قطبی

قطبی

جام نیوزجام نیوز20 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سپهر حیدری، مدافع سابق پرسپولیس که با گل خاطره ساز خود در جدال هفته پایانی مقابل سپاهان که منجر به قهرمانی این تیم تحت هدایت افشین قطبی بود، این روزها با بازگشت به این باشگاه در سمت جمع کادرفنی تیم امیدها فعالیت می‌کند و آنها توانسته‌اند نمایش خوبی طی چهار هفته اخیر با دستیابی به چهار پیروزی پیاپی به جا بگذارند. سپهر حیدری اما شب گذشته میزبان بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس و همچنین برخی بازیکنان کنونی به همراه چهره‌های هنری بود. علی علیپور، محمد نادری، محمد کنعانی زادگان، آرش برهانی، فرزاد فرزین، حسین ماهینی، اشپیتیم آرفی، محمد نصرتی، علیرضا نورمحمدی، مهدی واعظی، میثم بائو، مهدی دارابی، امید جهان، محمود خوردبین، علیرضا نیکبخت واحدی، رحمان رضایی، رضا عنایتی و … از جمله مهمانان حاضر در مراسم تولد فرزند سپهر حیدری (دیاکو) بودند که در حاشیه این مراسم به ذکر خاطرات جالبی از دوران بازیگری مشترک خود می‌پرداختند.
روزنوروزنو1 روز قبل
پس از این دیدار تماشاگران در شعار‌هایی خواستار برکناری کادرفنی تیم ملی و ایجاد تغییراتی مثبت در تیم ملی فوتبال کشورمان شدند. دایی و کارنامه‌ای ضعیف در دور اولدایی در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۸۶، به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. پس از شکست تیم ملی در پنجمین بازی مقابل عربستان، فدراسیون فوتبال، دایی را از مربیگری تیم ملی برکنار کرد. همه این سال‌ها علی دایی جزء حامیان کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی بود و جالب اینکه خود کی‌روش نیز بار‌ها گفته بود باید میراثش به دایی برسد. در هر صورت فصل نوزدهم لیگ برتر بدون علی دایی آغاز شد تا این شایعه‌ها رنگ واقعیت بگیرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
در حقیقت اگر رفت‌وآمد ۱۰ سال پیش دایی در تیم ملی بیشتر جنبه سیاسی داشت، حالا بازگشت احتمالی او تحت‌تاثیر برخی مولفه‌های اقتصادی و البته شرایط اجتماعی خاص کشور رخ می‌دهد. «زمستان انگار برای علی دایی فصل بازگشت به تیم ملی است. او اولین بار زمستان ۸۶ طی یک پروژه عجیب و غریب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد. در حقیقت اگر رفت‌وآمد ۱۰ سال پیش دایی در تیم ملی بیشتر جنبه سیاسی داشت، حالا بازگشت احتمالی او تحت‌تاثیر برخی مولفه‌های اقتصادی و البته شرایط اجتماعی خاص کشور رخ می‌دهد. چنان که گفتیم او در رساندن ایران به جام‌ جهانی ۲۰۱۰ ناموفق بود و حالا هم تیم ملی در شرایط بسیار دشواری برای رسیدن به جام‌ جهانی ۲۰۲۲ به سر می‌برد.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
پس از این دیدار تماشاگران در شعار‌هایی خواستار برکناری کادرفنی تیم ملی و ایجاد تغییراتی مثبت در تیم ملی فوتبال کشورمان شدند. دایی و کارنامه‌ای ضعیف در دور اولدایی در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۸۶، به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. پس از شکست تیم ملی در پنجمین بازی مقابل عربستان، فدراسیون فوتبال، دایی را از مربیگری تیم ملی برکنار کرد. ستاره تیم ملی: دایی یک ماه پیش انتخاب شد! یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی با تایید جلسات بازیکنان باتجربه تیم ملی با یکدیگر و با مقامات فدراسیون برای انتخاب دایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: «تا جایی که ما در جریانیم علی دایی از یک ماه پیش برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده و فقط باید نام وی به صورت رسمی معرفی شود.»
رکنارکنا2 روز قبل
پس از این دیدار تماشاگران در شعارهایی خواستار برکناری کادرفنی تیم ملی و ایجاد تغییراتی مثبت در تیم ملی فوتبال کشورمان شدند. دایی و کارنامه‌ای ضعیف در دور اولدایی در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۸۶، به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. دایی در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۰، عملکرد ضعیفی به‌عنوان سرمربی تیم ملی داشت. پس از شکست تیم ملی در پنجمین بازی مقابل عربستان، فدراسیون فوتبال، دایی را از مربیگری تیم ملی برکنار کرد. ستاره تیم ملی: دایی یک ماه پیش انتخاب شد!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
دایی و کارنامه‌ای ضعیف در دور اولدایی در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۸۶، به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. دایی در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۰، عملکرد ضعیفی به‌عنوان سرمربی تیم ملی داشت. پس از شکست تیم ملی در پنجمین بازی مقابل عربستان، فدراسیون فوتبال، دایی را از مربیگری تیم ملی برکنار کرد. ستاره تیم ملی: دایی یک ماه پیش انتخاب شد! یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی با تایید جلسات بازیکنان باتجربه تیم ملی با یکدیگر و با مقامات فدراسیون برای انتخاب دایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: «تا جایی که ما در جریانیم علی دایی از یک ماه پیش برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده و فقط باید نام وی به صورت رسمی معرفی شود.»
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
پس از این دیدار تماشاگران در شعارهایی خواستار برکناری کادرفنی تیم ملی و ایجاد تغییراتی مثبت در تیم ملی فوتبال کشورمان شدند. پس از شکست تیم ملی در پنجمین بازی مقابل عربستان، فدراسیون فوتبال، دایی را از مربیگری تیم ملی برکنار کرد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که بازیکنان تیم ملی روی انتخاب گزینه جدید برای تیم ملی به‌شدت پشت دایی درآمده و در جلسات مختلف دوستانه در دورهمی‌هایشان یا در جلسات رسمی که با مسئولان فدراسیون داشته‌اند، روی انتخاب دایی تاکید کرده و از مقامات ارشد خواسته‌اند شهریار را به‌عنوان سرمربی بعدی تیم ملی انتخاب کنند. ستاره تیم ملی: دایی یک ماه پیش انتخاب شد! یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی با تایید جلسات بازیکنان باتجربه تیم ملی با یکدیگر و با مقامات فدراسیون برای انتخاب دایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: «تا جایی که ما در جریانیم علی دایی از یک ماه پیش برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده و فقط باید نام وی به صورت رسمی معرفی شود.»
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
در هر صورت اما دایی انتخاب شد؛ گزینشی بدفرجام که هم به ضرر او تمام شد و هم به زیان تیم ملی انجامید. فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس قطع همکاری کرده و سرمربی جدید هنوز معرفی نشده است. در حقیقت اگر رفت‌وآمد ۱۰ سال پیش دایی در تیم ملی بیشتر جنبه سیاسی داشت، حالا بازگشت احتمالی او تحت‌تاثیر برخی مولفه‌های اقتصادی و البته شرایط اجتماعی خاص کشور رخ می‌دهد. ریسک بزرگ داییاگر دایی در شرایط فعلی مسوولیت تیم ملی را بپذیرد، بزرگ‌ترین ریسک زندگی حرفه‌ای‌اش را کرده است. فقط به یاد داشته باشید که لغزش احتمالی برابر بحرین یا عراق می‌تواند باعث حذف تیم ملی از همین مرحله پیش‌مقدماتی شود و فوتبال ملی را برای سه سال تعطیل کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
ساعت ۲۴-اسامی مشهورترین متولدین بهمن ماه از دانشمند و بازیگر و فوتبالیست گرفته تا موسیقیدان و نویسنده و سیاستمدار و …نام‌ تعدادی از افراد مشهور که‌ در ماه‌ بهمن متولد شده‌اند به شرح ذیل است:۱. چارلز داروین‌۲. توماس‌ آلوا ادیسون‌۳. فرانکلین‌ دلانو روزولت‌۵. چارلز دیکنز۶.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
عصرایران؛ احسان محمدی- سخت‌ترین روز زندگی ورزشی علی دایی احتمالا لحظه‌ای بود که داور سوت پایان بازی مقابل عربستان را در ورزشگاه آزادی زد. دایی بعد از آن بازی اخراج شد. حالا درست ده سال از آن شب تلخ فروردینی می‌گذرد و گفته می‌شود علی دایی دوباره به نیمکت تیم ملی ایران نزدیک شده است. سایپا تیمی است که علی دایی با لباس آن خداحافظی کرد و مهمترین دستاورد باشگاهی‌اش در ایران را هم در همان روز جشن گرفت. علی دایی منتقدان سرسختی دارد که می‌گویند او همیشه معترض است و فقط نیمی از حقیقت حضورش در تیم ملی را تعریف می‌کند.
ایسناایسنا5 روز قبل
تیم ملی باید با نهایت قدرت به مصاف عراق و بحرین برود و اولین لغزش، ما را در معرض سقوط قرار خواهد داد. تیم ملی با مارک ویلموتس روزهای بدی را پشت سر گذاشت و با هزینه‌ای سرسام‌آور با این مرد بلژیکی قطع همکاری کرد. دو گزینه‌ای که هر دو سابقه هدایت تیم ملی را بر عهده داشته‌اند. قلعه‌نویی در آن دوران تصمیم‌های عجیب زیادی برای تیم ملی گرفت و این اتهام به او وارد بود که در حال رنگی کردن تیم ملی است. قلعه‌نویی در آن دوران تیم بزرگی از کارشناسان و مربی‌ها را کنار خود می‌دید و سعی داشت با یک خرد جمعی تیم ملی را اداره کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 روز قبل
استیلی اما طی ۱۰ سال مربیگری در سطح اول فوتبال ایران، بیشتر یک «بازنده» بوده تا «ناجی». آغاز سرمربیگری استیلی با «استیل» بعد از چندین برکناری به‌عنوان مربی، سرانجام نوبت به استیلی با عنوان سرمربی رسید. راه‌آهن و ملوان؛ آخرین دستپخت استیلی در لیگلیگ چهاردهم می‌توانست برای استیلی متفاوت باشد؛ چراکه او به‌عنوان مالک - سرمربی با راه‌آهن کارش را آغاز کرد. آخرین حضور استیلی به‌عنوان سرمربی در تیم ملوان بود که باز هم به دلیل کسب نتایج ضعیف، مدیران این باشگاه ریشه‌دار تصمیم گرفتند برای جلوگیری از سقوط تیمشان، استیلی را برکنار کنند. اما آیا این نتیجه ضعیف باعث می‌شود تا استیلی نیز تصمیم به بازنشستگی بگیرد یا خیر؟»
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، حکم سرمربیگری تیم ملی به نام چه کسی صادر می‌شود؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته گذشته امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم ملی شنبه هفته آینده معرفی می‌شود و امروز زمان انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فرا رسیده است. در کارنامه هر دو مربی سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی دیده می‌شود. حال که هر دو نفر شانس سرمربیگری تیم ملی را بار دیگر پیدا کرده‌اند نگاهی به کارنامه مربیگری هر دو می‌اندازیم. مدتی بعد او به‌عنوان جانشین امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انتخاب شد، اما در رقابت‌های انتخابی جام جهانی موفق نبود و برکنار شد تا افشین قطبی جای وی را در تیم ملی بگیرد. البته که موفقیت تیم ملی فوتبال در اولویت است و امیدواریم هر فردی سرمربی یوز‌های ایرانی می‌شود، بتواند با این تیم بهترین نتایج ممکن را به دست آورد.
ایرناایرنا1 هفته قبل
یحیی گل‌محمدی که سه‌شنبه به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد، امروز برای نخستین بار تیم جدیدش را تمرین داد. پرسپولیسی‌ها، گل‌محمدی را با عنوان «یحیی امپراتور» تشویق می‌کردند. ۱۲ سال قبل، افشین قطبی سرمربی آن زمان پرسپولیس، چنین عنوانی از هواداران پرسپولیس گرفته بود. شعار علیه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم از دیگر شعارهای هواداران پرسپولیس در تمرین امروز بود. داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس، برنامه‌های متنوعی برای سنگربان‌های تیم تدارک دیده بود.
ایرناایرنا1 هفته قبل
روز گذشته در گزارشی به این مساله اشاره کردیم که علی دایی، یحیی گل‌محمدی، مهدی تارتار و علی کریمی چهار گزینه اصلی برای قبول هدایت سرخپوشان تهرانی هستند. باشگاه شهرخودرو همچنان مخالف حضور یحیی گل‌محمدی است ولی مدیریت باشگاه پرسپولیس در حال انجام مذاکره برای جلب رضایت حمیداوی و دوستان است. با این حال یحیی بر او اولویت دارد و اینطور به نظر می‌رسد که اگر حضور گل‌محمدی منتفی شد، تارتار به گزینه اصلی پرسپولیس تبدیل شود. حتی در یکی ۲ رسانه چینی شایعه حضور او در جمع کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی چین نیز دیده می‌شود. با این اوصاف بسیار بعید است که او بخواهد به فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بیاید.
نودنود1 هفته قبل
انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی یادآور روزهای نه چندان خوب فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی است. حضور سرمربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی در ۲۵ سال گذشته خاطرات خوبی در مقدماتی جام جهانی به همراه نداشته است. تیم ملی همراه با ویرا موفق شد از استرالیا عبور کند و بعد از ۲۰ سال به جام جهانی برسد. با برکناری دایی فدراسیون ابتدا محمد مایلی کهن را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد. حاصل کار علی دایی و افشین قطبی در تیم ملی چهارم شدن در گروه پنج تیمی مقدماتی جام جهانی بود.
روزنوروزنو2 هفته قبل
این برد‌های اقتصادی به صدرنشینی آن‌ها کمک فراوانی کرده و نکته این برد‌ها نقش خط دفاع پرسپولیس است. در آن فصل کسی از مهاجمان ایراد نگرفت، چون بهترین خط حمله لیگ برتر در اختیار پرسپولیس بود، اما خط دفاع سرخپوشان قهرمانی را از تیم برانکو گرفت تا سرمربی کروات پرسپولیس خط دفاعی‌اش را تقویت کند و بعد از آن با ثبت بهترین خط دفاع در ۳ فصل متوالی قهرمان لیگ برتر هم شود. پرسپولیس لیگ اول زیر نظر علی پروین پنجمین خط دفاع لیگ برتر را داشت و با وجود دریافت ۲۳ گل قهرمان لیگ برتر شد. افشین قطبی هم بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار نداشت و با سومین خط دفاع لیگ برتر و دریافت میانگین یک گل در هر بازی قهرمان شد. رابطه قهرمانی و بهترین خط دفاع در پرسپولیس به نام برانکو ختم می‌شود و حالا میراث او با همان روند مشابه در مسیر قهرمانی دیگری قرار دارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
حالا درست ده سال از آن شب تلخ فروردینی می‌گذرد و گفته می‌شود علی دایی دوباره به نیمکت تیم ملی ایران نزدیک شده است. او سال گذشته با سایپا خداحافظی پرهیاهویی داشت و حتی مدیران این باشگاه را متهم به «سوءاستفاده از کارگران» کرد. سایپا تیمی است که علی دایی با لباس آن خداحافظی کرد و مهم‌ترین دستاورد باشگاهی‌اش در ایران را هم در همان روز جشن گرفت. علی دایی منتقدان سرسختی دارد که می‌گویند او همیشه معترض است و فقط نیمی از حقیقت حضورش در تیم ملی را تعریف می‌کند. تیم ملی ایران دو بازی فوق‌العاده حساس با عراق و بحرین در تهران دارد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس تهران، قرار بود افشین قطبی هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد و اعضای هیئت مدیره و خود قطبی نیز موافق این موضوع بودند، اما ایرج عرب، مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس موافق حضور افشین قطبی در این تیم نبود. یک منبع آگاه در این باره بیان کرد: پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، همه چیز مهیا بود که افشین قطبی سرمربی پرسپولیس شود و همه موافق این موضوع بودند، اما عرب مانع سرمربیگری افشین قطبی در پرسپولیس شد. برای پیگیری این موضوع با ایرج عرب تماس گرفتیم اما او حاضر به پاسخگویی نشد. پس از اینکه افشین قطبی به پرسپولیس نیامد و راهی چین شد، کالدرون هدایت سرخ‌ها را برعهده گرفت. انتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
در آخرین نشست نمایندگان باشگاه پرسپولیس با این مربی، باشگاه خواهان تخفیف بیش‌تر این مربی می‌شود و گرچه برانکو با بخشی از این خواسته موافقت می‌کند اما بر اساس اخبار رسیده میزان تخفیفی که پرسپولیسی‌ها از وی خواسته‌اند با مبلغ مورد نظر برانکو فاصله زیادی دارد. به گفته یک فرد نزدیک به سرمربی پرسپولیس، محل اصلی اختلاف همین مالیات است که ۲۲ درصد مبلغ کل قرارداد وی در هر سال را شامل می‌شود. از سوی دیگر برانکو معتقد است این مالیات پرداخت نشده موجب شده تا اگر وی برای کار در تیم ملی یا باشگاه دیگری غیر از پرسپولیس روانه ایران شود، به دلیل ممنوع الخروج بودن نتواند از مرخصی‌های خود استفاده کند. این داستان شبیه همان مشکلی است که چند سال قبل برای افشین قطبی سرمربی وقت پرسپولیس به وجود آمد و حتی وی نتوانست برای حضور در مراسم خاکسپاری مادر خود به ایران بیاید. موضوع ذکر شده سبب شد تا مذاکرات غیر مستقیم برانکو با فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور نیز عقیم بماند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
رسانه‌های چینی در روزهای گذشته خبرهای مختلفی در مورد قطبی و تصمیمش در سال جدید میلادی منتشر کرده‌اند. اتفاق جالب درباره قطبی موضوع انتخاب او به عنوان مدرس کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای در چین است که واکنش‌های مختلفی را بهمراه داشته است. برخی از رسانه‌ها به نداشتن مدرک پرولایسنس از سوی او، از این انتخاب انتقاد کرده‌اند اما به محض انتشار این شایعات، فدراسیون فوتبال چین با همتای خود در امریکا تماس برقرار کرده و از آنها در مورد مدرک مربیگری قطبی استعلام گرفته است. بنا بر آنچه که در پاسخ به این استعلام آمده، قطبی بالاترین مدرک مربیگری این کشور را دریافت کرده است. قطبی با شیجیاجوانگ به عنوان یک تیم تازه صعود کرده در فصل جدید لیگ چین کار سختی پیش رو دارد و باید از موفقیت خود در صعود پرماجرایی که از آن به عنوان یک معجزه یاد می‌شود، دفاع کند.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
پذیرفته شدن در این آزمون فردوسی پور را از دنیای روزنامه نگاری دور کرد. فردوسی پور در سال‌های حضور در صدا و سیما برنامه‌های جالب و بسیار پرطرفداری را در کارنامه شغلی خود داشته است. - کتاب هنر شفاف اندیشیدن: از دیگر آثار ترجمه شده به وسیله عادل فردوسی پور، بهزاد توکلی و علی شهروز است. به گفته نویسنده، منزل مجلل دیگری نیز وجود داشته که خود فردوسی پور در آن ساکن بوده است. فانتزی‌های عجیب و غریبعادل فردوسی پور هم درست مانند هر انسان دیگری در ذهن خود فانتزی‌هایی دارد.
تابناکتابناک3 هفته قبل
لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به زودی آغاز خواهد شد. قهرمان لیگ و حذفی این کشور یعنی الشارجه و شباب اهلی به طور مستقیم در لیگ قهرمانان حضور دارند. تیمی که فصل گذشته عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و این فصل نیز با هدایت بنجامین مورای مکزیکی در ACL خواهد بود. هنگ کنگ: یک نماینده (تائی پو) هنگ کنگ نیز مثل تاجیکستان یک نماینده در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت. سوریه: صفر نمایندهکشور سوریه به دلیل مشکلات سیاسی حق حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد.

با ۵۲ تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا آشنا شوید!

3+
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
همشهریهمشهری3 هفته قبل
همشهری آنلاین- ۱۲ سال پیش در چنین روزی آخرین بازی نیم‌فصل اول لیگ هفتم و تقابل سپاهان و پرسپولیس مدعی در اصفهان. دیداری که اگرچه با برد سپاهان همراه بود اما یکی از تلخترین حوادث فوتبال ایران را رقم زد. شاید او اولین قربانی فوتبال ایران باشد. با توجه به اتفاقات این دیدار کمیته انضباطی ۳ امتیاز از سپاهان کسر کرد. پیش از آن هم البته پرسپولیس به دلیل پرداخت نکردن بدهی از سوی فیفا به کسر ۶ امتیاز محکوم شده بود.
جام نیوزجام نیوز3 هفته قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، از قرار معلوم گابریل کالدرون برای ادامه همکاری با پرسپولیس چند شرط مهم دارد که یکی از آنها کنار رفتن افشین پیروانی است. پیروانی اوایل فصل و با حضور محمدحسن انصاری‌فرد به پرسپولیس بازگشت و جانشین محسن خلیلی شد. نکته عجیب در مورد افشین پیروانی این است که او یک بار در تیم ملی و یک بار دیگر هم در پرسپولیس تجربه جدایی در نیمه‌راه را داشته است. او مدتی در تیم ملی نقش مدیر را بازی کرد که نهایتا کنار گذاشته شد. در نهایت همین شایعه کار خودش را کرد و خلیلی از پرسپولیس کنار رفت تا پیروانی جای او را بگیرد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرورزشی: گابریل کالدرون برای ادامه کار در پرسپولیس با افشین پیروانی مدیر این تیم به مشکل خورده است در حالی که همکاری او با کریم باقری به مراتب بیشتر و نزدیک‌تر است. اینکه چه اتفاقاتی بین پیروانی و کالدرون رخ داده است که سرمربی آرژانتینی نسبت به مدیر تیمش حساس شده است به طور دقیق مشخص نیست. اما در این میان سکوت باقری در این زمینه و عدم حمایت او از یکی از طرفین در نوع خود جالب توجه است. پیروانی پیش از این همه سابقه داشته که در پرسپولیس و تیم ملی با سرمربیانی، چون افشین قطبی، نلو وینگادا، کارلوس کی‌روش هم به مشکل خورده و همکاری‌اش با آن‌ها نیمه تمام بماند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
* علی پروین اولین مربی پرسپولیس در لیگ حرفه‌ای، از ۱۶ بازی ابتدای لیگ ۳۵ امتیاز به دست آورد و در پایان نیز به مقام قهرمانی رسید. قرمزها در جام حذفی هم در همان دور نخست حذف شدند. * در لیگ چهارم راینر زوبل هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت اما بازهم نتوانست به میانگین قهرمانی برسد؛ ۲۸ امتیاز از ۱۶ بازی. پرسپولیس در جام حذفی دوباره مثل فصول قبلی ناکام بود. پرسپولیس کهکشانی ژوزه در ۱۶ بازی، بار دیگر آمار ۲۱ را ثبت کرد تا هواداران پرسپولیس بازهم از قهرمانی ناامید شوند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
ریشه بی‌اعتمادی به مربیان ایرانی در تیم‌های بزرگ بدون شک به عملکرد مربیان خارجی هم برمی‌گردد. خب هواداران هم وقتی می‌بینند این موفقیت‌ها را با مربی ایرانی به دست نمی‌آورند، ترجیح می‌دهند مربی خارجی داشته باشند. با احترام به مربیان ایرانی باید بگویم تیم‌های بزرگ ما بهتر است مربی خارجی داشته باشند. شاید به همین دلیل باشد که هواداران ترجیح می‌دهند مربی خارجی داشته باشند، چون کاری که برانکو و استراماچونی کردند، مربیان ایرانی نمی‌کنند. به نظر من ما مربیان ایرانی خوبی داریم که هواداران می‌توانند به آن‌ها اعتماد داشته باشند اگرچه سرخابی‌ها متعلق به هواداران هستند و باید به خواسته‌های آن‌ها هم توجه کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با کسب ۳۴ امتیاز و پس از ۱۶ مسابقه، قهرمان نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر شود. افشین قطبی و علی دایی (یک بار) و برانکو ایوانکوویچ (۲بار) به قهرمانی نیم‌فصل رسیده بودند. به عبارتی دیگر قهرمانی در نیم‌فصل، ۷۵ شانس قهرمانی در پایان فصل را برای تیم تهرانی به همراه داشته است. تیم‌های استقلال خوزستان، سایپا، تراکتور و فولاد نیز یک قهرمانی نیم‌فصل در کارنامه خود دارند. تراکتور نیز با وجود یک قهرمانی نیم‌فصل، در پایان فصل نتوانسته رتبه نخست را از آن خود کند.

به انتهای لیست رسیدید