آخرین و مهم‌ترین اخبار «باشگاه فوتبال فولاد خوزستان»
فولاد خوزستان

اخبار «باشگاه فوتبال فولاد خوزستان»

ایرناایرنا4 روز قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز پنجشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. همچنین اشکان دژاگه، محمدرضا اخباری، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، محمد طیبی، یوکیا سوگیتا، احسان حاج‌ صفی، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاری ترکیب تیم تراکتورسازی را تشکیل می‌دادند. در دقیقه ۳۶ لوسیانو پریرا از درون محوطه جریمه دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد. همچنین اکبر ایمانی برای تیم تراکتورسازی گلزنی کرد. تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به ترتیب با کسب ۵۲ و ۳۸ امتیاز در مکان‌های پنجم و هشتم رده بندی قرار گرفتند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
لیگ برتر فوتبال؛ پیام خوزستان - اهواز - تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر باشگاه‌های ایران برابر حریف خود تراکتور سازی تبریز متوقف شد. به گزارش ایرنا تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز پنجشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در دقیقه ۳۶ لوسیانو پریرا از درون محوطه جریمه دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد. همچنین اکبر ایمانی برای تیم تراکتورسازی گلزنی کرد. تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به ترتیب با کسب ۵۲ و ۳۸ امتیاز در مکان‌های پنجم و هشتم رده بندی قرار گرفتند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاههای ایران روز پنجشنبه در ورزشگاه اختصاصی فولاد به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک تیم فولاد به پایان رسید. در این دیدار فرزین گروسیان، وحید حمدی نژاد، مصطفی کیانی، میثم شاه مکوند، میثم کریمی، ایوب کلانتری، رضا نعامی، رامین داوودی،، وحید خشتان، امیرحسین باقرپور و رضا درویشی برای استقلال خوزستان به میدان رفتند. همچنین ناصر سالاری، ایوب والی، فرزاد جعفری، سیامک کوروشی، عارف غلامی، رضا میرزایی، میثم دورقی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید، لوسیانو پریرا و رافائل مسی برای تیم فولاد به میدان رفتند. در دقیقه ۲۲ و ۳۲ لوسیانو پریرا برای تیم فولاد گلزنی کرد همچنین در دقیقه ۹۰ این دیدار ایوب کلانتری از روی نقطه پنالتی برای آبی‌های خوزستان گلزنی کرد. در این دیدار فرزاد جعفری، عارف غلامی، سینار مریدی و رافائل مسی از فولاد و رامین داوودی از استقلال خوزستان کارت زرد دریافت کردند همچنین سینا مریدی از تیم فولاد و ایوب کلانتری و میثم شاه مکوند زاده بازیکنان استقلال خوزستان از دارور ایندیدار کارت قرمز دریافت کردند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رقابت تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان همواره جزو جذاب‌ترین مسابقات برگزار شده در سطح فوتبال ایران بوده است. با این وجود کمتر پیش آمده است سرنوشت ۲ تیم تا این اندازه به نتیجه یک دیدار گره بخورد. سهم فولاد خوزستان از این دیدارها تنها ۶ برد بوده و ۱۳ بازی با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. آمار رویارویی‌های ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان به شرح زیر است: لیگ برتر: فصل نخستذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان یکفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن صفرفصل دومفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن یکذوب‌آهن ۲ - فولاد خوزستان یکفصل سومفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن صفرذوب‌آهن صفر - فولاد خوزستان یکفصل چهارمفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن یکذوب‌آهن صفر - فولاد خوزستان یکفصل پنجمذوب‌آهن ۳ - فولاد خوزستان یکفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن صفرفصل ششمذوب‌آهن ۳ - فولاد خوزستان صفرفولاد خوزستان یک - ذوب‌آهن یکفصل هشتمذوب‌آهن ۲ - فولاد خوزستان ۲فولاد خوزستان ۴ - ذوب‌آهن یکفصل نهمذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان صفرفولاد خوزستان یک - ذوب‌آهن یکفصل دهمفولاد خوزستان ۲ - ذوب‌آهن ۲ذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان یکفصل یازدهمذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان صفرفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن یکفصل دوازدهمذوب‌آهن ۲ - فولاد خوزستان یکفولاد خوزستان ۲ - ذوب‌آهن یکفصل سیزدهمفولاد خوزستان یک - ذوب‌آهن