قیمت ارز تک نرخی

قیمت ارز تک نرخی

عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
رئیس قوه قضائیه گفت: آمار و ارقام و فعالیت‌ها، نشانگر پیشرفت کشور بوده و امید به آینده در کشور بیش از همیشه وجود دارد. وی با تاکید بر اینکه باید واردات بی‌رویه برای حمایت از تولید کاهش یابد، گفت: نباید به هیچ عنوان و با هیچ پوششی اجازه دهیم که واردات بی‌رویه، تولیدات داخلی را تهدید کند. قاچاق کالا و واردات بی‌رویه، تولید را تهدید می‌کند؛ از این‌رو دستگاه‌ها باید موانع تولید را با حساسیت دنبال کنند تا شاهد رونق تولید باشیم. طبق اعلام متولیان امر حقوق کارگران مجموعه پرداخت شده و در صورت احیای ظرفیت کامل این مجموعه، ماشین سازی درخشش بیشتری خواهد داشت. جایگاه و قدرت سازمان‌ها باید برای انجام وظیفه و احیای حقوق مردم باشد و اجازه نداریم حقوق مردم را مورد تهدید قرار دهیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
رئیس قوه قضائیه گفت: آمار و ارقام و فعالیت‌ها، نشانگر پیشرفت کشور بوده و امید به آینده در کشور بیش از همیشه وجود دارد. به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار با فعالان اقتصادی و کارآفرینان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: کشورمان علی رغم تمامی تهدیدات دشمنان، سر پا بوده و مردم نشاط دارند. قاچاق کالا و واردات بی‌رویه، تولید را تهدید می‌کند؛ از این‌رو دستگاه‌ها باید موانع تولید را با حساسیت دنبال کنند تا شاهد رونق تولید باشیم. طبق اعلام متولیان امر حقوق کارگران مجموعه پرداخت شده و در صورت احیای ظرفیت کامل این مجموعه، ماشین سازی درخشش بیشتری خواهد داشت. جایگاه و قدرت سازمان‌ها باید برای انجام وظیفه و احیای حقوق مردم باشد و اجازه نداریم حقوق مردم را مورد تهدید قرار دهیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
همچنین در طول این مستند، از نظرات کارشناسان و فعالان اقتصادی مختلف درخصوص جنبه‌های مختلف سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی استفاده شده است. واردات هر کالایی با دلار ۴۲۰۰ تومانی به شدت سود داشت و در نتیجه ثبت‌سفارش واردات ناگهان چند برابر شد. فضای مجازی مملو از هشتگ دلار ۷ هزار تومانی شد، بعد نوبت به دلار ۸ هزار تومانی، دلار ۹ هزار تومانی و دلار ۱۰ هزار تومانی رسید. گوسفند ایرانی پروار شده با علوفه وارداتی، با دلار ۴۲۰۰ تومانی از مرزهای باز کشور خارج می‌شد و گوسفند زنده وارداتی با دلار ۴۲۰۰ تومانی، با هواپیما وارد می‌شد. شایعه شده بود دولت واردات با دلار ۴۲۰۰ تومانی را کنار می‌گذارد، اما محمدباقر نوبخت اعلام کرد واردات کالای اساسی با دلار ۴۲۰۰ تومانی ادامه خواهد داشت.
ایمناایمنا2 ماه قبل
سید حسن قاضی عسگر در نشست خبری و آیین افتتاح «نخستین نمایشگاه پوشش‌های ساختمانی» و «نخستین نمایشگاه رونق تولید ملی» عصر امروز –سه‌شنبه ۲۶ شهریور- اظهار کرد: با ابتکار مقام رهبری امسال به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شد زیرا شدیدا کشور به آن نیاز داشت. وی افزود: در کشوری که هزاران مانع بر سر راه تولید است، تولیدکننده نمی‌تواند با آرامش به انجام کار خود بپردازد. من معتقدم اگر بخواهیم رونق تولید ایجاد شود باید از مسیری که صنایع دفاعی ما در چهل سال گذشته طی کرده‌اند استفاده کنیم و تولید داخل را تقویت کنیم. صنایع دفاعی به حدی از بلوغ رسیده است که دشمنان ما روی آن حساب کرده و درواقع یک قدرت بازدارندگی برای دشمنان ایجاد کرده است. اگر قیمت ارز تک نرخی و واقعی شود می‌تواند باعث رونق تولید شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز5 ماه قبل
یک فعال لبنیات می‌گوید: قیمت لبنیات از اول تیر ماه گران خواهد شد؛ چرا که امروز دامداران هم با کمبود شیر رو به رو هستند. حال به نظر می‌رسد که قیمت لبنیات از اول تیر ماه به طور علنی گران خواهد شد. یک فعال لبنیات در پاسخ به این پرسش که قیمت شیر چه زمانی گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت لبنیات از اول تیر ماه گران خواهد شد. مسئولان دولتی باید مسائل اقتصادی را به طور اصولی برطرف کنند، آنها باید بدانند که قیمت محصولات را عرضه و تقاضا تعیین می‌کند. متاسفانه اختلاف نظر میان وزرا باعث شده که قیمت شیر ثابت باقی بماند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ماه قبل
همچنانکه در شرایط سرایت بیماری‌های واگیردار یا بلایای طبیعی و … رواج خرافات نیز افزون می‌شود و کار و بار کسانی که عکس مار را می‌کشند بس پررونق‌تر. رانت خوار معرفی کردن کارآفرینان و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی و درخواست سلب حق مالکیت بنگاه‌ها و اعمال سلطه دولت بر آنها یا حتی شورایی شدن اداره آنها (که در هیچ کجای جهان دیگر خریداری ندارد) از جمله شعارهایی است که این روزها به بهانه مبارزه با «نئولیبرالیسم» سرداده می‌شود. ضرورت‌هایی که جز از راه ثبات و اطمینان و تضمین حقوق مالکیت‌های مشروع و استحکام قراردادها به عنوان بسترهای توسعه و رشد بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی آنهم به دست کارآفرینان و سرمایه‌گذاران و.. حاصل نمی‌شود! آنچه بخش خصوصی مولد کشور در این سال‌ها خواسته و روزانه در رسانه‌ها چاپ و نشر شده است، چیزی جز مخالفت با انحصار و ایجاد شفافیت و بازار رقابتی نبوده است. اینکه دولت‌ها پاسخگوی سیاست‌هایشان باشند و رفتاری غیر قابل پیش بینی که بزرگ‌ترین تهدید هرگونه سرمایه‌گذاری است از خود بروز ندهند.

به انتهای لیست رسیدید