فوتسال

تسنیمتسنیم1 هفته قبل
جابری گفت: برنامه‌ریزی برای مسابقات فوتسال کشور در رده‌های مختلف سنی انجام شده است و این مسابقات به صورت ویژه و با نظم خاصی برگزار می‌گردد. دبیر سازمان لیگ فوتسال ایران اظهار کرد: باتوجه به اینکه هزینه برگزاری مسابقات برگزاری فوتسال در کشور بالاست از این رو حق ورودی‌هایی از تیم‌ها اخذ می‌شود که باز هم در این زمینه حمایت از تیمهای فوتسال اولویت اساسی است. وی رشد و توسعه فوتسال اردبیل را چشمگیر دانست و گفت: در این زمینه هیئت فوتسال استان اردبیل زحمات و تلاش‌های بسیاری انجام داده که این تلاشها در راستای توسعه فوتسال استان قابل تقدیر است. دبیر سازمان لیگ فوتسال ایران اظهار کرد: حضور تیم‌های فوتسال اردبیل در سطح فوتسال کشور بسیار خوب است و انتظار می‌رود در آینده شاهد حضور تیم‌های فوتسال اردبیل در سطح بالای فوتسال کشور باشیم که این مهم دور از انتظار نیست. جابری ادامه داد: برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات فوتسال در بیله‌سوار اردبیل انجام شده است که انتظار می‌رود باتوجه به برنامه‌های میزبانی که بیله‌سوار دارد میزبانی مسابقات فوتسال به این شهرستان سپرده شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بحث جداسازی «کمیته» فوتسال و «سازمان لیگ» فوتسال در روزهایی که قانون منع به کارگیری بازنشستگان در فوتبال و فوتسال آغاز شد، به صورت جسته و گریخته مطرح می‌شد. تا پیش از این ماجرا، سازمان لیگ فوتسال فقط یک دبیر داشت و مستقیما زیر نظر رئیس کمیته فوتسال فعالیت می‌کرد اما کفاشیان بعد از ریاست کمیته فوتسال، مدتی تحت عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال در این بخش مشغول به کار بود. تفکیک مدیریت کمیته فوتسال و سازمان لیگ فوتسال در شرایطی رقم خورده است که مقرر شده کارهای مربوط به تیم‌های ملی و برنامه ریزی در این بخش با کمیته باشد و برنامه ریزی، تصمیم گیری و اجرای مسابقات لیگ در تمام رده‌های سنی در حیطه اختیارات سازمان لیگ. این نکته را هم باید مدنظر داشت که در اساسنامه فوتسال مسئولیتی تحت عنوان رئیس سازمان لیگ وجود ندارد و تمام کارها باید زیر نظر رئیس کمیته فوتسال باشد. با این تفاسیر، تفکیک سازمان لیگ فوتسال از کمیته فوتسال قانونی نیست و انتظار می‌رود رئیس فدراسیون فوتبال به این موضوع ورود کند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
سرپرست کمیته فوتسال از برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و آرژانتین خبر داد. به گزارش ایلنا، داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
مهرمهر1 ماه قبل
وی همچنین اعلام کرد که علی کفاشیان رسما از کمیته فوتسال جدا شده است و رئیس فدراسیون فوتبال به زودی رئیس سازمان لیگ فوتسال را انتخاب خواهد کرد. * آیا کمیته فوتسال ایران به خاطر این اقدام سیاسی از عربستان شکایتی نکرده است؟ - خیر اعتراضی نداشتیم. * اما علی کفاشیان رئیس کمیته فوتسال کنفدراسیون آسیا بود و از این طریق می‌توانست اقداماتی انجام بدهد. * چند روز پیش خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه شما از کمیته فوتسال رفتنی هستید. * آیا علی کفاشیان همچنان به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال در کمیته فوتسال حاضر می‌شود؟ - خیر؛ ایشان بعد از بازگشت از مالزی رسما از فوتسال جدا شد و دیگر به کمیته فوتسال نمی‌آید.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
اسطوره فوتسال ایران از وضعیت لیگ برتر فوتسال رضایت ندارد. به گزارش خبر فوری؛ وحید شمسایی بزرگترین ستاره تاریخ فوتسال ایران است. شاید بی راه نباشد اگر بگوییم فوتسال ایران و آسیا در جهان به نام وحید شمسایی ثبت شده است. *امسال زنان ایرانی قهرمان فوتسال آسیا هم شدند. فکر می‌کنید سال آینده هم لیگ فوتسال تک قطبی خواهد ماند؟ من تک قطبی بودن لیگ را قبول ندارم.
