قیمت دلار

قیمت دلار

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۲۱ آذر

21+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
فراروفرارو3 ساعت قبل
ساعت ۳ بعدازظهر، شاخص ارزی در بازار با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسید که ۴۸۰ تومان کمتر از قیمت بسته شده روز سه‌شنبه بود. دسته‌ای به افزایش فروش معامله‌گران فنی و سفته‌بازان اشاره می‌کردند و عده‌ای نیز به افزایش فعالیت خالی‌فروشان ارزی باور داشتند. البته بیشتر بازیگران کاهش قیمت را به‌طور کلی ناشی از همان افزایش عرضه ارز در بازار می‌دانستند. به نظر می‌رسد مهم‌ترین عامل اثرگذار بر بازار سکه و طلا در شرایط کنونی، تغییرات قیمت دلار است. اگر قیمت دلار مطابق انتظار خالی‌فروشان پایین بیاید، از طرف دیگر معامله می‌خواهند که تفاوت ریالی قیمت‌ها را به او پرداخت کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز در آن زمان شروع به تزریق بی‌محابای ارز به بازار آزاد کرد. در آن زمان دولت برای کنترل نرخ ارز به ۲۵۰ صرافی در سطح کشور سهمیه روزانه ۱۰ هزار دلاری داد و صف‌های طویلی در برابر صرافی‌های عرضه‌کننده ارز مداخله‌ای بانک مرکزی شکل گرفت. با توجه به اینکه این عرضه عمدتا کورکورانه و بی‌هدف بود دلالان بازار ارز و حتی افراد عادی‌ ارزهای بانک مرکزی را خریداری کردند! با این حال، بانک مرکزی اقدامات دیگری را در دستور کار خود قرار داد. رئیس‌کل بانک مرکزی اضافه کرد: این موضوع ربطی هم به بحث تورم ندارد و در توان ملی ما تاثیر نمی‌گذارد.
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
اگر بخواهیم به زبان علمی سخن بگوییم، این است که مشکل اصلی اقتصاد ایران تفوق حاکمیت دولت بر اقتصاد است. منظور دولت، دولت آقای روحانی هم نیست بلکه بخش عمومی غیردولتی و بخش دولتی منظور است. اما اکنون هم تصدی به نقطه‌ای رسیده که دیگر اقتصاد ایران غیرقابل مدیریت است و هم دخالت. من هنوز هم معتقدم که باید آن طرح اجرا شود و به مردم کوپن کالاهای اساسی داده شود. من می‌گویم این طرح (طرح ۹۸) سمت‌گیریش بیشتر به نفع مستضعفان است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز7 ساعت قبل
دسته‌ای به افزایش فروش معامله گران فنی و سفته بازان اشاره می‌کردند و عده‌ای نیز به افزایش فعالیت خالی فروشان ارزی باور داشتند. خالی فروشان دسته‌ای از معامله گران هستند که از انتظارات کاهشی خود سود می‌گیرند. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجامروز سه‌شنبه دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۳۰۰۰ تا ۱۳۵۸۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر بین ۱۳۱۷۰ تا ۱۳۲۰۰ تومان قیمت خورد. به نظر می‌رسد مهم‌ترین عامل اثر گذار بر بازار سکه و طلا در شرایط کنونی، تغییرات قیمت دلار خواهد بود. عصر چهارشنبه سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان قیمت خورد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز8 ساعت قبل
اگرچه پیش بینی می‌شود بانک مرکزی آمریکا در نرخهای بهره تغییری ندهد اما سرمایه گذاران مایلند دورنمای بانک مرکزی آمریکا برای اقتصاد را که از جنگ تجاری میان واشنگتن و پکن آسیب دیده است، مشاهده کنند. براساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ تا ساعت ۱۷، ۱۳,۱۰۴ تومان تعیین شده و بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است. صرافی ملی قیمت دلار را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۳۰۰۰ تومان و ۱۳۱۰۰ تومان اعلام کرده است. طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران تا ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۷۰ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کاهش یافته است. نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۹۱۰ هزار تومان است.