فلورنتینو پرز

فلورنتینو پرز

ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بر کسی پوشیده نیست که رئال مادرید در سال‌های اخیر برای خرید کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان باشگاه پاری سن ژرمن تلاش کرده و بسیاری ادعا می‌کنند وی طی یکی دو سال آینده بالاخره راهی برنابئو خواهد شد. اما حالا ال چیرینگیتو مدعی شد پی اس جی در مسیر تلاش برای جلوگیری از علاقه رئال مادرید به جذب مهاجم جوان خود، پیشنهاد جدید و حیرت انگیزی را به کیلیان امپاپه ارائه داده است. پاری سن ژرمن قصد دارد سالانه ۵۰ میلیون یورو به کیلیان امباپه پیشنهاد داده و قرارداد او را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند. البته این شبکه مدعی شد این پیشنهاد هنوز مورد موافقت امباپه قرار نگرفته و مشخص نیست آیا او در آینده قصد ماندن در پاریس را دارد یا خیر. رئال مادرید دو سال قبل و پیش از انتقال کیلیان امباپه به پاری سن ژرمن، با موناکو برای خرید وی به توافق رسیده بود، اما در نهایت خود امباپه تصمیم گرفت به پیشنهاد کهکشانی‌ها پاسخ منفی داده و راهی پاری سن ژرمن شود.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
رستوران «El Señorío de Alcocer» در منطقه چامارتین شهر مادرید که سال‌ها رستوران محبوب فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال بود، برای همیشه تعطیل شد. رستوران «El Señorío de Alcocer» سال ۱۹۸۲ بود که در منطقه چامارتین تاسیس شد و بیشتر غذاهای منطقه باسک و ناوارا در آن سرو می‌شد. پرز برای بسیاری از مناسبات کاری خود و قراردادهای خرید بازیکن و نیز تجاری تاریخی خود در رئال به این رستوران مرموز پناه می‌برد. رستورانی که در آن قرارداد‌های بسیار بزرگی امضا شده است و بسیاری از خریدهای کهکشانی‌های رئال در همین محل نهایی شدند. اکنون پرز مامن و پناهگاه مخفی و مرموز خود را از دست رفته می‌بیند.
روزنوروزنو4 روز قبل
من نیز تصور می‌کردم رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جذب او در تابستان امسال اقدام خواهند کرد. این اتفاق رخ نداده و متاسفانه بارسلونا مدت زیادی قهرمان اروپا نشده است. شرایط آنتوان گریزمان در بارسلونا: انتقال و بازی بازی کردن در بارسا کار ساده‌ای نیست. همه بازیکنان بارسلونا برنده بوده و سعی می‌کنند عناوین را بدست آورند، زیرا این همان چیزی است که هواداران می‌خواهند. اما من هرگز پیشنهادی رسمی نداشتم زیرا همه از تمایل من به ادامه حضور در بارسلونا اطلاع داشتند.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
به گزارش مارکا، عملیات انتقال گرت بیل و لوکا مودریچ به رئال مادرید از سوی او سخت شد، که رابطه چندان خوبی هم با فلورنتینو پرز ندارد. لوی از سا ۲۰۰۱ در تاتنهام است و طولانی‌ترین دوره مدیریت را بین سایر تیم‌های لیگ برتری دارد. رئال مادرید در سال ۲۰۱۳ برای خرید بیل مجبور به پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو و در سال ۲۰۱۲ برای خرید مودریچ ۴۰ میلیون یورو هزینه کردند. با اینحال، لوی و تاتنهام در مورد اریکسن موقعیت خوبی ندارند. طبق گزارش‌ها، رئال مادرید مشکلی با پرداخت ۲۰ الی ۲۵ میلیون یورو برای خرید اریکسن در نقل و انتقالات زمستانی ندارد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که لوی چه درخواستی می‌کند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- اینطور به نظر می‌رسد که روابط میان فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه مادریدی و زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی این تیم حسابی تیره و تار است. تا اینکه رئال مادرید ده روز پیش در بازی خانگی اش در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بروژ به یک تساوی رضایت داد. این شرایط اصلا برای فلورنتینو پرز رئیس باشگاه مادریدی قابل درک نیست و او زیدان، سرمربی تیمش را مسئول شرایط نامطلوب تیمش می‌داند. البته شنیده می‌شود که زیدان اطمینان دارد که تیمش از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مرحله بعد خواهد رسید و این بحران را به سرعت پشت سرخواهد گذاشت. حالا باید منتظر ماند و دید که در هفته‌های آتی رئالی‌ها به چه نتایجی دست خواهند یافت و خشم رئیس باشگاه مادریدی از سرمربی تیمش، کار را به کجا خواهد کشاند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، در طول سالها، در این رستوران خلوت و خصوصی، برخی از تصمیمات مهم و سرنوشت ساز باشگاه مادریدی اتخاذ می‌شد. اما چند روز پیش و بعد از چهاردهه، این رستوران تعطیل شد. رستورانی که محل جلسات مخفیانه سران باشگاه مادریدی بود و تصمیمات تجاری و متعددی در آن گرفته شده بود. پرز همواره یک میز رزرو شده دراین رستوران داشت و به خاطر آشنایی اش با مالک رستوران و کارمندان آنجا، این رستوران تبدیل به مکان دنجی برای مدیران باشگاه مادریدی شده بود. رئیس باشگاه مادریدی یکی از طرفداران پروپاقرص غذاهای این رستوران است و در زمان حیات همسرش، او به وفور همراه با همسرش به این رستوران می‌رفته و غذاهای مختلفی را سفارش می‌داده.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
رستورانی که به نوعی با نام رئال عجیبن شده است و از همان بدو تاسیس محبوب سران باشگاه رئال بود و در دوران ریاست فلورنتینو پرز این محبوبیت به اوج نیز رسید. پرز برای بسیاری از مناسبات کاری خود و قراردادهای خرید بازیکن و نیز تجاری تاریخی خود در رئال به این رستوران مرموز پناه می‌برد. رستورانی که در آن قرارداد‌های بسیار بزرگی امضا شده است و بسیاری از خریدهای کهکشانی‌های رئال در همین محل نهایی شدند. احتمالا بیشتر خریدهای کهکشانی دوران ریاست پرز نیز در همین محل به نتیجه رسیده‌اند. اکنون پرز مامن و پناهگاه مخفی و مرموز خود را از دست رفته می‌بیند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
در طول دوره کهکشانی‌ها ما ۷ نفر همدست بودیم و این، جو خطرناکی را در رختکن تیم ایجاد کرده بود. همیشه رختکن را به خوبی کنترل می‌کردیم و رابطه خوبی با هم داشتیم اما کاماچو اینطور نبود و فقط ۱۰ روز دوام آورد. بطری‌ها را از روی میز برندارید و نوشیدنی‌های قبل از شام را ممنوع نکنید وگرنه برای خودتان مشکل‌ساز می‌شود. او به حرف ما گوش نکرد و تنها ۳ ماه در مادرید دوام آورد. من، رونالدو را در سال ۱۹۹۳ دیدم و از آن روز به بعد همیشه و همه جا هم اتاقی بودیم.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: روبرتو کارلوس، ستاره برزیلی سابق تیم فوتبال رئال مادرید در اظهاراتی جنجالی ادعا کرد در دوران او، بازیکنان بزرگ اجازه نمی‌دادند مربیان اعمال قدرت کنند و نظم و انضباط را در تیم به وجود بیاورند. در طول دوره کهکشانی‌ها ما ۷ نفر همدست بودیم و این، جو خطرناکی را در رختکن تیم ایجاد کرده بود. همیشه رختکن را به خوبی کنترل می‌کردیم و رابطه خوبی با هم داشتیم اما کاماچو اینطور نبود و فقط ۱۰ روز دوام آورد. بطری‌ها را از روی میز برندارید و نوشیدنی‌های قبل از شام را ممنوع نکنید وگرنه برای خودتان مشکل‌ساز می‌شود. من، رونالدو را در سال ۱۹۹۳ دیدم و از آن روز به بعد همیشه و همه جا هم اتاقی بودیم.
