فلیکس سانچز

فلیکس سانچز

وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، فلیکس سانچز که قطر را برای نخستین بار به عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا رساند، اظهار داشت: مهمترین مأموریت ما ساختن تیمی قدرتمند است که در جام جهانی فوتبال قطر را به رؤیاهایش برساند. این یعنی ما تنها به دنبال حضور در جام جهانی نخواهیم بود، بلکه می‌خواهیم در اولین حضورمان تاریخ‌ساز باشیم. سرمربی تیم ملی فوتبال قطر درباره حضور این تیم در کوپا آمریکا گفت: بهترین فرصت برای ما فراهم شده است که توانایی‌های‌مان را مورد آزمایش قرار بدهیم. سانچز همچنین با اشاره به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا یادآور شد: این موفقیت تصادفی نبود. خوشحالم که فدراسیون فوتبال قطر باز هم به من اعتماد کرده و با تمدید قرارداد به کار خودم در این تیم ادامه می‌دهم.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به زودی در برزیل آغاز می‌شود. قطر و ژاپن در این دوره به عنوان تیم‌های میهمان حاضر هستند. قطر در گروه خود با تیم‌های کلمبیا، پاراگوئه و آرژانتین هم گروه است. لیست تیم ملی قطر با نظر فلیکس سانچز، سرمربی موفق اسپانیایی به شرح زیر اعلام شد:
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- رقابت‌های کوپا آمریکا به زودی در برزیل آغاز می‌شود. قطر و ژاپن در این دوره به عنوان تیم‌های میهمان در کوپا آمریکا حاضر هستند. قطر در گروه خود با تیم‌های کلمبیا، پاراگوئه و آرژانتین هم گروه است. لیست تیم ملی قطر با نظر فلیکس سانچز، سرمربی موفق اسپانیایی به شرح زیر اعلام شده است:
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، رسانه استادالدوحه قطر دقایقی پیش خبر تمدید قرارداد فدارسیون فوتبال این کشور با فلیکس سانچز را منتشر کرد. از جمله مقاصد احتمالی او می‌توان به کشور ایران اشاره کرد. تیم ملی قطر باید از روز ۲۴ خرداد ماه به عنوان یکی از میهمانان ویژه در مسابقات جام ملتهای آمریکای جنوبی در کشور برزیل حاضر شود. در روزهای اخیر فلیکس سانچز گفته بود نگرانی بابت تمدید نشدن قراردادش ندارد و تمرکزش تنها روی کوپا آمه ریکا است. امروز خبر تمدید قرارداد این مربی، نشان از توجه قطر برای ادامه موفقیت در سال‌های آتی و بالاتر بردن میزان این موفقیت است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
وینفرد شفر که ثابت کرده بود مربی اهل مصالحه و مداراست را در آستانه اتمام فصل به بدترین شکل ممکن از کار برکنار کرده و حالا باید منتظر عواقب این رفتار باشند. عجیب‌تر از این موضوع انتقاد مدیران وزارتخانه از گرانی قیمت ارز و توصیه به مدیران باشگاه‌ها برای استفاده از مربیان وطنی است. سوال روز در چنین شرایطی جستجوی مسئولان فدراسیون فوتبال برای پیدا کردن سرمربی خارجی کارنامه دار بهتر از کی روش است. موضوعی که پیش از هر فردی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با توئیت کردن اسامی زین الدین زیدان، خوزه مورینیو و یورگن کلینزمن به آن دامن زده و رؤسای فدراسیون فوتبال نیز پیرو همین تفکر مدعی شدند یکی بهتر از کی روش را به خدمت خواهند گرفت! شاید هم متولیان ورزش کشور به دنبال یک مربی خوب خارجی هستند که پولش را به ریال دریافت کند!؟
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | تیم ملی فوتبال قطر برای آماده‌سازی جدی در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به مصاف برزیل خواهد رفت. ورزش ۱۱ - از تاریخ ۲۴ خرداد ماه سال جاری تا ۱۶ تیر ماه، رقابت‌های جام ملت‌های آمریکای جنوبی، موسوم به کوپا آمه‌ریکا، در کشور برزیل برگزار خواهد شد. در این دوره از رقابت‌ها، دو تیم قطر و ژاپن به عنوان میهمانان خارجی از قاره آسیا دعوت شده و حضور خواهند داشت. از این‌رو قرار است تیم ملی فوتبال قطر در روز پانزدهم خرداد ماه دیداری تدارکاتی با تیم ملی برزیل داشته باشد. گفتنی است، تیم ملی فوتبال قطر در گروه B مسابقات کوپا آمه‌ریکا با تیم‌های آرژانتین، کلمبیا و پاراگوئه همگروه است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
