قیمت نفت

اخبار « قیمت نفت »

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، قیمت نفت در پی کاهش تولید نفت خام کشور‌های عضو اوپک یک درصد افزایش یافت. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، قیمت نفت در پی کاهش تولید نفت خام کشور‌های عضو اوپک یک درصد افزایش یافت. به گزارش رویترز، قیمت نفت امروز سه شنبه در پی تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا و کاهش تولید نفت کشور‌های عضو و غیر عضو اوپک یک درصد افزایش یافت. نفت خام برنت با ۶۱ سنت افزایش ۶۲٫۱۲ دلار به ازای هر بشکه معامله شد. تحلیلگران علت افزایش قیمت نفت را کاهش داوطلبانه تولید نفت خام از سوی کشور‌های عضو و غیرعضو اوپک و نیز تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا دو عضو مهم اوپک اعلام کردند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
قیمت نفت در بازار جهانی روز دوشنبه، تحت تأثیر رشد فعالیت حفاری در آمریکا که بزرگ‌ترین تولیدکننده جهان است، حدود یک درصد سقوط کرد. بهای معاملات آتی نفت برنت که قیمت پایه بازار جهانی است، با ۴۹ سنت یا معادل ۰٫۸ درصد کاهش، به ۶۱٫۶۱ دلار در هر بشکه رسید. صعود قیمت نفت ترش در نتیجه تحریم‌های آمریکابه گفته معامله گران، شاخص قیمت نفت دوبی و DME عمان در نتیجه تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا و ایران و کاهش تولید اوپک که عرضه نفت سنگین و مدیوم را محدودتر کرده است، در یک اتفاق غیرمعمول نسبت به نفت برنت افزایش یافت. هم‌چنین تصمیم اوپک و روسیه برای محدود کردن عرضه نفت، قیمت نفت ترش را تقویت کرده است. ناظران بازار انتظار دارند تحت توافق کاهش تولید، تولیدکنندگان خاورمیانه تولید نفت سنگین را کاهش دهند.
تابناکتابناک1 ماه قبل
خبرگزاری رویترز روز جمعه گزارش داد: قیمت جهانی نفت به دنبال تحولات اخیر در ونزوئلا و احتمال توقف صادرات این کشور، یک درصد افزایش یافت. به گزارش ایرنا، رویترز افزود: تا ساعت ۵٫۵۷ دقیقه به وقت گرینویچ (۰۹:۲۷ به وقت تهران) قیمت هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، ۷۱ سنت معادل ۱٫۲ درصد افزایش یافت و به ۶۱٫۸۰ دلار در هر بشکه رسید. هر بشکه نفت خام نیمه ‌سنگین تگزاس غرب آمریکا با ۱۲ سنت افزایش و رشدی ۱٫۳ درصدی، بشکه‌ای ۵۳٫۸۲ دلار معامله شد. برخی تحلیلگران، تهدید احتمالی آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید نفتی ونزوئلا را دلیل افزایش یک درصدی نفت اعلام کردند. رئیس جمهوری قانونی ونزوئلا در ماه‌های گذشته همواره مقام‌های آمریکایی از جمله «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید را متهم کرده بود که در صدد کودتا و نیز ترور وی هستند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با دو و ۱۷ صدم درصد افزایش به ۵۵ دلار و ۹۸ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با دو و شش دهم درصد افزایش به ۶۶ دلار و ۲۵ سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۲۵ صدم درصد افزایش به ۴۲ دلار و ۴۸ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا2 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با سه و ۲۱ صدم درصد