قیمت محصولات سایپا

قیمت محصولات سایپا

تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز جمعه چهارم بهمن ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید. گرانی پنج میلیون تومانی دنا پلاس (تیپ ۲)، سه میلیون تومانی دنا پلاس توربو (تیپ ۱) و پژو ۲۰۰۸، گرانی دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی دناپلاس توربو (تیپ ۲) و دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی تیبا ۲ (سفید) از مهمترین تغییرات بازار خودرو در اولین جمعه بهمن ماه نسبت به آخرین جمعه ماه گذشته است. قیمت ۳۴ درصد از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه طی یک هفته اخیر افزایش یافته‌اند. در عین حال تنها کاهش قیمت‌ها در طول یک هفته اخیر مربوط به سه خودروی وانت آریسان ۴۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۲ (تنوع رنگی) ۶۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۷ صندوقدار (بدون رینگ) یک میلیون تومان بوده است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز3 روز قبل
تعداد ۴۳ خودرو از ۴۶ خودروی مورد بررسی در گزارش‌های روزانه از افزایش قیمت مصون ماندند؛ بنابراین حدود ۹۴ درصد از خودروهای مورد بررسی، روی خط ثبات قیمت متوقف شده‌اند. به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز چهارشنبه دوم بهمن ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید. بررسی اولین لیست منتشر شده از قیمت خودرو نشان می‌دهد سمند EF۷ دوگانه سوز همچون روز گذشته کاهش قیمت داشته و با ۵۰۰ هزار تومان افت، ۱۲۸ میلیون تومان قیمت خورده است. به دنبال آن دو خودروی دنا پلاس (تیپ ۱) و دنا پلاس توربو (تیپ ۲) نیز هر کدام ۵۰۰ هزار تومان در مقایسه با دیروز ارزان شدند. همچنین ۴۳ خودرو از ۴۶ خودروی مورد بررسی در گزارش‌های روزانه از افزایش قیمت مصون ماندند؛ بنابراین حدود ۹۴ درصد از خودروهای مورد بررسی، روی خط ثبات قیمت متوقف شده‌اند و به غیر از سه خودرویی که ارزان شدند، هیچ خودرویی امروز تغییر قیمتی نداشته است.
روزنوروزنو3 روز قبل
بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است. بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز سه‌شنبه یکم بهمن ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید. بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است. بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز3 روز قبل
بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است. بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است. بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. از سوی دیگر، ۱۹ خودروی مورد بررسی نوسان قیمت داشته‌اند، که خودروی دناپلاس تیپ ۲ با افزایش سه میلیون تومانی بیشترین نوسان را در میان سایر خودروها ثبت کرده است.

