آخرین و مهم‌ترین اخبار «لیگ قهرمانان آسیا»
قهرمان

اخبار «لیگ قهرمانان آسیا»

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز25 دقیقه قبل
یک نشریه سعودی از ایجاد هیاتی برای مبارزه با ویروس کرونا در کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد. نشریه «الجزیره» عربستان در گزارشی امروز به حضور ویروس کرونا در آسیا و تاثیرش به ورزش و مخصوصا به فوتبال پرداخته است. کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شرایط یک هیات مبارزه با کرونا با هماهنگی سازمان جهانی بهداشت ایجاد می‌کند تا این وضعیت بحرانی را بررسی کند. در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب پرسپولیس باید مقابل التعاون عربستان در کویت بازی کند. شهرخودرو باید در هفته سوم مقابل شباب الاهلی در دبی بازی کند، سپاهان نیز باید با النصر عربستان در بحرین بازی کند.
عصر ایرانعصر ایران37 دقیقه قبل
یک نشریه سعودی از ایجاد هیاتی برای مبارزه با ویروس کرونا در کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد. هیات مبارزه با کرونا در AFC تشکیل شد/ احتمال لغو بازی‌های هفته سوم لیگ قهرمانانبه گزارش فارس، نشریه «الجزیره» عربستان در گزارشی امروز به حضور ویروس کرونا در آسیا و تاثیرش به ورزش و مخصوصا به فوتبال پرداخته است. کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شرایط یک هیات مبارزه با کرونا با هماهنگی سازمان جهانی بهداشت ایجاد می‌کند تا این وضعیت بحرانی را بررسی کند. با این شرایط موجود احتمال به تاخیر افتادن تمام بازی‌های مرحله گروهی در هفته سوم در منطقه غرب وجود دارد. در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب پرسپولیس باید مقابل التعاون عربستان در کویت بازی کند.
تابناکتابناک58 دقیقه قبل
فصل گذشته که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده بود و در نیمه‌نهایی جام حذفی هم موفق به شکست سپاهان در اصفهان شد، امیر قلعه‌نویی به میدان سخن آمد. سرمربی سپاهان از این صحبت کرد که قانون برای یک تیم جور دیگری است و منظورش از آن تیم، پرسپولیس بود. مسابقات پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در کشور چین که منشأ این بیماری بوده، بدون تماشاگر برگزار شد. امیر قلعه‌نویی و تیمش وقتی نتوانستند لغو بازی را رقم بزنند، مجبور به ترک هتل و حرکت به‌سمت ورزشگاه شدند. گویا این بار قلعه‌نویی درست می‌گوید و نتیجه بازی به‌سود پرسپولیس مهندسی شده، اما مهندس این نتیجه کسی نیست جز سپاهانی‌ها که خود او نیز عضوی از همین تیم است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ساعت قبل
یک نشریه سعودی از ایجاد هیاتی برای مبارزه با ویروس کرونا در کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد. قدس آنلاین؛ نشریه «الجزیره» عربستان در گزارشی امروز به حضور ویروس کرونا در آسیا و تاثیرش به ورزش و مخصوصا به فوتبال پرداخته است. کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شرایط یک هیات مبارزه با کرونا با هماهنگی سازمان جهانی بهداشت ایجاد می‌کند تا این وضعیت بحرانی را بررسی کند. با این شرایط موجود احتمال به تاخیر افتادن تمام بازی‌های مرحله گروهی در هفته سوم در منطقه غرب وجود دارد. در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب پرسپولیس باید مقابل التعاون عربستان در کویت بازی کند.
