فیلم «سیزده»

فیلم «سیزده»

سینماپرسسینماپرس4 هفته قبل
سینماپرس: یک بازیگر سینما تلویزیون گفت: متاسفانه شرایط را در سینما و تلویزیون به گونه‌ای رقم زده‌ایم که نیروهای انقلابی و مذهبی سینما خانه‌نشین‌ شده‌اند. به گزارش سینماپرس، سیروس همتی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرگزاری حوزه، اظهار کرد: برای ارزیابی عملکرد مسئولان سینمایی باید به آثار موجود سینما مراجعه کرد. آیا کارهایی که امروز در سینما وجود دارد گواه خوبی برای یک سینمای مطلوب است؟ مطمئنا جواب خیر است! برای همین نمی‌توان به عملکرد مدیران در چهار دهه گذشته نمره مطلوبی داد، البته در مقاطعی هم بوده که ما عملکرد نسبتا خوبی داشته‌ایم ولی وقتی یک سیاست‌گذاری متداوم نباشد مطمئنا دست اوردی آن هم مقطعی خواهد بود. حال آن اثر می‌خواهد یک اثر اجتماعی باشد یا یک فیلم کمدی.

عکسی که ازدواج دوم هومن سیدی را لو داد / او و آزاده صمدی ۷ سال گذشته جدا شده بودند + تصاویر

22+
رکنارکنا1 ماه قبل

تقدیم به حسن روحانی برای برگرداندن لبخند! +فیلم

سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: وقتی هومن سیدی جایزه‌ جشنواره فیلم فجر را روی سن جشنواره به حسن روحانی تقدیم کرد، می‌گفت: تقدیم به بزرگ‌مردی که با آمدنش لبخند را برگردانده آیا تصمیمات دولت در سال ۱۳۹۸ که اشک مردم را درآورد نیز هنوز مورد حمایت امثال او هست؟ به گزارش سینماپرس، سال ۹۲ هومن سیدی در سی و دومین جشنواره‌ فیلم فجر پس از دریافت سیمرغ برای فیلم «سیزده»، جایزه‌اش را به حسن روحانی تقدیم کرد و روی سن جشنواره گفت: «می‌خواهم این جایزه را تقدیم به بزرگ‌مردی کنم که با آمدنش لبخند را برگردانده و حامی فرهنگ و سینماست؛ می‌دانم نیازی به این جایزه نداره نه به لحاظ مادی نه معنوی، اما با دلم می‌خواهم این جایزه را تقدیم کنم به جناب آقای رییس جمهور حسن روحانی! » سلبریتی‌ها اما امروز با فراموشی نقش خود در بوجود آمدن شرایط امروز، بیانیه و نامه علیه دولت و نظام صادر می‌کنند دریغ از اینکه اندکی مسوولیت اشتباهات خود را بپذیرند.

تقدیم به حسن روحانی برای برگرداندن لبخند! +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
سرویس فرهنگ و هنر مشرق - سال ۹۲ هومن سیدی در سی و دومین جشنواره‌ فیلم فجر پس از دریافت سیمرغ برای فیلم «سیزده»، جایزه‌اش را به حسن روحانی تقدیم کرد و روی سن جشنواره گفت: «می‌خواهم این جایزه را تقدیم به بزرگ‌مردی کنم که با آمدنش لبخند را برگردانده و حامی فرهنگ و سینماست؛ می‌دانم نیازی به این جایزه نداره نه به لحاظ مادی نه معنوی، اما با دلم می‌خواهم این جایزه را تقدیم کنم به جناب آقای رییس جمهور حسن روحانی!» سلبریتی‌ها اما امروز با فراموشی نقش خود در بوجود آمدن شرایط امروز، بیانیه و نامه علیه دولت و نظام صادر می‌کنند دریغ از اینکه اندکی مسوولیت اشتباهات خود را بپذیرند. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴لینک دانلود (اینجا

ابراز خوشحالی هنرمندان از رفع توقیف فیلم «خانه پدری» /استقبال از «فوق لیسانسه‌ها» ادامه دارد

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
بیشتر بخوانید: برای آشنایی با بیست فیلمی که راهی جشنواره فیلم فجر می‌شوند، اینجا کلیک کنید «امیر جعفری» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون طی سالهای گذشته با فضای جدی سینما فاصله گرفته و می‌توان گفت بعد از فیلم سینمایی «سیزده» ساخته هومن سیدی در اثری شاخص به ایفای نقش نپرداخته است. جعفری همچنین فیلم سینمایی «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن را نیز در برنامه دارد، وی در این فیلم با الناز شاکردوست همبازی شده است، این فیلم نزدیک به یکسال در صف اکران مانده و هنوز تکلیفش مشخص نیست. امیر جعفری، بهرام افشاری و مهران احمدی بازیگران اصلی «سگ بند» هستند. به احتمال زیاد احمدی قصد دارد فیلمش را برای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کند. من می‌‌ترسمامیر جعفری همچنین در فیلم سینمایی من می‌ترسم به نویسندگی و کارگردانی بهنام بهزادی به ایفای نقش پرداخته است، این فیلم نیز یکی از شانس‌های حضور در جشنواره فیلم فجر است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
«امیر جعفری» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون طی سالهای گذشته با فضای جدی سینما فاصله گرفته و می‌توان گفت بعد از فیلم سینمایی «سیزده» ساخته هومن سیدی در اثری شاخص به ایفای نقش نپرداخته است. جعفری همچنین فیلم سینمایی «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن را نیز در برنامه دارد، وی در این فیلم با الناز شاکردوست همبازی شده است، این فیلم نزدیک به یکسال در صف اکران مانده و هنوز تکلیفش مشخص نیست. امیر جعفری، بهرام افشاری و مهران احمدی بازیگران اصلی «سگ بند» هستند. به احتمال زیاد احمدی قصد دارد فیلمش را برای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کند. من می‌‌ترسمامیر جعفری همچنین در فیلم سینمایی من می‌ترسم به نویسندگی و کارگردانی بهنام بهزادی به ایفای نقش پرداخته است، این فیلم نیز یکی از شانس‌های حضور در جشنواره فیلم فجر است.
وانانیوزوانانیوز3 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، بیوگرافی و زندگینامه هومن سیدی بازیگر سینما را در زیر بخوانید: زندگی خصوصی هومن سیدیهومن سیدی در سال ۱۳۵۹ در رشت به دنیا آمد و به دنیایی پا گذاشت که گویی کارگردانی، بازیگری، فیلم نامه نویسی، تدوین‌گری سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی در پیشانی او نوشته شده بود. بعد از آن برای بار دوم به دور از هر هیاهویی هومن سیدی با بیتا اصلانی ازدواج کرد. حامد بهداد هم با انتشار عکس یک دختر بچه در کنار خودش نوشت این هم از کوچولوی هومن سیدی. تجربه کارگردانی هومن سیدیاولین تجربه کارگردانی هومن در سال ۱۳۸۹ با فیلم آفریقا بود. شاید مهم‌ترین بخش زندگی هنری هومن را بتوان فیلم سازی قلمداد کرد.
پارس نیوزپارس نیوز5 ماه قبل
در واقع سینمای ستاره‌محور از پیش از انقلاب تا به امروز جز ناگسستنی سینمای ایران بوده و هست و در هر دهه یا دوره‌ای یک بازیگر به چنین جایگاهی در میان علاقه‌مندان و مخاطبان به سینما دست پیدا کرده و می‌کند. (آمارها از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.) از آن دو تا عصبانی نیستم و شروع ستاره شدننوید محمدزاده از جمله بازیگرانی است که از حوزه تئاتر پا به عرصه سینما گذاشت و توانست خیلی زود جایی در میان خانواده بزرگ سینمای ایران برای خود باز کند. اما فیلمی که محمدزاده را به عنوان یک بازیگر توانمند به سینمای ایران معرفی کرد و البته کم‌حاشیه هم نبود، «عصبانی نیستم» ساخته رضا درمیشیان بود. به واقع او رونق‌دهنده سینمای اجتماعی ایران پس از مدت‌ها افول بوده و حضورش در فیلم‌های این حوزه امتیاز بزرگی برای آشتی دوباره مخاطبان با سینمای غیرکمدی ایران است.
ایلناایلنا6 ماه قبل
فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری است؛ اینکه بنشینند یکجا و کباب سیخ بزنند هیچ کمکی به اقتصاد ده نمی‌کند. با فرهاد ورهام درباره این مجموعه مستند و همچنین نگاهی به تغییرات روستاها در این چند دهه گفتگو کرده‌ایم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید. به اعتقاد من، فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری استبه این معضل اشاره کردید که گردشگران به هرکجا رفتند فرهنگ و نوع زندگی بومی را تحت تاثیر قرار دادند. من اعتقاد دارم فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری است. به اعتقاد من بخش زیادی از مردم ایران، فرهنگ گردشگری ندارند، به‌جایش فرهنگ سیزده‌بدری دارند.
ایلناایلنا6 ماه قبل
فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری است؛ اینکه بنشینند یکجا و کباب سیخ بزنند هیچ کمکی به اقتصاد ده نمی‌کند. با فرهاد ورهام درباره این مجموعه مستند و همچنین نگاهی به تغییرات روستاها در این چند دهه گفتگو کرده‌ایم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید. به اعتقاد من، فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری استبه این معضل اشاره کردید که گردشگران به هرکجا رفتند فرهنگ و نوع زندگی بومی را تحت تاثیر قرار دادند. من اعتقاد دارم فرهنگ گردشگری در ایران هنوز فرهنگ سیزده بدری است. به اعتقاد من بخش زیادی از مردم ایران، فرهنگ گردشگری ندارند، به‌جایش فرهنگ سیزده‌بدری دارند.
زوم‌جیزوم‌جی7 ماه قبل
به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، مراحل تدوین این فیلم سینمایی توسط علی مویینی به پایان رسیده است. فیلم سینمایی «لتیان» علی تیموری با بازی بازیگرانی مانند امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، سارا بهرامی، حسن معجونی، ستاره پسیانی و علیرضا ثانی‌فر جلوی دوربین رفته است. مجید مطلبی، تهیه‌کننده «لتیان» اکنون فیلم سینمایی «سرخپوست» را به عنوان تهیه‌کننده روی پرده دارد. سارا بهرامی نیز سابقه بازی در فیلم سینمایی «دارکوب» را دارد. شما کاربران زومجی نیز می‌توانید نظرات خود را درباره بازیگران فیلم سینمایی «لتیان» با ما به اشتراک بگذارید.

معرفی چند جوان موفق ایرانی به بهانه «روز جوان»

9+
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ماه قبل
خبرگزاری میزان- کارگردان فیلم تیغ و ترمه گفت: برای من تجربه گرایی همیشه معنا دارد. وقتی فیلم‌های جوانان را می‌بینم باور کنید که کف می‌کنم و گاهی حسرت می‌خورم و از این همه استعداد قبطه می‌خورم. کارگردان فیلم «اتوبوس شب» درباره تجربه گرایی در این سن تاکید کرد: برای من تجربه گرایی همیشه معنا دارد. وقتی فیلم‌های جوانان را می‌بینم باور کنید که کف می‌کنم و گاهی حسرت می‌خورم و از این همه استعداد قبطه می‌خورم. حس من گفت که تیغ و ترمه را بساز، حال اگر بد است از تاریخ سینما عذرخواهی می‌کنم و اگر خوب است که خوش به حالم.

به انتهای لیست رسیدید