فیلم سینمایی دختر شیطان

فیلم سینمایی دختر شیطان

همشهریهمشهری4 ماه قبل
همچنین فیلم «کروکودیل» با حدود ۵۱ میلیون تومان فروش در رتبه بعدی قرار دارد. محسن تنابنده هم در این فصل هم فیلم سینمایی «قسم» را به عنوان کارگردان روی پرده برد، در فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» یه عنوان بازیگر و در کاراکتر یک پناهنده افغان ایفای نقش کرده است. مهناز افشار هم که در فیلم «قسم» تنابنده نقش اول را بازی می‌کند، اکنون و در اواخر تابستان فیلم «شاه کش» را هم روی پرده دارد. سینماهای پرفروش۱۰ سینمای پر فروش به ترتیب از دهمین سینما: پردیس سینمایی اطلس مشهد با ۴ میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی چارسو با چهار میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی ملت با چهار میلیارد تومان فروش، هنر شهر آفتاب شیراز با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس هویزه مشهد با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی مگامال با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی باغ کتاب با ۶ میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی ایران مال با هشت میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی آزادی با هشت میلیارد تومان فروش و در رتبه اول با اختلاف فروش بسیار زیادی پردیس سینمایی کوروش با ۲۱ میلیارد تومان فروش قرار دارند. در بین این ۱۰ سینما، تنها سه سینما سهم شهرستان‌ها است که دو سینما در مشهد و یک سینما در شیراز قرار دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
این هفته فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده روی پرده رفت و فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار هم به صدرنشینی خود در گیشه ادامه داد و فیلم سینمایی «دختر شیطان» هم برای دومین هفته متوالی قعرنشین بود. فروش سینمای ایران صعودی شددر این هفته یک اتفاق مثبت در زمینه فروش هفتگی سینمای ایران رخ داد و هنوز هم صعودی شدن میزان فروش پس از چند هفته افت محسوس بود. البته افزایش فروش این هفته چندان چشمگیر نیست اما خود کورسوی امیدی برای بهبود اوضاع سینمای ایران است. فروش کلی سینمای ایران در این هفته ۵ میلیارد و ۳۱۲ میلیون تومان است در مقایسه با هفته گذشته ورود ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است. «سرکوب» این هفته ۲۱۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان فروخت تا در فروش کلی در آستانه عبور از ۳۰۰ میلیون تومان قرار بگیرد.
انتخابانتخاب6 ماه قبل
باید عنوان کنم ما دوست نداشتیم «نبات» را در این فصل اکران کنیم اما حدود ۱۰، ۱۱ ماه است که فیلم ما در دست پخش‌کننده است. «نبات» داستان پدر و دختری به اسم سعید و نبات را روایت می‌کند که این ۲ به تنهایی با یکدیگر زندگی می‌کنند. در نهایت اتفاقاتی برای فرهاد می‌افتد که از مسیر گذشته‌اش باز می‌گردد و لبینی در مقابل او سجده می‌کند. وی افزود: حتی اگر مرده «دختر شیطان» در ۶ ماهه دوم به نمایش درمی‌آمد، دست کم به فروش ۱۵ میلیاردتومانی دست پیدا می‌کرد. نوراللهی توضیح داد: سرمایه‌گذار فیلم ما آقای حسن غلامی بود؛ همان سرمایه‌گذاری که «دختر شیطان» را ساخته است.

«اکران۹۸» به روایت شکست‌خوردگان/فیلم‌هایی در حسرت ۱۰هزار مخاطب!

3+
مهرمهر6 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
ایرنا: از میان فیلم‌های در حال اکران سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم همچنان صدرنشین گیشه‌ها هستند. این فیلم در مجموع ۷ هفته نمایش به فروش ۱۴ میلیارد و ۳۹۳ میلیون تومانی رسیده است. این فیلم کمدی در مجموع ۴ هفته نمایش در ۱۵۶ سالن سینما در مجموع ۲ میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان فروخته است. اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری، علی صادقی، رضا ناجی و بهاره رهنما بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلم سینمایی دختر شیطان که از همان ابتدا انتظارات را در گیشه برآورده نکرد همچنان خوب نمی‌فروشد و حالا بعد از ۷ هفته نمایش تنها ۸۶۷ میلیون تومان فروخته است.
