فوتبال

فوتبال

خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
دیدار پرسپولیس- تراکتورسازی از حساسیت افتاده است. زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی چند مصاحبه منطقی داشته و برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال هم راهی تبریز شده‌اند تا همه چیز به خوبی پیش رود. فوتبال زیبا تماشاگر را سرگرم می‌کند و حتی باخت را در چنین فضایی برای تماشاگر آسان می‌کند. سنگ پرتاب کردن به سمت هم و آسیب زدن به یکدیگر جزو کدام ورزش است؟ قطع به یقین تراکتورسازی، پرسپولیس و … همه و همه تیم‌ها از فوتبال در فضایی آرام و پرشور لذت می‌برند نه در محیطی پرتنش. اسماعیل حسن‌زاده: باشگاه‌ها باید با ابزار‌های فرهنگی اقدام کنندجلسات مهمی برگزار شد و همگی عزم خود را جزم کرده‌ایم که بازی تراکتورسازی - پرسپولیس با آرامش برگزار شود.

فوتبال جهان| وحشتناک‌ترین زمین‌های فوتبال روسیه

10+
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
ایسناایسنا4 هفته قبل
در این فصل از لیگ برتر اشتباهات داوری از مسائلی بود که تیم‌ها اعتراض زیادی نسبت به آن داشتند که در هفته‌های پایانی به اوج خود رسید. با این که مربیان و تیم‌های لیگ برتر اعتراض شدیدی به اشتباهات داوری داشتند اما مهم‌ترین مشکل آن‌ها در این دوره از لیگ برتر، فشردگی رقابت‌ها بود. نمود منفی فشردگی لیگ هجدهم را می‌توان در حذف زودهنگام نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تنها یک تیم یعنی ذوب‌آهن از مرحله گروهی، مشاهده کرد. با این حال حق پخش تلویزیونی تنها منبع درآمد باشگاه‌های لیگ برتر نیست و سازمان لیگ با فراهم کردن بستر تبلیغات محیطی، باید راه درآمدی دیگری برای باشگاه‌ها ایجاد کند. با این که مدیر بازاریابی سازمان لیگ معتقد است که وضعیت مالی لیگ برتر نسبت به فصول قبل بهتر بوده اما باز هم پول زیادی دست باشگاه‌ها را نگرفته است.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
البته رقابت نزدیکی که در لیگ هجدهم بین پنج تیم پرسپولیس، سپاهان، استقلال، پدیده و تراکتورسازی برای کسب عنوان قهرمانی وجود داشت، باعث شد که تنش‌ها به مراتب بیشتر از فصل‌های قبل باشد. با این که مربیان و تیم‌های لیگ برتر اعتراض شدیدی به اشتباهات داوری داشتند اما مهم‌ترین مشکل آن‌ها در این دوره از لیگ برتر، فشردگی رقابت‌ها بود. نمود منفی فشردگی لیگ هجدهم را می‌توان در حذف زودهنگام نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تنها یک تیم یعنی ذوب‌آهن از مرحله گروهی، مشاهده کرد. با این حال حق پخش تلویزیونی تنها منبع درآمد باشگاه‌های لیگ برتر نیست و سازمان لیگ با فراهم کردن بستر تبلیغات محیطی، باید راه درآمدی دیگری برای باشگاه‌ها ایجاد کند. با این که مدیر بازاریابی سازمان لیگ معتقد است که وضعیت مالی لیگ برتر نسبت به فصول قبل بهتر بوده اما باز هم پول زیادی دست باشگاه‌ها را نگرفته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل
در این فصل از لیگ برتر اشتباهات داوری از مسائلی بود که تیم‌ها اعتراض زیادی نسبت به آن داشتند که در هفته‌های پایانی به اوج خود رسید. با این که مربیان و تیم‌های لیگ برتر اعتراض شدیدی به اشتباهات داوری داشتند اما مهم‌ترین مشکل آن‌ها در این دوره از لیگ برتر، فشردگی رقابت‌ها بود. نمود منفی فشردگی لیگ هجدهم را می‌توان در حذف زودهنگام نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تنها یک تیم یعنی ذوب‌آهن از مرحله گروهی، مشاهده کرد. با این حال حق پخش تلویزیونی تنها منبع درآمد باشگاه‌های لیگ برتر نیست و سازمان لیگ با فراهم کردن بستر تبلیغات محیطی، باید راه درآمدی دیگری برای باشگاه‌ها ایجاد کند. با این که مدیر بازاریابی سازمان لیگ معتقد است که وضعیت مالی لیگ برتر نسبت به فصول قبل بهتر بوده اما باز هم پول زیادی دست باشگاه‌ها را نگرفته است.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ماه قبل
