فوتبال ساحلی

فوتبال ساحلی

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: ما همه ایرانی هستیم و باید به منافع ملی فکر کنیم، در این بین خوزستانی و آذری فرقی ندارد. اصفهانیان خاطرنشان کرد: شاید در حال حاضر کمیته داوران در چیدمان نقش داشته باشد، ‌ ولی در زمان ما اینگونه نبود، اول دپارتمان تمامی اسامی را آماده می‌کرد و سپس در اختیار کمیته قرار می‌داد. وی در پاسخ به این سؤال که برخی از داوران خوزستانی ادعا کرده‌اند در زمان اصفهانیان قضاوت به آنها نمی‌رسید، گفت: باز هم تأکید می‌کنم، به تنهایی تصمیم‌گیرنده نبودم و نباید این مسائل را مطرح کرد. ما همه ایرانی هستیم و باید به منافع ملی فکر کنیم. باز هم تأکید می‌کنم که ما ایرانی هستیم و این مسائل نباید وارد فوتبال شود.
فارسفارس2 روز قبل
رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: ما همه ایرانی هستیم و باید به منافع ملی فکر کنیم، در این بین خوزستانی و آذری فرقی ندارد. اصفهانیان خاطرنشان کرد: شاید در حال حاضر کمیته داوران در چیدمان نقش داشته باشد، ‌ ولی در زمان ما اینگونه نبود، اول دپارتمان تمامی اسامی را آماده می‌کرد و سپس در اختیار کمیته قرار می‌داد. ما همه ایرانی هستیم و باید به منافع ملی فکر کنیم. در این بین خوزستانی و آذری فرقی ندارد. باز هم تأکید می‌کنم که ما ایرانی هستیم و این مسائل نباید وارد فوتبال شود.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تایید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند- ترکمنستان- مالزیگروه دوم: ایران- تاجیکستان- کویتگفتنی است، این تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد. انتهای پیام/ا
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: ما همه ایرانی هستیم و باید به منافع ملی فکر کنیم، در این بین خوزستانی و آذری فرقی ندارد. اصفهانیان خاطرنشان کرد: شاید در حال حاضر کمیته داوران در چیدمان نقش داشته باشد، ‌ ولی در زمان ما اینگونه نبود، اول دپارتمان تمامی اسامی را آماده می‌کرد و سپس در اختیار کمیته قرار می‌داد. وی در پاسخ به این سؤال که برخی از داوران خوزستانی ادعا کرده‌اند در زمان اصفهانیان قضاوت به آنها نمی‌رسید، گفت: باز هم تأکید می‌کنم، به تنهایی تصمیم‌گیرنده نبودم و نباید این مسائل را مطرح کرد. در این بین خوزستانی و آذری فرقی ندارد. باز هم تأکید می‌کنم که ما ایرانی هستیم و این مسائل نباید وارد فوتبال شود۹۶۹۷
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تأیید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰ سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند، ترکمنستان و مالزیگروه دوم: ایران، تاجیکستان و کویتاین تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد. انتهای پیام/
ایرناایرنا2 روز قبل
مراسم قرعه‌کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان «علی صانعی» حریفان خود را شناختند. این رقابت‌ها از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تایید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند، ترکمنستان و مالزیگروه دوم: ایران، تاجیکستان و کویت
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تایید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰ سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند- ترکمنستان- مالزیگروه دوم: ایران- تاجیکستان- کویتگفتنی است، این تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد. انتهای پیام/
ایلناایلنا2 روز قبل
تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران با تیم‌های رده سنی بزرگسالان تاجیکستان و کویت هم‌گروه شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تایید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول/تایلند- ترکمنستان- مالزیگروه دوم/ایران- تاجیکستان- کویتگفتنی است، این تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمراسم قرعه کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. اخبار ورزشی- این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تایید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰ سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند- ترکمنستان- مالزیگروه دوم: ایران- تاجیکستان- کویتگفتنی است، این تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد.

