قیمت موبایل

قیمت موبایل

ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
باید عنوان کرد قیمت موبایل به همان نسبتی که قیمت دلار گران شد، به همان نسبت افزایش یافت. باید عنوان کرد قیمت موبایل به همان نسبتی که قیمت دلار گران شد، به همان نسبت افزایش یافت. رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل و سیم‌کارت در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل در ماه‌های پایانی سال ارزان می‌شود یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به شرایط فعلی بازار قیمت موبایل هم متغییر است؛ چرا که قیمت موبایل وابسته به نرخ ارز آزاد است. باید عنوان کرد قیمت موبایل به همان نسبتی که قیمت دلار گران شد، به همان نسبت افزایش یافت. یعنی موبایلی که با قیمت دلار ۱۱ یا ۱۲ هزار تومانی خریداری کردند با بالا رفتن قیمت دلار موبایل را با گران‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز4 روز قبل
باید عنوان کرد قیمت موبایل به همان نسبتی که قیمت دلار گران شد، به همان نسبت افزایش یافت. رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل و سیم‌کارت در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل در ماه‌های پایانی سال ارزان می‌شود یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به شرایط فعلی بازار قیمت موبایل هم متغییر است؛ چرا که قیمت موبایل وابسته به نرخ ارز آزاد است. قیمت موبایل فعلا روند افزایشی دارد؛ این در حالی است که فعلا تقاضایی برای خرید موبایل در بازار مشاهده نمی‌شود. باید عنوان کرد قیمت موبایل به همان نسبتی که قیمت دلار گران شد، به همان نسبت افزایش یافت. یعنی موبایلی که با قیمت دلار ۱۱ یا ۱۲ هزار تومانی خریداری کردند با بالا رفتن قیمت دلار موبایل را با گران‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت موبایل، گفت: برخی فروشندگان بدون توجه به نرخ ارز در زمان واردات و ترخیص گوشی همراه، محصولات خود را براساس قیمت روزانه دلار می‌فروشند، اما از آنجایی که این گونه رفتارها کاملا عادی شده و بازرس به تعداد کافی در کشور وجود ندارد، برخورد چندانی با متخلفان نمی‌شود. نمیانده مردم فیروزه و نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی نرخ ارز هنگام واردات گوشی همراه و مقایسه آن با قیمت‌های موجود در بازار به بازرسان بسیاری نیاز دارد، افزود: از آنجایی که سازمان‌های نظارتی نیروی کافی برای نظارت بر بازار ندارند فروشندگان و مغازه داران باید برای فروش محصولات خود انصاف را رعایت کنند. وی با بیان اینکه فروشندگان باید موبایل را براساس نرخ ارز در روز واردات بفروشند، اظهار کرد: فروشندگان موبایل باید قیمت کالای خود را براساس نرخ ارز وارداتی در روز ترخیص کالا، تعیین کنند. بیشتر بخوانید: وزارت ارتباطات با اهرم رجیستری بازار موبایل را کنترل کندعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره تولید موبایل ایرانی، اضافه کرد: حجم تولید موبایل باید اقتصادی باشد بنابراین در صورتی که تولید موبایل در ایران تنها با هدف تامین نیاز مصرف‌کنندگان باشد توجیهی ندارد اما اگر با نگاه به بازارهای جهانی انجام شود می‌تواند به تدریج پیشرفت کرده و نیاز مصرف کنندگان را رفع کند. /پایان پیام
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه موبایل مشهد گفت: در حال حاضر بانک مرکزی ارز نیمایی به واردکنندگان تلفن همراه اختصاص داده است به همین جهت ارز نیمایی با قیمت مناسب و ثابت تامین می‌شود. افشین اکبری حداد، در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت بازار خرید و فروش موبایل، اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی، خرید مردم در بازار روان نیست و بازار خرید و فروش موبایل با رکود مواجه شده است. رئیس اتحادیه موبایل مشهد در واکنش به خبر کاهش ۵۰ درصدی قیمت موبایل، خاطرنشان کرد: این خبر مربوط به بازه زمانی خرداد تا آبان ماه سال جاری است که ۳۰ درصد این کاهش قیمت به جهت کاهش قیمت ارز و ۲۰ درصد آن به دلیل واردات گوشی‌های مسافرتی بوده است، اما اکنون وضعیت به این شکل نیست. اکبری با اشاره با خرید گوشی با ارز نیمایی، بیان کرد: در حال حاضر بانک مرکزی ارز نیمایی به واردکنندگان تلفن همراه اختصاص داده که این امر سبب می‌شود بازار با افزایش قیمت مواجه نشود. وی اضافه کرد: در مقطعی ارز نیمایی به تولیدکنندگان تعلق نمی‌گرفت و افزایش قیمت ارز تاثیر زیادی بر قیمت‌ها داشت، اما اکنون با وجود اینکه ارز ۱۵درصد افزایش قیمت داشته ولی ارز نیمایی با قیمت مناسب و ثابت تامین می‌شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
