قاتل

قاتل

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز29 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، دادگاهی در مکزیک یک آدم کش و نامزدش را به ۶۵۴ سال زندان محکوم کرد. این قاتل مخوف با همدستی شریکش، بیست زن را کشته و قلب مقتولین را به سگ‌ها خورانده است. پس از جستجو در خانه متهمین، پلیس جسد شماری از زنان قربانی را یافت که قلبشان برای سگ‌ها پرتاب شده بود. به گفته این منبع، «پاتریشیا» قربانیان را که اغلب زنان جوان بودند، به بهانه خرید محصولاتی مانند پنیر، لباس و یا عطر به خانه می‌کشید. از بیستم ماه می، دادگاه مکزیک هشت حکم برای آن‌ها صادر کرد که در کل مجازات آن‌ها به ۶۵۴ سال زندان رسید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ساعت قبل
گوش‌تاگوش حیاط زندان پر شده بود از آدم‌هایی که برای تماشای اجرای حکم آمده بودند. دادستان همراه با قاضی اجرای احکام کمی زودتر وارد محوطه شدند، بعد هم خانواده مقتول برای نظاره‌کردن اجرای حکم گوشه‌ای از حیاط زندان ایستادند. تقریبا همه چیز برای اجرای حکم آماده بود؛ حکمی که البته خیلی‌ها برای به اجرا درنیامدن آن تلاش کردند. تلاش‌هایی که تا ساعت ٨و٣٠ دقیقه صبح اجرای حکم را به تأخیر انداخت. این مرد جوان از همان روزهای نخست شکل‌گیری این پرونده جنایی تلاش کرد رضایت خانواده ابراهیم را جلب کند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
زن و شوهر بی رحم، پس از کشاندن زنان به داخل خانه، آن‌ها را می‌کشتند و قطعه قطعه می‌کردند و پس از انجام کار‌های عجیب و غریب قلب آن‌ها را به عنوان غذا برای سگ‌ها می‌انداختند. رکنا: دادگاهی در مکزیک یک آدم کش و نامزدش را به ۶۵۴ سال زندان محکوم کرد. این قاتل مخوف با همدستی شریکش، بیست زن را کشته و قلب مقتولین را به سگ‌ها خورانده است. زن و شوهر بی رحم، پس از کشاندن زنان به داخل خانه، آن‌ها را می‌کشتند و قطعه قطعه می‌کردند و پس از انجام کار‌های عجیب و غریب قلب آن‌ها را به عنوان غذا برای سگ‌ها می‌انداختند. از بیستم ماه می، دادگاه مکزیک هشت حکم برای آن‌ها صادر کرد که در کل مجازات آن‌ها به ۶۵۴ سال زندان رسید.
سینماپرسسینماپرس6 ساعت قبل
سینماپرس: محمد احمدی تهیه‌کننده ۲ فیلم سینمایی «بعد از تو» و «قتل عمد» از پر کردن فرم حضور این فیلم‌ها در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد. به گزارش سینماپرس، محمد احمدی تهیه‌کننده سینما با اشاره به پروژه‌های سینمایی که در دست دارد، به مهر گفت: «قتل عمد» به کارگردانی سعید دولتخوانی در مراحل آخر صداگذاری و موسیقی است. این فیلم به تازگی برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است. وی بیان کرد: علی رجایی، امیر رضایی، صدف فرهودی، نیلوفر استخری، جواد اسدی، سجاد حسین‌پور و محمد فیلی حضور دارند. این تهیه‌کننده سینما ادامه داد: در خلاصه داستان «قتل عمد» آمده است «در یک نیمه شب، غریبه‌ای توسط یک هیولا به قتل می‌رسد.

اقدام خطرناک پسر جوان با جانور قاتل+ فیلم

رکنارکنا8 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ویدئوی بازی یک جوان خام با هزارپای سمی به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. " نیل که یک دانشجوی زیست شناسی اهل تایوان است این ویدئو را در منزل شخصی خود تهیه کرد. او این هزارپای پرویی غول پیکر ۱۷ اینچی را در سال ۲۰۱۴ و در حالی که نصف اندازه کنونی‌اش بود، خریداری کرده بود. نیل در این باره گفت: «سر و کله زدن با این حشرات سمی ریسکی بزرگ به شمار می‌رود و این کار تنها باید توسط متخصصان خبره و آگاه انجام شود. نیش این حشرات سمی است و این ویژگی این امکان را به این جانوران می‌دهد که آنها بتوانند طعمه‌های حتی پانزده برابر خود را از پای درآورند، ویژگی که به انسان هشدار می‌دهد مراقب این حشرات خطرناک باشد.
زومیتزومیت12 ساعت قبل
با نگاهی به توییت او، عدد ۴٬۶۰۸ به‌چشم می‌خورد که احتمال می‌دهیم به شمار هسته‌های کودا (CUDA) کارت گرافیک RTX ۲۰۸۰ Ti Super اشاره داشته باشد. ناگفته نماند که کارت گرافیک RTX ۲۰۸۰ Ti انویدیا از ۵۴۴ هسته‌ی تنسور و ۶۸ هسته‌ی RT بهره‌مند است؛ این کارت گرافیک افزون بر موارد یادشده از ۴٬۳۵۲ هسته‌ی کودا نیز استفاده می‌کند. حافظه‌ی رم ویدئویی مدل معمولی کارت گرافیک RTX ۲۰۸۰ Ti از پهنای باند ۱۴ گیگابیت‌بر‌ثانیه بهره‌مند است. شایعه‌ها نشان می‌دهند RTX ۲۰۸۰ Ti Super به‌طور کلی قرار است از قدرت بسیار بالایی بهره بگیرد. درواقع آن‌طور که کارشناس وب‌سایت تک‌ریدار می‌نویسد، اگر مشخصات فنی یادشده واقعا مربوط به RTX ۲۰۸۰ Ti Super باشند، این کارت گرافیک در زمینه‌ی پردازش کارهای گرافیکی دست‌کمی از هیولا ندارد.
همشهریهمشهری14 ساعت قبل
سرهنگ گودرزی: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات قاتل، بلافاصله به همراه تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس پرونده راهی محل جنایت شدند. متهم محل دفن جسد را به کارآگاهان نشان داد و با کمک تیمی از آتش‌نشانی محل تخریب، جسد کشف و به دستور بازپرس جهت بررسی به پزشکی قانونی منتقل شداو را برای چه کاری دعوت می‌کردی؟ دو مرتبه برای مصرف مواد به خانه‌ام آمد. جسد را چطور از بین بردی؟ مانده بودم با جسد چه کار کنم. بعد از دو سه روز جسد را لای پتو پیچیدم و آن را داخل بتن دفن‌ کردم. چطور جسد در خانه بود اما همسرت متوجه آن نشد؟ جسد را در زیرپله نگه ‌داشتم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
تهیه‌کننده ۲ فیلم سینمایی «بعد از تو» و «قتل عمد» بیان کرد فرم حضور این فیلم‌ها در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پر شده است. اعتمادآنلاین| محمد احمدی تهیه‌کننده سینما، با اشاره به پروژه‌های سینمایی که در دست دارد، گفت: «قتل عمد» به کارگردانی سعید دولتخوانی در مراحل آخر صداگذاری و موسیقی است. این فیلم به تازگی برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است. این تهیه‌کننده سینما ادامه داد: در خلاصه داستان «قتل عمد» آمده است «در یک نیمه شب، غریبه‌ای توسط یک هیولا به قتل می‌رسد. چند شب بعد یک ماجرای عاطفی چهره دیگری از قاتل نشان می‌دهد.» احمدی در پایان با اشاره به فیلم «بعد از تو» گفت: پروانه نمایش «بعد از تو» به کارگردانی فرهاد نجفی نیز صادر شده و برای این فیلم هم فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده‌ایم.

سفره‌ی رنگین فجر ۹۸

5+
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
مهرمهر17 ساعت قبل
این فیلم به تازگی برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است. وی بیان کرد: علی رجایی، امیر رضایی، صدف فرهودی، نیلوفر استخری، جواد اسدی، سجاد حسین‌پور و محمد فیلی حضور دارند. این تهیه‌کننده سینما ادامه داد: در خلاصه داستان «قتل عمد» آمده است «در یک نیمه شب، غریبه‌ای توسط یک هیولا به قتل می‌رسد. چند شب بعد یک ماجرای عاطفی چهره دیگری از قاتل نشان می‌دهد.» احمدی در پایان با اشاره به فیلم «بعد از تو» گفت: پروانه نمایش «بعد از تو» به کارگردانی فرهاد نجفی نیز صادر شده و برای این فیلم هم فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده‌ایم. در این فیلم نیز بازیگرانی چون مینا وحید، تیرداد کیایی، مهدی حسینی، نیلوفر پارسا، بابک قادری، دریا مرادی دشت، رضا بادامچی حضور دارند.
فارسفارس1 روز قبل
نتایج یک بررسی آماری حاکی از آن است، دیابت عامل ۱۰ درصد از مرگ و میر کشور برونئی است که رو ز به روز روند صعودی را پشت سر می‌گذارد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، نتایج یک بررسی آماری نشان می‌دهد دیابت سومین عامل مرگ و میر در برونئی از سال ۲۰۱۲ است. آخرین ارقام حکایت از آن دارد، دیابت باعث ۱۰٫۱ درصد از مرگ و میر در کشور در سال ۲۰۱۷ شد. وی گفت: دیابت عامل اصلی نارسایی کلیه است، جایی که بیماران به درمان دیالیز نیاز دارند. برونئی با نام رسمی کشور برونئی سرای صلح، کشوری است در جزیره بورنئو در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن بندر سری بگاوان است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
شهید ابراهیمی فرمانده شهید مدافع حرم، عباس آبیاری و همرزم شهید مصطفی صدرزاده و شهید محمد آژند بود. مادر شهید مدافع امنیت با اشاره به روز شهادت فرزندش می‌گوید: ملارد شلوغ شده بود. مادر شهید ابراهیمی با بیان اینکه انتظار شهادت فرزندش را داشت، می‌گوید: همیشه فکر می‌کردم شهید شود، همیشه می‌آمد و می‌گفت "مادر، دعا کن شهید شوم. او به نگاه فرزندش به نحوه آشوب اشرار خیابانی پرداخته و می‌گوید: مرتضی می‌گفت «این‌ها منافق هستند، مردم عادی کاری ندارند». من یک پسرم را در راه انقلاب دادم، دو پسر دیگر دارم، اگر لازم باشد دو پسر دیگرم را هم در این راه می‌دهم.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زن عصبانی انگلیسی پس از جر و بحث با نامزدش وی را با ۳۰ ضربه چاقو کشت. متهم «مک ماهون» نامزد خود را با چاقوی آشپزخانه در خانه‌اش در منچستر به شکل فجیعی به قتل رساند. گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد که «ماهون» پس از کشتن نامزد خود با پلیس تماس گرفته و به قتلش اعتراف کرد. این زن قاتل در اعترافات خود به بازپرس گفت که در یک لحظه به حدی عصبانی شده که نتوانسته جلوی خود را بگیرد. وی انگیزه این جنایت را جر و بحث‌های پی‌در‌پی با نامزدش عنوان کرده و اینکه دیگر ظرفیت تحمل آنها را نداشته است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمان رییس اورژانس کرمان از جان باختن یک نفر به دلیل گاز گرفتگی در روستای آتیشان شهرستان بردسیر در استان کرمان خبر داد. دکتر محمد صابری در گفت و گو با ایسنا در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: متاسفانه یک آقای ۳۳ ساله در روستای آتیشان شهرستان بردسیر به دلیل مسمومیت با گاز CO جان خود را عصر امروز ساعت ۱۶:۵۰ از دست داد. وی اظهار کرد: این آقای ۳۳ ساله به دلیل کنده شدن لوله بخاری و نشت گاز در منزل فوت شد که توسط خانواده وی به اورژانس اطلاع داده شد اما متاسفانه جان خود را از دست داد. انتهای پیام
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه‌وبودجه درباره اختصاص سهمیه ویژه بنزین به معلمانی که محل خدمت آنها در روستاها یا مناطق عشایری است، اظهار کرد: به وزیر آموزش‌وپرورش مأموریت داده‌ایم تا در هر موردی که آموزش‌وپرورش نیاز به اختصاص سهمیه بنزین دارد، درخواست را اعلام کنند. وی افزود: پس از اعلام درخواست از سوی آموزش‌وپرورش و ارزیابی آن می‌توانیم برای تأمین سهمیه بنزین اقدام کنیم. ۱۸ هزار نفر جذب آموزش و پرورش می‌شوندعلی الهیار ترکمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۸ هزار و ۳۹ نفر را از طریق آزمون استخدامی جذب خواهیم کرد. وی افزود: به نظر می‌رسد بالای ۸۰ درصد از شهروندانی که برای کارت ملی اقدام کردند توانستند کارت ملی خود را تحویل بگیرند. بنابراین ما هیچ مشکلی چه در توزیع کارت چه در برگزاری آزمون استخدامی نداریم.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. معاون قضایی رئیس کل و رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس گفت: این قتل در مهر ماه سال ۹۲ در شهرستان مرودشت اتفاق افتاد که مقتول با ضربات چاقو بر اثر اختلافات خانوادگی با قاتل به قتل می‌رسد که پس از شکایت اولیای دم و اعتراف متهم، جرم محرز و توسط دادگاه حکم به قصاص نفس متهم صادر شد. وی افزود: پس از تایید این رأی توسط دیوان عالی کشور پرونده جهت اجرا به شعبه ۷ اجرای احکام شیراز ابلاغ که در اردیبهشت ۹۸ پرونده به منظور ایجاد مصالحه به شعبه ششم ویژه زندان مرودشت ارجاع شد. رئیس شورا‌های حل اختلاف استان فارس ادامه داد: علیرغم ماهیت موضوع قتل و ابعاد مختلف وقوع اینگونه حوادث، بار دیگر ایثار خانواده مقتول در عفو و بخشش تجلی و تبلور یافت و باعث شد تا با قبول پیشنهاد مصالحه از سوی اعضای شورای حل اختلاف، از حقوق قانونی خویش چشم پوشی کنند. حجت الاسلام و المسلمین موسوی با قدردانی از تلاش اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف ویژه زندان و همچنین اولیاء دم مقتول بلحاظ اعلام گذشت اظهار کرد: حلاوت و شیرینی حاصل از عفو و بخشش بسیار ماندگارتر از اثرات ناشی از اجرای حکم قصاص است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، شمار مقتولان با چاقو در پایتخت انگلیس پس از کشته شدن یک جوان ۱۹ ساله از آغاز امسال تاکنون به ۱۲۲ نفر رسیده که در ۱۰ سال اخیر بی سابقه است. محمد عثمان میرزا در محله ایل فورد در شرق لندن با چندین ضربه چاقو به قتل رسید و گفته می‌شود خودروی آئودی وی نیز به آتش کشیده شد. شاهدان عینی گفته‌اند، سه مرد به مقتول حمله و با چاقو وی را به قتل رساندند. پلیس از مردم خواسته است اگر از قاتل یا قاتلان اطلاعی دارند به پلیس اعلام کنند. افزایش جرم و جنایت به مشکل حاد پایتخت انگلیس و در آستانه انتخابات به یکی از موضوعات اصلی در سخنرانی‌های انتخاباتی نامزد‌ها و رهبران احزاب مبدل شده است. جرمی کوربین رهبر حزب کارگر بار‌ها با ابراز نگرانی از افزایش جرم و جنایت در انگلیس و انتقاد از دولت و حزب حاکم محافظه کار، سیاست‌های ریاضت اقتصادی این حزب، کاهش شمار نیرو‌ها و بودجه پلیس را از جمله علل افزایش قتل و جرم و جنایت در انگلیس دانست. بوریس جانسون هم در نخستین برنامه‌های تبلیغات انتخاباتی خود در جمع نیرو‌های پلیس حاضر شد و از افزایش شمار نیرو‌های پلیس و بودجه آنان خبر داد تا با توجه به یکی از ذغدغه‌های اصلی مردم از جمله در پایتخت این کشور در آستانه انتخابات با جلب آرای مردمی برای حزبش از حجم انتقاد‌ها بکاهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی در گفت و گو با خبرنکار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی در گفت و گو با خبرنکار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. وی افزود: پس از تایید این رأی توسط دیوان عالی کشور پرونده جهت اجرا به شعبه ۷ اجرای احکام شیراز ابلاغ که در اردیبهشت ۹۸ پرونده به منظور ایجاد مصالحه به شعبه ششم ویژه زندان مرودشت ارجاع شد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی اظهار کرد: با پیگیری‎های انجام شده از سوی رئیس و اعضای شورای حل اختلاف شعبه ویژه زندان مرودشت و پس از برگزاری جلسات متعدد سازش با خانواده مقتول و مذاکره با اولیاء دم رضایت شکات حاصل و اولیای دم از حق قانونی و شرعی خود گذشتند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از دستگیری قاتل جوان ایلامی ساعاتی پس از ارتکاب قتل در این شهرستان خبر داد. بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس ایلام، سرهنگ قدرت رضایی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال جسد جوانی به بیمارستان امام علی (ع) بلافاصله عوامل جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. وی اظهار داشت: پس از حضور در محل مشخص شد مقتول توسط برادر خود و ۲ نفر دیگر از حوزه یکی از شهرستان همجوار به بیمارستان منتقل شده است. فرمانده انتظامی چرداول گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند. شهرستان چرداول در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که متهم است در پی اختلاف قدیمی با دوستش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه می‌شود. یکی از آنها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریادهای پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. همه این سرنخ‌ها نشان می‌داد جنایت توسط فردی آشنا انجام شده که از پیش با کریم اختلاف داشته و به ‌احتمال زیاد به قصد انتقام‌گیری دست به سلاح برده است.
برنابرنا1 روز قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ازمرگ چهار عضو یک خانواده در حادثه احتمال گازگرفتگی منطقه زینبیه اصفهان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ فرهاد کاوه آهنگران، در خصوص حادثه احتمال گازگرفتگی در منطقه زینبیه اصفهان اظهار کرد: تین حادثه ساعت ۱۳ و ۵۲ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است. وی با بیان اینکه این حادثه در منزل مسکونی ۳۰ متری اتفاق افتاده است، تصریح کرد: زن و شوهر و دو فرزند این خانواده در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: نیروهای امداد و نجات و افسرکشیک از ایستگاه هفت برای امدادرسانی به این حادثه و بررسی علت وقوع حادثه اعزام شده‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴-پنجمین مناظره انتخاباتی داوطلبان حزب دموکرات برای ریاست جمهوری آمریکا در حالی برگزار شد که نسبت به وجود فساد سیستماتیک در آمریکا و مراکز تصمیم گیری این کشور، ابراز نگرانی شد. استیضاح ترامپ و فساد سیستمیپس از مساله مهاجرت، موضوع استیضاح ترامپ هم همانگونه که انتظار می‌رفت از سوی مجریان برنامه مورد سوال قرار گرفت. همه داوطلبان دموکرات که ترامپ را یک رقیب انتخاباتی بالقوه برای خود می‌دانند، ترامپ را یک مجرم معرفی کردند که باید تحت پیگرد قرار گیرد. تام استیر میلیونر هم در تایید فساد در آمریکا گفت: این کشور با قانونی کردن بی عدالتی و نژادپرستی تاسیس شد. به همین دلیل است که من بزرگترین طرح ضد فساد را از «واترگیت» تا کنون دارم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
از اول ژانویه ۲۰۲۰ هم دولت هزاردستگاه آپارتمان و خوابگاه را به صورت موقت در اختیار قربانیان خشونت خانگی قرار خواهد داد. عاملان قتل محکوم نمی‌شوند۱۳۱زن به قتل رسیده، بخش بسیار کوچکی از زنانی هستند که مورد خشونت خانگی قرار می‌گیرند. بر اساس آمارها سالانه ۲۱۹ هزار زن در فرانسه مورد خشونت خانگی قرار می‌گیرند که تعداد بسیار کمی از آنها به پلیس شکایت می‌کنند. گزارش وزارت دادگستری می‌گوید حتی در پرونده‌های قتل یا اقدام به قتل زنان نیز در دادگاه‌ها بدون نتیجه بسته می‌شود. تقریبا دوسوم قربانیان قتل، نیز پیش‌تر خشونت خانگی را تجربه کرده بودند.
فراروفرارو1 روز قبل
یکی از آن‌ها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریاد‌های پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. مأموران در ادامه وارد خانه موردنظر شدند و مشاهده کردند کریم درحالی‌که غرق در خون است، در حیاط افتاده. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. بعد از چنددقیقه به خودم آمدم و دیدم چاره‌ای جز فرار ندارم، به‌همین‌دلیل سریع آنجا را ترک کردم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استیضاح ترامپ و فساد سیستمیپس از مساله مهاجرت، موضوع استیضاح ترامپ هم همانگونه که انتظار می‌رفت از سوی مجریان برنامه مورد سوال قرار گرفت. همه داوطلبان دموکرات که ترامپ را یک رقیب انتخاباتی بالقوه برای خود می‌دانند، ترامپ را یک مجرم معرفی کردند که باید تحت پیگرد قرار گیرد. تام استیر میلیونر هم در تایید فساد در آمریکا گفت: این کشور با قانونی کردن بی عدالتی و نژادپرستی تاسیس شد. الیزابت وارن دیگر سناتور داوطلب ریاست جمهوری آمریکا با طرح این سوال که ما طرح‌های خوبی داریم اما چرا تغییری ایجاد نمی‌کنیم، گفت: به خاطر وجود فساد است. به همین دلیل است که من بزرگترین طرح ضد فساد را از «واترگیت» تا کنون دارم.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. آلبرت فیش در واشینگتن به دنیا آمد و پدرش، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بار‌ها از یتیم خانه گریخت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه‌اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گریس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد. آخرین جمله که او به زبان راند این بود: من سال‌ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه‌مند شدم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
یکی از آنها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریادهای پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. مأموران در ادامه وارد خانه موردنظر شدند و مشاهده کردند کریم درحالی‌که غرق در خون است، در حیاط افتاده. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. بعد از چنددقیقه به خودم آمدم و دیدم چاره‌ای جز فرار ندارم، به‌همین‌دلیل سریع آنجا را ترک کردم.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشعطا ناوکی فرماندار قلعه‌گنج گفت: سربازان گمان امام زمان (عج) با اقدامات اطلاعاتی توانستند قاتل فراری و سرکرده باند شرارت را در منطقه جلگه چاه‌هاشم شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی دهند. اخبار اجتماعی - او تصریح کرد: قتل سه نفر، تیراندازی ایذایی و مجروحیت و قطع عضو چند نفر، تهدید روسای ادارات، تهدید معلمان و تعطیل کردن مدارس، زورگیری و تهدید سرمایه‌گذاران از سوابق این شرور مسلح است. ناوکی اظهار داشت: خبر دستگیری این شرور باعث خوشحالی مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان به ویژه شهرستان قلعه‌گنج شده است. قلعه‌گنج با ۱۴ هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۸۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۴۵۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است. جنوب کرمان با یک میلیون نفر جمعیت، یک سوم مساحت استان را به خود اختصاص داده است.
رکنارکنا2 روز قبل
رسیدگی به این پرونده از سال ۸۵ در پی پیدا شدن جسد پیر مردی بانام حیدر در آشپزخانه منزل اش آغاز شد. به گزارش رکنا، تحقیقات نشان می‌داد وی با ضربه‌های کارد به قتل رسیده است. با وجود بررسی‌های پلیسی برای کشف معمای این جنایت که در کیان شهر تهران رخ داده بود کارآگاهان هیچ ردی از قاتل یا قاتلان پیدا نکردند. بدین ترتیب پس از گذشت ۱۳ سال از این ماجرا فرزندان مقتول تصمیم گرفتند با مراجعه به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت خواستار دریافت دیه مقتول از صندوق بیت المال شوند. قضات دادگاه پس از پایان جلسه دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

به انتهای لیست رسیدید