تابناکتابناک1 ساعت قبل
با وجود افزایش تعداد تیم‌ها در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا سهمیه فوتبال ایران تغییر نخواهد کرد و همچنان ۲+۲ خواهد بود. طبق اعلام روزنامه الرای سهمیه قطر از ۲+۲ به ۳+۱ افزایش پیدا خواهد کرد تا جایی که سه تیم به صورت مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا خواهند کرد و یک تیم هم راهی پلی‌آف خواهد شد. این درحالی است که در فصل جاری دو تیم به صورت مستقیم و دو تیم در پلی‌آف حضور پیدا کردند که البته هر دو تیم پلی آف برابر نمایندگان ایران تن به شکست دادند. ۷- اردن و هند هر کدام یک سهمیه مستقیم در مرحله گروهی خواهند داشت. ۸- کشور‌های تاجیکستان، لبنان و سوریه و ترکمنستان هر کدام یک تیم در مرحله پلی آف خواهند داشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، نشریه «الجزیره» عربستان در گزارشی امروز به حضور ویروس کرونا در آسیا و تاثیرش به ورزش و مخصوصا به فوتبال پرداخته است. این نشریه سعودی خبر داد با توجه به انتشار این ویروس در کشورهای چین، تایلند، ایران، کره جنوبی، سنگاپور، امارات، کویت بحرین فوتبال آسیا در شرایطی اضطراری قرار دارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شرایط یک هیات مبارزه با کرونا با هماهنگی سازمان جهانی بهداشت ایجاد می‌کند تا این وضعیت بحرانی را بررسی کند. بیشتر بخوانید: AFC سهمیه جدید ایران را اعلام کردپرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و سپاهان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند. در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب پرسپولیس باید مقابل التعاون عربستان در کویت بازی کند.
روزنوروزنو1 روز قبل
حتی در این چند روز عنوان شد باشگاه آنتورپ که با علیرضا بیرانوند گلر ملی‌پوش پرسپولیس قرارداد امضا کرده، خواهان جذب محمد نادری هم شده است. ظاهرا مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی به مدیران باشگاه آنتورپ توصیه کرده که عملکرد نادری را برای حضور در تیم بلژیکی زیر نظر داشته باشند. وی افزود: در حال حاضر با با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و به این قرارداد هم متعهد هستم. نادری در خصوص وضعیت تیمش و همچنین حضور گل‌محمدی در پرسپولیس خاطر نشان کرد: فضای تیم خوشبختانه خیلی خوب است. به طور حتم در ادامه لیگ قهرمانان نتایج خوبی می‌گیریم.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، فصل گذشته یحیی گل محمدی در کسوت مربیگری شهرخودرو (پدیده سابق) یک تساوی و یک شکست مقابل امیرقلعه نویی کسب کرد و امسال نیز یک تساوی جنجالی در مشهد رقم خورد. همیشه در بازی تیم‌های یحیی مقابل امیرقلعه نویی شاهد مالکیت بیشتر تیم‌های گل‌محمدی بوده‌ایم ولی به نظر می‌رسد در بازی روز آینده ماجرای دیگری بر بازی حاکم بشود. روز جنجالی در نشست خبری قلعه نوییآخرین تقابل گل محمدی و امیرقلعه نویی به دیدار رفت دو تیم سپاهان و شهرخودرو بازمی گردد. در همان بازی بود که رفتار مناسبی با امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری انجام نشد. پرسپولیس یحیی مثل پرسپولیس با کالدرونیکی از مهم‌ترین نکاتی در مورد روش بازی پرسپولیس با کالدرون، استفاده از ضدحملات کشنده بود که در دیدار برابر ذوب آهن به وضوح شاهد آن بودیم.
