اخبار قتل - آخرین و مهم ترین اخبار قتل از خبرگزاری‌های ایران | خبری

قتل

افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشساعت یک ظهر چهارشنبه ۲۱ فروردین مأموران زندان قزل حصار در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل زن جوانی به دست شوهر زندانی‌اش خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر بازپرس جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی زندان قزل حصار شدند. به چه جرمی به زندان افتادی؟ ۵ سال قبل به جرم حمل یک و نیم کیلو هروئین به اعدام محکوم شدم. البته سال ۸۵ هم به اتهام حمل مواد بازداشت شدم اما بعد از ۸ ماه حبس آزاد شدم. من به خاطر او به زندان افتادم و روزهای سختی بر من گذشت ولی همسرم اصلا این موضوع را درک نمی‌کرد. از کی تصمیم به قتل همسرت گرفتی؟ یک هفته‌ای می‌شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: عاملان قتل یک زن دیالیزی در بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند. وی بیان داشت: در نهایت با هماهنگی قضایی، تیم مبارزه با قتل پلیس آگاهی به آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت در پوشش‌های مختلف، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. این مسوول اظهارداشت: متهم ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد اما با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، پرده از راز جنایت برداشته شد و به قتل این زن اعتراف کرد. وی اضافه کرد: همدست متهم به نام «م. ع» نیز در عملیاتی دیگر در یک منزل ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر شد که نامبرده هم به صراحت در مشارکت به قتل مقتوله اعتراف کرد. کرمی اضافه کرد: مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، مهرماه سال ۹۶ انتشار تصاویری از قتل صادق برمکی جوان ۱۹ ساله مهابادی در شبکه‌های اجتماعی بازخورد گسترده‌ای داشت که با ورود قاطع و سریع قوه قضاییه مظنونان این قتل بازداشت و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفتند. به گفته وی پس از وصول گزارش، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای مهاباد تشکیل و بازپرس دستور تعیین هویت و تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی را صادر کرد. پس از وصول گزارش، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای مهاباد تشکیل و بازپرس دستور تعیین هویت و تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی را صادر کرد. مصطفی حبیبی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی نیز با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل صادق برمکی ۴ دی ماه ۹۶ گفت: نظر پزشکی قانونی درباره این پرونده واصل و قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شده است. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی با بیان اینکه پرونده به دادگاه ارسال شد، گفت: براساس نظر پزشکی قانونی علت فوت سوختن و آتش زدن بوده است.
فارسفارس3 ماه قبل
مدیر رسانه‌ای ریاست‌جمهوری ترکیه با نگران‌کننده خواندن عدم شفافیت ریاض در پرونده قتل خاشقچی، گفت یافته‌های ترکیه با یافته‌های تحقیقات بین‌المللی همخوانی دارد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، با گذشت ۱۳۰ روز از قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد ریاض در کنسولگری سعودی در استانبول و پیدا نشدن جسد وی، مقامات ترکیه خواستار استرداد عاملان قتل از عربستان سعودی هستند. «فخرالدین آلتون» مدیر رسانه‌ای ریاست جمهوری ترکیه روز جمعه با تکرار سوالات از ریاض درباره مکان جسد خاشقچی و آمر اصلی این قتل، گفت: «عدم شفافیت مقامات سعودی در تحقیقات از قتل خاشقچی، بسیار نگران‌کننده و برای اعتبار آنها خسارت‌بار است». جسد (خاشقچی) کجاست؟ چه کسی دستور این قتل را داد؟ آیا یک هماهنگ‌کننده محلی وجود داشت؟ جهانیان نظاره‌گر هستند». مقام‌های سعودی قتل خاشقچی را تایید کرده‌اند، اما تلاش می‌کنند بن‌سلمان را از اتهام مشارکت در طرح‌ریزی این قتل مبرا کنند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف قتل پسربچه ۱۰ ساله بابلی و دستگیری پدرش به اتهام قتل خبر داد. به گزارش ایسنا مازندران، سید جعفر ساداتی اظهارکرد: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام «مجتبی _ن» در ۱۴ بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل، انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. ساداتی اظهار کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: پسربچه ۱۰ ساله بابلی قربانی کینه توزی پدر شد. سرهنگ سید جعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف قتل پسربچه ۱۰ ساله بابلی و دستگیری پدرش به اتهام قتل خبر داد وگفت: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام مجتبی _ ن ۱۴ بهمن ماه امسال در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. سرپرست پلیس آگاهی مازندران با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهیاستان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. سرهنگ ساداتی گفت: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: عاملان قتل یک زن دیالیزی در بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند. وی بیان داشت: در نهایت با هماهنگی قضایی، تیم مبارزه با قتل پلیس آگاهی به آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت در پوشش‌های مختلف، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. این مسوول اظهارداشت: متهم ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد اما با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، پرده از راز جنایت برداشته شد و به قتل این زن اعتراف کرد. وی اضافه کرد: همدست متهم به نام «م. ع» نیز در عملیاتی دیگر در یک منزل ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر شد که نامبرده هم به صراحت در مشارکت به قتل مقتوله اعتراف کرد. کرمی اضافه کرد: مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
پسر آرایشگر که به اتهام قتل یک ایرانی در کانادا از سوی پلیس اینترپل تحت تعقیب بود، ۵ ماه پس از جنایت در ایران بازداشت شد. چندی پیش گزارشی در رابطه با قتل یک پسر ایرانی در کشور کانادا به بازپرس دادسرای جنایی پایتخت اعلام شد. ردپای پسر ایرانیبه دنبال این جنایت، پلیس کشور کانادا وارد عمل شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل این جنایت آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته توسط پلیس جنایی کانادا، مشخص شد عامل این جنایت یک ایرانی است که دو روز بعد از قتل به ایران بازگشته است. پلیس کانادا گفته قتل با چاقو بوده ولی من با مشت او را زدم.
الفالف3 روز قبل
گروه حوادث الف، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹ ۳۹۸۰۲۲۷۱۰۴به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ فرج رستمی فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: در پی درگیری منجر به قتل در ساعت پایانی روز سه شنبه هفته گذشته در یکی از محلات شهر، دستورات ویژه جهت شناسایی و دستگیری عاملان قتل به ماموران پلیس آگاهی ابلاغ شد. وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول توسط فردی ناشناس با اسلحه به قتل رسیده است، تصریح کرد: علیرغم اینکه قاتل تمامی سرنخ‌ها را از بین برده و ردی از خود بر جا نگذاشته بود، کارآگاهان پلیس با بکارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم به فردی مظنون و ظرف ۴۸ ساعت پس از وقوع قتل با دستور قضایی در عملیاتی کاملا غافلگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ رستمی به شناسایی شاهدان عینی و مطلعین ماجرا نیز اشاره کرد و افزود: با تحقیقات فنی انجام شده و مواجهه متهم با ادله پلیس، وی یک هفته پس از وقوع قتل پرده از جنایت خود با انگیزه اختلاف شخصی با مقتول برداشت. فرمانده انتظامی فسا بیان کرد: سلاح متهم در مخفیگاهش کشف و وی با پرونده متشکله روانه دادسرا شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
پیدا‌کردن گنج بهانه‌ای بود برای اجرای نقشه‌ای هولناک؛ نقشه‌ای که پسر ۲۴ساله کشیده بود تا با اجرای آن بتواند با زنی ۳۶ساله ازدواج کند. او با ضربات سنگ که به سرش برخورد کرده بود، به قتل رسیده و عاملان جنایت تلاش کرده بودند که جسد وی را بسوزانند. بررسی‌ها نشان می‌داد که خانواده مرد ۳۷ساله‌ای چند روز قبل ناپدید‌شدن وی را به پلیس اعلام کرده بودند. با وجود این، قاضی کامران رضوانی به تحقیق از آنها ادامه داد تا اینکه پس از ۲ساعت بازجویی، زن جوان راز جنایت را فاش کرد. با اعترافات این زن، پسر جوان نیز به قتل اقرار کرد و هر دو با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شدند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، دفتر دادستان کل ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این موضوع که حادثه قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در شهر استانبول و در ساختمان کنسولگری عربستان بوده است، بر محاکمه و برگزاری دادگاه عاملان این قتل در ترکیه تاکید کرد. بیانیه دادستانی ترکیه پس از آن منتشر شده که برخی خبرها از احتمال برگزاری دادگاه عاملان قتل خاشقجی در عربستان خبر داده‌اند و بیانیه فعلی دادستانی ترکیه حاکی از مخالفت با این برگزاری این دادگاه در عربستان است. پیش از این نیز مقامات ترکیه پیگیری قضائی عاملان قتل خاشقجی را در محل قتل، یعنی استانبول خواستار شده بودند و در این راستا خواستار اعاده عاملان قتل توسط عربستان شده بودند، هرچند که مقامات سعودی با این درخواست آنکارا مخالفت کردند. جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی بود که اوایل پاییز امسال پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در شهر استانبول به قتل رسید، هرچند خبر رسمی قتل او ۲۲ روز بعد از سوی دادستانی عربستان مورد تائید قرار گرفت و مقامات سعودی این حادثه را به عوامل خودسر نسبت دادند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
دادستانی کل ترکیه خواستار برگزاری جلسه محاکمه متهمان قتل خاشقجی در خاک ترکیه شد. به گزارش آناتولی، دفتر دادستان کل ترکیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این موضوع که حادثه قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در شهر استانبول و در ساختمان کنسولگری عربستان بوده است، بر محاکمه و برگزاری دادگاه عاملان این قتل در ترکیه تاکید کرد. بیانیه دادستانی ترکیه پس از آن منتشر شده که برخی خبرها از احتمال برگزاری دادگاه عاملان قتل خاشقجی در عربستان خبر داده‌اند و بیانیه فعلی دادستانی ترکیه حاکی از مخالفت با این برگزاری این دادگاه در عربستان است. پیش از این نیز مقامات ترکیه پیگیری قضائی عاملان قتل خاشقجی را در محل قتل، یعنی استانبول خواستار شده بودند و در این راستا خواستار اعاده عاملان قتل توسط عربستان شده بودند، هرچند که مقامات سعودی با این درخواست آنکارا مخالفت کردند. جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی بود که اوایل پاییز امسال پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در شهر استانبول به قتل رسید، هرچند خبر رسمی قتل او ۲۲ روز بعد از سوی دادستانی عربستان مورد تائید قرار گرفت و مقامات سعودی این حادثه را به عوامل خودسر نسبت دادند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی یک قتل مبهم» نخستین رمان از محمدرضا بردبار نویسنده جوان است که با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان به ادبیات برگزار شد. پس از اجرای این نمایشنامه خوانی، رضا بنفشه‌خواه بخش‌هایی از کتاب «اندازه نما در لانگشات» را برای حضار خواند و سپس از این کتاب رونمایی شد. همیشه در این مسیر دوستان خوبی چون امیر عابدی، فرهاد بشارتی، قربان نجفی به من کمک کردند و امروز نیز در کنارم بودند امیدوارم از خواندن کتاب لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید. کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی قتل مبهم» اولین تجربه محمدرضا بردبار در قالب رمان است که به قتل پسر رئیس‌جمهور می‌پردازد و بازپرس این پرونده در پی یافتن راز این قتل است. کتاب «اندازه نما در لانگشات، بررسی قتل مبهم» در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و با قیمت ۲۰ هزارتومان توسط انتشارات گوی روانه بازار کتابفروشی‌ها شده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
‌رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عاملان قتل یک خانم طی یک عملیات پیچیده پلیسی خبر داد. وی افزود: ماموران پس از حضور در محل، جسد خانمی تقریبا ۴۵ ساله، ملبس به لباس محلی، در حالی‌که چادر سبز رنگ به دور سر و گردن وی پیچیده شده و در کنار تپه‌ای خاکی رها شده بود را مشاهده کردند. این مسوول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه اتهامی بود که با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، نامبرده پرده از راز جنایت برداشت وضمن اعتراف به قتل مقتوله با چادر، با همدستی شخصی دیگر، انگیزه قتل را انتقام جویی از وی عنوان کرده و اقرار داشت مقتوله باعث جدایی من از همسر و فرزندانم شده بود که با برنامه ریزی قبلی و با کمک یکی از دوستانم اقدام به قتل وی کردیم. رئیس پلیس آگاهی هرمزگان در پایان اذعان کرد: طی عملیاتی دیگر همدست متهم بنام م ع در یک منزلی ویلایی در یکی از محلات اطراف بندرعباس شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال که نامبرده هم صراحتا به مشارکت در قتل مقتوله اعتراف کرد که مجرمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند. منبع: ایسنا
ایلناایلنا3 ماه قبل
رمان قتل اتسویا که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. به گزارش خبرنگار ایلنا، قتل اتسویا شرح تحول رابطۀ دو جوان عاشق‌پیشه از طبقات اجتماعی متفاوت است که برای وصال، چاره‌ای نمی‌بینند جز فرار از خانه پدری و پناه بردن به افرادی مشکوک! آنچه در ابتدا عشقی معصومانه به نظر می‌رسد، به اقتضای شرایط، رنگ عوض می‌کند و مطابق با امیال نهانی شخصیت‌های داستان، چهره دیگری به خود می‌گیرد. تانیزاکی در همان سال، اولین داستان کوتاه خود را با عنوان «خالکوبی» در نشریه‌ای منتشر کرد که به همراه دوستانش تأسیس کرده بود. شینسوکه خام برای او طعمه آسانی است، اما کسی چه می‌داند عشق پرشور، فرد را به چه‌ کارهای جنون‌آمیزی وا می‌دارد؟ رمان «قتل اتسویا» در ۹۷ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰تومان از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
راننده تاکسی سابقه‌دار که به اتهام قتل همکارش تحت تعقیب بود وقتی به محل قرار با خریدار خودرواش رفت پلیس را مقابل خود دید. ساعت ۴ بعد از ظهر یکشنبه ۱۸ فروردین گزارش درگیری بین دو راننده تاکسی در پایانه سه راه آذری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که راننده تاکسی پژو به دست راننده تاکسی دیگری به قتل رسیده است. روز حادثه بر سر سوار کردن مسافر با یکی دیگر از راننده‌ها درگیر شد و اصغر چند ضربه چاقو به راننده دیگر زد. از زندان که آزاد شدی چه کردی؟ به‌عنوان راننده تاکسی مشغول به کار شدم.
ایلناایلنا3 ماه قبل
رمان قتل اتسویا که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. به گزارش خبرنگار ایلنا، قتل اتسویا شرح تحول رابطۀ دو جوان عاشق‌پیشه از طبقات اجتماعی متفاوت است که برای وصال، چاره‌ای نمی‌بینند جز فرار از خانه پدری و پناه بردن به افرادی مشکوک! تانیزاکی در همان سال، اولین داستان کوتاه خود را با عنوان «خالکوبی» در نشریه‌ای منتشر کرد که به همراه دوستانش تأسیس کرده بود. این رمان که توسط محمود گودرزی از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی‌ست که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. شینسوکه خام برای او طعمه آسانی است، اما کسی چه می‌داند عشق پرشور، فرد را به چه‌ کارهای جنون‌آمیزی وا می‌دارد؟ رمان «قتل اتسویا» در ۹۷ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰تومان از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بی‌اعتنایی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده به درخواست کنگره برای ارسال گزارشی درباره قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد ریاض در کنسولگری سعودی در استانبول، انتقاد شدید نمایندگان آمریکایی را درپی داشت. به نوشته وبگاه نشریه «واشنگتن تایمز» مک‌کول با انتقاد شدید از رژیم سعودی در این جنایت، گفت: «قتل جمال، وحشتناک بود. خاشقچی که زمانی از مشاوران ارشد دربار پادشاهی سعودی بود، از یک سال گذشته به دلیل انتقاد از سیاست‌های «محمد بن‌سلمان» ولی‌عهد سعودی مجبور شد عربستان را ترک کند. وی که از زمان ترک وطن ده‌ها مطلب انتقادی در مورد سیاست‌های بن‌سلمان منتشر کرده بود، مهر ماه امسال برای انجام امور مربوط به ازدواج مجبور به مراجعه به کنسولگری سعودی در استانبول شد. مقام‌های سعودی قتل خاشقچی را تایید کرده‌اند، اما تلاش می‌کنند بن‌سلمان را از اتهام مشارکت در طرح‌ریزی این قتل مبرا کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس‌، سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کشف یک جسد مجهول الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد. وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده وقوع قتل و هویت متوفی تایید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با بکارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند. سرهنگ عیدی اذعان کرد: متهم دستگیر شده در سخنانی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت: برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم. سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان و بیان کرد: با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.
الفالف2 ماه قبل
به گزارش ایسنا، سید جعفر ساداتی اظهارکرد: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام «مجتبی _ن» در ۱۴ بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابلرود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم از اعتراف قاتل به این جنایت هولناک خبر داد و افزود: متهم به قتل، انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. ساداتی اظهار کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده و تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
دو متهم به قتل محمدرضا کلاهی عامل بمب گذاری در حزب جمهوری اسلامی جمعا به ۴۵ سال زندان محکوم شدند. مدارک دادگاه نشان می‌دهد دو متهم ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ هنگامی که کلاهی ۵۶ ساله برای رفتن به سر کار از خانه خارج شده بود، محمدرضا کلاهی را با شلیک گلوله به قتل رساندند. دادستانی با اتکا به مکالمات تلفنی کدگذاری‌شده میان متهمان نتیجه گرفته است انگیزه متهمان به قتل پول بوده و آن‌ها از هویت واقعی و سابقه محمدرضا کلاهی اطلاعی در دست نداشته‌اند. به گفته دادستانی هلند دو متهم ۱۳۰ هزار یورو بابت این قتل پول گرفته‌اند. رابطه دو مجری قتل با هماهنگ‌کننده آن، یعنی متهم دیگر پرونده «نااوفال اف.» با نام مستعار «نوفل» نیز مشخص نشده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
دوربین‌های مداربسته راز قتل مرد جوان را که جسدش مقابل پارکینگ خانه‌ای افتاده بود، برملا کرد. ساعت ۱۱:۳۰ جمعه ۲۳ فروردین مرد میانسالی هراسان با پلیس تماس گرفت و از جنایتی خبر داد. بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد و با حضور در محل آنها با جسد پسر ۲۴ ساله‌ای به نام شهرام مواجه شدند. اما در بازبینی دوربین‌های مداربسته راز این جنایت برملا شد. بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و دستگیری عاملان این جنایت را صادر کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ماه قبل
ساعت ۰۱:۰۵ بامداد ۱۹ بهمن ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز مرد میانسالی در خانه‌اش خبر دادند. در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند فیروز- مقتول- از همسر اولش یک پسر دارد که همه اموالش را به‌نام او کرده است. عصر روز حادثه بهروز با پسر فیروز تماس گرفت و گفت: هر چه زنگ خانه پدر خوانده‌اش را می‌زند کسی در را باز نمی‌کند. اظهارات پسر مقتول و تناقض‌گویی‌های بهروز و مدارک به‌دست آمده حکایت از این داشت که وی در قتل فیروز نقش دارد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت پسرخوانده مقتول را صادر کرد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی با اشاره به پرونده قتل پسر جوان در مهاباد گفت: هر سه متهم در پرونده قتل صادق برمکی به قصاص نفس محکوم شده‌اند و این رای در دیوان عالی کشور قطعی شده است. به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، مهرماه سال ۹۶ انتشار تصاویری از قتل صادق برمکی جوان ۱۹ ساله مهابادی در شبکه‌های اجتماعی بازخورد گسترده‌ای داشت که با ورود قاطع و سریع قوه قضاییه مظنونان این قتل بازداشت و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفتند. رئیس کل سابق دادگستری استان آذربایجان غربی بیان کرده است: در جریان تحقیقات مشخص شد که جسد متعلق به شخصی به هویت صادق برمکی متولد ۱۳۷۷ ساکن مهاباد است. مصطفی حبیبی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی نیز با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل صادق برمکی ۴ دی ماه ۹۶ گفت: نظر پزشکی قانونی درباره این پرونده واصل و قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شده است. عاملان قتل فجیع در مهاباد محاکمه شدندآخرین وضعیت پرونده قتل فجیع در مهابادکشف جسد سوخته پسر جوان در مهابادقرار مجرمیت و کیفرخواست پرونده قتل صادق برمکی صادر شدعاملان قتل فجیع در مهاباد محاکمه شدندانتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۲۲:۴۵ شب گذشته (پنجم فروردین ۹۸) وقوع یک فقره قتل در آپارتمانی در یاخچی‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد به محل اعلام خبر اعزام شدند. مأموران با حضور در صحنه وقوع جرم با جسد خونین مرد حدودا ۳۸ ساله‌ای مواجه شدند که با مورد ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و سرش از بدنش جدا شده بود. با حضور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و بازپرس ویژه قتل پایتخت، تحقیقات برای شناسایی متهم یا متهمان این پرونده آغاز شد. در نهایت با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
ساعت ۰۱:۰۵ بامداد ۱۹ بهمن ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز مرد میانسالی در خانه‌اش خبر دادند. در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند فیروز- مقتول- از همسر اولش یک پسر دارد که همه اموالش را به‌نام او کرده است. عصر روز حادثه بهروز با پسر فیروز تماس گرفت و گفت: هر چه زنگ خانه پدر خوانده‌اش را می‌زند کسی در را باز نمی‌کند. اظهارات پسر مقتول و تناقض‌گویی‌های بهروز و مدارک به‌دست آمده حکایت از این داشت که وی در قتل فیروز نقش دارد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت پسرخوانده مقتول را صادر کرد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد گفت: پیرمرد ۶۰ ساله‌ای که قصد آزار کودک یازده ساله‌ای را داشت به دلیل مقاومت کودک، منجر به قتل وی شد. به پیرمرد مظنون می‌شوند و بعد از دستگیری وی او به قتل کودک اعتراف می‌کند. بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد بیان کرد: آخر جاده سیمان قتل صورت گرفته و جنازه نیز در انتهای جاده نیشابور دفن شده بود. این قاتل تاکنون پرونده کودک‌آزاری در دادسرا نداشته ولی سابقه اخلاقی خوبی در محل نداشته است و مدام در اطراف بچه‌ها دیده می‌شده است. قاضی احمدی‌نژاد عنوان کرد: پیرمرد ۶۰ ساله دستگیر و پرونده در حال بررسی است و هنوز روز دادگاه اعلام نشده است.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
صبح‌شد: صبح شنبه هفتم اردیبهشت بر اثر وقوع تیراندازی در کوچه آخوند در خیابان شهدای همدان، یک روحانی ۴۶ ساله جان خود را از دست داد. این روحانی «مصطفی قاسمی» نام دارد که بنا به گفته یکی از شاهدان عینی حادثه وقتی از حوزه علمیه خارج شده است از پشت به ضرب دو گلوله توسط ضارب به قتل می‌رسد. بعد از این اتفاق تاسف آور عده‌ای معتقد بودند که نقش افرادی که اخیرا در مورد روحانیون سیاه نمایی کردند در این جنایت کم نیست. در این میان، از سید مهدی صدرالساداتی برادر یکی از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و داماد آیت الله مدرسی یزدی فقیه شورای نگهبان به عنوان یکی از این افرادی که اخیرا، انتقادات زیادی را به جریان روحانیت مطرح می‌کند نیز در همین زمینه یاد می‌کنند. اتهام قتل به مهدی صدرالساداتی!
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
ایران نوشت: چهار عضو یک باند سرقت که در جریان دزدی از یک گاوداری نگهبان محل را کشته بودند، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. مدتی بعد کارآگاهان برادر این متهم را بازداشت کردند و به دنبال دستگیری او سه متهم دیگر نیز به اتهام معاونت در قتل شناسایی و دستگیر شدند. سرانجام صبح دیروز این چهار سارق که با همدستی هم دست به سرقت می‌زدند پای میز محاکمه ایستادند. سپس متهم ردیف دوم درجایگاه ایستاد و گفت: من اتهام قتل را قبول ندارم، من را به خاطر سرقت از گاوداری‌های دیگر دستگیر کردند. این باند سرقت از گاوداری‌ها که پس از محاکمه به اتهام سرقت به پرداخت ۱۰ میلیارد تومان محکوم شده بودند در جلسه محاکمه دیروز به اتهام قتل‌شان رسیدگی شد و بزودی قضات حکم مناسب در این مورد را صادر خواهند کرد.
رکنارکنا2 ماه قبل
سرهنگ سید جعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی گمشدن کودک ۱۰ ساله به نام مجتبی-ن ۱۴ بهمن ماه امسال در شهرستان بابل و در پی آن کشف جسد وی در رودخانه بابل‌رود در تاریخ ۵ بهمن ماه، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل کودک به علت برخورد جسم سخت از ناحیه سر قبل از غرق شدن، پدر این کودک را به اتهام قتل دستگیر کردند. با اقدامات و فعالیت‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با همکاری پلیس آگاهی استان و همکاری دادستان و بازپرس ویژه قتل در کشف علمی جرم، قاتل به این جنایت هولناک اعتراف کرد. متهم به قتل انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید