قیمت خرید دلار

قیمت خرید دلار

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین18 ساعت قبل
بازار ارز امروز شاهد افزایش قیمت‌ها بود و قیمت یورو نیز افزایش بیشتری نسبت به دلار را تجربه کرد. اعتمادآنلاین| بازار ارز امروز (‌یکشنبه) به روند افزایشی خود ادامه داد؛ به‌ گونه‌ای که قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با افزایش ۵۰ تومانی همراه شد و قیمت خرید آن ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت فروش آن نیز ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان است. اختلاف قیمت خرید و فروش دلار که در روز گذشته به ۳۵۰ تومان رسیده بود، امروز دوباره کاهش یافت و به ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری و ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان فروخته می‌شود که قیمت این ارز ۳۰۰ تومان افزایش یافته است. اما در بانک‌ها نیز قیمت خرید دلار و یورو افزایش داشت و هر دلار ۱۲ هزار و ۷۸۰ تومان و هر یورو ۱۴ هزار و ۲۹۵ تومان از مشتریان خریداری شده است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
وقتی صحبت از اصلاح بازار انرژی می‌کنم، الزاما منظورم افزایش قیمت نیست؛ ممکن است افزایش قیمت هم جزئی از آن باشد. بر این اساس انتظار بر این است که افزایش قیمت بنزین با تحت تاثیر قرار دادن هزینه حمل‌ونقل به افزایش قیمت تمام شده گروه‌های کالایی دامن بزند. * مردمسالاری- وضعیت عجیب بازار خودرو پس از افزایش قیمت بنزینمردمسالاری از گران شدن بنزین گزارش داده است: بعد از افزایش سه برابری قیمت بنزین، یک اتفاق عجیب در بازار خودرو روی داده است: قیمت انواع خودرو در بازار، حتی قیمت خودروهای بنزین‌سوز پرمصرف افزایش یافته است و برخلاف تصورات، افزایش قیمت بنزین، به کاهش قیمت خودرو منجر نشده است. هرگونه افزایش غیرطبیعی در بازار ارز سریعا به بازار خودرو منتقل می‌شود و افزایش قیمت‌ها در این بازار را درپی دارد. بدون مهار بازار ارز، هیچ چشم‌اندازی برای مهار بازار خودرو وجود ندارد. در کنار تلاش برای مهار بازار ارز، یکی از راه‌های کنترل بازار خودرو این است که رفتارهای سوداگرانه در این بازار کنترل شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
عصر امروز هر دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۳ هزار و ۲۱۰ تا ۱۳ هزار و ۲۳۰ تومان خرید و فروش می‌شد. این گروه به ادامه افزایش قیمت دلار خوش‌بین هستند و معتقدند در صورتی که قیمت در روز شنبه کاهشی نیز می‌شد، تنها یک اصلاح موقت در جهت آمادگی برای صعود بعدی بود. ریشه اصلی؛ تقاضای احتیاطی + تقاضای تجاریالبته مسلما این‌ها دلیل اصلی افزایش قیمت دلار نبوده‌اند و بیشتر حکم تشدید کننده افزایش قیمت را داشته‌اند. با این حال، آنچه برای فعالان اقتصادی اهمیت دارد، ثبات بازار و قیمت هاست و نه افزایش و کاهش‌های غیرمترقبه. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجروز گذشته دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۳۰۱۰ تا ۱۳۳۰۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر شنبه بین ۱۳۲۱۰ تا ۱۳۲۳۰ تومان قیمت خورد.
ایسناایسنا1 روز قبل
درحالی که در بازار ارز اختلاف قیمت خرید و فروش بالاگرفته است، در بازار طلا و سکه همه بر سر رشد قیمت توافق دارند. به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و ۶۱۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۶۲ هزار و ۸۵۴ تومان قیمت دارد. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان است. اختلاف ۳۵۰ تومانی قیمت خرید و فروش دلاربا افزایش قیمت فروش دلار و یورو در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی، اختلاف قیمت خرید و فروش این ارزها به ۳۵۰ تومان رسید. در ماه‌های گذشته این نخستین باری است که اختلاف قیمت خرید و فروش دلار در صرافی‌های بانکی به ۳۵۰ تومان رسیده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
بیشتر بخوانید: امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۳۱۳۰ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۹۷۵ تومان و دلار استرالیا نیز ۹۰۲۷ تومان است. همچنین بهای یورو ۱۴۱۴۴ تومان، پوند انگلیس ۱۷۳۰۰ تومان، فرانک سوئیس ۱۳۵۶۰ تومان، یوان چین ۱۸۸۲ تومان و لیر ترکیه ۲۲۸۵ تومان قیمت‌گذاری شد. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد. امروز شنبه ۱۶ آذر صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۵۵۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۲,۹۰۰ تومان قیمت خرید یورو: ۱۳٫۸۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۱۵۰ تومان بیشتر بخوانید: آخرین قیمت طلا و سکهامروز چهارشنبه ۱۳ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان رسید.
ایسناایسنا4 روز قبل
قیمت دلار با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته به ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. به گزارش ایسنا، بازار ارز امروز (‌چهارشنبه) به روند افزایشی خود ادامه داد؛ به‌ گونه‌ای که قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با افزایش ۲۰۰ تومانی همراه شد و قیمت خرید آن ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت فروش آن نیز ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان است. همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته می‌شود که قیمت این ارز نیز ۱۵۰ تومان افزایش یافته است. ارز مسافرتی هم نسبت به روز گذشته با افزایش قیمت روبرو شد؛ به طوریکه که قیمت هر یوروی مسافرتی با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان می‌رسد. اما در بانک‌ها نیز قیمت خرید دلار و یورو افزایش داشت و هر دلار ۱۲ هزار و ۴۵۸ تومان و هر یورو ۱۳ هزار و ۷۱۱ تومان از مشتریان خریداری شده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز دلار در بازار تهران مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۲,۸۱۰ تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۰۴ دسامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۴۶ درصدی به ۱۲,۸۷۰ تومان رسید. همچنین قیمت یورو به کانال ۱۴ هزار تومان نزدیک‌تر شد و طلا در بازار تهران با جهش قیمت‌ها مواجه شد و حتی در ساعاتی دست‌خوش افزایش شدید قیمت‌ها نیز بود. بیشتر بخوانید: امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۵۰۷ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۶۶۹ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۷۶۵ تومان است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز؛ دلار در آذرماه، پله پله و آرام افزایش پیدا کرده است، ولی در ۲ روز اخیر این ارز شاهد ۲ افت متوالی بوده است. به گفته آن‌ها دلار پله پله و به آرامی رشد می‌کند. چند افزایش قیمت با کاهشی جزیی دنبال می‌شود و پس از آن قیمت بار دیگر به جاده افزایشی بازمی گردد. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجامروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۲۶۵۰ تا ۱۲۷۴۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر بین ۱۲۶۸۰ تا ۱۲۷۰۰ تومان قیمت خورد. یورو نیز در معاملات پایانی امروز بین ۱۳۸۷۰ تا ۱۳۹۰۰ تومان و پوند انگلیس ۱۶۲۰۰ تا ۱۶۲۵۰ تومان معامله شد.
ایسناایسنا5 روز قبل
قیمت فروش دلار امروز با کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود اما قیمت خرید این ارز ثابت ماند. به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار امروز سه‌شنبه، چهار میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید هم چهار میلیون و ۴۲۰ هزار تومان بود. بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، همچنین قیمت نیم سکه دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه هم یک میلیون و ۵۱۰ هزار تومان بود. بر همین اساس، قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با کاهش ۵۰ تومانی همراه شد؛ به طوریکه قیمت خرید هر دلار ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت فروش آن نیز ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است. ارز مسافرتی نیز نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت روبرو شد؛ به طوری‌که قیمت هر یوروی مسافرتی با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان می‌رسد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز دلار در بازار تهران مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۲,۷۴۰ تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۰۳ دسامبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰٫۰۷ درصدی به ۱۲,۷۳۰ تومان رسید. همچنین قیمت یورو به کانال ۱۴ هزار تومان نزدیک‌تر شد و طلا در بازار تهران با جهش قیمت‌ها مواجه شد و حتی در ساعاتی دست‌خوش افزایش شدید قیمت‌ها نیز بود. سکه تمام هم سطح حمایتی خود را شکست و از مرز ۴ میلیون ۳۰۰ هزار تومان عبور کرد و به کانال ۴٫۴ وارد شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 روز قبل
کاهش حجم معاملاتبه گفته فعالان، امروز دلالان مانند روزهای پیشین در بازار حضور داشتند، ولی میزان معاملات آن‌ها کاهش یافته بود. از نظر این گروه دو عامل موجب شدند قیمت دلار در مسیر کاهشی قرار بگیرد. در روزی که قیمت دلار نتوانست رشد جدیدی را به ثبت برساند، در بازار سکه نیز این فلز گران بها راه کاهشی را در پیش گرفت. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجامروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۲۶۱۰ تا ۱۲۷۹۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر بین ۱۲۶۲۰ تا ۱۲۶۵۰ تومان قیمت خورد. قیمت حدودی معاملات در بازار ارز تهران برای دلار کانادا ۹۶۸۰ تومان، دلار استرالیا ۸۶۰۰ تومان، فرانک سوییس ۱۲۹۵۰ تومان، یوان چین ۱۸۲۵ تومان، لیر ترکیه ۲۲۴۵ تومان و درهم امارات ۳۴۲۰ تومان ثبت شد.
ایسناایسنا6 روز قبل
قیمت دلار و یورو در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی ۱۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت هر یوروی مسافرتی با احتساب کارمزد حدود ۱۴ هزار تومان عرضه می‌شود. همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته می‌شود که قیمت این ارز نیز ۱۵۰ تومان افزایش یافته است. این در حالی است که معمولا فاصله بین قیمت خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های مجاز بانکی ۱۰۰ تومان است. ارز مسافرتی نیز نسبت به روز گذشته با افزایش قیمت روبرو شد؛ به طوریکه که قیمت هر یوروی مسافرتی با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار تومان می‌رسد. اما در بانک‌ها نیز قیمت خرید دلار و یورو افزایش داشت و هر دلار ۱۲ هزار و ۳۴۲ تومان و هر یورو ۱۳ هزار و ۵۸۱ تومان از مشتریان خریداری شده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز دلار در بازار تهران مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۵۴۴ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۶۶۹ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۶۶۵ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد. امروز دوشنبه ۱۱ آذر صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۴۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۲,۵۵۰ تومان قیمت خرید یورو: ۱۳٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۳، ۷۵۰ تومان بیشتر بخوانید: آخرین قیمت طلا و سکهامروز دوشنبه ۱۱ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان رسید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز؛ در دومین روز هفته، قیمت دلار برای دقایقی به زیر سطح ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی رفت ولی به سرعت از آن بازگشت. این در حالی است که برخی معامله گران باور دارند الگوی رشد قیمت دلار در سال ۹۷ عمدتا هیجانی و توام با خریدهای گسترده بود که اجازه اصلاح قیمت به معامله گران را نمی‌داد. در این میان، گروه دیگری از معامله گران که بیشتر به اتفاق‌های سیاسی توجه دارند، معتقدند اتفاقات عراق و ناآرامی‌های آن در افزایش تقاضای معامله گران بزرگ بازار موثر بوده است. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجامروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۲۴۵۰ تا ۱۲۷۶۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر بین ۱۲۷۲۰ تا ۱۲۷۵۰ تومان قیمت خورد. یورو نیز در معاملات پایانی امروز بین ۱۴۰۰۰ تا ۱۴۰۵۰ تومان و پوند انگلیس ۱۶۶۵۰ تا ۱۶۷۵۰ تومان معامله شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
همچنین قیمت یورو که به کانال ۱۴ هزار تومان نزدیک‌تر شده بود امروز شاهد کاهش قیمت بود و طلا در بازار تهران با جهش قیمت‌ها مواجه نشد و حتی در ساعاتی دست‌خوش کاهش قیمت‌ها نیز بود. امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۴۰۰ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۴۹۵ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۵۱۲ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد. قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است. سکه گرمی هم با قیمت ۸۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۳۶ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت دارد. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۸۰ هزار تومان است. قیمت ارز در آغاز هفتهبازار ارز نخستین روز هفته جاری را با افزایش قیمت‌ نسبت به هفته قبل آغاز کرد. به گزارش ایسنا، بازار ارز که در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت ارزهای مختلف بود، از امروز (شنبه) نیز روند صعودی خود را حفظ کرد. این در حالی است که معمولا فاصله بین قیمت خرید و فروش یورو در صرافی‌های مجاز بانکی ۱۰۰ تومان است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز دلار در بازار تهران مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۵۵۰ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۶۵۴ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۶۵۵ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد. امروز شنبه ۹ آذر صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۴۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۲,۵۰۰ تومان قیمت خرید یورو: ۱۳٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۳، ۷۵۰ تومان بیشتر بخوانید: قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه‌گرمی | شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۹​آخرین قیمت طلا و سکهامروز شنبه ۹ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۳۰۱ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان رسید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
همچنین قیمت یورو به میانه‌ی کانال ۱۳ هزار تومانی وارد شد. طلا در بازار تهران با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه نشد و قیمت سکه تمام در بازار تهران در محدوده ۴٫۲ میلیون تومانی باقی ماند. امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۲۵۳ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۳۴۳ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۳۸۲ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
جدیدترین نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز چهارشنبه ۶ آذرماه را در این خبر بخوانید. همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۲۶۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و سکه یک گرمی به قیمت ۸۶۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) به فروش می‌رسد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۰ هزار و ۹۹۷ تومان (۴۹۹۷ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۴۵۵٫۱۵ دلار است. نوسان قیمت در معاملات ارزیاما خرید ارز در بانک‌ها امروز با افزایش قیمت همراه بود. در این میان ارز مسافرتی کاهش قیمت نداشته و حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورد که در هر صورت نسبت به یورو در بازار قیمت بالاتری دارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
همچنین قیمت یورو به میانه‌ی کانال ۱۳ هزار تومانی وارد شد. طلا در بازار تهران با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه نشد و قیمت سکه تمام در بازار تهران در محدوده ۴٫۲ میلیون تومانی باقی ماند. بیشتر بخوانید: قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | سه‌‌شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۵​امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۲۲۵۳ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۳۴۳ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۳۸۲ تومان است. امروز چهارشنبه ۶ آذر صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۱۵۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۲,۲۵۰ تومان قیمت خرید یورو: ۱۳٫۳۵۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۳، ۴۰۰ تومان بیشتر بخوانید: قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | سه‌‌شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۵​آخرین قیمت طلا و سکهامروز چهارشنبه ۶ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به اعتقاد پدیدار، با این روند بازار ارز خود را تصحیح کرده و احتمال کاهش نرخ ارز پس از این مدت وجود دارد. افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت دلاریورو نیز با افزایش قیمت ۲۰۰ تومانی در فاصله روزهای دوشنبه و سه‌شنبه همراه شده است. بنا بر اعلام همتی، عدم تعادل‌های شکل گرفته در بازار ارز مقطعی است و با سیاست‌های بانک مرکزی مرتفع می‌شود. ارزش ملک هم اگر در تهران بالاتر از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان باشد و در شهرستان‌ها بالای ۹۰۰ میلیون تومان فرد حذف می‌شود». ج- خانوارهایی که دارای خودروی سواری با ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون تومان یا خودروی عمومی با ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون تومان باشند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
در نتیجه این گزاره، طبیعی بود که قیمت دلار مسیر افزایشی را ادامه ندهد و جاده کاهشی را برای حرکت خود انتخاب کند. همتی در بخشی دیگر از پیام خود می‌گوید: بارها تأکید کرده‌ام که بانک مرکزی به تدوام ثبات نسبی بازار ارز اهمیت ویژه‌ای قائل است. جالب آن بود که در ساعات انتهایی روز حتی قیمت دلار در بازار آزاد به زیر قیمت صرافی‌های دولتی رفته بود. هم چنین دیروز بر اساس گزارش برخی خبرگزاری‌ها قیمت ارز مسافرتی نیز افزایش یافت. عصر امروز سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان قیمت خورد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت۲۴-امروز قیمت سکه در بازار کاهش جزئی داشته اما قیمت دلار نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش یافت. نیم سکه هم بدون تغییر قیمت دو میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و ربع سکه هم یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان مانند روز گذشته به فروش رسید. همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته می‌شود که قیمت این ارز نیز ۲۵۰ تومان افزایش یافته است. اما در بانک‌ها نیز قیمت خرید دلار و یورو افزایش داشت و هر دلار ۱۲ هزار و ۲۳ تومان و هر یورو ۱۳ هزار و ۲۷۸ تومان از مشتریان خریداری شده است. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش یافت و هر یورو مسافرتی حدود ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان برای مسافران قیمت‌گذاری شده که بالاتر از نرخ صرافی‌هاست.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
همچنین قیمت یورو به میانه‌ی کانال ۱۳ هزار تومانی وارد شد. طلا در بازار تهران با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه نشد و قیمت سکه تمام در بازار تهران در محدوده ۴٫۲ میلیون تومانی باقی ماند. قیمت دلار کانادا ۹۳۱۲ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۳۸۹ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد. امروز سهشنبه ۵ آذر صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۲۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۱,۹۵۰ تومان قیمت خرید یورو: ۱۳٫۴۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۳، ۵۵۰ تومان بیشتر بخوانید: آخرین قیمت طلا و سکهامروز دوشنبه ۵ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسید.
ایسناایسنا1 هفته قبل
قیمت دلار با افزایش ۱۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته وارد کانال ۱۲ هزار تومان شد. به گزارش ایسنا، بازار ارز که در روزهای اخیر شاهد ثبات قیمت ارزهای مختلف بود، امروز روند صعودی به خود گرفت و بر همین اساس، قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با افزایش ۱۵۰ تومانی همراه شد، به طوریکه قیمت خرید هر دلار ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت فروش آن نیز ۱۲ هزار و ۵۰ تومان است. همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می‌شود که قیمت این ارز نیز ۲۰۰ تومان افزایش یافته است. اما در بانک‌ها نیز قیمت خرید دلار و یورو افزایش داشت و هر دلار ۱۱ هزار و ۷۴۱ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۹۹۵ تومان از مشتریان خریداری شده است. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش یافت و هر یورو مسافرتی حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان برای مسافران قیمت‌گذاری شده که بالاتر از نرخ صرافی‌هاست.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
همچنین قیمت یورو وارد محدوده‌ی ۱۳ هزار تومانی شد. طلا در بازار تهران با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه نشد و قیمت سکه تمام در بازار تهران به محدوده ۴٫۲ میلیون تومانی بازگشت. بیشتر بخوانید: امروز دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۱۹۴۵ تومان قیمت خورد. قیمت دلار کانادا ۹۳۲۳ تومان و دلار استرالیا نیز ۸۳۹۸ تومان است. هر ۱۰۰۰ دینار عراق امروز ۱۰۰۰ تومان قیمت خورد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
بازار طلا و سکه بر خلاف روز گذشته که کاهش قیمت را تجربه کرد، امروز افزایشی بود اما بازار ارز ثبات تقریبی داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۵۰۰۰ تومانی قیمت، در طلافروشی‌ها بیش از ۴۲۷ هزار تومان معامله می‌شود. سکه تمام بهار طرح قدیم نیز ۹۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد. هر قطعه سکه یک گرمی هم ۸۶۰ هزار تومان عرضه می‌شود که نسبت به دیروز ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت دارد. این در حالی است که در بازارهای جهانی، قیمت هر اونس طلا ثابت مانده و ۱۴۶۲ دلار است.

به انتهای لیست رسیدید