قرارمون پارک شهر

قرارمون پارک شهر

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
مجید اوجی که شامگاه جمعه ۱۷ آبان در ۵۸ سالگی از دنیا رفت، تا آخرین روزهای پیش از مرگ هم فعالیت می‌کرد و سریال مناسبتی «مرضیه» یادگار آخر او در قاب تلویزیون بود. اعتمادآنلاین| آخرین فعالیت زنده‌یاد مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «مرضیه» بود که ماه محرم امسال به کارگردانی همسرش فلورا سام از شبکه دو روی آنتن رفت. فلورا سام سال‌ها بازیگر ثابت سریال‌های همسرش بود و در سال‌های اخیر زنده‌یاد اوجی به تهیه‌کننده ثابت سریال‌هایی تبدیل شد که سام روی صندلی کارگردانی آنها می‌نشست. نخستین فعالیت حرفه‌ای آن مرحوم تهیه‌کنندگی سریال «حکایت‌نامه» در سال ۶۸ به کارگردانی حمید لبخنده و قاسم شاکری بود. مرحوم اوجی در عرصه تهیه‌کنندگی سینما هم فعال بود و سال گذشته فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» را به کارگردانی سام تهیه کرد که البته در اکران عمومی توفیقی نیافت و چندان دیده نشد.

کاش به جای «مرضیه»، مختارنامه را بازپخش می‌کردید!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
جا دارد شاهکار مختارنامه از تمام شبکه‌های سیما هر سال پخش شود اما آثار ضعیفی چون «مرضیه» در این ایام، مخاطب را از تلویزیون فراری ندهد. روایت سریال مرضیه را می‌توان با این بخش از فیلم «در دره الا» و حواشی مرتبط با آن مقایسه کرد. علی (روزنامه‌نگار) و مرضیه (پزشک و جراح) به همراه دخترشان روزگار خوبی‌ را پشت سر می‌گذارنند. چون ما با سریال نمایشی چندین قسمتی مواجه هستیم، نمی‌توانیم ادعا کنیم، با طرح معترضه مرضیه به امام حسین (ع) این وضعیت را در قسمت‌های بعدی تعدیل کرده‌ایم. چون ممکن است مخاطب همان قسمت چهارم یا پنجم را که زن به امام حسین (ع) و مراسم عزاداری او خروش می‌کند را تماشا کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| فهرست فیلم‌هایی که در دومین دوره جایزه آکادمی سینماسینما مورد داوری قرار گرفتند منتشر شد. این فهرست شامل چهار بخش، فیلم‌های بلند، فیلم‌های اول، مستند و کوتاه می‌شود. به گزارش اعتمادآنلاین، فیلم‌های بلند سینمایی شامل آثاری است که از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا ۱۵ اسفند ۹۷ (به غیر از فیلم‌های اکران نوروز ۱۳۹۷) در اکران عمومی یا هنر و تجربه روی پرده رفته‌اند. فیلم‌های مستند آثاری را شامل می‌شود که در جشنواره سینما حقیقت در سال ۱۳۹۷ در این جشنواره نمایش داشتند و آثار کوتاه نیز فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم کوتاه را در برمی‌گیرد. آیین پایانی دومین دوره جایزه آکادمی «سینماسینما» به دبیری کیوان کثیریان و ریاست کیانوش عیاری روز ۱۹ مرداد در هتل اسپیناس خلیج فارس (بلوار کشاورز) برگزار می‌شود.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما گفت: بی عدالتی در اکران و سینما تابع سایر بی عدالتی‌ها در فضای اقتصادی زیرمجموعه دولت در سال‌های اخیر است؛ وقتی فضای کشور به سمت مادیات می‌رود و از سوی دولت برنامه ریزی و نظارت برای اینکه توازن و عدالت برقرار شود وجود ندارد بی عدالتی روز به روز گسترده‌تر می‌شود. وی با بیان اینکه فضای سینما مادی شده و بازددهی اقتصادی تنها اولویت مسئولان سینمایی است اظهار داشت: همین اتفاق باعث شده تا هر کس هر کاری دلش می‌خواهد در سینما انجام دهد. این سینماگر تصریح کرد: مسئولان سینما رسالت فرهنگی شان را فراموش کرده‌اند و تنها به فکر پول هستند؛ این قبیل اتفاقات مایه شرمساری برای کل سینما است. آنچه امروز در سینما مطرح است تنها مبحث پول است و بس! بنده تأکید می‌کنم که این اتفاق خطر بسیار بزرگی برای سینمای ایران است و اگر مسئولان سینما همینطور دست روی دست بگذارند تا چند سال آینده شاهد ویرانی کامل فرهنگ و هنر در سینمای کشور خواهیم بود و جز تعدادی فیلم سطحی نگر و کم مایه هیچ اثر شاخص و درخشانی در سینمای کشور نخواهیم داشت.
همشهریهمشهری5 ماه قبل
این روند را انتخاب کردید یا براساس اتفاق بود؟ من کار موسیقی را از نوجوانی آغاز کردم و تحت آموزش اساتید موسیقی اصیل ایرانی ازجمله استاد محمدرضا شجریان، سال‌ها در این فضا کار کردم. امروز اگر خود اثر موسیقی حرفی برای گفتن نداشته باشد، حتی اگر تیتراژ بهترین فیلم یا سریال هم باشد، باز شنیده نخواهد شد. کارهای اینچنینی که با پایه موسیقی اصیل ایرانی اما با شکلی نو و جوان‌پسند ارائه می‌شوند، چقدر در جذب جوان‌ها به شنیدن موسیقی فاخر مؤثرند؟ خب از ابتدا هدف من و دیگر دوستانم که این سبک موسیقی را دنبال می‌کنیم، دقیقا همین بوده. متأسفم که بگویم این روزها موسیقی ما شبیه قبیله‌ای شده که بدون راهبر رها شده است؛ قبیله‌ای که شعر و موسیقی تولید می‌کند، اما به جای اینکه این تولیدات بر پایه ادبیات غنی ایرانی و سبک موسیقی فاخرمان باشد، بیشتر شبیه یک غذای فست‌فودی است که هدفش فقط تغذیه روح موسیقیایی مردم در کوتاه‌مدت است. محسن چاووشیصدای محسن چاووشی را این شب‌ها در تیتراژ سریال «دلدار» می‌شنویم؛ سریال مناسبتی‌ماه مبارک رمضان که هر شب از شبکه۲ سیما پخش می‌شود.
سینماپرسسینماپرس6 ماه قبل
سینماپرس: ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما گفت: سینما به سمت بیزینس تجاری رفته و هیچ اهمیتی به محتوا و مفاهیم فیلم‌ها داده نمی‌شود؛ امروزه مهمترین مشکل ما در سینمای کشور بی برنامگی سازمان سینمایی است، نه برنامه خوب و مفیدی برای تولید وجود دارد و نه به مسأله اکران توجهی می‌شود و به طورکلی سینما به حال خود رها شده است. تهیه کننده فیلم‌های سینمایی «اشنوگل» و «قرارمون پارک شهر» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: شرایط کلی سینمای کشور این روزها نیاز به ساماندهی دارد؛ مهمتر از هر مسأله‌ای ساماندهی محتوایی و مفهومی آثار سینمایی است. به عقیده بنده رسالت اصلی مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی است که به محتوای آثار توجه داشته باشند اما متأسفانه آنچه از شواهد برمی‌ آید این است که آن‌ها رسما هیچ توجهی به محتوا ندارند. تهیه کننده فیلم‌های سینمایی «شور شیرین» و «پنجشنبه آخر ماه» خاطرنشان کرد: متأسفانه در حال حاضر آنچه ما در سینما شاهد هستیم بر این امر استوار نیست و همه دچار نوعی انفعال و روزمرگی شده‌اند. مسئولان رسما از فیلم‌های حمایت می‌کنند که بازده اقتصادی داشته باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
خبرگزاری میزان- هجدهمین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به آخرین وضعیت جمال شورجه کارگردان سریال موسی (ع) اشاره کرد. وی درباره روند درمانی کارگردان سریال «موسی (ع)» اضافه کرد: خدا را شکر نتیجه درمان جمال شورجه بسیار خوب بود و همین باعث شد مرخص شود. وی سریال «دل» را نخستین تجربه خود در عرصه نمایش خانگی دانست و افزود: پیشتر در نمایش خانگی سریال آشوب را داشتم. البته آشوب فیلم سینمایی بود که به سریال تبدیل شد، اما سریال دل نخستین تجربه من در سریال شبکه نمایش خانگی به طور رسمی است. تهیه کننده فیلم تمشک در همین راستا ادامه داد: حمایت از سینمای اجتماعی باید حمایتی کلان و گسترده باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
پخش کننده ژن خوک پیش از این هم نشان داده که در ورشکست کردن آثار سینمایی را در کارنامه داشته است. ژن خوک سهیلی تکلیفش با مخاطب مشخص نیست. در بخش سینمای اجتماعی فیلم ژن خوک، مخاطبان با شعارزدگی و دیالوگ‌های سطحی برای رساندن مفهوم اثر روبرو می‌شوند. اما تا چه حد روایت فیلم ژن خوک زیرکانه است؟. متاسفانه سینمای امروز و در نوع خود فیلم ژن خوک به فرمی از کمدی اجتماعی می‌پردازد که تحلیل و پژوهش درستی از آن ارائه نشده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
خبرگزاری میزان- بازیگر سریال «عروس تاریکی» گفت: من پیشتر هم این را گفته‌ام که فضای مجازی قدرت هیپنوتیزم دارد و همه جذبش می‌شوند. وی درباره حضور بازیگران در فضای مجازی برای جلوگیری از حاشیه‌سازی اضافه کرد: من پیشتر هم این را گفته‌ام که فضای مجازی قدرت هیپنوتیزم دارد و همه جذبش می‌شوند. بازیگر فیلم «اخراجی‌ها» در همین راستا افزود: از نظر من بخش عمده‌ای از حاشیه‌سازی‌های فضای مجازی را خود آدم باید مدیریت کند تا دامنگیر نشود. وی ادامه داد: بخش مهمی از فعالیت‌ها و واکنش‌ها در فضای مجازی به عملکرد خودمان بستگی دارد که چطور آن را مدیریت کنیم. هر اتفاقی درباره هنرمندان می‌افتد به سرعت خبرش در فضای مجازی منتشر می‌شود.

حرکات عجیب و جنجالی سلبریتی‌های ایرانی در مراسم‌ رسمی! + تصاویر

13+
افتصادنیوزافتصادنیوز6 ماه قبل

حرکات عجیب و جنجالی سلبریتی‌ها در مراسم‌ رسمی! + تصاویر

13+
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل

راز کیف پر از طلا در خانه سیل زده چه بود؟

13+
رجانیوزرجانیوز6 ماه قبل
جهان نیوزجهان نیوز7 ماه قبل
چرا فیلم‌های دفاع مقدسی فروش کمی دارند؟ تهیه کننده فیلم قرارمون پارک شهر گفت: من تعجب می‌کنم که چرا با فیلمی که موضوع ارزشی و اخلاقی دارد اینگونه برخورد می‌شود؟. هیچ نهادی از جمله حوزه هنری که همواره خود را مدافع آثار دفاع مقدس و ارزشی می‌داند از ما حمایت نکرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
خبرگزاری میزان- تهیه کننده فیلم قرارمون پارک شهر گفت: من تعجب می‌کنم که چرا با فیلمی که موضوع ارزشی و اخلاقی دارد اینگونه برخورد می‌شود؟. وی در همین راستا ادامه داد: حال قرارمون پارک شهر نفروخته اما مساله اصلی اینجاست که چرا این فیلم که اکثریت تماشاگران آن را تحسین کرده‌اند نفروخته است. قرارمون پارک شهر در یک هفته تنها دوازده سانس که اکثریت آنها صبح بودند را در اختیار داشت. تهیه کننده فیلم قرارمون پارک شهر اضافه کرد: من تعجب می‌کنم که چرا با فیلمی که موضوع ارزشی و اخلاقی دارد اینگونه برخورد می‌شود؟. اوجی با تاکید بر کیفیت فیلم قرارمون پارک شهر خاطرنشان کرد: من این فیلم را با جان و دل و شرمایه شخصی خودم ساختم.
سینماپرسسینماپرس7 ماه قبل
به گزارش سینماپرس پاسداشت آیین‌های کهن و ارزشمند ایرانی- اسلامی از دیرباز در کشورمان به عنوان یک سنت پسندیده قابل احترام مردم بوده است. فرهنگ کشور به دست کسانی افتاده که تنها در پی منافع مادی هستند و اصلا تنزل فرهنگ برایشان اهمیتی ندارد. ما نباید فراموش کنیم که اگر مسئولان از تولید آثار فرهنگی حمایت کنند بسیاری از هنرمندان متعهد و دغدغه مند این نوع آثار را تولید خواهند کرد. عباس کریمی منتقد سینما و کارشناس فرهنگی نیز در این باره اظهار داشت: ما از فرهنگ و فطرت و اصالت مان دور شده‌ایم! کریمی خاطرنشان کرد: این وظیفه مدیران فرهنگی و سینمایی کشور است تا تدبیر داشته باشند و به جای حمایت از این گونه محصولات سخیف و بی هویت از تولید آثار فرهنگی حمایت کنند.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
محمدرضا شریفی‌نیا و رعنا آزادی‌ور به همراه بهنوش بختیاری پرکارترین بازیگران مرد و زن در سال ۹۷ بودند. در بخش بازیگران مرد؛ محمدرضا شریفی‌نیا با بازی در ۷ فیلم «سوفی و دیوانه»، «ماموریت غیرممکن»، «گام‌های شیدایی»، «قرارمون پارک شهر»، «پشت دیوار سکوت»، «داش آکل» و «پیشونی سفید۲» بیشترین فیلم را در یک سال روی پرده داشت و بابک حمیدیان با با ۶ فیلم «مصادره»، «به وقت شام»، «خرگیوش»، «جشن دلتنگی»، «سرو زیر آب» و «شماره ۱۷ سهیلا» رتبه دوم را به خود اختصاص داد. در بخش بازیگران زن؛ رعنا آزادی ور با ۵ فیلم «چهارراه استانبول»، «لونه زنبور»، «به وقت خماری»، «در وجه حامل» و «مرداد» و همچنین بهنوش بختیاری با ۵ فیلم «لازانیا»، «آستیگمات»، «همه چی عادیه»، «دم سرخ‌ها» و «مرداد» پرکارترین بازیگران زن بودند.
افتصادنیوزافتصادنیوز7 ماه قبل
اقتصادنیوز: محمدرضا شریفی‌نیا و رعنا آزادی‌ور به همراه بهنوش بختیاری پرکارترین بازیگران مرد و زن در سال ۹۷ بودند. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، در بخش بازیگران مرد؛ محمدرضا شریفی‌نیا با بازی در ۷ فیلم «سوفی و دیوانه»، «ماموریت غیرممکن»، «گام‌های شیدایی»، «قرارمون پارک شهر»، «پشت دیوار سکوت»، «داش آکل» و «پیشونی سفید۲» بیشترین فیلم را در یک سال روی پرده داشت و بابک حمیدیان با با ۶ فیلم «مصادره»، «به وقت شام»، «خرگیوش»، «جشن دلتنگی»، «سرو زیر آب» و «شماره ۱۷ سهیلا» رتبه دوم را به خود اختصاص داد. در بخش بازیگران زن؛ رعنا آزادی ور با ۵ فیلم «چهارراه استانبول»، «لونه زنبور»، «به وقت خماری»، «در وجه حامل» و «مرداد» و همچنین بهنوش بختیاری با ۵ فیلم «لازانیا»، «آستیگمات»، «همه چی عادیه»، «دم سرخ‌ها» و «مرداد» پرکارترین بازیگران زن بودند.
فراروفرارو7 ماه قبل
به گزارش برنا، در بخش بازیگران مرد؛ محمدرضا شریفی‌نیا با بازی در ۷ فیلم «سوفی و دیوانه»، «ماموریت غیرممکن»، «گام‌های شیدایی»، «قرارمون پارک شهر»، «پشت دیوار سکوت»، «داش آکل» و «پیشونی سفید۲» بیشترین فیلم را در یک سال روی پرده داشت و بابک حمیدیان با با ۶ فیلم «مصادره»، «به وقت شام»، «خرگیوش»، «جشن دلتنگی»، «سرو زیر آب» و «شماره ۱۷ سهیلا» رتبه دوم را به خود اختصاص داد. در بخش بازیگران زن؛ رعنا آزادی ور با ۵ فیلم «چهارراه استانبول»، «لونه زنبور»، «به وقت خماری»، «در وجه حامل» و «مرداد» و همچنین بهنوش بختیاری با ۵ فیلم «لازانیا»، «آستیگمات»، «همه چی عادیه»، «دم سرخ‌ها» و «مرداد» پرکارترین بازیگران زن بودند.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ماه قبل
در بخش بازیگران مرد؛ محمدرضا شریفی‌نیا با بازی در ۷ فیلم «سوفی و دیوانه»، «ماموریت غیرممکن»، «گام‌های شیدایی»، «قرارمون پارک شهر»، «پشت دیوار سکوت»، «داش آکل» و «پیشونی سفید۲» بیشترین فیلم را در یک سال روی پرده داشت و بابک حمیدیان با با ۶ فیلم «مصادره»، «به وقت شام»، «خرگیوش»، «جشن دلتنگی»، «سرو زیر آب» و «شماره ۱۷ سهیلا» رتبه دوم را به خود اختصاص داد. در بخش بازیگران زن؛ رعنا آزادی ور با ۵ فیلم «چهارراه استانبول»، «لونه زنبور»، «به وقت خماری»، «در وجه حامل» و «مرداد» و همچنین بهنوش بختیاری با ۵ فیلم «لازانیا»، «آستیگمات»، «همه چی عادیه»، «دم سرخ‌ها» و «مرداد» پرکارترین بازیگران زن بودند.

شکست‌های پیش بینی نشده برای فیلم هایی با بودجه‌های عمومی/ وقتی فیلم‌های نازل در چرخه معیوب اکران پرفروش می‌شود!

20+
سینماپرسسینماپرس8 ماه قبل
سینماپرسسینماپرس8 ماه قبل
سینماپرس: آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینمای ایران تا ابتدای جمعه ۲۴ اسفندماه منتشر شد. به گزارش سینماپرس، آمار فروش فیلم‌های سینمایی تا امروز نشان می‌دهد که که همچنان «قانون مورفی» نسبت به فیلم‌های دیگر صدرنشین گیشه است. آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ به شرح زیر است: فیلم سینمایی «قانون مورفی» در ۷۲ روز اکران؛ ۹میلیارد و ۸۸۰ میلیونفیلم سینمایی «پارادایس» در ۵۱ روز اکران؛ ۴میلیارد و ۸۰۰میلیونفیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» در ۳۰ روز اکران؛ ۳میلیارد و ۴۰۰میلیونفیلم سینمایی «تخته گاز» در ۶۵ روز اکران؛ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونفیلم سینمایی «دزد و پری (۲)» در ۷۹ روز اکران؛ ۱میلیارد و ۹۱۰ میلیونفیلم سینمایی «هت تریک» در ۳۰ روز اکران؛ ۱میلیارد و ۵۵۰میلیونفیلم سینمایی «جن زیبا» در ۳۰ روز اکران؛ ۱میلیارد و ۱۵۰میلیونفیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» در ۳۰ روز اکران؛ ۵۱۰میلیونفیلم سینمایی «سوءتفاهم» در ۳۰ روز اکران؛ ۳۶۰ میلیونفیلم سینمایی «ترانه» در ۵۱ روز اکران؛ ۲۸۰ میلیونفیلم سینمایی «ضربه فنی» در ۳۰ روز اکران؛ ۱۲۰ میلیونفیلم سینمایی «سندباد و سارا» در ۵۸ روز اکران؛ ۱۰۰ میلیونفیلم سینمایی «بهشت گمشده» در ۱۶ روز اکران؛ ۵۰ میلیونفیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» در ۳۰ روز اکران؛ ۲۶ میلیونفیلم سینمایی «دایان» در ۱۶ روز اکران؛ ۱۰ میلیون
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ماه قبل
در هفته گذشته فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» به کارگردانی محسن امیریوسفی همانطور که انتظار می‌رفت در رقابتی تنگاتنگ با «پارادایس» ساخته علی عطشانی توانست عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته را در اختیار خود نگه دارد. این درحالی است که هنوز اکران این دو فیلم آغاز نشده ولی آمار فروشی این دو فیلم نیز به ثبت رسیده است. همچنین فیلم «جن زیبا» ساخته بایرام فضلی هم وضعیت چندان متفاوتی نسبت به هفته گذشته نداشته و چهارمین فیلم گیشه هفتگی با ۱۶۵ میلیون تومان فروش است. این سه فیلم به ترتیب ۳۷، ۲۶ و ۲۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند. (آمار فروش هفتگی تا پیش از روز جمعه ۲۴ اسفند است و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سینماهای شهر مشهد همزمان با ایام پایانی سال ۹۷ این روزها جنب و جوش خاص خود را دارند و این گونه نیست که سینماها متاثر از بازار انتهای سال، کاملا سوت و کور باشند. براساس آمارها، در حال حاضر و همزمان با آخرین هفته از اسفند ماه سال ۹۷، ۱۵ فیلم سینمایی در سینماهای مشهد در حال اکران است. سینماها و پردیس‌های سینمایی هویزه، آفریقا، ویلاژتوریست، اطلس، قدس، سینما پیروزی، پردیس سینمایی سیمرغ این روزها همچنان فیلم‌های روی پرده خود را در معرض اکران سینماروها قرار می‌دهند. ▫️ «جن زیبا»، «سوء تفاهم»، «ضربه فنی»، «ماموریت غیرممکن»، «هت تریک»، «آشغال‌های دوست داشتنی»، «پارادایس»، «بهشت گمشده»، «مارموز»، «قرارمون پارک شهر»، «تخته گاز»، «قانون مورفی»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «دزد و پری ۲» و «کلمبوس» در حال حاضر روی پرده سینماهای مشهد در حال اکران است. علاوه بر این بازار فیلم‌های هنر و تجربه نیز در سینماهای مشهد داغ داغ است و برخی از سینماروهای حرفه‌ای ترجیح می‌دهند این گروه از فیلم‌ها را برای حضور در سینما انتخاب کنند.
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل
در آخرین هفته از اسفند ماه سال جاری، هم اکنون ۱۵ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، صابر ابر و شهاب حسینی ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله فرهاد اصلانی، نرگس یشیلچای، لیلا زارع، علی جعفری، میثم پویان‌فر و غزل فرید ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم سینمایی دو طلبه می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، فریده سپاه منصور، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی ایفای نقش می‌کنند.
ایرناایرنا8 ماه قبل
فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور نیز وضعیتی بهتر از دیگر آثار تازه اکران شده ندارد و بعد از دو هفته اکران با ۲۰۰ هزار تومان فروش ناکام‌ترین اثر اکران امسال سینمای ایران است. فیلم «قرارمون پارک شهر» ساخته فلورا سام نیز وضعیتی بهتر از این دو فیلم ندارد و بعد از چهار هفته اکران بیشتر از ۲۰ میلیون تومان نفروخته است. اما در بررسی فیلم‌های پرفروش هفته همچنان فیلم سینمایی «آشغال‌‌های دوست داشتنی» نسبت به دیگر آثار در صدر پرفروش‌های هفته قرار دارد. در خلاصه داستان فیلم سینمایی «هت تریک» آمده است: فرزاد یه تن لشه که نمی‌دونی با مشت بزنی تو دهنش یا بغلش کنی. فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره «یدالله» است که یک سال از درگذشت همسرش می‌گذرد.

کم فروش‌ترین فیلم‌های اکران سال ۱۳۹۷ کدامند؟

3+
الفالف8 ماه قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ماه قبل
به گزارش مشرق، اکران سینما در سال ۱۳۹۷ با اتفاقات جالب و جذاب و در همین حال تاسف برای برخی تهیه کنندگان و پخش کنندگان روبرو بود. سال جاری در سینما با وجود اینکه سال رکوردشکنی گیشه تاریخ سینما محسوب می‌شود، اما سالی است که بسیاری از آثار هزینه‌های خود را نیز در نیاورند. با اکران هشتاد فیلم طی سال سینمایی ۹۷ رقمی معادل ٢٤٢, ٤١٠, ٢٦٤, ٠٠٠ تومان به ثبت رسید که از این مبلغ تنها ۳۰ میلیارد به یک فیلم «هزارپا» اختصاص دارد. اما با این وجود جالب است بدانید که ۱۰ فیلم در اکران امسال حتی ۱۰۰ میلیون تومان هم نفروخته‌اند. مردادفیلم سینمایی «مرداد» ساخته تازه «بهمن کامیار» رتبه سوم کم فروشترین فیلم سال را در اختیار دارد.

کم فروش‌ترین فیلم‌های اکران سال ۱۳۹۷ کدامند؟ /قعرنشینی ۸ فیلم با فروش کمتر از ۱۰۰ میلیون

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ماه قبل
اعتمادآنلاین| ابراهیم اصغری درباره شرایط اکران این فیلم درسینماها گفت: در ۲، ۳ سال اخیر خیلی از فیلم‌ها با یک مشکل بزرگ دست به گریبان هستند که آن هم مربوط به سانس‌بندی و شرایط اکران است. تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» به کارگردانی فلورا سام، ادامه داد: از آنجا که فیلم‌های فرهنگی که با ساختار گیشه‌پسند ساخته نشده‌اند هم در تولید و هم اکران نیاز به حمایت بیشتری دارند تا شرایط بهتری برای دیده شدن پیدا کنند. وی افزود: با توجه به اینکه فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» رویکرد فرهنگی و نگاه ارزشی دارد متأسفانه از اکران‌های مناسب محروم شده و به همین ترتیب ما مجبور شدیم آن را بعد از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر که اتفاقا شرایط اکران مطلوب نیست به نمایش بگذاریم. این تهیه‌کننده سینما تأکید کرد: من فکر می‌کنم پشت این قضیه موضوع دیگری وجود دارد. اصغری در پایان درباره دیگر فعالیت‌هایش اظهار کرد: بسیاری از مدیران سینمایی و حتی نهادهایی حمایت‌کننده در بخش حمایت از آثار ارزشی و فرهنگی کوتاهی می‌کنند و هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند.
مهرمهر8 ماه قبل
ابراهیم اصغری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» به کارگردانی فلورا سام درباره شرایط اکران این فیلم در سینماها به خبرنگار مهر گفت: در ۲، ۳ سال اخیر خیلی از فیلم‌ها با یک مشکل بزرگ دست به گریبان هستند که آن هم مربوط به سانس‌بندی و شرایط اکران است. اصغری ادامه داد: از آنجا که فیلم‌های فرهنگی که با ساختار گیشه‌پسند ساخته نشده‌اند هم در تولید و هم اکران نیاز به حمایت بیشتری دارند تا شرایط بهتری برای دیده شدن پیدا کنند. سازمان سینمایی رسالت فرهنگی را فراموش کرده استوی افزود: با توجه به اینکه فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» رویکرد فرهنگی و نگاه ارزشی دارد متأسفانه از اکران‌های مناسب محروم شده و به همین ترتیب ما مجبور شدیم آن را بعد از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر که اتفاقا شرایط اکران مطلوب نیست به نمایش بگذاریم. بیشتر از یک سال بود که درصدد اکران فیلم بودیم و این نکته را هم باید عنوان کنم که برخی از فیلم‌ها آنقدر با تأخیر اکران می‌شوند که دیگر از ذهن مخاطبی که پیش از این در زمان تولید با آن آشنا شده بودند، خارج می‌شود که «قرارمون پارک شهر» هم از همین دسته است. این تهیه‌کننده سینما تأکید کرد: من فکر می‌کنم پشت این قضیه موضوع دیگری وجود دارد.

به انتهای لیست رسیدید