قدس آنلاینقدس آنلاین6 ماه قبل
این فیلم در هفته ششم اکران قرار دارد و هفته گذشته نیز حدود ۶۰۰ میلیون تومان فروخته است. این فیلم سینمایی ۱۶۹ سالن در تهران و شهرستان‌ها در اختیار دارد و از مجموع فروشش، پنج میلیارد تومان سهم آن در تهران بوده است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور پس از ۶ هفته نمایش در ۱۳۱ سینما، با داشتن ۸۲ هزار مخاطب، ۸۵۵ میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی «نیوکاسل» به کارگردانی محسن قصابیان از ۲۶ تیرماه اکران خود را آغاز کرده و تاکنون نزدیک به ۱۶۳ میلیون تومان فروش داشته است. براساس آمار ارائه شده در تیرماه ۲۴ میلیارد تومان توسط اکران فیلم‌های روی پرده وارد چرخه سینما شده است و به زودی فیلم‌های جدیدی نمایش خود را در سینماهای کشور آغاز خواهند کرد.
سینماپرسسینماپرس6 ماه قبل
سینماپرس: آمار فروش فیلم‌های سینمایی در آخرین هفته تیرماه نشان می‌دهد که در اولین ماه از فصل تابستان بیش از ۲۴ میلیارد تومان به چرخه سینما وارد شده است. فیلم «زهرمار» به کارگردانی سیدجواد رضویان پس از سه هفته نمایش بیش از سه میلیارد تومان فروش داشته و ۲۹۰هزار مخاطب این اثر را در ۱۶۰ سینما دیده‌اند. این فیلم سینمایی به تفکیک در تهران یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان فروش داشته است. از مجموع فروش این فیلم هفت میلیارد تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور پس از پنج هفته نمایش در ۱۲۹ سینما، با داشتن ۸۲ هزار مخاطب، ۸۴۶ میلیون تومان فروش داشته است.
انتخابانتخاب6 ماه قبل
آمار فروش فیلم‌های سینمایی در آخرین هفته تیرماه نشان می‌دهد که در اولین ماه از فصل تابستان بیش از ۲۴ میلیارد تومان به چرخه سینما وارد شده است. این فیلم سینمایی به تفکیک در تهران یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان فروش داشته است. از مجموع فروش این فیلم هفت میلیارد تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده. این فیلم سینمایی ۱۶۹ سالن در تهران و شهرستان‌ها در اختیار داشته و از مجموع فروشش، پنج میلیارد تومان سهم فروشش در تهران بوده است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور پس از پنج هفته نمایش در ۱۲۹ سینما، با داشتن ۸۲ هزار مخاطب، ۸۴۶ میلیون تومان فروش داشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، نان ایرانی مهمان همیشگی سفره کویتی‌ها است، اعطای جایزه معماری به طراح خانه تاریخی سعادت، چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن استان تهران امروز آغاز می‌شود، همه‌کاره جریان مداحی کشور به‌زودی معرفی می‌شود و … گزیده‌ای از اخبار بسته فرهنگی امروز است که در ادامه می‌خوانید. • نان ایرانی مهمان همیشگی سفره کویتی‌ها استایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه با انتشار گزارشی از محبوبیت نان «تافتون» ایران در کویت نوشت: نان ایرانی مهمان همیشگی سفره کویتی‌ها است و مردم این کشور از بچگی با آن بزرگ می‌شوند. • اعطای جایزه معماری به طراح خانه تاریخی سعادتجایزه مرمت و معماری سال ۲۰۱۹ مؤسسه بین‌المللی آرکی‌تایزر به طراح خانه تاریخی سعادت در کاشان اعطا شد. این فیلم سینمایی به تفکیک در تهران یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان فروش داشته است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور پس از پنج هفته نمایش در ۱۲۹ سینما، با داشتن ۸۲ هزار مخاطب، ۸۴۶ میلیون تومان فروش داشته است.
