوابیدم و ترک کردم. مریم، ترک اعتیاد آن هم شیشه خیلی سخت است، درسته؟ ترک اعتیاد سخت نبود چون فقط مصرف شیشه داشتم. زنانی هستند که به مواد اعتیاد داشته باشند و در این مجموعه کنار تو رفت و آمد کنند؟ بله. نیاز به بودجه دو برابری برای افزایش کیفیت این گرمخانه داریمحسین مهاجر، مشاور مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مدیر ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تهران، در خصوص گرمخانه زنان که در منطقه ۲۲ زیر نظر شهرداری تهران فعالیت می‌کند، گفت: این مجموعه اولین گرمخانه زنان شهر تهران است و ۹۷ درصد افرادی که به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند خود معرف می‌آیند یعنی با پای خود می‌آیند.
مهرمهر2 روز قبل
سرهنگ قدرت حیدری زاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و همچنین پاسخ به مطالبات شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط یگان‌های اجرایی شهرستان اجراء شد. وی افزود: با هماهنگی‌های بعمل آمده با مراجع قضائی در آبان ماه امسال ۴۳ معتاد و مواد فروش دستگیر و مقدار قابل توجهی مواد مخدر نیز کشف شد. سرهنگ حیدری زاد تصریح کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و فروشندگان مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است و از هموطنان عزیز برای داشتن جامعه‌ای سالم، پلیس را همراهی کنند. فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با تاکید بر اینکه طرح مذکور مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: شهروندان توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و در صورت
زومیتزومیت2 روز قبل
این گزارش نشان می‌دهد نرخ نقض قوانین فیسبوک و همچنین تعداد حساب‌های کاربری جعلی در این شبکه رو به افزایش است. خبرگزاری رویترز گزارش داده فیسبوک بین ماه‌های آوریل تا سپتامبر سال میلادی گذشته، ۱/۵۵ میلیارد حساب کاربری جعلی حذف کرده است. فیسبوک همچنین بین ماه‌های ژانویه تا مارس هم ۲/۲ میلیارد حساب کاربری جعلی را حذف کرد. به بیان دیگر فیسبوک از ابتدای سال جاری میلادی تا الان ۵/۴ میلیارد حساب کاربری جعلی حذف کرده که این عدد نشان‌دهنده‌ی عمق چالش پیش‌روی فیسبوک است. در سومین چارک سال جاری میلادی، ۱۱/۶ میلیون محتوای مربوط به تصاویر عریان کودکان و سواستفاده‌های جنسی از آن‌ها از روی فیسبوک حذف شده است.

دستگیری «ابربدهکار بانکی» در هفته‌ای که گذشت

23+
ایسناایسنا2 روز قبل
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار «رهام‌بخش حبیبی» بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس به همراه کارکنان انتظامی شهرستان بوانات با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی با یک سواری ۴۰۵ قصد انتقال یک محموله تریاک از شرق کشور به شیراز را دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران پس از ایست و بازرسی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، موفق شدند با شگردهای خاص پلیسی یک سواری ۴۰۵ را شناسایی و پس از مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کنند. این مقام انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان با آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر قصد متواری شدن را داشتند، تصریح کرد: ماموران پس از خاموش کردن خودرو در بازرسی دقیق از آن؛ میزان ۱۷۲ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۱۲۷ کیلو و ۴۰۰ گرم سوخته تریاک کشف کردند. سردار «حبیبی» با بیان اینکه پس از طی مسافتی در این زمینه ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر3 روز قبل