ایرناایرنا1 روز قبل
امیر قلعه‌نویی، شامگاه شنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس افزود: وزارت بهداشت هم در این زمینه راهکارهای لازم را ارائه داده است و هواداران ۲ تیم در دیدار فردا باید با مسائل بهداشتی را رعایت کنند. وی همچنین گفت: بازی با پرسپولیس برای تیم ما حکم فینال را دارد و تلاش می‌کنیم پیروز میدان شویم. سرمربی تیم سپاهان اظهار داشت: بازیکنان ما انگیزه خوبی برای دیدار فردا دارند و با پیروزی در این دیدار می‌توانند تیم خود را در رقابت لیگ برتر نگه دارند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان حضور نیافت. تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ فردا یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رودرروی هم قرار خواهند گرفت.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر، امشب تیم‌های ام صلال و السد در ورزشگاه حمد شهر دوحه به مصاف یکدیگر رفتند. السد که هفته گذشته با ۳ گل سپاهان را شکست داده بود در این دیدار با ترکیبی تقریبا مشابه با دیدار با سپاهان به مصاف تیم قعر جدولی ام صلال رفت اما در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد. السد در نیمه نخست با دو گل ایوب عزیزی در دقیقه ۲۴ و محمود مواس در دقیقه ۳۳ از حریف خود عقب افتاد اما در نیمه دوم مارکو فابین و نام تائه هی در دقایق ۴۹ و ۵۹ گلزنی کردند تا السد از شکست فرار کند. السد با این تساوی ۳۱ امتیازی شد و فرصت صعود به رتبه دوم جدول را از دست داد و همچنان در رده سوم باقی ماند. گفتنی است تیم فوتبال السد قطر یکی از رقبای سپاهان در گروه D لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری بازی استقلال و ذوب آهن بسیار ناراحت هستم. شاید خدایی ناکرده یکی از بازیکنان استقلال یا ذوب آهن به این ویروس آلوده باشد. او در ادامه عنوان کرد: اگر برای جان تماشاگران ارزش قائل هستید، باید برای کسانی که محبوب تماشاگران هستند هم ارزش قائل باشید. منزوی افزود: جان بازیکنان ما بسیار ارزشمند است و از این که سازمان لیگ این بازی را لغو نکرده، بسیار ناراحت و عصبانی هستم. به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از شورای تامین که به این موضوع ورود کرده، خواهش میکنم دستور لغو بازی را صادر کند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امارات، امشب تیم‌های العین و الوصل در ورزشگاه هزاع بن زائد به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار پرگل در نهایت با پیروزی ۶ بر ۵ تیم میزبان با پیروزی العین و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی امارات به پایان رسید. الوصل از دقیقه ۸۳ با اخراج دوبنگ با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه داد. پیش از این تیم‌های الظفره و بنی یاس نیز به مرحله نیمه نهایی جام حذفی قطر صعود کرده‌اند. گفتنی است تیم فوتبال العین امارات یکی از رقبای سپاهان در گروه D لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود.
نودنود1 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اعتقاد دارد تیمش با قرعه بدی در مسابقات داخلی و آسیایی مواجه شده است. بازی مقابل پرسپولیس یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه داردسرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به دیدار تیمش مقابل پرسپولیس یادآور شد: بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه دارد. در بازی با السد هم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و شاید اگر اشتباهات بچه‌گانه انجام نمی‌دادیم، بازی ما، بازی بسیار خوبی بود. شرایط لیگ و آسیا فرق دارد و فردا ما یک فینال را پیش رو داریم. احترام‌ها از بین رفته و بزرگ‌تری و کوچک‌تری نیستسرمربی تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: به نظرم هر کاری می‌کنند، انجام بدهند اما توهین به یکدیگر را تمام کنیم.
ایرناایرنا1 روز قبل
وی اضافه کرد: هنوز موضوع عدم حضور تماشاگران در مسابقه فردا مقابل تیم نفت مسجد سلیمان به صورت رسمی اعلام نشده است اما حفظ سلامتی مردم و هواداران تیم‌ها در اولویت است. سرمربی تیم شهر خودرو گفت: در مسابقات آسیایی که از حضور هواداران محروم بودیم، در مسابقات لیگ برتر نیز برای مدت چند هفته خارج از خانه بازی کردیم و وضع به همین منوال بود. سرمربی تیم شهر خودرو گفت: نبرد با رقبا، شرایط خاص لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین تجربه تیم شهر خودرو و سفرهای پی در پی تیم از عواملی است که روی نتایج مسابقات تاثیرگذار است. وی درباره کادر فنی تیم شهر خودرو گفت: به جز «استفان کوزین»، مصطفی صداقت، داوود سیدعباسی و آریا نیک که کادر فنی تیم را تشکیل می‌دهند کوروش مرادی به عنوان مربی جدید دروازه بانها به شهر خودرو اضافه شده‌ است. مسابقه فوتبال دو تیم لیگ برتری شهر خودرو خراسان و نفت مسجد سلیمان فردا ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد در چهارچوب مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
سرمربی شهرخودرو گفت: بعد از هفته‌ها بازی خارج از خانه، وقتی خواستیم از کمک یار دوازدهم استفاده کنیم، با بدشانسی شیوع کرونا مواجه شدیم. در شرایط خوبی از نظر تمرینی و ریکاوری قرار داریم، اما متاسفانه باز با شوک خبر برگزاری بازی بی‌تماشاگر روبه‌رو شدیم. در باری‌های آسیایی که فعلا از حضور هواداران محرومیم، در لیگ هم چند هفته خارج ازخانه بازی کردیم. سرآسیایی افزود: مقایسه نیم‌فصل اول و دوم، در شرایط برابری قرار نمی‌گیرد. سرمربی شهرخودرو گفت: از بازیکنانم راضی هستم، زیرا آنان تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط در زمین به کار گرفته‌اند.
روزنوروزنو1 روز قبل
سهیل مهدی درباره شیوع ویروس کرونا و تمهیدات سازمان لیگ برای مقابله با این ویروس اظهار داشت: این یک موضوع بین‌المللی است و وزیر ورزش و جوانان مواضعی درباره حضور ورزشکاران و تماشاگران ارائه کرد. این موضوع، تخصصی و در اختیار کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال است. وی درباره احتمال افزایش شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: اگر خدای ناکرده شاهد پیشرفت بیماری باشیم، کاهش تماشاگران را خواهیم داشت. از تیم‌ها از جمله در بازی سپاهان و پرسپولیس خواستیم مراسم دست دادن پیش از بازی را به تماس مشت‌ها تبدیل کنند که احترامی متقابل است. خواهش کردیم که کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با ما همکاری داشته باشد و فدراسیون پزشکی ورزشی هم آخرین موضوعات را بگوید تا تصمیم درست را اعلام کنیم.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
شاید تصور کنید سه هفته یعنی سه بازی، اما این‌طور نیست. روز پنج‌شنبه هم اعلام شده دیاباته سه هفته نمی‌تواند استقلال را همراهی کند! این یعنی او حداقل ۶ بازی استقلال را از دست داده است، چون به هر حال در بازگشت هم، زمان می‌برد تا به آمادگی صد در‌صد برسد. طبق اعلام سازمان لیگ، رقابت‌های لیگ برتر تا ۲۸ اسفند ماه ادامه پیدا می‌کند که البته آخرین بازی استقلال در لیگ ۲۸ اسفند بازی عقب افتاده مقابل فولاد است. جالب اینجاست که بعد از بازی تراکتور و فولاد (۲۴ و۲۸ اسفند)، استقلال تعطیل خواهد شد و دیاباته هم به مرخصی می‌رود!
ایرناایرنا1 روز قبل
مقامات امیدوارند تا شعار ندادن و شرکت نکردن در فعالیت‌های مشارکتی تشویقی توسط هواداران (دست زدن مجاز است) به جلوگیری از شیوع کرونا کمک کند. اقداماتی باشگاه کوبه تحت تاثیر از دیدار اواسط هفته گذشته آنها با یک تیم کره‌ای در لیگ قهرمانان آسیا است؛ چهارشنبه هفته گذشته سوون بلووینگز کره جنوبی از کوبه پذیرایی کرد. بدنبال شیوع کرونا آغاز فصل جدید سوپر لیگ چین که برای آخر هفته جاری برنامه‌ریزی شده بود، به تعویق افتاد. علاوه بر این دیدارهای هر سه نماینده چین حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تا آورل و مه به تعویق افتاد. دیدارهای تیم ملی چین در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل گوآم و مالدیو نیز در تایلند برگزار خواهد شد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خبر ورزشی نوشت: فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها انتظار نداشتند پس از نزدیک به یک دهه مهدی امیرآبادی آن حرف‌ها در خصوص پودر و جک‌تری‌دی و فرهاد مجیدی بزند! تیم فرهاد مجیدی ۳ گل در امارات به الکویت زد و الریان تیم قدرتمند قطری را هم پنج‌تایی کرد! صحبت‌هایی که خیلی از سوی استقلالی‌ها جدی گرفته نشد و فرهاد مجیدی هم به آن ورود نکرد، چون بر زبان یک پرسپولیسی جاری شده بود. اما فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها انتظار نداشتند پس از نزدیک به یک دهه مهدی امیرآبادی آن حرف‌ها در خصوص پودر و جک‌تری‌دی و فرهاد مجیدی بزند! اینکه فرهاد مجیدی در این شرایط تصمیم به دنبال کردن شیوه مربی باتجربه‌ای مانند استراماچونی را گرفته، نشان از تدبیر او دارد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
السد با توقف در بازی حساس برابر ام صلال فرصت رسیدن به صدر جدول و گرفتن جای الدحیل در رتبه یک را از دست داد. به گزارش «ورزش سه»، شاگردان ژاوی هرناندز بعد از پیروزی مهمی که در لیگ قهرمانان آسیا برابر سپاهان به دست آوردند در رقابت‌های لیگ ستارگان نتوانستند مقابل حریفاشان ام صلال به نتیجه‌ای بهتر از مساوی دو، دو دست پیدا کنند. شاگردان ژاوی هرناندز در نیمه دوم اما تلاش زیادی برای بازگرداندن نتیجه انجام دادند و در نهایت توانستند با گل‌های مارکو فابیان و نام تائه هی بازی را به تساوی بکشاند. السد در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست به امتیاز ۳۳ رسیده و با توجه به تفاضل گلش دو رده صعود کرده و در رتبه اول جای الدحیل را بگیرد. اما با این تساوی السد حالا با یک بازی بیشتر نسبت به الدحیل در رده سوم و پایین‌تر از الریان قرار گرفته است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
جلوی تماشاگران مشهدی بازی کردن هم باعث افتخار است و هم به ما انگیزه می‌دهد. ما دقیق نمی‌دانیم این تصمیم گرفته شده است یا خیر، ولی امیدواریم هر اتفاقی می‌افتد برای سلامتی تماشاگران باشد. ما تیمی هستیم که کم گل می‌خوریم، اما گل زده‌ تیم ما هم به نظرم با توجه به پتانسیل‌مان معقول است. وی در مورد تغییر دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان در دو بازی گذشته یادآور شد: ما نسبت به تیم حریف برنامه‌ریزی می‌کنیم. مربی تیم نفت مسجدسلیمان درباره شرایط مالی این تیم نیز توضیح داد: مسائل مالی به شخص بنده مربوط نمی‌شود، ولی باید از هیئت مدیره و مسئولان شهری مسجدسلیمان تشکر کنیم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
باشگاه ویسل کوبه ژاپن که از حضور «آندرس اینیستا» بهره می‌برد از هواداران خود خواست تا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در دیدار افتتاحیه فصل جدید جی‌لیگ مقابل یوکوهاما اف‌سی از آواز خواندن، شعار دادن و تکان دادن پرچم خودداری کنند. به گزارش «ورزش سه»، به نقل از سایت ایرنا در بیانیه منتشر شده در تارنمای این باشگاه از آندسته از هوادارنی که سرماخوردگی داشته یا علائم آنفولانزا دارند، خواسته شده تا در منزل بمانند و از سایر افرادی که احساس بیماری ندارند درخواست شده تا با ماسک وارد ورزشگاه شده و دست‌های خود را به محض گذر از گیت‌های ورودی ضدعفونی کرده و در هنگام عطسه یا سرفه از دستمال استفاده کنند. مقامات امیدوارند تا شعار ندادن و شرکت نکردن در فعالیت‌های مشارکتی تشویقی توسط هواداران (دست زدن مجاز است) به جلوگیری از شیوع کرونا کمک کند. اقداماتی باشگاه کوبه تحت تاثیر از دیدار اواسط هفته گذشته آنها با یک تیم کره‌ای در لیگ قهرمانان آسیا است؛ چهارشنبه هفته گذشته سوون بلووینگز کره جنوبی از کوبه پذیرایی کرد. در این دیدار تنها هوادارانی اجازه ورود به ورزشگاه را داشتند که ماسک زده، یک پرسشنامه پزشکی را پر کرده و تحویل و اجازه دهند دمای بدنشان اندازه گیری شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
البته او بعد از آن تازه باید تمرینات خود را شروع کند و به آمادگی کامل برسد.» شاید تصور کنید سه هفته یعنی سه بازی، اما این‌طور نیست. از شانس بد آبی‌ها، استقلال هفته‌های فشرده‌ای در پیش دارد و این یعنی دیاباته بیش از سه بازی در کنار این تیم نخواهد بود. روز پنج‌شنبه هم اعلام شده دیاباته سه هفته نمی‌تواند استقلال را همراهی کند! طبق اعلام سازمان لیگ، رقابت‌های لیگ برتر تا ۲۸ اسفند ماه ادامه پیدا می‌کند که البته آخرین بازی استقلال در لیگ ۲۸ اسفند بازی عقب افتاده مقابل فولاد است. جالب اینجاست که بعد از بازی تراکتور و فولاد (۲۴ و ۲۸ اسفند)، استقلال تعطیل خواهد شد و دیاباته هم به مرخصی می‌رود!
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
البته او بعد از آن تازه باید تمرینات خود را شروع کند و به آمادگی کامل برسد.» شاید تصور کنید سه هفته یعنی سه بازی، اما این‌طور نیست. از شانس بد آبی‌ها، استقلال هفته‌های فشرده‌ای در پیش دارد و این یعنی دیاباته بیش از سه بازی در کنار این تیم نخواهد بود. روز پنج‌شنبه هم اعلام شده دیاباته سه هفته نمی‌تواند استقلال را همراهی کند! طبق اعلام سازمان لیگ، رقابت‌های لیگ برتر تا ۲۸ اسفند ماه ادامه پیدا می‌کند که البته آخرین بازی استقلال در لیگ ۲۸ اسفند بازی عقب افتاده مقابل فولاد است. جالب اینجاست که بعد از بازی تراکتور و فولاد (۲۴ و ۲۸ اسفند)، استقلال تعطیل خواهد شد و دیاباته هم به مرخصی می‌رود!
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم پاختاکور ازبکستان که ازجمله حریفان شهرخودرو ایران در گروه B لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود، از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم اسپارتاک مسکو رفت. پاختاکور برخلاف دو مسابقه اخیرش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که فوق‌العاده ظاهر شده و به برتری مقابل شباب الاهلی امارات و شهرخودرو ایران رسیده بود، امروز نتوانست به برتری در بازی دوستانه دست پیدا کند. اسپارتاک مسکو که تیم دهم جدول لیگ برتر روسیه است، امروز موفق شد با زدن دو گل در هر دو نیمه، به برتری ۴ بر صفر مقابل پاختاکور دست یابد تا این تیم ازبک بعد از دو برد پیاپی در لیگ قهرمانان، شکست را هم تجربه کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، فصل گذشته یحیی گل محمدی در کسوت مربیگری شهرخودرو (پدیده سابق) یک تساوی و یک شکست مقابل امیرقلعه نویی کسب کرد و امسال نیز یک تساوی جنجالی در مشهد رقم خورد. همیشه در بازی تیم‌های یحیی مقابل امیرقلعه نویی شاهد مالکیت بیشتر تیم‌های گل‌محمدی بوده‌ایم ولی به نظر می‌رسد در بازی روز آینده ماجرای دیگری بر بازی حاکم بشود. روز جنجالی در نشست خبری قلعه نوییآخرین تقابل گل محمدی و امیرقلعه نویی به دیدار رفت دو تیم سپاهان و شهرخودرو بازمی گردد. در همان بازی بود که رفتار مناسبی با امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری انجام نشد. پرسپولیس یحیی مثل پرسپولیس با کالدرونیکی از مهم‌ترین نکاتی در مورد روش بازی پرسپولیس با کالدرون، استفاده از ضدحملات کشنده بود که در دیدار برابر ذوب آهن به وضوح شاهد آن بودیم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در یکی از دیدارهای هفته دوم سوپر لیگ فوتبال عراق، تیم الشرطه که یکی از حریفان آسیایی استقلال ایران است، از ساعت ۱۵ امروز در استادیوم التاجی به مصاف تیم بدون امتیاز الکهرباء رفت. الشرطه که بخاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا، مسابقه‌اش در هفته اول سوپر لیگ عراق مقابل الطلبه لغو شده بود، امروز در نخستین دیدارش در فصل ۲۰۲۰ این رقابت‌ها به تساوی پر گل ۳ بر ۳ مقابل الکهرباء رسید و یک امتیازی شد. تیم الشرطه یکی از رقبای استقلال ایران است که در نخستین بازی گروه A لیگ قهرمانان آسیا به تساوی یک بر یک خانگی برابر آبی‌ها رسید و در دومین مسابقه هم مقابل الوحده امارات شکست خورد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
در مجموع نمایش استقلال قابل قبول بود و استقلال این شایستگی را داشت که امتیاز بگیرد. او در پاسخ به این پرسش که «نظرش درباره عملکرد خط دفاعی استقلال چیست؟»، گفت: خط دفاعی استقلال مشکل دارد و در چند بازی اخیر هم این را دیدیم که مدافعان استقلال ناهماهنگ بودند. مدافع پیشین استقلال درخصوص شانس صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هرچند استقلال در دو بازی پنج امتیاز از دست داده ولی هنوز چهار بازی دیگر باقی مانده و استقلال می‌تواند از این گروه صعود کند. پاشازاده در ارتباط با شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: رقابت بین چند مدعی فشرده است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست. استقلال هم شانس دارد و امیدوارم در نهایت فصل جاری با قهرمانی استقلال به پایان برسد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
‌هافبک پیشین استقلال گفت: اشتباهات داوری دیدار استقلال برابر الاهلی به آبی پوشان ضربه زد و این تیم نتوانست به امتیازی دست پیدا کند. خبرگزاری مهر: محمد نوازی با انتقاد از عملکرد خط دفاعی استقلال گفت: متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا مدافعان استقلال پراشتباه ظاهر شدند. وی اظهار داشت: این روزها با اتفاقاتی که در استقلال رخ می‌دهد شرایط این تیم سخت و سخت‌تر می‌شود. ذوب آهن این روزها با کادر فنی جدید نتایج نسبتا خوبی گرفته و مطمئنا نمی‌خواهد در تهران بازنده باشد. امیدوارم حداقل چند بازیکن مصدوم استقلال بتوانند به این دیدار برسند تا دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن باز باشد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت فوتبال ایران و تیم پرسپولیس درباره علل نتیجه نگرفتن نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد. به گزارش فوتبالی، علی پروین پیشکسوت فوتبال ایران در مصاحبه‌اش با روزنامه خبر ورزشی درباره نتایج ضعیف نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شما اول ببینید آنها چه امکاناتی دارند و ما چه امکاناتی. همان مانژوکیچ که مقابل پرسپولیس بازی کرد، پول خریدش اندازه کل بودجه این باشگاه است. آنها پول دارند، امکانات دارند و معلوم است که ما مقابل آنها به مشکل می‌خوریم. البته بچه‌ها تا به حال با غیرت و تعصب بازی کرده‌اند و ان شا ءا … در ۴ بازی بعدی، همه نماینده‌های ایران می‌توانند امتیازات را جبران کنند اما اصلا امکانات فوتبال ما با باشگاه‌های کشورهای دیگر به خصوص کشورهای عربی قابل قیاس نیست.

به انتهای لیست رسیدید

قهرمان

لیگ قهرمانان آسیا (به انگلیسی: AFC Champions League) یک تورنمنت سالانه فوتبال باشگاهی قاره‌ای است که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اداره می‌شود. این رقابت‌ها که در سال ۲۰۰۲ به عموم معرفی شد، ادامه جام باشگاه‌های آسیا است که در سال ۱۹۶۷ آغاز شد. این مسابقات، مهم‌ترین مسابقات باشگاهی در سطح آسیا است و می‌توان آن را هم‌ارزش با جام لیبرتادورس، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ قهرمانان آفریقا، لیگ قهرمانان کونکاکاف و لیگ قهرمانان اقیانوسیه دانست. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار لیگ قهرمانان آسیا را می‌خوانید ویکی‌پدیا