ایرناایرنا4 هفته قبل
مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان گفت: تنها برای برنده شدن به رقابت‌های تدارکاتی روسیه می‌رویم. مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان درباره هدف گذاری برای تیم فوتسال زنان تصریح کرد: پس از پایان مسابقات تدارکاتی روسیه، بیشترین تمرکز خود را بر بحث استعدادیابی خواهیم گذاشت. وی در خصوص برطرف کردن ضعف تربیت مربیان فوتسال زنان نیز اظهار داشت: این ضعف با برگزاری کلاس‌های توجیهی برای پیشرفت و توسعه فوتسال زنان از میان می‌رود. مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان در بخش دیگری از سخنانش به وضعیت بازیکنان باشگاه‌های فوتسال اشاره کرد و گفت: بازیکنان بسیاری از دل باشگاه‌های فوتسال بیرون آمده‌اند و در تیم ملی بازی می‌کنند. نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال ۲۶ تا ۳۱ فروردین ماه جهت اعزام به مسابقات تدارکاتی روسیه برگزار شد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
کمیته فنی فوتسال به دنبال مذاکره با باشگاه‌های بزرگ همچون سپاهان و استقلال برای ورود به عرصه فوتسال است. به گزارش ایسنا، جلسه کمیته فنی فوتسال دیروز (شنبه) با حضور مهدی تاج، محمدحسن انصاری‌فرد رئیس کمیته فنی، وحید شمسایی، داود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال، میرشاد ماجدی، بهرام رضائیان، محمدحسین علیزاده برگزار شد. همچنین کمیته فوتسال به دنبال بازگرداندن تیم دبیری تبریز به فوتسال است. ارتباط با وزارت آموزش و پرورش و توسعه فوتسال دانش‌آموزی نیز یکی از برنامه‌های کمیته فنی برای اجراست. همچنین مقرر شده جلسات کمیته فنی دو هفته در میان برگزار شود.
ایسناایسنا3 ماه قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است که در سال ۹۸ تیم ملی فوتسال، سال سخت و پرکاری را پیش‌رو دارد تا در جام ملت‌های فوتسال آسیا موفق شود. تعداد بازیکنان جوان نسبت به باتجربه‌ها بسیار بیش‌تر بوده و برای‌مان مهم است کادر فنی شناخت خوبی از بازیکنان به دست آورد. ضمن این که میدان دادن به بازیکنان جوان باعث رشد تیم می‌شود. سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه افزود: آینده فوتسال در سال ۹۸ با حضور این بازیکنان رقم می‌خورد. در واقع سال ۹۸ تیم ملی فوتسال، سال سخت و پرکاری را پیش رو دارد تا در جام ملت‌های فوتسال آسیا موفق شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 هفته قبل
اختصاصی | پس از کناره‌گیری کفاشیان از ریاست کمیتۀ فوتسال، رئیس فدراسیون فوتبال جایگزین وی را انتخاب کرد. ورزش ۱۱ - پس از چند روز بلاتکلیفی در فوتسال، بالاخره داوود پرهیزگار به عنوان رئیس جدید کمیتۀ فوتسال برگزیده شد. بعد از رفتن علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال پرهیزکار جایگزین وی به عنوان سرپرست در کمیته فوتسال انتخاب شد. در همین راستا، امروز طی حکمی از سوی مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال، وی رسما به عنوان رئیس کمیته فوتسال معرفی شد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
قاسم رنجبریان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با نظر کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان فهیمه زارعی بازیکن ارزشمند فوتسال هرمزگان به اردوی آمادگی این تیم دعوت شده است. وی یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در سال‌های اخیر نیز بوده است. گل وی به تیم فوتسال بانوان مالزی، بهترین گل تاریخ فوتسال در سال ۲۰۱۶ به انتخاب سایت انگلیسی metro. co. uk شد. وی در شهریور ۹۷ سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کویت شد. فوتسالیست‌ها در چنین شرایطی از حضور در نخستین اردوی تیم ملی فوتسال در اسفند سال