قیمت خرید خودرو

قیمت خرید خودرو

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- بسیاری از فرصت‌های شغلی در حلقه‌های جانبی صنعت خودرو مانند قطعه‌سازان حتی با باز کردن انحصار این صنعت می‌توانند به‌کار خود ادامه دهند. همچنین اگر فضای تحریمی از بین برود، خودروساز‌های خارجی خود می‌توانند در داخل خودرو تولید کنند و فرصت‌های شغلی بیشتری نسبت به حال، در این صنعت ایجاد شود. با ارزیابی سرانگشتی از قیمت‌های جهانی، واردات این میزان تولید داخلی احتمالا حدود ۸ تا ۹ میلیارد دلار ارزبری خواهد داشت. به این تصویر، امکان واردات خودرو‌های دست دوم را هم اضافه کنید که قیمت خرید خودرو را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. از این گذشته، بسیاری از فرصت‌های شغلی در حلقه‌های جانبی صنعت خودرو مانند قطعه‌سازان حتی با باز کردن انحصار این صنعت می‌توانند به‌کار خود ادامه دهند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
اگر کارآمد بود به‌صورت مداوم نیاز به کمک مالی دولت و خطوط اعتباری متعدد در طول این سال‌ها نداشت. با ارزیابی سرانگشتی از قیمت‌های جهانی، واردات این میزان تولید داخلی احتمالا حدود ۸ تا ۹ میلیارد دلار ارزبری خواهد داشت. از این گذشته، بسیاری از فرصت‌های شغلی در حلقه‌های جانبی صنعت خودرو مانند قطعه‌سازان حتی با باز کردن انحصار این صنعت می‌توانند به‌کار خود ادامه دهند. همچنین اگر فضای تحریمی از بین برود، خودروسازهای خارجی خود می‌توانند در داخل خودرو تولید کنند و فرصت‌های شغلی بیشتری نسبت به حال، در این صنعت ایجاد شود. کاملا مشخص است که بستن این بازار برای دهه‌ها هیچ سود و منفعتی برای چند نسل از ایرانیان نداشته است.
دنیای خودرودنیای خودرو2 ماه قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، طبق بخشنامه فروش منتشرشده، خودروهای ساینا دنده‌ای با رینگ آلومینومی و کیاسراتو آپشنال ۲۰۰۰‌سی‌سی در سیستم فروش این شرکت قابل‌عرضه خواهد بود. در این طرح اقساطی قیمت خرید خودرو ساینادنده‌ای با رینگ آلومینیومی ۵۸‌میلیون و ۹۴۳هزارتومان تعیین شده است. همچنین در این طرح برای خرید این خودرو تسهیلات ۱۰میلیون‌تومانی در نظر گرفته شده است که خریداران می‌توانند در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه آن را پرداخت کنند. موعد تحویل خودرو ساینا ۳۰روز کاری پس از پذیرش نهایی اعلام شده، همچنین فروش نقدی خودروکیاسراتو ۲۰۰۰سی‌سی آپشنال در سیستم فروش سایپا فعال است. فروش این خودرو در ایام تعطیلات تابستانی خودروسازان به‌صورت روزانه انجام خواهد شد.
دنیای خودرودنیای خودرو3 ماه قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، طبق بخشنامه فروش منتشر شده، خودروهای ساینا دنده‌ای با رینگ آلومینومی و کیا سراتو آپشنال ۲۰۰۰ سی‌سی از ساعت ۱۰ صبح امروز در سیستم فروش این شرکت قابل‌عرضه خواهد بود. در این طرح اقساطی قیمت خرید خودرو ساینا دنده‌ای با رینگ آلومینیومی ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان تعیین شده است. موعد تحویل خودرو ساینا ۳۰ روز کاری پس از پذیرش نهایی اعلام شده است. علاوه‌بر آن فروش نقدی خودرو کیا سراتو ۲۰۰۰ سی‌سی آپشنال نیز همچنان در سیستم فروش سایپا فعال است. فروش این خودرو در ایام تعطیلات تابستانی خودروسازان هم به‌صورت روزانه انجام خواهد شد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
میلاد کریمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: هم اکنون در شهر همدان ۵ هزار راننده تاکسی و نزدیک به ۳هزار و ۴۳۰ دستگاه تاکسی، خدمات عمومی ناوگان شهر را از آغازین ساعت روز تا آغاز شب حتی فرا‌تر از آن به مردم ارایه‌ می‌دهند. وی با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی قشر زحمتکش جامعه هستند، افزود: برای نوسازی تاکسی‌های همدان سال قبل تلاش‌هایی داشتیم و توانستیم نزدیک به ۲۷۰ دستگاه را نوسازی کنیم اما با تغییر نرخ قیمت‌ خودرو‌ها و افزایش تقاضا برای خرید، به یکباره سایت ثبت‌نام نوسازی ناوگان بسته شد و دیگر اجازه ثبت ندانند. کریمی در پاسخ این سئوال تسنیم که چه زمانی سایت نوسازی خودرو‌ها باز خواهد شد، اظهار داشت: فعلا مشخص نیست اما یک نکته را هم نباید فراموش کرد که با افزایش قیمت خودرو‌ها هزینه‌کرد رانندگان تاکسی با در‌آمد کم جوابگوی تامین هزینه نوسازی نیست و نیازمند همکاری دولت است. معاون تاکسیرانی همدان افزود: اکنون هر راننده تاکسی می‌تواند ۲۰ میلیون‌تومان تسهیلات برای نوسازی تاکسی دریافت کند و خودروی فرسوده هم به قیمت ۵ میلیو‌ن‌تومان تحویل گرفته می‌شود که سرجمع ۲۵ میلیو‌ن تومان است اما خودروی جی ال ایکس ۸۰ میلیو‌ن تومان است و راننده باید بقیه را نقدی پرداخت کند. کریمی عنوان کرد: پس با این وصف رانندگان تاکسی باید با افزایش سقف تسهیلات پرداختی یا کاهش قیمت خرید خودرو حمایت شوند تا نوسازی ناوگان به سرعت اجرایی شود و علاوه بر آن هر زمان که سایت باز شود نیز امکان ثبت‌نام برای رانندگان تاکسی وجود داشته باشد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ماه قبل
توماس کینگ، معاون ارشد بخش اطلاعات و تحلیل شرکت مشاوره جی پی پاور طی بیانیه‌ای گفت: متوسط قیمت معاملات نیمه اول سال‌جاری میلادی رکورد زده که بر درآمد تولیدکنندگان تاثیر گذاشته است. به‌رغم فروش کمتر، درآمد خالص تولید‌کنندگان به خاطر قیمت‌های بالاتر افزایش یافته است. متوسط قیمت خرید خودرو در ۶ ماه اول سال‌جاری میلادی به ۳۳ هزار و ۳۴۶ دلار رسیده است. در حال حاضر قیمت خودرو نسبت به ۶ ماه اول سال گذشته ۴ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر فروش خودروهای دست دوم بیشتر شده که چالش‌های فروش خودروهای صفر کیلومتر را جبران می‌کند. انتظار می‌رود فروش خودروهای دست دوم و کارکرده حدود ۹ درصد در نیمه اول سال‌جاری افزایش یابد.
فراروفرارو4 ماه قبل
فرارو- عشق آباد که به معماری پر زرق و برق و خیابان‌های خلوت مشهور است، برای خارجی‌ها شهر گرانی است! بر اساس پیمایش ECE در مورد هزینه زندگی در سال ۲۰۱۹، عشق آباد ترکمنستان گران‌ترین شهر جهان برای خارجی هاست! در حالی که عشق آباد ممکن است گران‌ترین شهر برای خارجی‌ها باشد، قضیه برای شهروندان خودش کاملا متفاوت است. بر اساس پیمایش «واحد اطلاعات اقتصادی» که در ماه مارس منتشر شد، گران‌ترین شهر جهان در همه زمینه‌ها بین سنگاپور و هنگ کنگ و پاریس در نوسان است. بر اساس پیمایش «واحد اطلاعات اقتصادی» که در ماه مارس منتشر شد، گران‌ترین شهر جهان در همه زمینه‌ها بین سنگاپور و هنگ کنگ و پاریس در نوسان است.

به انتهای لیست رسیدید