فولاد خوزستان

اخبار «باشگاه فوتبال فولاد خوزستان»

برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
باشگاه فولاد خوزستان قرارداد همکاری با سینا مریدی را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. سایت باشگاه فولاد خوزستان: قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- باشگاه فولاد خوزستان قرارداد همکاری با سینا مریدی را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیروزی مقابل پرسپولیس را به بازیکنان و هواداران این تیم تبریک گفت. خبرگزاری تسنیم: افشین قطبی، سرمربی فولاد خوزستان پس از برتری ۲ بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: به تمام هواداران فولاد و بازیکنانم تبریک می‌گویم. یاد گرفته‌ام که به حریف احترام بگذارمسرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به این مسئله که «در نشست خبری قبل از بازی اعلام کردید فولاد مانند فرزند دوم شماست و آیا این بی‌احترامی به هواداران فولاد نبود؟»، گفت: شاید فارسی من خوب نیست و منظورم را بد رسانده‌ام. عشق اول من هم‌اکنون فولاد است و کارم را با تیمی شروع کردم که هوادارانش را دوست دارم. تیم ما هنوز خیلی کار دارد و باید هفته به هفته بهتر شویمسرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ارتباط با اینکه «آیا این برد می‌تواند فولاد را امیدوار به قهرمانی کند؟»، خاطرنشان کرد: تیم ما هنوز خیلی کار دارد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
مربی فولاد خوزستان گفت: من فوتبال حرفه‌ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم. امروز دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و قطعا تماشاگران نیز از آن رضایت خواهند داشت. مربی فولادی‌ها درباره سوتفاهم به وجود آمده بین هواداران فولاد و او گفت: سوتفاهم ایجاد شده بین او و هواداران دو تیم استقلال و فولاد خوزستان گفت: دو موضوع را می‌خواهم بگویم. از اینکه در استقلال بازی کردم واقعا خوشحالم و همیشه هم به همه هواداران استقلال احترام گذاشتم. او در ادامه گفت: من فوتبال حرفه‌ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا بنا بر اعلام سایت باشگاه فولاد خوزستان، مسئولان این باشگاه در راستای تقویت این تیم از سهمیه آزاد خود برای جذب یک بازیکن ژاپنی استفاده کردند و با تاکومی آکاهوشی به مدت نیم فصل قرارداد همکاری امضا کردند. این بازیکن که متولد ۱۹۸۶ بوده با حضور در دفتر هیات فوتبال خوزستان قرارداد خود را با سرخپوشان فولادی ثبت کرد. آکاهوشی همراه با فولاد عازم قائمشهر شده و در صورت صلاحدید قطبی می‌تواند در دیدار با نساجی به میدان برود. به دنبال جذب رافائل مسی مهاجم کامرونی فولاد، آکاهوشی دومین بازیکن خارجی است که در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد. تیم فولاد خوزستان روز جمعه سوم اسفندماه به مصاف تیم نساجی خواهد رفت، فولادی‌ها در حال حاضر با کسب ۲۵ امتیاز در مکان ششم رده بندی قرار دارند.