این وکیل می‌‌گوید: «اصولا طبق اساسنامه فیفا و آنچه که در بند یک اساسنامه این نهاد ورزشی بین‌المللی قید شده، فوتبال باید از مداخلات سیاسی دولت‌ها به دور باشد و اصولا دولت‌ها غیر از نقش حمایتی در ورزش و فوتبال، حق ندارند مداخلات سیاسی خود را وارد فوتبال کنند. همچنین در زمان هشت سال دفاع مقدس، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در زمین کشور ثالث برگزار شد و این نشان می‌دهد اساسا بحث فوتبال از سیاست جداست.» این وکیل در ادامه حرف هایش گفت: «قدرت فیفا حتی از سازمان ملل بالاتر است زیرا تنها نهاد بین‌المللی است که می‌تواند فوتبال یک کشور را از شرکت در مسابقات محروم و حتی فدارسیون فوتبال آن کشور را تعلیق کند. اخیرا و بعد از تحریم‌هایی که آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران به طور یکجانبه اعمال کرد، حساب بانکی فدارسیون فوتبال ایران، مسدود شد و فدراسیون فوتبال نمی‌تواند پاداش‌های حضور در جام‌جهانی روسیه را که حق مسلم باشگاه‌های ایرانی است، دریافت کند و این موضوع دقیقا مصداق مداخلات سیاسی در ورزش است. بخش حقوقی فدارسیون فوتبال ایران می‌تواند به دلیل مداخلات سیاسی آمریکا در ورزش که مانع از دسترسی فدراسیون و اشخاص رسمی فوتبال ایران به پاداش‌های جام‌جهانی شده، به کمیته حقوقی و انضباطی فیفا شکایت کند. تاکید می‌کنم که این کار آمریکا، دقیقا مصداق مداخلات سیاسی یک دولت در اورزش است و طبق اساسنامه فیفا، اگر شکایتی به کمیته اخلاق و انضباطی فیفا تقدیم و به درستی از آن دفاع شود، در وهله اول فیفا دولت ایالات متحده آمریکا را از این قضیه آگاه می‌کند و چنانچه اقدامات آمریکا، ادامه یابد قطعا فیفا فدراسیون فوتبال آمریکا را تعلیق می‌کند. با طرح شکایت نسبت به اقدام آمریکا، نه تنها می‌توانیم حساب‌های فدراسیون فوتبال را فعال کنیم بلکه می‌توان ضرر و زیان ناشی از ایامی که حساب فدراسیون فوتبال مسدود بوده را نیز دریافت کرد.» ۱
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
در چنین شرایطی، امشب برنامه فوتبال ۱۲۰ در شرایطی از شبکه ورزش پخش خواهد شد که ویژه برنامه فوتبال برتر هم که به اتفاقات بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس اختصاص داشته، همزمان با این برنامه روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. اینکه مدیران شبکه سه به خاطر مشکلی که با عادل دارند، برنامه فوتبال برتر را عمدا همزمان با فوتبال ۱۲۰ روی آنتن خواهند برد تا از تعداد مخاطب برنامه عادل کم کنند. البته در حالیکه برنامه رقیب دیگری مثل شبهای فوتبالی به پایان رسیده و فوتبال برتر رقیبی برای پوشش ماجراهای اصفهان ندارد اما مدیران شبکه سه ترجیح دادند که فوتبال برتر که سبک و سیاق برنامه نود را دارد همزمان با آخرین برنامه فوتبال ۱۲۰ فصل روی آنتن ببرند. در هر صورت برنامه فوتبال برتر، هنوز وارد وادی نظرسنجی‌های به سبک نود نشده است. این ماجرا شاید به این واهمه بازگردد که مدیران شبکه سه وسازندگان برنامه فوتبال برتر، از تعداد پیامک‌های ارسالی به برنامه مطمئن نباشند و کمپین هایی با مضمون عدم شرکت در نظرسنجی‌های برنامه فوتبال برتر توسط طرفداران برنامه نود و عادل فردوسی پور، تشکیل شود.