طرفداریطرفداری5 روز قبل
طرفداری- کارلوس ابتدا در مورد تجربه همکاری با ویسنته دل بوسکه صحبت کرد که در سال ۲۰۰۳ بعد از قهرمانی در لالیگا، از رئال مادرید جدا شد. به گزارش AS، روبرتو کارلوس در این باره گفت: او بیشتر شبیه یک دوست بود. او به رختکن آمد، به همه سلام داد و بسیار جدی بود، مردی که تاریخچه بلند بالایی در رئال مادرید دارد. بطری‌ها را از روی میز برندارید، یا نوشیدنی‌های قبل از شام را ممنوع نکنید، وگرنه برای خودتان مشکل ساز می‌شود. " در پایان کارلوس راجع به هم تیمی و دوست صمیمی خود، رونالدو نیز گفت:
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 روز قبل
اختصاصی | تیبو کورتوا سنگربان منفور رئال مادرید جایگاهی بسیار بد را در میان کادر فنی و هواداران این تیم کسب کرده است. ورزش ۱۱ - تیبو کورتوا سنگربانی که در راستای تقویت خط دروازۀ رئال مادرید به این تیم اضافه شده بود، وضعیتی بسیار بحرانی و متزلزل را در این تیم پیدا کرده و حتی اعتماد فلورنتینو پرز را به عنوان اصلی‌ترین حامی خود از دست داده تا سپیدهای مادریدی جبهه‌ای بسیار سخت را بر علیه این بازیکن ایجاد نمایند. تیبو کورتوااکنون آلفونسو آرئولا به عنوان سنگربان اول رئال مادرید در درون دروازه قرار می‌گیرد و گفته می‌شود که او در ال کلاسیکو نیز سنگربان فیکس تیمش خواهد بود؛ نکتۀ جالب اینجاست که کورتوا به دلیل ناراحتی از تصمیمات زیدان، در تمرینات بسیار نامنظم ظاهر می‌شود و طبق ادعاهای رسانه‌های مادریدی، اگر این وضعیت همچنان ادامه داشته باشد، او به طور کلی از رئال مادرید کنار گذاشته خواهد شد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در گفت‌وگو با «رادیو کاتالونیا» اسپانیا مدعی شد گمان می‌کرده نیمار، تابستان امسال به رئال مادرید خواهد پیوست. نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن تابستان اخیر تلاش زیادی برای بازگشت به بارسلونا انجام داد، اما در کنار آن خبر‌هایی هم درباره پیوستن او به رئال ماردید هم منتشر شد. لیونل مسی، همبازی پیشین نیمار که علاقه زیادی به بازگشت این بازیکن به بارسلونا دارد در واکنش به این موضوع گفت: صادقانه می‌گویم که تصور می‌کردم اگر تابستان امسال انتقال نیمار به بارسلونا نهایی نشود، او حتما راهی رئال مادرید خواهد شد، زیرا احساس می‌کردم وی به دنبال جدایی از پاری‌سن‌ژرمن است. خود نیمار در این خصوص صحبت کرده و مدعی شده بود به دنبال ایجاد تغییر در زندگی ورزشی خود و ترک پاریس است. من تصور می‌کردم رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جذب او در تابستان امسال اقدام خواهند کرد.