سرمربی موفق تیم ملی قطر در آخرین صحبت‌های خود گفته که قراردادش با این تیم هنوز تمدید نشده اما از این بابت نگران نیست، چرا که تمرکز او روی مسابقات کوپا آمه ریکا است. او درباره این موضوع گفت: قرارداد من در پایان ماه جولای، یعنی پس از رقابت‌های کوپا آمه ریکا، به اتمام می‌رسد. این موضوع الان مرا نگران نمی‌کند و تمرکز من به صورت کامل روی حضور در جام ملتهای آمریکای جنوبی است. او در ادامه پیرامون سوالی درباره آماده سازی تیم قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: بهترین اقدامات را برای این مسئله به کار خواهیم گرفت. درهای تیم ملی به روی هر بازیکنی که توانایی خود را نشان دهد، باز است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
تیم ملی فوتبال قطر در دیداری دوستانه قبل از مسابقات کوپا آمه ریکا به مصاف برزیل خواهد رفت. در این دوره از رقابت‌ها، دو تیم قطر و ژاپن به عنوان میهمانان خارجی از قاره آسیا دعوت شده و حضور خواهند داشت. اردوی تیم ملی قطر از روز دوم خرداد در کشور آمریکا برگزار خواهد شد. از این رو، قرار است تیم ملی فوتبال قطر در روز پانزدهم خرداد ماه دیداری تدارکاتی با تیم ملی برزیل داشته باشد. گفتنی است، تیم ملی فوتبال قطر در گروه B مسابقات کوپا آمه ریکا با تیم‌های آرژانتین، کلمبیا و پاراگوئه همگروه است.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
پس از مدتها دوباره نام یورگن کلینزمن به عنوان یکی از نامزدهای جدی هدایت تیم ملی مطرح شده است. به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، معمای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ورود یک نام جدید ادامه خواهد یافت؛ درست مثل یک بازی پانتومیم که جماعتی کثیر مشغول حدس زدن نام نهایی هستند. ستاره پیشین تیم ملی آلمان و سرمربی سال‌های نه چندان دور ژرمن‌ها و بایرن مونیخ، ابتدا توسط مازیار ناظمی به عنوان یک کاندیدا برای این پست بسیار مهم معرفی شد. کلینزمن قبلا در هیبت سرمربی تیم ملی آلمان به ایران سفر کرده و البته و یک بار نیز با لباس تیم ملی این کشور در جام جهانی به ایران گل زده است. یورگن کلینزمن در سال ۲۰۰۴ به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان برای دیدار دوستانه با ایران به ورزشگاه آزادی آمد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
پس از مدتها دوباره نام یورگن کلینزمن به عنوان یکی از نامزدهای جدی هدایت تیم ملی مطرح شده است. معمای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ورود یک نام جدید ادامه خواهد یافت؛ درست مثل یک بازی پانتومیم که جماعتی کثیر مشغول حدس زدن نام نهایی هستند. ستاره پیشین تیم ملی آلمان و سرمربی سال‌های نه چندان دور ژرمن‌ها و بایرن مونیخ، ابتدا توسط مازیار ناظمی به عنوان یک کاندیدا برای این پست بسیار مهم معرفی شد. اما پس از مدتی جریان‌های خبری درباره این موضوع فروکش کرد و مسئولان فدراسیون فوتبال هم اعلام کردند که انتخاب سرمربی در آینده‌ای نه چندان دور صورت می‌گیرد. کلینزمن قبلا در هیبت سرمربی تیم ملی آلمان به ایران سفر کرده و البته و یک بار نیز با لباس تیم ملی این کشور در جام جهانی به ایران گل زده است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
در ابتدای این راه همانطور که مشخص بود، اسامی زیادی به عنوان گزینه‌های هدایت تیم ملی مطرح شد. ستاره پیشین تیم ملی آلمان و سرمربی سال‌های نه چندان دور ژرمن‌ها و تیم ملی آمریکا، توسط مازیار ناظمی به عنوان یک کاندیدا برای این پست بسیار مهم معرفی شد. برخی منابع می‌گویند که یورگن کلینزمن آلمانی انتخاب فدراسیون ایران خواهد بود و این سرمربی به زودی هدایت ایران را بر عهده می‌گیرد تا مسئولیت‌های مهمی از جمله صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ را به انجام برساند. همچنین یکی از فعالان بازار نقل و انتقالات هم در صفحه شخصی خود در فضای مجازی این مسئله را تایید کرده و از یورگن کلینزمن به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی ایران یاده کرده است. باید دید این موضوع تا چه اندازه صحت دارد و در نهایت این پروسه مهم برای تعیین سرمربی تیم ملی ایران به کجا ختم می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
ورزش سه: معمای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ورود یک نام جدید ادامه خواهد یافت؛ درست مثل یک بازی پانتومیم که جماعتی کثیر مشغول حدس زدن نام نهایی هستند. ستاره پیشین تیم ملی آلمان و سرمربی سال‌های نه چندان دور ژرمن‌ها و بایرن مونیخ، ابتدا توسط مازیار ناظمی به عنوان یک کاندیدا برای این پست بسیار مهم معرفی شد. اما پس از مدتی جریان‌های خبری درباره این موضوع فروکش کرد و مسئولان فدراسیون فوتبال هم اعلام کردند که انتخاب سرمربی در آینده‌ای نه چندان دور صورت می‌گیرد. بازیکن بزرگ و جذابی که هفته گذشته در افتتاحیه ورزشگاه جدید تاتنهام حاضر بود و با لباس دو تیم اینتر و اسپرز به میدان رفت. کلینزمن قبلا در هیبت سرمربی تیم ملی آلمان به ایران سفر کرده و البته و یک بار نیز با لباس تیم ملی این کشور در جام جهانی به ایران گل زده است.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، قطری‌ها که چندی پیش موفق شدند خود را به قهرمانی آسیا برسانند این روزها را به استراحت می‌گذرانند تا بتوانند برنامه ریزی خود را برای موفقیت در کوپا آمریکا پیش ببرند. این تصمیم کادرفنی و مدیریت تیم‌های ملی تنها به دلیل وضعیت بدنی بازیکنان این تیم است. این اردو در حالی در این تاریخ برگزار می‌شود که بازی‌های کوپا آمریکا از ۱۴ ژوئن تا ۷ جولای در برزیل برگزار می‌شود. نکته ویژه این اردو پایان بازی‌های تمامی بازیکنان تیم ملی قطر (به غیر از لیگ قهرمانان آسیا) است. بازی‌های کونکاکاف تقریبا همزمان با بازی‌های کوپا آمریکا برگزار خواهد شد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم, با توجه به فشردگی برنامه‌ها و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال قطر در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ علی‌رغم برنامه‌ریزی به منظور برگزاری دو بازی تدارکاتی در فیفا‌دی‌های پیش رو، اردوها و بازی‌های تدارکاتی قهرمان جام ملت‌های آسیا لغو شد. بر این اساس با وجود تعطیلی رقابت‌های لیگ قطر در ماه مارس، تیم ملی فوتبال این کشور اردویی نخواهد داشت. بازیکنان سه تیم قطری حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در اختیار باشگاه‌های‌شان قرار می‌گیرند و فلیکس سانچز، سرمربی اسپانیایی عنابی‌ها نیز به منظور گذراندن مرخصی در تعطیلات راهی کشورش خواهد شد. تیم ملی قطر پس از این استراحت کوتاه مدت برای حضور در اردوی بعدی، دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال برزیل در روز ۵ ژوئن همچنین کوپا آمریکا آماده می‌شود. انتهای پیام/
تابناکتابناک3 ماه قبل
سایپای ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد میهمان الریان بود و ذوب‌آهن ایران نیز در ورزشگاه ثانی بن جاسم به مصاف الغرافه رفت. الریان با شکست سایپا در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان روبه‌رو خواهد شد. الغرافه قطر ۲-۰ ذوب آهن ایران؛ مهدی طارمی (دقیقه ۳۶): روی یک کار هماهنگ و تمرین شده از سوی بازیکنان الغرافه توپ به مهدی طارمی رسید که مهاجم ایرانی الغرافه با یک بغل پای فنی و دقیق، دروازه رشید مظاهری و ذوب آهن را باز نمود. پاس گل را زننده گل اول این بازی یعنی احمد علاءالدین برای مهاجم شماره ۹ قطر فراهم نمود. الغرافه قطر ۳-۲ ذوب آهن ایران؛ محمد نژاد مهدی (دقیقه ۷۸): ضربه کرنر ارسالی از سمت چپ را محمد نژادمهدی با یک شوت دیدنی و سرضرب بعد از چرخشی استادانه، به گل سوم ذوب آهن تبدیل می‌کند.