فوتبال برفی

8+
الفالف3 ماه قبل
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، تخلف رانندگی از آن‌دست موضوعاتی است که تقریبا هر راننده‌ای آن را تجربه کرده و جریمه‌اش را پرداخته است. روز گذشته فیلمی در فضای مجازی دست‌به‌دست شد که در آن فرهاد مجیدی، بازیکن سابق و مربی فعلی استقلال در حال مشاجره با یک مامور نیروی انتظامی بود. در این فیلم که توسط خود فرهاد مجیدی ضبط‌شده، جز اعلام چند تخلف و جر و بحث عادی هیچ ‌چیز عجیبی وجود ندارد. یک نفر که فرهاد مجیدی باشد در رانندگی مرتکب تخلف شده، پلیس جلوی او را گرفته و از او طلب مدارک می‌کند، او هم امتناع می‌کند. به‌جای فرهاد مجیدی یکی از مسئولان را جایگزین کنیم؛ یک نماینده مجلس، یک شهردار، یک عضو شورا، کسی غیر از فرهاد مجیدی و غیر از بازیکن و بازیگر.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
قصد مربیگری دوباره در ایران را ندارید؟ فکر نمی‌کنم دیگر به فوتبال ایران برگردم و این موضوع بسیار بعید است. فکر نمی‌کنید بعضا نظرات تندی که در فضای مجازی منتشر می‌کنید و گاهی چالش‌هایی که با اهالی فوتبال ایجاد می‌کنید، شما را از فضای فوتبال ایران دور می‌کند؟ کدام اهالی فوتبال؟ آنهایی که جلویشان می‌ایستم اهالی فوتبال نیستند، بلکه آنها انگل‌های فوتبال هستند! من یک آدم بسیار سخت و غیرقابل انعطاف هستم و می‌دانم مشکل من هستم، نه فوتبال ایران. به‌نظر شما منظورشان چه بوده است؟ من حرف‌هایم را زده‌ام و امیدوارم فوتبال ایران از دست این آدم‌ها خلاص شده و درست شود. مشکل فوتبال ایران ازجمله استقلال بحث فنی نیست و خیلی از عوامل بیرونی در این قضیه دخیل هستند.

فوتبال جهان| زشت‌ترین پیراهن‌های تیم‌های باشگاهی فوتبال + تصاویر

7+
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، گلن جانسون، مدافع ملی‌پوش سابق تیم فوتبال لیورپول رسما از فوتبال خداحافظی کرد. این مدافع انگلیسی ۳۴ ساله بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ برای این قرمزهای آنفیلد به میدان رفته بود. او از تیم پورتموث به لیورپول پیوست و ۲۰۰ بازی برای این تیم انجام داد. گلن سابقه ۵۴ بازی ملی هم در کارنامه‌اش دارد. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه هفتگی سابادوی پرتغال، رویی پینتو، هکر و موسس سایت فوتبال لیکس که افشاگری‌های زیادی در حوزه فوتبال جهان در چند ماه اخیر داشته است در بوداپست، پایتخت مجارستان از سوی پلیس بازداشت شد. بر اساس این گزارش، رویی پینتوی ۳۰ ساله متهم به سرقت اطلاعات محرمانه باشگاه بنفیکا در شهر لیسبون است و به احتمال فراوان از سوی پلیس مجارستان به پرتغال استرداد می‌شود. مالک سایت فوتبال لیکس در صورت اثبات جرمش در دادگاه پرتغال به ۱۰ سال زندان محکوم خواهد شد. سایت فوتبال لیکس پاییز گذشته مدارک مهمی درباره فسادهای مالی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) منتشر کرده بود. این سایت همچنین برای نخستین‌بار نقض متعدد قوانین مالی جوانمردانه اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) توسط باشگاه منچستر سیتی انگلیس را افشا کرد.