صفرذوب‌آهن صفر - فولاد خوزستان صفرفصل چهاردهمذوب‌آهن صفر - فولاد خوزستان یکفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن ۲فصل پانزدهمفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن ۲ذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان یکفصل شانزدهمفولاد خوزستان صفر - ذوب‌آهن ۲ذوب‌آهن یک - فولاد خوزستان صفرفصل هفدهمذوب‌آهن صفر - فولاد خوزستان یکفولاد خوزستان یک - ذوب آهن یکفصل هجدهمفولاد خوزستان یک - ذوب‌آهن یکجام حذفی: در تاریخ رقابت‌های جام حذفی ذوب‌آهن و فولاد تنها یک‌بار با هم رودررو شده‌اند که نتیجه آن برد قاطع ذوب‌آهن بوده است. مربیان مشترک: لوکا بوناچیچ تنها مربی است که تجربه هدایت هر ۲ تیم را در سوابق خود به همراه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیروزی مقابل پرسپولیس را به بازیکنان و هواداران این تیم تبریک گفت. خبرگزاری تسنیم: افشین قطبی، سرمربی فولاد خوزستان پس از برتری ۲ بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: به تمام هواداران فولاد و بازیکنانم تبریک می‌گویم. یاد گرفته‌ام که به حریف احترام بگذارمسرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به این مسئله که «در نشست خبری قبل از بازی اعلام کردید فولاد مانند فرزند دوم شماست و آیا این بی‌احترامی به هواداران فولاد نبود؟»، گفت: شاید فارسی من خوب نیست و منظورم را بد رسانده‌ام. عشق اول من هم‌اکنون فولاد است و کارم را با تیمی شروع کردم که هوادارانش را دوست دارم. تیم ما هنوز خیلی کار دارد و باید هفته به هفته بهتر شویمسرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ارتباط با اینکه «آیا این برد می‌تواند فولاد را امیدوار به قهرمانی کند؟»، خاطرنشان کرد: تیم ما هنوز خیلی کار دارد.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
باشگاه فولاد خوزستان قرارداد همکاری با سینا مریدی را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. سایت باشگاه فولاد خوزستان: قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مربی فولاد خوزستان گفت: من فوتبال حرفه‌ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم. امروز دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و قطعا تماشاگران نیز از آن رضایت خواهند داشت. مربی فولادی‌ها درباره سوتفاهم به وجود آمده بین هواداران فولاد و او گفت: سوتفاهم ایجاد شده بین او و هواداران دو تیم استقلال و فولاد خوزستان گفت: دو موضوع را می‌خواهم بگویم. از اینکه در استقلال بازی کردم واقعا خوشحالم و همیشه هم به همه هواداران استقلال احترام گذاشتم. او در ادامه گفت: من فوتبال حرفه‌ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- باشگاه فولاد خوزستان قرارداد همکاری با سینا مریدی را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم فولاد خوزستان در یک بازی خانگی با تیم تراکتور سازی تبریز دیدار می‌کند. این دیدار در ورزشگاه شهدای فولاد شهر اهواز برگزار می‌شود که هواداران تیم فولاد خوزستان می‌توانند در بازی پایانی لیگ برتر، تیم محبوب خود را تشویق کنند. اما بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران تیم تراکتور سازی تبریز یک بازیکن محروم دارد که نمی‌تواند در بازی هفته سی‌ام مقابل فولاد خوزستان به میدان برود و این دیدار را نیز از دست داد. بنا بر این گزارش، محسن فروزان از تیم تراکتور سازی تبریز بازیکن محروم هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران است و نمی‌تواند در این هفته مقابل فولاد خوزستان بازی کند. تا پایان هفته بیست و نهم، تیم فولاد خوزستان ۳۷ امتیاز کسب کرده است و در رده هشتم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جای دارد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
تیم فوتبال استقلال خوزستان با شکست برابر فولاد خوزستان، به سقوط نزدیک‌تر شد. تیم فوتبال فولاد خوزستان در نخستین دیدار هفته بیست‌وپنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ساعت ۱۷ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد، به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. لوسیانو پریرا در دقایق ۲۲ و ۳۲ و رافائل مسی در دقیقه ۴+۹۰ برای فولاد و ایوب کلانتری در دقیقه ۸۹ و از روی نقطه پنالتی، برای استقلال خوزستان گلزنی کردند. با این نتیجه، فولاد با ۳۳ امتیاز و دو بازی بیشتر نسبت به سایپا به رتبه ششم جدول صعود کرد. استقلال خوزستان هم که در اولین حضور محمد علوی روی نیمکت این تیم شکست خورد، با ۱۰ امتیاز در انتهای جدول باقی ماند و به سقوط نزدیک‌تر شد.