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
در برنامه برداشت این هفته، از رفت و آمد تهیه‌کننده‌های فیلم‌های توقیفی به سازمان سینمایی خواهیم گفت. خبرویژه این قسمت ویژه‌برنامه سینمایی برداشت، رفت و آمد یک تهیه‌کننده خاص به دفتر معاون جدید نظارت و ارزیابی وزارت ارشاد است که می‌خواهد برای فیلم توقیف شده‌اش، مجوز اکران بگیرد. در برداشت امروز همچنین نگاهی به انتقاد کیهان به فیلم سینمایی «دختر شیطان» خواهیم داشت. در ادامه نقد این نقدهای خاص سینمایی هم برداشت حرف‌های جدید مسعود فراستی را مرور می‌کند که منتهی به عقب‌نشینی این منتقد پرحاشیه شد. ویژه‌برنامه سینمایی خبر فوری، این هفته از حاشیه‌های سریال گاندو هم غافل نمانده و به اعتراض‌های دولت به تحریف تاریخی در این سریال پرداخته است.
رکنارکنا6 ماه قبل
استفاده از بازیگران خارجی در فیلم‌ها در تمام جهان مرسوم است و تا به اینجای کار مشکلی وجود ندارد، اما مسئله اصلی که برای سینمای ما وجود دارد محدودیت‌هایی است که به سبب فرهنگ و هنجار‌های کشورمان وجود دارد. افرادی که در فضا‌های اجتماعی و یا فیلم و صنعت‌های مختلفی مانند مدلینگ فعالیت دارند، باید قبل از انتخاب برای بازی در فیلم و سریال‌های ایرانی مورد بررسی قرار گیرند که آیا با معیار‌های ما در تضاد هستند یا خیر، سپس همکاری صورت گیرد. متاسفانه این مهم در سینمای ما گاهی اوقات مورد بی توجهی قرار گرفته و دیده شده است که از بازیگرانی در فیلم و سریال‌های ایرانی استفاده شده که با اخلاق و عرف جامعه ما در تضاد بوده‌اند. معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی درباره استفاده از بازیگران خارجی در سینمای ایران که هرازگاهی با حاشیه‌هایی همراه است، گفت: در نظام‌نامه تولیدات مشترک سینمایی، ضوابط استفاده از بازیگران خارجی دیده شده و به‌زودی پیش‌نویس آن منتشر می‌شود. داروغه‌زاده در‌این‌باره به گفت: در موضوع بازیگران خارجی در سینمای ایران، تاکنون ملاحظه ما حضورنیافتن آن‌ها در فیلم‌های مستهجن و غیراخلاقی و شهرت‌نداشتن به مفاسد اخلاقی بوده است.
