اخبار قاسم سلیمانی - آخرین و مهم ترین اخبار قاسم سلیمانی از خبرگزاری‌های ایران | خبری
قاسم سلیمانی

اخبار « سردار قاسم سلیمانی »

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ساعت قبل
سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، درباره اینکه با ادامه برجام تحریم‌های تسلیحاتی ایران تا سال آینده برداشته می‌شود، اظهار کرد: ایران توانمندی‌های نظامی و تسلیحاتی بسیار زیادی دارد و باعث افتخارمان است که از یک کشور خریدار سلاح، به فروشنده آن تبدیل شده‌ایم اما اظهارات رئیس‌جمهور درباره لغو تحریم‌های تسلیحاتی تعجب‌برانگیز است. در شرایطی که رئیس‌جمهور ایران منقضی شدن تحریم‌های تسلیحاتی را یک دستاورد بزرگ برای کشور عنوان می‌کند، اما آمریکا به‌شدت نسبت به این مساله نگران است. روحانی به خواسته خود می‌رسد مگر آنکه شورای امنیت سازمان ملل تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران را پیش از هجدهم اکتبر سال ۲۰۲۰ تمدید کند. مطابق آنچه وزیرخارجه آمریکا به آن اشاره کرده است زمان انقضای مهلت تحریم‌های تسلیحاتی شورای امنیت علیه ایران ۱۸ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۷ مهرماه ۱۳۹۹) خواهد بود. بیانیه مستقل قطعنامه ۲۲۳۱ از کشور‌های عضو خواسته به مدت پنج سال محدودیت‌هایی را در مورد ارتباط و معاملات تسلیحاتی ایران مراعات کنند.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: هفته گذشته از طرف دفتر ریاست جمهوری از ما خواسته شد مقدمات سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به استان را فراهم کنیم اما تاریخ دقیق آن اعلام نشد که در صورت قطعی شدن، اطلاع‌رسانی می‌شود. قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در حاشیه برپایی میز خدمت در مصلی شهر ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رئیس جمهوری حدود یک سال است قصد سفر به این استان دارد اما هر بار به دلایلی این سفر به تاخیر می‌افتد. استاندار ایلام درباره برپایی میز خدمت هم اظهار کرد: به مدیران استانی از روز اول ورود به ایلام تاکید کردم در اتاق خود را به روی مردم باز نگه دارند و دست‌کم هفته‌ای یک روز با مردم چهره به چهره ملاقات کنند. استاندار ایلام افزود: چنانچه بررسی مشکلی جزو اختیارات مدیر نیست باید به مقامات بالاتر جهت رسیدگی ارجاع شود و هر اقدامی که در این زمینه صورت می‌گیرد به اطلاع متقاضی رسانده شود. میز خدمت دستگاه‌های اجرایی امروز همچنین در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان با حضور فرمانداران و مدیران ادارات و در مرکز استان نیز با حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در مصلی شهر ایلام برگزار شد.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
استاندار ایلام گفت: هفته گذشته از طرف دفتر ریاست جمهوری از ما خواسته شد مقدمات سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به استان را فراهم کنیم اما تاریخ دقیق آن اعلام نشد که در صورت قطعی شدن، اطلاع‌رسانی می‌شود. استاندار ایلام گفت: هفته گذشته از طرف دفتر ریاست جمهوری از ما خواسته شد مقدمات سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به استان را فراهم کنیم اما تاریخ دقیق آن اعلام نشد که در صورت قطعی شدن، اطلاع‌رسانی می‌شود. قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در حاشیه برپایی میز خدمت در مصلی شهر ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رئیس جمهوری حدود یک سال است قصد سفر به این استان دارد اما هر بار به دلایلی این سفر به تاخیر می‌افتد. استاندار ایلام درباره برپایی میز خدمت هم اظهار کرد: به مدیران استانی از روز اول ورود به ایلام تاکید کردم در اتاق خود را به روی مردم باز نگه دارند و دست‌کم هفته‌ای یک روز با مردم چهره به چهره ملاقات کنند. میز خدمت دستگاه‌های اجرایی امروز همچنین در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان با حضور