فارسفارس2 ماه قبل
جریمه پرسپولیس، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمانبه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. *ایمان سعیدی، ماساژور تیم فولاد خوزستان به دلیل ورود به زمین بازی و اهانت که سبب بی نظمی شد، به توبیخ کتبی و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داور و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. *تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن ۵ بازکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. *تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
ترکیب اصلی تیم پدیده شهرخودرو مقابل فولاد خوزستان توسط یحیی گل محمدی اعلام شد. به گزارش مشهد فوری، اسامی یازده مرد اصلی تیم بزرگسالان این باشگاه در مصاف با فولاد خوزستان توسط یحیی گل‌محمدی، سرمربی این باشگاه اعلام شد. یوسف بهزادی، علی نعمتی، حسین مرادمند، رضا ناصحی، مرتضی منصوری، مسعود ریکی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمد قاسمی‌نژاد، بهنام برزای و یونس شاکری، یازده بازیکن اصلی پدیده شهرخودرو در مصاف با فولاد خوزستان خواهندبود. این دیدار در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه شهدای اهواز برگزار خواهدشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های پرسپولیس، ‌ فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان را جریمه کرد. اعتمادآنلاین|‎ احکام جدید کمیته انضباطی به شرح زیر است: دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی مارو آمنونیو، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفات غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. تیم پرسپولیس تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم فولاد خوزستان به خاطر داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر تیم فولاد خوزستان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
نودنود4 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در مذاکرات شب گذشته با مسؤولان فولاد توافقات اولیه برای همکاری در فصل آینده صورت گرفت. این بازی به صورتی تمام شد که فکر می‌کنم برای یادگار در ذهن تمام بازیکنان و هواداران فولاد باقی خواهند. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به بازیکنانم، کادر فنی و همچنین تمام هواداران فولاد افتخار می‌کنم چرا که تا آخرین لحظه تسلیم نشدند. وی در ادامه با قدردانی از خبرنگاران و اهالی رسانه، گفت: از شما دوستان بابت کمک به باشگاه فولاد و زحماتی که برای پوشش اخبار تیم فولاد کشیدید، تشکر می‌کنم. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: شب گذشته توافقات اولیه با مسئولان فولاد برای فصل آینده صورت گرفت و منتظر پایان مذاکرات هستیم.
ایسناایسنا4 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در مذاکرات شب گذشته با مسؤولان فولاد توافقات اولیه برای همکاری در فصل آینده صورت گرفت. این بازی به صورتی تمام شد که فکر می‌کنم برای یادگار در ذهن تمام بازیکنان و هواداران فولاد باقی خواهند. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به بازیکنانم، کادر فنی و همچنین تمام هواداران فولاد افتخار می‌کنم چرا که تا آخرین لحظه تسلیم نشدند. وی در ادامه با قدردانی از خبرنگاران و اهالی رسانه، گفت: از شما دوستان بابت کمک به باشگاه فولاد و زحماتی که برای پوشش اخبار تیم فولاد کشیدید، تشکر می‌کنم. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: شب گذشته توافقات اولیه با مسئولان فولاد برای فصل آینده صورت گرفت و منتظر پایان مذاکرات هستیم.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، از مدت‌ها پیش به صراحت اعلام شده بود که باشگاه پرسپولیس تهران برای تقویت تیم خود، سینا مریدی هافبک دفاعی تیم فولاد خوزستان را برای خرید در نقل و انتقالات نیم فصل هدف قرار داده است این در حالی که است که افشین قطبی سرمربی تیم بزرگسالان فولاد و مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با قاطعیت اعلام کردند که این بازیکن خوزستانی فروشی نیست. سینا مریدی از محصولات آکادمی باشگاه فولاد خوزستان است که در یک سال اخیر به مرز شکوفایی رسیده است و بازی‌های خوبی در ترکیب فولاد به نمایش گذاشته است. در همین زمینه با آغاز تمرینات تیم فولاد خوزستان برای نیم فصل دوم این بازیکن به بهانه امتحانات دانشگاه از حضور در تمرینات آماده‌سازی تیمش سر باز زده است تا شائبه تمایل این بازیکن و تماس‌های گاه و بیگاه برخی افراد برای حضور این بازیکن در تیم فوتبال پرسپولیس تهران واقعیت بیشتری به خود بگیرد. اکنون باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرده است: «در راستای گزارش مدیر تیم بزرگسالان فولاد خوزستان مبنی بر غیبت غیرموجه سینا مریدی در جریان تمرینات و اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و همچنین سایر موارد مطروحه، این بازیکن توسط کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان احضار گردید. بدیهی است تصمیم متخذه در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منعکس خواهد شد».
