قیمت سکه

قیمت سکه

اصفهان امروزاصفهان امروز1 ماه قبل
۴ آبان ۱۳۹۸, ۱۴:۳۰ / کد خبر:۷۶۸۹۲ نرخ سکه امامی (تمام طرح جدید) و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز افزایشی بوده است. امروز شنبه_چهارم آبان ماه _ سکه طرح جدید و سکه طرح قدیم به ترتیب سه میلیون و ۸۷۸ هزار تومان و سه میلیون و ۸۰۹ هزار تومان در بازار معامله شد. اطلاعات بیشتر در مورد آخرین قیمت‌های اعلام شده برای سکه، طلا و ارز در جدول زیر آمده است:
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، بر این اساس قیمت سکه امامی امروز با ۹۵هزار تومان کاهش به چهار میلیون و ۴۵هزار تومان رسید. قیمت سکه بهار آزادی هم ۷۰هزار تومان ارزان شد و قیمت آن به چهار میلیون و ۳۰هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه و ربع سکه امروز به ترتیب دو میلیون و ۱۳۰ و یک میلیون و ۳۲۰هزار تومان است. سکه یک گرمی با قیمت ۹۰۰هزار تومان معامله می‌شود. طلای ۱۸عیار در بازار امروز گرمی ۴۰۷هزار و ۴۵۰تومان قیمت خورد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت سکه امامی امروز چهار میلیون و ۱۷۰هزار تومان است که نسبت به دیروز ۶۰هزار تومان ارزان‌تر شد. قیمت نیم سکه با ۴۰هزار تومان کاهش دو میلیون و ۱۸۰هزار تومان و نیم سکه با ۳۰هزار تومان کاهش یک میلیون و ۳۴۰هزار تومان است. سکه یک گرمی ۲۰هزار تومان ارزان شدو قیمت فعلی آن ۹۵۰هزا رتومان است. بهای طلای ۱۸عیار با ۷هزار تومان کاهش قیمت به گرمی ۴۱۱هزار و ۴۴۰ تومان رسید. در صرافی‌های بانکی نیز قیمت هر دلار آمریکا با کاهش ۱۰۰تومان نسبت به دیروز به نرخ ۱۲۴۰۰برای فروش و ۱۲۳۰۰تومان برای خرید رسید.
الفالف9 ماه قبل
قیمت سکه بهار آزادی امروز کاهش پیدا کرد، اما قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۴,۵۶۰,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و شصت هزار) تومان رسید. آخرین قیمت سکه امامیقیمت سکه امامی، امروز به ۴,۵۶۰,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و شصت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰٫۲۴ درصدی داشت. آخرین قیمت نیم سکهامروز نیم سکه نسبت به روز قبل، با ۹۰۰۰۰ تومان کاهش، ۲,۴۷۹,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار) تومان شد. آخرین قیمت ربع سکههمچنین ربع سکه نیز نسبت به روز قبل، با ۳۰۰۰۰ تومان کاهش به ۱,۶۱۷,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و هفده هزار) تومان رسید. آخرین قیمت سکه گرمیهمچنین هر سکه گرمی با کاهش ۱٫۱۶ درصدی نسبت به روز قبل، ۸۵۸,۰۰۰ (هشتصد و پنجاه و هشت هزار) تومان معامله شد.
افتصادنیوزافتصادنیوز9 ماه قبل
اقتصادنیوز: قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار و سکه امامی امروز افزایش پیدا کرد، اما قیمت دلار و یورو کاهش پیدا کرد. به گزارش اقتصادنیوز، قیمت طلای ۱۸ عیار، سکه امامی و مثقال طلا در بازار افزایش یافت، اما قیمت دلار و یورو امروز پایین آمد. آخرین قیمت اونس طلاقیمت هر اونس طلا در بازار امروز به ۱,۲۸۵ (یک هزار و دویست و هشتاد و پنج) دلار رسید، که نسبت به روز قبل ۰٫۱۲ درصد کاهش داشت. قیمت لیر ترکیه نیز نسبت به روز قبل با ۲۴ تومان کاهش ۲,۴۰۱ (دو هزار و چهارصد و یک) تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار کانادا به ۹,۷۲۱ (نه هزار و هفتصد و بیست و یک) تومان رسید و دلار استرالیا نیز ۹,۱۹۳ (نه هزار و یکصد و نود و سه) تومان شد.
افتصادنیوزافتصادنیوز9 ماه قبل
اقتصادنیوز: قیمت سکه امامی در بازار امروز به ۴,۷۱۴,۵۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و چهارده هزار و پانصد) تومان رسید، که نسبت به روز قبل ۱٫۴۱ درصد افزایش داشته است. به گزارش اقتصادنیوز، قیمت سکه در بازار امروز بالا رفت. جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۴۷۳۴۰۰۰ ۸۶۰۰۰ ۱٫۸۱ درصد امروز ۴۶۴۸۰۰۰ ۱۴۱۵۰۰ ۳٫۰۴ درصد روز قبل ۴۷۸۹۵۰۰ ۹۰۵۰۰ ۱٫۸۸ درصد ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندنیم سکه در بازار امروزقیمت نیم سکه امروز با کاهش ۰٫۳۸ درصد از ۲,۶۳۰,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و سی هزار) تومان به ۲,۶۲۰,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و بیست هزار) تومان رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر نیم سکه قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۲۶۲۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰ ۰٫۳۸ درصد امروز ۲۶۳۰۰۰۰ ۹۰۰۰۰ ۳٫۴۲ درصد روز قبل ۲۷۲۰۰۰۰ ۱۰۵۰۰۰ ۳٫۸۶ درصد ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندآخرین نرخ ربع سکهقیمت ربع سکه امروز با کاهش ۲٫۴۲ درصد از ۱,۶۹۰,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و نود هزار) تومان به ۱,۶۵۰,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر ربع سکه قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۱۶۵۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ۲٫۴۲ درصد امروز ۱۶۹۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰ ۲٫۹۵ درصد روز قبل ۱۷۴۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ۲٫۲۹ درصد ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندمثقال طلا امروزقیمت هر مثقال طلا امروز با افزایش ۱٫۵ درصد از ۱,۸۳۱,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و سی و یک هزار) تومان به ۱,۸۵۹,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسید.

به انتهای لیست رسیدید