فرمانداران و مدیران ادارات و در مرکز استان نیز با حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در مصلی شهر ایلام برگزار شد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام از سفر رئیس‌جمهور به ایلام در آینده نزدیک خبر و اظهار داشت: ۱۶۰ هزار میلیارد ریال پروژه در سفر ریاست جمهوری به استان ایلام افتتاح می‌شود. استاندار ایلام به خدمات دولت در استان ایلام اشاره و گفت: ۱۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیز در سال گذشته توسط دولت در استان ایلام انجام‌شده است و این سرمایه‌گذاری‌ها نشانه اهتمام دولت به مناطق محروم به‌خصوص استان ایلام است تا این استان در زمره استان‌های برخوردار قرار گیرد. سلیمانی‌دشتکی به کاهش نرخ بیکاری در استان ایلام، قرار گرفتن در زمره استان‌های موفق در سرمایه‌گذاری اشاره و یادآورشد: زحمات دولت در فراهم ساختن زمینه‌های توسعه و آبادانی و رشد و تعالی استان ایلام، عملکرد نظام است و همگان در بیان آن و آگاه‌سازی مردم از این خدمات تلاش کنند. وی افزود: مدیریت بعد از افزایش توسط مسئولان باید انجام شود و مسئولان اجازه افزایش قیمت‌ها و سوء‌استفاده برخی افراد برای ایجاد التهاب در بازار را ندهند و این امر نیازمند رصد دقیق، مسئولانه و نظارت مستمر بر بازار است. انتهای پیام/۸۶۲/ش
مهرمهر1 روز قبل
وی تصریح کرد: کارهای بزرگ و مهمی نظام در استان انجام داده است، (من همیشه کارهای دولت را کارهای نظام عنوان کرده‌ام) شما ببینید در اربعین در سیل اخیر در سرمایه گذاری‌ها اتفاقات خوبی افتاده است. وی افزود: یک قلم سرمایه گذاری بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان تنها در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در استان ظرف یک سال گذشته ایجاد شده است و در سفر رئیس جمهور نیز بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح و کلنگ زنی می‌شود. وی افزود: ظرف این دو سال در زمینه فرهنگی کارهای بسیار خوبی انجام شده است؛ کارهای فرهنگی در استان از جمله حوزه‌ی علمیه استان، برج هنر، مرکز نشر ارزش‌های دفاع مقدس و دیگر اقدامات فرهنگی پیشرفت‌های بسیاری در این دوسال داشته‌اند. در این سفر هم می‌توانیم کمک و مساعدت بنیادها را داشته باشیم و هم سرمایه گذاران را برای ایجاد سرمایه گذاری در استان پای کار آوریم. استاندار ایلام بیان داشت: با سهمیه بندی بنزین ضمن صرفه جویی در مصرف سوخت موجب حفظ منابع ملی می‌شود و از قاچاق سوخت نیز جلوگیری می‌کند.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، صبح امروز مردم بصیر و انقلابی استان ایلام با حضور در راهپیمایی باشکوه، حمایت خود را از امنیت و اقتدار کشور اعلام داشتند. راهپیمایی خودجوش مردم ایلام از ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی (ره) تا میدان ۲۲ بهمن با حضور با شکوه اقشار مختلف مردم برگزار شد. سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام در این مراسم گفت: مردم ایلام در حمایت از انقلاب اسلامی همیشه مرز و راه خود را از ضد انقلاب و آشوبگران جدا کرده‌اند. فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام تصریح کرد: دشمنان ایران در عمل و گفتار تناقض‌های مشهودی دارند، با شعار حقوق بشر انسان‌ها را به خاک و خون می‌کشند. وی ادامه داد: حمایت همیشگی مردم ایران در صحنه‌ها باعث خواری و شکست‌های پی در پی دشمنان شده است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام و در حاشیه راهپیمایی امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه مردم استان اظهار داشت: امروز روز دفاع از نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور است و مشت محکمی بر دهان آمریکا و دشمنان ایران اسلامی بود. استاندار ایلام تأکید کرد: این حرکت و تجمع مردم به نوعی باعث ایجاد انسجام ملی حول محور نظام و مقام معظم رهبری است و باعث تقویت جمهوری اسلامی و میهن اسلامی می‌شود. نماینده عالی دولت با تقدیر از مردم خوب ایلام که انقلابی‌گری خود را امروز با حضور گسترده در صحنه نشان دادند تشکر کرد و خاطر نشان ساخت: مردم استان امروز طرفداری از ولایت فقیه را کاملا به منصه ظهور رساندند و در ایجاد وحدت ملی نقش اساسی ایفا کردند. استاندار ایلام با بیان ا‌ینکه مردم ایلام‌ امروز با حضور خود از نظام و رهبری دفاع کردند، گفت: مردم با بصیرت ایلام اغتشاشگران را همراهی نکردند. ‌انتهای پیام/۸۶۳/ش
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی در راهپیمایی امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه مردم استان افزود: امروز روز دفاع از نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور است و مشت محکمی بر دهان آمریکا و دشمنان ایران اسلامی بود. وی تأکید کرد: این حرکت و تجمع مردم به نوعی باعث ایجاد انسجام ملی حول محور نظام و مقام معظم رهبری است و باعث تقویت جمهوری اسلامی و میهن اسلامی می‌شود. نماینده عالی دولت با تقدیر از مردم خوب ایلام که انقلابی‌گری خود را امروز با حضور گسترده در صحنه نشان دادند تشکر کرد و خاطر نشان ساخت: مردم استان امروز طرفداری از ولایت فقیه را کاملا به منصه ظهور رساندند و در ایجاد وحدت ملی نقش اساسی ایفا کردند. وی ادامه داد: مردم ایلام هم در آن قائله حرکت نابهنجار و ساختارشکنانه‌ای نداشتند و هم امروز با حضور خود از نظام و رهبری دفاع کردند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای تأمین مسکن استان اظهار داشت: در طرح تأمین مسکن دولت، متقاضی باید سهم آورده داشته باشد تا این طرح به ثمر برسد. وی در ادامه به بحث مسکن مهر ایلام اشاره کرد وگفت: در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۱ واحد در استان ایلام مسکن مهر داشتیم که بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و واگذار شده است. وی افزود: در کل استان ۱۸۸ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی داریم که مشکل حقوقی دارند. وی اضافه کرد: همچنین یک هزار و ۲۱۶ واحد مسکن مهر داریم که فعال شده‌اند و در حال احداث هستند. وی خواستار تشکیل کارگروهی از دستگاههای مربوطه شد تا نسبت به تعیین تکلیف این واحدهای باقی مانده مسکن مهر اقدام کنند.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: شبکه خبری العربیه به قدرت نفوذ و تأثیرگذاری نیروی قدس سپاه و قاسم سلیمانی حتی در پایگاه‌های آمریکایی اعتراف کرد. به گزارش سینماپرس، این شبکه سعودی-صهیونیستی در گزارشی به ظاهر تخریبی علیه سپاه قدس و فرمانده آن، به اقتدار این نیرو اعتراف کرد. شبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد که نیروی تحت فرماندهی قاسم سلیمانی حتی در سفارت آمریکا در بغداد نیز نفوذ کرده و برخی از کارکنان این سفارتخانه اخبار و اطلاعات آمریکا را در اختیار سپاه قدس قرار می‌دادند. ناکامی‌های جریان‌های وهابی در منطقه و شکست‌های پی‌درپی آنها از نیروی قدس سپاه و گروه‌های مردمی دفاعی در کشورهایی چون عراق و سوریه باعث عصبانیت «العربیه» شده است تا آنجا که برای انتشار خبر علیه جبهه مقاومت، بسیار شتاب دارند، غافل از اینکه گاهی خبرهای آنها در جهت تبلیغ قدرت مقاومت است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، این شبکه سعودی-صهیونیستی در گزارشی به ظاهر تخریبی علیه سپاه قدس و فرمانده آن، به اقتدار این نیرو اعتراف کرد. شبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد که نیروی تحت فرماندهی قاسم سلیمانی حتی در سفارت آمریکا در بغداد نیز نفوذ کرده و برخی از کارکنان این سفارتخانه اخبار و اطلاعات آمریکا را در اختیار سپاه قدس قرار می‌دادند. ناکامی‌های جریان‌های وهابی در منطقه و شکست‌های پی‌درپی آنها از نیروی قدس سپاه و گروه‌های مردمی دفاعی در کشورهایی چون عراق و سوریه باعث عصبانیت «العربیه» شده است تا آنجا که برای انتشار خبر علیه جبهه مقاومت، بسیار شتاب دارند، غافل از اینکه گاهی خبرهای آنها در جهت تبلیغ قدرت مقاومت است.
فارسفارس3 روز قبل
استاندار ایلام گفت: برخی از واحدهای مسکن‌های مهر در ایلام مشکل حقوقی دارند و برخی نیز تاکنون واگذار نشده‌اند که به جد پیگیر مشکلات آنان هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام عصر امروز در نشست شورای تأمین مسکن استان ایلام اظهار داشت: در طرح تأمین مسکن دولت، متقاضی باید سهم آورده داشته باشد تا این طرح به ثمر برسد. استاندار ایلام به بحث مسکن مهر ایلام اشاره کرد و‌ گفت: در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۱ واحد در استان ایلام مسکن مهر داشتیم که بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و واگذار شده است. سلیمانی دشتکی افزود: در کل استان ۱۸۸ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی داریم که مشکل حقوقی دارند. مسوول ارشد استان اضافه کرد: همچنین ۱۲۱۶ واحد مسکن مهر داریم که فعال شده‌اند و در حال احداث هستند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی روز سه شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات دانشکده علوم قرآنی که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و با حضور حجت الاسلام فاتحی معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد، ایجاد دانشگاه علوم قرآنی را یک باقیات و صالحات برای بانیان آن خواند و گفت: همراه شدن با این کلام نورانی موجب سعادت دنیوی و اخروی همه ما خواهد شد. وی با اشاره به این موضوع که امروز یکی از مشکلات اصلی جوانان استان بحث اشتغال است، گفت: یکی از برنامه هایی که در ایجاد دانشکده بایست در دستور کار باشد همین بحث اشتغال دانشجویان است. استاندار ایلام در ادامه برای مکان دانشکده علوم قرآنی گفت: اگر از نظر اوقاف مشکلی وجود ندارد کتابخانه آیت‌الله حیدری فعلا می‌توان جای مناسبی باشد. وی در ادامه پیشنهاد داد که برای دانشکده علوم‌قرآنی در استان اول بایست مجوز ساخت دانشکده را گرفت و بعد درخواست ردیف ملی برای تامین‌منابع و اعتبار دانشکده داشت. سلیمانی دشتکی در ادامه با عنوان این مطلب که اگر برای بودجه دانشکده ردیف داشته باشیم کمک کردن به این موسسه راحت‌تر می‌شود، افزود: در نهایت برای احیا و ایجاد دانشکده علوم‌قرآنی هر کاری که از دست ما برآید، کوتاهی نخواهیم کرد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
این دوره نمایندگان مجلس تلاش‌هایی کردند، ولی چون بقیه اصلاحیه‌هایشان به قانون انتخابات با ایراداتی روبه‌رو شد، این بحث هزینه‌ها هم به سرانجام نرسید. یا حتی ممکن است بگوید نفوذی بودند و از ستاد رقیب آمدند و برای من هزینه کردند تا من را مساله‌دار کنند. یکی ممکن است بگوید کار خوب این فعل است، یکی دیگر بگوید کار خوب آن فعل است. مثلا برخی نمایندگان ممکن است بگویند چرا ما از روز و ساعت اجرای این پروژه اطلاع نداشتیم. باز هم توصیه می‌کنم حتما نمایندگان مجلس نظارت استصوابی بر عملکرد دولت داشته باشند، اگر این کار انجام شود این موج موجی نیست که فکر کنیم تا زمان انتخابات باقی خواهد ماند.
مازن آنلاینمازن آنلاین3 روز قبل
پیام مازند - تهران- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ‌ دولت در ارائه تسهیلات همراه با اجرایی شدن سهمیه‌بندی و اصلاح نرخ بنزین خود را مصمم و متعهد می‌داند. نظر ائتلاف این است همه باهم یکی شویم و ائتلاف اصولگرایان صد درصدی است. شورای ائتلاف بر این نظر است به جای دخالت در کار استان‌ها بر روی آنها مدیریت و نظارت داشته باشد. وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ اسم به شورای ائتلاف در تهران رسیده که قرار است به ۹۰ نفر خلاصه شود. برچسب‌هامحمدرضا باهنر جامعه اسلامی مهندسین اصولگرایان انتخابات مجلس شورای اسلامیپروندهٔ خبریطرح حمایت معیشتی دولت سهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین
کرد آنلاینکرد آنلاین3 روز قبل
عصر کرد - تهران- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ‌ دولت در ارائه تسهیلات همراه با اجرایی شدن سهمیه‌بندی و اصلاح نرخ بنزین خود را مصمم و متعهد می‌داند. نظر ائتلاف این است همه باهم یکی شویم و ائتلاف اصولگرایان صد درصدی است. شورای ائتلاف بر این نظر است به جای دخالت در کار استان‌ها بر روی آنها مدیریت و نظارت داشته باشد. وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ اسم به شورای ائتلاف در تهران رسیده که قرار است به ۹۰ نفر خلاصه شود. برچسب‌هامحمدرضا باهنر جامعه اسلامی مهندسین اصولگرایان انتخابات مجلس شورای اسلامیپروندهٔ خبریطرح حمایت معیشتی دولت سهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - تهران- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ‌ دولت در ارائه تسهیلات همراه با اجرایی شدن سهمیه‌بندی و اصلاح نرخ بنزین خود را مصمم و متعهد می‌داند. نظر ائتلاف این است همه باهم یکی شویم و ائتلاف اصولگرایان صد درصدی است. شورای ائتلاف بر این نظر است به جای دخالت در کار استان‌ها بر روی آنها مدیریت و نظارت داشته باشد. وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ اسم به شورای ائتلاف در تهران رسیده که قرار است به ۹۰ نفر خلاصه شود. برچسب‌هامحمدرضا باهنر جامعه اسلامی مهندسین اصولگرایان انتخابات مجلس شورای اسلامیپروندهٔ خبریطرح حمایت معیشتی دولت سهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، پایگاه اینترنتی العربیه عربستان سعودی ادعاهایی روزنامه نیویورک تایمز آمریکا پیرامون به اصطلاح «گزارش‌های لو رفته اطلاعاتی ایرانی درباره طرح تهران برای گسترش نفوذ منطقه‌ای اش» را منتشر کرد. روشن است که این تاریخ، همان تاریخی است که گروه تروریستی وهابی داعش، یک سوم خاک عراق را اشغال کرده و به ۳۰ کیلومتری بغداد رسیده بود. نیویورک تایمز ادعا کرده که ایران پس از عقب نشینی آمریکا از عراق، ماموران سیا را به خدمت گرفته است، همچنین یک مسئول وزارت امور خارجه آمریکا را استخدام کرده تا تهران را از طرح‌های واشنگتن در عراق مطلع کند. مفاد اسناد ادعایی آمریکا درباره المالکی توسط منابع نظامی بلندپایه و نزدیک به سپهبد حاتم المکصوصی رییس سازمان اطلاعات ارتش عراق در دولت المالکی و مدیر فعلی بخش مهندسی ارتش عراق تکذیب شد. این منابع افزودند که اسناد به اصطلاح لو رفته درباره همکاری اطلاعاتی مزبور، موضوعی طبیعی و در چارچوب بندهای توافق چهارجانبه است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- استاندار ایلام گفت: در اکثر شهر‌های استان از جمله ایلام، چرداول، ایوان، دهلران و آبدانان تجمعاتی بود که همگی افراد به خانه‌هایشان بازگشتند. فضای استان آرام است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. قاسم سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین وضعیت استان ایلام، گفت: در استان ایلام ارتباط خوبی بین مجموعه مدیریتی و مردم وجود دارد و اعتماد مثبتی حاکم است. در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین وضعیت استان ایلام، گفت: در استان ایلام ارتباط خوبی بین مجموعه مدیریتی و مردم وجود دارد و اعتماد مثبتی حاکم است. استاندار ایلام اضافه کرد: با درایت و مدیریت مسئولان و مردم در چند روز اخیر، مشکلی در ایلام به وجود نیامد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: یکی از خصلت‌های نیکوی مردم ایلام تبعیت از قانون و حرکت در چهارچوب آن است. به گفته استاندار ایلام مردم ایلام در اعتراض به افزایش قیمت بنزین با برگزاری یک تجمع آرام و بدون خسارت و هیجان اجازه تنش و سوءاستفاده دشمنان را به هنجارشکنان ندادند و ضمن اعلام اعتراض خود به افزایش قیمت خواهان بررسی از مجاری قانونی بودند. وی گفت: حاکمیت عقلانیتٰ، بیان خواسته به طریق مدنی و نظامند از خصلت‌های پسندیده معترضان به افزایش قیمت سوخت در استان ایلام بود که علاوه بر حمایت مسئولان خواسته‌ آنان نیز به مسئولان تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز منعکس شده است. سلیمانی دشتکی به اظهارنظر و مواضع نمایندگان ایلام در مجلس‌ شورای اسلامی نیز اشاره و افزود: مواضع نمایندگان ایلام در حمایت از دولت در اجرای طرح و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قابل تقدیر است. وی گفت: نمایندگان ایلام به اتفاق از اجرای طرح و منویات رهبر معظم انقلاب که حمایت طرح را بیان فرمودند، نماد بصیرت آنان است.
الفالف4 روز قبل
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ‌ دولت در ارائه تسهیلات همراه با اجرایی شدن سهمیه‌بندی و اصلاح نرخ بنزین خود را مصمم و متعهد می‌داند. اما تصور من این است با وجود اختلاف پایداری با شورای ائتلاف، دو لیست از اصولگرایان بیرون نمی‌آید. نظر ائتلاف این است همه باهم یکی شویم و ائتلاف اصولگرایان صد درصدی است. شورای ائتلاف بر این نظر است به جای دخالت در کار استان‌ها بر روی آنها مدیریت و نظارت داشته باشد. وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ اسم به شورای ائتلاف در تهران رسیده که قرار است به ۹۰ نفر خلاصه شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 روز قبل
باهنر تصریح کرد: البته ممکن است توقعاتی در بین مسئولان و مردم ایجاد شده باشد. وی ادامه داد: دولت اعلام کرد خیلی کارها قرار است انجام شود و ۱۸ میلیون خانوار حمایت‌های جبرانی دریافت کنند. باهنر ادامه داد: اما اینکه تهران چه می‌کند باید بگویم تهران این هدایت‌ها را انجام می‌دهد، و کمک می‌کند. باهنر همچنین درباره احتمال پیوند بین پایداری‌ها و احمدی نژاد، گفت: بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد. پایداری‌ها الان وضعیتی ندارند که مسئولیت کار مشترک با احمدی نژاد را بپذیرند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، منطقه آزاد مهران یکی از خواسته‌های به حق مردم ایلام است که سالیان متمادی در راس اخبار، پیگیرها و رایزنی‌های مردم، مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی است. این پرونده که به گفته قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام «تصویب آن تحولات بزرگ را در ایلام رقم می‌زند»، سیر مختلفی را طی و در چندین نوبت به تصویب مجلس و دولت رسیده است اما هر بار با تائید نهایی آن با اشکالات قانونی روبه‌رو و به خوان اول خود بر‌می‌گردد. نمونه آن لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی از جمله منطقه آزاد مهران بود که به رغم تائید دولت و مجلس مورد ایراد قانونی شورای نگهبان قرار گرفت و به مجلس جهت رفع موانع قانونی عودت داده شد. اما جلال میرزایی از برطرف شدن نواقص و ایرادات وارده به لایحه خبر و اظهار داشت: لایحه منطقه آزاد مهران با برطرف شدن ایرادات وارده مجدد به شورای نگهبان ارسال شده است. نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم این لایحه با موافقت و تامین نظر شورای نگهبان روبه‌رو و مردم ایلام بتوانند از شرایطی که تصویب منطقه آزاد مهران برایشان مهیا می‌کند برخوردار شوند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست بررسی راهکارهای توسعه استان ایلام در محل استانداری اظهار داشت: افزایش اعتبارات عمرانی استان ایلام موجب شتاب طرح‌های عمرانی است. به گفته استاندر ایلام افزایش ۳۲ درصدی اعتبارات عمرانی استان ایلام در بودجه سال ۹۹ نشانی از توجه ویژه دولت به استان ایلام بوده است و طرفی در بودجه جاری نیز از افزایش ۱۷ درصدی برخورداریم. سرمایه‌گذاران حوزه ورزش در ایلام از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوندعزیزالله عباسپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: براساس قانون برنامه ششم کشور سرمایه‌گذاران در حوزه ورزش و توسعه‌ آن از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوند. به گفته مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام شرایط معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاران حوزه ورزش در ایلام مهیا شده است. عباسپور افزود: تخصیص این مبلغ توان اداره کل ورزش و جوانان را در توسعه زیرساخت‌های ورزش استان ایلام را دوچندان می‌کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 روز قبل
بنابراین این‌ها را نمی‌شود در یک پک کامل دید. اما در کلیت قضیه که بحث می‌شود امروز در نظر سنجی در سطح کشور می‌شود وضعیت شخص ریس جمهور از نظر مقبولیت خوب نیست به طوریکه نفر چهارم یا پنجم هستند که ما معمولا تا به حال چنین چیزی نداشتیم که رئیس جمهوری مستقر باشد و در نظرسنجی‌ها این گونه افت کرده باشد. اصولگراها فکر نکنند پشت شان گرم استوی در پاسخ به اینکه آیا اصولگرایان دست بالا را دارند؟ گفت: خیر، من به دوستان خودمان توصیه می‌کنم که اصلا فکر نکنید که پشت تان گرم است. هر کسی احساس کند که پشتش گرم است این شروع شکست است، اصولگرها نباید به این حس برسند که هر اتفاقی افتاد ما بردیم، خیر این دیدگاه اشتباه است. اما اگر یک رقابت مدبرانه، درست و با ادبیات مناسب داشته باشند و با توجه به حافظه تاریخی مردم امکان پیروزی خوب در مجلس یازدهم را دارند، نه اینکه می‌برند بلکه امکان پیروزی خوب را دارند.
مهرمهر4 روز قبل
وی افزود: با اجرای سهمیه بندی بنزین به درآمدهای جدیدی خواهیم رسید که یکی کاهش تفاوت قیمت بنزین است و دیگری می‌توانیم صادرات بنزین را افزایش دهیم. وی اضافه کرد: صادرات بنزین را اگر بتوانیم با صرفه جویی ۱۵ تا ۲۰ درصد انجام دهیم درآمدهای دولت افزایش می‌یابد. وی افزود: امیدواریم ما براثر صرفه جویی در مصرف بنزین بتوانیم صادراتی داشته باشیم و درآمدهایی برای کشور ایجاد شود. وی اضافه کرد: البته درآمدهای حاصل از فروش بنزین در کشور به خانوارها خواهد رسید، در بحث مالیات‌ها دیگر گنجایش افزایش مالیات را نداریم. وی اضافه کرد: اعتبارات استان سال آینده با رشد عمرانی ۳۲ درصد و رشد جاری ما هم بیش از ۱۷ درصد است.
فراروفرارو4 روز قبل
به گزارش فرارو، پرویز پرستویی ۶۳ ساله، تجارب موفقی در نقش‌های کمدی داشته است. گرچه پرستویی از سال ۸۶ تا ۹۶ در فیلم‌های کمدی حضور نیافت و پس از ده سال با فیلم «لس آنجلس- تهران» بازگشت دلچسبی نداشت. گرچه پرستویی از سال ۸۶ تا ۹۶ در فیلم‌های کمدی حضور نیافت و پس از ده سال با فیلم «لس آنجلس- تهران» بازگشت دلچسبی نداشت. فیلمی که با بازی پرویز پرستویی توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. پرویز پرستویی نشان داده که در نقش‌های کمدی و درام می‌تواند به خوبی مخاطبان را راضی نگه دارد.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم تقدیر از فعالان اربعین در ایلام اظهار داشت: در اربعین امسال در یک شبانه روز بیش از ۳۲۶ هزار نفر تردد در مرز بین المللی مهران ثبت شد. وی تصریح کرد: در اربعین امسال در یک شبانه روز تردد بیش از ۳هزار و ۴۵۰ اتوبوس در مرز بین المللی مهران به ثبت رسید، شبانه روز بصورت مستمر تردد بیش از ۲۵۰ هزار نفر در مرز مهران به ثبت رسید. وی افزود: برگزاری مراسم باشکوه اربعین با تردد بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تردد یک کار عظیم است که باید بیشتر تبیین و تشریح شود. سلیمانی دشتکی عنوان ئکرد: در اربعین امسال کار نهادها، بنیادها کم نطیر بود؛ بیش از ۲۰ میلیون بطری آب در اربعین توزیع شد. استاندار ایلام با اشاره به اینکه تونل دوم کنار تونل آزادی باید شروع شود چراکه مسیر حمیل به ایلام و مهران از پرتردد‌ترین مسیرهای کشور در اربعین است.، گفت: دو تونل در مسیر ایلام به مهران که یکی باز شده و یکی ۴۵۰ متر آن زده شده باید کامل شود، چند پل در مسیر ایلام به مهران بایست کامل شوند، روگذر روبه روی پایانه اربعین بایست انجام شود.
ایسناایسنا5 روز قبل
سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی به عضویت سازمان بوکس bare-knuckle درآمد و قرار است در این سازمان رقابت کند. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، سجاد غریبی که به دلیل فیزیکی بدنی منحصر به فرد خود در اینستاگرام به چهره شاخصی تبدیل شده به عضویت سازمان بوکس bare-knuckle درآمد. در این سازمان آمریکایی بوکسورها بدون دستکش و با قوانین خاصی به رقابت می‌پردازند. این در حالی است که او پیشتر از تمایل خود برای مبارزه با داعش سخن به میان آورده بود. همچنین قبلا قرار بود او مبارزه‌ای در رشته MMA داشته باشد و در ادامه صحبت از مبارزه او با هالک برزیلی مطرح بود که هر دو مبارزه به سرانجام نرسید.

به انتهای لیست رسیدید

قاسم سلیمانی

قاسم سلیمانی (زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵، کرمان) فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. او در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه‌ای، رهبر ایران، در تقدیر از عملکرد سلیمانی، از او به‌عنوان «شهید زنده» نام برده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار قاسم سلیمانی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا