قاضی محمد مقیسه

قاضی محمد مقیسه

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
سرخط مهم‌ترین خبرهای سیاسی/ ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷پیشنهاد حضرتی برای اصلاح‌طلبان و گلایه آیت‌الله آملی لاریجانی از تهمت‌ها و شایعاتتکیه سیدابراهیم رییسی بر کرسی ریاست قوه قضاییه، شروع حاشیه‌ها و اخبار ضد و نقیض درباره ادوار آتی انتخابات مجلس و ریاست‌جمهوری و البته جنجال حکم حبس برای نسرین ستوده و مجازات متفاوت ابوالفضل قدیانی مهم‌ترین خبرهای سیاسی بود که امروز در رسانه‌های کشور بازتاب گسترده‌ای داشت.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، قاضی محمد مقیسه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده نسرین ستوده گفت: خانم ستوده از باب اجتماع و تبانی به ۵ سال و از باب توهین به رهبری به ۲ سال حبس متهم شد. مقیسه خاطرنشان کرد: وی برخلاف داشتن وکیل تسلیم رای نشد و پرونده به دادگاه تجدیدنظر رفت.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، قاضی محمد مقیسه روز دوشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس قوه قضاییه در جمع خبرنگاران افزود: نسرین ستوده به اتهام اجتماع علیه امنیت ملی به ۵ سال حبس و به اتهام اهانت به رهبری به دو سال حبس محکوم شده است. وی شهریور سال ۸۹ نیز بازداشت و به ۱۱ سال حبس، ۲۰ سال محرومیت از وکالت و ۲۰ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده بود که این حکم در دادگاه تجدیدنظر به ۶ سال حبس و ۱۰ سال محرومیت از وکالت کاهش یافت. وی در نهایت پس از سپری کردن سه سال حبس در سال ۹۲ آزاد شد. ستوده ۲۳ خرداد امسال به خاطر صدور حکم غیابی ۵ سال حبس مجددا بازداشت شد و هم اکنون در زندان به سر می‌برد. او چندی پیش هم به خاطر پیدا شدن قیچی در لوازم شخصی اش، با دستور رئیس زندان اوین، سه هفته ممنوع الملاقات شد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
قاضی پرونده نسرین ستوده از آخرین وضعیت پرونده این وکیل دادگستری خبر داد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، قاضی محمد مقیسه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده نسرین ستوده گفت: خانم ستوده از باب اجتماع و تبانی به ۵ سال و از باب توهین به رهبری به ۲ سال حبس متهم شد. مقیسه خاطرنشان کرد: وی برخلاف داشتن وکیل تسلیم رای نشد و پرونده به دادگاه تجدیدنظر رفت.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

نسرین ستوده