فیفا

فیفا

زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
فصل اول بازی دیروز، ۱۷ آبان، به پایان رسید از ساعت ۲۰:۳۰ این روز هم شاهد آغاز فصل دوم بازی بودیم که البته همزمان با آغاز رویداد Road to the Final شده است. از این رو و به دلیل محبوبیتی که بخش آلتیمیت تیم دارد، تصمیم گرفتیم تا نگاهی به محتویات فصل دوم بازی و همچنین رویداد مذکور داشته باشیم. راستش را بخواهید انتظار می‌رفت بازیکنان نهایی این فصل سطح بالاتری داشته باشند؛ هرچند که شایعه‌هایی مبنی بر قابل ارتقا بودن آن‌ها در آینده به گوش می‌رسد که البته فعلا رسما تایید نشده‌اند. اما همانطور که اشاره کردیم، در کنار آغاز فصل دوم آلتیمیت تیم فیفا ۲۰، یک رویداد با اسم Road to the Final هم در آن آغاز شده که بد نیست مروری هم بر آن داشته باشیم. به هر حال در این مطلب نگاهی به آغاز فصل دوم آلتیمیت تیم بازی FIFA ۲۰ و همینطور رویداد Road to the Final داشتیم.

پیش نمایش بازی FIFA ۲۰

3+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
زوم‌جیزوم‌جی2 ماه قبل
در این قسمت از بخش «از زومجی بپرسید» لودینگ، سراغ سری فیفا رفتیم و به این سوال پاسخ دادیم که آیا برای تجربه بخش آلتیمیت تیم این بازی، نیازی به پرداخت هزینه اضافی خواهیم داشت؟ در بخش از زومجی بپرسید برنامه لودینگ، هر هفته به یک یا دو سوال شما کاربران عزیز پاسخ داده‌ایم و از این به بعد، قصد داریم این بخش را به شکل مجزا نیز منتشر کنیم. در بخش از زومجی بپرسید لودینگ ۶۲، سراغ سری فیفا و به طور دقیق‌تر بخش آلتیمیت تیم آن رفتیم؛ بخشی که مخصوصا در سال‌های اخیر به محبوبیت زیادی رسیده و امکان ساخت یک تیم ضعیف و به مرور بهتر کردن آن را به بازیکنان می‌دهد. آلتیمیت تیم یکی از بخش‌های بازی فیفا است و برای تجربه آن نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست اما به دلیل مسائلی چون پرداخت‌های درون برنامه‌ای، بازیکنان این امکان را دارند تا با استفاده از پول واقعی پک‌های مختلفی در بازی باز کنند و از این طریق شانس خود را برای به‌دست آوردن بازیکنان بهتر بالا ببرند. در ادامه می‌توانید ویدیو این قسمت از «از زومجی بپرسید» را تماشا کنید که در آن مفصل‌تر به این سوال و جواب آن پرداخته‌ایم: دانلود ویدیو از آپارات | تماشا در یوتیوبدر پایان اگر سوالی دارید که می‌خواهید در قسمت‌های بعدی از زومجی بپرسید به آن بپردازیم، در قسمت کامنت‌های همین مطلب آن را مطرح کنید.

جزییات بخش آلتیمیت تیم فیفا ۲۰ اعلام شد؛ از حالت‌های بازی جدید تا سیستم جوایز فصلی

3+
زوم‌جیزوم‌جی3 ماه قبل
زوم‌جیزوم‌جی4 ماه قبل
سال‌ها بازی PES شرکت کونامی با وجود تلاش برای ارائه گیم‌پلی جذاب، از این مشکل رنج برده و نداشتن لایسنس بسیاری از تیم‌ها یکی از مواردی بوده که همواره به‌عنوان نقطه ضعف برای این بازی عنوان شده است. اما دیروز مشخص شد که کونامی قراردادی با باشگاه یوونتوس ایتالیا امضا کرده و به‌سبب آن، حق استفاده انحصاری از این باشگاه را در بازی PES ۲۰۲۰ دریافت کرده است. پیمونته کالچیو در حالت‌های مختلف بازی از کریر مود گرفته تا بخش جدید ولتا در دسترس خواهد بود و با‌وجود متفاوت بودن اسم، لباس و لوگو، از اسامی واقعی بازیکنان بهره خواهد برد. همچنین بازیکنان پیمونته کالچیو مثل سایر تیم‌ها بسته به عملکرد خودشان در دنیای واقعی قادر خواهند بود کارت‌هایی مثل Team of the Week را در آلتیمیت تیم فیفا ۲۰ دریافت کنند. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با انحصاری شدن تیم‌ها برای این دو بازی موافق هستید یا خیر؟

به انتهای لیست رسیدید