فلیکس سانچز

فلیکس سانچز

ایرناایرنا2 روز قبل
تیم عربستان در مصاف با سوریه به برتری یک بر صفر رسید و با هفت امتیاز به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله یک چهارم شد. یک بازیکن تیم سوریه نیز در دقیقه ۸۸ اخراج شد. در دیگر بازی این گروه ۲ تیم قطر و ژاپن به مصاف هم رفتند. مسابقات گروه چهارم نیز فردا برگزار می‌شود. تا به حال ۶ تیم تایلند، استرالیا، عربستان، سوریه، ازبکستان و کره جنوبی به یک چهارم نهایی صعود کرده‌اند.
ایرناایرنا5 روز قبل
تیم‌های فوتبال امید عربستان و قطر از ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه به وقت تهران در گروه دوم مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این نتیجه تیم عربستان چهار امتیازی شد و به طور موقت و به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت. قطر نیز با هدایت فلیکس سانچز با ۲ امتیاز فعلا در جایگاه دوم قرار گرفت. دیدار بعدی این گروه بین ژاپن و سوریه به انجام می‌رسد. ژاپن برای فراموش کردن شکست هفته نخست باید از سد سوریه بگذرد.
روزنوروزنو1 هفته قبل
۱۰ تیم از ۱۶ تیم حاضر در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در آسیا از مربیان بومی برای شرکت در این رقابت‌ها استفاده می‌کنند و در این میان حضور این مربیان روی نیمکت تیم‌های بزرگ قاره همچون ایران، ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و … نشان از سیاست‌های این کشورها برای تربیت نیروهای جوان خود دارد. ۱۰ مربی بومی که در این بازی‌ها روی نیمکت تیم‌های خودی می‌نشینند عبارتند از حمید استیلی (تیم امید ایران)، گراهام آرنولد (استرالیا)، هاجیمه موریاسو (ژاپن)، سعد الشهری (عربستان سعودی)، کیم‌هاک‌بوم (کره جنوبی)، عبدالغنی شاهد (عراق)، ایمن حکیم (سوریه)، ری‌یوایل (کره شمالی)، هائو وی) چین)، احمد عبدالقادر (اردن). در سوی دیگر ۶ تیم نیز از مربیانی غیربومی در این دیدارها استفاده می‌کنند. مربیان خارجی که روی نیمکت امیدهای آسیایی در این دوره از بازی‌ها می‌نشینند عبارتند از فلیکس سانچز (سرمربی اسپانیایی قطر)، آکیرا نیشینو (سرمربی ژاپنی تیم تایلند)، سمیر بن شمام (سرمربی تونسی تیم بحرین)، لیوبینکو درولوویچ (سرمربی صربستانی تیم ازبکستان)، پارک هانگ سئو (سرمربی کره‌ای تیم ویتنام)، ماژین اسکورتزا (سرمربی لهستانی تیم امارات).
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، ۱۰ تیم از ۱۶ تیم حاضر در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در آسیا از مربیان بومی برای شرکت در این رقابت‌ها استفاده می‌کنند و در این میان حضور این مربیان روی نیمکت تیم‌های بزرگ قاره همچون ایران، ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و … نشان از سیاست‌های این کشورها برای تربیت نیروهای جوان خود دارد. ۱۰ مربی بومی که در این بازی‌ها روی نیمکت تیم‌های خودی می‌نشینند عبارتند از حمید استیلی (تیم امید ایران)، گراهام آرنولد (استرالیا)، هاجیمه موریاسو (ژاپن)، سعد الشهری (عربستان سعودی)، کیم‌هاک‌بوم (کره جنوبی)، عبدالغنی شاهد (عراق)، ایمن حکیم (سوریه)، ری‌یوایل (کره شمالی)، هائو وی) چین)، احمد عبدالقادر (اردن). در سوی دیگر ۶ تیم نیز از مربیانی غیربومی در این دیدارها استفاده می‌کنند. مربیان خارجی که روی نیمکت امیدهای آسیایی در این دوره از بازی‌ها می‌نشینند عبارتند از فلیکس سانچز (سرمربی اسپانیایی قطر)، آکیرا نیشینو (سرمربی ژاپنی تیم تایلند)، سمیر بن شمام (سرمربی تونسی تیم بحرین)، لیوبینکو درولوویچ (سرمربی صربستانی تیم ازبکستان)، پارک هانگ سئو (سرمربی کره‌ای تیم ویتنام)، ماژین اسکورتزا (سرمربی لهستانی تیم امارات).