۲۱ جاذبه گردشگری ناشناخته تایلند را بشناسید

9+
کجاروکجارو2 روز قبل
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. این تورنمنت در حالی با حضور تیم‌های رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود که با تصمیم کمیته فوتسال و تأیید کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در راستای ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، تیم زیر ۲۰ سال ایران در این تورنمنت حاضر خواهد داشت. گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر مشخص شده است: گروه اول: تایلند، ترکمنستان و مالزیگروه دوم: ایران، تاجیکستان و کویتاین تورنمنت از ۱۳ تا ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، حسین شمس درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال و درخواست کادرفنی این تیم برای انجام یک بازی تدارکاتی با تیم اروپایی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم ملی بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام داده است. وی افزود: ناظم‌الشریعه این پیشنهادها را قبول کرده بود، اما ۴۸ ساعت بعد از اینکه موافقت‌مان را به لبنان اعلام کردیم، سرمربی تیم ملی گفت که با تیم آسیایی بازی نمی‌کند! این عرضه کمیته فوتسال را نشان می‌دهد که دو بازی کاملا رایگان را فراهم کرده است. عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درباره انتخاب مدیرفنی تیم ملی فوتسال و اینکه گفته می‌شود او هم یکی از گزینه‌های این پست است، گفت: من نه وقتش را دارم و نه می‌توانم این کار را انجام دهم. در ابتدا صانعی معرفی شده بود که انصراف داد و الان هم کاملا کمیته فنی و کمیته فوتسال در اختیار تیم ملی قرار دارد تا در بهمن‌ماه بتوانیم مقام قهرمانی کسب کنیم.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان گلستان قاسم کوهستانی چهار سال به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد. به گزارش فارس، مجمع هیات فوتبال گلستان امشب در شرایطی با حضور سرپرست فدراسیون فوتبال برگزار شد که به دلیل شرایط جوی حاکم بر فرودگاه مهرآباد و لغو تاخیر پروازها، این مجمع با بیش از هشت ساعت تاخیر برگزار شد. پس از پایان انتخابات یکی از اعضای مجمع به عنوان نماینده مخالفان به شدت نسبت به روند تایید صلاحیت نامزدها و برگزاری مجمع انتخابات تنها با یک نامزد اعتراض کرد. پیام این ۱۳ رای سفید حتی مورد توجه سرپرست فدراسیون فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان نیز قرار گرفت که در اظهاراتشان به آن پرداختند. مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خطاب به کوهستانی تصریح کرد: افرادی که به شما رای داده یا ندادند عصاره فوتبال استان هستند.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
به گزارش فوتبالی، شاید کمتر کسی بداند که حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال و کاندید شدن برای ریاست این فدراسیون، پروسه بسیار سختی است. این اتفاق باعث شده که در روزهای گذشته نامهای مهمی برای انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح شود. ماجرای ۱۰ فرم و ۱۰ امضادر واقع هر کسی که می‌خواهد نامزد ریاست فدراسیون فوتبال باشد، باید ۱۰ فرم معرفی‌نامه از اعضای مجمع بگیرد. او چهار سال رئیس سازمان لیگ بوده و حالا مدیران فوتبال در لیگ‌های برتر و یک و دو، مطمئنا نظر او را برای انتخابات فدراسیون فوتبال در نظر می‌گیرد. این روزها حتما شنیده‌اید که می‌گویند فدراسیون فوتبال یک زمین سوخته است که آباد کردنش به این راحتی‌ها نیست.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادر فنی به علت در پیش نداشتن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور عباس هاشم‌پور ۱۷ بازیکن را به این اردو فراخوانده است: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا و موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ادامه خواهد داشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
سرمربی سابق تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به شرایط و توانایی کیفی و کمی این تیم نتایج قابل پیش‌بینی و تصور نمی‌کنم حذف آن از رقابت‌های انتخابی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در تایلند دور از انتظار بوده باشد. اعتمادآنلاین|‌ هومن افاضلی ‌ که خود روزگاری هدایت تیم امید را بر عهده داشته و با این تیم و شرایط آن کاملا آشناست روز شنبه گفت: طی یک سال گذشته سه تغییر در کادر فنی آن صورت گرفت. با این تغییرات گسترده می‌توان گفت که نتایج بدست آمده آبرومندانه بود، چرا که بدتر از این نیز می‌توانست باشد. وی اظهار داشت: علاوه بر این از یاد نبریم تیم امید کشورمان در یکی از گروه‌های سخت این رقابت‌ها قرار داشت و این خود کار کادر فنی و بازیکنان را دشوارتر از قبل نیز کرده بود. وی درپاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای باید برای تیم امید تدوین شود تا فوتبال ایران پس از ۴۸ سال المپیکی شود، اظهارداشت: متاسفانه به تیم امید در کشور ما به چشم یک تیم پایه نگاه می‌شود، این درحالی است که این تیم به علت اینکه به المپپیک می‌رود از تمامی تیم‌های فوتسال، ‌فوتبال ساحلی و سایرتیم‌های ملی فدراسیون مهم‌تر و به لحاظ ارزش‌گذاری پس از تیم ملی قرار می‌گیرد.
ایرناایرنا1 هفته قبل
وی گفت: با تمام توان آماده هستیم از تیم فوتبال و فوتسال بانوان استان حمایت کنیم. بهتاج با بیان اینکه انتظار کمک نامتعارفی از سوی فدراسیون فوتبال را نداریم در عین حال بر ضرورت پرهیز از بی عدالتی تاکید کرد. رییس هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: در وصول طلب‌های هیات فوتبال هم از طرف باشگاه‌ها تحت فشار هستیم و هم از سوی فدراسیون و این موضوع موجب عقب ماندن از برنامه‌های تدوین شده می‌شود. جواد ششگلانی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به وجود آمده در کشور روی ورزش و فوتبال هم تاثیرگذار بوده است، گفت: در ارتباط با توسعه و گسترش فوتبال استان در ۳ بعد در حال تلاش هستیم باشگاه‌ها، فوتبال پایه و فوتبال شهرستان‌ها را شامل بوده که ‌ فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی در رده آقایان و خانم‌ها را در بر می‌گیرد. وی با اشاره به رای‌های صادر شده انضباطی در بازی هایی که تیم فوتبال تراکتور خود مهمان بوده است، گفت: چرا باید ما هزینه بی نظمی هواداران باشگاه میزبان را بدهیم.
ایرناایرنا1 هفته قبل
حمید رضایی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم‌های شرکت کننده شامل دریادلان جنوب، پرسپولیس، شهدای برتمب، اتحاد کردر سیریک، کیمیا جاسک و طوفان طاهروئیه سیریک است که در دو گروه با هم به رقابت خواهند پرداخت. وی افزود: بازی‌های گروه اول به میزبانی دریادلان جنوب بندرعباس در زمین ساحلی شهید کاشانی محله سه راه برق از ۲۸ دیماه و بازی‌های گروه دوم نیز به میزبانی طوفان طاهروئیه سیریک از دوم بهمن ماه آغاز می‌شود. رضایی بیان داشت: تیم‌های اول هر گروه، به فینال مسابقات صعود می‌کنند و بازی فینال به صورت تک بازی دهم بهمن ماه در شهرستان بندرعباس برگزار می‌شود. رییس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی هرمزگان خاطرنشان کرد: قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی استان در فصل جدید به مسابقات زیرگروه کشوری معرفی می‌شود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
باشگاه بارسلونا اعلام کرد که با ارنستو والورده قطع همکاری کرده و کیکه ستین را به عنوان جانشین او انتخاب کرده است. بلافاصله هم کیکه ستین، سرمربی سابق بتیس به عنوان جانشین او معرفی شد. کیکه ستین ۶۱ ساله تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ هدایت بارسا را برعهده خواهد داشت. او همچین مدتی سرمربی تیم ملی گینه استوایی بود اما تنها بعد از یک بازی، از این تیم جدا شد. ۱۰- یکی از علاقه‌مندی‌های کیکه ستین، بازی شطرنج است و مقابل دو ستاره سابق شطرنج دنیا، آناتولی کارپوف و گری کاسپاروف هم بازی کرده است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، در بسته خبری پیش رو، بخشی از اخبار گوشه و کنار استان یزد گردآوری و در اختیار خوانندگان و مخاطبان خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است. مراسم تکریم و معارفه سرپرست هلال احمر شهرستان یزد برگزار شدمراسم تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین جمعیت هلال احمر استان و معاون فرماندار در محل سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان یزد برگزار شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با تاکید بر ضرورت تلاش برای ارتقای سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر گفت: اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه هلال احمر است. حضور مردم در بزرگداشت سردار سلیمانی یک نماد تمدنی استتحلیلگر مسائل فرهنگی و اجتماعی یزد، حضور باشکوه و بی‌نظیر مردم در تجلیل و بزرگداشت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی را نماد تمدنی و ظهور یک آموزه دینی دانست. آغاز عملیات واکسیناسیون تب برفکی در جمعیت دام سنگین شهرستان ابرکوهدر راستای کنترل و پیشگیری بیماری واگیردار تب برفکی کارشناسان دامپزشکی شهرستان ابرکوه اقدام به مایه‌کوبی دام‌ها جهت مقابله با این بیماری‌ها می‌کنند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری خبر از احتمال لغو مسابقات آسیایی فوتسال و فوتبال ساحلی کارگری در جزیره کیش داد. به هر صورت احتمال دارد که این میزبانی به خاطر سنگین بودن هزینه‌ها لغو شود. رمضی همچنین در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر وضعیت اعتباری فدراسیون آماتور ورزش کارگری چگونه است، گفت: متاسفانه ما اعتباری به صورت مصوب شده از سوی وزارت کار یا وزارت ورزش و جوانان نداریم و باید برنامه‌های خود را با کمک گرفتن از اسپانسرها اجرا کنیم. البته تا الان وزارت کار حمایت‌های خوبی را در زمینه‌های مختلف از این فدراسیون داشته و همواره حامی کارگران ورزشکار است. وی در پایان اظهار کرد: از ابتدای سال تا امروز به دنبال بودجه مصوب برای فدراسیون آماتور ورزش کارگری هستیم که هنوز عملیاتی نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
ابراهیم شکوری در مورد اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی قرار است سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران شود، اظهار داشت: ما هنوز سرمربی تیم ملی را انتخاب نکرده‌ایم. در رایزنی و گفتگو با گزینه‌هایمان هستیم تا به این لحظه سرمربی تیم ملی انتخاب نشده است. قطعا مربیان داخلی بسیار توانمند هم که با رزومه شان سالها موفقیتشان را ثابت کرده‌اند جزو گزینه‌های ما هستند و تا پایان دی ماه اسم قطعی سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد. کارشناس هم باید ببینیم کیست؟ آیا بازیکن سابق تیم ملی است؟ چه سطحی دارد. فیفا این پول را بابت اینکه تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند به ما می‌دهد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
جشن بازیکنان اخلاق اسفندماه سال جاری توسط فدراسیون فوتبال برگزار و بهترین‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی معرفی خواهند شد. به گزارش ایسنا، مراسم برترین‌های اخلاق فدراسیون فوتبال ۱۴ اسفند سال جاری با معرفی بازیکن اخلاق هر باشگاه و بازیکن اخلاق کشور در سال ۹۸ برگزار خواهد شد. غلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در این مراسم بهترین‌های اخلاق فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی در بخش زنان و مردان در هر باشگاه نیز معرفی خواهد شد که نفرات با معرفی کمیته فرهنگی باشگاه برگزیده خواهند شد. او ادامه داد: این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران و جبهه مردمی ورزش کشور و با حضور پیشکسوتان برگزار خواهد شد. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین‌قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. گفتنی است، این اردو تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت. بیشتر بخوانید: برگزاری نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلیانتهای پیام/
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش‌ بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های آماده سازی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود که به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
ایرناایرنا1 هفته قبل
بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش‌ بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ادامه خواهد داشت.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال ساحلی در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش‌ بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های آماده سازی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود که به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به انتهای لیست رسیدید