تابناکتابناک3 ماه قبل
سایپای ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد میهمان الریان بود و ذوب‌آهن ایران نیز در ورزشگاه ثانی بن جاسم به مصاف الغرافه رفت. الریان با شکست سایپا در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان روبه‌رو خواهد شد. الغرافه قطر دو - صفر ذوب آهن ایران؛ مهدی طارمی (دقیقه ۳۶): روی یک کار هماهنگ و تمرین شده از سوی بازیکنان الغرافه توپ به مهدی طارمی رسید که مهاجم ایرانی الغرافه با یک بغل پای فنی و دقیق، دروازه رشید مظاهری و ذوب آهن را باز نمود. پاس گل را زننده گل اول این بازی یعنی احمد علاءالدین برای مهاجم شماره ۹ قطر فراهم نمود. الغرافه قطر ۳-۲ ذوب آهن ایران؛ محمد نژاد مهدی (دقیقه ۷۸): ضربه کرنر ارسالی از سمت چپ را محمد نژادمهدی با یک شوت دیدنی و سرضرب بعد از چرخشی استادانه، به گل سوم ذوب آهن تبدیل می‌کند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
استقلال تیم قابل احترامی است و از نظر فوتبال تاکتیکی تیم دوم یا سوم ایران است. مدیریت استقلال دقیقا چه‌کار می‌کند؟ برای کشور ما بد است که بگوییم دارنده دو قهرمانی آسیا زمین تمرین ندارد. مدیریت فوتبال در ایرانمدیریت فوتبال ایران فقط پول خرج کردن است. همه می‌گویند تیم ملی ۹۸ بهترین تیم ایران بود چرا که خیلی تهاجمی بود. وزارت ورزش هم به جای اینکه به وریا گیر بدهد اشتباهات را قبول کند و برای ورزش ایران بهتر برنامه ریزی کند.
ایلناایلنا4 ماه قبل
یعنی هر بازیکنی که آقای شفر خواسته خریداری شده اما الان موقع عملکرد و نتیجه است. متاسفانه هنوز این مشاهده نشده با توجه به اینکه دست آقای شفر با توجه به مهره‌های روی نیمکت برای هر نوع فوتبال ارائه کردنی باز است. بیشترین فعالیتی که از آقای شفر دیده‌ایم کنار خط است و روز مسابقه به داوری اعتراض می‌کنند. در صورتی که ما از آقای شفر می‌خواهیم به سازماندهی تمرینات کمک کنند. الان باید ببینیم باشگاه استقلال شرایطی دارد که در لیگ قهرمانان آسیا رقابت کند یا خیر.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ماه قبل
کم‌کمک داریم فراموش می‌کنیم آنچه ناسزاوارانه، در جام ملت‌ها بر تیم ملى رفت! در هیچ سطح و هیچ کلاسى! بازى‌هاى لیگ برتر، آیینه خوش‌نمایى از دار و ندار فوتبال ماست! می‌توان هشدار داد که پرسپولیس، با این بضاعت حرکتى که «اینک» دارد، در لیگ آسیا، به زمین سفت می‌رسد! با این اوصاف، هم در لیگ برتر حریفان دندان گردى می‌کنند مثل فولاد و هم باید نگران «السد» و بقیه بود! الکویت از تیم ٥، ٦ سال پیش السد قطر، الاهلى قطر و الشباب قطر، بهتر بود!
ایلناایلنا4 ماه قبل
دومی هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ است. هرچند فلیکس سانچز جوان توانست قطر را به قهرمانی جام ملت‌های آسیا برساند، ولی بعید نیست مسوولان قطری به دنبال یک نام بزرگ مثل ونگر باشند. با این حال عکسی از او کنار بازیکنان تیم ملی قطر منتشر شده که احتمال پذیرش هدایت تیم ملی قطر را بیشتر می‌کند. ظاهرا این عکس به مناسبت روز ملی ورزش قطر منتشر شده و مکان آن در دوحه است. شایعه تغییر روی نیمکت تیم ملی قطر به قدری داغ است که فلیکس سانچر در حاشیه جام ملت‌های آسیا هم مجبور شد درباره‌اش توضیح بدهد و حضور ونگر در دوحه این احتمال را تشدید می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
فرهیختگان: دومین مرحله پلی‌آف فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در حالی روز سه‌شنبه با انجام چند دیدار برگزار شد که دو نماینده ایران کار خود را با دو برد شیرین آغاز کردند. شاگردان علی دایی به‌راحتی از سد حریف دست و پا بسته خود عبور کردند و تیم علیرضا منصوریان با مشقت فراوان به هدف خود رسید. نقطه قوت اصلی زرشکی‌پوشان قطری، خط دفاعی آنهاست. سرشاخ علی منصور با طارمی و اسلحه پنهان سانچزهمانقدر که از سختی کار سایپا مقابل الریان گفتیم باید از دشواری ماموریت تیم منصوریان در برابر الغرافه هم صحبت کنیم. منصوریان سابقه رویارویی با تیم‌های قطری را دارد و می‌داند که بازی کردن با آنها نیاز به حوصله فراوانی دارد.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به گزارش به گزارش «ورزش سه»، خورخه فوساتی ۶۶ ساله که سابقه مربیگری در چند باشگاه عربی دیگر از جمله العین امارات، السد قطر و الریان قطر را دارد، امروز با الاهلی عربستان قرارداد بست تا تیمش را برای دیدارهای آینده آماده کند. وی پیش از فلیکس سانچز هدایت تیم ملی قطر را برعهده داشت که دراین تیم نتوانست به موفقیت برسد. خورخه فوساتی همچنین در فصل ۲۰۱۱ - ۲۰۱۰ میلادی سرمربی تیم الشباب عربستان بود و پس از ۸ سال دوباره به لیگ این کشور بازگشته است. الاهلی یکی از رقیبان پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا است.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
جام ملت‌های آسیا با قهرمانی تیم ملی قطر به پایان رسید. به گزارش «ورزش سه»، یکی از ستاره‌های تیم ملی قطر درراه فتح عنوان قهرمانی آسیا قطعا بسام الراوی بود. * تاثیر این قهرمانی را در فوتبال خودت چگونه می‌بینید؟ این قهرمانی انگیزه زیادی را درادامه راهی که درپیش گرفته‌ام به من می‌دهد. * آیا نسل فعلی قطر را نسل طلایی فوتبال قطر می‌بینی؟ این تیم در تمام مناطق زمین صاحب بازیکنان با ارزش وخوبی است. همچنین از تمامی مردم این کشور که اجازه دادند من به عنوان یک مهاجردراین کشور رشد کنم کمال قدردانی را می‌کنم.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
فدراسیون فوتبال چین به کمیته تیم‌های ملی و کادرفنی عنابی‌ها به سرپرستی فلیکس سانچز پیشنهاد خود را ارائه دادند. تیم ملی قطر روزهای سختی را در پیش خواهند داشت و برای کوپا آمریکا آماده می‌شوند. کمیته تیم ملی فوتبال قصد دارد دو اردوی تدارکاتی پس از جام امیر و لیگ قهرمانان خواهند داشت که یکی احتمالا در قاره آمریکا برگزار می‌شود. در صورتی که حضور در این رقابت‌های چهارجانبه برای ایران منتفی شود، فدراسیون فوتبال باید با دو تیم جدید برای بازی دوستانه مذاکره کند. پیش از بازی ایران و ژاپن در جام ملت‌ها، مسئولان چینی صحبت‌های جدی با مقامات ایرانی انجام دادند و همین حالا هم مسئولان بخش بین الملل فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند تا حضور ایران در تورنمنت ۴ جانبه چین قطعی شود و بدون شک حضور ایران در کنار چین، اروگوئه و پاراگوئه اتفاق مثبتی برای فوتبال ایران محسوب می‌شود.
ایلناایلنا4 ماه قبل
فلیکس سانچز اسپانیایی، سرمربی میزبان بعدی جام جهانی، تنها چند روز پیش توانست ژاپن را در فینال جام ملت‌های آسیا شکست دهد. ما موفق شدیم که میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ شویم. کلید پیروزیاگر میخواهید در این چنین رقابت هایی به موفقیت دست پیدا کنید باید تیمی منسجم و همدل چه در دفاع و چه در حمله داشته باشید. سطح فوتبال آسیافوتبال آسیا هنوز با سطح کیفیت اروپا فاصله دارد ولی این فاصله در حال کم شدن است. اینجا تیم‌های خوبی مثل ژاپن، کره و استرالیا داریم که در جام جهانی عملکرد خوبی از خود نشان دادند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 ماه قبل
فیفا با انتشار گزارشی به قهرمانی تیم ملی قطر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و شکسته شدن رکورد علی دایی پرداخت. ساعتی پیش، سایت فیفا با انتشار گزارشی از چگونگی قهرمانی تیم ملی فوتبال قطر نوشت و از این تیم تمجید کرد. در این سایت آمده است، تیم ملی فوتبال قطر با هفت پیروزی و عملکردی فوق العاده به قهرمانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ رسید. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۱۹۹۶ توانست ۸ گل به ثمر برساند اما المعز با گلزنی رو در روی عربستان، کره شمالی، لبنان، امارات و ژاپن به رکورد علی دایی پایان داد. گفتنی است، تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن ۳ بر صفر شکست خورد و از گردونه مسابقات حذف شد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- تیم ملی قطر پس از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا، در تورنمنتی در آمریکای جنوبی شرکت خواهد کرد که در آنجا با تیم‌های آرژانتین، کلمبیا و پاراگوئه رقابت خواهد کرد. در مصاحبه با Caracol Radio کلمبیا، فلیکس سانچز، سرمربی قطر در این خصوص گفت: این مسابقات فرصت خوبی است که خود را مقابل تیم‌های بزرگ محک بزنیم و تجربه مان افزایش یابد. تیم ما جوان است و این فرصت خوبی است که آنها در این رقابت‌ها محک بخورند. کلمبیا تیم خوبی است و رقابت برابر آنها آسان نخواهد بود. کی روش توانست در رنکینگ جهانی، ایران را بهترین تیم آسیا کند.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
معمولا بعد ازهرشکست اولین مطلبی که به خاطرکارشناسان می‌آید نرسیدگی لازم به فوتبال پایه است اما سابقه نشان داده است که بعد مدتی درگیر مسابقات لیگ برتر می‌شویم و همه صحبت هایمان به باد فراموشی سپرده می‌شود. نیما نکیسا سنگربان اسبق تیم ملی، سال گذشته به عنوان مسئول توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال انتخاب شد و او امروز شاید بیشتر از هر زمان دیگرمی تواند توجهات را به خود جلب کند. با او در این باره گفتگو کردیم و نظرات وی را در زمینه اهمیت فوتبال پایه جویا شدیم. این امر میسر نمی‌شد مگر پرداختن به فوتبال پایه. او در ادامه گفت: «ما باید استعداد بسازیم نه اینکه استعداد یابی کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
نیما نکیسا سنگربان اسبق تیم ملی، سال گذشته به عنوان مسئول توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال انتخاب شد و او امروز شاید بیشتر از هر زمان دیگرمی تواند توجهات را به خود جلب کند. با او در این باره گفتگو کردیم و نظرات وی را در زمینه اهمیت فوتبال پایه جویا شدیم. این امر میسر نمی‌شد مگر با پرداختن به فوتبال پایه. او در ادامه گفت: «ما باید استعداد بسازیم نه اینکه استعداد یابی کنیم. یا آقای ساکت کسی بود که در یک سال و سه ماه آکادمی ملی فوتبال ایران را ساخت.
ایلناایلنا4 ماه قبل
سرمربی عنابی‌ها از این استقبال گرم پس از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا بسیار خوشحال است. به گزارش ایلنا، فلیکس سانچز که بعد از تاریخ سازی با تیمش به دوحه بازگشته است، به خبرنگاران گفت: حضور شیخ امیر تمیم بن حمد آل ثانی در فرودگاه باعث افتخار ما است. تصمیم گیری در مورد بازیکنان برای رسیدن به این جام دشوار بود. من از فدراسیون فوتبال و ریاست آن شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی، که همیشه کنار ما بود و از ما حمایت کرد، تشکر می‌کنم. ما از این استقبال در فرودگاه شگفت زده شدیم و بسیار خوشحالیم.

به انتهای لیست رسیدید