امروز قیمت دلار به مانند چند روز اخیر بار دیگر گران شد. شاخص بازار سهام هم همان روند صعودی خود را حفظ کرد اما در بازار طلا روند قیمتی معکوس شد. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۶ با ۲٫۲ درصد افزایش، ۱۳ هزار و ۸۵۱ تومان اعلام شده است. اما قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ماه تا ساعت ۱۶ با هزار و ۱۰۰ تومان کاهش به ۴۷۵ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. قیمت سکه امامی هم در بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ماه تا ساعت ۱۶ با هزار تومان کاهش به چهار میلیون و ۶۹۹ هزار تومان رسید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
قیمت موبایل دیگر ارزان‌تر از قیمت‌های فعلی نخواهد شد. ممکن است تا پایان سال قیمت موبایل یک یا دو درصد دیگر ارزان شود. اما به طور کلی در حال حاضر قیمت موبایل به حداقل رسیده است و دیگر شاهد ارزانی ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت موبایل نیستیم. رئیس کمیسیون تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل در پاسخ به این پرسش آیا قیمت موبایل تا پایان سال گران می‌شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت موبایل تحت تاثیر چندین مولفه است. اما به طور کلی در حال حاضر قیمت موبایل به حداقل رسیده است و دیگر شاهد ارزانی ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت موبایل نیستیم.
الفالف1 ماه قبل
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در فهرست‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. قیمت گوشی‌های شرکت سامسونگسامسونگ با عرضه سری گلکسی M و A درتلاش است تا فروش خود را در بازار میان‌رده‌ها افزایش دهد. همچنین مدل‌های گلکسی A۵۰، A۳۰، A۲۰ و A۱۰ نیز با ارائه مشخصات مناسب و قیمت ارزان در اختیار خریداران قرار گرفته‌اند. اما یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های سامسونگ مدل گلکسی A۵۰ است که در فهرست زیر قیمت گوشی a۵۰ سامسونگ نیز موجود است. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های جی‌ال‌ایکس در بازار را مشاهده می‌کنید:
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل تا پایان سال گران می‌شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: پیش‌بینی قیمت موبایل همانند قیمت سکه و ارز است. یعنی آینده قیمت موبایل به قیمت دلار بستگی دارد. چنانچه قیمت دلار در آستانه شب عید گران شود قیمت موبایل هم گران خواهد شد؛ چرا که با بالا رفتن قیمت دلار و استفاده تجار از ارز نیمایی قیمت موبایل روزانه محاسبه می‌شود. اما چنانچه بازار ارز مدیریت نشود قیمت موبایل هم گران می‌شود. دیهیمی با اشاره به گرانی دوباره قیمت موبایل در بازار گفت: در چهار ماه گذشته به دلیل مدیریت بازار ارز قیمت موبایل حدود ۳۰ درصد ارزان شد اما طی دو هفته اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز نیمایی دوباره قیمت موبایل چهار درصد گران شد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل می‌گوید: قیمت جهانی موبایل هر سه ماه یک بار حدود چهار تا پنج درصد ارزان می‌شود. بنابراین اگر مقام‌های …نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل می‌گوید: قیمت جهانی موبایل هر سه ماه یک بار حدود چهار تا پنج درصد ارزان می‌شود. نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل تا پایان سال گران می‌شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: پیش‌بینی قیمت موبایل همانند قیمت سکه و ارز است. چنانچه قیمت دلار در آستانه شب عید گران شود قیمت موبایل هم گران خواهد شد؛ چرا که با بالا رفتن قیمت دلار و استفاده تجار از ارز نیمایی قیمت موبایل روزانه محاسبه می‌شود. دیهیمی با اشاره به گرانی دوباره قیمت موبایل در بازار گفت: در چهار ماه گذشته به دلیل مدیریت بازار ارز قیمت موبایل حدود ۳۰ درصد ارزان شد اما طی دو هفته اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز نیمایی دوباره قیمت موبایل چهار درصد گران شد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل تا پایان سال در بازار گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: موبایل محصولی است که این روزها سهمش در سبد خانوار افزایش یافته است. معتقدیم چنانچه دسترسی واردکنندگان به منابع ارزی کمتر شود قطعا قیمت موبایل هم گران خواهد شد؛ چرا که قیمت موبایل تابعی از قیمت دلار است. حسین غروری با اشاره به میزان سرمایه در گردش واردکنندگان موبایل اظهار کرد: در این شرایط برای کنترل بازار موبایل واردکنندگان نیازمند افزایش سرمایه در گردش هستند. چرا که اگر این اتفاق رخ ندهد شاهد سیر صعودی قیمت موبایل در بازار هستیم. او در توصیه‌ای به مردم گفت: در حال حاضر قیمت موبایل مناسب است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل می‌گوید: قیمت جهانی موبایل هر سه ماه یک بار حدود چهار تا پنج درصد ارزان می‌شود. نایب رئیس انجمن واردکنندگان موبایل در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت موبایل تا پایان سال گران می‌شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: پیش‌بینی قیمت موبایل همانند قیمت سکه و ارز است. یعنی آینده قیمت موبایل به قیمت دلار بستگی دارد. چنانچه قیمت دلار در آستانه شب عید گران شود قیمت موبایل هم گران خواهد شد؛ چرا که با بالا رفتن قیمت دلار و استفاده تجار از ارز نیمایی قیمت موبایل روزانه محاسبه می‌شود. دیهیمی با اشاره به گرانی دوباره قیمت موبایل در بازار گفت: در چهار ماه گذشته به دلیل مدیریت بازار ارز قیمت موبایل حدود ۳۰ درصد ارزان شد اما طی دو هفته اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز نیمایی دوباره قیمت موبایل چهار درصد گران شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی گفت: شرکت‌های واردکننده باید قیمت کالای خود را بر اساس قیمت ارز وارداتی در روز ترخیص کالا، تعیین کنند و این شرکت‌ها با افزایش نرخ ارز قیمت‌های خود را تغییر نمی‌دهند. حسین غروی رام در نشست خبری در پاسخ به اینکه چرا با افزایش نرخ ارز قیمت موبایل در بازار افزایش پیدا می‌کند؟ اظهار کرد: واردکنندگان موبایل کالاهای خود را به قیمت روز ترخیص، عرضه می‌کنند، بنابراین بعد از اصلاح قیمت بنزین و در پی آن افزایش نرخ ارز نیز واردکنندگان قیمت‌ کالاهای خود را افزایش ندادند. رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی چرخه توزیع کالا را غیرشفاف توصیف و راهکار حل این مشکل را اجرای سامانه موفق عنوان کرد. گردش مالی بخش موبایل، بیش از دو میلیارد دلاربه گفته این مقام صنفی در حال حاضر ۱۸۹‌ شرکت دارای مجوز در بخش واردات موبایل فعالیت می‌کنند و مصرف ماهانه این کالا یک میلیون و ۳۰۰ تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان امسال، ۱۴ میلیون دستگاه موبایل به کشور وارد و بیش از ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه آن روشن شود. وی همچنین نیاز ماهانه واردکنندگان برای تامین بازار موبایل را ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلیون دلار عنوان کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
