قتل

برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: عاملان قتل یک زن دیالیزی در بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند. وی بیان داشت: در نهایت با هماهنگی قضایی، تیم مبارزه با قتل پلیس آگاهی به آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت در پوشش‌های مختلف، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. این مسوول اظهارداشت: متهم ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد اما با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، پرده از راز جنایت برداشته شد و به قتل این زن اعتراف کرد. وی اضافه کرد: همدست متهم به نام «م. ع» نیز در عملیاتی دیگر در یک منزل ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر شد که نامبرده هم به صراحت در مشارکت به قتل مقتوله اعتراف کرد. کرمی اضافه کرد: مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
فارسفارس1 ماه قبل
مدیر رسانه‌ای ریاست‌جمهوری ترکیه با نگران‌کننده خواندن عدم شفافیت ریاض در پرونده قتل خاشقچی، گفت یافته‌های ترکیه با یافته‌های تحقیقات بین‌المللی همخوانی دارد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، با گذشت ۱۳۰ روز از قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد ریاض در کنسولگری سعودی در استانبول و پیدا نشدن جسد وی، مقامات ترکیه خواستار استرداد عاملان قتل از عربستان سعودی هستند. «فخرالدین آلتون» مدیر رسانه‌ای ریاست جمهوری ترکیه روز جمعه با تکرار سوالات از ریاض درباره مکان جسد خاشقچی و آمر اصلی این قتل، گفت: «عدم شفافیت مقامات سعودی در تحقیقات از قتل خاشقچی، بسیار نگران‌کننده و برای اعتبار آنها خسارت‌بار است». جسد (خاشقچی) کجاست؟ چه کسی دستور این قتل را داد؟ آیا یک هماهنگ‌کننده محلی وجود داشت؟ جهانیان نظاره‌گر هستند». مقام‌های سعودی قتل خاشقچی را تایید کرده‌اند، اما تلاش می‌کنند بن‌سلمان را از اتهام مشارکت در طرح‌ریزی این قتل مبرا کنند.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: پسربچه ۱۰ ساله بابلی قربانی کینه توزی پدر شد. سرهنگ سید جعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف قتل پسربچه ۱۰ ساله بابلی و دستگیری پدرش به اتهام قتل خبر داد وگفت: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام مجتبی _ ن ۱۴ بهمن ماه امسال در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. سرپرست پلیس آگاهی مازندران با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهیاستان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. سرهنگ ساداتی گفت: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف قتل پسربچه ۱۰ ساله بابلی و دستگیری پدرش به اتهام قتل خبر داد. به گزارش ایسنا مازندران، سید جعفر ساداتی اظهارکرد: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام «مجتبی _ن» در ۱۴ بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل، انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. ساداتی اظهار کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: عاملان قتل یک زن دیالیزی در بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند. وی بیان داشت: در نهایت با هماهنگی قضایی، تیم مبارزه با قتل پلیس آگاهی به آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت در پوشش‌های مختلف، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. این مسوول اظهارداشت: متهم ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد اما با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، پرده از راز جنایت برداشته شد و به قتل این زن اعتراف کرد. وی اضافه کرد: همدست متهم به نام «م. ع» نیز در عملیاتی دیگر در یک منزل ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر شد که نامبرده هم به صراحت در مشارکت به قتل مقتوله اعتراف کرد. کرمی اضافه کرد: مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