ایلناایلنا6 روز قبل
برنده پنج بار توپ طلا تصور کرد که در صورت عدم بازگشت نیمار به نیوکمپ، مهاجم پاری سن ژرمن به برنابئو می‌رود. به گزارش ایلنا، لیونل مسی کاپیتان بارسلونا اعتراف کرد که در عدم موفقیت بارسلونا برای بازگشت نیمار به نیوکمپ ترس داشته تا این بازیکن به رئال مادرید برود. نیمار برزیلی قرار بود در تابستان امسال به دلیل مسائل انضباطی و مشکلات با سران باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه را ترک کند اما او در نهایت در لوشامپیونه باقی ماند. بارسلونا و رئال مادرید برای خرید این بازیکن ۲۷ ساله رقابت سختی داشتند اما در نهایت هیچکدام نتوانستند با درخواست‌های مالی باشگاه پاری سن ژرمن کنار بیایند. لیونل مسی در اظهار نظر جدیدش درباره بازگشت نیمار به نیوکمپ اظهار داشت: من صادقانه فکر می‌کردم در این پنجره نقل و انتقالات اگر نیمار به اینجا (بارسلونا) نیاید، او به مادرید می‌رود.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
لیونل مسی، کاپیتان ۳۱ ساله بارسلونا در مصاحبه‌ای مفصل در مورد تمامی مسائل پیرامون خود صحبت کرده است؛ از نیمار تا جدایی رونالدو از رئال و لیگ قهرمانان. من نیز تصور می‌کردم رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جذب او در تابستان امسال اقدام خواهند کرد. نیمار یکی از بهترین بازیکنان جهان بوده و باعث می‌شود ما شانس بیشتری برای کسب عناوین داشته باشیم. شرایط آنتوان گریزمان در بارسلونا: انتقال و بازی بازی کردن در بارسا کار ساده‌ای نیست. رئال مادرید همین حالا نیز بازیکنان زیادی دارد که به آنها اجازه می‌دهد برای هر کسب هر عنوانی بجنگند و آنها تاریخچه‌ای بزرگ دارند. "
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
«لیونل مسی» اعتراف کرد که فکر پیوستن «نیمار» به رئال مادرید به جای بارسلونا در تابستان سال جاری، او را به وحشت انداخته بود. اعتمادآنلاین|‌ ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در آن برهه به هیچ عنوان تمایل خود را برای ترک پاریس پنهان نکرد و در نتیجه هر ۲ غول اسپانیا خواهان به خدمت گرفتن وی شدند. در این بین، مسی در مصاحبه با رادیو راک وان اسپانیا اظهار داشت: راستش را بخواهید فکر کردم اگر نیمار به اینجا (نیوکمپ) نیاید، به رئال مادرید ملحق خواهد شد؛ او با تمام وجود قصد ترک پاریس را داشت و این موضوع را به وضوح نشان داد. وی ادامه داد: و من فکر کردم فلورنتینو پرز و رئال مادرید قصد دارند برای خرید او حقه‌ای بزنند. منبع: ایرنا
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در تابستان امسال اخبار و شایعات زیادی حول محور نیمار، ستاره برزیلی و ۲۷ ساله پاری سن ژرمن وجود داشت و علیرغم تمامی گمانه زنی‌ها، وی در آخر نه راهی بارسا و نه راهی رئال مادرید شده و در پاریس ماندگار شد. لیونل مسی گفت: "صادقانه بگویم تصور می‌کردم اگر انتقال نیمار به بارسلونا در تابستان امسال نهایی نشود، او حتما راهی رئال مادرید خواهد شد، زیرا احساس می‌کردم وی به دنبال جدایی از پاری سن ژرمن است. من نیز تصور می‌کردم رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جذب او در تابستان امسال اقدام خواهند کرد. لیونل مسی گفت: "تصور اینکه دمبله چنین جمله‌ای را خطاب به متئو لاهوز گفته باشد بسیار دشوار است. ارنستو والورده نیز چنین چیزی را در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی تکرار کرد و در واقع هنوز برای عثمان دمبله، اسپانیش صحبت کردن دشوار است. "
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- لیونل مسی می‌گوید تصورش این بود که اگر نیمار به نیوکمپ بازنگردد، آنگاه حتما راهی رئال مادرید می‌شود. نیمار در تابستان ۲۰۱۹، به دنبال انتقال به بارسلونا بود و حتی خبرهایی مبنی بر علاقه رئال مادرید به وی نیز به گوش می‌رسید. به نقل از مارکا لیونل مسی در مصاحبه با El Mon a RAC۱ که روز چهارشنبه این گفتگو به طور کامل پخش خواهد شد، گفت:
