قیمت دلار دولتی

قیمت دلار دولتی

نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
احکام قطعی پنجاه و دو نفر از محکومین اقتصادی و امنیتی اعلام شد. به نقل از قوه قضاییه، روز گذشته غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از قطعیت آرای محکومیت ۵۰ نفر در حد فاصل نشست قبلی سخنگو تا نشست بیستم خبر داد و اعلام کرد که این احکام توسط مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاع رسانی می‌شود. مرتضی فلاح اشتری فرزند احمداتهام: الف) مشارکت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق اعتبار سازی و دادن پروفرم و جا به جایی وجوه مربوط به شرکت میعاد سازان به میزان ۱۱ میلیون دلار. پویا کریمی فرزند علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تسهیل وقوع جرم از طریق فروش ارزهای دولتی و جابه جایی و فروش ارز از طریق حساب‌های خانواده خودحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس۲۰. علی اکبر سلطان علیان فرزند محمد علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تهیه مقدمات جرم و معرفی و شناسایی بانک‌های عاملحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس تعزیری، ضبط ۱۶۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان جزای مالی۲۱.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، روز گذشته غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از قطعیت آرای محکومیت ۵۰ نفر در حد فاصل نشست قبلی سخنگو تا نشست بیستم خبر داد و اعلام کرد که این احکام توسط مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاع رسانی می‌شود. مرتضی فلاح اشتری فرزند احمداتهام: الف) مشارکت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق اعتبار سازی و دادن پروفرم و جا به جایی وجوه مربوط به شرکت میعاد سازان به میزان ۱۱ میلیون دلار. پویا کریمی فرزند علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تسهیل وقوع جرم از طریق فروش ارزهای دولتی و جابه جایی و فروش ارز از طریق حساب‌های خانواده خودحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس۲۰. علی اکبر سلطان علیان فرزند محمد علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تهیه مقدمات جرم و معرفی و شناسایی بانک‌های عاملحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس تعزیری، ضبط ۱۶۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان جزای مالی۲۱. شرکت تضامنی لیلا میرزایی و شرکا (زمرد) با نمایندگی قانونی خانم لیلا میرزایی فرزند محمد حسیناتهام: اخلال در نظام ارزی به صورت عمده با متهم مرتضی فلاح اشتریحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: انحلال، پرداخت ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به عنوان جزای نقدی در حق دولت۲۳.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۷۹ درصدی، از ۱۳,۲۰۹ (سیزده هزار و دویست و نه) تومان به ۱۳,۱۰۵ (سیزده هزار و یکصد و پنج) تومان رسید. قیمت دلار و یورو در صرافی ملیامروز پنجشنبه ۲۵ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳٫۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۵۰۵۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با افزایش محسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۷۹ درصدی، از ۱۳,۲۰۹ (سیزده هزار و دویست و نه) تومان به ۱۳,۱۰۵ (سیزده هزار و یکصد و پنج) تومان رسید. قیمت دلار و یورو در صرافی ملیامروز چهارشنبه ۲۵ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳٫۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۵۰۵۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با افزایش محسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۷۹ درصدی، از ۱۳,۲۰۹ (سیزده هزار و دویست و نه) تومان به ۱۳,۱۰۵ (سیزده هزار و یکصد و پنج) تومان رسید. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز یکشنبه ۲۲ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۷۹ درصدی، از ۱۳,۲۰۹ (سیزده هزار و دویست و نه) تومان به ۱۳,۱۰۵ (سیزده هزار و یکصد و پنج) تومان رسید. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز یکشنبه ۲۲ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز قیمت دلار در بازار تهران برخلاف رشد قبلی خود، افت قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۳,۴۵۰ (سیزده هزار و چهارصد و پنجاه) تومان رسیده بود، امروز - روشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ - با ریزش ۰٫۷۴ درصدی به ۱۳,۳۵۰ (سیزده هزار و سیصد و پنجاه) تومان رسید. همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۲۳ درصدی، از ۱۳,۰۵۰ (سیزده هزار و پنجاه) تومان به ۱۳,۰۲۰ (سیزده هزار و بیست) تومان رسید. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز دوشنبه ۲۳ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را با کاهش ۳۰ تومانی و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۲,۹۲۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳٫۰۲۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۵۲۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۶۲۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۷۵۰ تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بوده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز قیمت دلار در بازار تهران مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار تهران که ۲ روز پیش تا ۱۳,۴۸۰ (سیزده هزار و چهارصد و هشتاد) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ - با کاهش ۰٫۰۷ درصدی به ۱۳,۴۷۰ (سیزده هزار و چهارصد و هفتاد) تومان رسید. همچنین قیمت دلار دولتی امروز با کاهش ۰٫۷۹ درصدی، از ۱۳,۲۰۹ (سیزده هزار و دویست و نه) تومان به ۱۳,۱۰۵ (سیزده هزار و یکصد و پنج) تومان رسید. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز یکشنبه ۲۲ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز قیمت دلار در بازار تهران مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار تهران که ۲ روز پیش تا ۱۳,۴۸۰ (سیزده هزار و چهارصد و هشتاد) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۰ - با کاهش ۰٫۰۷ درصدی به ۱۳,۴۷۰ (سیزده هزار و چهارصد و هفتاد) تومان رسید. همچنین قیمت دلار دولتی در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۶ تومان کاهش، ۱۳,۳۸۸ (سیزده هزار و سیصد و هشتاد و هشت) تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز شنبه ۲۱ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۰۰۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۱۰۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۶۰۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۷۰۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۸۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز قیمت دلار در بازار تهران مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۳,۹۸۰ (سیزده هزار و نهصد و هشتاد) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۰۹ ژانویه ۲۰۲۰ - با رشد ۱٫۵۴ درصدی به ۱۴,۲۰۰ (چهارده هزار و دویست) تومان رسید. همچنین قیمت دلار دولتی در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۶ تومان افزایش، ۱۳,۳۸۸ (سیزده هزار و سیصد و هشتاد و هشت) تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز پنجشنبه ۱۹ دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۲۸۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۳۸۳۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۸۸۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۹۸۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۴۸۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با کاهش نامحسوس قیمت همراه بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز قیمت دلار در بازار تهران مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۳,۹۸۰ (سیزده هزار و نهصد و هشتاد) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۰ - با رشد ۱٫۲۷ درصدی به ۱۴,۱۶۰ (چهارده هزار و یکصد و شصت) تومان رسید. همچنین قیمت دلار دولتی در بازار امروز نسبت به روز قبل، با ۶ تومان افزایش، ۱۳,۳۸۸ (سیزده هزار و سیصد و هشتاد و هشت) تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملیامروز چهارشنبه ۱۸دی صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد: قیمت خرید دلار آمریکا: ۱۳,۲۸۰ تومان قیمت فروش دلار آمریکا: ۱۳۳۸۳۰ تومانقیمت خرید یورو: ۱۴٫۸۸۰ تومان قیمت فروش یورو: ۱۴، ۹۸۰ توماننرخ ارز واحد یورو در بازار داخلیامروز در بازار تهران قیمت یورو به صورت نقدی ۱۵٫۷۵۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته با افزایش شدید قیمت همراه بود.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۰۴۸ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۳۱۴ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۲۷۳ ریال رقم خورد.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۰۹۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۳۷ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۱۹۲ ریال رقم خورد.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۱۱۷ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۷۷۵ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۱۷۷ ریال رقم خورد.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۱۱۲ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۸۰۶ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۱۸۲ ریال رقم خورد.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز پنج شنبه ۱۱ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۰۲۰ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۷۵ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۰۹۶ ریال رقم خورد.
موجموج4 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۹۱۷ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۵۸۳ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۲۷۵ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز سه شنبه ۹ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۷۴۷ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۲۵ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۰۴۰ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز دوشنبه ۸ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۹۲۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۲۱ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۷۶ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز یکشنبه ۷ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۹۴۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۱۹ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۳ ریال رقم خورد.
اصفهان امروزاصفهان امروز5 ماه قبل
۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۰ / کد خبر:۷۵۷۶۰ قیمت دلار دولتی امروز یکشنبه ۷ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد که براین اساس قیمت‌ها نسبت به روز گذشته ثابت بود. به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز یکشنبه ۷ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۹۴۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۱۹ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۳ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۵,۹۴۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۶۱۹ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۳ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز پنج شنبه ۴ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۰۴۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۹۷۳ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۷ ریال رقم خورد.
اصفهان امروزاصفهان امروز5 ماه قبل
۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ / کد خبر:۷۵۶۲۳ قیمت دلار دولتی امروز پنج شنبه ۴مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد که براین اساس یورو با قیمت ۴۶٫۰۴۶ ریال رقم خورد. به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز پنج شنبه ۴ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۰۴۶ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۹۷۳ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۷ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۱۹۸ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۳۵۱ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۵۵۱ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروزسه شنبه ۲ مهر ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۱۵۷ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۱۹۳ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۹۳ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز یک شنبه ۳۱ شهریور ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۲۵۴ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۴۲۴ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۹ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۲۵۴ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۴۲۴ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۸۹ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۴۷۸ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۴۵۲ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۲۷۰ ریال رقم خورد.
موجموج5 ماه قبل
​​به گزارش خبرگزاری موج، قیمت دلار دولتی امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ توسط بانک مرکزی اعلام شد. بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۲۳۸ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۲,۱۳۵ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۳۵۲ ریال رقم خورد.

به انتهای لیست رسیدید