سرهنگ علی حسن حیدری اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی شهرستان فامنین طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان اجرا شد. کشف بیش از ۴٫۵ تن انواع مواد مخدر در همدانفرمانده انتظامی استان همدان در جمع اعضای شورای تامین استان همدان از کشف بیش از ۴٫۵ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در همدان خبر داد. وی افزود: بیش از ۱۰۰ کیلو از مواد مخدر کشف شده هروئین بوده که با توجه به آثار تخریبی بالایی که این مواد مخدر دارد می‌تواند آسیب‌های جدی به جامعه وارد کند. دستگیری ۹ سارق در نهاوندفرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۹ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت طی ۴۸ ساعت گذشته دراین شهرستان خبر داد. وی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۲ فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت سیم برق و یک فقره سرقت مغازه اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری سارق خودروی مزدا ۳ خبر داد. سرهنگ حبیب آقائی رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس گفت: با تماس تلفنی راننده یک دستگاه خودروی کرایه آژانس مبنی بر اینکه با انتقال تعدادی قطعات خودروی سواری از مبدأ به مقصد کالا، درخواست و تحویل گیرنده قطعات خودرو حاضر به پرداخت کرایه آژانس نیستند، تیمی از عوامل ۱۱۰ به نشانی اعلامی اعزام شدند. وی عنوان داشت: تحقیقات اولیه حکایت از این داشت: فردی با تماس تلفنی تقاضای یک دستگاه خودروی آژانس می‌کند که راننده آژانس با حضور در نشانی درخواست کننده، تعدادی قطعات خودرو را تحویل و به محل گیرنده قطعات منتقل کرده است، اما هیچ یک از افراد اعم از درخواست کننده خودرو و تحویل گیرنده قطعات، حاضر به پرداخت کرایه خودرو نبودند. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قطعات انتقال یافته مربوط به بدنه یک دستگاه خودروی سواری مزدا‌تری مشکی رنگ و مستعل بود، ادامه داد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص به تیم عملیات کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس محول شد. آقائی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری با هماهنگی¬های قضائی، درخواست کننده آژانس را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری خلیج فارس انتقال دادند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- سرهنگ دهقان گفت: خرده فروشان مواد مخدر را در محل زندگی خود نگهداری نمی‌کنند، اما با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر محل نگهداری این افراد شناسایی شد. سرهنگ یوسف دهقان رئیس پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: یک باند ۴ نفره فروش مواد مخدر متلاشی و دیگر اعضای باند دستگیر شدند. رئیس پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: در مجموع ۲۵ کیلو مواد مخدر حشیش از این باند کشف و ضبط شد. وی افزود: طی ماه‌های اخیر، در مجموع ۱۴ نفر خرده فروش مواد مخدر توسط این پایگاه دستگیر شدند. رئیس پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: اخیرا خرده فروشان مواد مخدر را در محل زندگی خود نگهداری نمی‌کنند، اما با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر محل نگهداری این افراد شناسایی شد.
فارسفارس4 روز قبل
وی بیان کرد: تا زمانی که تقاضای وسعت به مواد مخدر است مطمئنا کسانی هستند که سودجو بوده و سعی در تجارت مواد مخدر دارند و مرگ را به کانون خانواده‌های ما سوق می‌دهند. وی افزود: ما در کنار کشورهایی قرار داریم که ۹۰ درصد تریاک در آنجا تولید می‌شود و ۸۵ درصد تمام تولید مواد مخدر صنعتی در کنار مرزهای ایران اسلامی است. عزیزی بابیان اینکه تجارت مواد مخدر سومین تجارت پرسود در دنیا است، اظهار کرد: درآمد خالص مواد مخدر در دنیا سالانه به ارزش ۸۰۰ میلیارد دلار است یعنی به‌اندازه ۱۰ برابر بودجه کشور ما سود می‌برند و حدود ۲۵۰۰ میلیارد گردش مالی‌اش است، قطعا این‌گونه افراد از تجارت پرسودی مثل مواد مخدر نمی‌گذرند. وی تصریح کرد: امروز ۷۵ درصد مواد مخدر دنیا توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کشف و ضبط می‌شود. عزیزی ادامه داد: قبل از اینکه آمریکایی‌ها به افغانستان بیایند، این کشور حدود ۴۰۰ تن مواد مخدر تولید می‌کرد درحالی‌که امروز حدود ۲۶۰۰ تن مواد مخدر تولید می‌کنند.