اخبار قتل - آخرین و مهم ترین اخبار قتل از خبرگزاری‌های ایران | خبری

قتل

ایسناایسنا17 دقیقه قبل
ابومرزوق اشاره کرد که با بوگدانوف در مورد اقداماتی که روسیه به عنوان یک قدرت بزرگ برای توقف یکه تازی‌های آمریکا در منطقه می‌تواند، انجام دهد، گفت‌وگو کرده است. موسی ابومرزوق تاکید کرد که روسیه نقش مهم و پررنگی در رها شدن از فشارهای کشورهای عربی دارد و کم رنگ شدن این نقش، موجب یکه‌تازی آمریکا در منطقه و ایجاد بحران‌های بی‌پایان شده است. هیئتی بلندپایه از جنبش حماس به ریاست موسی ابومرزوق از دو روز پیش به دعوت وزارت امور خارجه روسیه راهی مسکو شد. هیئت حماس در این سفر با شماری از مقامات روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد. وی همچنین بر ضرورت اولویت دادن به وحدت ملی فلسطین تاکید کرد و گفت روسیه آماده است تا به فلسطینیان برای تحقق این امر کمک کند، زیرا وحدت ملی فلسطینیان گامی اساسی در راستای تحقق خواسته‌های مشروع ملت فلسطین است.
نامه‌نیورنامه‌نیور18 دقیقه قبل
به نظرم با توجه به تجربه و تخصصی که آقای گودرزی دارند، گفته‌های‌شان قابل تعمق است. از طرفی تفاوت مدافعات ظاهرا آقای دکتر نجفی با مدافعات آقای گودرزی نشان می‌دهد آقای گودرزی از جلسه اول تا جلسه امروز ملاقاتی با آقای نجفی نداشته است که اگر ملاقاتی می‌داشت قطعا آن نواقص و سوالاتی که در پرونده هست را با آقای نجفی در میان می‌گذاشت. اما تفاوت مدافعات آقای نجفی با آقای گودرزی در چیست و کدام‌ها را باید مقرون به واقع بدانیم؟ اقرار در امور کیفری قابل انکار است. در این پرونده اقاریر آقای نجفی با توجه به مدافعات آقای گودرزی با واقعیات پرونده همخوانی و همسویی ندارد و مقرون به واقع نیست. اما آقای گودرزی بیان کردند که در صحنه جرم جای شلیک ۹ گلوله دیده می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز29 دقیقه قبل
قاضی به شوخی به نجفی گفت: حالا به سمت ما شلیک نکنی آقای دکتر! کسانی که در سالن بودند به این مزاح خندیند. لبخند نجفی در این عکس به خاطر این شوخی بود. ‏در جلسه دیروز دادگاه محمدعلی نجفی به اتهام قتل میترا استاد، وقتی قاضی از نجفی خواست از میان سه اسلحه، سلاحی که با آن شلیک کرده را بردارد، نجفی سلاح را شناسایی کرد و قاضی به شوخی به او گفت: حالا به سمت ما شلیک نکنی آقای دکتر! لبخند نجفی در این عکس به خاطر این شوخی بود.