حسین غروی رام در نشست خبری در پاسخ به اینکه چرا با افزایش نرخ ارز قیمت موبایل در بازار افزایش پیدا می‌کند؟ اظهار کرد: واردکنندگان موبایل کالاهای خود را به قیمت روز ترخیص، عرضه می‌کنند، بنابراین بعد از اصلاح قیمت بنزین و در پی آن افزایش نرخ ارز نیز واردکنندگان قیمت‌ کالاهای خود را افزایش ندادند. رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی چرخه توزیع کالا را غیرشفاف توصیف و راهکار حل این مشکل را اجرای سامانه موفق عنوان کرد. گردش مالی بخش موبایل، بیش از دو میلیارد دلاربه گفته این مقام صنفی در حال حاضر ۱۸۹‌ شرکت دارای مجوز در بخش واردات موبایل فعالیت می‌کنند و مصرف ماهانه این کالا یک میلیون و ۳۰۰ تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان امسال، ۱۴ میلیون دستگاه موبایل به کشور وارد و بیش از ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه آن روشن شود. وی همچنین نیاز ماهانه واردکنندگان برای تامین بازار موبایل را ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلیون دلار عنوان کرد. همچنین به گفته وی در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد واردات کاملا رسمی اتفاق می‌افتد.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، حسین غروی رام در نشست خبری در پاسخ به اینکه چرا با افزایش نرخ ارز قیمت موبایل در بازار افزایش پیدا می‌کند؟ اظهار کرد: واردکنندگان موبایل کالاهای خود را به قیمت روز ترخیص، عرضه می‌کنند، بنابراین بعد از اصلاح قیمت بنزین و در پی آن افزایش نرخ ارز نیز واردکنندگان قیمت‌ کالاهای خود را افزایش ندادند. وی سود مجاز عمده‌فروشی و خرده‌فروشی را به ترتیب سه و هفت درصد عنوان کرد و گفت: بر اساس آیین‌نامه مصوب قیمت‌گذاری کالاهای وارداتی، شرکت‌های واردکننده قیمت و هزینه‌های خود را به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام می‌کنند و قیمت کالا درب شرکت در سامانه ۱۲۴ درج می‌شود. رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی چرخه توزیع کالا را غیرشفاف توصیف و راهکار حل این مشکل را اجرای سامانه موفق عنوان کرد. گردش مالی بخش موبایل، بیش از دو میلیارد دلاربه گفته این مقام صنفی در حال حاضر ۱۸۹‌ شرکت دارای مجوز در بخش واردات موبایل فعالیت می‌کنند و مصرف ماهانه این کالا یک میلیون و ۳۰۰ تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان امسال، ۱۴ میلیون دستگاه موبایل به کشور وارد و بیش از ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه آن روشن شود. وی همچنین نیاز ماهانه واردکنندگان برای تامین بازار موبایل را ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلیون دلار عنوان کرد. غروی رام در ادامه با تاکید بر اینکه طبق اعلام سازمان حمایت فروش اجباری «سبدی» از سوی شرکت‌ها به توزیع‌کنندگان ممنوع است، ‌ تصریح کرد: شرکت‌ها می‌توانند سبدی مشخص از کالاهای خود را با سود کمتر به توزیع‌کنندگان پیشنهاد کنند، ‌ اما اجبار قانونی خریداران به تهیه این سبدها غیرقانونی است. همچنین به گفته وی در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد واردات کاملا رسمی اتفاق می‌افتد. ایسنا۲۰۲۵
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از رویداد۲۴، جدیدترین قیمت گوشی‌های سامسونگ، قیمت گوشی‌های اپل و قیمت گوشی‌های هواوی در بازار موبایل را مشاهده کنید. ۶۴ ۶,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸. ۲۵۶ ۷,۱۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸ Plus. ۲۵۶ ۱۱,۴۰۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۶۴ ۹,۴۵۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۲۵۶ ۱۰,۱۵۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۶۴ ۹,۹۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۱۲۸ ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۲۵۶ ۱۱,۲۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۶۴ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۲۵۶ ۱۴,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۵۱۲ ۱۵,۱۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۶۴ ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۲۵۶ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۵۱۲ ۱۸,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱. ۲۵۶ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱ Pro Max.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
