قیمت محصولات پارس خودرو

قیمت محصولات پارس خودرو

خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
مهم‌ترین رهبران جهان را که جنازه‌شان گم شده است بشناسید/ از ناپدید شدن هیتلر و شایعه زنده بودنش تا ناپدید شدن جنازه صدام و رضا شاه و حل کردن جسد تزار روسیه در اسیدسازوکار حزبی برای بررسی پرونده اخلاقی مدیران اصلاح طلب نداریم / «نجفی» عضو کارگزاران بود، چرا از انتصاب او حمایت کردند؟ / حاشیه‌های اخلاقی مدیران، اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسد
وانانیوزوانانیوز7 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، قیمت محصولات پارس خودرو در بازار کاهشی شد. برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک با مبلغ ۱۷۵ میلیون تومان، پیکاپ دوکابین ریچ با مبلغ ۱۹۳ میلیون تومان، رنو ساندرو استپ‌وی - دنده‌ای با مبلغ ۱۵۸ میلیون تومان، رنو ساندرو-دنده‌ای با مبلغ ۱۴۶ میلیون تومان و رنو تندر ۹۰ با مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان در بازار معامله شد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
پیشنهاد ماروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …ما حتی به بیت رهبری هم پیامک ارسال کردیم/ کجای قانون پیام دادن را جرم تلقی کرده است؟ / وقتی کارد به استخوان مردم برسد، فعالیت‌هایمان را عمومی می‌کنیماروپا در انتخاب بین ایران و آمریکا مردد است/ اینستکس جدی‌ترین اقدام اروپا جهت حمایت از برجام بود/ آیا در سال جاری برجام از بین می‌رود؟
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ماه قبل
به گزارش خبرآنلاین، پرمخاطب‌ترین خبر اقتصادی اردیبهشت ماه سال گذشته خبری در خصوص زمان مناسب برای خرید مسکن بود. در این ماه خودرو کم کم تمایل خود برای رشد قیمت را نشان داد و قیمت‌ها بنای افزایش را در بازار گذاشت. زمزمه‌ها در خصوص افزایش قیمت خودروهای تحویل کارخانه نیز بالا گرفت. خبری در خصوص بخشنامه سایپا مبنی بر افزایش قیمت خودروها نیز از پربیننده‌ترین بخرهای اردیبهشت ماه بود. اوضاع بازار خرید و فروش خودرو در سوم اردیبهشت با بخشنامه روز گذشته سایپا در خصوص افزایش قیمت محصولات پارس خودرو بهم ریخته است و کمتر معامله‌ای انجام می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ماه قبل
البته افزایش قیمت خودرو آن هم بدون ضابطه و براساس سلیقه خودروساز باعث شد تا کمیسیون صنایع مجلس به این موضوع ورود پیدا کرده و در صدد بررسی آن برآید. به نحوی که در آن مقطع ساندرو اتوماتیک با قیمت ۶۲ میلیون تومان و ساندرو استپ‌وی با قیمت ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسید. * «مجلس زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رود» به اعتقاد منصوری عضو کمیسیون صنایع مجلس، افزایش قیمت خودرو، دست شرکت‌های خودروسازی نیست. علاوه بر این بیش از ۱۵ تن از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در قالب نامه‌ای به محمد شریعتمداری خواستار عدم افزایش قیمت خودرو شدند. وی ادامه داد: خودروسازان در نامه خود به وزارت صنعت درخواست آزادسازی قیمت خودرو و فروش محصولات ۵ درصد زیر قیمت بازار را دارند.
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
البته افزایش قیمت خودرو آن هم بدون ضابطه و براساس سلیقه خودروساز باعث شد تا کمیسیون صنایع مجلس به این موضوع ورود پیدا کرده و در صدد بررسی آن برآید. به نحوی که در آن مقطع ساندرو اتوماتیک با قیمت ۶۲ میلیون تومان و ساندرو استپ‌وی با قیمت ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسید. * «مجلس زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رود» به اعتقاد منصوری عضو کمیسیون صنایع مجلس، افزایش قیمت خودرو، دست شرکت‌های خودرو‌سازی نیست. علاوه بر این بیش از ۱۵ تن از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در قالب نامه‌ای به محمد شریعتمداری خواستار عدم افزایش قیمت خودرو شدند. وی ادامه داد: خودروسازان در نامه خود به وزارت صنعت درخواست آزادسازی قیمت خودرو و فروش محصولات ۵ درصد زیر قیمت بازار را دارند.
انتخابانتخاب10 ماه قبل
یک ماه پیش بود که بازار خودرو دوباره دچار التهاب شد و قیمت‌ها سر به فلک کشید. قیمت محصولات ایران خودرو در بازارسابقه قیمت محصولات ایران خودرو را که بررسی کردیم، دیدیم اغلب خودرو‌های پرطرفدار این شرکت به خاطر نبود مشتری با کاهش قیمت روبرو شده. طوری که پژو ۴۰۵ GLX که قبل از گرانی‌های یک ماه پیش ۷۱ میلیون تومان قیمت داشت و در عرض یک هفته تا بالای ۸۰ میلیون تومان قیمت خورد، حالا به ۶۸ میلیون تومان رسیده است. پیکاپ دو کابین فوتون که ماه پیش ۲۱۵ میلیون تومان بود، با وجود کاهش قیمت در یکی دو هفته اخیر ۲۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. جدول تغییرات قیمت انواع محصولات ایران خودرو نسبت به ماه پیش مطابق زیر است:

به انتهای لیست رسیدید