فیلم سینمایی مطرب

فیلم سینمایی مطرب

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
اعلام اسامی ۱۰ فیلم منتخب در بخش فیلم کوتاه فجر ۳۸اسامی ۱۰ فیلم منتحب برای نمایش در بخش فیلم کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. اسامی فیلم‌های کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در دهمین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. مراسم قرعه‌کشی آثار سینمایی رسانه فجر ۳۸ با حضور تهیه‌کنندگان و کارگردانان فیلم‌ها و اهالی رسانه، ساعت ۱۱ صبح امروز، پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در پردیس سینمایی ملت برگزار و در پایان قرعه‌کشی جدول نمایش فیلم‌ها در سینمای رسانه منتشر شد. طی این مراسم اعلام شد که تمامی مخارج برگزاری افتتاحیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر صرف کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شده و این مراسم برگزار نمی‌گردد.

صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» در دهمین هفته متوالی/ «زیرنظر» ۳ میلیاردی شد

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
ایرناایرنا2 روز قبل
این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۶۷ سال سینما ۳۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان فروخته است. این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۰۵ سالن سینما ۱۰ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان فروخته است. امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، پوریا پورسرخ، مانی حقیقی و محمدرضا صولتی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم انیمیشن در مجموع ۱۰ هفته اکران در ۱۵۰ سالن سینما در مجموع ۳ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان فروخته است. در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی بنیامین آمده است: خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود.
ایلناایلنا1 هفته قبل
فیلم سینمایی مطرب با فروش ۳۲ میلیارد تومانی همچنان در صدر جدول اکران قرار دارد. به گزارش خبرنگار ایلنا سینماهای سراسر کشور در هفته گذشته به مدت چهار روز به احترام شهادت شهید قاسم سلیمانی و همچنین شهادت حضرت زهرا (ع) تعطیل بودند اما در چند روزی که سینماها فعالیت می‌کردند فروش فیلمها قابل قبول بود. فیلم سینمایی جهان با من برقص به کارگردانی سروش صحت در یک هفته اکران به فروشی نزدیک به یک میلیارد تومان رسید. فیلم ۲۳ نفر نیز در طی ۴ هفته نمایش به فروش یک میلیارد تومانی رسید فیلم سینمایی آشفتگی نیز در طی سه هفته به فروشی حدود ۵۰۰ میلیون تومان، خداحافظ دختر شیرازی در طی ۴ هفته به فروشی حدود ۴۰۰ میلیون تومان، فیلم سونامی در طی دو هفته به فروشی حدود ۲۰۰ میلیون تومان رسید. فیلم سنیمایی مطرب در طی ۹ هفته اکران به فروشی حدود ۳۲ میلیاردتومان رسیده و همچنان در صدر جدول است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
فیلم سینمایی مطرب با فروش ۳۲ میلیارد تومانی همچنان در صدر جدول اکران قرار دارد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سینماهای سراسر کشور در هفته گذشته به مدت چهار روز به احترام شهادت شهید قاسم سلیمانی و همچنین شهادت حضرت زهرا (ع) تعطیل بودند اما در چند روزی که سینماها فعالیت می‌کردند فروش فیلم‌ها قابل قبول بود. فیلم سینمایی جهان با من برقص به کارگردانی سروش صحت در یک هفته اکران به فروشی نزدیک به یک میلیارد تومان رسید. فیلم ۲۳ نفر نیز در طی ۴ هفته نمایش به فروش یک میلیارد تومانی رسید فیلم سینمایی آشفتگی نیز در طی سه هفته به فروشی حدود ۵۰۰ میلیون تومان، خداحافظ دختر شیرازی در طی ۴ هفته به فروشی حدود ۴۰۰ میلیون تومان، فیلم سونامی در طی دو هفته به فروشی حدود ۲۰۰ میلیون تومان رسید. فیلم سنیمایی مطرب در طی ۹ هفته اکران به فروشی حدود ۳۲ میلیاردتومان رسیده و همچنان در صدر جدول است.