عملا CNG در نقش یک ضربه‌گیر برای تحمل تبعات افزایش قیمت بنزین ظاهر شد. یکی دیگر از عواملی که باعث شد سهم CNG در سبد سوخت کشور افزایش نیابد، مسأله تعداد و توزیع جایگاه‌های CNG است. کاهش شدید تعداد معاملات مسکن نسبت به وضعیت عادی این بازار، کاهش قابل توجه قیمت‌ها را درپی نداشته است. با این حال اکنون به نظر می‌رسد روند صعودی تا حدی کند شده و برخی خودروها از افزایش قیمت بازمانده‌اند. اما در این میان، خودروهایی نظیر پراید، پژو ۴۰۵ و نمونه‌های دوگانه یا گازسوز خودروها همچنان پیشتاز افزایش قیمت هستند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل گفت: هم اکنون قیمت تلفن همراه با ثبات نسبی همراه است. ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل در گفت وگو با خبرنگار، درباره جدیدترین آمار از معاملات بازار موبایل اظهار کرد: هم اکنون قیمت تلفن همراه در ثبات نسبی قرار دارد. رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل با اشاره به اینکه قیمت موبایل به نرخ ارز بستگی دارد، تصریح کرد: تلفن همراه، یک کالای وارداتی است بنابر این افزایش یا کاهش قیمت آن، به نرخ ارز بستگی دارد. رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل با بیان اینکه قیمت گوشی همراه در گذشته افزایشی بود، اما هم اکنون روند کاهشی به خود گرفته است، افزود: دلیل ریزش قیمت‌ها را می‌توان کاهش نرخ ارز در بازار دانست. درستی‌ با اشاره به اینکه زمانی وضع بازار موبایل مشخص می‌شود که دست دلالان و سودجویان در بازار کوتاه شود، گفت: امیدواریم همکاری دولت و اصناف بیشتر شود تا بازار روند مطلوب‌تری به خود بگیرد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
پس از اصلاح قیمت بنزین توسط دولت، زمزمه‌هایی در خصوص افزایش دیگر کالاها از جمله تلفن همراه به گوش رسید. از این رو انجمن واردکنندگان موبایل تبلت و لوازم جانبی افزایش قیمت بنزین را عاملی برای تغییر قیمت موبایل نمی‌داند. به گزارش روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، پس از اصلاح قیمت بنزین انجمن واردکنندگان موبایل تبلت و لوازم جانبی اقداماتی را به منظور پیشگیری از التهابات احتمالی در بازار انجام داد. رضا قربانی افزود: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری روی قیمت تلفن همراه ندارد چراکه المان‌هایی که بر روی قیمت بنزین تاثیر می‌گذارند و از آن تاثیر می‌گیرند در تجهیزات فناوری اطلاعات تاثیر ندارد. رئیس کمیسیون تنظیم و ساماندهی بازار انجمن واردکنندگان موبایل در ادامه گفت: البته پیش از اعلام خبر اصلاح قیمت بنزین، بازار ارز پس از مدتی سکون، دچار نوساناتی شد و روند صعودی پیدا کرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، رضا قربانی عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس ضمن اشاره به برگزاری جلسه فوق‌العاده در این انجمن توضیح داد: دیروز جلسه فوق العاده‌ای در انجمن واردکنندگان تلفن همراه برگزار شد چرا که احساس کردیم التهابی به وجود آمده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از خبر افزایش قیمت بنزین باید جوانب این موضوع را بررسی می‌کردیم تا مردم مجبور نباشند تلفن‌همراه را به بهانه‌های بالا رفتن قیمت بنزین گرانتر خریداری کنند. وی افزود: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری روی قیمت تلفن همراه ندارد چراکه المان هایی که بر روی قیمت بنزین تاثیر می‌گذارند و از آن تاثیر می‌گیرند در تجهیزات فناوری اطلاعات تاثیر ندارد. بالارفتن نرخ ارز پس از مدتها سکونرئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل در ادامه گفت: البته پیش از اعلام خبر اصلاح قیمت بنزین، بازار ارز پس از مدتی سکون، دچار نوساناتی شد و روند صعودی پیدا کرد. وی در پایان خاطر نشان کرد: تجهیزات مربوط به فن آوری اطلاعات تحت تاثیر قیمت ارز هستند که در چند روز گذشته روزی ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.
فارسفارس2 ماه قبل
عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل گفت: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری روی قیمت تلفن همراه ندارد چراکه المان هایی که بر روی قیمت بنزین تاثیر می‌گذارد بر تجهیزات فناوری اطلاعات تاثیر ندارد. وی افزود: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری روی قیمت تلفن همراه ندارد چراکه المان هایی که بر روی قیمت بنزین تاثیر می‌گذارند و از آن تاثیر می‌گیرند در تجهیزات فناوری اطلاعات تاثیر ندارد. بالارفتن نرخ ارز پس از مدتها سکونرئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل در ادامه گفت: البته پیش از اعلام خبر اصلاح قیمت بنزین، بازار ارز پس از مدتی سکون، دچار نوساناتی شد و روند صعودی پیدا کرد. وی در پایان خاطر نشان کرد: تجهیزات مربوط به فن آوری اطلاعات تحت تاثیر قیمت ارز هستند که در چند روز گذشته روزی ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است. انتهای پیام/

قیمت روز تلفن هوشمند + جدول

8+
الفالف2 ماه قبل
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان تلفن همراه می‌گوید: طی روزهای اخیر سایت‌های خبری موضوعی تحت عنوان هزینه رجیستری را به اشتباه در رسانه‌های خود درج می‌کنند در حالی که ما هزینه‌ای تحت عنوان رجیستری نداریم. عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان تلفن همراه در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه رجیستری تلفن همراه افزایش یافته است؟ به تجارت‌نیوز گفت: ما هزینه‌ای به نام رجیستری نداریم. رجیستری تلفن همراه عملا هیچ هزینه‌ای برای مصرف کننده ندارد. در حال حاضر قیمت موبایل نه تنها افزایش نیافته بلکه به دلیل کاهش قیمت دلار با کاهش نوسان قیمت تلفن همراه در بازار مواجه بودیم. در حال حاضر قیمت موبایل براساس نرخ ارز آزاد محاسبه می‌شود و چنانچه وضعیت فعلی ادامه‌دار باشد قیمت موبایل بین ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
ابراهیم درستی، عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان تلفن همراه اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت بازار موبایل بهتر از سه ماه گذشته شده است. هر چه به شب عید نزدیک‌تر شویم وضعیت بازار موبایل بهتر می‌شود و قیمت کالاها هم متعادل‌تر از قبل خواهد شد. ابراهیم درستی، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت بازار موبایل بهتر از سه ماه گذشته شده است. هر چه به شب عید نزدیک‌تر شویم وضعیت بازار موبایل بهتر می‌شود و قیمت کالاها هم متعادل‌تر از قبل خواهد شد. اساسا کالای مسافری کالای تجاری محسوب نمی‌شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان تلفن همراه می‌گوید: با توجه به خدمات ارزنده شرکت‌های داخلی عملا قاچاق موبایل به کشور صفر شد. رئیس اتحادیه صوت و تصویر تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز می‌گوید: در حال حاضر وضعیت بازار موبایل بهتر از سه ماه گذشته شده است. هر چه به شب عید نزدیک‌تر شویم وضعیت بازار موبایل بهتر می‌شود و قیمت کالاها هم متعادل‌تر از قبل خواهد شد. اساسا کالای مسافری کالای تجاری محسوب نمی‌شود. با توجه به خدمات ارزنده شرکت‌های داخلی عملا قاچاق موبایل به کشور صفر شد یعنی واردکنندگان غیررسمی موبایل از کشور خداحافظی کردند.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: صدور هر مجوزی مانند معافیت ۸۰ دلاری برای واردات گوشی مسافربری موجب سوءاستفاده سوداگران شده و کمکی به مصرف کننده نهایی نمی‌کند چراکه مردم موبایل را با قیمت‌های آزاد از بازار خریداری می‌کنند. اخبار اقتصادی- حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری تاثیری در قیمت موبایل وارداتی نداشته و افزایش قیمتی برای مصرف‌کننده نهایی اتفاق نمی‌افتد زیرا نه دلار گران شده و نه تعرفه گوشی‌های شرکتی افزایش پیدا کرده استبازار افسارگسیخته موبایل به تدریج در حال ساماندهی استنماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار افسارگسیخته موبایل به تدریج در حال ساماندهی است، افزود: معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری موجب ترغیب مردم به سفرهای خارجی می‌شد چراکه مسافران با واردات گوشی و فروش امتیاز آن به دلالان می‌توانستند به راحتی از این معافیت استفاده کند. وی اظهار کرد: حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری تاثیری در قیمت موبایل وارداتی نداشته و افزایش قیمتی برای مصرف‌کننده نهایی اتفاق نمی‌افتد زیرا نه دلار گران شده و نه تعرفه گوشی‌های شرکتی افزایش پیدا کرده است و از آنجایی که بیشتر نیاز بازار با این گوشی‌ها تامین می‌شود، نباید تغییری در قیمت‌ها رخ دهد. بازار موبایل بیش از این کشش افزایش قیمت را ندارداین نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: عرضه و تقاضا بازار موبایل نشان می‌دهد که بازار کشش افزایش قیمت ندارد زیرا در حال حاضر مردم توان مالی لازم برای خرید گوشی‌های گران قیمت موجود را ندارند، بنابراین با رشد مجدد قیمت‌ها رکود موجود در بازار بیشتر می‌شود. ضرورت برخورد با گران فروشی در بازار موبایلعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجایی که حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری، قیمت موبایل تغییر نمی‌کند بنابراین باید با سوءاستفاده‌گرانی که به دنبال افزایش نرخ هستند، برخورد شود.
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: صدور هر مجوزی مانند معافیت ۸۰ دلاری برای واردات گوشی مسافربری موجب سوءاستفاده سوداگران شده و کمکی به مصرف کننده نهایی نمی‌کند چراکه مردم موبایل را با قیمت‌های آزاد از بازار خریداری می‌کنند. حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری تاثیری در قیمت موبایل وارداتی نداشته و افزایش قیمتی برای مصرف‌کننده نهایی اتفاق نمی‌افتد زیرا نه دلار گران شده و نه تعرفه گوشی‌های شرکتی افزایش پیدا کرده استبازار افسارگسیخته موبایل به تدریج در حال ساماندهی استنماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار افسارگسیخته موبایل به تدریج در حال ساماندهی است، افزود: معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری موجب ترغیب مردم به سفرهای خارجی می‌شد چراکه مسافران با واردات گوشی و فروش امتیاز آن به دلالان می‌توانستند به راحتی از این معافیت استفاده کند. وی اظهار کرد: حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری تاثیری در قیمت موبایل وارداتی نداشته و افزایش قیمتی برای مصرف‌کننده نهایی اتفاق نمی‌افتد زیرا نه دلار گران شده و نه تعرفه گوشی‌های شرکتی افزایش پیدا کرده است و از آنجایی که بیشتر نیاز بازار با این گوشی‌ها تامین می‌شود، نباید تغییری در قیمت‌ها رخ دهد. بازار موبایل بیش از این کشش افزایش قیمت را ندارداین نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: عرضه و تقاضا بازار موبایل نشان می‌دهد که بازار کشش افزایش قیمت ندارد زیرا در حال حاضر مردم توان مالی لازم برای خرید گوشی‌های گران قیمت موجود را ندارند، بنابراین با رشد مجدد قیمت‌ها رکود موجود در بازار بیشتر می‌شود. ضرورت برخورد با گران فروشی در بازار موبایلعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجایی که حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری، قیمت موبایل تغییر نمی‌کند بنابراین باید با سوءاستفاده‌گرانی که به دنبال افزایش نرخ هستند، برخورد شود. /پایان پیام
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
۶۴ ۷,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸. ۶۴ ۹,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸ Plus. ۲۵۶ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۶۴ ۱۰,۴۰۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۲۵۶ ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۶۴ ۹,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۱۲۸ ۹,۹۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۲۵۶ ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۶۴ ۱۲,۶۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۲۵۶ ۱۳,۶۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۵۱۲ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۶۴ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۲۵۶ ۱۴,۳۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۵۱۲ ۱۶,۹۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱. ۱۲۸ ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱. ۲۵۶ ۱۸,۵۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱ Pro Max.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
طبق برآوردهای انجام شده قیمت موبایل در یک هفته گذشته بین پنج تا ۱۰ درصد گران‌تر به خریداران عرضه شده است. افشار فروتن لاریجانی درباره هرج و مرج حاصل از افزایش نرخ تعرفه مسافری افزود: با افزایش نرخ تعرفه واردات موبایل‌های مسافری دیگر شاهد برخی سودجویی‌ها در بازار نیستیم. با این اقدام دلالی در بازار موبایل حذف خواهد شد و از این پس شاهد واردات رسمی موبایل به کشور هستیم. او اظهار کرد: فعلا کمبودی در بازار موبایل وجود ندارد. معتقدیم افزایش نرخ تعرفه مسافری تنها به نفع مصرف کننده است؛ چرا که نسبت به عرضه موبایل‌ها نظارت دقیق‌تری ایجاد می‌شود.
فارسفارس2 ماه قبل
فقط در دو ماه ابتدایی سال ۹۸ در حدود ۲ میلیون دستگاه تلفن همراه به صورت مسافری ثبت گردید. سرقت یا معامله اطلاعات هویتی مسافران و زائران و ثبت گوشی‌های قاچاق به نام این اطلاعات از جمله این ترفندها بود. آذری جهرمی در گفتگو با خبرنگاران از انگیزه اصلی ثبت مسافری گوشی‌های قاچاق پرده برداشت. وی بیان کرد: «اختلاف معناداری بین هزینه گمرک، عوارض و مالیات ارزش افزوده در واردات رسمی با واردات مسافری وجود دارد». شایعه‌ای به نام گران شدن گوشیاما آنچه در روزهای اخیر باعث نگرانی مصرف‌کنندگان تلفن همراه شده است، تاثیر تصمیم اخیر دولت بر قیمت‌ تلفن همراه است.
مهرمهر2 ماه قبل
رئیس صنف موبایل فروشان گرگان گفت: بهترین شرایط برای خرید گوشی موبایل توسط مصرف کننده، حالت ثبات است؛ زیرا که خریدار در هنگام افزایش و یا کاهش قیمت‌ها از خرید خود، دست نگه می‌دارد. وی ادامه داد: با اجرای طرح ریجستری و یکسان شدن قیمت خرید، بحث یکپارچه سازی قیمت‌ها کمی آسان‌تر شده است. وی افزود: در ۶ ماه ابتدا سال، ۱۱۶ پرونده رسیدگی شد که ۸۰ مورد به رضایت ختم و در باقی پرونده‌ها نیز تخلف واحد صنفی محرض شد. بیشترین شکایاتی که در حوزه موبایل انجام می‌شود، به دلیل عدم توافق ابتدایی میان واحد صنفی و خریدار است. باقری نیا در پایان به کمیسیون آموزش صنف موبایل فروشان اشاره کرد و گفت: به دلیل سرعت پیشرفت و به روز شدن حوزه موبایل، ما سالیانه در کمیسیون آموزش، دوره هایی را برگزار خواهیم کرد تا هم بر تخصص موبایل فروشان افزوه شود و هم از میزان شکایات کم شود.

به انتهای لیست رسیدید