فارسفارس38 دقیقه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی به نقل از یک منبع کرد گفت که یک گروه مسلح جدید کرد در کردستان عراق ممکن است پشت حمله اربیل به دیپلمات‌های ترکیه باشد. وزارت امور خارجه ترکیه روز چهارشنبه اعلام کرد که یکی از کارکنان کنسولگری ترکیه هنگامی که خارج از ساختمان کنسولگری در اربیل بوده است هدف یک حمله مسلحانه قرار گرفته که این حمله منجر به مرگ وی شد. به گفته یکی دیگر از منابع امنیتی کرد به القدس العربی، این گروه ارتباط‌هایی با پ‌ک‌ک، دارد و از کردهای عراق است که در پایان ماه گذشته در پاسخ به کشتار دو فرمانده پ‌ک‌ک توسط ترکیه تشکیل شده است. شاهدان عینی در اربیل گزارش دادند که مهاجمان وارد رستورانی در مجاورت دفتر مرکزی کنسولگری ترکیه شده‌اند که در آن اعضای این کنسولگری مشغول خوردن غذا بودند و با تیراندازی به سمت دیپلمات‌های ترکیه، معاون کنسول را کشتند. به نوشته القدس العربی، به نظر می‌رسد پ‌ک‌ک می‌خواهد با استفاده از این گروه تازه‌تأسیس، از انجام عملیات مستقیم در داخل منطقه کردستان اجتناب کند.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، مساله فروش تسلیحات نظامی آمریکا به عربستان به یک منازعه و جدال بزرگ بین کنگره و دونالد ترامپ تبدیل شده است. مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه ۳ قطعنامه را برای جلوگیری از فروش تسلیحات به عربستان سعودی تصویب کرده است. قرار است تدابیر جدید مصوب کنگره به زودی برای تایید نهایی برای ترامپ ارسال شود ولی پیش بینی می‌شود ترامپ برای سومین بار این قطعنامه‌ها را رد کند. ولی ادامه جدال و جنجال بر سر فروش تسلیحات به عربستان نشانگر اختلافات عمیق بین کنگره و کاخ سفید است. الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در این باره ادعا کرد: ما از شرکای خود در منطقه خلیج فارس حمایت کرده‌ایم.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
«هویت» حاتمی‌کیا روی آنتن شبکه یکفیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، پنج‌شنبه بیست و هفتم تیرماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. «شجاعت» به آخر هفته تلویزیون می‌آیدفیلم سینمایی «شجاعت» به کارگردانی جیانفرانکو آلبانو، جمعه بیست و هشتم تیرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. «مگ» روی آنتن تلویزیونفیلم سینمایی «مگ» به کارگردانی جان تارتلتاب، جمعه بیست و هشتم تیرماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. تا آن که … «هامون» با بازی خسرو شکیبایی و بیتا فرهیفیلم سینمایی «هامون» به کارگردانی داریوش مهرجویی، پنج‌شنبه بیست و هفتم تیرماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. او در حالتی پریشان، خود را به امواج دریا می‌سپارد، اما …بیتا فرهی و خسرو شکیبایی در فیلم سینمایی «هامون» نقش‌آفرینی کرده‌اند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

ماجراهای دلهره آور و ترسناک از جن‌زده‌های واقعی + تصاویر

6+
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ساعت قبل
ایلناایلنا1 ساعت قبل
رئیس فراکسیون حقوق شهروندی گفت: نه تنها مادر علیرضا شیرمحمدعلی بلکه هر فرد دیگری مانند خانواده‌های فعالان محیط زیست نسبت به هرموضوعی که معترض هستند می‌توانند به خانه ملت بیایند. رئیس فراکسیون حقوق شهروندی ادامه داد: شما تصور کنید صبح فردا قرار است مجرمی اعدام شود قانون این است که سازمان زندان‌ها حافظ جان وی باشد. ما بر این باور هستیم تمامی آحاد ملت چه قانون‌پذیر و چه قانون‌گریز همه از حقوق شهروندی برخوردار هستند. حسین‌زاده ادامه داد: اراده یک قوه خالی از ایراد نیست، شاید خیلی از عملکردهای مجلس زیر سوال باشد، شاید ضعف‌هایی در آئین‌نامه داخلی و سایر مسائل دیگر وجود داشته باشد قوه قضائیه هم می‌تواند پیشنهادات خود را ارائه کند. رئیس فراکسیون حقوق شهروندی تاکید کرد: ‌ درخواست ما از قوه قضائیه این است که پیشنهادات ما را در راستای فراخوان خودش ببیند و آن‌ها دخالت تلقی نکند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
این مقام‌های نظامی آمریکا تصریح کرد، حدود ۵۰۰ سرباز آمریکایی به پایگاه هوایی «شاهزاده سلطان» واقع در شرق ریاض اعزام خواهند شد. دولت ترامپ در ماه ژوئن گذشته اعلام کرد که با توجه به وضعیت تنش با ایران، یک‌هزار نظامی دیگر آمریکا را به خاورمیانه اعزام خواهد کرد. مسئولان پنتاگون اعلام کردند، نیروهایی که به عربستان سعودی اعزام می‌شوند بخشی از این برنامه تقویت نظامی در منطقه است. پنتاگون از اظهارنظر درباره استقرار یگان‌هایی از ارتش آمریکا در عربستان سعودی خودداری کرده است. عربستان سعودی نیز ورود نیروهای ارتش آمریکا به این کشور پادشاهی را اعلام نکرده است.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
گفت‌وگوی وزیر خارجه آمریکا با همتای بحرینی خود درباره امنیت دریایی، ارسال رزم‌ناو «اچ‌ام‌اس کنت» به خلیج فارس و پیشنهاد سناتور ایالت کنتاکی برای میانجی‌گری میان ایران و آمریکا از جمله مهم‌ترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است. - وزیر خارجه روسیه و همتای آمریکایی‌اش ممکن است در حاشیه نشست آسه‌آن با یکدیگر دیدار کنند. - سناتور ایالت کنتاکی پیشنهاد داده تا به‌عنوان فرستاده دیپلماتیک این کشور با وزیر خارجه ایران دیدار و گفت‌وگو کند. - وزیر خارجه آمریکا با همتای بحرینی خود درباره امنیت دریایی و پرونده ایران در پی تشدید تنش‌ها در منطقه خلیج‌فارس، گفت‌وگو کرد. - وزیر خارجه روسیه با اشاره به وضعیت نگران‌کننده در منطقه خلیج‌فارس، اظهار داشت هرگونه «اقدام تحریک‌آمیز» در این منطقه منجر به درگیری می‌شود.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
قانونگذاران آمریکائی روز گذشته- چهارشنبه- با طرح توقف معاملات تسلیحاتی به ارزش هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار با عربستان سعودی و دیگر متحدان واشنگتن موافقت کردند. به گزارش ایلنا به نقل از رأی الیوم، ‌ مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته -چهارشنبه- طرح توقف معاملات تسلیحاتی با ریاض و دیگر متحدان واشنگتن را تصویب کرد. مخالفان معتقدند که این معاملات تسلیحاتی جنگ ویرانگر یمن را که عربستان با حمایت آمریکا به راه انداخته است، متشنج ‌تر می‌کند. «الیوت انگل»، رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا در این‌باره گفت: «هنگامی که وقایع یمن را نگاه می‌کنیم، ‌ اتخاذ موضعی از جانب آمریکا در این زمینه بسیار مهم جلوه می‌کند». «مایکل مک کول» جمهوری‌خواه بلندپایه کمیته خارجی مجلس نمایندگان از این تصمیم‌ها انتقاد کرده و آنها را به دلیل افزایش نفوذ ایران بسیار خطرناک توصیف کرده است.
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به ادعای مطرح‌شده در دادگاه قتل میترا استاد مبنی بر اینکه کمیسیون پزشکی محمدعلی نجفی شب تشکیل شده است، با ارائه توضیحاتی گفت: اظهار نظر کمیسیون پزشکی قانونی بر اساس درخواست مرجع قضایی در ساعت اداری انجام شده است. قادی پاشا مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به ادعای مطرح شده در مورد زمان تشکیل کمیسیون پزشکی اظهار کرد: اظهار نظر پزشکی قانونی بنا بر در خواست مرجع قضایی انجام و در مواردی که لازم باشد شخص معرفی شده به پزشکی قانونی از لحاظ روحی، جسمی، بررسی مواد مخدر، روانگردان و دارو‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. تا مشخص شود فرد تحت تاثیر عوارض دارو و در زمینه اختلال روحی و روانی جرمی را انجام داده است یا خیر؟ وی افزود: این امر نیز کاملا علمی و در فرآیند بررسی پرونده و در جهت احقاق حق انجام می‌شود. مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران در ادامه عنوان کرد: کمیسیون آقای نجفی نیز بنا بر درخواست مرجع قضایی و در ساعت اداری و با استفاده از کارشناسان متخصص روانپزشکی و پزشکی قانونی انجام شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
این مقام‌های نظامی آمریکا تصریح کرد، حدود ۵۰۰ سرباز آمریکایی به پایگاه هوایی «شاهزاده سلطان» واقع در شرق ریاض اعزام خواهند شد. دولت ترامپ در ماه ژوئن گذشته اعلام کرد که با توجه به وضعیت تنش با ایران، یک‌هزار نظامی دیگر آمریکا را به خاورمیانه اعزام خواهد کرد. مسئولان پنتاگون اعلام کردند، نیروهایی که به عربستان سعودی اعزام می‌شوند بخشی از این برنامه تقویت نظامی در منطقه است. پنتاگون از اظهارنظر درباره استقرار یگان‌هایی از ارتش آمریکا در عربستان سعودی خودداری کرده است. عربستان سعودی نیز ورود نیروهای ارتش آمریکا به این کشور پادشاهی را اعلام نکرده است.
ایمناایمنا2 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، سایه ابهامات بر سر دادگاه رسیدگی به پرونده قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران سنگینی می‌کند. چنان که برخی از حقوقدانان از ابتدا هشدار دادند که نباید رسیدگی به پرونده تحت تاثیر فضای سیاست زده و تسویه حساب‌های جناحی قرار گیرد. فعالان و نخبگان سیاسی این جریان هنوز به یک اجماع و جمع‌بندی کلی در رابطه با انتخابات اسفندماه نرسیده‌اند. در این روز، شاخص ارزی تا نزدیکی مرز ۱۱ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد که از اواسط دی ۹۷ سابقه نداشت. تصمیم غیرمنتظره آقای روحانی بلافاصله با اعتراض فراوان و گسترده‌ای در فضای مجازی و محافل سیاسی و اجتماعی روبرو شد.
جام نیوزجام نیوز3 ساعت قبل
در واقعیت امپراطوری بریتانیا نه تنها دشمن دزدان دریایی نیست بلکه آشکارا با آن‌ها علیه دشمنان خود همپیمان می‌شود. *وقتی که دزدان دریایی خرج ملکه الیزابت را می‌دادنددر زمان به قدرت رسیدن ملکه الیزابت جمعیت انگلستان تنها حدود دو میلیون نفر بود. ملکه الیزابت در این سفر یک هزار پوند سرمایه گذاری کرد که معادل یک سوم کل سرمایه این محموله بود. نیروی دریایی اسپانیا هرگز پس از این شکست نتوانست کمر راست کند و عملا تسلط بر دریاهای جهان را به انگلستان سپرد. *عظمتی که مدیون دزدان دریایی بوداین تاریخچه کوتاه به خوبی نشان می‌دهد که مهم‌ترین دوره استعماری بریتانیا و تلاش برای انباشت سرمایه نتیجه همکاری مستقیم ملکه الیزابت با دزدان دریایی بوده است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
دو مقام وزارت دفاع آمریکا اعلام کردند پیش بینی می‌شود ۵۰۰ نیروی تفنگدار در پایگاه هوایی شاهزاده سلطان در صحرای شرقی ریاض مستقر شوند. این اقدامات آمریکا در شرایطی صورت می‌گیرد که روابط عربستان سعودی و آمریکا در بحبوحه بحث‌های کنگره بر سر نحوه برخورد دولت با ماجرای قتل جمال خاشقجی در وضعیت به شدت حساسی قرار دارد. با این همه دولت ترامپ اعلام کرده به تلاش برای محافظت از عربستان در برابر ایران متعهد است. ماه گذشته دولت آمریکا از اعزام حدود هزار نظامی اضافی به خاورمیانه خبر داد ولی مشخص نکرد این نیروها قرار است به چه کشورهایی اعزام شوند. نظامیانی که به عربستان اعزام می‌شوند بخشی از این نیروها خواهند بود.
الفالف3 ساعت قبل
دادگاهی در آمریکا «خواکین گوزمان» ملقب به «ال چاپو» قاچاقچی مواد مخدر را به حبس ابد به علاوه ۳۰ سال زندان و پرداخت ۱۲٫۶ میلیارد دلار جریمه محکوم کرد. انتظار می‌رود که ال چاپو ۶۲ ساله دوران محکومیتش را در امنیتی‌ترین زندان فدرال آمریکای در شهر «فلورانس» ایالات کلرادو سپری کند. ال چاپو که تاکنون دو بار از زندان در مکزیک فرار کرده است، سال ۲۰۱۶ در مکزیک دستگیر و سال بعد به آمریکا مسترد شد. ال چاپو در زبان اسپانیایی به معنای کوتوله است. سینالوا علاوه بر تجارت مواد مخدری مانند کوکائین و ماری‌جوآنا، در تولید و فروش مواد مخدر صنعتی نیز دست دارد.
ایران‌جیبایران‌جیب3 ساعت قبل
قاضی محمد کشکولی از وکلای اولیای دم خواست تا در صورت ارائه مطلب، در جایگاه حاضر شوند. دفاعیات متهمنجفی در ادامه جلسه با اجازه قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران برای ارائه دفاعیات در جایگاه قرار گرفت. آن روز نیز به قم رفتم تا حلالیت طلبیده و سپس تصمیم بگیرم. متهم پرونده قتل میترا استاد افزود: سپس از قم به تهران آمدم در ترمینال با یک خودرو راهی آگاهی شاهپور شدم. کارشناس اسلحه می‌گوید ۴ گلوله از ۵ گلوله به خانم استاد اصابت نکرده و یک گلوله به وی خورده. پس از پایان جلسه محاکمه، قاضی کشکولی گفت: سومین جلسه محاکمه دوشنبه هفته آینده ۳۱ تیرماه در دادگاه کیفری یک تهران برگزار خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری3 ساعت قبل
روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: محمدعلی نجفی برخی ادعاهای توأم با اتهام و افترا علیه همسر مقتولش را پس گرفت. او دیروز در دادگاه قتل همسرش میترا استاد گفت که نگفته مقتول مهدورالدم است. یادآور می‌شود در بخشی از کیفرخواست ارائه شده به دادگاه در جلسه اول، بخش‌هایی از دست‌نوشته‌های محمدعلی نجفی، خوانده شد. آنها در همین مسیر، توهین و اتهاماتی شرم‌آور را نثار همسر مقتول نجفی کردند. اکنون با رد ادعای مهدورالدم بودن مقتول و پرستو نمایی وی، توجیه جنایت انجام شده برای سیاست‌بازان و رسانه‌های زنجیره‌ای به مراتب دشوارتر شده است.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
(خبرگزاری صدا و سیما) //رئیس دفتر رئیس جمهور ایران اعلام کرد: توان دفاعی ایران از جمله برنامه موشکی این کشور، غیر قابل مذاکره است. (خبرگزاری شین هوا) ­//سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله تروریستی به اعضای سرکنسولگری ترکیه در اربیل عراق را محکوم کرد. (خبرگزاری صدا و سیما) روسیه//سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: مسکو ایجاد محدودیت برای رفت و آمد وزیر خارجه ایران در جریان سفر به نیویورک را، اقدامی منفی می‌داند. (شبکه تلویزیونی رویترز) ­//سفارت انگلیس در تهران در فضای مجازی نوشت: سطح نیروهای ما در خلیج فارس افرایش نمی‌یابد. (خبرگزاری صدا و سیما) //­استفان بارکلی وزیر برگزیت انگلیس گفت: احتمال اینکه در پایان ماه اکتبر، انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شود ضعیف است.
فردا نیوزفردا نیوز4 ساعت قبل
فرانگر: محمد علی نجفی در دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در خصوص سابقه خودکشی خودش به قاضی کشکولی گفت: آبان سال ۹۷ به خاطر اختلافاتی که با میترا استاد داشتم و، چون فکر می‌کردم راه به خطا رفته می‌خواستم جدا شوم، اما میترا قبول نمی‌کرد به همین خاطر تصمیم به خودکشی گرفتم و بعد از آن وقتی زنده ماندم چند نفر درباره حکم شرعی اقدام به خودکشی صحبت کردند که همانجا از کارم پشیمان شدم و در صحنه قتل هم به خاطر همین حکم شرعی خودکشی نکردم. وی افزود: به یکی از هتل‌های تهران رفتم و قرص خوردم و، چون نمی‌خواستم کسی متوجه مرگ من شود در اتاق هتل تصمیم گرفتم پس از خوردن قرص، رگ دستم را بزنم که با توجه به زیاد بودن تعداد قرص‌ها بیهوش شدم و دیگر نتوانستم رگ دستم را بزنم.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
به نظرم با توجه به تجربه و تخصصی که آقای گودرزی دارند، گفته‌های‌شان قابل تعمق است. اما تفاوت مدافعات آقای نجفی با آقای گودرزی در چیست و کدام‌ها را باید مقرون به واقع بدانیم؟ اقرار در امور کیفری قابل انکار است. نه کارشناس اسلحه این مساله را کتمان کرد و نه رییس دادگاه گفت که آقای گودرزی شما دارید ابهام ایجاد می‌کنید. ابهام دیگر در شناسنامه اسلحه است که با تفاوتی که دارند احتمال وجود دو اسلحه را در صحنه جرم پررنگ می‌کند. به نظر دادگاه هم این ابهام‌ها را پذیرفته است و این مساله را می‌توان از سوال‌های مطرح شده استنباط کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
به نظرم با توجه به تجربه و تخصصی که آقای گودرزی دارند، گفته‌های‌شان قابل تعمق است. از طرفی تفاوت مدافعات ظاهرا آقای دکتر نجفی با مدافعات آقای گودرزی نشان می‌دهد آقای گودرزی از جلسه اول تا جلسه امروز ملاقاتی با آقای نجفی نداشته است که اگر ملاقاتی می‌داشت قطعا آن نواقص و سوالاتی که در پرونده هست را با آقای نجفی در میان می‌گذاشت. اما تفاوت مدافعات آقای نجفی با آقای گودرزی در چیست و کدام‌ها را باید مقرون به واقع بدانیم؟ اقرار در امور کیفری قابل انکار است. در این پرونده اقاریر آقای نجفی با توجه به مدافعات آقای گودرزی با واقعیات پرونده همخوانی و همسویی ندارد و مقرون به واقع نیست. اما آقای گودرزی بیان کردند که در صحنه جرم جای شلیک ۹ گلوله دیده می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ آزار، سرکوب، شکنجه و اعدام شیعیان در عربستان در سایه سکوت مجامع بین‎المللی به رویه‌ای معمول تبدیل شده و رفته رفته افزایش می‌یابد. آزار، سرکوب، شکنجه و اعدام شیعیان در عربستان در سایه سکوت مجامع بین‎المللی به رویه‌ای معمول تبدیل شده و رفته رفته افزایش می‌یابد. شیعیان عربستان که بخش قابل توجهی از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند، از تبعیض سازمان یافته و سرکوب گسترده پادشاهی سعودی رنج می‌برند. با تشدید اعتراض‌های ضد دولتی، پادشاهی عربستان اقدام به سرکوب گسترده شیعیان و استفاده گسترده از ادوات جنگی علیه آنان کرد. شیعیان عربستان به شکلی نظام‌مند از خدمت در مشاغل عمومی و دولتی محروم هستند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
صداوسیما: دو مقام وزارت دفاع آمریکا پیش بینی کردند ۵۰۰ نیروی تفنگدار در پایگاهی هوایی در صحرای شرقی ریاض مستقر شوند. به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی ­سی ان ان، دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با آماده سازی مقدمات برای اعزام صدها نیروی تفنگدار به عربستان سعودی در بحبوحه تنش‌ها با ایران، روابط نظامی جنجال برانگیز خود را با ریاض تقویت می‌کند. دو مقام وزارت دفاع آمریکا اعلام کردند پیش بینی می‌شود ۵۰۰ نیروی تفنگدار در پایگاه هوایی شاهزاده سلطان در صحرای شرقی ریاض مستقر شوند. ماه گذشته دولت آمریکا از اعزام حدود هزار نظامی اضافی به خاورمیانه خبر داد ولی مشخص نکرد این نیروها قرار است به چه کشورهایی اعزام شوند. نظامیانی که به عربستان اعزام می‌شوند بخشی از این نیروها خواهند بود.
فارسفارس9 ساعت قبل
وزیر خارجه آمریکا حمله به دیپلمات‌های ترکیه در کردستان عراق که به قتل چهار نفر از آن‌ها منجر شد را محکوم کرد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس‌، وزیر خارجه آمریکا شامگاه چهارشنبه به وقت تهران حمله به دیپلمات‌های ترکیه‌ای در کردستان عراق را که به مرگ چهار نفر از آن‌ها منجر شد محکوم کرد. (جزئیات بیشتر) به نوشته وبگاه «ای ایچ ای» «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا در زمینه قتل دیپلمات ترکیه‌‌ای با محکومیت این عمل گفت، آمریکا حمله فجیع به دیپلمات‌های ترکیه‌ای در اربیل را محکوم می‌کند. وزیر خارجه آمریکا در ادامه اظهار داشت که چنین کاری هیچ توجیهی ندارد. در بیانیه سفارتخانه آمریکا در راستای محکومیت قتل معاون کنسولگری ترکیه و سه دیپلمات دیگر این کشور ‌آمده است: «هیات دیپلماتیک آمریکا در بغداد این حادثه را محکوم می‌کند و به هیات دیپلماتیک ترکیه تسلیت می‌گوید.

به انتهای لیست رسیدید