فوتبال جهان| ۱۰ مدافع گران‌قیمت فوتبال دنیا+تصاویر

16+
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرمربی سپیدرود رشت امیدوار است تیمش با ارائه فوتبال ناب شمالی مقابل فولاد خوزستان به موفقیت برسد و سه امتیاز را کسب کند. به گزارش ایسنا، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار کرد: بازی حساس دیگری با تیم فولاد خوزستان داریم. ما محکوم به پیروزی هستیم تا در برابر این تیم جنوبی، فوتبال ناب شمالی را به نمایش بگذاریم. سرمربی سپیدرود رشت تاکید کرد: مردم عزیز استان گیلان نگران هستند و انتظار دارند تیم در لیگ برتر بماند. انتظار من این است که برای کمک به بازیکنان و افزایش انگیزه تیم، ورزشگاه مملو از هوادار شود تا تیم‌مان در لیگ برتر بماند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابو دیابی، هافبک فرانسوی سابق تیم فوتبال آرسنال در سن ۳۲ سالگی از فوتبال خداحافظی کرد. هافبک سابق آرسنال و تیم ملی فرانسه، آخرین بازی رسمی خود را آگوست ۲۰۱۶ در لباس المپیک مارسی در لوشامپیونه انجام داده بود. این بازیکن که سال ۲۰۰۶ از اوسر به آرسنال پیوست به دلیل مصدومیت‌های پیاپی نتوانست در طول ۹ و نیم فصل حضور در جمع توپچی‌ها درخشش مورد نظر را داشته باشد. انتهای پیام/
انتخابانتخاب3 ماه قبل
فدراسیون فوتبال با اشاره به موضوع میزبانی فلسطین در دور دوم رقابت‌های فوتبال بانوان انتخابی المپیک ۲۰۲۰ تاکید کرد که با توجه به شرایط پیش آمده و مکاتباتی که در این زمینه از سوی فدراسیون فوتبال صورت گرفته، منتظر پاسخ کمیته مسابقات فیفا هستیم. مهدیه میرمحمدخانی، مدیر بین‌الملل کمیته بانوان در خصوص حضور تیم ملی فوتبال بانوان فدراسیون فوتبال در دور دوم رقابت‌های فوتبال المپیک اظهارکرد: روز ۲۰ بهمن ماه نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر میزبانی ۳ کشور ویتنام، ازبکستان و فلسطین دریافت کردیم که میزبان دور دوم بازی‌های المپیک هستند. بر همین اساس قرعه ما به گونه‌ای باشد که با تیم فلسطین همگروه نباشیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن تشکر از فدراسیون ایران، اعلام کرد که حتما این موضوع را در نظر خواهد گرفت اما به دلیل اینکه این بازی‌ها زیر نظر فیفا برگزار می‌شود، باید فدراسیون جهانی فوتبال از این موضوع اطلاع کامل داشته باشد. در واقع ما منتظر پاسخ کمیته مسابقات فیفا باید باشیم تا بدانیم وضعیت تیم ملی فوتبال بانوان به چه گونه‌ای خواهد شد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال قزاقستان، میخاو بیلک ۵۳ ساله جایگزین استانیمیر استولوف در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال قزاقستان شده است. استویلوف بلغارستانی از ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی سرمربی این تیم بود که در کمتر یک سال جای خود را به میخاو بیلک از جمهوری چک داد. میخاو بیلک، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال قزاقستان نیز پس از احراز این سمت میخاو هیپ و تالگات بایسوفینوف را به عنوان دستیاران خود معرفی کرد. همچنین نیکولای رودیونوف مربی دروازه‌بان‌ها خواهد بود. سرمربی جدید تیم ملی فوتبال قزاقستان سابقه مربیگری در تیم فوتبال جوانان جمهوری چک و تیم‌های کشورش شامل زلین، اسپارتا، ویکتوریا، دینامو تفلیس گرجستان و روزومبروک اسلواکی را دارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری به دلیل نقش‌آفرینی در جنجالی که در بازی اخیر تیم فوتبال چلسی مقابل برنلی در هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس رخ داد، از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس توبیخ شد. در جریان دیداری که با تساوی ۲ بر ۲ در ورزشگاه استمفوردبریج خاتمه یافت، ساری از سوی برخی از نیمکت‌نشینان تیم حریف مورد اهانت واقع شد و گفته می‌شود که یکی از مربیان برنلی از لفظی ناشایست برای توهین به ملیت وی استفاده کرده است. با این حال کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس سرمربی سابق ناپولی را مقصر تشخیص داده و او را به داشتن رفتار ناشایست در حین رفتن به رختکن تیمش پس از اخراج شدن از سوی داور مسابقه متهم کرده است. سرمربی ۶۰ ساله چلسی هم تا سال ۱۸ روز جمعه هفته جاری وقت دارد تا از خودش دفاع کند و مانع از مجازاتش شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، کمیته مستقل استیناف فیفا لوئیسا چیریبوگا را در پرونده دریافت رشوه بابت حق پخش رسانه‌ای و بازاریابی تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی از جمله جام ملت‌های آمریکا و جام لیبرتادورس مجرم دانست. اوایل ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ میلادی لوئیسا چیریبوگا، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اکوادور به دستور مقام‌های دولتی این کشور توسط پلیس اکوادور بازداشت شد. او در ماه مارس میلادی از سمت خود در ریاست فدراسیون فوتبال اکوادور که در ماه ژانویه ۲۰۱۵ برای چهارمین بار انتخاب شده بود، کناره‌گیری کرد. چیریبوگا در ماه نوامبر ۲۰۱۶ میلادی به اتهام پولشویی به ۱۰ سال زندان محکوم شد. انتهای پیام/
الفالف2 ماه قبل
به گزارش ورزش سه، برنامه‌های فوتبالی شبکه سه سیما همواره از مورد توجه‌ترین برنامه‌های تلویزیون بوده‌اند و مردم نگاه ویژه‌ای به آنها دارند. - فرار از یک بدبینی؛ ما جایگزین ۹۰ نیستیمبرنامه‌ای که در شبکه سه قرار است به بررسی بازی‌های فوتبال لیگ برتر ادامه دهد، فوتبال برتر است. این برنامه با اجرای محمد حسین میثاقی به کار خود ادامه خواهد داد. حتی قرار بر این شده که فوتبال برتر در روزی غیر از دوشنبه‌ها پخش شود. حالا با کنار رفتن محمد حسین میثاقی، محمدرضا احمدی از این به بعد اجرای ستاره ساز را بر عهده خواهد داشت.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری فرانسه، در جریان یک بازی فوتبال در مراکش درگیری گسترده‌ای میان پلیس و هواداران صورت گرفت که ۳۴ نفر از جمله ۳۲ مامور پلیس زخمی شدند. بر اساس این گزارش، درگیری‌ها از زمانی آغاز شد که هواداران اقدام به پرتاب صندلی‌ها به زمین بازی و آسیب‌رساندن به زیر ساخت‌های ورزشگاه شهر رباط کردند. هواداران سپس شروع به پرتاب سنگ‌ها به سوی پلیس کردند. ۲ نفر از مجروحان این درگیری با آسیب‌های شدید مواجه شدند و هنوز در بیمارستان بستری هستند. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
به گزارش ایسنا، رم از تیم‌های معتبر و بزرگ در فوتبال ایتالیا است و افتخارات خوبی نیز در تاریخ خود داشته است. فرانچسکو توتی یکی از پرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایتالیاست که تمام دوران فوتبالش را در تیم رم گذراند. توتی همچنین از سال ۱۹۹۲ برای تیم رم بازی کرد و موفق شد در ۷۸۲ بازی برای رم ۳۰۶ گل به ثمر برساند. هر چند در مقاطعی رم توانست بازی‌های خوبی ارائه دهد ولی بارها دچار افت شده و فعلا نمی‌توان از صفت موفق برای این مربی در تیم رم استفاده کرد. هر چند لوچانو اسپالتی توانسته است در تیم رم ۳ قهرمانی به دست بیاورد ولی فابیو کاپلو را باید موفق‌ترین مربی در تیم رم حداقل برای نیم قرن قبل دانست.
ایلناایلنا4 ماه قبل
داور جوان فوتبال امروز در مسیر کرمان به سیرجان در اثر واژگونی ماشین جان به جان آفرین تسلیم کرد. به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر رضا انجم شعار پسر قاسم انجم شعاع ناظر فوتسال، که عضو داوران فوتسال و دبیر هیات فوتبال استان کرمان است، امروز در مسیر کرمان به سیرجان در اثر واژگونی ماشین جان به جان آفرین تسلیم کرد. متاسفانه پس از شنیدن خبر درگذشت این داور جوان، پدربزگ ایشان نیز بر اثر شنیدن حادثه تلخ سکته کرده و به رحمت خدا رفتند. مهدی تاج؛ رییس فدراسیون فوتبال در پیامی درگذشت این دو عزیز را تسلیت گفته و برای بازماندگانشان از خداوند متعال صبر جزیل و برای این دو مرحوم علو درجات را خواستار است. روحشان شاد و یادشان گرامى.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، در کنگره فیفا مدیران فوتبال ایران نیز حضور داشتند. ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که در این مراسم حضور داشت با چند تن از بزرگان فوتبال جهان عکس گرفته و در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده است. شکوری در کنار ایکر کاسیاس، فرناندو هیرو و کارلوس پویول از اسطوره‌های فوتبال اسپانیا عکس گرفته است.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، اخیرا علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال ادعا کرد شرط بند‌ها نتایج بعضی بازی‌ها را رقم می‌زنند. ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کل فدراسیون فوتبال در این باره می‌می گوید: نمی‌توان گفت که چنین چیز‌هایی اصلا وجود ندارد. باید واقع بین بود. ما کمیته اخلاق را داریم که به شدت این مسایل را پیگیری می‌کند. به هر حال بنگاه‌های شرط بندی در ایران هم فعالیت دارند و این پدیده نه تنها در فوتبال که در رشته‌های دیگر هم هست.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد قراردادش با شرکت آدیداس را فسخ کرده است. این نهاد پس از ماه‌ها مذاکره و نرسیدن به یک درک متقابل با کمپانی آلمانی تصمیم گرفت قرارداد همکاری‌اش را فسخ کند. فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد: قرارداد منعقد شده میان طرفین از نظر این فدراسیون، فاقد حداقل‌های لازم و مورد انتظار است و چون طرف مقابل نپذیرفت آن را تغییر بدهد، جایی برای ادامه همکاری باقی نماند. اسپانیا تا زمانی که مراحل فسخ قرارداد به طور کامل انجام شود از لباس‌های تولیدی آدیداس استفاده می‌کند و از حالا تا یک بازه زمانی مشخص آماده دریافت پیشنهادهای دیگر شرکت‌های تولید البسه است. قرارداد فدراسیون فوتبال اسپانیا با آدیداس تا سال ۲۰۲۶ اعتبار داشت اما در زمان ریاست ویار بر فدراسیون فوتبال اسپانیا منعقد شده بود؛ قراردادی که ظاهرا از نظر تیم حقوقی لوئیس روبیالس، قابل قبول نیست.

به انتهای لیست رسیدید