فارسفارس1 هفته قبل
جریمه پرسپولیس، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمانبه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. *ایمان سعیدی، ماساژور تیم فولاد خوزستان به دلیل ورود به زمین بازی و اهانت که سبب بی نظمی شد، به توبیخ کتبی و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داور و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن ۵ بازکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. *تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های پرسپولیس، ‌ فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان را جریمه کرد. اعتمادآنلاین|‎ احکام جدید کمیته انضباطی به شرح زیر است: دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. تیم پرسپولیس تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عصر یکشنبه پس از برد تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس با تشخیص مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان یک میلیارد ریال پاداش برای بازیکنان و کادر فنی تیم در نظر گرفته شد. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدف ما قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است اگرچه برای قهرمانی در لیگ تلاش می‌کنیم. به گزارش ایرنا تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را در اهواز شکست داد و با مشارکت بسیار خوب هوادارانش نخستین شکست فصل را تقدیم شاگردان برانکو کرد. مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا گلزنان فولاد خوزستان در این دیدار بودند و این در حالی است که گل سالم این تیم در نیمه نخست به اشتباه آفساید اعلام شد. سیامک کورشی، عارف غلامی و مسی بوولی سه خرید جدید فولاد خوزستان در این بازی برای نخستین بار در ترکیب فولاد خوزستان حضور داشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود. انتهای پیام/
مهرمهر1 ماه قبل
وی ادامه داد: من واقعا از وضعیتی که امروز تماشاگران تیم نساجی در ورزشگاه به وجود آورده بودند، خیلی لذت بردم، بازی کردن درچنین جوی واقعا سخت است. سرمربی تیم فولاد خوزستان، اضافه کرد: همان طوری که پیش بینی کرده بودم دراین بازی سخت، گل زدن به همدیگر فقط از روی ضربه ایستگاهی امکان پذیربود که نساجی دراین موقعیت بهتر از ما عمل کرده بود. سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه باید بپذیریم در وضعیت صعودی که پس از چهار پیروزی درجدول داشتیم، همه درانتظار باخت تیم ما بودند، گفت: تیم فولاد پیش از این درانتهای جدول بوده و به یک باره متحول شده بود وخیلی‌ها انتظار نداشتن فولاد تا این حد خوب عملکرد داشته باشد. تیم فولاد خوزستان با شکست ۲برصفر درهفته نوزدهم برابر نساجی مازندران با ۲۵ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی باقی ماند. تیم فوتبال فولاد خوزستان دریکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روزپنجشنبه ۹ اسفندماه دراهواز میزبان تیم استقلال تهران است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، از مدت‌ها پیش به صراحت اعلام شده بود که باشگاه پرسپولیس تهران برای تقویت تیم خود، سینا مریدی هافبک دفاعی تیم فولاد خوزستان را برای خرید در نقل و انتقالات نیم فصل هدف قرار داده است این در حالی که است که افشین قطبی سرمربی تیم بزرگسالان فولاد و مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با قاطعیت اعلام کردند که این بازیکن خوزستانی فروشی نیست. سینا مریدی از محصولات آکادمی باشگاه فولاد خوزستان است که در یک سال اخیر به مرز شکوفایی رسیده است و بازی‌های خوبی در ترکیب فولاد به نمایش گذاشته است. در همین زمینه با آغاز تمرینات تیم فولاد خوزستان برای نیم فصل دوم این بازیکن به بهانه امتحانات دانشگاه از حضور در تمرینات آماده‌سازی تیمش سر باز زده است تا شائبه تمایل این بازیکن و تماس‌های گاه و بیگاه برخی افراد برای حضور این بازیکن در تیم فوتبال پرسپولیس تهران واقعیت بیشتری به خود بگیرد. اکنون باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرده است: «در راستای گزارش مدیر تیم بزرگسالان فولاد خوزستان مبنی بر غیبت غیرموجه سینا مریدی در جریان تمرینات و اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و همچنین سایر موارد مطروحه، این بازیکن توسط کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان احضار گردید. بدیهی است تصمیم متخذه در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منعکس خواهد شد».
ایرناایرنا1 ماه قبل
حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عصر یکشنبه پس از برد تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس با تشخیص مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان یک میلیارد ریال پاداش برای بازیکنان و کادر فنی تیم در نظر گرفته شد. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدف ما قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است اگرچه برای قهرمانی در لیگ تلاش می‌کنیم. به گزارش ایرنا تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را در اهواز شکست داد و با مشارکت بسیار خوب هوادارانش نخستین شکست فصل را تقدیم شاگردان برانکو کرد. مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا گلزنان فولاد خوزستان در این دیدار بودند و این در حالی است که گل سالم این تیم در نیمه نخست به اشتباه آفساید اعلام شد. سیامک کورشی، عارف غلامی و مسی بوولی سه خرید جدید فولاد خوزستان در این بازی برای نخستین بار در ترکیب فولاد خوزستان حضور داشتند.