افزایش به ۵۴ دلار و چهار سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با دو و ۴۸ صدم درصد افزایش به ۶۲ دلار و ۷۰ سنت رسید. قیمت طلا نیز با دو صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۲۰ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و چهار صدم درصد افزایش به ۵۳ دلار و ۶۵ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با یک و سه صدم درصد افزایش به ۶۳ دلار و شش سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۴۴ صدم درصد افزایش به ۴۲ دلار و ۲۱ سنت در هر گرم رسید.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر معاملات امروز پس از انتشار گزارش کاهش ذخایر نفت آمریکا و همچنین انتظار برای ادامه کاهش تولید اوپک علی‌رغم فشار آمریکا، قیمت نفت افزایش یافت. هر بشکه نفت برنت با ۱۴ سنت افزایش ۶۵٫۳۵ دلار فروخته شد. هر بشکه نفت خام آمریکا نیز با ۲۸ سنت افزایش ۵۵٫۷۵ دلار معامله شد. موسسه آمریکن پترولیوم در گزارش هفتگی در روز سه‌شنبه اعلام کرد ذخایر نفت خام آمریکا در هفته منتهی به ۲۲ فوریه ۴٫۲ میلیون بشکه کاهش یافت و به ۴۴۴٫۳ میلیون بشکه رسید. بنجامین لو، تحلیلگر بازار نفت در این رابطه گفت: «ازآنجایی که اعضای اوپک برای کاهش تولید برنامه ریزی شده علی‌رغم فشارهای سیاسی آمریکا مصمم هستند، قیمت نفت خام برای فروش آتی افزایش یافت.» ترامپ روز دوشنبه توئیت کرد که قیمت نفت برای اقتصاد جهان بسیار بالا رفته است و از اوپک خواست تا کاهش تولید خود را متوقف کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
به دنبال پیش‌بینی‌ها درباره قطع منابع خام ونزوئلا افزایش یافت. قیمت جهانی نفت امروز- سه‌شنبه- بر اساس پیش‌بینی قطع منابع خام ونزوئلا در آینده که عرضه جهانی طلای سیاه را محدود می‌کند، افزایش یافت. داده‌های تجاری حاکی از آن است که معاملات آینده نفت برنت دریای شمال در ماه آوریل با ۴۶ صدم درصد افزایش به هر بشکه ۶۲ دلار و ۸۰ سنت می‌رسد. معاملات نفت خام وست تگزاس اینترمدیت نیز با ۵۵ صدم درصد افزایش به هر بشکه ۵۴ دلار و ۸۷ سنت رسیده است. بر اساس گزارش این روزنامه تحریم‌های آمریکا صنعت نفت ونزوئلا را در سراشیبی سقوط قرار داده و پیامدهای وخیمی دارد که بازارهای جهانی را تهدید می‌کند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۴۶ صدم درصد افزایش به ۵۲ دلار و ۲۳ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۳۷ صدم درصد افزایش به ۶۰ دلار و سه سنت رسید. قیمت طلا نیز با هفت صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۹۰ سنت رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۷۰ صدم درصد افزایش به ۵۴ دلار و ۶۱ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۹۴ صدم درصد افزایش به ۶۲ دلار و ۱۲ سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۷۲ صدم درصد افزایش به ۴۲ دلار و ۴۱ سنت رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۲۳ صدم درصد افزایش به ۵۷ دلار و ۹ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۱۶ صدم درصد افزایش به ۶۷ دلار و ۳۰ سنت رسید. قیمت طلا با ۱۶ صدم درصد افزایش به ۲۴ دلار و ۶۳ سنت رسید.