سمند ناگهان ۵ میلیون ارزان شد +جدول

5+
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز4 روز قبل
کامران ندری می‌گوید: عملیات بازار باز به‌صورت مستقیم بر نرخ سود بانکی تاثیر ندارد اما به صورت غیرمستقیم می‌تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد. اگر هدف بانک مرکزی مدیریت نرخ بهره در بازار بین بانکی باشد، این نرخ، یک نرخ مرجع بوده و همه نرخ‌های بهره در اقتصاد، چه نرخ بهره کوتاه‌مدت و چه نرخ بهره‌ بلندمدت از این نرخ مرجع تاثیر می‌گیرند. اما از طرفی هم بانک مرکزی کنترل و مدیریت نرخ‌های سود سپرده بانکی را در وضعیت فعلی رها نمی‌کند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز6 روز قبل
آخرین لیست قیمتی از انواع محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار نشان می‌دهد که قیمت سمند و پراید ۱۳۱ (سفید) در روز یکشنبه نسبت به جمعه اخیر به ترتیب شش میلیون و ۱٫۱ میلیون تومان گران شده است. به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید. آخرین لیست قیمتی از انواع محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار نشان می‌دهد که قیمت سمند و پراید ۱۳۱ (سفید) در روز یکشنبه نسبت به جمعه اخیر به ترتیب شش میلیون و ۱٫۱ میلیون تومان گران شده است. قیمت این دو خودرو به ترتیب ۱۰۶ میلیون و ۵۳٫۱ میلیون تومان گزارش شده است. بررسی قیمت دیگر انواع خودروها حاکی از ثبات نسبی در این بازار است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
بر اساس مشاهدات میدانی بیشتر محصولات سایپا امروز (۲۵ دی ۹۸) با نوسان در قیمت همراه است. براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۱۰/۲۳) نسبت به دیروز با افزایش در قیمت همراه است. سایپا ۱۱۱، سایپت ۱۳۱، سایپا ۱۳۲ و تیبا ۲ به ترتیب به قیمت ۵۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۶۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بدون تغییر در نرخ معامله شدند. قیمت روز محصولات سایپا
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بر اساس مشاهدات میدانی بیشتر محصولات سایپا امروز (۲۱ آذر ۹۸) با کاهش نسبی در قیمت همراه است. براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۹/۲۱) نسبت به دیروز با کاهش نسبی در قیمت همراه است. تیبا بدون تغییر در قیمت به نرخ ۶۰ میلیون تومان خرید و فروش شد. سایپا ۱۳۲ با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. قیمت روز محصولات سایپا
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
تبلیغات کاغذی منجر به هدر رفت منابع طبیعی می‌شود/ دوران انتخابات، عروسی تبلیغ کنندگان کاغذی است! عارف از ادامه راه در بهارستان منصرف شد/ آیا معاون اول دولت اصلاحات به دنبال جبران مافات در ۱۴۰۰ است؟
چرخانچرخان1 ماه قبل
افزایش قیمت محصولات سایپا و ایران‌خودرو در بازار باعث شده تا انتظارات از خودروسازان افزایش پیدا کرده و عدم عرضه مناسب خودرو توسط این شرکت‌ها، اعتراضاتی را به همراه داشته باشد. سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود. است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو ۱۸۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات ۵ میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بر اساس مشاهدات میدانی بیشتر محصولات سایپا امروز (۱۴ آذر ۹۸) با افزایش نسبی در قیمت همراه است. براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۹/۱۲) نسبت به دیروز با افزایش نسبی در قیمت همراه است. سایپا ۱۱۱ و ساینا با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به ترتیب به قیمت ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۶۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسیدند. سراتو با افزایش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به مبلغ ۳۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود. قیمت روز محصولات سایپا
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌سوز است. پژو پارس دوگانه‌سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند. آخرین تغییرات روزانه بازار خودرو حاکی از افزایش مجدد قیمت پژو پارس و سمند دو گانه‌سوز است. پژو پارس دوگانه‌سوز با رشد سه میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۲۱ میلیون تومان و سمند دو گانه‌سوز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به دیروز معادل ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند. آخرین قیمت محصولات ایران خودرو در بازار و کارخانه/۱
چرخانچرخان1 ماه قبل
افزایش قیمت محصولات سایپا و ایران‌خودرو باعث شده تا درخواست‌ها برای عرضه بیشتر خودرو توسط این شرکت‌ها افزایش پیدا کند. در همین راستا خودروسازان نیز کماکان به ارائه شرایط فروش خود ادامه می‌دهند که البته خبری از محصولات پرمصرف و پرطرفدار بازار نیست! گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز در روزهای اخیر بسیار زیاد شده و تحلیل‌های مختلفی برای آن انجام شده است. دومین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
عصر کرد - قیمت خودروهای پرتیراژ تولیدی ایران خودرو و سایپا نسبت به نرخ‌های هفته گذشته، به طور میانگین بین یک تا پنج میلیون تومان افزایش داشته است. جدیدترین قیمت خودروهای صفرکیلومتر پرتیراژ داخلی در بازار در جدول زیر آمده است. این گزارش نشان می‌دهد که نسبت به هفته گذشته، قیمت محصولات سایپا و ایران‌خودرو که در جدول زیر قید شده است، به طور میانگین افزایش یک تا پنج میلیونی تومانی را تجربه کرده است. قیمت امروز (چهارشنبه ۱۷ مهرماه) خودروهای پرتیراژ در بازار به شرح زیر است: در بازار به شرح زیر است: قیمت هفته گذشته (چهارشنبه ۱۰ مهرماه) خودروهای پرتیراژ در بازار به شرح زیر بوده است: Seemorgh. com/newsمنبع: ایسنا
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
رصد آخرین قیمت‌های بازار خودرو در اولین لیست امروز حاکی از افزایش سه میلیون تومانی قیمت سمند دوگانه‌سوز و پژو پارس (پرشیا) دوگانه‌سوز نسبت به دیروز است. در عین حال قیمت پژو GLX ۴۰۵ دوگانه‌سوز نسبت به اولین لیست قیمتی دیروز یک میلیون تومان ارزان شده است. رصد آخرین قیمت‌های بازار خودرو در اولین لیست امروز حاکی از افزایش سه میلیون تومانی قیمت سمند دوگانه‌سوز و پژو پارس (پرشیا) دوگانه‌سوز نسبت به دیروز است. قیمت این دو خودرو به ترتیب ۱۱۶ و ۱۱۸ میلیون تومان قیمت خورده است. در عین حال قیمت پژو GLX ۴۰۵ دوگانه‌سوز نسبت به اولین لیست قیمتی دیروز یک میلیون تومان ارزان شده و به ۹۰ میلیون تومان رسیده است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
در اولین قیمت‌های محصولات ایران‌خودرو و سایپا در هفته جاری ثبات نسبی نسبت به قیمت‌های پنجشنبه اخیر مشاهده می‌شود. از نکات قابل تامل گرانی یک میلیونی سمند دوگانه‌سوز آن هم در شرایط ارزانی سه میلیون تومانی سمند EF۷ است. به گزارش تجارت‌نیوز، اولین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار طی هفته جاری را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا (تا ساعت پیش از هشت صبح روز شنبه نهم آذر ماه) استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید. در اولین قیمت‌های محصولات ایران‌خودرو و سایپا در هفته جاری ثبات نسبی نسبت به قیمت‌های پنجشنبه اخیر مشاهده می‌شود. از نکات قابل تامل گرانی یک میلیونی سمند دوگانه‌سوز آن هم در شرایط ارزانی سه میلیون تومانی سمند EF۷ است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بر اساس مشاهدات میدانی بیشتر محصولات سایپا امروز (۶ آذر ۹۸) با افزایش نسبی در قیمت همراه است. براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۹/۶) نسبت به دیروز با کاهش نسبی در قیمت در بازار آزاد خودرو همراه است. سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ به تریب به مبلغ ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۴۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ۵۰ میلون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شدند مه این اعداد بیانگر افزایش میانگین ۳۰۰ هزار تومانی است. تیبا ۲ بدون تغییر در قیمت به نرخ ۶۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت روز محصولات سایپاانتهای پیام/
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید۱۱۱ با نرخ ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید۱۳۱ با نرخ ۴۹میلیون تومان، چانگان با قیمت۱۹۶ میلیون تومان، استپ‌وی با نرخ ۲۱۳میلیون تومان و تیبا با نرخ ۵۹ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با نرخ ۹۶ میلیون تومان و تیبا۲ با نرخ ۶۳میلیون تومان به فروش می‌رسد. نرخ خودروهای سایپا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به‌شرح زیر است: برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۹/۶) نسبت به دیروز با کاهش نسبی در قیمت در بازار آزاد خودرو همراه است. سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ به تریب به مبلغ ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۴۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ۵۰ میلون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شدند مه این اعداد بیانگر افزایش میانگین ۳۰۰ هزار تومانی است. تیبا ۲ بدون تغییر در قیمت به نرخ ۶۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۹/۴) نسبت به دیروز با کاهش نسبی در قیمت در بازار آزاد خودرو همراه است. سایپا ۱۳۲ با افزایش یک میلیونی تومانی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان به فروش رسید. سایپا ۱۱۱ با کاهش ۸۰۰ هزار تومانی به نرخ ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شد. تیبا با کاهش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به قیمت ۵۶ میلون تومان به فروش رسید.
رکنارکنا2 ماه قبل
رکنا: در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید۱۱۱ با نرخ ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید۱۳۱ با نرخ ۴۸میلیون تومان، چانگان با قیمت۱۹۸ میلیون تومان، استپ‌وی با نرخ ۲۰۹میلیون تومان و تیبا با نرخ ۵۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ماه قبل
ساعت ۲۴-برای خرید رپورتاژ خبری در معتبرترین خبرگزاریها و سایتهای خبری با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۰۵۳۸۲۳ و یا ۰۹۱۲۲۰۵۴۴۷۱ تماس بگیرید. قیمت رپورتاژ آگهی مناسب را بببنید و انتشار رپرتاژ آگهی خود را با خیلی آسوده به ما بسپارید. ارزانترین تعرفه رپورتاژ آگهی به شما ارائه می‌شود. *برای رپورتاژ نیاز به سفارش از تمامی سایتهای یک کمپین نیست. برای سفارش رپورتاژ آگهی در منابع خبری معتبر با شماره ۰۲۱۴۴۰۵۳۸۲۳ و یا ۰۹۱۲۲۰۵۴۴۷۱ تماس بگیرید. repotrage عبارتی فرانسوی است و به معنای گزارش است و در فارسی به دو صورت رپورتاژ و یا رپرتاژ نوشته می‌شود. نمونه‌ها: سایتهای بسیاری از طریق رپورتاژ خبری از طریق گروه رپورتاژی ساعت ۲۴ توانسته‌اند در کلمات بسیار سخت جایگاه مناسبی در گوگل به دست آورند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار را در جدول‌های زیر که استخراج شده از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا (تا ساعت حوالی ۹ صبح) است، می‌توانید مشاهده کنید. یکی از مهمترین تغییرات روزانه بازار خودرو تغییر قیمت پراید ۱۱۱ است. قیمت پراید ۱۱۱ (تنوع رنگ) که روز گذشته با قیمت ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شد امروز از مرز ۵۵ میلیون تومان گذشت. قیمت انواع محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازارقیمت انواع محصولات سایپا در کارخانه و بازار
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار را در جدول‌های زیر که استخراج شده از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا (تا ساعت حوالی ۱۱ صبح) است، می‌توانید مشاهده کنید. یکی از مهمترین تغییرات روزانه بازار خودرو تغییر قیمت سمند دوگانه‌سوز است. خودرو سمند EF۷ دوگانه‌سوز درحالی که روز گذشته با قیمت ۹۹ میلیون تومان در بازار معامله می‌شد امروز در گزارش قیمت روزانه خبرگزاری ایسنا ۱۰۲ میلیون تومان قیمت خورده است.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، براساس مشاهدات میدانی، محصولات سایپا امروز (۹۸/۸/۲۷) نسبت به دیروز با افزایش نسبی در قیمت در بازار آزاد خودرو همراه است. سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲ به ترتیب با قیمت ۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شدند که این اعداد بیانگر افزایش متوسط ۵۰۰ هزار تومانی است. تیبا با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

به انتهای لیست رسیدید