الفالف6 ماه قبل
به گزارش جام جم، در بین آثاری که ذکر شد، چهار فیلم از جمله آثاری بودند که در جشنواره فجر گذشته به نمایش درآمدند. با بررسی جدول فروش فیلم‌های روی پرده، متوجه فیلم‌هایی خواهیم شد که فروششان بسیار پایین بوده. به مناسبت آغاز دور جدید اکران و ورود فیلم‌های تازه به سینماها، جام‌جم در نگاهی گذرا به معرفی تازه‌ترین فیلم‌هایی که در صف اکران قرار دارند، پرداخته است. فیلم با یک زوج سوار بر ماشین در دل یک جاده مه آلود آغاز می‌شود. پدرام شریفی، الهام نامی، شاهرخ فروتنیان، زنده‌یاد لوون هفتوان و رضا فیاضی از جمله بازیگران این فیلم هستند و معصومی نه‌تنها کارگردانی این اثر که تهیه‌کنندگی‌اش را هم به‌عهده دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ماه قبل
فیلم «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمد‌پور حواشی زیادی با خود به همراه داشت و عده بسیاری نسبت به داستان فیلم و بازیگر آن واکنش نشان دادند. اعتمادآنلاین| دختر شیطان فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی قربان محمدپور است. فیلم دختر شیطان درباره‌ دختر شیطان «ایشا گوپتا» با نام لبینی است که تصمیم دارد راه خود را از پدرش جدا کند و برای این کار باید مقابل یک انسان درستکار سجده کند. سینما آزادی که سانس ده صبح و یک ظهر را به دختر شیطان داده بود از دیروز کلا دختر شیطان را برداشت. پروانه نمایش دختر شیطان بعد از دو هفته هنوز از تهران به قم نرسیده؟ ای کاش … صادقانه می‌گفتی دختر شیطان در قم اجازه اکران ندارد نه اینکه بگویی هنوز پروانه نمایشش به قم نرسیده.»
سینماپرسسینماپرس6 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور کارگردان، به دلایل شکست مادی و معنوی «دختر شیطان» در اکران اشاره کرد. «دختر شیطان» همزمان با سه فیلم شاخص که دو مورد از آنها در جشنواره فیلم فجر بودند و مخاطب انتظارش را می‌کشید، اکران شد. این کارگردان ادامه داد: از سویی دیگر، «دختر شیطان» انتخاب اول مخاطب نبود؛ چون از چهره‌های شناخته شده زیادی به نسبت دیگر آثار بهره‌مند نبود. وی اضافه کرد: با نوع اکران «دختر شیطان» و عدم موفقیت مادی و معنوی در خصوص آن، تجربه بزرگی به دست آوردم. محمدپور در خصوص آخرین وضعیت تولید «عاشقی در هانوی» هم اظهار کرد: بخشی از پیش تولید این فیلم در کشور ویتنام انجام می‌شود و پس از آن آبان ۹۸ فیلمبرداری را آغاز می‌کنیم.
سینماپرسسینماپرس7 ماه قبل
سینماپرس: هر چند که فیلم «دختر شیطان» در روزها و هفته‌های اخیر با عدم استقبال جدی سینماروها همراه بوده، اما به هر صورت اکران این فیلم باز هم نشان داد که مسئولان سینمایی کشور چندان نظارت دقیقی بر مجوز و فرآیند اکران این قبیل فیلم‌ها ندارند. به گزارش سینماپرس با وجود همه تبلیغات محیطی به خصوص در فضای مجازی، فیلم سینمایی «دختر شیطان» به کارگردانی «قربان محمدپور» تاکنون نتوانسته در گیشه پس از عید فطر موفقیت قابل توجهی از حیث جذب مخاطب داشته باشد، ضمن آن که به اذعان بسیاری از منتقدان سینمای ایران، این فیلم فاقد حداقل ارزش‌های لازم از حیث بررسی فرمی و محتوایی است. با این وجود و علیرغم سهل انگاری ناظران و عبور از مرزهای اخلاقی و هنجاری، گویا این شیوه نیز دیگر جواب نمی‌دهد، چه آن که همچون فیلم «دختر شیطان» اثری که دچار ضعف در داستان پردازی و ریتم مناسب و شخصیت پردازی و کارگردانی باشد با عدم اقبال مخاطبان مواجه می‌شود. با این وجود جای بسی تاسف است که برخی سینماگران به جای رفع ایرادات اصلی کار خود در پی راه‌های میانبری جهت جذب مخاطب هستند؛ راه‌هایی که مع الاسف به هنجارشکنی اخلاقی، ابتذال، کنایه‌های سیاسی و استفاده حداکثری از سلبریتی‌ها منحصر شده است. به هر صورت در قاموس نظام اسلامی، ضروری است که نهادهای فرهنگی و متولیان صدور مجوز برای تولید آثار هنری به خصوص در زمینه سینما و سریال‌های شبکه نمایش خانگی، نظارت دقیق و بایسته‌ای در این باره داشته باشند تا مبادا خوراک فرهنگی مبتذل و ضدارزشی، زمینه ساز ایجاد تبعات نامطلوب بر جریان فرهنگ عمومی جامعه نشود.
فراروفرارو7 ماه قبل
قربان محمدپور با اشاره به اینکه در انتخاب زمان اکران «دختر شیطان» اشتباه کرده عنوان کرد که اطلاعی از برنامه اکران فیلم‌ها نداشته وگرنه «دختر شیطان» را در زمان دیگری اکران می‌کرد. به گزارش برنا، قربان محمدپور کارگردان و تهیه‌کننده سینما که این روز‌ها فیلم سینمایی «دختر شیطان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وی بر پرده سینما‌ها است، گفت: استقبال از فیلم سینمایی «دختر شیطان» در روز‌های اول بسیار خوب و امیدوارکننده بود و سانس‌های خوبی هم برای این فیلم وجود داشت، اما پس از اکران چند فیلم جدید و پرفروش هم سانس‌های خوب را از ما گرفتند و هم توجه مردم به دیگر فیلم‌ها جلب شد. محمدپور در ادامه گفت: در ۱۱ سینما یک سانس به ما داده شده، در ۲۵ سینما دو سانس و در سینما‌هایی که سه سانس در روز داریم ساعت‌های ۱۰، ۱۳ و ۱۷ را به فیلم «دختر شیطان» اختصاص داده‌اند که مطمئنا یک فیلم در این شرایط با هر مشخصاتی نمی‌تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند و اکثر افراد زمان سینما رفتنشان ساعتی غیر از این ساعات است. ما خودمان این زمان را برای اکران «دختر شیطان» انتخاب کردیم و به پخش‌کننده پیشنهاد این زمان را دادیم، اما اشتباه کردیم و نمی‌دانستیم که این فیلم‌های پرفروش در این زمان قرار است با هم اکران شوند وگرنه پیش‌بینی ما برای فروش «دختر شیطان» بسیار بیشتر از این مقداری بود که امروز شاهدش هستیم. محمدپور در پایان اظهار کرد: فیلم سینمایی «سلام بمبئی» اثری صرفا تجاری بود، اما «دختر شیطان» را نمی‌توان فیلمی صرفا تجاری دانست چرا که این فیلم سینمایی دارای مضامینی است که می‌تواند مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.
موجموج7 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج غلامرضا فرجی، از اکران فیلم سینمایی زهر مار ساخته جواد رضویان به جای فیلم سینمایی نبات به کارگردانی پگاه ارضی از چهارشنبه ۲۹ خرداد در گروه زندگی خبر داد. سخنگوی شورای صنفی نمایش در مورد زمان اکران فیلم سینمایی کار کثیف اثر خسرو معصومی هم به خبرنگار ما گفت: این که زمان اکران فیلم سینمایی کار کثیف بعد از فیلم سینمایی دختر شیطان است، صحیح است. اما طبق آیین نامه شورای نمایش، قانونی بررسی کف فروش فیلم دختر شیطان هفته آینده است و بر همین اساس زمان دقیق اکران فیلم کار کثیف پس از آن مشخص خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها7 ماه قبل
قربان محمدپور، کارگردان فیلم سینمایی «دختر شیطان» با حضور در برنامه تلویزیونی «هفت» به شکل تلویحی به شکست فیلمش در گیشه سینماها اعتراف کردوطن امروز نوشت: قربان محمدپور، کارگردان فیلم سینمایی «دختر شیطان» با حضور در برنامه تلویزیونی «هفت» به شکل تلویحی به شکست فیلمش در گیشه سینماها اعتراف کرد. این فیلم که از ۱۵ خرداد اکران خود را آغاز کرده، بر اساس سامانه فروش سینمای ایران تا کنون فقط ۳۸۱ میلیون تومان فروخته و با وجود برخی جنجال‌‌‌ها درباره عکس‌های نامناسب بازیگر هندی این فیلم، در گیشه شکست خورده است. این در حالی است که فیلم قبلی محمدپور با نام «سلام بمبئی» در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان فروش داشت. روز نخست با گیشه ۱۰۰ میلیونی، فروش ما بد نبود اما در روزهای بعد به مرور سالن‌های ما کم شد و فکر می‌کنم برای نابودی فیلم همین کافی است. این کارگردان با تأیید این نکته افخمی که ملودرام طی سال‌های اخیر در چارچوب سینما جایی ندارد و مدیوم تلویزیون برای آن بهتر است، گفت: با شما موافقم، چون کمتر می‌بینیم فیلمی ملودرام در سینمای جهان موفق باشد.
سینماپرسسینماپرس7 ماه قبل
سینماپرس: کارگردان «دختر شیطان» که پس از ۱۰ روز هنوز نیم میلیارد تومان نفروخته است، از تعداد کم سالن‌های نمایش فیلمش گله و کرد و گفت: می‌خواستم فیلمم را از پرده پایین بکشم، چون اکران در ۷۰ سالن که اکثر آن‌ها عملا با یک یا ۲ سانس است، فایده‌ای ندارد. به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «دختر شیطان» که این روزها در سینماهای کشور روی پرده است، شب گذشته (جمعه ۲۴ خرداد) در برنامه تلویزیونی «نقد سینما» نقد شد و قربان محمدپور کارگردان این اثر به پرسش‌های بهروز افخمی مجری برنامه پاسخ داد. این در حالی است که فیلم قبلی محمدپور با نام «سلام بمبئی» در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان فروش داشت. سازنده «دختر شیطان» گفت: علی آقایی پزشک ایرانی شاهرخ‌خان و مشاور ما اکنون ایران است و طبق برنامه‌ریزی‌های ایشان، به زودی «دختر شیطان» راهی هند می‌شود و برای اکران در این کشور و همچنین چین برنامه‌ریزی می‌شود. من تمام سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه‌ها پر کرده‌ام، در حالی که تعداد سانس‌هایم آب می‌رود.
قدس آنلاینقدس آنلاین7 ماه قبل
به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، اکران فیلم‌های تازه جان دوباره‌ای به سینما بخشید و از رخوتی که در ایام ماه رمضان و در نتیجه عدم اجرای درست طرح اکران افطار تا سحر و جدول نامناسب اکران، سینما را فراگرفته بود، رها شد. «تگزاس۲» با در اختیار داشتن ۱۴۶ سالن و پس از ۸ هفته اکران توانسته فروش خود را به ۱۵ میلیارد و ۷۱۹ میلیون تومان برساند. بر این اساس با پایان زمان اکران فیلم سینمایی «نبات»، اکران فیلم سینمایی «زهرمار» ساخته جواد رضویان به سرگروهی سینما زندگی از ۲۹ خرداد ماه آغاز خواهد شد. فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی بعد از فیلم «دختر شیطان» در گروه سینمایی فرهنگ نمایش داده می‌شود. همچنین قرارداد اکران فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی در گروه سینمایی باغ کتاب ثبت شد.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
سینمای ایران در این هفته شاهد موفقیت فیلم «ما همه باهم هستیم» بود، در حالی‌که فیلم سینمایی «دختر شیطان» با بازی حمید فرخ‌نژاد نتوانست انتظارات را برآورده کند و در گیشه ناموفق بود. با پایان ماه رمضان بار دیگر گیشه سینمای ایران تا حدود زیادی رونق گرفت و با افزایش حدودا سه میلیاردی همراه شد. در واقع ترکیب نامناسب اکران ماه رمضان امسال عاملی شد تا شاهد افت جدی فروش در این ماه باشیم و تنها سه فیلم بتوانند فروش قابل قبولی را برای خود رقم بزنند. در ادامه آمار فروش فیلم‌های روی پرده را به تفکیک فروش هفتگی و کل مشاهده می‌کنید. (فروش هفتگی از روز ۱۷ خرداد تا پیش از روز جمعه ۲۴ خرداد محاسبه شده و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)