مهرمهر1 ماه قبل
وی ادامه داد: من واقعا از وضعیتی که امروز تماشاگران تیم نساجی در ورزشگاه به وجود آورده بودند، خیلی لذت بردم، بازی کردن درچنین جوی واقعا سخت است. سرمربی تیم فولاد خوزستان، اضافه کرد: همان طوری که پیش بینی کرده بودم دراین بازی سخت، گل زدن به همدیگر فقط از روی ضربه ایستگاهی امکان پذیربود که نساجی دراین موقعیت بهتر از ما عمل کرده بود. سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه باید بپذیریم در وضعیت صعودی که پس از چهار پیروزی درجدول داشتیم، همه درانتظار باخت تیم ما بودند، گفت: تیم فولاد پیش از این درانتهای جدول بوده و به یک باره متحول شده بود وخیلی‌ها انتظار نداشتن فولاد تا این حد خوب عملکرد داشته باشد. تیم فولاد خوزستان با شکست ۲برصفر درهفته نوزدهم برابر نساجی مازندران با ۲۵ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی باقی ماند. تیم فوتبال فولاد خوزستان دریکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روزپنجشنبه ۹ اسفندماه دراهواز میزبان تیم استقلال تهران است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
بازی سپاهان و فولاد همواره از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ بوده و این ۲ تیم در ادوار مختلف تاریخ رقابت پایاپای و پرهیجانی را به نمایش گذاشته‌اند. از طرف دیگر حضور ۲ مربی محبوب بر روی نیمکت ۲ تیم که سابقه سرخابی نیز دارند، باعث می‌شود که این دیدار جذابیت‌های بسیاری را در خود داشته باشد. این ۲ تیم در تاریخ رقابت‌های لیگ‌برتر، ۳۳ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این مسابقات فولاد خوزستان با کسب ۱۰ برد، عملکرد بهتری نسبت به سپاهان داشته است. ۲ تیم در ۱۴ بازی زمین را با نتیجه مساوی ترک کرده و سپاهان نیز ۹ بار پیروز میدان شده است. آمار رویارویی‌های ۲ تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان به شرح زیر است: لیگ برتر فصل ۸۱-۱۳۸۰دور رفتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان یکدور برگشتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان ۲لیگ برتر فصل ۸۲-۱۳۸۱دور رفتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان ۳دور برگشتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان ۳لیگ برتر فصل ۸۳-۱۳۸۲دور رفتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان یکدور برگشتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان صفرلیگ برتر فصل ۸۴-۱۳۸۳دور رفتفولاد خوزستان صفر- سپاهان اصفهان صفردور برگشتسپاهان اصفهان یک - فولاد خوزستان یکلیگ برتر فصل ۸۵-۱۳۸۴دور رفتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان صفردور برگشتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان صفرلیگ برتر فصل ۸۶-۱۳۸۵دور رفتسپاهان اصفهان صفر - فولاد خوزستان ۴دور برگشتفولاد خوزستان صفر- سپاهان اصفهان صفرلیگ برتر فصل ۸۸-۱۳۸۷دور رفتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان صفردور برگشتفولاد خوزستان ۲ - سپاهان اصفهان ۲لیگ برتر فصل ۸۹-۱۳۸۸دور رفتفولاد خوزستان صفر- سپاهان اصفهان صفردور برگشتسپاهان اصفهان یک - فولاد خوزستان یکلیگ برتر فصل ۹۰-۱۳۸۹دور رفتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان یکدور برگشتسپاهان اصفهان ۳ - فولاد خوزستان ۲لیگ برتر فصل ۹۱-۱۳۹۰دور رفتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان صفردور برگشتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان ۲لیگ برتر فصل ۹۲-۱۳۹۱دور رفتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان ۳دور برگشتسپاهان اصفهان صفر - فولاد خوزستان یکلیگ‌ برتر فصل ۹۳-۱۳۹۲دور رفتفولاد خوزستان صفر - سپاهان اصفهان صفردور برگشتسپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان صفرلیگ‌ برتر فصل ۹۴-۱۳۹۳دور رفتسپاهان اصفهان یک - فولاد خوزستان یکدور برگشتفولاد خوزستان صفر - سپاهان اصفهان یکلیگ‌ برتر فصل ۹۵-۱۳۹۴دور رفتسپاهان اصفهان یک - فولاد خوزستان یکدور برگشتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان صفرلیگ‌ برتر فصل ۹۶-۱۳۹۵دور رفتسپاهان اصفهان یک - فولاد خوزستان ۲دور برگشتفولاد خوزستان یک - سپاهان اصفهان یکلیگ‌ برتر فصل ۹۷-۱۳۹۶دور رفتفولاد خوزستان ۲ - سپاهان اصفهان صفردور برگشتسپاهان اصفهان صفر - فولاد خوزستان یکلیگ برتر فصل ۹۸-۱۳۹۷دور رفتسپاهان اصفهان ۳ - فولاد خوزستان یکجام حذفی:۲ تیم در تاریخ جام حذفی ۴ بار با هم رو‌به‌رو شده‌اند که سپاهان ۳ بار و فولاد تنها یک بار موفق به کسب برد شده‌اند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