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، ۱۰ تیم از ۱۶ تیم حاضر در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در آسیا از مربیان بومی برای رسیدن به این رقابت‌ها استفاده می‌کنند و در این میان حضور این مربیان روی نیمکت تیم‌های بزرگ قاره همچون ایران و ژاپن و کره جنوبی و عربستان و استرالیا و … نشان از سیاست‌های این کشورها برای تربیت نیروهای جوان خود دارد. ۱۰ مربی بومی که در این بازی‌ها روی نیمکت تیم‌های خودی می‌نشینند عبارتند از حمید استیلی (تیم امید ایران)، گراهام آرنولد (استرالیا)، هاجیمه موریاسو (ژاپن)، سعد الشهری (عربستان سعودی)، کیم‌هاک‌بوم (کره جنوبی)، عبدالغنی شاهد (عراق)، ایمن حکیم (سوریه)، ری‌یوایل (کره شمالی)، هائو وی) چین)، احمد عبدالقادر (اردن). در سوی دیگر ۶ تیم نیز از مربیانی غیربومی در این دیدارها استفاده می‌کنند. مربیان خارجی که روی نیمکت امیدهای آسیایی در این دوره از بازی‌ها می‌نشینند عبارتند از فلیکس سانچز (سرمربی اسپانیایی قطر)، آکیرا نیشینو (سرمربی ژاپنی تیم تایلند)، سمیر بن شمام (سرمربی تونسی تیم بحرین)، لیوبینکو درولوویچ (سرمربی صربستانی تیم ازبکستان)، پارک هانگ سئو (سرمربی کره‌ای تیم ویتنام)، ماژین اسکورتزا (سرمربی لهستانی تیم امارات).
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
سرمربی اسپانیایی تیم ملی قطر پس از قهرمانی در جام ملت‌ها حالا به دنبال راه یابی به المپیک ۲۰۲۰ است. به گزارش «ورزش سه»، سال هاست نام فلیکس سانچز را از کشور قطر می‌شنویم. مربی استعدادیاب اسپانیایی که پس از حضور ۱۰ ساله در آکادمی بارسلونا راهی کشور قطر در حوزه خلیج فارس شد و پس از ۱۳ سال هنوز هم مشغول کار در این کشور است. در سوی دیگر عراقی‌ها نیز مغلوب ژاپن شدند و حالا برای حضور در المپیک روبروی تیم امید قطر قرار می‌گرفتند. دیدار رده بندی شاگردان سانچز برابر عراقی‌ها در نهایت به سود تیم عراق به پایان رسید تا در نهایت کار مرد اسپانیایی با جوانان قطر نیمه کاره باقی بماند و آنها پس از رسیدن به عنوان چهارمی بازی‌ها از صعود به ریو بازماندند.
ایرناایرنا1 هفته قبل
در سوی مقابل پارک هانگ سئو و کیم هاک بوم به ترتیب سرمربی ویتنام و کره جنوبی هستند. آکیرا نیشینو در سال ۲۰۱۹ هم سرمربی تیم بزرگسالان تایلند شد و هم هدایت‌گر تیم امید تایلند. گراهام آرنولد استرالیایی نیز با حفظ سمت خود در تیم بزرگسالان، سرمربی تیم المپیک کانگروها نیز شد. در نهایت پارک هانگ سئو، سرمربی ریزنقش تیم ویتنام است که هدایت تیم بزرگسالان این کشور را نیز بر عهده دارد. کیم‌هاک‌بوم سرمربی کره از سال ۲۰۱۸ سرمربی امید کره شده است.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ ساله‌های قطر که یکی از مدعیان اصلی برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، ساعاتی قبل و ۱۱ روز قبل از نخستین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا وارد بانکوک تایلند، محل برگزاری این بازی‌ها شد. تیم ملی امید قطر که شب گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف شاگردان حمید استیلی رفت و به زحمت به تساوی ۲ بر ۲ رسید، امید زیادی دارد همانند جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا که با هدایت فلیکس سانچز به قهرمانی رسید، در رقابت‌های زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا نیز به موفقیت دست پیدا کند. ملی پوشان فوتبال زیر ۲۳ سال قطر در گروه B مسابقات قهرمانی آسیا در بانکوک، کار سختی مقابل تیم‌های مدعی و قدرتمند ژاپن، عربستان سعودی و سوریه خواهند داشت. نخستین بازی تیم ملی امید قطر در مسابقات قهرمانی آسیا روز پنج‌شنبه، نوزدهم دی‌ماه برابر سوریه خواهد بود.