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگو با برنامه «ال مون آ راک ۱» صحبتهای جالبی را برزبان آورده است. نسخه کامل این گفتگو روز چهارشنبه منتشر خواهد شد ولی گزیده‌ای ازاین گفتگو منتشر شده که خواندنش خالی از لطف نیست. به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، مسی درمورد تابستان مبهمی که نیمار پشت سرگذاشته نظرش را ابراز کرد و گفت: «راستش در آن بازه زمانی و به ویژه در شرایط این چنینی بازار با خودم فکر می‌کردم که اگر نیمار به بارسا نیاید، به رئال مادرید خواهد رفت. چون فکر می‌کردم که او انگیزه‌های فراوانی برای ترک پاری سن ژرمن دارد. نیمار این را ثابت کرده بود و انگیزه‌های زیادی برای اعمال یک تغییر داشت و می‌خواست پاریس را ترک کند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
امروز نشریه اسپانیایی آ. اس مدعی شد گابریل ژسوس، مهاجم جوان سیتیزن‌ها می‌تواند یکی از اهداف نقل و انتقالاتی رئال مادرید در فصل ژانویه باشد. با توجه به درخشش سرخیو آگوئرو در ماه‌های اخیر، گابریل ژسوس کمتر فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا کرده و رئال مادرید می‌تواند مقصد جذابی برای این بازیکن باشد. علیرغم جذب لوکا یوویچ صرب در تابستان امسال، این مهاجم جوان شروع چندان خوبی در رئال مادرید نداشته و بخش زیادی از هفته‌های اخیر را نیز به دلیل مصدومیت از دست داده است. اخباری در این روزها در مورد عدم تمایل زیدان به حفظ لوکا یوویچ منتشر شده و ممکن است گابریل ژسوس جانشین این مهاجم جوان لقب گیرد. چندی قبل اخباری در مورد تمایل سیتی به فروش گابریل ژسوس به بایرن مونیخ به جای لروی سانه منتشر شده بود که این اخبار از سوی مهاجم جوان سیتیزن‌ها تکذیب شد.

۱۰ انتقال گران‌قیمت سه دهه اخیر اروپا

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
آنتونیو کونته، سرمربی فعلی اینتر فصل قبل فاصله زیادی با هدایت رئال مادرید نداشت. آنتونیو کونته تابستان امسال و بعد از یک سال دوری از دنیای مربیگری، هدایت اینتر را بر عهده گرفت و نتایج تا اینجای فصل نراتزوری نشان داده این تیم انتخاب خوبی داشته است، اما ممکن بود آنتونیو کونته در حال حاضر هدایت رئال مادرید را در دست داشته باشد. نشریه کالچومرکاتو مدعی شد سال گذشته رئال مادرید در دو مقطع قصد داشته برای عقد قرارداد با آنتونیو کونته اقدام کند که سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیایی کهکشانی‌ها مخالفت کرده است. ابتدا و بعد از شکست سنگین رئال مادرید با ۵ گل در خانه بارسلونا بود که فلورنتینو پرز تصمیم به اخراج خولن لوپتگی گرفت و در ادامه علاقمند به حضور کونته بود، اما سرخیو راموس علاقه‌ای به رخ دادن این اتفاق نشان نداد. نه سولاری در دوران کوتاه مدت حضور خود نتایج چندان خوبی گرفت و نه زیدان هنوز موفق به ساختن تیمی شبیه به تیم اولین دوره حضور خود در رئال مادرید شده است، با توجه به سوابق درخشان کونته، شاید سرنوشت لوس بلانکوس با هدایت او بهتر از دو گزینه دیگر رقم می‌خورد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
