فیلم «دخترشیطان»

فیلم «دخترشیطان»

پارس نیوزپارس نیوز5 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
فیلم «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمد‌پور حواشی زیادی با خود به همراه داشت و عده بسیاری نسبت به داستان فیلم و بازیگر آن واکنش نشان دادند. اعتمادآنلاین| دختر شیطان فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی قربان محمدپور است. فیلم دختر شیطان درباره‌ دختر شیطان «ایشا گوپتا» با نام لبینی است که تصمیم دارد راه خود را از پدرش جدا کند و برای این کار باید مقابل یک انسان درستکار سجده کند. سینما آزادی که سانس ده صبح و یک ظهر را به دختر شیطان داده بود از دیروز کلا دختر شیطان را برداشت. پروانه نمایش دختر شیطان بعد از دو هفته هنوز از تهران به قم نرسیده؟ ای کاش … صادقانه می‌گفتی دختر شیطان در قم اجازه اکران ندارد نه اینکه بگویی هنوز پروانه نمایشش به قم نرسیده.»
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
نمایش این فیلم از ۲۸ خرداد با دستور دادستان در استان کرمان به دلیل لهجه‌ کرمانی یکی از بازیگران که فروشنده‌ مواد مخدر بود، توقیف شد. دلیلش هم ساده است با تصمیم‌گیری دادستان کرمان ادامه‌ اکران این فیلم در این استان ممنوع شد. اکران این فیلم در ششمین جشنواره فیلم فجر زاهدان باعث اعتراض بسیاری از هنرمندان و مردم عزیز سیستان و بلوچستان شد. مدیر اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد قم اعلام کرده است: «اظهار نظرها در خصوص مخالفت با اکران فیلم «دخترشیطان» در قم کذب محض است. طبق بخشنامه جدید وزارت ارشاد، بنا شده است تا برای اکران هر فیلمی، پروانه نمایش فیلم برای استان صادر و توسط سازمان سینمایی ارسال شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین9 ماه قبل
دلیلش هم ساده است با تصمیم‌گیری دادستان کرمان ادامه‌ اکران این فیلم در این استان ممنوع شد. اکران این فیلم در ششمین جشنواره فیلم فجر زاهدان باعث اعتراض بسیاری از هنرمندان و مردم عزیز سیستان و بلوچستان شد. مدیر اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد قم اعلام کرده است: «اظهار نظرها در خصوص مخالفت با اکران فیلم «دخترشیطان» در قم کذب محض است. طبق بخشنامه جدید وزارت ارشاد، بنا شده است تا برای اکران هر فیلمی، پروانه نمایش فیلم برای استان صادر و توسط سازمان سینمایی ارسال شود. به همین دلیل اگر کسی یا نهادی دیگر در این تصمیم‌گیری دخالت کنند یا دست به ممیزی فیلم‌ها بزنند، خلاف قانون است و در این زمان پیگیری شورای پروانه نمایش فیلم‌ها لازم است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
شکست دختر شیطان در گیشه اگرچه با توجه به رقبا چندان دور از انتظار نبود اما این میزان از فروش حکایت از مسائل دیگری دارد. تکنیک‌های سینمایی متفاوت نیز قابل مبادله است و می‌تواند سینمای هند را به واقعیت نزدیک‌تر کند و سینمای ایران را از رئالیسم سیاه نجات دهد. نه در سینمای کمدی که در سینمای ملودرام ایرانی نیز همچنان ناتوانی در همکاری مشترک با دیگر کشورها به چشم می‌خورد. مجید مجیدی با خلق «آن سوی ابرها» تنها در جشنواره‌های سینمایی توفیق داشت اما در مقابل نه سینمای ایران و نه سینمای هند از آن استقبال نکردند. اما چالش «دختر شیطان» به همین‌جا ختم نمی‌شود، چرا که این فیلم قدم‌های جدیدی در هنجارشکنی از خطوط قرمز سینمای ایران برداشته است.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
تکنیک‌های سینمایی متفاوت نیز قابل مبادله است و می‌تواند سینمای هند را به واقعیت نزدیک‌تر کند و سینمای ایران را از رئالیسم سیاه نجات دهد. اما «سلام بمبئی» و پروژه جدید محمدپور یعنی «دختر شیطان» ثابت کرد از سینمای هند تنها بازیگران بی‌حجاب و رقص و آواز وارد همکاری با سینمای ایران شده است؛ همکاری‌ای که بیش از هر چیزی گیشه را نشانه رفته و تلاش دارد با عبور از خط قرمزهای سینمای ایران به جذب مخاطب اقدام کند. مجید مجیدی با خلق «آن سوی ابرها» تنها در جشنواره‌های سینمایی توفیق داشت اما در مقابل نه سینمای ایران و نه سینمای هند از آن استقبال نکردند. اما چالش «دختر شیطان» به همین‌جا ختم نمی‌شود، چرا که این فیلم قدم‌های جدیدی در هنجارشکنی از خطوط قرمز سینمای ایران برداشته است. بعد از قدم اولی که محمدپور برداشت، یقینا با عدم نظارتی که از سازمان سینمایی شاهد هستیم، باید منتظر شخصیت‌های دیگری در سینمای ایران باشیم که نام نه چندان خوش‌‌شان موجب ایجاد حاشیه‌های فراوانی در سینمای ایران شود.
ایسناایسنا9 ماه قبل
مدیر اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد قم گفت: اظهار نظرها در خصوص مخالفت با اکران فیلم «دخترشیطان» در قم کذب محض است. محمدکاظم رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا مخالفت با اکران فیلم «دخترشیطان» در قم را کذب محض دانست و عنوان کرد: طبق بخشنامه جدید وزارت ارشاد، بناشده است تا برای اکران هر فیلمی، پروانه نمایش فیلم برای استان صادر و توسط سازمان سینمایی ارسال شود. وی افزود: برای فیلم «دخترشیطان» هنوز این روال طی نشده است و سازمان سینمایی تا این لحظه پروانه نمایش این فیلم را برای استان قم ارسال نکرده است و بر همین اساس سینماداران قم نیز درخواستی برای اکران نداشته‌اند. مدیر اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد قم بیان کرد: این حق برای هر استانی وجود دارد که متناسب با فرهنگ، اقلیم و شرایط، با اکران فیلمی موافقت بکند یا آنکه اجازه اکران آن فیلم را ندهد. انتهای پیام
سینماپرسسینماپرس9 ماه قبل
در بین فیلم‌های اکران عیدفطر، شاید دو فیلم به شأن مخاطب احترام می‌گذارد! دعوای‌فروشبا آغاز اکران عیدفطر در همان اول کار، تیم‌های تبلیغاتی فیلم‌ها و دفاتر پخش شروع به ارائه آمار فروش فیلم‌هایشان کردند. پس از گذشت یک روز از آغاز اکران عیدفطر، سامانه سینماتیکت از صدرنشینی «سرخ‌پوست» در روز اول خبر داد. پس از ارائه آمار فروش در سامانه سینماتیکت، این مرجع رسمی فروش آمار جدید را منتشر کرد. به‌راستی در بین فیلم‌های اکران عیدفطر، چند فیلم به شأن مخاطب احترام می‌گذارد؟ شاید دو فیلم!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
دعوای‌فروشبا آغاز اکران عیدفطر در همان اول کار، تیم‌های تبلیغاتی فیلم‌ها و دفاتر پخش شروع به ارائه آمار فروش فیلم‌هایشان کردند. پس از گذشت یک روز از آغاز اکران عیدفطر، سامانه سینماتیکت از صدرنشینی «سرخ‌پوست» در روز اول خبر داد. پس از ارائه آمار فروش در سامانه سینماتیکت، این مرجع رسمی فروش آمار جدید را منتشر کرد. مخاطب‌بایدقدرخودرابداندبا تمام این‌ها، جنجال روزهای اول اکران عیدفطر به ارائه آمار فروش فیلم‌ها محدود نبود. به‌راستی در بین فیلم‌های اکران عیدفطر، چند فیلم به شأن مخاطب احترام می‌گذارد؟ شاید دو فیلم!

به انتهای لیست رسیدید