قاتل فراری

قاتل فراری

مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: پس از وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای اطراف پاوه، ماموران به سرعت در محل حاضر شدند. وی ادامه داد: در بررسی‌های پلیس مشخص شد مردی ۵۶ ساله توسط یکی از آشنایان خود از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت سلاح شکاری برنو قرار گرفته و جان خود را از دست داده و فرد قاتل نیز متوای شده است. معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران انتظامی پاوه تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و در کمتر از ۷۲ ساعت پس از وقوع قتل موفق به ردیابی وی در کوه‌ها و نقاط صعب العبور پاوه شدند. این مقام انتظامی ادامه داد: پس از کشف محل اختفای قاتل فراری، ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی منسجم موفق به دستگیری این شخص و کشف یک قبضه سلاح و ۵۲ عدد فشنگ شدند. سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌های ابتدایی به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی و پس از مشاجره لفظی با مقتول عنوان کرد.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از یک سال در عملیات ضربتی ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد. سرهنگ اصغر زاهدی در تشریح این خبر گفت: در پی قتل مسلحانه مردی ۳۵ ساله در سال گذشته در یکی از استان‌های جنوبی و فراری شدن قاتل به سمت استان کرمان، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان با اشاره به اینکه ماموران با انجام کار اطلاعاتی پی بردند قاتل فراری در شهرستان کوهبنان مخفی شده است؛ بیان داشت: تیمی متشکل از ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کوهبنان و استان کرمان پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء قاتل ۲۹ ساله را که پس از گذشت یک سال شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ زاهدی تصریح کرد: قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی با مقتول و انجام قتل در حین نزاع و درگیری مسلحانه عنوان کرد. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان در پایان با اشاره به اینکه این قاتل مسلح پس از دستگیری طی نیابت قضایی به استان مورد نظر برای معرفی به دستگاه قضائی و سیر مراحل قانونی فرستاده شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری مهر: سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از یک سال در عملیات ضربتی ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد. سرهنگ اصغر زاهدی در تشریح این خبر گفت: در پی قتل مسلحانه مردی ۳۵ ساله در سال گذشته در یکی از استان‌های جنوبی و فراری شدن قاتل به سمت استان کرمان، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان رمان کبا اشاره به اینکه ماموران با انجام کار اطلاعاتی پی بردند قاتل فراری در شهرستان کوهبنان مخفی شده است؛ بیان داشت: تیمی متشکل از ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کوهبنان و استان کرمان پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء قاتل ۲۹ ساله را که پس از گذشت یک سال شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ زاهدی تصریح کرد: قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی با مقتول و انجام قتل در حین نزاع و درگیری مسلحانه عنوان کرد. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان در پایان با اشاره به اینکه این قاتل مسلح پس از دستگیری طی نیابت قضایی به استان مورد نظر برای معرفی به دستگاه قضائی و سیر مراحل قانونی فرستاده شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اصغر زاهدی در تشریح این خبر گفت: در پی قتل مسلحانه مردی ۳۵ ساله در سال گذشته در یکی از استان‌های جنوبی و فراری شدن قاتل به سمت استان کرمان، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان رمان کبا اشاره به اینکه ماموران با انجام کار اطلاعاتی پی بردند قاتل فراری در شهرستان کوهبنان مخفی شده است؛ بیان داشت: تیمی متشکل از ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کوهبنان و استان کرمان پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء قاتل ۲۹ ساله را که پس از گذشت یک سال شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ زاهدی تصریح کرد: قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی با مقتول و انجام قتل در حین نزاع و درگیری مسلحانه عنوان کرد. سرپرست پلیس امنیت عمومی استان در پایان با اشاره به اینکه این قاتل مسلح پس از دستگیری طی نیابت قضایی به استان مورد نظر برای معرفی به دستگاه قضائی و سیر مراحل قانونی فرستاده شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی کاشان گفت: قاتلان فراری در کمتر از ۴۸ ساعت توسط ماموران نیروی انتظامی کاشان دستگیر شدند. وی ابراز داشت: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد فرد مقتول ۶۵ ساله بوده که بر اثر ضربه وارده جسم سختی به سرش به قتل رسیده است. سرپرست فرمانده نیروی انتظامی کاشان تصریح کرد: با تحقیقات انجام شده مشخص شد سه نفر در این حادثه مشارکت داشته‌اند که متهمان پس از انجام قتل، اموال مقتول را سرقت کرده و سپس متواری شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی کاشان در نهایت موفق شدند قاتلان را در مدت زمان کمتر از ۴۸ ساعت در یکی از شهرستان‌های هم جوار در مخفیگاهشان دستگیر کنند و تحویل مقامات قضایی دهند. سرهنگ قربانی افزود: امنیت و آسایش همشهریان خط قرمز پلیس است و هر فرد و یا گروهی که بخواهد باعث ایجاد ناامنی شود پلیس با شدت با آنها برخورد می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، روز گذشته (چهارشنبه) در پی درگیری منجر به قتل، دستگیری قاتل فراری در دستور کار ماموران قرار گرفت. ماموران آگاهی با به‌کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم پس از تلاش‌های مستمر قاتل را در شهرستان خاتم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در عملیاتی دستگیر کردند. پایگاه خبری پلیس اعلام کرد متهم که جوان ۲۲ ساله‌ای است در تحقیقات اولیه پلیس پرده از راز جنایت برداشت و با اعتراف به قتل انگیزه را اختلافات قبلی و قومی عنوان کرد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، روز گذشته (چهارشنبه) در پی درگیری منجر به قتل، دستگیری قاتل فراری در دستور کار ماموران قرار گرفت. ماموران آگاهی با به‌کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم پس از تلاش‌های مستمر قاتل را در شهرستان خاتم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در عملیاتی دستگیر کردند. متهم که جوان ۲۲ ساله‌ای است در تحقیقات اولیه پلیس پرده از راز جنایت برداشت و با اعتراف به قتل انگیزه را اختلافات قبلی و قومی عنوان کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
با تلاش ماموران پلیس، قاتل فراری در عملیاتی با همکاری مردم در کمتر از ۲۴ ساعت پس از قتل در روستای تاریخی فهرج در یزد دستگیر شد. پایگاه خبری پلیس: با تلاش ماموران پلیس، قاتل فراری در عملیاتی با همکاری مردم در کمتر از ۲۴ ساعت پس از قتل در روستای تاریخی فهرج در یزد دستگیر شد. روز گذشته (چهارشنبه) در پی درگیری منجر به قتل، دستگیری قاتل فراری در دستور کار ماموران قرار گرفت. ماموران آگاهی با به‌کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم پس از تلاش‌های مستمر قاتل را در شهرستان خاتم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در عملیاتی دستگیر کردند. متهم که جوان ۲۲ ساله‌ای است در تحقیقات اولیه پلیس پرده از راز جنایت برداشت و با اعتراف به قتل انگیزه را اختلافات قبلی و قومی عنوان کرد.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری قاتل فراری، درگیری منجر به قتل در روستای فهرج یزد در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد. سرهنگ مزیدی با بیان اینکه روزگذشته در پی درگیری منجر به قتل در روستای فهرج شهرستان یزد، دستگیری قاتل در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از تلاش‌های مستمر در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل را در شهرستان خاتم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: متهم که جوان ۲۲ ساله و غیر بومی می‌باشد در تحقیقات اولیه پلیس پرده از راز جنایت برداشت و ضمن اعتراف به قتل همشهری خود انگیزه قتل را اختلافات قبلی و قومی عنوان کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
سرهنگ مزیدی با بیان اینکه روزگذشته در پی درگیری منجر به قتل در روستای فهرج شهرستان یزد، دستگیری قاتل در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از تلاش‌های مستمر در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل را در شهرستان خاتم شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: متهم که جوان ۲۲ ساله و غیر بومی می‌باشد در تحقیقات اولیه پلیس پرده از راز جنایت برداشت و ضمن اعتراف به قتل همشهری خود انگیزه قتل را اختلافات قبلی و قومی عنوان کرد.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری قاتل فراری پیش از خروج از کشور خبر داددستگیری قاتل فراری پیش از خروج از کشورسرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع منجر به جرح در منطقه شهرک رزمندگان اهواز، عوامل انتظامی بلافاصله در صحنه حاضر شدند. دالوند ادامه داد: پس از انتقال شخص مجروح به بیمارستان، این فرد به علت جراحت وارده فوت کرد و در پی این حادثه، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی اهواز انتظامی تصریح کرد: پس از تحقیقات انجام شده توسط پلیس و هماهنگی مرجع قضایی، مأموران کلانتری ۱۷ اهواز موفق شدند ظرف مدت کمتر از سه ساعت از وقوع قتل، قاتل را که یک جوان ۲۳ ساله و دارای اعتیاد به مصرف مواد مخدر صنعتی است، در حالی که با به همراه داشتن مبالغی وجوه نقد، قصد خروج از کشور به عراق را داشت، در یکی از روستاهای شهرستان حمیدیه شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند. وی با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: خودکنترلی و خویشتن‌داری در زمان عصبانیت مانع وقوع حوادث ناگوار و جبران‌ناپذیر ناشی از خشم می‌شود. منبع: isna. ir
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده در اسلام‌آبادغرب و متواری شدن قاتل خبر دادقتل اعضای یک خانواده در اسلام آباد غربسرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه، ۲۳ آبان) وقوع یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان اسلام آبادغرب به پلیس گزارش شد. وی افزود: ماموران به سرعت در محل حادثه حاضر و پس از بررسی‌های لازم مشخص شد سه عضو یک خانواده با شکلیک گلوله جان خود را از دست داده‌اند. آمویی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد فرد ضارب، داماد سابق خانواده بوده که به دنبال کینه توزی و اختلافات شخصی گذشته به درب منزل آنها مراجعه و اقدام به تیراندازی کرده است. معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: فرد تیرانداز در این حمله مرگبار، همسر سابق و دختر ۳ ساله وی و همچنین مادر همسر سابق خود را به ضرب گلوله کشته و بلافاصله از محل متواری شده است. وی با بیان اینکه قاتل فردی سابقه دار است، تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای یافتن قاتل فراری آغاز کرده‌اند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/خراسان شمالی دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از دستگیری متهم به قتل در تاریخ سوم آذر ماه سال جاری خبر داد. مسلم محمدیاران تصریح کرد: مردی که چند روز پیش به اتهام قتل مرد ۳۴ ساله در یکی از روستاهای توابع شهرستان بجنورد تحت تعقیب بود توسط مامورین انتظامی دستگیر شد. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، وی خاطرنشان کرد: همسر این متهم که در جریان وقوع قتل ضمن تشریح جزئیات ماوقع از شوهرش به عنوان قاتل نام برده بود دستگیر شد و این متهم نیز پس از دستگیری به ارتکاب جنایت اعتراف کرد. وی با بیان اینکه پرونده قضائی متشکل، در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد در حال رسیدگی است، گفت: ماهیت و ابعاد مختلف و نیزه انگیزه‌های احتمالی این قتل در دست بررسی است. انتهای پیام
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی فهرج از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از گذشت هفت ماه در این شهرستان خبر داد و گفت: علت این عمل مجرمانه مشاجره و اختلافات فردی بوده است. سرهنگ دو غلامرضا بهروزه گفت: حدود هفت ماه قبل در پی دریافت گزارش یک فقره قتل در شهرستان فهرج پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد فردی در پی درگیری با سلاح سرد به قتل رسیده و قاتل نیز پس از ارتکاب جرم از صحنه متواری شده است. فرمانده انتظامی فهرج با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیس برای شناسایی محل اختفاء متهم بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از شناسایی محل اختفاء متهم و انجام هماهنگی قضایی فرد قاتل را دستگیر کردند. وی اظهار داشت: در تحقیقات و بازجویی‌ها مشخص شد علت وقوع جرم اختلاف بین قاتل و مقتول بوده که بعد از مشاجره لفظی با سلاح سرد به این قتل منجر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دو غلامرضا بهروزه گفت: حدود هفت ماه قبل در پی دریافت گزارش یک فقره قتل در شهرستان فهرج پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد فردی در پی درگیری با سلاح سرد به قتل رسیده و قاتل نیز پس از ارتکاب جرم از صحنه متواری شده است. فرمانده انتظامی فهرج با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیس برای شناسایی محل اختفاء متهم بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از شناسایی محل اختفاء متهم و انجام هماهنگی قضایی فرد قاتل را دستگیر کردند. وی اظهار داشت: در تحقیقات و بازجویی‌ها مشخص شد علت وقوع جرم اختلاف بین قاتل و مقتول بوده که بعد از مشاجره لفظی با سلاح سرد به این قتل منجر شده است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی مهاباد برزو تجاری فرمانده انتظامی مهاباد امروز اظهار کرد: یک قاتل فراری که شهریورماه گذشته در میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به قتل کرده بود، دستگیر شد. وی افزود: این فرد در روز ۲۳ شهریورماه سال جاری در نزدیکی میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به تیراندازی و قتل یک نفر با هویت معلوم کرده بود. فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه هنوز انگیزه قتل مشخص نشده است، ادامه داد: در این حادثه ضارب با یک دستگاه پژو و با استفاده از اسلحه گرم پنج گلوله به سمت مقتول شلیک کرده بود. وی تصریح کرد: قاتل پس از شلیک از صحنه جرم متواری شده بود که مقتول نیز پس از اعزام به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به علت شدت جراحت وارده فوت کرده بود. فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: ماموران انتظامی از همان روز قتل مراتب را در دستور ویژه قرار داده و خوشبختانه با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی خاص، موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری جوان قاتل فراری تبعه افغان خبر داد که پس از کشتن یک زن ۵۰ ساله و سرقت اموال، در پنجم آذر ماه امسال دستگیر شد. سرهنگ علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: در ساعت ۱۷:۰۰ مورخه ۲۵ فروردین سال ۹۷ طی تماس خانم جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از کشته شدن خواهرش توسط فرد یا افراد ناشناس در محدوده نارمک به کلانتری ۱۴۷ گلبرگ اعلام شکایت کرد. وی افزود: پس از تایید خبر اولیه توسط مامورین کلانتری، موضوع به بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان جنایی و تیم بررسی صحنه جرم مرکز تشخیص هویت اعلام شد. کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات خواهر مقتول بلافاصله دستگیری این دو نفر مرد جوان را در دستور کار قرار دادند که در اقدامات پیچیده پلیسی کارآگاهان موفق به دستگیری احمد در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۷ شدند. سرهنگ گودرزی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندانی که قصد استخدام نظافتچی برای منازل خود را دارند، حتما از شرکت‌های معتبر و دارای مجوز درخواست نظافتچی نمایند تا شاهد بروز این چنین اتفاقاتی نباشیم.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ برای بررسی موضوع پای در قتلگاه زن جوان گذاشتند و درگام نخست مشخص شد وی در خانه تنها بوده که با یک روسری به قتل رسیده است. وی افزود: طلا‌ها، پول و وسایل با ارزش که حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود به سرقت رفته بود که خیلی زود با پلیس تماس گرفتم و در خواست کمک کردم. دختر جوان ادامه داد: چند سالی است که برای نظافت خانه‌مان از دو کارگر افغانستانی به نام‌های نظیر و احمد که ۲۵ ساله هستند کمک می‌گرفتیم که احتمال می‌دهم آن‌ها در قتل خواهرم و سرقت طلا‌ها نقش داشته باشند. فرار از ایرانکارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی پی بردند که نظیر پس از جنایت به افغانستان فرار کرده است. نظیر در اعترافاتش گفت: روز جنایت من در حال نظافت ساختمان چند واحدی بودم که ناگهان سارا مرا صدا زد و خواست به داخل خانه شان بروم و آن جا را برایش نظافت کنم.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
ساعت ۵ عصر ۲۵ فروردین سال گذشته دختر جوان همراه مادرش از سفر مشهد به تهران بازگشت با جسد خواهرش که با روسری خفه شده بود روبه رو شدمردی که دست به قتل زن جوانی زده بود پس از ۱۹ ماه فرار به خاک افغانستان وقتی به تهران بازگشت بازداشت شد. ساعت ۵ عصر ۲۵ فروردین سال گذشته دختر جوان همراه مادرش از سفر مشهد به تهران بازگشت و وقتی در خانه را باز کرد خبری از خواهر بزرگ ترش نبود و هر چه او را صدا زد جوابی نشنید. دخترجوان که شنیده بود خواهرش در خانه است به نبود خواهرش مشکوک شد و به آرامی شروع به جست‌وجو کرد که ناگهان با جسد خواهرش که با روسری خفه شده بود روبه رو شد و به هم ریختگی داخل خانه نشان از آن داشت که دزدان به خانه شان آمده‌اند. بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ برای بررسی موضوع پای در قتلگاه زن جوان گذاشتند و درگام نخست مشخص شد وی در خانه تنها بوده که با یک روسری به قتل رسیده است. خواهر قربانی در بازجویی‌ها گفت: من و خواهرم سارا در کنار مادرمان زندگی می‌کنیم و یک هفته قبل من و مادرم به مشهد رفتیم و خواهرم در خانه تنها بود و در این مدت با هم در تماس بودیم تا این که به تهران بازگشتیم و هنگام ورود به منزل ابتدا با به هم ریختگی خانه روبه رو شدم و وقتی کمی جلوتر رفتم با جسد خواهرم که روسری دور گردنش بسته شده بود مواجه شدم. وی افزود: طلاها، پول و وسایل با ارزش که حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود به سرقت رفته بود که خیلی زود با پلیس تماس گرفتم و در خواست کمک کردم. دختر جوان ادامه داد: چند سالی است که برای نظافت خانه‌مان از دو کارگر افغانستانی به نام‌های نظیر و احمد که ۲۵ ساله هستند کمک می‌گرفتیم که احتمال می‌دهم آن‌ها در قتل خواهرم و سرقت طلاها نقش داشته باشند. بدین ترتیب ماموران با سرنخ به دست آمده تجسس‌های پلیسی را روی دستگیری این دو مظنون متمرکز کردند تا این که پس از تحقیقات میدانی وفنی روز ۲۸ فروردین ۹۷ موفق به دستگیری احمد شدند. احمد وقتی شنید سارا به قتل رسیده است شوکه شد و در اعترافاتش گفت: چند روز قبل با نظیر تماس گرفتم اما او جوابی نداد و بعد از تماس‌های زیاد گوشی موبایلش خاموش شد. فرار از ایرانکارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی پی بردند که نظیر پس از جنایت به افغانستان فرار کرده است. تجسس‌های پلیسی ادامه داشت و کارآگاهان که در کمین نظیر بودند پس از گذشت ۱۹ ماه از جنایت پی بردند که نظیر روز ۴ آذر امسال به ایران بازگشته است. کارآگاهان در ادامه تحقیقات فنی و اطلاعاتی خیلی زود موفق به شناسایی مخفیگاه نظیر در خیابان آیت شدند و روز ۵ آذر و در عملیاتی غافلگیرانه این قاتل فراری دستگیر شد. اعتراف به قتلنظیر که سعی داشت خود را بی گناه معرفی کند وقتی در برابر خواهر سارا قرار گرفت و از سوی دختر جوان شناسایی شد خود را معرفی و به قتل اعتراف کرد. نظیر در اعترافاتش گفت: روز جنایت من در حال نظافت ساختمان چند واحدی بودم که ناگهان سارا مرا صدا زد و خواست به داخل خانه شان بروم و آن جا را برایش نظافت کنم. وی افزود: داخل خانه رفتم، کسی جز من و سارا داخل خانه نبود و شروع به کار نظافت داخل خانه کردم که پس از یک ساعت روی صندلی نشستم تا کمی استراحت کنم که ناگهان برق طلاها و پول هایی که در زمان نظافت دیده بودم جلوی چشمم آمد و وسوسه شدم تا دست به سرقت بزنم به همین دلیل به سراغ سارا رفتم و ابتدا او را با روسری خفه کردم و پس از سرقت طلا و پول‌ها و کمی وسایل با ارزش پا به فرار گذاشتم. این قاتل ادامه داد: وسایل سرقتی را به افراد ناشناس به ارزش ۳۰ میلیون تومان فروختم و به شهر خودم «هرات» فرار کردم و پس از ۱۹ ماه که احتمال می‌دادم دیگر کسی به دنبالم نیست به ایران آمدم و هنوز ۴۸ ساعت از ورودم به ایران نگذشته بود که دستگیر شدم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خانه ۶۰ متری در آتش سوختآتش سوزی آپارتمان مسکونی در محله بهاران با تلاش آتش نشانان مهار و از سرایت آن به واحد‌های مسکونی اطراف جلوگیری شد. قاتلی که قربانی‌اش را در باغچه دفن کردمعاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل فراری خبر داد که دوست خود را کشته و در باغچه منزل خود دفن نموده بود. شناسایی اغتشاشگران محله شهدامعاون هماهنگ گننده پلیس پیشگیری از شناسایی و دستگیری ۲ عامل اصلی اغتشاشگر «محله شهدا» تهران خبر داد. سارق معتاد، جهیزیه دختر همسایه را به خریداران ضایعات فروخترئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به شناسایی سارق انباری‌های ساختمانی در جنوب پایتخت، گفت: سارق جهیزیه دختر همسایه را سرقت و به خریداران ضایعاتی رهگذر فروخته بود. دستگیری ۹۷ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات شرق تهرانفرمانده انتظامی «پردیس» از دستگیری ۹۷ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات و تخریب اموال عمومی در نا آرامی‌های اخیر در این شهرستان خبر داد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: یک قاتل فراری که شهریورماه گذشته در میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به قتل کرده بود، دستگیر شد. ایرنا: فرمانده انتظامی مهاباد گفت: یک قاتل فراری که شهریورماه گذشته در میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به قتل کرده بود، دستگیر شد. وی اظهار داشت: قاتل پس از شلیک از صحنه جرم متواری شده بود که مقتول نیز پس از اعزام به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به علت شدت جراحت وارده فوت کرده بود. مقتول با هویت معلوم بازنشسته یکی از ارگان‌های انتظامی در مهاباد بود. مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
دخترجوان که شنیده بود خواهرش در خانه است به نبود خواهرش مشکوک شد و به آرامی شروع به جستجو کرد که ناگهان با جسد خواهرش که با روسری خفه شده بود روبرو شد و به هم ریختگی داخل خانه نشان از آن داشت که دزدان به خانه شان آمده‌اند. بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ برای بررسی موضوع پای در قتلگاه زن جوان گذاشتند و درگام نخست مشخص شد زن جوان در خانه تنها بوده که با یک روسری به قتل رسیده است. دختر جوان ادامه داد: چند سالی است که برای نظافت خانه‌مان از ۲ کارگر افغان به نام‌های نظیر و احمد که ۲۵ ساله هستند کمک می‌گرفتیم که احتمال می‌دهم آنها در قتل خواهرم و سرقت طلاها نقش داشته‌اند. فرار از ایرانکارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی پی بردند که نظیر پس از جنایت به افغانستان فرار کرده است. نظیر در اعترافاتش گفت: روز جنایت من در حال نظافت ساختمان چند واحدی بودم که ناگهان سارا مرا صدا زد و خواست به داخل خانه شان بروم و آنجا را برایش نظافت کنم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ برای بررسی موضوع پای در قتلگاه زن جوان گذاشتند و درگام نخست مشخص شد وی در خانه تنها بوده که با یک روسری به قتل رسیده است. دختر جوان ادامه داد: چند سالی است که برای نظافت خانه‌مان از دو کارگر افغانستانی به نام‌های نظیر و احمد که ۲۵ ساله هستند کمک می‌گرفتیم که احتمال می‌دهم آن‌ها در قتل خواهرم و سرقت طلاها نقش داشته باشند. احمد وقتی شنید سارا به قتل رسیده است شوکه شد و در اعترافاتش گفت: چند روز قبل با نظیر تماس گرفتم، اما او جوابی نداد و بعد از تماس‌های زیاد گوشی موبایلش خاموش شد. فرار از ایرانکارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی پی بردند که نظیر پس از جنایت به افغانستان فرار کرده است. نظیر در اعترافاتش گفت: روز جنایت من در حال نظافت ساختمان چند واحدی بودم که ناگهان سارا مرا صدا زد و خواست به داخل خانه شان بروم و آن جا را برایش نظافت کنم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: اساسا ارتقاء امنیت جنوب استان و افزایش رضایتمندی اهالی این مناطق در حوزه نظم و امنیت، رویکرد اصلی پلیس در این رزمایش بود. اوافزود: در این رزمایش در سایه اقدامات اطلاعاتی انجام شده و با تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر عوامل فرماندهی انتظامی استان، دستاورد‌های شاخصی همچون کشف ۳ تن و ۱۷۱ کیلوگرم انواع موادمخدر، تعداد قابل توجهی انواع سلاح جنگی و شکاری و ۳۹۵ هزار لیتر سوخت قاچاق رقم خورد. سردار ناظری کشف ۶۸۵ فقره انواع سرقت، دستگیری ۲۹ نفر قاتل فراری که به دلایل واهی مرتکب قتل شده بودند و همچنین دستگیری ۶۷ نفر عامل تیراندازی، ۲۱ نفر سارق مسلح و ۲۷ نفر سارق زورگیر و به طور کل پاکسازی ۲۷۲ نقطه روستایی و ۴۶۰ منطقه شهری را از دیگر دستاورد‌های مهم این رزمایش و بسیار موثر در ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش آرامش شهروندان برشمرد. فرمانده انتظامی استان همچنین بیان داشت: در کنار اجرای این رزمایش در زمینه ارائه خدمات مردم یاری نیز مقادیر قابل توجهی اقلام غذایی از جمله ۵۰ تن آرد، ۱۰ تن برنج، چند صد تخته پتو و برخی اقلام دیگر نیز بین خانواده‌های کم بضاعت محدوده این مناطق توزیع شد که جا دارد از افراد، اشخاص، سازمان‌ها و نهاد‌های دخیل در این کار خداپسندانه قدردانی ویژه‌ای داشته باشیم. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری جوان قاتل فراری تبعه افغان خبر داد که پس از کشتن یک زن ۵۰ ساله و سرقت اموال، در پنجم آذر امسال دستگیر شد. پس از تایید خبر اولیه توسط مامورین کلانتری، موضوع به بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان جنایی و تیم بررسی صحنه جرم مرکز تشخیص هویت اعلام شد. کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات خواهر مقتول بلافاصله دستگیری این دو نفر مرد جوان را در دستور کار قرار دادند که در اقدامات پیچیده پلیسی کارآگاهان موفق به دستگیری احمد در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۷ شدند. کارآگاهان در گام دیگر از تحقیقات پلیسی خود متوجه شدند نظیر پس از ارتکاب جنایت به کشور افغانستان فرار کرده است و احمد پس از مدتی حسب دستور بازپرس پرونده آزاد شد. سرهنگ گودرزی خاطر نشان کرد: شهروندانی که قصد استخدام نظافتچی برای منازل خود را دارند، حتما از شرکت‌های معتبر و دارای مجوز درخواست نظافتچی نمایند تا شهاد بروز این چنین اتفاقاتی نباشیم.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری قاتل فراری در عرض کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد. سرهنگ سیاوش علیفام در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیر خوردگی زنی که در بیمارستان فاطمیه شبستر بستری شده است، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع اعزام شدند. وی ادامه داد: برابر مشاهده ماموران مشخص شد فردی که از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله تفنگ ساچمه‌ای قرار گرفته، جهت مداوا به بیمارستان انتقال شده است. این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازجویی‌های به عمل آمده از فرد صدمه دیده و اظهارات کادر بیمارستان، این فرد توسط نامزدش مورد هدف قرار گرفته شده است. علیفام با اشاره به اینکه فرد مصدوم پس از عمل جراحی فوت کرده است، افزود: ماموران در کمتر از ۲۴ ساعت فرد متهم به قتل را دستگیر کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
با دستور قاضی جنایی، تحقیقات برای شناسایی انگیزه این جنایت و دستگیری متهم فراری آغاز شد. دستگیری در ترکیهپس از آنکه مشخصات متهم فراری شناسایی شد کارآگاهان جنایی به سراغ او رفتند اما حمید بعد از ارتکاب قتل خانه را ترک کرده بود. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که مرد جوان ایرانی است و با استعلام هویت او، راز جنایتی که حدود یکسال قبل مرتکب شده بود نیز برملا شد. با افشای راز متهم فراری، موضوع از سوی اینترپل به بازپرس پرونده اعلام شد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور داد که متهم فراری را برای محاکمه به ایران بازگردانند.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته یک خانم جوان که بر اثر تیر اندازی زخمی شده بود به بیمارستان فاطمیه شبستر مراجعه می‌کند و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد ولی بعداز عمل جان خود را از دست می‌دهد. بعداز این ماجرا پلیس وارد عمل گشته و تحقیقات آغاز شد که مشخص می‌شود مقتول توسط نامزدش مورد هدف قرار گرفته است. ماموران انتظامی شبستر عصر امروز در کمتر از ۲۴ ساعت فرد متهم به قتل را دستگیر و جهت بازجویی به پلیس آگاهی تحویل دادند. متهم در بازجویی‌های اولیه پلیس به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده است.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشعطا ناوکی فرماندار قلعه‌گنج گفت: سربازان گمان امام زمان (عج) با اقدامات اطلاعاتی توانستند قاتل فراری و سرکرده باند شرارت را در منطقه جلگه چاه‌هاشم شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی دهند. اخبار اجتماعی - او تصریح کرد: قتل سه نفر، تیراندازی ایذایی و مجروحیت و قطع عضو چند نفر، تهدید روسای ادارات، تهدید معلمان و تعطیل کردن مدارس، زورگیری و تهدید سرمایه‌گذاران از سوابق این شرور مسلح است. ناوکی اظهار داشت: خبر دستگیری این شرور باعث خوشحالی مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان به ویژه شهرستان قلعه‌گنج شده است. قلعه‌گنج با ۱۴ هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۸۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۴۵۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است. جنوب کرمان با یک میلیون نفر جمعیت، یک سوم مساحت استان را به خود اختصاص داده است.
همشهریهمشهری3 هفته قبل
آن زمان علاوه بر این زن ۲ خواهر ۵و ۱۴ساله پسر جوان و ۲دختر ۱۲و ۱۵ساله همسایه نیز در آنجا حضور داشتند. دقایقی از این جنایت می‌گذشت که نخستین گروه از مأموران پلیس خود را به محل حادثه رساندند و تحقیقات جنایی آغاز شد. در این شرایط با حضور گروه‌های مختلفی از پلیس امنیت، پلیس آگاهی و یگان تکاوری مخفیگاه متهم به محاصره کامل درآمد. همچنین مأموران پلیس راهور، خیابان‌های منتهی به آنجا را مسدود کردند تا درصورت درگیری به شهروندان آسیبی وارد نشود. دقایقی بعد وقتی کنترل منطقه به‌طور کامل به‌دست پلیس افتاد مأموران از جوان مسلح خواستند بدون درگیری خودش را تسلیم کند.

به انتهای لیست رسیدید