قیمت خودرو سایپا

قیمت خودرو سایپا

دنیای خودرودنیای خودرو1 هفته قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، طبق بخشنامه فروش منتشرشده، در طرح فروش اعتباری قیمت خودرو سایپا ۱۵۱، ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان تعیین و برای خرید این خودرو تسهیلات ۴ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که خریداران می‌توانند در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه اقدام به بازپرداخت آن کنند. همچنین قیمت اعلامی برای خودرو تیبا صندوق‌ دار با رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و تیبا صندوق‌دار با رینگ آلومینیومی ۴۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین شده است. تسهیلات درنظرگرفته شده برای این خودروها به مبلغ ۵ میلیون تومان بوده که خریداران جهت بازپرداخت آن باید در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه اقدام کنند. موعد تحویل خودروها در طرح فروش نقد و اقساطی ۳۰ روزه کاری اعلام شده است. ثبت‌نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان‌پذیر نیست و امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد.
دنیای خودرودنیای خودرو3 هفته قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، گروه خودروسازی سایپا جزئیات طرح فروش اعتباری ویژه تنظیم بازار سه‌محصول خود ویژه امروز سه‌شنبه دوم مهرماه ۹۸ را اعلام کرد. این طرح از ساعت ۱۰ صبح امروز در سامانه فروش اینترنتی این شرکت فعال خواهد بود. طبق بخشنامه فروش منتشرشده، در طرح فروش اعتباری قیمت خودرو سایپا ۱۵۱، ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان تعیین و برای خرید آن تسهیلات ۴ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که خریداران می‌توانند در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه اقدام به بازپرداخت آن کنند. تسهیلات درنظرگرفته‌شده برای این خودروها مبلغ ۵ میلیون تومان بوده و خریداران برای باز پرداخت آن باید طی سه فقره چک با فواصل ۴ ماه اقدام کنند. همچنین موعد تحویل خودروها در این طرح ۳۰ روزه کاری اعلام شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
آیا در چنین وضعیتی شرایط فروش سایپا می‌تواند آبی بر آتش بازار خودرو باشد؟ پیش فروش سایپاپیرو اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرده است: برای کنترل قیمت‌ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش‌های جدیدی از سوی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد. به گفته بابایی هر مشتری می‌تواند با کد ملی و کد پستی در این پیش فروش سایپا یک خودرو خریداری کند. شرایط فروش سایپادر طرح شرایط فروش نقدی، خودرو سراتو آپشنال به قیمت ۲۹۵ میلیون تومان عرضه می‌شود. به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط روز چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۰ و ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری است. به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش سایپا به صورت اقساطی و نقدی روز شنبه و یکشنبه مورخ ۲۳ و ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری است.
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم

به انتهای لیست رسیدید