فوتسال

ایلناایلنا1 ماه قبل
سرپرست کمیته فوتسال از برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و آرژانتین خبر داد. به گزارش ایلنا، داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
کمیته فنی فوتسال به دنبال مذاکره با باشگاه‌های بزرگ همچون سپاهان و استقلال برای ورود به عرصه فوتسال است. به گزارش ایسنا، جلسه کمیته فنی فوتسال دیروز (شنبه) با حضور مهدی تاج، محمدحسن انصاری‌فرد رئیس کمیته فنی، وحید شمسایی، داود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال، میرشاد ماجدی، بهرام رضائیان، محمدحسین علیزاده برگزار شد. همچنین کمیته فوتسال به دنبال بازگرداندن تیم دبیری تبریز به فوتسال است. ارتباط با وزارت آموزش و پرورش و توسعه فوتسال دانش‌آموزی نیز یکی از برنامه‌های کمیته فنی برای اجراست. همچنین مقرر شده جلسات کمیته فنی دو هفته در میان برگزار شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است که در سال ۹۸ تیم ملی فوتسال، سال سخت و پرکاری را پیش‌رو دارد تا در جام ملت‌های فوتسال آسیا موفق شود. تعداد بازیکنان جوان نسبت به باتجربه‌ها بسیار بیش‌تر بوده و برای‌مان مهم است کادر فنی شناخت خوبی از بازیکنان به دست آورد. ضمن این که میدان دادن به بازیکنان جوان باعث رشد تیم می‌شود. سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه افزود: آینده فوتسال در سال ۹۸ با حضور این بازیکنان رقم می‌خورد. در واقع سال ۹۸ تیم ملی فوتسال، سال سخت و پرکاری را پیش رو دارد تا در جام ملت‌های فوتسال آسیا موفق شود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار سرپرست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قصد دارند به لیگ فوتسال برگردند. به گزارش ایلنا، خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس و استقلال می‌تواند وزن زیادی به فوتسال داده و به خصوص در تهران، سالن‌های خالی از تماشاگر را پر کنند. میرشاد ماجدی نیز در هیات مدیره باشگاه استقلال حضور دارد و مذاکره او با مدیران استقلال می‌تواند مثمرثمر باشد. اگر استقلال و پرسپولیس به فوتسال برگردند قطعا تاثیر زیادی در توجهات به این رشته خواهد داشت. داوود پرهیزکار سرپرست کمیته فوتسال در خصوص اینکه آیا کمیته فوتسال به دنبال این است که باشگاهی مانند سپاهان و دبیری تبریز را به لیگ برتر فوتسال بیاورد اظهار داشت: ما می‌خواهیم باشگاه‌های مطرح در فوتسال تیم داری کنند تا فوتسال رونق پیدا کند، ولی ما در اول کار هستیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین| شهاب سفال‌منش مدرس ایرانی AFC که به تازگی عضو کمیته فنی فوتسال شده برای تدریس در دوره مربی‌گری فوتسال به تایلند سفر کرده است. او در این دوره که از ۱۵ بهمن به مدت دو هفته برگزار می‌شود به همراه چان از هنگ‌کنگ و صادق امانی برای مربیان تایلندی دوره سطح ۳ فوتسال را تدریس خواهد کرد. سفال‌منش همچنین درباره همکاری در طرح‌های توسعه فوتسال در کشورهای مختلف توضیح‌ داد: از سال ۲۰۱۶ طرح توسعه فوتسال کانادا را شروع کرده‌ام و اخیرا هم بعد از سفر دو ماه پیش به هند که به منظور تدریس بود، درگیر برنامه‌ریزی برای توسعه فوتسال این کشور هستم. آن‌ها به تازگی صاحب کمیته فوتسال شده‌اند و برنامه زیادی برای پیشرفت تیم ملی و لیگ دارند. به گفته او، افرادی مثل علی کفاشیان به عنوان رئیس کمیته فوتسال و علی تارقلی‌زاده رییس دپارتمان فوتسال آسیا صاحب کرسی هستند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
برنابرنا1 هفته قبل
مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: با جوانگرایی و اعتماد کردن به بازیکنان جوان می‌توان آینده خوبی برای تیم ملی فوتسال بانوان متصور بود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان درباره دیدار نخست تیم ملی فوتسال بانوان ایران برابر روسیه گفت: بازیکنان فوق آلعاده بود. وی در ادامه افزود: تیم فوتسال روسیه عنوان سوم اروپا را در جام ملت‌های فوتسال بانوان یدک می‌کشد و بازی راحتی مقابل این تیم نداشتیم. تیم ایران ۱۰ ماه بود هیچ اردویی را نداشت و معتقدم نتیجه بسیار خوبی کسب کردیم. مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: آینده نگری اولویت ما است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مدرس ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تدریس در دوره مربی‌گری در تایلند انتخاب شده است. به گزارش ایسنا، شهاب سفال‌منش مدرس ایرانی AFC که به تازگی عضو کمیته فنی فوتسال شده برای تدریس در دوره مربی‌گری فوتسال به تایلند سفر کرده است. سفال‌منش در گفت‌وگو با ایسنا همچنین درباره همکاری در طرح‌های توسعه فوتسال در کشورهای مختلف توضیح‌ داد: از سال ۲۰۱۶ طرح توسعه فوتسال کانادا را شروع کرده‌ام و اخیرا هم بعد از سفر دو ماه پیش به هند که به منظور تدریس بود، درگیر برنامه‌ریزی برای توسعه فوتسال این کشور هستم. آن‌ها به تازگی صاحب کمیته فوتسال شده‌اند و برنامه زیادی برای پیشرفت تیم ملی و لیگ دارند. افرادی مثل علی کفاشیان به عنوان رئیس کمیته فوتسال و علی تارقلی‌زاده رئیس دپارتمان فوتسال آسیا صاحب کرسی هستند.
ایسناایسنا4 هفته قبل
اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان از سوی کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال اعلام شدند. به گزارش ایسنا، در پایان جلسه کمیته فنی فوتسال اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان اعلام شدند. بر این اساس علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. شهناز یاری و زیور بابایی در حال حاضر هدایت تیم‌های لیگ برتری نامی نو اصفهان و ملی حفاری اهواز را برعهده دارند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال اظهار داشت: پس از جلسه روز گذشته (شنبه) کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان مشخص شد که پس از برگزاری بازی‌های پلی آف لیگ فوتسال، اعضا معرفی خواهند شد. وی گفت: اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان نیز به زودی آغاز می‌شود تا بازیکنان جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه که اسفند ماه به تهران می‌آید، آماده شوند. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
​پیشکسوت فوتسال ایران در خصوص بحث داغ این روزهای ورزش ایران به اظهار نظر پرداخته است. * پرهیزکار قصد خدمت به فوتسال را دارداگر نتوانیم از عهده کار بر بیایم یک قدم هم برنخواهم داشت. * قصد داریم تیم فوتسال استقلال و پرسپولیس را به وجود بیاوریممن همیشه اعتقاد داشتم که در ورزش ایران مدیر فنی یعنی کشک. آقایان انصاری‌فرد و ماجدی از نفوذ خود در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس استفاده کنند و باعث شوند که این دو باشگاه بزرگ و مردمی در لیگ فوتسال تیم‌داری کنند. به همین دلیل هیچ‌گاه نمی‌توانیم بازیکنان بزرگی را به فوتسال کشور معرفی کنیم که باعث رشد و ترقی لیگ فوتسال و به تبع آن تیم ملی فوتسال ایران شده است.
فارسفارس2 هفته قبل
حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به پرداخت پاداش ۱۰ میلیون تومانی اعضای کمیته فوتسال و سازمان لیگ گفت: واقعا متأسفم برای افرادی که در رأس تصمیم گیرهای کمیته فوتسال قرار دارند. من در یک کلام می‌گویم جناب تاج و کفاشیان مبارک‌ باشه پرداخت پاداش ۱۰ میلیونی تومانی اعضاکمیته فوتسال و سازمان لیگ. مگر کمیته فنی نمی‌داند که مربی مرد نمی‌تواند در سالن مسابقات و یا سالن تمرین بانوان حضور داشته باشد. *فدراسیون فوتبال فوتسال را به عنوان رشته ورزشی قبول نداردوی در پایان گفت: وقتی فدراسیون فوتبال، فوتسال را به عنوان یک رشته ورزشی قبول ندارد آنوقت چه توقعی از کمیته فوتسال و کمیته فنی برای توسعه این رشته ورزشی داریم. سال‌ها است که ما فریاد می‌زنیم و می‌گویم فوتسال را از فوتبال جدا کنند که لااقل تصمیم‌گیرنده فوتسال پیشکسوتان این رشته باشند.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال ایران امروز در مصاحبه‌ای با خبرگزاری مهر از عدم پرداخت پاداش قهرمانی در آسیا گلایه کرد. داود پرهیزکار سرپرست کمیته فوتسال هم نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. سرپرست کمیته فوتسال ادامه داد: ظرفیت‌های فوتسال کشور در حوزه آقایان و بانوان آنقدر وسیع است که تیم‌های ملی فوتسال وابسته به اشخاص نخواهد نبود. پرهیزکار در پایان گفت: ما هدفمان ایجاد بهترین شرایط برای تیم ملی فوتسال بانوان بوده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم. در این میان انتظار داریم که تمامی نفرات ما را در این زمینه کمک کنند و اگر نمی‌توانند بدون شک کمیته فوتسال دنبال راه چاره خواهد بود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد. انتهای پیام/س
ایرناایرنا1 هفته قبل
** سپاهان از داوری‌ها ضرر کرده استمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: این تیم یه عنوان تنها تیم لیگ برتر فوتبال بیشترین ضرر و لطمه را از داوری‌ها در فصل جاری دیده است. ** مس سونگون ورزقان قهرمان لیگ برتر فوتسال شدتیم مس سونگون ورزقان عصر پنجشنبه با پیروزی برابر گیتی پسند اصفهان قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شد. دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷ امروز با حضور ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزارشد. ** برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال تلاش زیادی کردیمکاپیتان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت: برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور خیلی تلاش کردیم و از جان مایه گذاشتیم. فخیم اظهار داشت: دو تیم فوتسال بازی می‌کردند و هواداران هم از دیدن این بازی لذت بردند.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری‌فر، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده‌برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند، بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: از ساعت ۱۴:۰۰ امروز نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری فرد، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند.
فارسفارس1 ماه قبل
دروازبان سابق تیم ملی فوتسال گفت: با آمدن انصاری فرد و دیگر اعضای جدید کمیته فنی فوتسال نفس تازه‌ای پیدا کرده و امیدوارم به همین منوال از پیشکسوتان در سازمان لیگ و یا کمیته فوتسال استفاده شود. رضا ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتخاب اعضای جدید کادر فنی فوتسال گفت: اعضای جدید کادر فنی همگی فوتسالی هستند. انصاری‌فرد رئیس کمیته فنی فردی مدیر، کاربلد و کسی است که سال‌ها به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال فعالیت داشته، از طرف دیگر وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی و اعضای دیگر کمیته فنی همگی از جنس فوتسال هستند. ناصری افزود: در کمیته فنی و یا کمیته فوتسال، سازمان لیگ نباید به صورت تک‌بعدی نگاه کنند و همه تصمیم‌گیری‌ها باید به صورت جمعی انجام شود. همچنین نباید در کمیته فوتسال و یا سازمان لیگ افرادی حضور داشته باشند که خودشان در لیگ تیم یا باشگاه دارند.
برنابرنا1 هفته قبل
دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه با نتیجه دو بر یک به سود روسیه به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دومین دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه بعد از ظهر امروز در سالن هندبال برگزار شد که نتیجه این دیدار دو بر یک به سود تیم ملی فوتسال بانوان روسیه به پایان رسید. فرشته کریمی در دقیقه ۱۳ اولین گل ایران را به ثمر رساند. تیم ملی فوتسال روسیه عنوان سوم رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال بانوان در اروپا را به خود اختصاص داده است و تیم ملی فوتسال بانوان ایران عنوان قهرمانی آسیا را یدک می‌کشد. اولین دیدار دوستانه با نتیجه سه بر دو به سود تیم ملی فوتسال بانوان ایران به پایان رسید.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری‌فر، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده‌برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند، بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
این مسابقات پیش از این قرار بود روز جمعه برگزار شود که زمان این دیدارها با تصمیم ناگهانی سازمان لیگ فوتسال تغییر کرد تا باز هم شاهد تصمیمات عجیب در لیگ برتر فوتسال باشیم. دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال در حالی فردا پنجشنبه برگزار می‌شود که اهالی فوتسال هنوز به شیوه برگزاری مرحله پلی‌آف اعتراض دارند. در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال، مس سونگون ورزقان میزبان تیم سوهان محمدسیما قم است. به هر حال باید تا شامگاه پنجشنبه صبر کرد تا دید در نهایت کدام تیم‌ها به فینال لیگ برتر فوتسال راه پیدا می‌کنند. برنامه دیدارهای برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است: پنجشنبه دوم اسفندماه، ساعت ۱۶گیتی‌پسند اصفهان - حفاری اهوازمس سونگون ورزقان - سوهان محمدسیما قمانتهای پیام/ح
ایلناایلنا1 ماه قبل
مسئولان فوتسال و سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال، با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال دیدار کردند. به گزارش ایلنا، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال از روز جمعه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد که ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال، محمدحسن انصاری‌فرد رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به همراه داود پرهیزگار سرپرست کمیته فوتسال، در جمع ملی‌پوشان حاضر شده و دقایقی را با بازیکنان و کادر فنی به گفتگو پرداختند.
فارسفارس3 هفته قبل
*فدراسیون مصمم به توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی استوی در ادامه گفت: من در جلسه با تاج متوجه شدم که فدراسیون فوتبال مصمم به توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی است و این فدراسیون توجه خاصی به این دو رشته دارد و وقتی من فضای خوبی برای کار کردن در کمیته فنی دیدم و همچنین با توجه به فعالیتها و علاقه خودم به فوتسال پذیرفتم که مسئولیت کمیته فنی را با توکل به خدا بپذیرم. رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: اولین و مهمترین سیاست‌گذاری که من دارم این است که بار دیگر اتحاد و همدلی را در خانواده بزرگ فوتسال ایجاد کنم. البته برای توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اتاق فکری تشکیل دادیم و برای دانش‌افزایی مربیان برنامه ویژه‌ای داریم. *رسانه‌ها بازوی قدرتمندی در توسعه فوتسال فوتبال ساحلی هستندوی در پایان گفت: ما به همکاری و همراهی بیشتر رسانه‌ها برای پیشرفت فوتسال و فوتبال ساحلی نیاز داریم. هر چه این دو رشته بیشتر دیده شوند بیشتر می‌توان برای توسعه و پیشرفت بهتر کاری را انجام داد. رسانه‌ها بازوی قدرتمندی در توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی هستند و ما همیشه از توجه این قشر برخوردار بودیم و در حال حاضر ما بیشتر از قبل به توجه و حضور رسانه‌ها در توسعه پیشرفت فوتسال و فوتبال ساحلی نیاز داریم.
فارسفارس4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از ساعت ۱۴:۰۰ امروز نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال سا حلی با حضور انصاری فرد- ماجدی- شمسایی- هنرپیشه- شهریاری و صوفی زاده برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند. انتهای پیام/ا
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال اظهارداشت: پس از جلسه روز گذشته (شنبه) کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان مشخص شد که پس از برگزاری بازی‌های پلی آف لیگ فوتسال، اعضا معرفی خواهند شد. وی گفت: اردو‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان به زودی آغاز می‌شود تا بازیکنان جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه که اسفند ماه به تهران می‌آید، آماده شوند. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 هفته قبل
سرپرست کمیته فوتسال، گفت: پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی و مربیگری در این عرصه یک افتخار است. وی افزود: اگر فردی در راستای اهداف تیم ملی فوتسال چه در بحث بازیکن و چه در بحث کادر فنی نمی‌تواند ما را همراهی کند بدون شک راهی برای آن خواهیم یافت و نفراتی که علاقه به موفقیت تیم ملی فوتسال داشته باشند را به اردوی تدارکاتی دعوت خواهیم کرد. سرپرست کمیته فوتسال یادآور شد: ظرفیت‌های فوتسال کشور در حوزه آقایان و بانوان آنقدر وسیع است که تیم‌های ملی فوتسال وابسته به اشخاص نخواهد نبود. پرهیزکار در پایان گفت: ما هدفمان ایجاد بهترین شرایط برای تیم ملی فوتسال بانوان بوده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم. در این میان انتظار داریم که تمامی نفرات ما را در این زمینه کمک کنند و اگر نمی‌توانند بدون شک کمیته فوتسال دنبال راه چاره خواهد بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
اعتمادآنلاین| داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: از ساعت ۱۴:۰۰ امروز نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری فرد، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند.
ایرناایرنا4 هفته قبل
به گزارش ایرنا، کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی امروز (شنبه) با حضور محمد حسین انصاری فر، میرشاد ماجدی، وحید شمسایی، غلامعلی هنرپیشه، پریا شهریاری و لیلا صوفی زاده تشکیل جلسه داد و در نهایت کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان انتخاب شدند. سرپرست کمیته فوتسال در این خصوص گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است در اسفند ماه ۲ بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال زنان روسیه برگزار کند. کادرفنی تیم فوتسال زنان در حالی انتخاب شد که ۱۶۰ روز این تیم بدون مربی بود. زیرا پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا که با شکست ۵ بر ۲ تیم ژاپن در فینال رقم خورد، «شهرزاد مظفر» سرمربی این تیم با توجه به پایان قراردادش و وقت کشی فدراسیون برای تمدید قرارداد با او به تیم ملی کویت پیوست. تیم ملی فوتسال زنان ایران پیش از این در مسابقات قهرمانی فوتسال زنان آسیا در سال ۲۰۱۵ نیز با شکست تیم ملی ژاپن قهرمان شده بود و مدال برنز بازی‌های داخل سالن ترکمنستان را نیز در کارنامه دارد.

به انتهای لیست رسیدید