قیمت دلار امروز

قیمت دلار امروز

انتخابانتخاب17 ساعت قبل
قیمت دلار امروز ۲۰ آذر ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به بعدازظهر روز گذشته به ۱۳۴۰۰ تومان رسید. به گزارش «انتخاب»، روز گذشته قیمت دلار تا ۱۳۹۰۰ تومان هم افزایش یافته بود. امروز قیمت خرید دلار نیز ۱۳۳۰۰ تومان است. قیمت دلار در آذرماه بین ۱۱۸۰۰ و ۱۳۹۰۰ تومان بوده است. همچنین قیمت یورو نیز که دیروز وارد کانال ۱۵ هزار تومانی شده بود، امروز با کاهش قیمت مواجه شد و به ۱۴۷۰۰ تومان رسید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
در آستانه نشست سیاستگذاران فدرال‌رزرو که امروز و فردا برگزار می‌شود، قیمت دلار امروز در برابر یورو و ین ژاپن اندکی رشد کرد. قیمت جهانی طلا هم با ۰٫۱ درصد کاهش به هزار و ۶۴۱ دلار رسید. در آستانه نشست سیاستگذاران فدرال‌رزرو در آمریکا، قیمت طلا هم در معاملات روز سه‌شنبه ثابت ماند. قیمت جهانی طلا امروز ۰٫۱ درصد کاهش یافت و به هزار و ۴۶۱ دلار رسید. جدیدترین اتفاقات مربوط به طلا را می‌توانید در سلسله اخبار قیمت جهانی طلا تجارت‌نیوز ملاحظه کنید.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۸ آذر در صرافی‌های مجاز نسبت به روز گذشته ۶۰۰ تومان افزایش دارد به گونه‌ای که قیمت خرید این ارز در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با افزایش ۶۰۰ تومانی، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد. قیمت فروش این ارز نیز ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان است.

بازار خرید و فروش ارز

8+
مهرمهر2 روز قبل
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز5 روز قبل
قیمت دلار امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر است، دلار امروز ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان در تابلو صرافی ملی ثبت شده است. به گزارش تجارت‌نیوز، صرافی ملی قیمت دلار امروز پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ماه را که نخست وزیر ژاپن، شینزو آبه برای دیدار به ایران سفر کرده است، ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد. این شاخص ارزی نسبت به روز گذشته بدون تغییر است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۱ آذر ماه ۹۸ با افزایش ۱۵۰ تومانی به ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۱ آذر ماه ۹۸ در صرافی‌های بانکی با افزایش ۱۵۰ تومانی به ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. این در حالی است که قیمت دلار روز شنبه هم ۱۲۵۵۰ تومان بود، اما روز گذشته تا ۱۲۴۰۰ تومان کاهش یافته بود. امروز صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان از مردم می‌خرند. قیمت دلار در آبان ماه بین ۱۱ هزار و ۱۵۰ و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان در نوسان بوده است.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
قیمت دلار امروز با کمی عقب نشینی به ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. بر این اساس نرخ خرید دلار نیز ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان عنوان شده است. روز گذشته نرخ ارز با شکستن سد مقاومتی از ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان عبور کرد. بسیاری از صرافان از این اتفاق تحت عنوان شکسته شدن سد مقاومتی یاد کردند اما بازگشت دلار از این نرخ، نشان داد ماندگاری قیمت در سطحی بالاتر از سد مقاومتی چندان ادامه دار نبوده است. در عین حال فرارسیدن موعد تسویه حساب‌های بین المللی نیز عامل دیگر افزایش نرخ دلار است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت ۲۴-قیمت دلار امروز با رشدی ۱۵۰تومانی نسبت به رو گذشته بر سد مقاومتی تعریف شده ایستاد. در آخرین روز هفته قیمت هر دلار آمریکا برابر با ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته رشدی برابر با ۱۵۰ تومان را نشان می‌دهد. صرافان می‌گویند بازی دلار در هفته اخیر در محدوده ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان بوده است. با این حال در بازار آزاد قیمت دلار از این سد عبور کرده و در محدوده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان ایستاده است. قیمت خرید یورو نیز برابر با ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان گزارش شد.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
قیمت دلار امروز پنجشنبه ۷ آذر ماه ۹۸ در صرافی‌های بانکی ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است. روز گذشته قیمت دلار ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده بود. به گزارش «انتخاب»، امروز صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان از مردم می‌خرند. قیمت دلار در ابتدای آبان ماه ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان بود. قیمت امروز یعنی ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان، بالاترین نرخ ثبت شده برای دلار در آبان ماه است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
قیمت دلار امروز چهارشنبه ۶ آذر ماه ۹۸ در صرافی‌های بانکی ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان تعیین شده است. روز گذشته قیمت دلار ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شده بود. به گزارش «انتخاب»، امروز صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۱۲ هزار و ۱۵۰ تومان از مردم می‌خرند. قیمت دلار در ابتدای آبان ماه ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان بود. اما پس از افزایش نرخ بنزین تا ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان نیز بالا رفت.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز سه شنبه ۵ آذر ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۴۰۰ تومان افزایش به ۱۲۳۵۰ تومان برای فروش رسید. امروز قیمت خرید اسکناس دلار آمریکا نیز به ۱۲۲۰۰ تومان رسید. همچنین قیمت هر یورو برای خرید ۱۳۴۰۰ تومان و برای فروش ۱۳۵۵۰ تومان است.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
قیمت دلار امروز یکشنبه ۳ آذر ماه ۹۸ در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است. قیمت دلار روز گذشته ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان بود. امروز صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان از مردم می‌خرند. قیمت دلار هفته گذشته متاثر از تغییر نرخ بنزین و حواشی آن تا ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان نیز بالا رفته بود اما بار دیگر آرامش به بازار ارز بازگشته است. این در حالی است که دلار آبان ماه را با نرخ ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان آغاز کرده بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی وارد کانال ۱۲ هزار تومان شد. افزایش قیمت دلار امروز از میانه روز شدن گرفت و قیمت هر دلار به ۱۲ هزار و ۵۰ تومان رسید که نسبت به ساعات ابتدایی روز افزایشی صد تومانی و نسبت به روز گذشته افرایشی دویست تومانی را نشان می‌دهد. افزایش قیمت دلار در دو روز متوالی سبب شد این ارز بار دیگر سد مقاومتی ۱۲ هزار تومان را بکشند. برخی فعالان بازار معتقدند بازی قیمت دلار در محدوده ۱۱ هزار و ۸۰۰ تا ۱۲ هزار تومان طبیعی است و با شکسته شدن سد مقاومتی دلار در مرز ۱۲ هزار تومان، سد مقاومتی دوم به ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی وارد کانال ۱۲ هزار تومان شد. افزایش قیمت دلار امروز از میانه روز شدن گرفت و قیمت هر دلار به ۱۲ هزار و ۵۰ تومان رسید که نسبت به ساعات ابتدایی روز افزایشی صد تومانی و نسبت به روز گذشته افرایشی دویست تومانی را نشان می‌دهد. افزایش قیمت دلار در دو روز متوالی سبب شد این ارز بار دیگر سد مقاومتی ۱۲ هزار تومان را بکشند. برخی فعالان بازار معتقدند بازی قیمت دلار در محدوده ۱۱ هزار و ۸۰۰ تا ۱۲ هزار تومان طبیعی است و با شکسته شدن سد مقاومتی دلار در مرز ۱۲ هزار تومان، سد مقاومتی دوم به ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. مشروح گزارش خبرآنلاین درباره وضعیت دلار در صرافی‌های بانکی را اینجا و اینجا بخوانید.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین، افزایش قیمت دلار امروز از میانه روز شدن گرفت و قیمت هر دلار به ۱۲ هزار و ۵۰ تومان رسید که نسبت به ساعات ابتدایی روز افزایشی صد تومانی و نسبت به روز گذشته افرایشی دویست تومانی را نشان می‌دهد. امروز در بازار آزاد نیز نرخ دلار به نزدیکی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. برخی فعالان بازار قیمت دلار را ۱۲هزار و ۴۰۰ تومان نیز اعلام می‌کنند. نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی نیز ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان است. قیمت دلار از دیروز بار دیگر روندی افزایشی را طی می‌کند. بر اساس این گزارش دلار حالا سد مقاومتی اول را شکسته و از ۱۲ هزارتومان عبور کرده است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
قیمت دلار امروز دوشنبه ۴ آذر ماه ۹۸ در صرافی‌های بانکی با افزایش ۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان تعیین شده است. به گزارش «انتخاب»، امروز صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان از مردم می‌خرند. قیمت دلار در ابتدای آبان ماه ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان بود، اما متاثر از تغییر نرخ بنزین و حواشی آن تا ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان نیز بالا رفت.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی افزایشی صد تومانی را تجربه کرد قیمت‌ها در بازار آزاد نیز در این محدوده قرار داشت و هر دلار به قیمتی برابر با ۱۱ هزار و ۸۹۰ تومان فروخته و به قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌شد. بر این اساس هر یورو نیز از سوی صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۳ هزار تومان خریداری می‌شود که در قیاس با روز گذشته قیمت خرید این ارز نیز افزایشی صد تومانی را نشان می‌دهد. گزارش خبرآنلاین از وضعیت این بازار را اینجا بخوانید.

به انتهای لیست رسیدید