هواداران فولاد در این بازی هیچگونه شعار ضد ارزشی سر ندادند و فقط تیم خود را تشویق کردند. این افراد سرمایه اصلی فوتبال و باشگاه فولاد خوزستان هستند. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، ‌مدیرعامل باشگاه فولاد، همچنین اظهار داشت: البته افشین قطبی توانسته تحول خاصی در تیم رخ دهد و اکنون دیگر همه انتظار دارند که فولاد برابر تیم‌های بزرگ به برتری برسد. رضایی درخصوص دیدار تیم‌های سپاهان و فولاد در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان، اظهار داشت: جای خشنودی دارد که پس از ‌سال‌ها تلاش، شاهد بهره‌برداری از این مجموعه ارزشمند هستیم. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین در خصوص برنامه‌های انجام شده در مراسم افتتاح، اظهار داشت:
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حق ما مقابل سپاهان تساوی نبود اما در صحنه پنالتی حقمان خورده شد. افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: احساسات زیادی درونم است و خوشحال شدم دیدم مردم خوزستان ما را تشویق کردند. سرمربی فولاد همچنین بیان کرد: احترام زیادی برای آقای قلعه‌نویی قائلم. قطبی افزود: همانطور که گروه‌های مختلفی در خوزستان هشت سال با صدام حسین جنگیدند، اگر فولاد هم بخواهد موفق باشد باید مثل زمان جنگ یکدست شود. اگر فولاد یکدست شود و همه برای پیشرفت خوزستان تلاش کنند، می‌تواند در فوتبال ایران بدرخشد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری - در راستای گزارش مدیر تیم بزرگسالان فولاد خوزستان مبنی بر غیبت غیرموجه سینا مریدی در جریان تمرینات و اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و همچنین سایر موارد مطروحه، این بازیکن توسط کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان احضار گردید. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، بدیهی است تصمیم متخذه در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منعکس خواهد شد. باید در ادامه به نظاره نشست و دید که چه سرنوشتی در انتظار بازیکن خاطی فولاد خوزستان خواهد بود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های پرسپولیس، ‌ فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان را جریمه کرد. * ایمان سعیدی، ماساژور تیم فولاد خوزستان به دلیل ورود به زمین بازی و اهانت که سبب بی‌نظمی شد، به توبیخ کتبی و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. * تیم پرسپولیس تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. * تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. * تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری - مسئولان باشگاه فولاد خوزستان در ادامه سیاست تقویت تیم فولاد در رقابت‌های لیگ برتر اقدام به جذب یک بازیکن خارجی کردند و بر این اساس زیه دیاباته (zie diabate) بازیکن تیم شموا نیورته فرانسه (FC Niort) با عقد قراردادی به جمع شاگردان افشین قطبی پیوست تا تیم فولاد خوزستان را در ادامه رقابت‌های لیگ برتر هجدهم همراهی کند. به نقل از سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان، این بازیکن ۳۰ساله فوتبال خود را از رده‌های سنی پایه تیم‌های ملی ساحل عاج آغاز و پس از آن در تیم‌های آژاکسیو فرانسه، خنت بلژیک، استاندارد لیژ بلژیک، دینامو بخارست رومانی و همچنین دیژون فرانسه فوتبال خود را ادامه داده است. بر این اساس باشگاه فولاد خوزستان که در نقل و انتقالات نیم فصل مسی بولی و تاکافومی آکاهوشی را در پست‌های خط حمله و میانی به خدمت گرفته بود، سومین سهیمه خود را به این مدافع باتجربه اختصاص داد تا جمع بازیکنان خارجی این تیم با توجه به حضور لوسیانو پریرا به عدد چهار برسد. گفتنی است، تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در رده هفتم جدول رقابت‌های لیگ برتر حضور دارد و از هفته ۲۱ با رقابت‌ها روز پنج شنبه ۱۶ اسفند ماه در شهر تهران با تیم سایپا دیدار خواهد کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزاش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. *ایمان سعیدی، ماساژور تیم فولاد خوزستان به دلیل ورود به زمین بازی و اهانت که سبب بی‌نظمی شد، به توبیخ کتبی و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم پرسپولیس تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داور و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن ۵ بازکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. *تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