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با ۳۹ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان و دلار با افت ۷۵۵ تومانی ۱۳ هزار و ۹۰ تومان به فروش رسید. به گزارش همشهری آنلاین، امروز قیمت دلار و یورو در بازار تهران کاهش شدیدی داشت. طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت سکه طرح جدید ۴، ۵۷۴، ۰۰۰ تومان ۳۹، ۰۰۰- تومان سکه طرح قدیم ۴، ۴۸۵، ۰۰۰ تومان ۱۰۱، ۰۰۰- تومان نیم سکه ۲، ۴۸۵، ۰۰۰ تومان ۴۰، ۰۰۰- تومان ربع سکه ۱، ۵۷۲، ۰۰۰ تومان ۴۰، ۰۰۰- تومان سکه گرمی ۹۲۱، ۰۰۰ تومان ۱۰، ۰۰۰- تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۶۲، ۰۰۰ تومان ۱، ۸۰۰- تومان اونس طلا ۱۴۶۷٫۲۴ دلار ۲٫۶۲ دلار دلار ۱۳، ۰۹۰ تومان ۷۵۵- تومان یورو ۱۴، ۴۰۰ تومان ۷۵۰- تومان درهم ۳، ۶۱۰ تومان ۱۳۰- تومان کد خبر ۴۶۹۶۰۷
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز11 ساعت قبل
امروز برخلاف روزهای گذشته قیمت دلار ارزان شد و میزان نزول آن به بیش از پنج درصد رسید. در عین حال رئیس کل بانک مرکزی وعده داد به زودی بازار ارز به ثبات می‌رسد. عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره افزایش قیمت ارز، اظهار کرد: بازار ارز در کنترل است. کمااینکه می‌بینید در یک روز هزار تومان افزایش دارد و در روز دیگر هزار تومان کاهش. رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: بانک مرکزی در بازار حضور محکم دارد و توانایی هم دارد.
ایسناایسنا11 ساعت قبل
ایسنا/فارس در حالیکه بسیاری از شهروندان شیراز در خصوص گرانی‌ها شکایت‌های جدی دارند، عضو شورای شهر شیراز می‌گوید ظرف روزهای پیش رو بازارچه‌های عرضه مستقیم میوه در ده نقطه از شهر شیراز راه‌اندازی خواهد شد. این عضو شورای شهر شیراز اضافه کرد: همچنان بر این نکته تاکید می‌کنم که مهمترین عامل در کنترل وضعیت فعلی تشدید نظارت‌ها با حضور مستقیم ناظران در محل‌های اصلی است. وی افزود: از فرمانداری شیراز به عنوان رییس ستاد تنظیم بازار که نشان داده مدافع حقوق مردم است نیز در خواست دارم که نظارت ویژه‌ای بر قیمت‌گذاری میوه و تره‌بار در میدان مرکزی داشته باشند چرا که مردم زیر فشار سنگینی از هزینه‌های معیشتی خود قرار دارند. عضو شورای شهر شیراز دستگاه‌ها، اتحادیه‌ها و مراکزی که نسبت به کنترل قیمت بازار میوه و تره‌بار بی‌توجه هستند را تهدید کرد و گفت: در صورت ادامه نوسانات شدید قیمت در میدان میوه و تره‌بار مرکزی، با هماهنگی‌های انجام گرفته، عرضه‌ی مستقیم از میدان مرکزی آغاز خواهد شد و تا طرح برنامه تنظیم بازار شب عید ادامه پیدا می‌کند. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ گزارش میدانی خبرنگار اقتصادآنلاین از بازار ارز فردوسی حاکی از آن است که امروز با آغاز روند نزولى نرخ ارز، بیشتر فعالان رسمى و غیررسمى بازار فروشنده شده‌اند و تنها تعداد محدودی از صرافی‌ها و دلالان معاملات مربوط به خرید را نیز انجام می‌دهند. صرافی بانک ملی نیز امروز تا ساعت ۱۴:۳۰ هم فروشنده بود هم خریدار اما بعد از آن به خاطر پایان یافتن ساعت کاری و نیز حجم بالای تقاضا، درب صرافی را بست و دیگر پاسخگوی صف بیرون نبود. نوسان قیمت دلار در صرافی‌ها بین ۱۳۱۰۰ تا ۱۳۳۰۰امروز قیمت دلار و یورو در تابلوى برخی صرافى‌ها تا حدودى با نرخ صرافی ملی متفاوت بود؛ دلار در تابلوی بعضی صرافی‌ها ١٣١٠٠ و برخى دیگر ١٣٢٠٠ قیمت خورده بود و حتى چند صرافى نرخ را تا ١٣٣٠٠تومان بالا نگه داشته‌ بودند؛ همچنین قیمت یورو نیز بین ۱۴۴۰۰ تا ۱۴۶۵۰تومان در صرافی‌ها نوسان داشت. البته این درحالیست که قیمت واقعى فروش دلار در داخل بعضی صرافی‌ها با آنچه در تابلو نمایان شده بود نیز فرق داشت؛ به گفته یکى از صرافان به خاطر اینکه دلار را با قیمت بالا خریده نمى تواند با نرخ پایین بفروشد، بنابراین به رغم اینکه قیمت را به ظاهر ١٣١٥٠ اعلام کرده بود در واقع با نرخ ١٣٣٣٠ تومان معامله می‌کرد. بین دلالان نیز نرخ دلار برای فروش بین ۱۳ تا ۱۳۱۵۰ و برای خرید بین ۱۲۸۰۰ تا ۱۲۹۵۰تومان متغیر بود؛ البته در این سمت بازار کمتر کسی حاضر به خرید بود زیرا برخلاف اینکه صرافان از ادامه روند بازار اظهار بى‌اطلاعى مى کنند، نظر دلالان این است که قیمت دلار بیش از این کاهش خواهد یافت.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز11 ساعت قبل
در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۳۹ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان و دلار با افت ۷۵۵ تومانی ۱۳ هزار و ۹۰ تومان به فروش رسید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ساعت قبل
بنابراین قیمت طلا و سکه در بازار تنها به دلیل افزایش نرخ ارز در بازار بالا رفت. افزایش قیمت طلا تا بعدازظهر روز گذشته ادامه یافت تا اینکه بانک مرکزی با اعلام محدودیت در تراکنش‌های پولی و مالی، شوک قیمتی را به بازار ارز وارد کرد. اما بعد از این شوک قیمتی بانک مرکزی، نرخ ارز امروز به زیر ۱۳ هزار تومان رسید که حدودا قیمت دلار بین هزار تا هزار و ۲۰۰ تومان کاهش نرخ پیدا کرد. او ادامه داد: گفتنی است همان عامل افزایش نرخ ارز که باعث افزایش قیمت سکه و طلا در بازار شده بود، با کاهش قیمت‌ها طی بعدازظهر روز گذشته و امروز موجب کاهش بهای سکه و طلا در بازار شد. این تعادل در عرضه و تقاضای بازار سبب شد افزایش قیمت سکه و طلا بدون حباب باشد و قیمت به صورت واقعی بالا برود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، افزایش نرخ ارز این روزها موجب نگرانی فعالان اقتصادی شده است. رشد ۲۴۵۰ تومانی دلار از اواسط آبان تاکنون خطر تکرار خاطرات تلخ رشد قیمت ارز در سال گذشته را برای مردم زنده کرده است. فضاسازی درباره لایحه بودجه سال آینده و این ادعای برخی طرفداران افزایش نرخ دلار که بودجه سال آینده مشکل دارد و اقتصاد را پولی می‌کند، دیگر موضوعی بود که همتی به آن اشاره کرد. وی سومین عامل رشد نسبی نرخ ارز را به استناد اطلاعات رسیده، فعالیت شبکه‌هایی در خارج از کشور دانست که برای افزایش نرخ ارز تلاش می‌کنند. موضوعی که در کنار روایت مجید شاکری از ایجاد کانال‌های جدید مالی از جمله از طریق عمان و کاهش رشد نقدینگی که خود را در کاهش شدید نسبت وام به سپرده نشان داده، می‌تواند ترمز جدی دیگری برای افزایش نرخ ارز محسوب شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین12 ساعت قبل
بررسی قیمت خرده‌فروشی انواع گوشت قرمز گوسفندی، گاوی و گوساله، مرغ و ماهی بیانگر تثبیت یا سیر نزولی قیمت این‌گونه اقلام به‌دلیل رشد عرضه ناشی از افزایش تولید داخل و واردات یا افت شدید تقاضای مصرف این مواد پروتئینی است. به گفته او قیمت انواع گوشت قرمز طی چند هفته اخیر ثابت مانده است اما نسبت به حدود ۲ماه گذشته قیمت گوشت قرمز وارداتی و ایرانی کاهش داشته است. کاهش قیمت گوشت گوسفندیرئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به رکود سنگین در بازار گوشت قرمز، اعلام کرد: طی حدود ۲ماه اخیر، قیمت گوشت گوسفندی نزدیک به ۱۵ هزارتومان کاهش یافته است. به گفته او، قیمت گوشت گوسفندی نسبت به حدود ۲‌ماه قبل بین ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان کاهش یافته؛ به‌نحوی که آن زمان، مغازه‌داران گوشت گوسفندی را کیلویی ۹۵ هزارتومان خریداری می‌کردند اما الان حداکثر قیمت آن ۸۳ هزارتومان است. نبض بازارگزارش میدانی از بازار انواع گوشت قرمز گوسفندی، گاوی، مرغ و ماهی حاکی از ثبات نسبی بازار و شکست قیمت‌ها‌ست.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین12 ساعت قبل
به همین دلیل دیروز بانک مرکزی در کنار سایر اقداماتش، تلاش کرد از طریق عرضه درهم از التهاب بازار بکاهد، اما با وجود این اقدامات، دلار روز سختی را سپری کرد. مجید شاکری، تحلیلگر مسائل اقتصادی، با برشمردن علل صعود قیمت ارز گفت: وقایع فصلی به‌معنای ورود به ‌ماه دسامبر و افزایش تقاضا به‌دلیل بسته شدن حساب‌های دلاری و یورویی در پایان سال میلادی، افزایش قیمت بنزین و ناآرامی‌های عراق از دلایل افزایش قیمت دلار است. او با تأکید بر اینکه افزایش قیمت دلار ریشه سیاسی دارد، گفت: تورم افزایش قیمت بنزین اثر خود را در بخش‌های مختلف گذاشته و رشد قیمت دلار نیز به‌خاطر افزایش ۳برابری قیمت بنزین است. درهم امارات، ناجی دلار آمریکابانک مرکزی همزمان به عرضه درهم امارات در بازار، برای کنترل نرخ دلار، اقدام کرد. در طول سال‌های گذشته قیمت درهم امارات به مبنایی برای تعیین قیمت دلار تبدیل شده و هر دلار آمریکا ۳٫۸ برابر قیمت درهم امارات محاسبه می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز12 ساعت قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز چهارشنبه ۲۰ آذر سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۴۷۹ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۵۷ هزار تومان رسید. قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و ۵۶۹ هزار تومان بوده است. سکه گرمی هم با قیمت ۹۱۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۴,۴۷۹,۰۰۰ -۲۳۱,۰۰۰ -۵٫۱۶ امروز ۴,۷۱۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۱٫۳۸ روز قبل ۴,۶۴۵,۰۰۰ ۳۵۷,۰۰۰ ۷٫۶۸ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت نیم سکه امروزنیم سکه امروز با کاهش ۱٫۶۲ درصدی، از ۲,۵۰۸,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و هشت هزار) تومان به ۲,۴۶۸,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و شصت و هشت هزار) تومان رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر نیم سکه قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۲,۴۶۸,۰۰۰ -۴۰,۰۰۰ -۱٫۶۳ امروز ۲,۵۰۸,۰۰۰ ۰ ۰ روز قبل ۲,۵۰۸,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰ ۱٫۱۹ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت ربع سکه امروزدر بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل، با ۴۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۵۶۹,۰۰۰ (یک میلیون و پانصد و شصت و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد. جدول قیمت ۳ روز اخیر ربع سکه قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۱,۵۶۹,۰۰۰ -۴۰,۰۰۰ -۲٫۵۵ امروز ۱,۶۰۹,۰۰۰ ۰ ۰ روز قبل ۱,۶۰۹,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۱٫۲۴ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت سکه گرمی امروزهمچنین هر سکه گرمی با بدون تغییر ۰ درصدی نسبت به روز قبل، ۹۱۹,۰۰۰ (نهصد و نوزده هزار) تومان معامله شد.
ایلناایلنا12 ساعت قبل
صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیستم آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به اوایل روز جاری کاهش ۴۰۰ تومانی داشته است. به گزارش ایلنا، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیستم آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به اوایل روز جاری کاهش ۴۰۰ تومانی و اواخر روز گذشته ۱۰۰۰ تومانی داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است همچنین؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ و ۳۰۰ هزار تومان است. گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز13 ساعت قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، بهای اونس طلا در بازار جهانی به حدود ۱۴۶۶ دلار کاهش پیدا کرد و به تبع آن در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده رقم یک میلیون و ۹۹۰ هزار تومان قیمت خورد که این رقم معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۶۰ هزار تومان است. بیشتر بخوانید: آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ | سقوط یک‌باره شاخص ارزی به مرز ۱۲ هزار تومانقیمت اونس طلا امروزامروز هر اونس طلا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۴۶۰ (یک هزار و چهارصد و شصت) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۱ دسامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۲ درصدی به ۱,۴۶۳ (یک هزار و چهارصد و شصت و سه) دلار رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۱,۴۶۳ ۳ ۰٫۲ امروز ۱,۴۶۰ -۱ -۰٫۰۶ روز قبل ۱,۴۶۱ ۱ ۰٫۰۷ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندآخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیارهر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰٫۶ درصدی، از ۴۶۳,۸۰۰ (چهارصد و شصت و سه هزار و هشتصد) تومان به ۴۶۱,۰۰۰ (چهارصد و شصت و یک هزار) تومان رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۴۶۱,۰۰۰ -۲,۸۰۰ -۰٫۶۱ امروز ۴۶۳,۸۰۰ -۱۲,۷۰۰ -۲٫۷۴ روز قبل ۴۷۶,۵۰۰ ۹,۷۰۰ ۲٫۰۳ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروزهمچنین هر گرم طلا ۲۴ عیار با کاهش ۰٫۶ درصدی نسبت به روز قبل، ۶۱۴,۷۰۰ (ششصد و چهارده هزار و هفتصد) تومان معامله شد. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۶۱۴,۷۰۰ -۳,۷۰۰ -۰٫۶۱ امروز ۶۱۸,۴۰۰ -۱۶,۹۰۰ -۲٫۷۴ روز قبل ۶۳۵,۳۰۰ ۱۲,۹۰۰ ۲٫۰۳ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندآخرین نرخ سکه گرمیهر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۱۹,۰۰۰ (نهصد و نوزده هزار) تومان قیمت خورد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین13 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ دلار در بودجه سال آینده کشور ۴۲۰۰ تومان است. از سوی دیگر، با وجود همه حواشی‌ای که این ارز به پا کرد، اما اسامی برخی متخلفان هنوز منتشر نشده است.» سال گذشته ۱۴ میلیارد دلار ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی به واردات کالا‌های اساسی اختصاص داده شد. بنابراین اگر ۱۴ میلیارد دلار را در هفت هزار تومان (مابه‌التفاوت قیمت دلار ۴۲۰۰ تومانی و دلار بازار آزاد) ضرب کنیم، درمی‌یابیم که رقم ۹۸ هزار میلیارد تومان یارانه ارزی به واردکنندگان بی‌نام و نشان پرداخت شده است. احتکار، گرانی و کمبود کالا تنها گوشه‌ای از حواشی ارز ۴۲۰۰ تومانی در بازار کالاهای اساسی بود. باید منتظر ماند و دید سال آینده ارز ۴۲۰۰ تومانی چه نقشی در اقتصاد کشور ایفا خواهد کرد؟
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز14 ساعت قبل
قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۳ با ۵۰۵ تومان کاهش، ۱۳,۳۴۳ تومان معامله شد، این در حالی است که به گزارش دنیای اقتصاد دلار در روز گذشته برای دقایقی قیمت ۱۴۲۰۰ تومان را نیز لمس کرده بود که با این حساب اکنون با کاهش ۱۰۰۰ تومانی مواجه شده است. قیمت دلار در بازار امروز شوک برانگیز شده است. تب و تاب قیمت دلار که در بازار دیروز شدت گفته بود و صرافی ملی نیز چندین بار قیمت دلار و یورو را تغییر داد امروز فروکش کرد و قیمت شوکه برانگیزی را به ثبت رساند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۳ با ۵۰۵ تومان کاهش، ۱۳,۳۴۳ تومان معامله شد، این در حالی است که به گزارش دنیای اقتصاد دلار در روز گذشته برای دقایقی قیمتی ۱۴۲۰۰ تومان را نیز لمس کرده بود و اکنون با کاهش ۱۰۰۰ تومانی مواجه شده است. همچنین سکه و طلا نیز در بازار امروز با افت قیمت شدید مواجه شدند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین14 ساعت قبل
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به دیروز ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۴٫۴ دلار معامله می‌شود. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان، هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۳۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۹۸۲ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
تبلیغات کاغذی منجر به هدر رفت منابع طبیعی می‌شود/ دوران انتخابات، عروسی تبلیغ کنندگان کاغذی است! عارف از ادامه راه در بهارستان منصرف شد/ آیا معاون اول دولت اصلاحات به دنبال جبران مافات در ۱۴۰۰ است؟
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز17 ساعت قبل
یک کارشناس اقتصادی می‌گوید تصمیم اتخاذ شده در خصوص قیمت بنزین در کنار تحولات و ناآرامی‌های عراق دست به دست هم داده و سبب شده است بازار ارز ایران با روندی افزایشی مواجه شود. قیمت ارز در دوره‌ای کوتاه از کانال ۱۱ هزار تومان به کانال ۱۴ هزار تومان وارد شده است. نوسان نرخ ارز و رشد سریع قیمت‌ها این گمانه را در افکار عمومی تقویت کرده است که روند افزایشی قیمت‌ها تداوم خواهد داشت. با این حال به رغم تلاش دلالان و امادگی جو روانی برای افزایش نرخ ارز، کارشناسان کعتقدمد بازار ارز ایران مستعد شوک ارزی نیست. شرایطی که می‌تواند در روند صادرات غیر نفتی ایران تاثیر بگذارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، نرخ دلار که روز گذشته تا مرز ۱۴هزار تومان در صرافی ملی پیش رفته بود، در آخرین ساعات کار بازار به ۱۳۷۵۰تومان کاهش یافت؛ حالا امروز در ادامه این روند نزولی قیمت دلار با ۳۵۰تومان کاهش مجدد برای فروش به ۱۳۴۰۰ و خرید به ۱۳۳۰۰تومان رسید. یورو هم که دیروز از مرز ۱۵هزار تومان عبور کرده بود در آخر با نرخ ۱۵۰۵۰ تومان به کار خود پایان داد؛ امروز یورو با نرخ ۱۴۷۰۰ برای فروش و ۱۴۶۰۰ برای خرید در تابلوی صرافی‌ها نمایان شده که نسبت به روز گذشته ۳۵۰تومان ارزان شده است.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه با بیان این‌که از بی‌مهری مسئولان خسته‌ام و راغب به شرکت در جام باشگاه‌های جهان نیستم، گفت: وقتی بی‌مهری مسئولان خوزستان را می‌بینم، به نظرم در خانه‌ام بنشینم بهتر است. هیچ کدام از مسئولان خوزستان از تیم سینا صنعت ایذه حمایت نمی‌کنند و پیگیر تیم ما نیستند. چند سال است که تنها نماینده استان در جام باشگاه‌های جهان هستیم‌ اما یک مسئول هم، تماسی برای اطلاع از وضعیت‌ ما نداشته است. سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه با بیان این‌که برخی مغرضانه درخصوص مسابقات جام باشگاه‌های جهان صحبت می‌کنند و این رویداد را دست‌کم می‌گیرند، گفت: هر چه باشد، این رقابت‌ها نام‌اش باشگاه‌های جهان و تاریخ برگزاری آن نیز در تقویم اتحادیه جهانی آمده است. در هر صورت از بی‌مهری مسئولان خسته‌ام و راغب به شرکت در جام باشگاه‌های جهان نیستم.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
قیمت دلار امروز ۲۰ آذر ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به بعدازظهر روز گذشته به ۱۳۴۰۰ تومان رسید. به گزارش «انتخاب»، روز گذشته قیمت دلار تا ۱۳۹۰۰ تومان هم افزایش یافته بود. امروز قیمت خرید دلار نیز ۱۳۳۰۰ تومان است. قیمت دلار در آذرماه بین ۱۱۸۰۰ و ۱۳۹۰۰ تومان بوده است. همچنین قیمت یورو نیز که دیروز وارد کانال ۱۵ هزار تومانی شده بود، امروز با کاهش قیمت مواجه شد و به ۱۴۷۰۰ تومان رسید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز17 ساعت قبل
در صورت خرید ملک با قیمت بیش از ۱۰۰ هزار دلار، اقامت گرجستان برای یک‌ سال صادر می‌شود. در صورت ایجاد کسب‌وکار و فعالیت تجاری، حداقل میزان سرمایه‌گذاری در گرجستان ۳۰۰ هزار دلار است و به صاحب کسب‌و‌کار یا نماینده او پنج سال اقامت گرجستان داده می‌شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز17 ساعت قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام در ابتدای گشایش خود در آخرین روز هفته، کار خود را تحت تاثیر افت قیمت دلار در پایان روز گذشته آغاز کرد؛ شاخص کل بورس که در دقایق ابتدایی تا دو هزار واحد نیز ریزش داشت، روند نزولی خود را متوقف کرد و مجددا در حال بهبود وضعیت خود است. دماسنج اصلی بازار در این دقایق با افت کمتر از هزار پله‌ای در کانال ۳۳۸ هزار واحد قرار دارد، همچنین شاخص کل هم وزن نیز افت ۳۴۴ واحدی را در این لحظات تجربه می‌کند. امروز نیز همانند روز گذشته، گروه خودرو در صدر توجهات قرار داشته و پس از آن صنایع غذایی به جز قندی‌ها و شیمیایی‌ها قرار دارند. در همین راستا، نمادهای تاپیکو، فولاد و شتران بیشنرین تاثیر را بر شاخص کل گذاشتند.
قدس آنلاینقدس آنلاین18 ساعت قبل
هیجان‌های ناشی از افزایش قیمت بنزین و بار تورمی این اتفاق، بازار ارز را در کانال رشد به پیش می‌برد و این در حالی است که فعالان حرفه‌ای بازار، شرایط را برای خرید مناسب نمی‌دانند. ۹۰ روز پیش از سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین را باید دوران آرامش بازار ارز دانست. اعلام خبر افزایش قیمت بنزین در ثانیه‌های ابتدایی روز جمعه ۲۴ آبان کافی بود که بازار از روز شنبه وضعیت صعودی را از سر بگیرد. وی ادامه می‌دهد: از زاویه رویکرد پولی به نرخ ارز هم یک ترمز جدی برای افزایش بلندمدت نرخ وجود دارد. باوجود افزایش رشد پایه پولی عملا مسیر رشد نقدینگی چندان با رشد پایه پولی همنوا نیست.
ایران‌جیبایران‌جیب18 ساعت قبل
نوسانات نرخ آهن طی روز جاری سبب برافروختگی خشم بسیاری فعالان حاضر در بازار شده است چرا که گویی برخی عناصر تمام تلاش خود را به‌کار …آهن‌پرایس- نوسانات نرخ آهن طی روز جاری سبب برافروختگی خشم بسیاری فعالان حاضر در بازار شده است چرا که گویی برخی عناصر تمام تلاش خود را به‌کار گرفته گرفته‌اند تا بازار نتواند روی خوش بازگشت قیمت‌ها را تجربه کند. مسیری که روز گذشته با رساندن خود در حوزه میلگرد آجدار به قیمت ۵۰۰۰ تومان به ازای هرکیلو سبب برهم خوردن مجدد جو روانی در بازار شد. افزایش قیمت شمش در کنار جو روانی رشد قیمت دلار را می‌توان مهم‌ترین دلیل برای تداوم رشد قیمت‌ها به‌شمار آورد، آن‌هم در شرایطی که رقابت برای خرید در بورس کالا هم بی‌ارتباط با این افزایش قیمت‌ها نبوده است. البته نباید از رویای شیرین بازار برای رساندن قیمت میلگرد آجدار به قیمت کنونی و بیشتر از آن نیز غافل ماند چرا که روز گذشته اولین جرقه‌ها ی این رخداد به ثبت رسید. از این روی در این بازار تنها می‌توان به نظاره رشد قیمت‌ها نشست و افزایش نرخ در بازار اکثر مصنوعات فولادی را مشاهده کرد بدون آنکه بتوانیم دورنمای مشخصی از رشد قیمت‌ها را ترسیم کنیم اگرچه تجربه نشان داده که این اوضاع بازار دائمی نمی‌ماند.

به انتهای لیست رسیدید