گذشته سرباز زده بودند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| شهاب سفال‌منش مدرس ایرانی AFC که به تازگی عضو کمیته فنی فوتسال شده برای تدریس در دوره مربی‌گری فوتسال به تایلند سفر کرده است. او در این دوره که از ۱۵ بهمن به مدت دو هفته برگزار می‌شود به همراه چان از هنگ‌کنگ و صادق امانی برای مربیان تایلندی دوره سطح ۳ فوتسال را تدریس خواهد کرد. سفال‌منش همچنین درباره همکاری در طرح‌های توسعه فوتسال در کشورهای مختلف توضیح‌ داد: از سال ۲۰۱۶ طرح توسعه فوتسال کانادا را شروع کرده‌ام و اخیرا هم بعد از سفر دو ماه پیش به هند که به منظور تدریس بود، درگیر برنامه‌ریزی برای توسعه فوتسال این کشور هستم. آن‌ها به تازگی صاحب کمیته فوتسال شده‌اند و برنامه زیادی برای پیشرفت تیم ملی و لیگ دارند. به گفته او، افرادی مثل علی کفاشیان به عنوان رئیس کمیته فوتسال و علی تارقلی‌زاده رییس دپارتمان فوتسال آسیا صاحب کرسی هستند.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار سرپرست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قصد دارند به لیگ فوتسال برگردند. به گزارش ایلنا، خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس و استقلال می‌تواند وزن زیادی به فوتسال داده و به خصوص در تهران، سالن‌های خالی از تماشاگر را پر کنند. میرشاد ماجدی نیز در هیات مدیره باشگاه استقلال حضور دارد و مذاکره او با مدیران استقلال می‌تواند مثمرثمر باشد. اگر استقلال و پرسپولیس به فوتسال برگردند قطعا تاثیر زیادی در توجهات به این رشته خواهد داشت. داوود پرهیزکار سرپرست کمیته فوتسال در خصوص اینکه آیا کمیته فوتسال به دنبال این است که باشگاهی مانند سپاهان و دبیری تبریز را به لیگ برتر فوتسال بیاورد اظهار داشت: ما می‌خواهیم باشگاه‌های مطرح در فوتسال تیم داری کنند تا فوتسال رونق پیدا کند، ولی ما در اول کار هستیم.
ایسناایسنا3 ماه قبل
مدرس ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تدریس در دوره مربی‌گری در تایلند انتخاب شده است. به گزارش ایسنا، شهاب سفال‌منش مدرس ایرانی AFC که به تازگی عضو کمیته فنی فوتسال شده برای تدریس در دوره مربی‌گری فوتسال به تایلند سفر کرده است. سفال‌منش در گفت‌وگو با ایسنا همچنین درباره همکاری در طرح‌های توسعه فوتسال در کشورهای مختلف توضیح‌ داد: از سال ۲۰۱۶ طرح توسعه فوتسال کانادا را شروع کرده‌ام و اخیرا هم بعد از سفر دو ماه پیش به هند که به منظور تدریس بود، درگیر برنامه‌ریزی برای توسعه فوتسال این کشور هستم. آن‌ها به تازگی صاحب کمیته فوتسال شده‌اند و برنامه زیادی برای پیشرفت تیم ملی و لیگ دارند. افرادی مثل علی کفاشیان به عنوان رئیس کمیته فوتسال و علی تارقلی‌زاده رئیس دپارتمان فوتسال آسیا صاحب کرسی هستند.
مهرمهر1 ماه قبل
تغییر زمان لیگ فوتسال امیدوی در ادامه به تغییر زمان مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور اشاره و از کادر فنی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال انتقاد کرد. عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: پس از لیگ برتر بزرگسالان، مسابقات امیدهای ایران بیشترین سابقه را در فوتسال کشورمان دارد. نحوه کنار رفتن کفاشیان ظلم استعضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال درباره مطرح شدن بحث بازنشستگی در کمیته فوتسال و کنارگذاشتن علی کفاشیان یادآور شد: کفاشیان سال‌های زیادی برای فوتبال و فوتسال ایران زحمت کشید. اگر امروز ما سازمان لیگ فوتسال را داریم در زمان ریاست کفاشیان این اتفاق رخ داد. به گزارش خبرنگار مهر، قرار است انتخابات هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال روز سوم اردیبهشت برگزار شود که بعد از این انتخابات، رئیس و دبیر جدید سازمان لیگ معرفی خواهند شد.
برنابرنا2 ماه قبل
مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: با جوانگرایی و اعتماد کردن به بازیکنان جوان می‌توان آینده خوبی برای تیم ملی فوتسال بانوان متصور بود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان درباره دیدار نخست تیم ملی فوتسال بانوان ایران برابر روسیه گفت: بازیکنان فوق آلعاده بود. وی در ادامه افزود: تیم فوتسال روسیه عنوان سوم اروپا را در جام ملت‌های فوتسال بانوان یدک می‌کشد و بازی راحتی مقابل این تیم نداشتیم. تیم ایران ۱۰ ماه بود هیچ اردویی را نداشت و معتقدم نتیجه بسیار خوبی کسب کردیم. مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: آینده نگری اولویت ما است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال اظهار داشت: پس از جلسه روز گذشته (شنبه) کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان مشخص شد که پس از برگزاری بازی‌های پلی آف لیگ فوتسال، اعضا معرفی خواهند شد. وی گفت: اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان نیز به زودی آغاز می‌شود تا بازیکنان جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه که اسفند ماه به تهران می‌آید، آماده شوند. انتهای پیام/
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال ایران امروز در مصاحبه‌ای با خبرگزاری مهر از عدم پرداخت پاداش قهرمانی در آسیا گلایه کرد. داود پرهیزکار سرپرست کمیته فوتسال هم نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. سرپرست کمیته فوتسال ادامه داد: ظرفیت‌های فوتسال کشور در حوزه آقایان و بانوان آنقدر وسیع است که تیم‌های ملی فوتسال وابسته به اشخاص نخواهد نبود. پرهیزکار در پایان گفت: ما هدفمان ایجاد بهترین شرایط برای تیم ملی فوتسال بانوان بوده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم. در این میان انتظار داریم که تمامی نفرات ما را در این زمینه کمک کنند و اگر نمی‌توانند بدون شک کمیته فوتسال دنبال راه چاره خواهد بود.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپست کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان با تیم ملی فوتسال آرژانتین گفت: قرار است تا این دیدار در سال ۲۰۱۹ برگزار شود. تاریخ قطعی این دیدار به زودی مشخص و اعلام خواهد شد. وی در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان گفت: روز شنبه نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می‌شود. سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان از برگزاری تورنمنت چهارجانبه برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان خبر داد و گفت: درصدد برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه هستیم و به زودی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت نیز مشخص خواهند شد. انتهای پیام/س
ایسناایسنا3 ماه قبل
اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان از سوی کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال اعلام شدند. به گزارش ایسنا، در پایان جلسه کمیته فنی فوتسال اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان اعلام شدند. بر این اساس علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. شهناز یاری و زیور بابایی در حال حاضر هدایت تیم‌های لیگ برتری نامی نو اصفهان و ملی حفاری اهواز را برعهده دارند. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: حواشی بوجود آمده درخصوص عدم دعوت برخی از بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان به اردوها باعث شد کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان در جمع خبرنگاران توضیحاتی را درخصوص این موارد پیش آمده ارائه کنند. فرزانه توسلی برای تیم ملی فوتسال بانوان زحمت بسیاری کشیده و ما قدردان زحمات او هستیم اما غیبت او باعث شد فضا برای حضور مهدی‌پور در دروازه تیم ملی فوتسال باز شود. سال ۲۰۰۷ مربی تیم ملی فوتسال بودم اما ۱۴ ماه بعد پاداش‌ها را به ما دادند. بازیکنان تیم فوتسال بانوان نیاز به بدنسازی قوی‌تر دارند. در تورنمنت ۴ جانبه روسیه با ۴ تیم قدرتمند بازی خواهیم کرد. وی گفت: در اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان تعامل و آرامش حاکم است.
ایلناایلنا3 ماه قبل
​پیشکسوت فوتسال ایران در خصوص بحث داغ این روزهای ورزش ایران به اظهار نظر پرداخته است. * پرهیزکار قصد خدمت به فوتسال را دارداگر نتوانیم از عهده کار بر بیایم یک قدم هم برنخواهم داشت. * قصد داریم تیم فوتسال استقلال و پرسپولیس را به وجود بیاوریممن همیشه اعتقاد داشتم که در ورزش ایران مدیر فنی یعنی کشک. آقایان انصاری‌فرد و ماجدی از نفوذ خود در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس استفاده کنند و باعث شوند که این دو باشگاه بزرگ و مردمی در لیگ فوتسال تیم‌داری کنند. به همین دلیل هیچ‌گاه نمی‌توانیم بازیکنان بزرگی را به فوتسال کشور معرفی کنیم که باعث رشد و ترقی لیگ فوتسال و به تبع آن تیم ملی فوتسال ایران شده است.
فارسفارس2 ماه قبل
حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به پرداخت پاداش ۱۰ میلیون تومانی اعضای کمیته فوتسال و سازمان لیگ گفت: واقعا متأسفم برای افرادی که در رأس تصمیم گیرهای کمیته فوتسال قرار دارند. من در یک کلام می‌گویم جناب تاج و کفاشیان مبارک‌ باشه پرداخت پاداش ۱۰ میلیونی تومانی اعضاکمیته فوتسال و سازمان لیگ. مگر کمیته فنی نمی‌داند که مربی مرد نمی‌تواند در سالن مسابقات و یا سالن تمرین بانوان حضور داشته باشد. *فدراسیون فوتبال فوتسال را به عنوان رشته ورزشی قبول نداردوی در پایان گفت: وقتی فدراسیون فوتبال، فوتسال را به عنوان یک رشته ورزشی قبول ندارد آنوقت چه توقعی از کمیته فوتسال و کمیته فنی برای توسعه این رشته ورزشی داریم. سال‌ها است که ما فریاد می‌زنیم و می‌گویم فوتسال را از فوتبال جدا کنند که لااقل تصمیم‌گیرنده فوتسال پیشکسوتان این رشته باشند.
برنابرنا2 ماه قبل
دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه با نتیجه دو بر یک به سود روسیه به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دومین دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه بعد از ظهر امروز در سالن هندبال برگزار شد که نتیجه این دیدار دو بر یک به سود تیم ملی فوتسال بانوان روسیه به پایان رسید. فرشته کریمی در دقیقه ۱۳ اولین گل ایران را به ثمر رساند. تیم ملی فوتسال روسیه عنوان سوم رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال بانوان در اروپا را به خود اختصاص داده است و تیم ملی فوتسال بانوان ایران عنوان قهرمانی آسیا را یدک می‌کشد. اولین دیدار دوستانه با نتیجه سه بر دو به سود تیم ملی فوتسال بانوان ایران به پایان رسید.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری‌فر، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده‌برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند، بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
این مسابقات پیش از این قرار بود روز جمعه برگزار شود که زمان این دیدارها با تصمیم ناگهانی سازمان لیگ فوتسال تغییر کرد تا باز هم شاهد تصمیمات عجیب در لیگ برتر فوتسال باشیم. دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال در حالی فردا پنجشنبه برگزار می‌شود که اهالی فوتسال هنوز به شیوه برگزاری مرحله پلی‌آف اعتراض دارند. در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال، مس سونگون ورزقان میزبان تیم سوهان محمدسیما قم است. به هر حال باید تا شامگاه پنجشنبه صبر کرد تا دید در نهایت کدام تیم‌ها به فینال لیگ برتر فوتسال راه پیدا می‌کنند. برنامه دیدارهای برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است: پنجشنبه دوم اسفندماه، ساعت ۱۶گیتی‌پسند اصفهان - حفاری اهوازمس سونگون ورزقان - سوهان محمدسیما قمانتهای پیام/ح
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری‌فر، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده‌برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند، بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزگار، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: از ساعت ۱۴:۰۰ امروز نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور انصاری فرد، ماجدی، شمسایی، هنرپیشه، شهریاری و صوفی زاده برگزار شد و در نهایت به جمع بندی نهایی برای انتخاب نفرات کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان بزرگسالان رسیدیم. وی گفت: مقرر شد تا علی رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان و زیور بابایی به همراه شهناز یاری به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان این تیم را هدایت کنند. سرپرست کمیته فوتسال گفت: تیم فوتسال بانوان قرار است تا در اسفند ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار کند بر همین اساس با انتخاب نفرات فوق به عنوان کادر فنی، اردوهای تدارکاتی آغاز خواهد شد تا بازیکنان آمادگی لازم را برای حضور در بازیهای دوستانه داشته باشند.

به انتهای لیست رسیدید