نودنود1 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساخت ورزشگاه جدید فولاد تشکر کرد. احداث این ورزشگاه کادویی به مردم خوزستان و نقطه امیدی برای جوانان خوزستان است. وقتی استادیومی به این زیبایی می‌بینم، امیدی برای جوانان خواهد بود که یک روز بتوانند در این ورزشگاه بازی کنند. وی افزود: فردا یک بازی تاریخی برای خوزستان خواهد بود، چون بازی در ورزشگاه زیبایی برگزار می‌شود. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تصریح کرد: شاید برخی مواقع نتیجه‌هایی که می‌خواهیم به دست نمی‌آوریم اما به راه‌مان شک نمی‌کنیم.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- باشگاه فولاد خوزستان به حواشی دیدار تیم بزرگسالان این باشگاه و سایپا واکنش نشان داد. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در متن بیانیه روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان آمده است: متاسفانه در جریان دیدار تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر شاهد آن بودیم که آقای علی دایی، سرمربی تیم سایپا و دیگر عوامل این تیم پس از این دیدار به صورت گروهی سخنانی نامربوط در خصوص جناب آقای افشین قطبی سرمربی محترم تیم فولاد خوزستان به زبان آورده‌اند که با فرهنگ ایرانی-اسلامی و ذات ورزش به هیچ وجه همخوانی ندارد. با توجه به لزوم احترام متقابل ورزشکاران و کادر‌های فنی و سرپرستی تیم‌ها به رقبا، باشگاه فولاد خوزستان و هواداران بیشمار آن ضمن تقبیح رفتار نامناسب کادر فنی و عوامل تیم سایپا و بی احترامی به عوامل تیم میهمان خواهان برخورد مناسب دستگاه‌های ذی ربط با افراد دخیل در بوجود آوردن فضای غیر ورزشی و غیر حرفه‌ای می‌باشند. لذا نظر به اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با سرمایه گذاری کلان بر مقوله فرهنگ حرفه‌ای وباشگاهی اکادمیک در کلیه رده‌های سنی فوتبال سالیان سال است که فعالیت می‌نماید، اکیدا نسبت به رواج فرهنگ غیر ورزشی در فوتبال کشور مخالف بوده و ترویج آن را شدیدا تقبیح می‌نماید.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال صادر کرد که به شرح زیر است: * دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. * تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داور و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. * تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. * تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
فارسفارس1 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از مردود شدن گل فولاد خوزستان به داور اعتراض کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، فولاد خوزستان و پرسپولیس در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر رفتند. * یکی از هواداران فولاد خوزستان از حال رفت که مسئولان اورژانس بالا سر او حاضر شدند. * فولاد خوزستان در دقیقه ۴ بازی موفق به گلزنی شد اما داور این گل را مردود اعلام کرد. بعد از این اتفاق افشین قطبی به داور اعتراض کردند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
افشین قطبی, سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در بازدید مدیرعامل شرکت فولاد از اردوی این تیم گفت: باید بتوانیم در ۱۶ بازی تغییراتی بدهیم که فولاد برای قهرمانی بازی کند. گفتم که مردم خوزستان فوتبال را دوست دارند و قدر کسی که با عشق و تلاش کار می‌کند را خیلی خوب می‌دانند. سرمربی فولاد خوزستان در ادامه درباره هدف بزرگ این تیم گفت: مطمئن باشید که ما فقط یک چیز می‌خواهیم؛ اینکه قهرمانی را به دست بیاریم. چون جایگاه ما یازدهم بوده و تقریبا باید بتوانیم در ۱۶ بازی تغییراتی بدهیم که فولاد برای قهرمانی بازی کند. مردم خوزستان خیلی سختی کشیده‌اند، فکر می‌کنم که این کار بزرگی که ما باید به کمک هم انجام بدهیم و می‌توانیم قهرمانی را جشن بگیریم.
تابناکتابناک1 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حق ما مقابل سپاهان تساوی نبود اما در صحنه پنالتی حق مان خورده شد. به گزارش تابناک ورزشی، افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: احساسات زیادی درونم است و خوشحال شدم دیدم مردم خوزستان ما را تشویق کردند. سرمربی فولاد همچنین بیان کرد: احترام زیادی برای آقای قلعه‌نویی قائلم. قطبی افزود: همانطور که گروه‌های مختلفی در خوزستان هشت سال با صدام حسین جنگیدند، اگر فولاد هم بخواهد موفق باشد باید مثل زمان جنگ یکدست شود. اگر فولاد یکدست شود و همه برای پیشرفت خوزستان تلاش کنند، می‌تواند در فوتبال ایران بدرخشد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، یک روز به شاگردانش استراحت داد. تمرین ریکاوری تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از شکست ۲ بر یک پرسپولیس، امروز (دوشنبه) برگزار شد. بازیکنان فولاد با تصمیم قطبی، فردا استراحت خواهند کرد و قرار است تمرینات فولاد از روز چهارشنبه پیگیری شود تا بازیکنان این تیم، خود را آماده بازی با نفت مسجدسلیمان کنند. مریدی به بازی بعدی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان هم نخواهد رسید، اما این احتمال وجود دارد که کرمی به این بازی برسد. فولاد خوزستان در هفته هجدهم لیگ برتر، روز یکشنبه ۲۸ بهمن‌ماه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.
نودنود1 هفته قبل
بازی دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان به تساوی انجامید. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۵ فولاد خوزستان با قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد در افتتاحیه ورزشگاه تازه تاسیس شهدای فولاد خوزستان به مصاف سپاهان اصفهان رفت. *افشین قطبی و امیر قلعه‌نویی سرمربیان اسبق تیم ملی، در زمان گرم کردن بازیکنان دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند. جدال سرمربیان اسبق تیم ملی در ورزشگاه تازه تاسیس شهدای فولاد خوزستان برنده‌ای به همراه نداشت. خلاصه بازی فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان۱۸۷۰

به انتهای لیست رسیدید

فولاد خوزستان

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران است که در چند سال اخیر توانسته با کشف و پرورش بازیکنان مستعد و بومی، عناوین مختلفی در رقابت‌های فوتبال داخل کشور در رده‌های سنی مختلف کسب نماید. فولاد تاکنون دو مرتبه در فصل ۸۴–۱۳۸۳ و فصل ۹۳–۱۳۹۲ قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده‌است. فولاد در فصل ۸۴–۱۳۸۳ با کسب ۶۴ امتیاز از ۳۰ بازی (۲/۱۳ امتیاز از هر بازی) رکورد مقتدرانه‌ترین قهرمانی در لیگ برتر ایران را کسب کرد. ویکی‌پدیا