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «حبیب آقائی» گفت: با تماس تلفنی راننده یک دستگاه خودروی کرایه آژانس مبنی بر اینکه با انتقال تعدادی قطعات خودروی سواری از مبدا به مقصد کالا، درخواست و تحویل گیرنده قطعات خودرو حاضر به پرداخت کرایه آژانس نیستند. ولی هیچ یک از افراد اعم از درخواست کننده خودرو و تحویل گیرنده قطعات، حاضر به پرداخت کرایه خودرو نبودند. آقائی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری با هماهنگی‌های قضائی، درخواست کننده آژانس را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری خلیج فارس انتقال دادند. وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که همدست متهم همان مالخر اموال سرقتی و تحویل گیرنده قطعات خودرو بوده است که متهم دوم پرونده نیز در مخفیگاهش در محدوده خیابان جرجانی محله آذری دستگیر شد. رئیس کلانتری خلیج فارس ابراز داشت: با اعتراف صریح متهمان به جرائم ارتکابی، نتیجه تحقیقات اولیه در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با دستور قضائی کشف سایر جزئیات پرونده در جریان است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
این مقام انتظامی تصریح کرد: شناسایی مالخر و مخفیگاه وی در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت و تیم عملیات کلانتری پس از تحقیقات پلیسی، به دست آوردند که فردی حدود ۴۰ ساله گوشی‌های سرقتی را خریداری و در مخفیگاه خویش پنهان می‌کند. وی افزود: تیمی از عوامل کلانتری با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری متهم و بازرسی از مخفگاه وی اعزام و موفق شدند پس از مراقبت‌های ویژه مالخر گوشی‌های سرقتی را در مخفگاهش دستگیر کنند. سرهنگ جلیلیان عنوان کرد: در بررسی از مخفیگاه متهم، ۱۹ دستگاه گوشی تلفن همراه و سه دستگاه ضبط پخش خودرو و اسپیکر و ۵ عدد تبلت کشف شد. لو رفتن سرقت خودروی مزدارئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری مالخر و سارق خودرو خبر داد و گفت: درگیری متهمان بر سر پرداخت کرایه آژانس، موجب دستگیری سارق و مالخر یک دستگاه خودروی سواری مزدا‌تری شد. وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که همدست متهم همان مالخر اموال سرقتی و تحویل گیرنده قطعات خودرو بوده است که متهم دوم پرونده نیز در مخفیگاهش در محدوده خیابان جرجانی محله آذری دستگیر شد.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
این مقام انتظامی گفت: شاکی اظهار داشت که متهم یک قطعه عطر از وی خرید کرده است ولی به ازای خرید، اسکناس تقلبی به وی داده است که این اسکناس‌های تقلبی اختلاف‌های زیادی با پول واقعی دارد. وی اضافه کرد: ماموران در بررسی‌های بیشتر مبلغ هشت میلیون ریال پول تقلبی شامل ۶۰ اسکناس صد هزار ریالی و ۴ اسکناس ۵۰۰ ریالی در مجموع هشت میلیون ریال از متهم کشف کردند. سرهنگ عطاءالهی عنوان کرد: با تشکیل پرونده مقدماتی، متهم برای سیر مراحل قانونی و کشف سایر جزئیات پرونده در اختیار کلانتری ۱۰۱ تجریش قرار گرفت. سرهنگ آقایی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری با هماهنگی‌های قضایی، درخواست کننده آژانس را در مخفیگاهش دستگیر کردند و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری خلیج فارس انتقال دادند. رئیس کلانتری خلیج فارس ابراز داشت: با اعتراف صریح متهمان به جرایم ارتکابی، نتیجه تحقیقات اولیه در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و با دستور قضایی کشف سایر جزئیات پرونده در جریان است.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری مالخر و سارق خودرو خبر داد و گفت: درگیری متهمان بر سر پرداخت کرایه آژانس، موجب دستگیری سارق و مالخر یک دستگاه خودروی سواری مزدا‌تری شد. سرهنگ «حبیب آقایی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، گفت: با تماس تلفنی راننده یک دستگاه خودروی کرایه آژانس مبنی بر اینکه با انتقال تعدادی قطعات خودروی سواری از مبدا به مقصد کالا، درخواست کننده و تحویل گیرنده قطعات خودرو حاضر به پرداخت کرایه آژانس نیستند، تیمی از عوامل ۱۱۰ به نشانی اعلامی اعزام شدند. وی عنوان کرد: تحقیقات اولیه حکایت از این داشت که فردی با تماس تلفنی تقاضای یک دستگاه خودروی آژانس می‌کند که راننده آژانس با حضور در نشانی درخواست کننده، تعدادی قطعات خودرو را تحویل گرفته و به محل گیرنده قطعات منتقل کرده است ولی هیچ یک از افراد اعم از درخواست کننده خودرو و تحویل گیرنده قطعات، حاضر به پرداخت کرایه خودرو نبودند. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قطعات انتقال یافته مربوط به بدنه یک دستگاه خودروی سواری مزدا‌تری مشکی رنگ و مستعمل بود، ادامه داد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص به تیم عملیات کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس محول شد. سرهنگ آقایی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری با هماهنگی‌های قضایی، درخواست کننده آژانس را در مخفیگاهش دستگیر کردند و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری خلیج فارس انتقال دادند. کلانتر محله خلیح فارس با اشاره به اینکه در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار است و بیش از ۱۰ فقره محکومیت کیفری در جرائم سرقت، فروش مواد مخدر شرارت و درگیری دارد، عنوان کرد: در تحقیقات مقدماتی متهم به سرقت خودروی موصوف در محدوده حرم عبدالعظیم اعتراف و اظهار کرد خودرو را چندی پیش با همکاری یکی از همدستانش سرقت کرده است. وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که همدست متهم همان مالخر اموال سرقتی و تحویل گیرنده قطعات خودرو بوده است که متهم دوم پرونده نیز در مخفیگاهش در محدوده خیابان جرجانی محله آذری دستگیر شد. رئیس کلانتری خلیج فارس ابراز داشت: با اعتراف صریح متهمان به جرایم ارتکابی، نتیجه تحقیقات اولیه در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و با دستور قضایی کشف سایر جزئیات پرونده در جریان است.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، علی حسن حیدری اظهار کرد: با مشارکت یگان‌های انتظامی شهرستان فامنین طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان اجرا شد. وی با اشاره به اینکه ماموران در اجرای این طرح، ۱۳ سارق و سه خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کردند افزود: در ادامه این طرح، هفت فقره سرقت و مقداری اموال مسروقه از جمله یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان فامنین بیان کرد: در این طرح چهار متهم نیز در حوزه قاچاق کالا دستگیر و ۴۷ دستگاه انواع وسایل نقیله متخلف نیز توقیف و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند. وی گفت: شهروندان در مراقبت از اموال خود دقت بیشتری داشته باشند و وسایل نقلیه و منزل خود را به تجهیزات ایمنی و هشداری مجهز کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
آن طرف‌تر نیز در سایه اتوبوس حمل متهم، تعدادی خرده‌فروش و قاچاقچی مواد مخدر را با دستبند بر دست و پابند بر پا نشانده‌اند. ۳۳ نفر دستگیری، ۲۱ کیلوگرم کشف مواد و ۴۸۰ لیتر کشف مشروبات الکلی از جمله کشفیات پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب است. البته ۸ قاچاقچی، ۴۷ خرده‌فروش و ۱۶۷ کیلو انواع مواد مخدر را نیز در طرح ظفر ۲ کشف و ضبط کردیم. سردار رحیمی نیز به تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره و اعلام می‌کند: پلیس تهران اجازه نمی‌دهد که پایتخت جولانگاه قاچاقچیان، خرده‌فروشان و معتادان شود. نگو دوستمان از دور مأموران را دیده و فرار کرده بود و ما مانده بودیم با ماشینی که داخلش مواد مخدر بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
آن طرف‌تر نیز در سایه اتوبوس حمل متهم، تعدادی خرده‌فروش و قاچاقچی مواد مخدر را با دستبند بر دست و پابند بر پا نشانده‌اند. ***۳۳ نفر دستگیری، ۲۱ کیلوگرم کشف مواد و ۴۸۰ لیتر کشف مشروبات الکلی از جمله کشفیات پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب است. سردار رحیمی نیز به تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره و اعلام می‌کند: پلیس تهران اجازه نمی‌دهد که پایتخت جولانگاه قاچاقچیان، خرده‌فروشان و معتادان شود. می‌پرسم چرا و به چه جرمی؟ می‌گوید: پلیس آمد و مدارک ماشین را طلب کرد. نگو دوستمان از دور مأموران را دیده و فرار کرده بود و ما مانده بودیم با ماشینی که داخلش مواد مخدر بود.
فارسفارس4 روز قبل
آن طرف‌تر نیز در سایه اتوبوس حمل متهم، تعدادی خرده‌فروش و قاچاقچی مواد مخدر را با دستبند بر دست و پابند بر پا نشانده‌اند. ***۳۳ نفر دستگیری، ۲۱ کیلوگرم کشف مواد و ۴۸۰ لیتر کشف مشروبات الکلی از جمله کشفیات پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب است. سردار رحیمی نیز به تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره و اعلام می‌کند: پلیس تهران اجازه نمی‌دهد که پایتخت جولانگاه قاچاقچیان، خرده‌فروشان و معتادان شود. می‌پرسم چرا و به چه جرمی؟ می‌گوید: پلیس آمد و مدارک ماشین را طلب کرد. نگو دوستمان از دور مأموران را دیده و فرار کرده بود و ما مانده بودیم با ماشینی که داخلش مواد مخدر بود.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، مهدی مهرانگیز معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای انقلاب در حاشیه طرح ظفر ۲ در جمع خبرنگاران در مقر پلیس پایتخت اظهار داشت: طرح ظفر ۲ با زحمات شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر و صدور ۲۰۰ حکم قضایی اجرا شد. معاون دادستان تهران تصریح کرد: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد و با همکاری پلیس و قوه قضائیه شاهدیم که مناطق شوش، مولوی و هرندی پاکسازی شده‌اند؛ اگرچه صد درصد نیست و چند درصد جزئی هنوز کار باقی مانده اما توانسته‌ایم در این راستا گام‌های خوبی برداریم. مهرانگیز به ماده ۱۱۴ قانون دادرسی کیفری اشاره و تصریح کرد: بر اساس این ماده قانونی این اجازه را داریم که در کارهایی که سلامت و امنیت جامعه است محل و کارگاه موردنظر پلمب شود. وی اعلام کرد: اگر در اجرای طرح پلیس خانه‌ای را مشاهده کند که مبادرت به فروش مواد مخدر کرده است از ظرفیت ماده ۱۱۴ استفاده کرده و پلاکارد بر سر در آن خانه نصب می‌کند و تا وقتی که پرونده مفتوح است اجازه باز کردن پلمب را نخواهیم داشت. معاون دادستان تهران به دستور ریاست قوه قضائیه به امر مبارزه به مواد مخدر پرداخت و گفت: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد؛ همان‌طور که رئیس قوه قضائیه دستور داده که در کنار مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با مواد مخدر نیز در دستور باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمهدی مهرانگیز معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای انقلاب در حاشیه طرح ظفر ۲ در جمع خبرنگاران در مقر پلیس پایتخت اظهار داشت: طرح ظفر ۲ با زحمات شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر و صدور ۲۰۰ حکم قضایی اجرا شد. اخبار اجتماعی- معاون دادستان تهران تصریح کرد: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد و با همکاری پلیس و قوه قضائیه شاهدیم که مناطق شوش، مولوی و هرندی پاکسازی شده‌اند؛ اگرچه صد درصد نیست و چند درصد جزئی هنوز کار باقی مانده اما توانسته‌ایم در این راستا گام‌های خوبی برداریم. مهرانگیز به ماده ۱۱۴ قانون دادرسی کیفری اشاره و تصریح کرد: بر اساس این ماده قانونی این اجازه را داریم که در کارهایی که سلامت و امنیت جامعه است محل و کارگاه موردنظر پلمب شود. وی اعلام کرد: اگر در اجرای طرح پلیس خانه‌ای را مشاهده کند که مبادرت به فروش مواد مخدر کرده است از ظرفیت ماده ۱۱۴ استفاده کرده و پلاکارد بر سر در آن خانه نصب می‌کند و تا وقتی که پرونده مفتوح است اجازه باز کردن پلمب را نخواهیم داشت. معاون دادستان تهران به دستور ریاست قوه قضائیه به امر مبارزه به مواد مخدر پرداخت و گفت: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد؛ همان‌طور که رئیس قوه قضائیه دستور داده که در کنار مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با مواد مخدر نیز در دستور باشد.
ایسناایسنا5 روز قبل
معاون دادستان تهران تاکید کرد که اگر خانه‌ای به محل فروش مواد مخدر تبدیل شود حتما پلمب خواهد شد. به گزارش ایسنا، مهدی مهرانگیز در اجرای دومین مرحله از طرح ظفر که پیش از ظهر امروز در مقر مرکزی پلیس پایتخت برگزار شد، اظهار کرد: درخواست من از اصحاب رسانه و شهروندان این است که اگر اطلاعی از فعالیت قاچاقچیان، خرده فروشان و تبدیل منازل به محل مصرف مواد مخدر دارند موضوع را به دادسرای انقلاب اطلاع دهند. وی با تاکید بر اینکه فروش مواد مخدر در خانه‌ها و منازل جرم است، اظهار کرد: اگر خانه‌ای به محل فروش مواد مخدر و مصرف آن بدل شود طبق قانون پلمب می‌شود. مهرانگیز با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه در برخورد با فساد اظهار کرد: ریاست قوه قضائیه تاکید دارد که علاوه بر مفاسد اقتصادی با مفاسد اجتماعی به ویژه مواد مخدر نیز برخورد جدی صورت بگیرد. انتهای پیام
فارسفارس5 روز قبل
معاون دادستان تهران گفت: بر اساس ماده ۱۱۴ قانون آیین دادرسی کیفری اگر پلیس، خانه، محل و یا کارگاهی را کشف کند که مبادرت به فروش مواد مخدر می‌کند، مکان مورد نظر پلمب می‌شود. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، مهدی مهرانگیز معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای انقلاب در حاشیه طرح ظفر ۲ در جمع خبرنگاران در مقر پلیس پایتخت اظهار داشت: طرح ظفر ۲ با زحمات شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر و صدور ۲۰۰ حکم قضایی اجرا شد. معاون دادستان تهران تصریح کرد: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد و با همکاری پلیس و قوه قضائیه شاهدیم که مناطق شوش، مولوی و هرندی پاکسازی شده‌اند؛ اگرچه صد درصد نیست و چند درصد جزئی هنوز کار باقی مانده اما توانسته‌ایم در این راستا گام‌های خوبی برداریم. مهرانگیز به ماده ۱۱۴ قانون دادرسی کیفری اشاره و تصریح کرد: بر اساس این ماده قانونی این اجازه را داریم که در کارهایی که سلامت و امنیت جامعه است محل و کارگاه موردنظر پلمب شود. معاون دادستان تهران به دستور ریاست قوه قضائیه به امر مبارزه به مواد مخدر پرداخت و گفت: قوه قضائیه با شدت و حدت در امر مبارزه با مواد مخدر قدم برمی‌دارد؛ همان‌طور که رئیس قوه قضائیه دستور داده که در کنار مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با مواد مخدر نیز در دستور باشد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به کشف یک تن و ۳۰۷ کیلوگرم مواد مخدر از اعضای این باند گفت: قاچاقچیان در قالب سنگ گرانیت در حال انتقال مواد مخدر از استان فارس به تهران بودند. به گفته رحیمی حدود ۱۵ منزل در طرح فتح ۲ شناسایی شده و در شرف پلمب قرار دارد. * انهدام باند پرورش مخدر گلرئیس پلیس تهران افزود: این افراد بذرها را از کشورهای اروپایی به صورت قاچاق وارد تهران کرده و حتی بذرها را طوری دستکاری کرده و تغییر داده بودند که میزان ماده مخدر تولید شده بسیار بالا رود. این مقام انتظامی با انتقاد از همکاری سایر دستگاه‌ها در جمع‌آوری معتادان متجاهر، متذکر شد: فقط پلیس و دستگاه قضایی در این طرح پای کار هستند و دستگاه‌های دیگر در جمع‌آوری معتادان متجاهر همراهی نمی‌کنند. * کشف ۱۵ تن مواد مخدر در تهران بزرگرئیس پلیس تهران بزرگ همچنین با اشاره به کشف ۱۵ تن مواد مخدر از ابتدای سالجاری در پایتخت، از افزایش ۴۲ درصدی کشف موارد مخدر در مدت مذکور نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
صدا و سیماصدا و سیما5 روز قبل
سردار رحیمی، رئیس پلیس پایتختانهدام باند بزرگ مواد مخدر در تهرانرئیس پلیس پایتخت از انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر در تهران خبر داد و گفت: ۹۰۰ معتاد متجاهر هم جمع‌آوری شدند. وی گفت: خوشبختانه با استفاده از ظرفیت‌های پلیس تهران بزرگ و با اجرای ۲۰۰ حکم طی سه روز گذشته موفق شدیم ۲۷۰ خرده‌فروش مواد مخدر را دستگیر کنیم. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در این طرح بیش از ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از این خرده‌فروشان مواد مخدر کشف شد و ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند. وی تأکید کرد: عزم نیروی انتظامی و دستگاه قضا بر این است که برخورد همه‌جانبه‌ای با مجرمان، قاچاقچیان مواد مخدر، سارقان، مالخر‌ها و مزاحمین نوامیس داشته باشند. سردار زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدرکشف بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر در سال جاریرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «علی عزیزیان» اظهار داشت: به منظور افزایش سطح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با توزیع‌کنندگان و معتادان تابلو و خطرناک، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد. وی گفت: طرح پاکسازی در نقاط مختلف شهر در طول هفته گذشته انجام و طی عملیات‌های انجام شده تعداد ۱۰ نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری شدند. سرهنگ عزیزیان یادآور شد: در این طرح بیش از یک کیلوگرم انواع مواد مخدر از خرده فروشان مواد مخدر کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب در پایان با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک بویژه در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید