قطر ژاپن

قطر ژاپن

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
مدافع پیشین فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران نزدیک به ۲ دهه است که جایگاهش را در فوتبال آسیا از دست‌ داده است. این مدافع پیشین فوتبال ایران ادامه داد: فوتبال ایران نزدیک به ۲ دهه است که جایگاهش را در فوتبال آسیا از دست‌ داده است. کسب جایزه بهترین بازیکن آسیا توسط بیرانوند باعث می‌شود فوتبال ایران دوباره در آسیا دیده شود. حالا بعد از چند سال دوباره یک بازیکن ایرانی می‌تواند مرد سال فوتبال آسیا شود. مدیران فوتبال عربستان، قطر، ژاپن و گره نفوذ زیادی در فوتبال آسیا دارند و ایران نباید اجازه بدهد نفوذش در فوتبال آسیا کم شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
با وجود قهرمانی بحرین در مسابقات انتخابی المپیک راحت‌تر می‌توانیم با این تیم بازی کنیم. اگر تدارکات خوبی توسط فدراسیون هندبال و وزارت ورزش برای ما ایجاد شود و بازیکنان لژیونرمان هم در اختیارمان باشند شانس زیادی برای صعود به جام‌جهانی خواهیم داشت. برای کسب سهمیه صعود به جام جهانی باید با تیم‌های کره، بحرین، قطر، ژاپن و عربستان بجنیگم تا هر طور شده جبران مافات کنیم تا لااقل در جام‌جهانی حضور داشته باشیم. ان‌شاءالله مقام خوبی را در این مسابقات کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم با تیم کازرون شیراز بهترین نتایج را در مسابقات لیگ کسب کنیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ترکیب مرحله دوم تیم‌های صعود کننده از هر گروه چهارگانه که دو تیم از هر گروه می‌باشد به صورت زیر است: گروه اول مرحله حذفی: اول A، اول C، دوم B، دوم Dگروه دوم مرحله حذفی: اول B، اول D، دوم A، دوم Cترکیب گروه‌های چهارگانه به شرح زیر است: گروه اول: ایران، بحرین و نیوزلندگروه دوم: قطر، ژاپن و چینگروه سوم: کره جنوبی، عربستان و استرالیاگروه چهارم: کویت، امارات، عراق و هنگ‌کنگپس از پایان بازی‌های این دو گروه، دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد. انتهای پیام/
همشهریهمشهری1 ماه قبل
در این دوره از رقابت‌ها که طی روزهای ۲۶ دی تا ۷ بهمن ماه سال جاری در کویت انجام خواهد شد ۱۳ تیم حضور دارند که در ۴ گروه ۳ و ۴ تیمی جای گرفته‌اند. در گروه نخست ایران با تیم‌های نیوزلند و بحرین هم‌گروه شد. ترکیب گروه‌های چهارگانه به شرح زیر است: گروه اول: ایران - بحرین - نیوزیلندگروه دوم: قطر - ژاپن - چینگروه سوم: کره جنوبی - عربستان - استرالیاگروه چهارم: کویت - امارات متحده عربی - عراق - هنگ کنگامیر صدیقی، رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون هندبال در این مراسم به عنوان نماینده ایران حضور داشت. ترکیب مرحله دوم تیم‌های صعودکننده از گروه‌های چهارگانه (دو تیم از هر گروه) به صورت زیر است: گروه اول مرحله حذفی: اول A، اول C، دوم B، دوم Dگروه دوم مرحله حذفی: اول B، اول D، دوم A، دوم Cپس از پایان بازی‌های این دو گروه، دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی صعود خواهند کرد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
قرعه‌کشی جام ملت‌های هندبال آسیا برگزار و رقبای تیم ملی ایران مشخص شدند. به گزارش ایسنا، مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های هندبال مردان آسیا و انتخابی جام جهانی برگزار شد و ایران رقبای خود را شناخت. به این ترتیب تیم ملی ایران در گروه اول مسابقات با تیم‌های بحرین و نیوزلند به رقابت می‌پردازد. مسابقات جام ملت‌های آسیا روزهای ۲۶ دی تا ۷ بهمن‌ماه در کویت برگزار می‌شود. گروه‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: گروه اول: ایران، بحرین و نیوزلندگروه دوم: قطر، ژاپن و چینگروه سوم: کره جنوبی، عربستان و استرالیاگروه چهارم: کویت، امارات متحده عربی، عراق و هنگ‌کنگانتهای پیام
برنابرنا1 ماه قبل
قرعه‌کشی جام ملت‌های هندبال آسیا برگزار و رقبای تیم ملی ایران مشخص شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های هندبال مردان آسیا و انتخابی جام جهانی برگزار شد و ایران رقبای خود را شناخت. به این ترتیب تیم ملی ایران در گروه اول مسابقات با تیم‌های بحرین و نیوزلند به رقابت می‌پردازد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایسنا: مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های هندبال مردان آسیا و انتخابی جام جهانی برگزار شد و ایران رقبای خود را شناخت. به این ترتیب تیم ملی ایران در گروه اول مسابقات با تیم‌های بحرین و نیوزلند به رقابت می‌پردازد. بحرین و ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک توکیو هم در یک گروه بودند که در پایان این مسابقات بحرین به مقام قهرمانی رسید و سهمیه حضور در المپیک را به دست آورد و ایران نیز در جایگاه پنجم قرار گرفت. مسابقات جام ملت‌های آسیا روزهای ۲۶ دی تا ۷ بهمن‌ماه در کویت برگزار می‌شود. گروه‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: گروه اول: ایران، بحرین و نیوزلندگروه دوم: قطر، ژاپن و چینگروه سوم: کره جنوبی، عربستان و استرالیاگروه چهارم: کویت، امارات متحده عربی، عراق و هنگ‌کنگ
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر چارچوب دیدار انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ژاپن به مصاف تاجیکستان رفت و به برتری ۳ بر صفر رسید. اخبار ورزشی- در جدول گروه F، ژاپن با ۹ امتیاز در صدر قزاقستان با ۶ امتیاز دوم، تاجیکستان با ۶ امتیاز سوم، مغولستان با ۳ امتیاز چهارم و میانمار با صفر امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است. دانگدا ۲۶ و پانیا ۵۱ برای میزبان و علی مبخوت برای امارات در دقیقه ۴۵ گلزنی کردند. در جدول گروه G، تایلند با ۷ امتیاز اول، ویتنام با ۷ امتیاز دوم، امارات با ۶ امتیاز سوم، مالزی با ۳ امتیاز چهارم و اندونزی در قعر جدول قرار گرفته است. در این گروه نیز چین با ۶ امتیاز اول، سوریه با ۶ امتیاز دوم، فیلپیپن با ۳ امتیاز سوم، مالدیو با ۳ امتیاز چهارم و گوام با صفر امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
این نتیجه سبب شد تیم ملی فوتبال کشورمان با ۱۶ گل زده تا پایان هفته سوم مقدماتی جام جهانی، بهترین خط حمله را داشته باشد. آن هم درحالیکه از ۱۶ تیم حاضر در این مرحله یک بازی کمتر انجام داده است. این موضوع نشان دهنده علاقه ویژه سرمربی بلژیکی تیم ملی برای ارائه فوتبال تهاجمی از سوی شاگردانش است. همچنین یوز‌ها (لقب تیم ملی فوتبال ایران) کنار تیم‌های چین، استرالیا، قطر، ژاپن، تاجیکستان، تایلند، ویتنام، کره جنوبی و کره شمالی ۱۰ تیمی هستند که تاکنون دروازه شان باز نشده است. ضعیف‌ترین خط دفاع هم در اختیار حریف شب گذشته کشورمان (کامبوج) است که در سه بازی ۱۶ گل دریافت کرده است.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم فوتبال ژاپن توانست با برتری پر گل ۶ بر صفر مغولستان را در هم بکوبد. گل‌های ژاپن را تاکومی مینامینو ۲۳، مایا یوشیدا ۲۹، یوتو ناگاتومو ۳۳، ناگای ۴۰، واتارو اندو ۵۷، کامادا ۸۲ به ثمر رساندند. پیش از این مردان چشم بادامی میانمار را شکست داده بودند و حالا با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه F مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار دارند و به ترتیب کویت، اردن، نپال و چین تایپه در جایگاه بعدی هستند.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر۲۳ سال آسیا ۲۰۲۰ در بانکوک انجام و قرعه تیم‌ها به شرح زیر مشخص شد: گروه اول: تایلند - عراق - استرالیا - بحرینگروه دوم: قطر - ژاپن - عربستان - سوریهگروه سوم: ازبکستان - کره جنوبی - چین - ایرانگروه چهارم: ویتنام - کره شمالی - اردن - اماراتاین مسابقات ۱۸ دی تا ۶ بهمن ۱۳۹۸ به میزبانی کشور تایلند برگزار خواهد شد و سه تیم برتر این مسابقات به صورت مستقیم راهی المپیک توکیو می‌شوند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان در جام جهانی ۲۰۱۷ صبح امروز میهمان سعید اکبری در برنامه سلام صبح بخیر بود. تیم تحت هدایت پیروانی امروز تبدیل به تیم امید شده و زیر نظر فرهاد مجیدی برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا آماده می‌شود. اکنون همه بازیکنان تیم ملی جوانان جز بازیکنان شاخص و تاثیر گذار تیم‌های لیگ برتری هستند. در حالی که چند تیم هم بازیکنان خود را به ما برای همراهی تیم امید ندادند. واقعیت این است که تیم امید اردوهای کمی را تا شروع بازی‌ها پیش رو دارد و تیم‌ها در روزهای غیر فیفا به تیم امید بازیکن نمی‌دهند.
برنابرنا2 ماه قبل
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: ما توان و پتانسیل حضور در توکیو را داریم و امیدوارم کادرفنی با تلاش جوانان خوب و غیرتمند کشورمان بتواند تیم را راهی المپیک کند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال امید ایران بر اساس قرعه کشی در مرحله نهایی دیدارهای گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در گروه سوم با تیم‌های کره جنوبی، چین و ازبکستان همگروه شد. محمود یاوری، سرمربی پیشین تیم ملی و پیشکسوت فوتبال کشورمان، در این باره به خبرنگار برنا گفت: شکی وجود ندارد که تیم امید در گروه سختی قرار گرفته و کار مشکلی نیز پیش رو دارد. آینده مربیان ایران را افرادی مانند وحید هاشمیان و مهدی مهدوی‌کیا خواهند ساخت که پله پله کار مربیگری خود را انجام دادند. من به فرهاد مجیدی احترام می‌گذارم و امیدوارم بتواند با حمایت هایی که پشت سر خود دارد تیم امید را به موفقیت برساند.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
قرعه تیم ملی فوتبال امید در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شد. قدس آنلاین: قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی فوتبال المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا موسوم به مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا دقایقی قبل در بانکوک تایلند برگزار شد که تیم ملی ایران با سرمربیگری فرهاد مجیدی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد. این مسابقات از ۱۶ دی تا ۸ بهمن در تایلند برگزار می‌شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن میزبان راهی المپیک می‌شوند. گروهبندی کامل به شرح زیر است: گروه A: تایلند، عراق، استرالیا، بحرینگروه B: قطر، ژاپن، عربستان، سوریهگروه C: ازبکستان، کره جنوبی، چین، ایرانگروه D: ویتنام، کره شمالی، اردن، اماراتانتهای پیام
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
مسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیامسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا که قرار است در سال ۲۰۲۰ به میزبانی تایلند برگزار شود، امروز در بانکوک قرعه‌کشی شد. این رقابت‌ها مقدماتی المپیک توکیو نیز به شمار می‌رود. در این مسابقات ۱۶ تیم حضور دارند که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کنند. ۳ تیم برتر این مسابقات از آسیا به صورت مستقیم راهی المپیک می‌شوند. ژاپن نیز به عنوان سهمیه المپیک را خواهد داشت. این مسابقات ۸ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۸ دی تا ۶ بهمن ۹۸) به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.
فراروفرارو2 ماه قبل
قرعه تیم ملی فوتبال امید در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شد. به گزارش ایسنا، قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی فوتبال المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا موسوم به مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا دقایقی قبل در بانکوک تایلند برگزار شد که تیم ملی ایران با سرمربیگری فرهاد مجیدی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد. این مسابقات از ۱۶ دی تا ۸ بهمن در تایلند برگزار می‌شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن میزبان راهی المپیک می‌شوند. گروهبندی کامل به شرح زیر است: گروه A: تایلند، عراق، استرالیا، بحرینگروه B: قطر، ژاپن، عربستان، سوریهگروه C: ازبکستان، کره جنوبی، چین، ایرانگروه D: ویتنام، کره شمالی، اردن، امارات
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی فوتبال المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا موسوم به مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا در بانکوک تایلند برگزار شد که تیم ملی ایران با سرمربیگری فرهاد مجیدی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد. این مسابقات از ۱۶ دی تا ۸ بهمن در تایلند برگزار می‌شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن میزبان راهی المپیک می‌شوند. گروه بندی کامل به شرح زیر است: گروه A: تایلند، عراق، استرالیا، بحرینگروه B: قطر، ژاپن، عربستان، سوریهگروه C: ازبکستان، کره جنوبی، چین، ایرانگروه D: ویتنام، کره شمالی، اردن، امارات
ایسناایسنا2 ماه قبل
قرعه تیم ملی فوتبال امید در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شد. به گزارش ایسنا، قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی فوتبال المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا موسوم به مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا دقایقی قبل در بانکوک تایلند برگزار شد که تیم ملی ایران با سرمربیگری فرهاد مجیدی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد. این مسابقات از ۱۶ دی تا ۸ بهمن در تایلند برگزار می‌شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن میزبان راهی المپیک می‌شوند. گروهبندی کامل به شرح زیر است: گروه A: تایلند، عراق، استرالیا، بحرینگروه B: قطر، ژاپن، عربستان، سوریهگروه C: ازبکستان، کره جنوبی، چین، ایرانگروه D: ویتنام، کره شمالی، اردن، اماراتانتهای پیام
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
قرعه تیم ملی فوتبال امید در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شد. قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی فوتبال المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا موسوم به مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا دقایقی قبل در بانکوک تایلند برگزار شد که تیم ملی ایران با سرمربیگری فرهاد مجیدی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد. این مسابقات از ۱۶ دی تا ۸ بهمن در تایلند برگزار می‌شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن میزبان راهی المپیک می‌شوند. گروهبندی کامل به شرح زیر است: گروه A: تایلند، عراق، استرالیا، بحرینگروه B: قطر، ژاپن، عربستان، سوریهگروه C: ازبکستان، کره جنوبی، چین، ایرانگروه D: ویتنام، کره شمالی، اردن، امارات
برنابرنا2 ماه قبل
مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و مقدماتی المپیک دقایقی پیش انجام شد و قرعه امیدهای کشورمان در این رقابت‌ها مشخص شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۰ دقایقی پیش در بانکوک انجام و قرعه تیم فوتبال امید کشورمان به شرح زیر مشخص شد: گروه اول: تایلند - عراق - استرالیا - بحرینگروه دوم: قطر - ژاپن - عربستان - سوریهگروه سوم: ازبکستان - کره جنوبی- چین - ایرانگروه چهارم: ویتنام -کره شمالی - اردن - اماراتاین مسابقات ۱۸ دی تا ۶ بهمن ۱۳۹۸ به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد و سه تیم برتر این مسابقات به صورت مستقیم راهی المپیک توکیو می‌شوند.
برنابرنا3 ماه قبل
سرمربی تیم هندبال مس کرمان بر این باور است لژیونر شدن بازیکن‌ها به تیم‌ملی ضربه زده است. بازی در خانه است امیدوارم از این فرصت میزبانی به خوبی استفاده کنیم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. مس تیم خوبی است و در این مدت تمرینات خوبی داشتیم ولی در مقایسه با برخی تیم‌ها تمرینات‌مان را دیر شروع کردیم و فقط یک ماه قبل از شروع لیگ تمرینات را استارت زدیم. وقتی بازیکن لژیونر می‌شود تابع قوانین باشگاه خود است و عملا در اکثر مواقع نمی‌توانیم این بازیکنان را در خدمت داشته باشیم. این به تنهایی ضربه بزرگی به هندبال زده و شاید حضور بازیکنان در تیم‌های خارجی برای آنها چه از نظر مالی و چه از نظر فنی خوب باشد ولی برای تیم‌ ملی خوب نیست.
صدا و سیماصدا و سیما4 ماه قبل
سکوت عجیب و رکود برنامه‌های اجرایی فدراسیون هندبال در ماه‌های اخیر حکایت از بی برنامگی این مجموعه برای آینده‌ای بهتر دارد. ­ این که تیم‌ها در کوران مسابقات قرار دارند با رکود هندبال و سکوت تیم‌های ملی و باشگاهی مصادف شده زنگ خطری جدی در این رشته است. با این اوصاف باید به مسئولان هشدار داد اجرای سیاست جوانگرایی اقدامی زیربنایی در فدراسیون است، اما از تیم ملی بزرگسالان که ویترین هندبال ایران محسوب می‌شود، نباید غافل شد. تیم ملی هندبال کشورمان نیز یک مدال نقره در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو و یک مدال برنز در بازی‌های ۲۰۰۶ دوحه را در کارنامه دارد و پس از قطر، ژاپن و قزاقستان، هفتمین تیم پر افتخار در این بازی‌ها است. تیم ملی هندبال کشورمان در ۵ دوره از بازی‌های آسیایی حضور داشته که علاوه بر یک مدال نقره و برنز، دو عنوان چهارمی (۱۹۹۸ و ۲۰۱۴) و یک عنوان پنجمی (۱۹۸۶) را به دست آورده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
دکتر محمد باقر خرمشاد دبیر شورای راهبردی روابط خارجی، درخواست ما برای مصاحبه را اجابت کرد و بعد از ظهر یک روز داغ تابستانی، میزبان گروه خبری خبرگزاری میزان شد. شورای راهبردی روابط خارجی، جنبه مشورتی داردمیزان: بدوا از اینکه وقت خودتان را در اختیار خبرگزاری میزان قرار دادید سپاسگزارم. به عبارتی دیگر، شورای راهبردی روابط خارجی، موظف و مکلف به «راهبرداندیشی» است تا ترسیم افق‌های دور در روابط خارجی که مطمح نظر مقام معظم رهبری است، تحقق یابد. روی دیگر مذاکره با آمریکا، جنگ و تجاوز نظامی استبرای ما دانش آموختگان علم سیاست، فهم پیشنهاد مذاکره از ناحیه آمریکا در شرایط فعلی، به هیچ وجه دشوار نیست. من واقعا از سکوت و سکون روشنفکران جامعه ایرانی در برابر تروریسم اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران حیران هستم.
وانانیوزوانانیوز4 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که نام ایران را از رده‌بندی باشگاه‌های فوتبال آسیا حذف کرده بود نام کشورمان را به این رده‌بندی بازگرداند تا سوءتفاهم ایجاد شده درخصوص مسائلی از جمله تعلیق فوتبال کشورمان برطرف شود. ایران در رده‌بندی باشگاه‌های آسیا پس از چین، قطر، ژاپن و کره جنوبی در رتبه پنجم قرار دارد. انتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد5 ماه قبل
کاخ‌سفید هم گفته این دیدار مسائل اقتصادی، امنیتی و نیز مسائل مربوط به مقابله با تروریسم را در بر می‌گیرد. در بیانیه کاخ‌سفید آمده‌است که دیدار تمیم بن حمد آل‌ثانی و ترامپ با هدف افزایش روابطی که درحال‌حاضر هم مستحکم است انجام می‌گیرد. عربستان سعودی و شماری از متحدانش، با قطر قطع رابطه کرده و این کشور را تحت تحریم قرار داده‌اند. ریاض و هم‌پیمانان عربش دلیل این کار را «حمایت دوحه از تروریسم»، «نزدیکی به‌ ایران» و مسائل دیگر عنوان کرده‌اند. تلاش‌هایی که تاکنون برای میانجیگری بین تهران و واشنگتن، از جمله از سوی نخست‌وزیر ژاپن انجام شده راه به جایی نبرده‌است.
فراروفرارو5 ماه قبل
بر اساس این توافق، ایران نباید بالاتر از سطح ۳٫۶۷ درصد اورانیوم غنی‌سازی کند. طبق روایت فرانسه، در این تماس، ماکرون و روحانی، شرایط از سرگیری گفتگو‌ها میان همه طرف‌ها تا ۱۵ ژوئیه را بررسی کردند. در نتیجه، روز بعد از تماس، ایران غنی‌سازی فراتر از محدودیت‌های توافق هسته‌ای را اعلام کرد. به همین دلیل، مایل است تلاش‌های اروپا برای حفظ توافق هسته‌ای موفق شود. هماهنگی فرانسه و آمریکا در مسئله ایران، ممکن است به راه اندازی اینستکس و کارآمد شدن آن منجر شود.
صدا و سیماصدا و سیما5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از وزارت راه و شهرسازی؛ سازمان هواشناسی جمهوری اسلامی ایران پس از ۱۵ سال با کسب ۷۶ رای نمایندگان کشور‌های عضو در مقابل عربستان با ۵۴ رای، موفق به کسب آخرین کرسی شورای اجرایی سازمان هواشناسی منطقه آسیا شد. بر اساس این گزارش، شورای اجرایی سازمان هواشناسی (EC) از نمایندگان کشور‌های مناطق شش گانه سازمان هواشناسی جهانی تشکیل شده است و در آن همه مستندات سازمان جهانی هواشناسی نهایی می‌شود. ایران در منطقه دوم آسیا عضویت دارد که در آن شش صندلی در شورای اجرایی برای اعضای این گروه لحاظ شده است که یک صندلی آن متعلق به کشور رئیس گروه اختصاص است که در حال جاضر ریاست آن را کشور امارات بر عهده دارد و پنج صندلی دیگر به نمایندگان هواشناسی سایر کشور‌ها اختصاص دارد. از این منطقه کشور‌های ایران، عربستان، هند، چین، ژاپن و کره جنوبی نامزد شدند که هر شش کشور در این دوره از انتخابات برای پنج صندلی اعلام نامزدی کردند و پس از مذاکرات سنگین و بدون توافق هر شش کشور برای رآی‌گیری به فروم اصلی رفتند. در دور اول چهار کشور هند، قطر، ژاپن و چین به عضویت شورای اجرایی سازمان هواشناسی منطقه آسیا انتخاب شدند. عضویت ایران و عربستان با رای مساوی به دور دوم کشیده شد که در دور دوم، ایران با ۷۶ رآی در مقابل عربستان با ۵۴ رآی موفق به کسب آخرین کرسی منطقه آسیا شد. گفتنی است:؛ عضویت سازمان هواشناسی جمهوری اسلامی ایران در شورای اجرایی سازمان هواشناسی منطقه آسیا پس از ۱۵ سال محقق شد.
فارسفارس5 ماه قبل
نویسنده مصری با تاکید بر اینکه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در معامله قرن فریب پروژه ایران هراسی آمریکا را خورده‌اند، گفت، جهان عرب اگر بخواهد با معامله نابودی مسئله فلسطین در ازای فشار بر ایران همراه شود، همه چیز را از دست خواهد داد. از همین رو درک معامله قرن و اهداف واقعی آن صرف نظر از راهبرد آمریکا در قبال همه خاورمیانه دشوار است. نافعه تاکید کرد: با آنچه گفتیم روشن شد که تحریم ایران مهم‌ترین نقطه تمرکز راهبرد کنونی آمریکا در قبال خاورمیانه است. آن هم نه فقط به دلیل احتمال مقاومت ایران و شکست تحریم‌های آمریکا علیه آن بلکه پیچیدگی وضعیت داخلی در اسرائیل هم تاثیرگذار است. هر اتفاقی رخ دهد مطمئنا جهان عرب همه چیز را از دست خواهد داد اگر بخواهد با معامله نابودی مسئله فلسطین در ازای تغییر نظام در ایران همراه شود.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 ماه قبل
موسوی ابراز کرد: ایشان چندی پیش به تهران آمده بودند و گفت‌وگوهایی را با مقامات ایران داشتند. درحال گفت‌وگو با ایران و آمریکا هستیماظهارات سخنگوی وزارت‌خارجه ایران در شرایطی مطرح می‌شود که وزیرخارجه قطر از تهران و واشنگتن خواسته با هم مذاکره و مصالحه کنند. دیدار شینزو آبه با رئیس‌جمهور سوئیسهمزمان با این تحولات، «شینزو آبه» نخست‌وزیر ژاپن در آستانه سفر به تهران، دیروز دوشنبه در توکیو با «یولی مائورر» رئیس‌جمهوری سوئیس به‌عنوان حافظ منافع آمریکا در تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد. همزمان روزنامه ژاپن تایمز به نقل از یک منبع ارشد دولت این کشور گزارش داد که هدف سفر شینزو آبه به تهران میانجیگری بین تهران و واشنگتن نیست. سفر آبه به تهران که اولین سفر یک نخست‌وزیر ژاپنی به ایران طی ۴۱ سال گذشته است روز چهارشنبه آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین6 ماه قبل
رییس خوزستانی سبک سوپرساباکی کای‌کان دو آسیا: پیام خوزستان - رییس خوزستانی سبک سوپرساباکی کای‌کان دو آسیا گفت: هیات ورزش‌های رزمی خوزستان بیش از دو ساال است که رییس ندارد و همین باعث شده است که خانواده پرقدرت رزمی استان نتواند از تمامی پتانسیل خود استفاده کند. وی با بیان این‌که در حال حاضر بیش از یک هزار ورزشکار خانم و آقا در حال فراگیری این رشته سوپرساباکی هستند، گفت: یکی از خوبی‌های این رشته که باعث جذب علاقه‌مندان بیشمار شده، نوع استایل مبارزاتی آن است. رییس خوزستانی سبک سوپرساباکی کای‌کان دو آسیا در ادامه با اشاره به این‌که هیات ورزش‌های رزمی خوزستان بیش از دو سال است به صورت سرپرست اداره‌ می‌‌‌شود، افزود: نبود رییس هیات در خانواده پر قدرت رزمی باعث شده است این مجموعه نتواند از تمامی پتانسیل خود استفاده کند، البته وجود آقای حسینی، سرپرست کنونی هیات ورزش‌های رزمی توانسته تا حد زیادی به پویایی این هیات کمک کند. قرار است مجمع این هیات نیز ۲۱ خردادماه برگزار شود. وی در پایان، گفت: ‌این سازمان چند روز پیش نیز با اعطای دان ۳ افتخاری به آقای غلامرضا صفرنژادی در خوزستان که با حمایت‌های مالی و معنوی خود باعث رشد این رشته در استان شده است، تشکر کرد.

به انتهای لیست رسیدید