«مطرب» برای نهمین هفته متوالی صدرنشین شد/شروع نیم میلیاردی «جهان با من برقص» در گیشه

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
ایسناایسنا1 هفته قبل
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. محمدابراهیم رضایی به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا برعملکرد شرکت شهرک‌های صنعتی نظارتی ندارید و آنها با عملکرد منفعت‌طلبانه مانع رشد سرمایه‌ گذاری می‌شوند. سید فاطمه ذوالقدر به همراه دو نفر از نمایندگان فریده اولادقباد و طیبه سیاوشی به وزیر آموزش و پرورش: تامین فضاهای آموزشی روستاهای بخش مرکزی شهرری. ذوالقدر به وزیر نیرو: ضرورت تامین آب کشاورزی منطقه شهر ری و بخش‌های آن. بدری به وزیر آموزش و پرورش: چرا مزایای مناطق کمتر توسعه یافته برای راهبران آموزشی مناطق روستایی و آموزشی در شهرستان‌های استان اردبیل اعمال نمی‌شود؟ انتهای پیام
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
در روزهای سرد زمستان تنور گیشه سینماها با وجود اکران فیلم‌های کمدی و نمایش آثاری متنوع از ژانرهای گوناگون گرم است. به گزارش قدس آنلاین، فروش فیلم‌های سینمایی در حال اکران نشان می‌دهد که رقابت دست آثار کمدی است و دیگر ژانرها به فروش متوسط خود طی هفته گذشته ادامه دادند. فیلم سینمایی «جان دار» نیز پس از سه هفته و با در اختیار داشتن ۹۷ سالن ۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت نیز بعد از ۲ روز ۴۲۰ میلیون تومان فروش داشته است. تنها فیلم دفاع مقدسی این روزهای سینمای کشور «۲۳ نفر» با فروش ۹۱۰ میلیون تومانی نیز در آستانه ۱ میلیاردی شدن است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
بنا بر این گزارش فیلم سینمایی «مطرب» صدرنشین فروش است و توانسته است ۳۱ میلیارد بعد از دو ماه به فروش خود ادامه دهد. دیگر کمدی بفروش این روزهای سینما «چشم و گوش بسته» ۱۰ میلیارد فروش داشته است. کمدی جدید سینما یعنی «زیرنظر» تنها بعد از ۱ هفته ۳ میلیارد فروش داشته و به نظر می‌رسد که بعد از مدت کوتاهی رقیب جدی برای فیلم‌های دیگر شود. فیلم اول سروش صحت نیز بعد از ۲ روز ۴۲۰ میلیون تومان فروش داشته است که آغاز خوبی برای این فیلم کمدی در سینمای کشور است. در فیلم‌های کودک و نوجوان، «منطقه پرواز ممنوع» ۵ میلیاردی شد و بنیامین ۳ میلیارد را رد کرده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- دوازدهمین روز از دی ماه ۹۸ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به آخرین وضعیت ساخت فیلم جدید «پوران درخشنده» اشاره کرد. «زیر نظر» در اولین هفته از صدرنشینی بازماند/ «مطرب» مرز ۳۰ میلیارد تومان فروش را رد کردبه گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در هشتمین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. «ونسا کربی» تنها بازیگر اصلی زن این فیلم سینمایی است. وی هم اکنون اکران فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن ۶» را در برنامه دارد. این فیلم طی دو هفته توانسته صدر باکس آفیس هالیوود را حفظ کند.

«زیر نظر» در اولین هفته از صدرنشینی بازماند/ «مطرب» مرز ۳۰ میلیارد تومان فروش را رد کرد

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
ایرناایرنا2 هفته قبل
بررسی ۵ فیلم پرفروش این هفته نشان از تنها یک تغییر در مقایسه با ۵ فیلم پرفروش هفته گذشته دارد و همچنان پیشتازی صدر گیشه با آثار کمدی است. مطرب که حالا ۸ هفته‌ای است که صدر گیشه را قرق کرده این هفته رقیب جدی با نام زیر نظر با بازی رضا عطاران به خود دید. اما در بررسی میزان فروش ۵ فیلم برتر هفته همچنان مطرب در صدر گیشه قرار دارد. امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، پوریا پورسرخ، مانی حقیقی و محمدرضا صولتی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی بنیامین آمده است: خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 هفته قبل
«مطرب» با فروش بیش از ۲۹ میلیارد تومان در صدر پرفروش‌ترین فیلم سال قرار گرفت و فیلم سینمایی «زیر نظر» با فروش قابل توجهی اکران خود را آغاز کرد. بهرام رادان، فرشته حسینی، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری و … از بازیگران این فیلم سینمایی هستند. مهناز افشار، مهران احمدی، نسیم ادبی، علی میلانی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند. مجید پتکی، سعید آلبوعبادی، رضا نوری، عبدالحلیم تقلبی، محمد رشنو بخشی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلم سینمایی «معکوس» ساخته پولاد کیمیایی که از هفته نخست آذرماه نمایش خود را در ۶۴ سالن سینما آغاز کرد، تا امروز با جذب ۱۲ هزار مخاطب، ۱۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- محسن کیایی بازیگر جوان سینما که طی سالهای گذشته به یکی از بازیگران پرکار آثار کمدی مبدل شده اما با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. دینامیت، مطرب و بی صدا حلزون نام سه اثری است که کیایی با آنها شانس حضور در جشنواره فیلم فجر را خواهد داشت. بیشتر بخوانید: برای آشنایی با ۳۵ فیلمی که راهی جشنواره فیلم فجر می‌شوند اینجادینامیتفیلم سینمایی دینامیت را مسعود اطیابی کارگردانی می‌کند و تهیه آن بر عهده ابراهیم عامریان است. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند. مصطفی کیایی در فیلم مطرب علاوه بر کارگردانی نویسندگی و تهیه کنندگی ان را نیز بر عهده داشته است.
ایلناایلنا3 هفته قبل
دو فیلم سینمایی زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی و سونامی به کارگردانی میلاد صدر عاملی از ۴ دی ماه اکران شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، فیلم سینمایی مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی به فروشی حدود ۲۹ میلیارد تومان رسید و فیلم سینمایی چشم و گوش بسته با فروشی حدود ۱۰ میلیارد تومان در رده دوم قرار دارد. خداحافظ دختر شیرازی به کارگردانی افشین هاشمی به فروشی حدود ۳۱۰ میلیون تومان، فیلم سینمایی آشفته‌گی به کارگردانی فریدون جیرانی به فروشی حدود ۲۵۰ میلیون تومان، مشت آخر به کارگردانی مهدی فخیم زاده به فروشی حدود ۱۰۰ میلیون تومان دست پیدا کردند. فیلم سینمایی زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی که از روز چهارشنبه ۴ دی اکران خود را آغاز کرد به فروشی حدود ۵۳۰ میلیون تومان و فیلم سینمایی سونامی به کارگردانی میلاد صدر عاملی به فروشی حدود ۳۰ میلیون تومان دست یافته است.

«مطرب» پرفروش‌ترین فیلم سال ۹۸ شد/شروع خوب «جان‌دار» در اولین هفته از اکران

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در هفتمین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. از جمله نکات قابل توجه جدول فروش این هفته سینمای ایران می‌توان به شروع نسبتا موفق دو فیلم تازه اکران شده «جان‌دار» و «بیست و سه نفر» اشاره کرد، فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» نیز همچنان بالاتر از بسیاری از آثار پربازیگر در رتبه سوم جدول ایستاده است. «مطرب» برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین شدمطربفروش هفتگی: ۳,۴۲۹,۷۰۰,۰۰۰ تومانفروش کلی: ۲۵,۰۷۰,۸۳۰,۰۰۰ تومانکارگردان: مصطفی کیاییبازیگران: پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدرضا شیرخانلو، دیانا دهقان، عایشه گل جوشکنخلاصه داستان: اینا اصلا ما رو قبول ندارن بهمون میگن مطرب. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! گفتنی‌ است فیلم‌های «خداحافظ دختر شیرازی» با ۹۷,۲۲۵,۰۰۰ تومان، آخرین داستان با ۹۴,۳۲۵,۰۰۰ تومان و «تورنادو» با فروشی معادل ۹۶,۵۴۷,۰۰۰ تومان فروش رتبه‌های هشتم تا دهم جدول فروش را در اختیار دارند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
این فیلم در مجموع هفت هفته نمایش در ۱۸۵ سال سینما ۲۸ میلیارد و ۱۲۱ میلیون تومان فروخته است. این فیلم در مجموع هفت هفته نمایش در ۱۸۱ سالن سینما ۸ میلیارد و ۷۳۳ میلیون تومان فروخته است. امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، پوریا پورسرخ، مانی حقیقی و محمدرضا صولتی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم در مجموع با اکران در ۱۹۰ سالن سینما ۴ میلیارد و ۲۱۹ میلیون تومان فروخته است. این فیلم انیمیشن در مجموع ۷ هفته اکران در ۱۵۵ سالن سینما در مجموع ۲ میلیارد و ۵۰۳ میلیون تومان فروخته است.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
فیلم سینمایی مطرب با فروش امشب توانست به ۹ ماه صدرنشینی «متری شیش و نیم» در اکران سال ۹۸ پایان بدهد و صدرنشین تازه جدول فروش امسال باشد. سینما دیلی: فیلم سینمایی مطرب با فروش امشب توانست به ۹ ماه صدرنشینی «متری شیش و نیم» در اکران سال ۹۸ پایان بدهد و صدرنشین تازه جدول فروش امسال باشد. «مطرب» با وجود افت فروش در دو هفته اخیر اما همچنان فروش بالایی داشت و توانست رکورد ۲۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی فیلم سعید روستایی را پشت سر بگذارد. با این وجود رکورد بیشترین مخاطب امسال همچنان با ۲ میلیون و ۴۰۴ هزار نفر در اختیار «تگزاس۲» است و «مطرب» کمتر از ۱۰۰ هزار مخاطب برای رسیدن به این آمار لازم دارد و احتمالا آمار بیشترین مخاطب امسال هم به نام فیلم مصطفی کیایی ثبت می‌شوداز ساعاتی دیگر اکران فیلم «زیر نظر» با بازی رضا عطاران آغاز می‌شود و شاید مهم‌ترین چالش برای رکورد بعدی «مطرب» یعنی رسیدن به آمار ۳۸ میلیاردی «هزارپا» اضافه شدن «زیرنظر» به جدول اکران است و باید دید فیلم مصطفی کیایی می‌تواند طی هفته‌‌های آینده روند فروشش را حفظ کند یا صدرنشینی اکران به دست «زیرنظر» می‌افتد؟
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به شخصه قول می‌دهم اگر کارگردانی برای نقشی جدی به من اعتماد کند تمام تلاشم را برای ایفای درست و عالی آن انجام خواهم داد. مریم عرفانیان نویسنده کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون مضمون کتاب «به وقت اردیبهشت» گفت: کتاب «به وقت اردیبهشت» داستان زندگی «شهید مدافع حرم حسن قاسمی دانا» است، وی اولین شهید مدافع حرم لشکر زینبیون از استان خراسان رضوی محسوب می‌شود. عرفانیان بیان کرد: کتاب «به وقت اردیبهشت» به چاپ دوم رسیده و در حال حاضر به عنوان بخشی از کتاب‌های درسی - دفاعی دوره اول دبیرستان تدریس می‌شود. این کتاب در ۱۶ فصل و توسط انتشارات «به نشر» به چاپ دوم رسیده است. عرفانیان بیان کرد: کتاب «به وقت اردیبهشت» به چاپ دوم رسیده و در حال حاضر به عنوان بخشی از کتاب‌های درسی - دفاعی دوره اول دبیرستان تدریس می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- با شروع فصل زمستان و نزدیک شدن به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به طور معمول اکثریت آثار مهم سینما اکران خود را به پایان رسانده‌اند و کمتر کارگردانی فیلم خود را در دی ماه اکران می‌کند، در این میان، اما «مجید صالحی» ریسک کرده و اکران فیلم سینمایی «زیرنظر» را از چهارشنبه آغاز می‌کند. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سینمای ایران در اکران تابستان روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و در ادامه گیشه پاییز هم به جز فیلم سینمایی «مطرب» ساخته مصطفی کیایی رمقی از خود نشان نداد، به نوعی «مطرب» را می‌توان نجات بخش گیشه سرد پاییز سینمای امسال دانست. بیشتر بخوانید: برای مشاهده گفت‌وگوی مجید صالحی پیرامون ساخت فیلم «زیر نظر» اینجااما در این میان «مجید صالحی» بازیگر باسابقه و کارگردان تازه کار سینما ترجیح داده تا فیلم سینمایی «زیر نظر» را پیش از شروع مهمترین رویداد سینمایی کشور وارد چرخه اکران کند، البته فیلم صالحی با محوریتی کاملا کمدی ساخته شده و با توجه به ترکیب بازیگرانش احتمال فروش بالایی دارد. فیلم سینمایی «زیرنظر» نخستین ساخته سینمایی مجید صالحی پس از نزدیک به دو سال گذشت از ساخت سرانجام از شورای صنفی نمایش مجوز اکران گرفته و از چهارشنبه هفته جاری راهی سینماهای کشور خواهد شد. رضا عطاران، امیر جعفری، مهران احمدی، سروش جمشیدی، علی استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، علی صالحی، سامیه لک، مصطفی راد، عباس جمشیدی و آزاده صمدی بازیگران «زیر نظر» هستند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
محمدرضا حیاتی، گوینده پیشکسوت اخبار سیما، پس از دیدن فیلم سینمایی «مطرب» با کارگردانی مصطفی کیایی، در یک گفت‌وگوی تصویری، درباره وضعیت هنرمندانی که پس از انقلاب از ایران رفتند و احساس فعلی مردم نسبت به آن‌ها سخن گفت. محمدرضا حیاتی، مجری تلویزیون، که شب گذشته (پنجشنبه ۲۱ آذر) به تماشای فیلم «مطرب» با کارگردانی مصطفی کیایی نشسته بود، درباره‌ احساسش نسبت به وضعیت خوانندگان و هنرمندان مهاجرت کرده پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ گفت: «از دیدن این فیلم دلم گرفت، برای این‌که هنرمندانی مثل همین نقشی که آقای پرویز پرستویی بازی کردند، نزدیک چهل سال است از کشورشان دور هستند و معلوم نیست به چه جرمی نمی‌توانند به کشورشان بازگردند و برای مردم‌شان بخوانند.» حیاتی در این گفت‌وگوی تصویری، با اشاره به علاقه مردم به این خوانندگان گفت: «مردم هم هنوز آن‌ها را دوست دارند، به صدای آن‌ها گوش می‌دهند، ترانه‌های آن‌ها چه قدیمی و چه جدیدشان را گوش می‌دهند. ان‌شاالله که بتوانند دوباره بیایند.» داستان فیلم «مطرب» درباره یک خواننده کاباره‌ای است که پیش از اوج گرفتن انقلاب ۱۳۵۷، همچون بیشتر خواننده‌های این عرصه، از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نیست، نمی‌تواند خواننده لس‌آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….» پرویز پرستویی، مهران احمدی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، عایشه‌گل جوشکن و … بازیگران این فیلم به کارگردانی مصطفی کیایی هستند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
فیلم سینمایی «مطرب» همچنان در صدر جدول فروش قرار دارد. به گزارش خبرنگار ایلنا، فیلم سینمایی «مطرب» به کار گردانی مصطفی کیایی بعد از ۴هفته اکران به فروشی حدود ۲۳ میلیارد تومان رسید و در صدر جدول فروش قرار گرفت. فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن نیز در طی ۳ هفته اکران به فروشی حدود ۷میلیارد تومان رسید. در میان فیلم‌های تازه اکران شده نیز فیلم سینمایی «آخرین داستان» بعد از یک هفته نمایش به فروشی حدود ۲۵۰ میلیون تومان و فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» در کمتر از یک هفته به فروشی حدود ۱۵۰میلیون تومان رسیده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید. آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند. برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید. معصومیان در مورد تاریخ انتشار کتاب «یادداشت‌های یک غواص» اظهار کرد: کتاب «یادداشت‌های یک غواص» تا قبل از چهارم دی ماه هم زمان با سالرروز شهادت «شهید محمدعلی معصومیان» توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر خواهد شد. برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاز جمله نکات قابل توجه جدول فروش این هفته سینمای ایران می‌توان به شروع نسبتا ضعیف «خداحافظ دختر شیرازی» در هفته نخست اکرانش اشاره کرد. اخبار فرهنگ و هنر- همچون دو فیلم «لیلاج» و «معکوس» خیلی زود جدول فروش سینما را ترک کرده و رتبه‌های پایینی ایستادند. مطربفروش هفتگی: ۳,۸۵۹,۴۸۶,۰۰۰ تومانفروش کلی: ۲۱,۴۱۴,۶۵۲,۰۰۰ تومانکارگردان: مصطفی کیاییبازیگران: پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدرضا شیرخانلو، دیانا دهقان، عایشه گل جوشکنخلاصه داستان: اینا اصلا ما رو قبول ندارن بهمون میگن مطرب. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! گفتنی‌ است فیلم‌های «آخرین داستان» با ۱۲۷,۲۵۳,۰۰۰ تومان، «ماجرای نیمروز-رد خون» با ۱۱۴,۲۱۳,۰۰۰ تومان، «تورنادو» با فروشی معادل ۹۶,۵۴۷,۰۰۰ تومان و خداحافظ دختر شیرازی با ۹۳,۶۹۴,۰۰۰ تومان فروش رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش را در اختیار دارند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در پنجمین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. از جمله نکات قابل توجه جدول فروش این هفته سینمای ایران می‌توان به شروع نسبتا ضعیف «خداحافظ دختر شیرازی» در هفته نخست اکرانش اشاره کرد، همچون دو فیلم «لیلاج» و «معکوس» خیلی زود جدول فروش را ترک کرده و رتبه‌های پایینی ایستادند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند. گفتنی‌ است فیلم‌های «آخرین داستان» با ۱۲۷,۲۵۳,۰۰۰ تومان، «ماجرای نیمروز-رد خون» با ۱۱۴,۲۱۳,۰۰۰ تومان، «تورنادو» با فروشی معادل ۹۶,۵۴۷,۰۰۰ تومان و خداحافظ دختر شیرازی با ۹۳,۶۹۴,۰۰۰ تومان فروش رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش را در اختیار دارند.