ایرناایرنا2 هفته قبل
فلیکس سانچز پس از تساوی تیم امید قطر مقابل امیدهای ایران اظهار داشت: ما این بازی را خیلی خوب شروع کردیم. بازیکنان ما تلاش خودشان را می‌کردند اما اشتباهات زیادی در این مسابقه داشتند و به طور کلی باید بگویم روز خوب ما نبود. به هر صورت ما از این رفتار جوانمردانه تیم ایران تشکر می‌کنیم. بازیکنان تیم ایران هم در این بازی سخت‌کوش بودند و تلاش می‌کردند از اشتباهات ما به خوبی استفاده کنند. در نهایت فکر می‌کنم شاهد بازی بسیار خوبی بود که به آماده‌سازی هر ۲ تیم کمک می‌کند.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
بازیکنان ما تلاش خودشان را می‌کردند اما اشتباهات زیادی در این مسابقه داشتند و به طور کلی باید بگویم روز خوب ما نبود. سانچز همچنین گفت: باید تشکر کنم از کادر تیم ایران که دو بار پس از اخراج بازیکن ما اجازه دادند بازیکن جایگزین وارد زمین شود که این تصمیم باعث شد بازی تدارکاتی خوب و مفیدی برگزار کنیم. به هر صورت ما از این رفتار جوانمردانه تیم ایران تشکر می‌کنیم. بازیکنان تیم ایران هم در این بازی سخت کوش بودند و تلاش می‌کردند از اشتباهات ما به خوبی استفاده کنند. در نهایت فکر می‌کنم شاهد بازی بسیار خوبی بود که به آماده سازی هر دوتیم کمک می‌کند.
فارسفارس2 هفته قبل
بازیکنان ما تلاش خودشان را می‌کردند اما اشتباهات زیادی در این مسابقه داشتند و به طور کلی باید بگویم روز خوب ما نبود. البته بازیکنان ما تا آخرین دقیقه تلاش کردند که این مسئله خوبی بود. به هر صورت ما از این رفتار جوانمردانه تیم ایران تشکر می‌کنیم. بازیکنان تیم ایران هم در این بازی سخت کوش بودند و تلاش می‌کردند از اشتباهات ما به خوبی استفاده کنند. در نهایت فکر می‌کنم شاهد بازی بسیار خوبی بود که به آماده سازی هر دوتیم کمک می‌کند.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی فوتبال المپیک قطر گفت: اقدام ارزشمند ایرانی‌ها شایسته قدردانی است، ایران همیشه یکی از قدرت‌های برتر آسیاست. بازیکنان ما تلاش خودشان را می‌کردند اما اشتباهات زیادی در این مسابقه داشتند و به طور کلی باید بگویم روز خوب ما نبود. به هر صورت ما از این رفتار جوانمردانه تیم ایران تشکر می‌کنیم. بازیکنان تیم ایران هم در این بازی سخت کوش بودند و تلاش می‌کردند از اشتباهات ما به خوبی استفاده کنند. در نهایت فکر می‌کنم شاهد بازی بسیار خوبی بود که به آماده سازی هر دوتیم کمک می‌کند.
ایرناایرنا2 هفته قبل
تیم فوتبال امید ایران امروز از حدود ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه العربی قطر به مصاف میزبان خود، تیم امید قطر رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ به تساوی رسید تا بازهم انتقام شکست بازی دوستانه قبلی گرفته نشود. شاگردان حمید استیلی با ترکیب معراج اسماعیلی، امید نورافکن، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان، متین کریم‌زاده، رضا دهقانی، مهدی مهدی‌خانی، علی شجاعی، رضا شکاری، محمد محبی و مهدی قائدی به مصاف تیم فلیکس سانچز رفتند. ابتدا رضا شکاری در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی گل نخست را به ثمر رساند و سپس مهدی قائدی در دقیقه ۳۵ با یک ضربه ایستگاهی زیبا فاصله را ۲ برابر کرد. در ۴۵ دقیقه دوم تیم میزبان جلو کشید و در دقیقه ۸۳ توسط ابراهیم عبدالرشید یکی از گل‌ها را جبران کرد. در این مسابقه ۲ بار بازیکنان تیم امید قطر از زمین اخراج شدند اما با موافقت کادر فنی ایران، بازیکنان جایگزین به بازی برگشتند تا ۲ تیم در شرایط مساوی به کار خود ادامه دهند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
تیم ملی فوتبال امید ایران در آخرین دیدار دوستانه و در شرایطی که می‌توانست ۹ نفره با میزبان بازی کند، مقابل شاگردان فلیکس سانچز به تساوی ۲ بر ۲ رسید. به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی امید ایران به رهبری حمید استیلی در شرایطی مقابل تیم ملی قطر به رهبری فلیکس سانچز صف آرایی کرده بود که نفرات زیر ۱۱ بازیکن اصلی تیم ملی ایران را شکل داده بودند. بر این اساس معراج اسماعیلى، امید نورافکن، عارف آقاسى، مجتبى نجاریان، متین کریم زاده، رضا دهقانى، مهدى مهدى خانى، على شجاعى، رضا شکارى، محمد محبى و مهدى قائدى. تیم ملی امید ایران پس از دیدار برابر قطر به ایران باز خواهد گشت و پس از اینکه بازیکنان دو سه روزی استراحت کردند، تیم ملی امید با برگزاری یک مراسم بدرقه راهی مسابقات مقدماتی المپیک می‌شود که از ۱۹ دی ماه در تایلند آغاز می‌شود. تیم ملی امید ایران پس از دیدار برابر قطر به ایران باز خواهد گشت و پس از اینکه بازیکنان دو سه روزی استراحت کردند، تیم ملی امید با برگزاری یک مراسم بدرقه راهی مسابقات مقدماتی المپیک می‌شود که از ۱۹ دی ماه در تایلند آغاز می‌شود.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
در این دیدار دو بازیکن تیم ملی قطر اخراج شدند که با اجازه کادر فنی ایرانی باز هم در زمین حضور پیدا کردند. سانچز در این خصوص گفت: تشکر می‌کنم از مربیان ایران که دو بار به بازیکنان اخراجی ما مهلت بازی دادند. این کاری است که برای آماده سازی خوب است و به نفع هر دو تیم بود و من ممنون هستم از آن‌ها به دلیل بازی جوانمردانه. سرمربی اسپانیایی قطر در پایان گفت: ما خوشحالیم که با ایران بازی کردیم چون یکی از بهترین‌های آسیا در همه رده‌های سنی هستند. من به این دلیل خوشحالم که ایران همیشه با تمام توان خود ظاهر می‌شود.
ایرناایرنا3 هفته قبل
شاگردان حمید استیلی در آخرین بازی تدارکاتی قبل از مسابقات انتخابی المپیک تایلند روز شنبه از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه باشگاه العربی قطر برابر تیم المپیک میزبان قرار می‌گیرند. همچنین به درخواست کادر فنی و با موافقت فدراسیون فوتبال قطر امیدها روز شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ آخرین تمرین خود را در زمین محل برگزاری مسابقه به مدت ۶۰ دقیقه برگزار خواهند کرد. تیم فوتبال امید در این بازی مقابل عنابی‌پوشان قطر با لباس سفید به میدان می‌رود. مدتی قبل نیز شاهد پیکار این ۲ تیم بودیم که شاگردان فلیکس سانچز با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیدند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال امید ایران روز شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امید قطر خواهد رفت. به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، شاگردان حمید استیلی در آخرین بازی تدارکاتی قبل از مسابقات انتخابی المپیک تایلند روز شنبه از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه باشگاه العربی قطر برابر تیم المپیک میزبان قرار می‌گیرند. همچنین به درخواست کادر فنی و با موافقت فدراسیون فوتبال قطر امیدها روز شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ آخرین تمرین خود را در زمین محل برگزاری مسابقه به مدت ۶۰ دقیقه برگزار خواهند کرد. تیم فوتبال امید در این بازی مقابل عنابی‌پوشان قطر با لباس سفید به میدان می‌رود. مدتی قبل نیز شاهد پیکار این ۲ تیم بودیم که شاگردان فلیکس سانچز با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیدند.
تابناکتابناک1 ماه قبل
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران جزو مربی برتر سال ۲۰۱۹ در رده تیم‌های ملی جهان قرار گرفت. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون تاریخ و آمار، مثل سال‌های گذشته برترین مربیان تیم‌های ملی در سال ۲۰۱۹ را از نگاه خود معرفی کرد. فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال در این رده بندی با کسب ۱۱۲ امتیاز در رده نخست قرار گرفت. نکته جالب در این رده بندی برترین مربیان دنیا در سال ۲۰۱۹ حضور نام مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی کشورمان در رده ۱۹ است. فهرست کامل برترین مربیان سال فوتبال جهان در سال ۲۰۱۹۱- فرناندو سانتوس (پرتغال) ۲- تیته (برزیل) ۳- روبرتو مارتینز (بلژیک) ۴- دیدیه دشان (فرانسه) ۵- جمال بلماضی (الجزایر) ۶- گرت ساوت گیت (انگلیس) ۷- روبرتو مانچینی (ایتالیا) ۸- آندره شوچنکو (اوکراین) ۹- ریکاردو گارکا (پرو) ۱۰- نیکولاس دوپویس (ماداگاسکار) و فلیکس سانچز (قطر) ۱۲- زلاتکو دالیچ (کرواسی)، رونالدکومان (هلند)، روبرتو مورنو (اسپانیا)، اسکار تابارس (اروگوئه) ۱۶- سنول گونش (ترکیه) ۱۷- یرزی برژک (لهستان) ۱۸- آلو سیسه (سنگال) ۱۹- مارک ویلموتس (ایران)، پائولو بنتو (کره جنوبی)، گرنوت روهر (نیجریه)، اولکساندر پتراکوف (تیم ملی جوانان اوکراین)، مارچلو لیپی (چین-استعفا کرده) هاریده (دانمارک) و اندرسون (سوئد)
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
سرمربیان تیم‌های امید ایران و قطر قبل و بعد از مسابقه دیروز برخورد صمیمانه‌ای با هم داشتند. تیم ملی امید ایران روز گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل امیدهای قطر قرار گرفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. هدایت تیم امید قطر را فلیکس سانچز سرمربی تیم ملی بزرگسالان این کشور برعهده دارد که چند ماه قبل به عنوان قهرمانی آسیا نیز دست پیدا کرد. قبل از شروع مسابقه امید ایران و قطر سانچز برخورد گرمی با حمید استیلی سرمربی ایران داشت. این مربی اسپانیایی ضمن خوشامدگویی به استیلی و تیم ملی امید بعد از بازی نیز از سرمربی تیم ایران بابت حضور در این مسابقه تشکر کرد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
سرمربیان تیم‌های امید ایران و قطر قبل و بعد از مسابقه دیروز برخورد صمیمانه‌ای با هم داشتند. به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی امید ایران روز گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل امیدهای قطر قرار گرفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. هدایت تیم امید قطر را فلیکس سانچز سرمربی تیم ملی بزرگسالان این کشور برعهده دارد که چند ماه قبل به عنوان قهرمانی آسیا نیز دست پیدا کرد. قبل از شروع مسابقه امید ایران و قطر سانچز برخورد گرمی با حمید استیلی سرمربی ایران داشت. این مربی اسپانیایی ضمن خوشامدگویی به استیلی و تیم ملی امید بعد از بازی نیز از سرمربی تیم ایران بابت حضور در این مسابقه تشکر کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
سومین و چهارمین دیدار به تساوی یک و بر یک و باخت ۲ بر یک مقابل اندونزی منجر شد و نهایتا شکست ۲ بر یک مقابل قطر پایان کار تیم امید ایران بود. ۶ گل زدیم که پنج گل در نیمه اول و تنها یک گل در ۴۵ دقیقه دوم به ثمر رسید. در سوی مقابل ۴ گل در نیمه نخست و سه گل در نیمه دوم دریافت کرده‌ایم. تیم حمید استیلی هم در نیمه اول خوب گل می‌زند و هم خوب گل می‌خورد اما در نیمه مربیان، بیشتر تسلیم بوده است. زمان زیادی تا شروع مسابقات باقی نمانده و اردوی بعدی تیم امید به مسابقات انتخابی منتج می‌شود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
تیم فوتبال المپیک امشب در آخرین دیدار تدارکاتى اردوى آذر مقابل قطر شکست خورد اما گفته مى شود نمایش امیدوارکننده اى در این بازى داشت. به گزارش ورزش سه، بازى دو تیم المپیک ایران و قطر به درخواست کشور میزبان بدون پخش تلویزیونى برگزار شد چرا که فلیکس سانچز مایل است روند آماده سازى تیمش در یک پروسه مخفیانه و به دور از چشم رقبا دنبال شود. با این وجود و علیرغم نتیجه شکست براى ایران اظهارات سانچز بعد از بازى دیشب نشان مى دهد که امیدها نمایش خوبى برابر حریف قدرتمند خود داشته‌اند؛ سرمربى تیم ملى فوتبال بزرگسالان و تیم المپیک قطر ایران را تیمى قدرتمند و سازمان یافته توصیف کرد. با این وجود شاگردان حمید استیلى در زمین تیم حریف و مقابل بکى از قدرتمندترین تیم هاى آسیا در این رده سنى عملکرد بهترى داشته، صاحب توپ و میدان بوده و احتمالا اگر برخى از تصمیمات جنجالى داور قطرى این بازى به شکل دیگرى رقم مى خورد نتیجه بازى هم مى توانست متفاوت باشد. تیم المپیک تا آغاز بازى هاى انتخابى در تایلند حدود ٥٠ روز زمان دارد، فرصت کوتاهى که باید به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد و حمید استیلى به همراه دستیارانش با شناسایى نقاط ضعف و قوت این تیم در بهترین شرایط ممکن و با آمادگى کامل وارد بازى هاى مرحله نهایى شود. ادامه همکارى مناسب باشگاهها و در اختیار گذاشتن بازیکنان نیز یکى از شاخصه هاى مهم و تاثیرگذار در مسیر موفقیت تیمى خواهد بود که در این مقطع علاوه بر حماست لجستیکى به برگزارى اردوها و تمرینات آماده سازى با حضور تمامى نفرات نیاز دارد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
شاگردان حمید استیلی در این اردو ابتدا تمرینات خود را در تهران آغاز کردند. ۶ گل زدیم که پنج گل در نیمه اول و تنها یک گل در ۴۵ دقیقه دوم به ثمر رسید. در سوی مقابل ۴ گل در نیمه نخست و سه گل در نیمه دوم دریافت کرده‌ایم. تیم حمید استیلی هم در نیمه اول خوب گل می‌زند و هم خوب گل می‌خورد اما در نیمه مربیان، بیشتر تسلیم بوده است. زمان زیادی تا شروع مسابقات باقی نمانده و اردوی بعدی تیم امید به مسابقات انتخابی منتج می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربى اسپانیایى تیم ملى و تیم المپیک قطر پس از دیدار برابر ایران گفت: خوشحالیم که با یک تیم قدرتمند و سازمان یافته بازى کردیم. به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال فلیکس سانچز در پایان مسابقه امشب برابر تیم امید ایران گفت: ما به دنبال انجام یک بازى قوى در سطح مناسب برابر حریفى قدرتمند بودیم و همانطور که انتظار داشتیم ایران چنین شرایطى داشت. آنها با قدرت و سازمان یافته بازى مى کردند و در دقایقى از بازى فشار زیادى به ما وارد کردند. سرمربى قطر در پایان گفت: تیم ایران در گروه ما حضور ندارد و به همین دلیل از هر نظر حریف بسیار خوب و شایسته اى براى این بازى بود. هدف ما شناسایى عملکرد نفرات در یک بازى درگیرانه و محکم بود که به آن رسیدیم.
روزنوروزنو2 ماه قبل
اگر تیم ملی ایران نتواند در صدر جدول گروهش قرار بگیرد، باید تمام تلاش خود را انجام بدهد تا با برد در تمام بازی‌های دور برگشت، دست کم تیم دوم گروه شود. در این صورت ملی پوشان کشورمان باید امیدوار باشند به عنوان یکی از تیم‌های برتر دوم به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی صعود کنند. با این وجود اگر تیم ملی قطر به عنوان میزبان جام جهانی در پایان دور برگشت صدرنشینی اش در گروه E را حفظ کند، با توجه به معافیت این تیم از حضور در مرحله اصلی انتخابی جام جهانی تیم دوم گروهش که به احتمال فراوان عمان است، شانس حضور در این مرحله را به دست آورده و جانشین شاگردان فلیکس سانچز باس می‌شود. در چنین حالتی ۴ تیم برتر دوم هفت گروه باقی مانده هم در این مرحله شرکت خواهند کرد. این موضوع می‌تواند شانس تیم ملی ایران را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تا حدی افزایش بدهد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال قطر میزبان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ برای رسیدن به جام ملتهای آسیا راه سختی ندارد و اکنون با ۱۰ امتیاز از چهار بازی قبل خود صدرنشین است. آنها روز پنج شنبه باید در حالی به مصاف افغانستان بروند که بازی رفت موفق شدند تا با نتیجه ۶_۰ پیروز شوند. فلیکس سانچز برای این دیدار ۲۸ بازیکن زیر را به اردو فراخوانده است: سعد الشیب، یوسف حسن، محمد البکری، فهد یونس، سالم الهاجری، طارق سلیمان، خوخی بوعلام، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بسام الراوی، المعز علی، کریم بوضیاف، محمد موسى، علی عفیف، أحمد فتحی، یوسف عبد الرزاق، مصعب خضر، پدرو میگوئل، مهدی علی، محمد مونتاری، إسماعیل محمد، أحمد علاء، مؤید حسن، عبد العزیز حاتم، عبد الرحمن فهمی، فهد شنین، عبد الله الأحرق و احمد معین.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- پس از بررسی وضعیت بازیکنان تیم امید توسط کادر فنی، حالا حمید استیلی از وضعیت بازیکنان خود می‌گوید. به گزارش تسنیم، حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در حاشیه تمرین این تیم درباره وضعیت تیمش و تمرینات امیدهای فوتبال ایران گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت نسبتا خوبی دارد و فدراسیون فوتبال هم حمایت می‌کند. استیلی در خصوص اینکه آیا حمایت‌ها از تیم امید به اندازه است یا نه و آیا تیم امید از آخرین فرصت خود برای صعود به المپیک استفاده می‌کند، گفت: ما سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم. از آقای ویلموتس هم تشکر می‌کنم و از او خواهش کردیم این نفرات را به تیم ملی دعوت نکند، چون تیم ملی نفرات جایگزین برای آنها دارد، اما ما نفر جایگزین نداریم. سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در واکنش به این مسئله که اگر قرار باشد محمد محبی، امید نورافکن و عارف غلامی به تیم ملی دعوت شوند کار برای تیم امید سخت می‌شود، گفت:
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- حمید استیلی اعلام کرد که از مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی درخواست کرده است نفراتی که عضو تیم امید هستند را به تیم ملی دعوت نکند. همان‌طور که می‌بینید امروز هم در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال که زمین اصلی اینجاست، تمرین می‌کنیم. استیلی در خصوص اینکه آیا حمایت‌ها از تیم امید به اندازه است یا نه و آیا تیم امید از آخرین فرصت خود برای صعود به المپیک استفاده می‌کند، گفت: ما سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم. از آقای ویلموتس هم تشکر می‌کنم و از او خواهش کردیم این نفرات را به تیم ملی دعوت نکند، چون تیم ملی نفرات جایگزین برای آنها دارد، اما ما نفر جایگزین نداریم. فدراسیون خیلی تلاش می‌کند و ما هم دوستانی داریم که در هماهنگی این بازی‌های دوستانه کمک می‌کنند تا این بازی‌ها را به نحو احسن انجام بدهیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ماه قبل
پنجشنبه شب و در جریان رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا، قطر به سختی از سد بنگلادش گذشت. شاگردان «فلیکس سانچز» در این دیدار که که به میزبانی بنگلادش و در ورزشگاه «بنگاباندهو» برگزار شد، به برتری دو بر صفر دست یافتند. قطر که در تازه‌ترین دور رقابت‌های جام ملت‌ها عنوان قهرمانی آسیا را به یدک می‌کشد با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۷ امتیازی شد و درصدر جدول گروه پنجم باقی ماند. عمان و افغانستان در دیگر دیدار این گروه تا دقایقی دیگر به میدان می‌روند، هند در هفته سوم رقابت‌های این دیدار با قرعه استراحت روبه‌رو شد. همچنین ویتنام که در گروه هفتم این رقابت‌ها قرار دارد تیم مالزی را با یک گل مغلوب کرد و به رده دوم جدول این گروه صعود کرد.

به انتهای لیست رسیدید