پسر آرایشگر که به اتهام قتل یک ایرانی در کانادا از سوی پلیس اینترپل تحت تعقیب بود، ۵ ماه پس از جنایت در ایران بازداشت شد. چندی پیش گزارشی در رابطه با قتل یک پسر ایرانی در کشور کانادا به بازپرس دادسرای جنایی پایتخت اعلام شد. ردپای پسر ایرانیبه دنبال این جنایت، پلیس کشور کانادا وارد عمل شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل این جنایت آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته توسط پلیس جنایی کانادا، مشخص شد عامل این جنایت یک ایرانی است که دو روز بعد از قتل به ایران بازگشته است. پلیس کانادا گفته قتل با چاقو بوده ولی من با مشت او را زدم.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی یک قتل مبهم» نخستین رمان از محمدرضا بردبار نویسنده جوان است که با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان به ادبیات برگزار شد. پس از اجرای این نمایشنامه خوانی، رضا بنفشه‌خواه بخش‌هایی از کتاب «اندازه نما در لانگشات» را برای حضار خواند و سپس از این کتاب رونمایی شد. همیشه در این مسیر دوستان خوبی چون امیر عابدی، فرهاد بشارتی، قربان نجفی به من کمک کردند و امروز نیز در کنارم بودند امیدوارم از خواندن کتاب لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید. کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی قتل مبهم» اولین تجربه محمدرضا بردبار در قالب رمان است که به قتل پسر رئیس‌جمهور می‌پردازد و بازپرس این پرونده در پی یافتن راز این قتل است. کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی قتل مبهم» در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و با قیمت ۲۰ هزارتومان توسط انتشارات گوی روانه بازار کتابفروشی‌ها شده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
‌رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عاملان قتل یک خانم طی یک عملیات پیچیده پلیسی خبر داد. وی افزود: ماموران پس از حضور در محل، جسد خانمی تقریبا ۴۵ ساله، ملبس به لباس محلی، در حالی‌که چادر سبز رنگ به دور سر و گردن وی پیچیده شده و در کنار تپه‌ای خاکی رها شده بود را مشاهده کردند. این مسوول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه اتهامی بود که با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، نامبرده پرده از راز جنایت برداشت وضمن اعتراف به قتل مقتوله با چادر، با همدستی شخصی دیگر، انگیزه قتل را انتقام جویی از وی عنوان کرده و اقرار داشت مقتوله باعث جدایی من از همسر و فرزندانم شده بود که با برنامه ریزی قبلی و با کمک یکی از دوستانم اقدام به قتل وی کردیم. رئیس پلیس آگاهی هرمزگان در پایان اذعان کرد: طی عملیاتی دیگر همدست متهم بنام م ع در یک منزلی ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال که نامبرده هم صراحتا به مشارکت در قتل مقتوله اعتراف کرد که مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند. منبع: ایسنا
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، دفتر دادستان کل ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این موضوع که حادثه قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در شهر استانبول و در ساختمان کنسولگری عربستان بوده است، بر محاکمه و برگزاری دادگاه عاملان این قتل در ترکیه تاکید کرد. بیانیه دادستانی ترکیه پس از آن منتشر شده که برخی خبرها از احتمال برگزاری دادگاه عاملان قتل خاشقجی در عربستان خبر داده‌اند و بیانیه فعلی دادستانی ترکیه حاکی از مخالفت با این برگزاری این دادگاه در عربستان است. پیش از این نیز مقامات ترکیه پیگیری قضائی عاملان قتل خاشقجی را در محل قتل، یعنی استانبول خواستار شده بودند و در این راستا خواستار اعاده عاملان قتل توسط عربستان شده بودند، هرچند که مقامات سعودی با این درخواست آنکارا مخالفت کردند. جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی بود که اوایل پاییز امسال پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در شهر استانبول به قتل رسید، هرچند خبر رسمی قتل او ۲۲ روز بعد از سوی دادستانی عربستان مورد تائید قرار گرفت و مقامات سعودی این حادثه را به عوامل خودسر نسبت دادند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رمان قتل اتسویا که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. به گزارش خبرنگار ایلنا، قتل اتسویا شرح تحول رابطۀ دو جوان عاشق‌پیشه از طبقات اجتماعی متفاوت است که برای وصال، چاره‌ای نمی‌بینند جز فرار از خانه پدری و پناه بردن به افرادی مشکوک! آنچه در ابتدا عشقی معصومانه به نظر می‌رسد، به اقتضای شرایط، رنگ عوض می‌کند و مطابق با امیال نهانی شخصیت‌های داستان، چهره دیگری به خود می‌گیرد. تانیزاکی در همان سال، اولین داستان کوتاه خود را با عنوان «خالکوبی» در نشریه‌ای منتشر کرد که به همراه دوستانش تأسیس کرده بود. شینسوکه خام برای او طعمه آسانی است، اما کسی چه می‌داند عشق پرشور، فرد را به چه‌ کارهای جنون‌آمیزی وا می‌دارد؟ رمان «قتل اتسویا» در ۹۷ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰تومان از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
دادستانی کل ترکیه خواستار برگزاری جلسه محاکمه متهمان قتل خاشقجی در خاک ترکیه شد. به گزارش آناتولی، دفتر دادستان کل ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این موضوع که حادثه قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در شهر استانبول و در ساختمان کنسولگری عربستان بوده است، بر محاکمه و برگزاری دادگاه عاملان این قتل در ترکیه تاکید کرد. بیانیه دادستانی ترکیه پس از آن منتشر شده که برخی خبرها از احتمال برگزاری دادگاه عاملان قتل خاشقجی در عربستان خبر داده‌اند و بیانیه فعلی دادستانی ترکیه حاکی از مخالفت با این برگزاری این دادگاه در عربستان است. پیش از این نیز مقامات ترکیه پیگیری قضائی عاملان قتل خاشقجی را در محل قتل، یعنی استانبول خواستار شده بودند و در این راستا خواستار اعاده عاملان قتل توسط عربستان شده بودند، هرچند که مقامات سعودی با این درخواست آنکارا مخالفت کردند. جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی بود که اوایل پاییز امسال پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در شهر استانبول به قتل رسید، هرچند خبر رسمی قتل او ۲۲ روز بعد از سوی دادستانی عربستان مورد تائید قرار گرفت و مقامات سعودی این حادثه را به عوامل خودسر نسبت دادند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس‌، سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کشف یک جسد مجهول الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد. وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده وقوع قتل و هویت متوفی تایید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با بکارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند. سرهنگ عیدی اذعان کرد: متهم دستگیر شده در سخنانی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت: برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم. سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان و بیان کرد: با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رمان قتل اتسویا که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. به گزارش خبرنگار ایلنا، قتل اتسویا شرح تحول رابطۀ دو جوان عاشق‌پیشه از طبقات اجتماعی متفاوت است که برای وصال، چاره‌ای نمی‌بینند جز فرار از خانه پدری و پناه بردن به افرادی مشکوک! تانیزاکی در همان سال، اولین داستان کوتاه خود را با عنوان «خالکوبی» در نشریه‌ای منتشر کرد که به همراه دوستانش تأسیس کرده بود. این رمان که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. شینسوکه خام برای او طعمه آسانی است، اما کسی چه می‌داند عشق پرشور، فرد را به چه‌ کارهای جنون‌آمیزی وا می‌دارد؟ رمان «قتل اتسویا» در ۹۷ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰تومان از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بی‌اعتنایی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده به درخواست کنگره برای ارسال گزارشی درباره قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد ریاض در کنسولگری سعودی در استانبول، انتقاد شدید نمایندگان آمریکایی را درپی داشت. به نوشته وبگاه نشریه «واشنگتن تایمز» مک‌کول با انتقاد شدید از رژیم سعودی در این جنایت، گفت: «قتل جمال، وحشتناک بود. خاشقچی که زمانی از مشاوران ارشد دربار پادشاهی سعودی بود، از یک سال گذشته به دلیل انتقاد از سیاست‌های «محمد بن‌سلمان» ولی‌عهد سعودی مجبور شد عربستان را ترک کند. وی که از زمان ترک وطن ده‌ها مطلب انتقادی در مورد سیاست‌های بن‌سلمان منتشر کرده بود، مهر ماه امسال برای انجام امور مربوط به ازدواج مجبور به مراجعه به کنسولگری سعودی در استانبول شد. مقام‌های سعودی قتل خاشقچی را تایید کرده‌اند، اما تلاش می‌کنند بن‌سلمان را از اتهام مشارکت در طرح‌ریزی این قتل مبرا کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
ساعت ۰۱:۰۵ بامداد ۱۹ بهمن ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز مرد میانسالی در خانه‌اش خبر دادند. در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند فیروز- مقتول- از همسر اولش یک پسر دارد که همه اموالش را به‌نام او کرده است. عصر روز حادثه بهروز با پسر فیروز تماس گرفت و گفت: هر چه زنگ خانه پدر خوانده‌اش را می‌زند کسی در را باز نمی‌کند. اظهارات پسر مقتول و تناقض‌گویی‌های بهروز و مدارک به‌دست آمده حکایت از این داشت که وی در قتل فیروز نقش دارد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت پسرخوانده مقتول را صادر کرد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
الفالف2 هفته قبل
به گزارش ایسنا، سید جعفر ساداتی اظهارکرد: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام «مجتبی _ن» در ۱۴ بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل، انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. ساداتی اظهار کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
ساعت ۰۱:۰۵ بامداد ۱۹ بهمن ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز مرد میانسالی در خانه‌اش خبر دادند. در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند فیروز- مقتول- از همسر اولش یک پسر دارد که همه اموالش را به‌نام او کرده است. عصر روز حادثه بهروز با پسر فیروز تماس گرفت و گفت: هر چه زنگ خانه پدر خوانده‌اش را می‌زند کسی در را باز نمی‌کند. اظهارات پسر مقتول و تناقض‌گویی‌های بهروز و مدارک به‌دست آمده حکایت از این داشت که وی در قتل فیروز نقش دارد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت پسرخوانده مقتول را صادر کرد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
رکنارکنا3 هفته قبل
سرهنگ سید جعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام مجتبی-ن ۱۴ بهمن ماه امسال در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابل‌رود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. با اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم، قاتل به این جنایت هولناک اعتراف کرد. متهم به قتل انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد گفت: پیرمرد ۶۰ ساله‌ای که قصد آزار کودک یازده ساله‌ای را داشت به دلیل مقاومت کودک، منجر به قتل وی شد. به پیرمرد مظنون می‌شوند و بعد از دستگیری وی او به قتل کودک اعتراف می‌کند. بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد بیان کرد: آخر جاده سیمان قتل صورت گرفته و جنازه نیز در انتهای جاده نیشابور دفن شده بود. این قاتل تاکنون پرونده کودک‌آزاری در دادسرا نداشته ولی سابقه اخلاقی خوبی در محل نداشته است و مدام در اطراف بچه‌ها دیده می‌شده است. قاضی احمدی‌نژاد عنوان کرد: پیرمرد ۶۰ ساله دستگیر و پرونده در حال بررسی است و هنوز روز دادگاه اعلام نشده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به همین دلیل موضوع به پلیس ایران اطلاع داده شد و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بعد از انجام ردیابی‌های تخصصی توانستند متهم را در کارگاهی در جنوب تهران شناسایی و دستگیر کنند. متهم بعد از بازداشت به شعبه ۸ دادسرای جنایی منتقل شد و از سوی بازپرس رضوانی مورد پرس‌وجو قرار گرفت. او اتهام قتل را رد و ادعا کرد مرگ لطیف یک حادثه بوده است. متهم ادامه داد: من مدت ۱۵ سال است که مرتب به ایران رفت‌وآمد دارم. بازپرس رضوانی بعد از ثبت اظهارات متهم، پرونده او را به پلیس بین‌الملل فرستاد تا متهم به‌زودی به افغانستان منتقل شود.
مهرمهر1 ماه قبل
سرهنگ مجتبی مروتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بعدازظهر سه شنبه درگیری بین چهار جوان در آزادشهر منجر به قتل یکی از آن‌ها شد. وی افزود: این درگیری در خیابان ۲۰ متری شهید نوری آزادشهر اتفاق افتاد و مقتول با سلاح سرد به قتل رسید. مروتی گفت: ضارب اصلی این قتل در کمترین زمان ممکن شناسایی شده و به قتل اعتراف کرده است و بقیه عاملان درگیری هم فعلا در بازداشت هستند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
فرمانده انتظامی املش از شناسایی و دستگیری عاملان قتل مادر و دختر در روستای کهنه گوراب خبر داد. سرهنگ قاسم جانعلی پور، فرمانده انتظامی املش گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مادر و دختری در یک منزل مسکونی واقع در روستای کهنه گوراب این شهرستان، ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند. وی افزود: پس از حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه، جسد دو زن ۷۰ و ۳۱ ساله که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بودند، مشاهده شد. فرمانده انتظامی املش اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی صحنه قتل و انجام تحقیقات میدانی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: در بررسی فنی پلیس قاتلان پس از مواجهه با دلایل و مدارک موجود، به بزه انتسابی خود اعتراف کردند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
مرد سابقه‌ دار در نوشهر پس‌ از کشتن راننده یک وانت پیکان، جسدش را در داخل خودرواش به آتش کشید. روزنامه ایران: مرد سابقه‌ دار در نوشهر پس‌ از کشتن راننده یک وانت پیکان، جسدش را در داخل خودرواش به آتش کشید. راز این جنایت را مأموران آگاهی شهرستان نوشهر پس از پیدا شدن جسد سوخته راننده این خودرو وانت کشف کردند. هفته آخر بهمن امسال یکی از ساکنان شهرستان نوشهر هنگام گذر از منطقه جنگلی کشکسرا متوجه خودرو پیکان وانت شد که در میان شعله‌های آتش سوخته و در کنار جاده رها شده بود. این مرد در جریان بازجویی اعتراف کرد که مرد ضایعات فروش را به‌خاطر اختلاف شخصی به قتل رسانده و سپس جسدش را به آتش کشیده است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گفته مقام‌های آمریکایی، ادامه نفوذ القحطانی نشانه آن است که سعودی‌ها پاسخ کافی به مساله قتل خاشقچی نداده‌اند. آمریکا گفته که القحطانی و چند سعودی دیگر در قتل خاشقچی دست داشتند و آنها را تحریم کرده است. آمریکا همچنین اعلام کرده خواهان آن است که بن سلمان بخشی از مسئولیت خود در قتل خاشقچی را بپذیرد. دو مقام سعودی به وال استریت ژورنال گفته‌اند پنج نفر از کسانی که در ارتباط با قتل خاشقچی متهم شده‌اند با مجازات اعدام روبرو هستند. آمریکایی‌ها به عربستان گفته‌اند که روند قانونی مربوط به محاکمه عاملان قتل خاشقچی به کندی پیش می‌رود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
متهم ۲۸ ساله‌ای در کانادا به اتهام آزارجنسی و قتل دو دختر ۸ ساله به ۲۵ سال زندان محکوم شد. زن جوانی در کانادا به اتهام آدم ربایی، آزارجنسی و قتل زندانی شد. طبق گزارش پلیس، تری لاین ۲۸ ساله دو دختر دانش آموز را پس از آدم ربایی و تجاوز با ضربه چکش هر دو را با همان چکش به قتل رساند. از چگونگی دستگیری متهم اطلاعاتی منتشر نشده اما متهم پس از دستگیری و تکمیل پرونده به دادگاه کانادا منتقل شد. طبق نظر هیئت منصفه، تری لاین به اتهام آدم ربایی، تجاوزو قتل به ۲۵ سالزندان محکوم شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گفته مقام‌های آمریکایی، ادامه نفوذ القحطانی نشانه آن است که سعودی‌ها پاسخ کافی به مساله قتل خاشقچی نداده‌اند. آمریکا گفته که القحطانی و چند سعودی دیگر در قتل خاشقچی دست داشتند و آنها را تحریم کرده است. آمریکا همچنین اعلام کرده خواهان آن است که بن سلمان بخشی از مسئولیت خود در قتل خاشقچی را بپذیرد. دو مقام سعودی به وال استریت ژورنال گفته‌اند پنج نفر از کسانی که در ارتباط با قتل خاشقچی متهم شده‌اند با مجازات اعدام روبرو هستند. آمریکایی‌ها به عربستان گفته‌اند که روند قانونی مربوط به محاکمه عاملان قتل خاشقچی به کندی پیش می‌رود.

عکس/ زن مظنون در قتل کیم جونگ نام آزاد شد

16+
انتخابانتخاب1 هفته قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جوان، یازدهم تیرماه امسال بود که وحید مرادی، شرور معروف تهران در جریان درگیری با همبندی‌هایش در زندان رجایی‌شهر کرج با اصابت پنج ضربه چاقو به قتل رسید. وحید در آن مهمانی پس از خوردن مشروب دوستش را با ضربات چاقو به قتل رساند. سعید در پلیس آگاهی با انکار قتل وحید در شرح ماجرا گفت: «وحید به خودش لقب عقاب ایران داده بود و در زندان نوچه‌هایش را اجیر می‌کرد تا به زندانیان حمله کنند. او نیز قتل وحید را انکار کرد و گفت: «وحید برای همه کری می‌خواند و می‌گفت: کفتر‌ها باید پایین و شیر‌ها بالا بنشینند. به این ترتیب متهمان در آن شعبه به زودی پای میز محاکمه قرار خواهند گرفت.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
در قتل عام خیابان طالقانی تبریز مرد عتیقه فروش و همسرش کشته شدند. این جنایت صبح امروز رخ داده و پلیس به دنبال کشف راز این ماجرا است. در این جنایت یک مغازه دار که به کار فروش لوازم قدیمی و عتیقه جات در خیابان طالقانی تبریز مشغول بود، به همراه همسرش به قتل رسیده است. یکی از همسایه‌های خانه این مرد گفته است که این جنایت شبانه بوده و پلیس جنایی تبریز در تعقیب عامل و یا عاملان این جنایت فجیع هستند. هنوز جزییات دقیقی از این جنایت از سوی مقامات قضایی و پلیسی اعلام نشده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، فرمانده انتظامی نهاوند گفت: جوان ۲۷ ساله که جهت ملاقات یکی از بستگانش به بیمارستان رفته بود، در اورژانس بیمارستان به قتل رسید، ۵ نفر در این خصوص دستگیر شدند. سرهنگ احمد ساکی، رئیس پلیس این شهرستان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۱۳/۲۰ دقیقه ظهر یکشنبه جوان ۲۷ ساله که به همراه تعداد دیگری از بستگانش جهت ملاقات از مصدوم درگیری صبح یکی از روستا‌های این شهر، در بیمارستان علیمردانیان نهاوند حضور یافته بود، در درگیری که در اورژانس بیمارستان رخ داد، با چاقوی تنی چند از طرفین دعوی به قتل رسید. ۵ نفر از عاملان این حادثه طی ساعتی پس از این واقعه، در عملیات ویژه، توسط پلیس آگاهی دستگیر شدند که ۲ نفر از آن‌ها در قتل این جوان، عامل اصلی بودند. ۵ نفر از این افراد پس از ورود به داخل اتاق فرد مصدوم، شروع به بگو مگو بین همدیگر می‌کنند که پس از کشاندن جوان ۲۷ ساله به اورژانس بیمارستان، درگیری لفظی به درگیری فیزیکی منجر می‌شود که در این بین جوان مورد اشاره توسط ۲ نفر از این افراد به قتل می‌رسد. هم اکنون و با دستور بازپرس ویژه قتل، متهمین روانه زندان شدند و جسد مقتول نیز جهت تشخیص و اعلام علت اصلی مرگ، تحویل پزشکی قانونی شده است.

به انتهای لیست رسیدید