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا بنا بر اعلام سایت باشگاه فولاد خوزستان، مسئولان این باشگاه در راستای تقویت این تیم از سهمیه آزاد خود برای جذب یک بازیکن ژاپنی استفاده کردند و با تاکومی آکاهوشی به مدت نیم فصل قرارداد همکاری امضا کردند. این بازیکن که متولد ۱۹۸۶ بوده با حضور در دفتر هیات فوتبال خوزستان قرارداد خود را با سرخپوشان فولادی ثبت کرد. آکاهوشی همراه با فولاد عازم قائمشهر شده و در صورت صلاحدید قطبی می‌تواند در دیدار با نساجی به میدان برود. به دنبال جذب رافائل مسی مهاجم کامرونی فولاد، آکاهوشی دومین بازیکن خارجی است که در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد. تیم فولاد خوزستان روز جمعه سوم اسفندماه به مصاف تیم نساجی خواهد رفت، فولادی‌ها در حال حاضر با کسب ۲۵ امتیاز در مکان ششم رده بندی قرار دارند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود. انتهای پیام/
ایرناایرنا3 ماه قبل
حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عصر یکشنبه پس از برد تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس با تشخیص مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان یک میلیارد ریال پاداش برای بازیکنان و کادر فنی تیم در نظر گرفته شد. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدف ما قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است اگرچه برای قهرمانی در لیگ تلاش می‌کنیم. به گزارش ایرنا تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را در اهواز شکست داد و با مشارکت بسیار خوب هوادارانش نخستین شکست فصل را تقدیم شاگردان برانکو کرد. مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا گلزنان فولاد خوزستان در این دیدار بودند و این در حالی است که گل سالم این تیم در نیمه نخست به اشتباه آفساید اعلام شد. سیامک کورشی، عارف غلامی و مسی بوولی سه خرید جدید فولاد خوزستان در این بازی برای نخستین بار در ترکیب فولاد خوزستان حضور داشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و سینا مریدی به مدت ۳ فصل دیگر تمدید شد تا این هافبک پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان همچنان در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. گفتنی است، سینا مریدی که پیش از این چندین فصل حضور در تیم‌های رده‌های سنی پایه باشگاه فولاد خوزستان را تجربه کرده است در طول نیم فصل نخست عملکرد بسیار خوبی در تیم بزرگسالان فولاد داشت و یکی از مهره‌های ارزشمند این تیم بشمار می‌رود. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از حواشی ایجاد شده در دقایق پایانی بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان ابراز ناراحتی کرد. افشین قطبی بعد از پیروزی سه بر یک تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال خوزستان در دربی خوزستان, گفت: به بازیکنان و تماشاگران فولاد تبریک می‌گویم که تلاش زیادی کردند. وی با بیان اینکه تیمش بازی سختی را پشت سر گذاشت، خاطرنشان کرد: با بازیکنانم درخصوص اتفاقات اواخر بازی برخورد شدیدی می‌کنم. از هواداران فولاد که ما را تشویق کردند و نیز هواداران استقلال خوزستان، تشکر می‌کنم. وی در مورد صحبت‌هایش با یعقوب پیری، سرپرست تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: حرف مهمی نبود و صحبتم در خصوص این بود که کنترل بیشتری اعمال شود.