افتصادنیوزافتصادنیوز7 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از برترین‌ها، حمید فرخ‌نژاد با انتشار تصویری از خود کنار ایشی گوپتا بازیگر زن فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور در اینستاگرام، به گزارش اخیر روزنامه کیهان که به انتقاد از حضور این بازیگر زن در فیلمی ایرانی پرداخته بود، واکنش نشان داد نوشت: «اگر می‌خواهید به ورطه فساد کشیده نشوید و بنیان خانواده و دودمانتان به باد نرود و فرزندانتان معتاد نشوند و دچار حمله قلبی نشوید و اخرتتان به باد نرود این فیلم را نبینید!» نظر روزنامه کیهان درباره فیلم ضاله، مستهجن و شنیع دختر شیطان: «یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس‌های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می‌توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال‌هاست که به‌عنوان مدل عکس‌های مستهجن فعالیت می‌کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است …»
زوم‌جیزوم‌جی7 ماه قبل
از همان روزهای ابتدایی که فهرست بازیگران فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی منتشر می‌شد، انتظار می‌رفت که این فیلم سینمایی در زمان اکران فروش بالایی را تجربه کند؛ انتظاری که با توجه به تیم بازیگری پرفروش فیلم، دور از ذهن هم نبود. و بالاخره فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» روی پرده رفت و رکوردشکنی را آغاز کرد. با این حال اما فیلم سینمایی «سرخپوست» با استقبال مخاطبان در میان سه فیلم پرفروش هفته قرار گرفته است. در ادامه نیز به مرور فهرست‌وار ده فیلم پرفروش هفته گذشته پرداخته‌ایم. ده فیلم پرفروش هفته گذشته
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، حمید فرخ‌نژاد با انتشار تصویری از خود کنار ایشی گوپتا بازیگر زن فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور در اینستاگرام، به گزارش دیروز روزنامه کیهان که به انتقاد از حضور این بازیگر زن در فیلمی ایرانی پرداخته بود، واکنش نشان داد نوشت: «اگر می‌خواهید به ورطه فساد کشیده نشوید و بنیان خانواده و دودمانتان به باد نرود و فرزندانتان معتاد نشوند و دچار حمله قلبی نشوید و اخرتتان به باد نرود این فیلم را نبینید!
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
قربان محمدپور نسبت به نحوه اکران فیلم سینمایی «دختر شیطان» اعتراض کرد. وی افزود: متأسفانه سانس‌های مرده و ساعت‌هایی که کمتر کسی به سینما می‌رود به «دختر شیطان» تعلق گرفته؛ این اجحاف در سینماهای تهران و شهرستان‌ها رخ داده است. این تهیه کننده بیان کرد: متأسفانه انگار بحث پول و تجارت و درآمدزایی مهمتر از هرچیز دیگر است. محمدپور اظهار کرد: فیلم «دختر شیطان» اثری با شرف و تمیز است که مخاطب پس از مشاهده آن کاملا راضی از سالن بیرون می‌آید. محمدپور با اشاره اینکه به مسئولان ارشاد برای رفع مشکل اکران «دختر شیطان» نامه زده، گفت: در این چند روز دائما به مسئولان شورای صنفی و ارشاد نامه زدیم و اعتراض کردیم تا شاید مشکل اکران «دختر شیطان» حل شود، اما به جایی نرسیدیم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴7 ماه قبل
ساعت۲۴ - حمید فرخ‌نژاد با انتشار تصویری از خود کنار ایشی گوپتا بازیگر زن فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور در اینستاگرام، به گزارش دیروز روزنامه کیهان که به انتقاد از حضور این بازیگر زن در فیلمی ایرانی پرداخته بود، واکنش نشان داد. حمید فرخ‌نژاد با انتشار تصویری از خود کنار ایشی گوپتا بازیگر زن فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور در اینستاگرام، به گزارش دیروز روزنامه کیهان که به انتقاد از حضور این بازیگر زن در فیلمی ایرانی پرداخته بود، واکنش نشان داد نوشت: «اگر می‌خواهید به ورطه فساد کشیده نشوید و بنیان خانواده و دودمانتان به باد نرود و فرزندانتان معتاد نشوند و دچار حمله قلبی نشوید و اخرتتان به باد نرود این فیلم را نبینید! نظر روزنامه کیهان درباره فیلم ضاله، مستهجن و شنیع دختر شیطان: «یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس‌های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می‌توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال‌هاست که به‌عنوان مدل عکس‌های مستهجن فعالیت می‌کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است …»
افکارنیوزافکارنیوز7 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشحمید فرخ‌نژاد بازیگر ایرانی اینستگرام خود را با انتشار عکسی از خود کنار ایشی گوپتا بازیگر زن فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور به روز رسانی کرد. اخبار چهره ها- فرخ نژاد در اینستاگرام نوشت: «اگر می‌خواهید به ورطه فساد کشیده نشوید و بنیان خانواده و دودمانتان به باد نرود و فرزندانتان معتاد نشوند و دچار حمله قلبی نشوید و اخرتتان به باد نرود این فیلم را نبینید!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور با جذب ۲۲ هزار مخاطب پس از یک هفته نمایش، در مجموع تهران و شهرستان ۲۷۴ میلیون تومان فروش داشته که از این مقدار ۱۶۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. «سرخپوست» نیما جاویدی در تهران و شهرستان دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان فروش کرده است که نیمی از این مقدار یعنی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. این فیلم سینمایی در ۱۳۹ سینما در تهران و شهرستان نمایش داشته است. همچنین دیگر فیلم‌هایی که در جدول اکران ماه رمضان قرار داشتند و از ۱۸ اردیبهشت ماه روی پرده رفتند مانند «وکیل مدافع» سلمی بابائی و ونداد دوشن ۷۶ میلیون تومان، «تولدت مبارک» ساخته سمیه زارعی حدود ۳۸ میلیون تومان، «خانه دیگری» به کارگردانی بنوش صادقی نزدیک به ۷۹ میلیون تومان، «نبات» پگاه ارضی بیش از ۶۴۳ میلیون تومان، «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب نزدیک به ۱۲۴ میلیون تومان فروش داشته‌اند. آمار و ارقام استفاده شده در این گزارش بر اساس اطلاعات موجود در سامانه فروش سینمای ایران تا امروز (۲۲خردادماه) نوشته و تهیه شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور اکران سراسری خود در سینما‌های کشور را همزمان با عید سعید فطر آغاز کرده، اما با وجود بازه زمانی مناسب در چرخه اکران فروش خوبی را از آن خود نکرده است. این شکست در فروش در حالی رقم می‌خورد که قربان محمدپور در فیلم قبلی خود یعنی سلام بمبئی وضعیت بهتری را در نخستین هفته از اکران پشت سر گذاشته بود، اما تکرار همان مضمون با بازیگران جدید در فیلم «دختر شیطان» کاربرد چندانی نداشته است. فیلم دختر شیطان در حالی با عدم تمایل مخاطبان روبرو شده که حمید فرخ نژاد بازیگر این فیلم اثر پرفروش دیگری همچون سامورایی در برلین را در گیشه می‌بیند، فیلمی که با وجود کمدی سطحی خود روند بهتری را در هفته‌های گذشته به ثبت رسانده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دختر شیطان داستان یکی از بچه‌های ابلیس است که نمیخواهد راه پدرش را ادامه دهد. دختر شیطان وارد زمین می‌شود و بدنبال یک آدم بی گناه می‌گردد.

به انتهای لیست رسیدید