آنتونیو کونته، سرمربی فعلی اینتر فصل قبل فاصله زیادی به هدایت رئال مادرید نداشت. به گزارش «ورزش سه»، آنتونیو کونته تابستان امسال و بعد از یک سال دوری از دنیای مربیگری، هدایت اینتر را بر عهده گرفت و نتایج تا اینجای فصل نراتزوری نشان داده این تیم انتخاب خوبی داشته است، اما ممکن بود آنتونیو کونته در حال حاضر هدایت رئال مادرید را در دست داشته باشد. نشریه کالچومرکاتو مدعی شد سال گذشته رئال مادرید در دو مقطع قصد داشته برای عقد قرارداد با آنتونیو کونته اقدام کند که سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیایی کهکشانی‌ها مخالفت کرده است. ابتدا و بعد از شکست سنگین رئال مادرید با ۵ گل در خانه بارسلونا بود که فلورنتینو پرز تصمیم به اخراج خولن لوپتگی گرفت و در ادامه علاقمند به حضور کونته بود، اما سرخیو راموس علاقه‌ای به رخ دادن این اتفاق نشان نداد. نه سولاری در دوران کوتاه مدت حضور خود نتایج چندان خوبی گرفت و نه زیدان هنوز موفق به ساختن تیمی شبیه به تیم اولین دوره حضور خود در رئال مادرید شده است، با توجه به سوابق درخشان کونته، شاید سرنوشت لوس بلانکوس با هدایت او بهتر از دو گزینه دیگر رقم می‌خورد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
قرار گرفتن رئال مادرید در قعر جدول گروه A چمپیونزلیگ با وجود صدرنشینی در لالیگا، مدیران رئال را نگران کرده و به فکر تقویت این تیم در ماه ژانویه انداخت است. رئال مادرید با اینکه در حال حاضر با ۱۵ امتیاز صدرنشین فصل جدید لالیگا است ولی در لیگ قهرمانان شرایط برای این تیم متفاوت است. در این وضعیت، مدیران ارشد رئال و زین‌الدین زیدان راه‌حل خروج از بحران را تقویت تیم در فرصت نقل و انتقالاتی ژانویه می‌دانند. کاماوینگا، ستاره ۱۶ساله باشگاه فرانسوی رن هم دیگر گزینه‌ای است که مدیران رئال مد نظر قرار داده‌اند. مارکا می‌گوید کریستین اریکسن از تمدید قرارداد با تاتنهام خودداری کرده و منتظر تماس نهایی رئال است اما به گزارش این روزنامه تنها گزینه مد نظر زیدان و رئال اریکسن نیست.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، تابستان امسال رئال مادرید سخت به دنبال جذب پل پوگبا بود اما در نهایت به دلیل درخواست بالای منچستری‌ها انتقال او ممکن نشد. یونایتد ۱۷۰ میلیون یورو برای پوگبا می‌خواست اما رئال حاضر به پرداخت این مبلغ نشد. امروز نشریه دیلی استار ادعای عجیبی را مطرح کرد مبنی بر اینکه فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید خود شخصا جذب پوگبا را وتو کرده و حتی تلاش داشت تا سرخیو راموس نیز از رئال برود به این دلیل که زمینه برای بازگشت ژوزه مورینیو مهیا شود. پوگبا هم در صورت انتقال به رئال، مانعی دیگر محسوب می‌شد. پس از تساوی شب گذشته رئال برابر بروژ و وضعیت بغرنج این تیم در لیگ قهرمانان، احتمال برکناری زیدان و بازگشت مورینیو بیشتر از قبل شده است.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
لالیگا هم می‌خواهد برای بیشتر دیده شدن در دنیا ارزش مالی پخش مسابقات را بالا ببریم. البته لالیگا از قدیم همینطور بودده و بازیکنانی مثل مارادونا، دی استفانو و رونالدو در این لیگ بازی می‌کردند. -۲۰ میلیون نفر مسابقه ویارئال و اسپانیول را دیدند و این بازی پربیننده‌ترین بازی لالیگا شد. لیگ ایران از جذاب‌ترین لیگ‌های ایران است و باید برای حق پخش تلویزنی به یک راه حل برسند. ما از مربیان لالیگا و بازیکنان معروف دعوت می‌کنیم و امیدواریم که شاید یکی از همین بازیکنان به لالیگا بیاید و بازی کند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
خبرگزاری میزان: فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید گزینه اصلی خود برای سرمربیگری این تیم پس از جدایی احتمالی زین‌الدین زیدان را مشخص کرده است. در این راستا، ژوزه مورینیو به شدت دوباره به نیمکت تیم رئال مادرید نزدیک شده است. این مربی که پس از اخراج از منچستریونایتد هنوز بدون تیم است پیشنهادات ۵ باشگاه از جمله میلان را رد کرده تا دوباره سرمربی رئال مادرید شود. زیدان هم با وجود اینکه رئال مادرید را کمی از بحران خارج کرده و تیمش را به صدر جدول لالیگا رسانده، هنوز از سوی رسانه‌ها، هواداران و مدیران باشگاه تحت فشار و ممکن است از سمت خود استعفا دهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید گزینه اصلی خود برای سرمربیگری این تیم پس از جدایی احتمالی زین‌الدین زیدان را مشخص کرده است. در این راستا، ژوزه مورینیو به شدت دوباره به نیمکت تیم رئال مادرید نزدیک شده است. این مربی که پس از اخراج از منچستریونایتد هنوز بدون تیم است پیشنهادات ۵ باشگاه از جمله میلان را رد کرده تا دوباره سرمربی رئال مادرید شود. زیدان هم با وجود اینکه رئال مادرید را کمی از بحران خارج کرده و تیمش را به صدر جدول لالیگا رسانده، هنوز از سوی رسانه‌ها، هواداران و مدیران باشگاه تحت فشار و ممکن است از سمت خود استعفا دهد. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، فوتبال بانوان در ماه‌های اخیر به شدت مورد توجه فوتبالدوستان در سراسر دنیا قرار گرفته و مگان راپینو یکی از بازیکنان جنجالی این عرصه بوده است. اما نشریه آ. اس امروز اعلام کرد مگان راپینو مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است. تیم بانوان رئال مادرید اخیرا تشکیل شده و از سال ۲۰۲۰ با نام رسمی این باشگاه فعالیت خواهد کرد. اگرچه مگان راپینو چندی قبل خبر از علاقه خود به بازی کردن در باسلونا داد، اما رئال مادرید همچنان علاقمند به خرید این مهاجم جنجالی است. سبک بازی بازی بارسلونا برای من زیبا و الهام بخش است و دیدن بازی بارسا من را خوشحال می‌کند. "
روزنوروزنو2 هفته قبل
روزنامه انگلیسی میرر مدعی شد درحالی‌که زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید به دلیل کسب نتایج ضعیف در ابتدای فصل جاری در برنابئو به شدت تحت فشار قرار دارد، مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام گزینه اول جانشینی او به حساب می‌آید و فلورنتینو پرز، رئیس رئال علاقه زیادی به انتقال پوچتینو به برنابئو دارد. میرر مدعی شد رئال مادرید همچنان در حال بررسی جوانب مختلف اخراج زیدان است ولی در نهایت اگر تصمیم باشگاه بر اخراج زیدان باشد، پوچتینو گزینه اول مادریدی‌ها برای جانشینی او خواهد بود. زین‌الدین زیدان روز یکشنبه با پیروزی بر سویا تیمش را به رده دوم جدول لالیگا رساند ولی آنچه مدیران رئال را به شدت نگران کرده شکست هفته گذشته رئال مقابل PSG در پاریس بوده. شکستی که در حلقه‌های مدیریتی باشگاه مادریدی بسیار مهم و نگران‌کننده توصیف شده است. میرر می‌گوید همه این‌ها نتوانسته رئال مادرید را از علاقه خود به سرمربی آرژانتینی تاتنهام منصرف کند و فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه یکی از هواداران جدی پوچتینو است.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
روزنامه میرر می‌گوید مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام گزینه اول رئال مادرید برای جانشینی زین‌الدین زیدان است که این روزها در این تیم به شدت تحت فشار قرار دارد. به گزارش «ورزش سه»، روزنامه انگلیسی میرر مدعی شد درحالی‌که زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید به دلیل کسب نتایج ضعیف در ابتدای فصل جاری در برنابئو به شدت تحت فشار قرار دارد، مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام گزینه اول جانشینی او به حساب می‌آید و فلورنتینو پرز، رئیس رئال علاقه زیادی به انتقال پوچتینو به برنابئو دارد. میرر مدعی شد رئال مادرید همچنان در حال بررسی جوانب مختلف اخراج زیدان است ولی در نهایت اگر تصمیم باشگاه بر اخراج زیدان باشد، پوچتینو گزینه اول مادریدی‌ها برای جانشینی او خواهد بود. زین‌الدین زیدان روز یکشنبه با پیروزی بر سویا تیمش را به رده دوم جدول لالیگا رساند ولی آنچه مدیران رئال را به شدت نگران کرده شکست هفته گذشته رئال مقابل PSG در پاریس بوده. میرر می‌گوید همه این‌ها نتوانسته رئال مادرید را از علاقه خود به سرمربی آرژانتینی تاتنهام منصرف کند و فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه یکی از هواداران جدی پوچتینو است.

به انتهای لیست رسیدید