ایرناایرنا3 ماه قبل
حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عصر یکشنبه پس از برد تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس با تشخیص مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان یک میلیارد ریال پاداش برای بازیکنان و کادر فنی تیم در نظر گرفته شد. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدف ما قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است اگرچه برای قهرمانی در لیگ تلاش می‌کنیم. به گزارش ایرنا تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را در اهواز شکست داد و با مشارکت بسیار خوب هوادارانش نخستین شکست فصل را تقدیم شاگردان برانکو کرد. مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا گلزنان فولاد خوزستان در این دیدار بودند و این در حالی است که گل سالم این تیم در نیمه نخست به اشتباه آفساید اعلام شد. سیامک کورشی، عارف غلامی و مسی بوولی سه خرید جدید فولاد خوزستان در این بازی برای نخستین بار در ترکیب فولاد خوزستان حضور داشتند.
مهرمهر2 ماه قبل
وی ادامه داد: من واقعا از وضعیتی که امروز تماشاگران تیم نساجی در ورزشگاه به وجود آورده بودند، خیلی لذت بردم، بازی کردن درچنین جوی واقعا سخت است. سرمربی تیم فولاد خوزستان، اضافه کرد: همان طوری که پیش بینی کرده بودم دراین بازی سخت، گل زدن به همدیگر فقط از روی ضربه ایستگاهی امکان پذیربود که نساجی دراین موقعیت بهتر از ما عمل کرده بود. سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه باید بپذیریم در وضعیت صعودی که پس از چهار پیروزی درجدول داشتیم، همه درانتظار باخت تیم ما بودند، گفت: تیم فولاد پیش از این درانتهای جدول بوده و به یک باره متحول شده بود وخیلی‌ها انتظار نداشتن فولاد تا این حد خوب عملکرد داشته باشد. تیم فولاد خوزستان با شکست ۲برصفر درهفته نوزدهم برابر نساجی مازندران با ۲۵ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی باقی ماند. تیم فوتبال فولاد خوزستان دریکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روزپنجشنبه ۹ اسفندماه دراهواز میزبان تیم استقلال تهران است.
مهرمهر2 ماه قبل
وی ادامه داد: من واقعا از وضعیتی که امروز تماشاگران تیم نساجی در ورزشگاه به وجود آورده بودند، خیلی لذت بردم، بازی کردن درچنین جوی واقعا سخت است. سرمربی تیم فولاد خوزستان، اضافه کرد: همان طوری که پیش بینی کرده بودم دراین بازی سخت، گل زدن به همدیگر فقط از روی ضربه ایستگاهی امکان پذیربود که نساجی دراین موقعیت بهتر از ما عمل کرده بود. سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه باید بپذیریم در وضعیت صعودی که پس از چهار پیروزی درجدول داشتیم، همه درانتظار باخت تیم ما بودند، گفت: تیم فولاد پیش از این درانتهای جدول بوده و به یک باره متحول شده بود وخیلی‌ها انتظار نداشتن فولاد تا این حد خوب عملکرد داشته باشد. تیم فولاد خوزستان با شکست ۲برصفر درهفته نوزدهم برابر نساجی مازندران با ۲۵ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی باقی ماند. تیم فوتبال فولاد خوزستان دریکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روزپنجشنبه ۹ اسفندماه دراهواز میزبان تیم استقلال تهران است.
ایرناایرنا4 هفته قبل
علیرضا هوشیاری افزود: این دیدار در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می‌شود و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این مسابقه حساس و مهم میزبان تیم فولاد خوزستان است. وی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول رده بندی و وضعیت تیم سپیدرود رشت در این جدول، سرخپوشان رشتی در دیدار برابر فولاد خوزستان فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز بازی فکر می‌کنند تا با برتری برابر سپیدرود رشت همچنان امیدوار به ماندن در لیگ برتر باشند. وی افزود: از طرف دیگر خوشبختانه با تلاش کادر پزشکی تیم فوتبال سپیدرود رشت، مصدومان این تیم به بازی برابر فولاد خوزستان خواهند رسید و کورش ملکی، محمد بلبلی، علی عباسی و لوکا نوزادزه که در چند دیدار اخیر به دلیل مصدومیت در ترکیب سرخپوشان رشتی قرار نداشتند، در دیدار برابر فولاد خوزستان می‌توانند به میدان بروند. مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپیدرود رشت یاداور شد: تیم فوتبال سپیدرود در دیدار برابر فولاد خوزستان فقط میلاد قربانزاده را به دلیل محرومیت دراختیار ندارد و سایر بازیکنان این تیم آماده رویارویی با فولاد هستند. تا پایان هفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور با حضور ۱۶ تیم، فولاد خوزستان با ۳۳ امتیاز در مکان ششم و سپیدرود رشت با ۱۹ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
نودنود1 هفته قبل
ایمان مبعلی، ‌ مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم قطبی را در باشگاه فولاد حفظ کنند, چراکه وجودش به نفع فولاد و فوتبال خوزستان است. مبعلی راجع به برنامه‌های باشگاه فولاد برای فصل آینده و اینکه آیا قطبی در این تیم حضور خواهد داشت یا خیر, گفت: قطبی به باشگاه برنامه داده، اما هنوز توافقات کلی صورت نگرفته است. در این باره صحبت‌هایی شده است و امیدوارم قطبی را حفظ کنند, چراکه وجودش به نفع فولاد و فوتبال خوزستان است. فقط امیدوارم که قطبی در تیم فولاد بماند و به این تیم کمک کند. فوتبال بازی لحظه‌ها و بسیار عجیب و غریب است و می‌تواند هر اتفاقی در هفته آخر رخ بدهد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
تیم‌های فوتبال رسانه ورزش خوزستان و کادرفنی فولاد خوزستان در دیداری دوستانه و خیرخواهانه به نفع سیل‌زدگان خوزستانی به مصاف یکدیگر می‌روند. به گزارش ورزش سه، عصر امروز تیم‌های فوتبال کادرفنی فولاد خوزستان و رسانه ورزش خوزستان در دیداری تدارکاتی و با هدف جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند. این بازی از ساعت ۱۹ امروز در استادیوم شماره یک فولاد خوزستان (منازل ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد) آغاز می‌شود و مقرر شده اعضای ۲ تیم در این دیدار کمک‌هایی را جهت اهدا به سیل‌زدگان خوزستان جمع‌آوری کنند. در ترکیب تیم کادرفنی تیم‌های باشگاه فولاد نام‌هایی چون افشین قطبی، ایمان مبعلی، حبیب‌الله رضایی، ایمان برون، ابراهیم میرزاپور، بهمن فریس، علی اسکندری، مارکو آنتونیو، علی بداوی و میثم سلیمانی دیده می‌شود؛ حیدر شریفی و محمود جادری سرمربی و امین رضاییان سرپرست این تیم است. گفتنی است پیشکسوتان و بزرگان رسانه‌های ورزشی خوزستان نیز در این دیدار تیم رسانه ورزش خوزستان را همراهی می‌کنند.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
هواداران فولاد در این بازی هیچگونه شعار ضد ارزشی سر ندادند و فقط تیم خود را تشویق کردند. این افراد سرمایه اصلی فوتبال و باشگاه فولاد خوزستان هستند. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، ‌مدیرعامل باشگاه فولاد، همچنین اظهار داشت: البته افشین قطبی توانسته تحول خاصی در تیم رخ دهد و اکنون دیگر همه انتظار دارند که فولاد برابر تیم‌های بزرگ به برتری برسد. رضایی درخصوص دیدار تیم‌های سپاهان و فولاد در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان، اظهار داشت: جای خشنودی دارد که پس از ‌سال‌ها تلاش، شاهد بهره‌برداری از این مجموعه ارزشمند هستیم. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین در خصوص برنامه‌های انجام شده در مراسم افتتاح، اظهار داشت:

به انتهای لیست رسیدید

فولاد خوزستان

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران است که در چند سال اخیر توانسته با کشف و پرورش بازیکنان مستعد و بومی، عناوین مختلفی در رقابت‌های فوتبال داخل کشور در رده‌های سنی مختلف کسب نماید. فولاد تاکنون دو مرتبه در فصل ۸۴–۱۳۸۳ و فصل ۹۳–۱۳۹۲ قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده‌است. فولاد در فصل ۸۴–۱۳۸۳ با کسب ۶۴ امتیاز از ۳۰ بازی (۲/۱۳ امتیاز از هر بازی) رکورد مقتدرانه‌ترین قهرمانی در لیگ برتر ایران را کسب کرد. ویکی‌پدیا