دانلود و تماشای آنلاین فیلم شبی که ماه کامل شد

فراروفرارو1 ماه قبل
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» برای اولین‌بار در سی و هفتیمن جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این فیلم ایرانی در جشنواره جوایز مختلفی نظیر بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. مهم‌ترین جایزه فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد»، اما سیمرغ بلورین بهترین فیلم محسوب می‌شود. هوتن شکیبا، بازیگر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» سابقه بازی را در سریال «لیسانسه‌ها» دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تیزر فیلم شبی که ماه کامل شدداستان «شبی که ماه کامل شد» چیست؟ عبدالحمید در بازار تهران عاشق چشم‌های فائزه، دختر یکی از مشتریانش می‌شود.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، الناز شاکردوست با انتشار جدیدترین تیزر فیلم مطرب در اینستاگرام خود آورده است: بابا اینا اصلا ما رو هنرمند نمی‌دونن، به ما میگن مطرب! مطرب ٢١ میلیاردی شد. همزمان با ٢١ میلیاردی شدن فروش فیلم سینمایی مطرب، جدیدترین تیزر این فیلم رونمایی شد. مطرب تازه‌ترین ساخته مصطفی کیایی که همچنان صدرنشین اکران پاییز است، و در کمتر از یک ماه در جدول فروش سالیانه رتبه سوم پرفروش‌ترین فیلم کمدی و همچنین رتبه چهارم پرفروش‌ترین فیلم سال را از آن خود کرد. پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی، عایشه گل، امین مقدم و محسن کیایی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشحضور پی در پی خوانندگان لس آنجلسی در سینمای ایران آزاد شد، خواننده‌هایی که پیش از انقلاب فعالیت‌هایی هنری خود را آغاز کرده بودند و غالبا در کاباره‌ها نیز مشغول به فعالیت بودند با پیروزی انقلاب اسلامی از ایران گریختند تا بتوانند در کشور‌هایی دیگر به همان سبک زندگی و فعالیت خود ادامه دهند. فیلم سینمایی مطرب آخرین ساخته مصطفی کیایی است داستان مطربی را (با شمایل ابراهیم حامدی) نشان می‌دهد که پس از پیروزی انقلاب، فعالیتش متوقف می‌شود و سال‌ها بعد در ترکیه روی صحنه می‌رود. ابراهیم حامدی مشهور به «ابی» خواننده لس‌آنجلسی طی سال‌های اخیر مواضع آشکاری علیه کشورمان داشته است و اخیرا نیز با پیش آمدن موضوع گل‌زنی مهدی ترابی، طی پستی اینستاگرامی به او توهین کرد. سازندگان «مطرب» در اقلام تبلیغاتی این فیلم به ویژه در پوستر‌های آن به وفور از شمایل این خواننده لس‌آنجلسی استفاده کرده‌اند. این در حالی است که اقلام تبلیغی این فیلم از سوی سازمان سینمایی نیز تایید شده است، گویا باید نظارت بیشتر و دقیق‌تری بر سازمان سینمایی وجود داشته باشد که چنین آثاری را تایید می‌کند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ شما کانادا نمی‌ری؟!

40+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید