قیمت ارز امروز

قیمت ارز امروز

مازن آنلاینمازن آنلاین12 ساعت قبل
پیام مازند - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۶۹ هزار تومان معامله می‌شودقیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۹۸/۰۹/۱۷قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است. امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۶۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۰ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۶۴۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۴۹۷ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۴٫۷ دلار معامله می‌شود. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می‌آید.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
پیام مازند - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان معامله می‌شودقیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۹۸/۰۸/۱۳قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است. امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۱۱٫۱ دلار معامله می‌شود. بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۵۱۱ دلار و ۴۲ سنت رسید، در حالی که قیمت طلا در بازار امریکا با ۰٫۲ درصد افزایش به ۱۵۱۳ دلار و ۹۰ سنت رسید. صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۷۹ تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۹ دلار معامله می‌شود. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز امروز با ۰٫۱ درصد افت به ۱۵۰۹ دلار و ۶۰ سنت رسید. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۳۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۴۳ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۸۳ تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز در پایان معاملات روز جمعه با ۰٫۲۴ درصد کاهش به ۱۴۶۲ دلار و ۹۲ سنت رسید. در پی نگرانی‌ها از تبعات جنگ تجاری، قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۴ درصد رشد داشته است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۴۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۳۱ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنندقیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۹۸/۰۸/۲۵صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۹۰۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳هزار و ۲۵۲ تومان و قیمت پوند ۱۵ هزار و ۲۱۷ تومان است. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۲هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان است. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش! ضمن آنکه قیمت‌های خرید بانک هم برای موجودی ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۱ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۸۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت یورو ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت پوند ۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۸۴ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۵۰۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۸۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۴۶۱دلار قیمت پلاتیندلار ۸۹۸ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۶٫۹۶دلارانتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۰۱ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۷۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۶٫۴ دلار معامله می‌شود. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۵۸۰ هزار و ۵۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۸۴ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۳۶۸ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
بعضی روز‌ها قیمت طلا در ایران بالاتر از بازار جهانی میشود در نتیجه قاچاقچی اقدام به واردات طلا می‌کند این باعث افزایش قیمت درهم در دبی میشود و دلار گران میشود، بعضی روز‌ها گران شدن دلار فقط به همین مربوط است. قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۹/۰۹قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۳۶۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۶۶٫۴ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۳۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۳۶۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۶٫۴ دلار معامله می‌شود. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۵۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۸۴ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۳۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت یورو ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت پوند ۱۶ هزار و ۳۳۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۱ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۳۶۵ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۷۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۷۴ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۸۸۴ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۴۶۶٫۴دلار قیمت پلاتیندلار ۸۹۸ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۷٫۱ دلارانتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۲۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۲۴عیار ۵۶۶ هزار و ۱۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۴۱ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۲۴۹ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۳۹۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۸۸۳ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. قیمت یورو نیز ۱۳ هزار و ۴۶۷ تومان تعیین شده است. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۲۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۲۴ عیار ۵۶۴ هزار و ۸۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۳۷ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۹۴۵ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۳۸۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۹۰۲ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. قیمت یورو نیز ۱۳۰۹۵ تومان تعیین شده است. صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۷ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۵۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۲۱۷ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۶۹۵ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۵۲ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۹ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۱۰۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۳۰۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۴۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۸۱ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۴۶۷٫۸دلار قیمت پلاتیندلار ۸۹۲ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۶٫۹۴ دلارانتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۰هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۴۱ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۵ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۴۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۲۰۳ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است. اعتمادآنلاین| امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۸۶ تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۵۳ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۶۹۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ای ست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۲۸۵ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۱۶ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۰۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۱ هزار و ۲۸۵ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۷۰۶ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۱۶ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۳ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۶۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۲۶۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۳۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۰۷ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۴۳ هزار تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۶۴ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۵۱۴٫۲دلار قیمت پلاتیندلار ۹۵۴ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۸٫۱۱دلارانتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
قیمت طلای ۱۸عیار هم ۳۹۹ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۸۸٫۲ دلار معامله می‌شود. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ای ست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۱۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۱۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۳۹۹ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۶٫۷۶ دلار معامله می‌شود. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ای ست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۱۴۴ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۹۵ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۴۸۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۱۸۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۵۱۱ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۵۱۱ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۴ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۳ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان قیمت نیم سکه یک میلیون و ۹۷۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۱۷۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۰۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۳۹۳ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۰۶ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۵۰۴٫۵دلار قیمت پلاتیندلار ۹۳۰ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۸ دلارانتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۹۲ دلار معامله می‌شود. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ای ست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۱۸۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۹۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۶۰۲ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۲۵۲ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۲۷ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۷۱ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۲۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید. نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۰۳ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۱۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۲۱۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۲۹ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۱ هزار تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۳۴ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۷۳۵ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۴۹۰ دلارنوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۲۵۲ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۵۵۱ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۲۷ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۷۷۱ تومانانتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۸۷٫۷ دلار معامله می‌شود. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۵۳ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۴۷ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۵۲۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۹ دلار معامله می‌شود. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۷۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۷۴ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به‌حساب می‌آید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ماه قبل
ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۴٫۷ دلار معامله می‌شود. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می‌آید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آنطور که محمد کشتی آرای می‌گوید: چند هفته ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم اکنون این بازار در رکود شدید است. در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می‌آید. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۷۷ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۸۵ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۴۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۴۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۰۹ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۴۵ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۷۴ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۵۰۴٫۷ دلار قیمت پلاتیندلار ۸۸۵ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۷٫۶ دلارانتهای پیام/
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
دلار در بازار تهران، امروز به ۱۱,۵۳۰ (یازده هزار و پانصد و سی) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰٫۰۸ درصدی داشته است. بیشتر‌ بخوانید: آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۸ | ادامه روند رشد قیمت ارز​امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۸ صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار را با ۵۰ تومان افزایش و نرخ رسمی یورو را بدون تغییر نسبت به روز گذشته به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۱٫۴۰۰ تومان (۵۰) قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۱,۵۰۰ تومان (۵۰) قیمت خرید یورو: ۱۲,۶۰۰ تومان (۰) قیمت فروش یورو: ۱۲,۷۰۰ تومان (۰) بیشتر بخوانید: قیمت دینار عراق امروز دوشنبه ۸ مهر چقدر است؟ آخرین قیمت طلا و سکهامروز دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰ هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون ۵۵ هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و ۲۵۵ هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت ۸۵۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود ۱۴۸۹ دلار شد و در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و ۷۷۴ هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۰۹ هزار تومان است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
همچنین سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۰ هزار تومان قیمت خورد. بیشتربخوانید: قیمت دینار عراق امروز پنجشنبه ۴ مهر چقدر است؟ دلار در بازار تهران امروز با افزایش ۰٫۰۸ درصدی، از ۱۱,۴۲۰ (یازده هزار و چهارصد و بیست) تومان به ۱۱,۴۳۰ (یازده هزار و چهارصد و سی) تومان رسیدبیشتر بخوانید: آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۹۸/۰۷/۰۴ | شیب ملایم کاهش قیمت ارز​امروز پنجشنبه ۹۸/۰۷/۰۴ صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش یورو را بدون تغییر نسبت به دیروز به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۱٫۲۵۰ تومان (۰) قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۱,۳۵۰ تومان (۰) قیمت خرید یورو: ۱۲,۵۵۰ تومان (۰) قیمت فروش یورو: ۱۲,۶۵۰ تومان (۰) آخرین قیمت طلا و سکهامروز پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۳۸ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۰ هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون ۶۰ هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و ۲۷ هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت ۸۵۰ هزار تومان به فروش رسید. بیشتر بخوانید: همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود ۱۵۳۱ دلار شد.

به انتهای لیست رسیدید