ایلناایلنا2 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و ۳۴ صدم درصد افزایش به ۵۳ دلار و ۸۴ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با یک و ۱۵ صدم درصد افزایش به ۶۱ دلار و ۷۹ سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۳۸ صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۲۷ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا2 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۲۱ صدم درصد افزایش به ۵۲ دلار و ۱۷ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با ۱۸ صدم درصد افزایش به ۶۰ دلار و ۷۵ سنت رسید. قیمت هر گرم طلا نیز با ۵۱ صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۵۶ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۲۸ صدم درصد افزایش به ۵۴ دلار و ۵۶ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۳۳ صدم درصد افزایش به ۶۴ دلار و ۷۸ سنت رسید. قیمت طلا نیز با افزایش ۵۸ صدم درصدی به ۴۲ دلار و ۲۶ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش همراه بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با دو و ۷۳ صدم درصد افزایش به ۵۵ دلار و ۲۶ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با ۳ و ۱۴ صدم درصد افزایش به ۶۲ دلار و ۷۵ سنت رسید. قیمت طلا نیز با هفت صدم درصد افزایش به ۴۲ دلار و ۳۷ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت طلا و نفت در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۱۵ صدم درصد افزایش به ۵۲ دلار و ۷۲ سنت رسید. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت نیز با ۷۶ صدم درصد افزایش به ۶۲ دلار و ۱۰ سنت رسید. قیمت طلا با کاهش سه صدم درصدی به ۴۲ دلار و ۲۵ سنت در هر گرم رسید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
قیمت نفت درحالی افت کرد که فعالیت‌های حفاری در آمریکا، بزرگترین تولیدکننده نفت در جهان، افزایش یافته است و بازارهای مالی با نگرانی‌ از جنگ تجاری تحت فشار هستند. اعتمادآنلاین| روز دوشنبه، قیمت نفت درحالی افت کرد که فعالیت‌های حفاری در آمریکا، بزرگترین تولیدکننده نفت در جهان، افزایش یافته است و بازارهای مالی با نگرانی‌ از جنگ تجاری تحت فشار هستند. تا ساعت ۱۱:۲۰ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی‌آی، ۵۸ سنت یا ۱٫۱۰ درصد سقوط کرد و به ۵۲٫۱۴ دلار رسید. قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۲۹ سنت یا ۰٫۴۷ درصد پایین آمد و ۶۱٫۸۱ دلار شد. قیمت نفت آمریکا همچنین تحت فشار ناشی از بسته شدن واحد تقطیر پالایشگاه فیلیپس ۶۶، در وود ریور ایلینویز، با ظرفیت ۱۲۰۰۰۰ بشکه در روز، قرار گرفت که به دنبال آتش‌سوزی روز یکشنبه، تعطیل شده بود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا ضد ایران و ونزوئلا سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز، ۲۳ بهمن‌ماه افزایش یابد. صبح امروز قیمت شاخص نفت خام دبلیوتی‌آی آمریکا با ۳۷ سنت افزایش به ۵۲ دلار و ۷۸ سنت و قیمت شاخص نفت خام برنت با ۵۰ سنت افزایش به ۶۲ دلار و یک سنت رسید. برخی تحلیلگران اعلام کردند تهدیدها برای عرضه نفت، به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته‌اند. بانک آمریکایی جی پی مورگن گفت: باور داریم بازار نفت به تازگی تهدیدهای مربوط به عرضه را در قیمت گذاری لحاظ نکرده، زیرا بازارها بر مذاکرات بازرگانی آمریکا و چین متمرکز هستند و تهدیدهای موجود به دلیل از دست رفتن عرضه نفت ونزوئلا را نادیده می‌گیرند. این بانک اعلام کرد اگر مذاکرات آمریکا و چین دستاوردی مثبت داشته باشد، بازارها توجه خود را دوباره به محدودیت فیزیکی عرضه و تهدیدهای ژئوپولیتیک مؤثر بر عرضه فوری نفت معطوف می‌کنند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و ۵۰ صدم درصد افزایش به ۵۳ دلار و ۶۹ سنت رسیدوقیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۷۰ صدم درصد افزایش به ۶۱ دلار و ۵۹ سنت رسید. قیمت طلا نیز با یک و ۸۶ صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۸۹ سنت در هر گرم رسید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت بیش از ۵۸ سنت افزایش یافت و هر بشکه نفت برنت ۶۲٫۲۳ دلار بالا رفت. بیشتر بخوانید کاهش ۸۹۰ هزار بشکه‌ای تولید اوپک در ژانویهرویترز امروز نوشت کشورهای عضو اوپک ۸۹۰ هزار بشکه در روز تولیدشان را کاهش دادند و این سینگال خوبی برای بازار نفت بود تا قیمت را بالا بکشد. وزیر انرژی عربستان هم اعلام کرده است که کشورهای اوپک قرار است تولید را بیش از این کاهش دهند. از سوی دیگر پیش‌بینی شده که تقاضا برای نفت در سه ماهه اول سال میلادی افزایش یابد و اینها دلایلی بود که قیمت امروز نسبت به دو روز گذشته بیش از دو دلار افزایش یابد. امروز نفت آمریکا هم افزایش ۶۶ سنتی داشت و هر بشکه ۵۴٫۸۹ دلار به فروش رفت.
الفالف2 هفته قبل
گروه اقتصادی الف، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸ ۳۹۷۱۲۲۱۰۹۰به گزارش میزان، افزایش قیمت نفت در بازار‌های جهانی امروز (سه شنبه) در پی افزایش تقاضای این کالای استراتژیک افزایش یافت. به گزارش رویترز، افزایش تقاضا برای نفت در بازار‌های جهانی در حالی که اوپک همچنان سیاست کاهش تولید را دنبال می‌کند، سبب افزایش قیمت نفت شد. هر بشکه نفت خام برنت با ۰٫۳ درصد معادل ۱۷ سنت افزایش، ۶۶٫۷۵ دلار معامله شد. نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نیز با ۰٫۳ درصد معادل ۱۸ سنت افزایش، به بشکه‌ای ۵۶٫۹۷ دلار رسید. بانک «مریل لینچ» آمریکا اعلام کرد علیرغم مشکلات اقتصادی افزایش قیمت نفت همچنان ادامه دارد.
فارسفارس2 هفته قبل
با پیش‌بینی افزایش تولید نفت شیل و همچنین افزایش ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت در معاملات امروز بازارهای جهانی به ۶۵٫۵۹ دلار در هر بشکه کاهش یافت. به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، با پیش‌بینی افزایش تولید دو تولیدکننده بزرگ نفت آمریکا و همچنین افزایش هفتگی ذخایر نفت خام آمریکا که از کاهش تولید ادامه اوپک، قوی‌تر بودند، قیمت نفت در معاملات امروز کاهش یافت. هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۲۷ سنت کاهش ۶۵٫۵۹ دلار معامله شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با ۴۵ سنت کاهش ۵۶٫۱۱ دلار فروخته شد. شرکت‌های شورون و اکسون موبیل دیروز پیش‌بینی خود از میزان تولید نفت در میدان نفتی پرمیان را منتشر کردند که نشان از افزایش تولید نفت شیل دارد. کیم وانگ رائه، تحلیلگر بازار در سئول گفت: «افزایش ذخایر نفت خام آمریکا بر قیمت نفت تاثیر گذاشته و در طولانی‌مدت نگرانی در مورد افزایش تولید در منطقه پرمیان مانع از افزایش بیشتر قیمت نفت می‌شود.» انتهای پیام/ب
تابناکتابناک2 هفته قبل
به گزارش فارس به نقل از رویترز، به دنبال اظهارات خالد الفالح، وزیر نفت عربستان مبنی بر اینکه کاهش تولید اوپک تا خرداد ماه بعید است که تغییر کند و همچنین با انتشار گزارشی در مورد کاهش فعالیت‌های حفاری در آمریکا، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت. هر بشکه نفت برنت با ۷۴ سنت افزایش ۶۶٫۴۸ دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با ۶۵ سنت افزایش ۵۶٫۷۲ دلار معامله شد. با این حال، بازارهای نفتی به طور کلی در سال جدید میلادی به علت ادامه کاهش تولید اوپک تقویت شده‌اند. وزیر نفت عربستان دیروز گفت اکنون برای تغییر سیاست تولید اوپک در نشست آینده این گروه در ماه آوریل بسیار زود است. فعالیت بالای حفاری در آمریکا در سال گذشته به افزایش بیش از ۲ میلیون بشکه‌ای تولید کشور منجر شد و در فوریه امسال، تولید نفت آمریکا به روزانه ۱۲٫۱ میلیون بشکه رسید.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشبه دنبال نگرانی در مورد رکود اقتصادی که می‌تواند مصرف سوخت در جهان را کاهش دهد، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت. هر بشکه نفت برنت با ۱۷ سنت افزایش ۶۷٫۳۳ دلار فروخته شد که چندان با ۶۸٫۱۴ دلار، بالاترین رقم سال ۲۰۱۹ که هفته گذشته به دست آمد، فاصله چندانی ندارد. هر بشکه نفت خام آمریکا با ۲۷ سنت افزایش ۵۸٫۷۹ دلار معامله شد که همچنان به ۵۸٫۹۵ دلار در هر بشکه، بالاترین رقم سال ۲۰۱۹ نزدیک است. با این حال، قیمت نفت از ابتدای امسال به علت تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا و کاهش تولید اوپک افزایش یافته است. عربستان روز گذشته اعلام کرد متوازن سازی بازارهای نفتی هنوز تا انجام کامل فاصله دارد، زیرا میزان ذخایر نفت هنوز بالاست.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا امروز با ۳۲ سنت معادل ۰٫۶ درصد افزایش به ۵۶ دلار و ۳۹ سنت رسید. قیمت نفت برنت نیز امروز ۳۰ سنت معادل نیم درصد افزایش داشت و به ۶۵ دلار و ۴ سنت رسید. بنجاین لو، تحلیلگر موسسه فیلیپ فیوچرز در سنگاپور در این باره گفت: «کاهش پیش بینی‌ها از رشد اقتصاد جهانی مانع از رشد بیشتر قیمت نفت شده است.» در سال جاری میلادی و به دلیل کاهش تولید‌های اوپک و متحدانش بازار نفت به طور کلی از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده است. خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان دیروز گفت، خیلی زود است بخواهیم در نشست ماه آوریل سیاست کاهش تولید اوپک و متحدانش را تغییر دهیم. دیگر عامل تقویت قیمت نفت گزارش موسسه بیکر هاگز بود که نشان داد تعداد سکوهای حفاری نفتی در آمریکا در هفته گذشته با ۹ مورد کاهش به ۸۳۴ سکو رسیده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس1 هفته قبل
به دنبال نگرانی در مورد رکود اقتصادی که می‌تواند مصرف سوخت در جهان را کاهش دهد، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت. به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، به دنبال نگرانی در مورد رکود اقتصادی که می‌تواند مصرف سوخت در جهان را کاهش دهد، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت. هر بشکه نفت برنت با ۱۷ سنت افزایش ۶۷٫۳۳ دلار فروخته شد که چندان با ۶۸٫۱۴ دلار، بالاترین رقم سال ۲۰۱۹ که هفته گذشته به دست آمد، فاصله چندانی ندارد. هر بشکه نفت خام آمریکا با ۲۷ سنت افزایش ۵۸٫۷۹ دلار معامله شد که همچنان به ۵۸٫۹۵ دلار در هر بشکه، بالاترین رقم سال ۲۰۱۹ نزدیک است. با این حال، قیمت نفت از ابتدای امسال به علت تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا و کاهش تولید اوپک افزایش یافته است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت در بازارهای جهانی با کاهش و قیمت طلا با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۱۲ صدم درصد افزایش به ۵۶ دلار و ۵۲ سنت رسید. از سوی دیگر، قیمت نفت خام برنت با ۱۵ صدم درصد کاهش به ۶۶ دلار و ۳۵ سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۱۹ صدم درصد افزایش به ۴۲ دلار و ۱۷ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا2 هفته قبل
قیمت نفت در بازارهای جهانی با کاهش و قیمت طلا با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۸۱ صدم درصد کاهش به ۵۶ دلار و ۱۰ سنت رسید. از سوی دیگر، قیمت نفت خام برنت با ۷۴ صدم درصد کاهش به ۶۵ دلار و ۳۷ سنت رسید. قیمت طلا نیز با ۱۹ صدم درصد افزایش به ۴۱ دلار و ۴۰ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با کاهش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۱۱ صدم درصد افزایش به ۵۳ دلار و ۷۳ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با دو صدم درصد کاهش به ۶۰ دلار و ۸۳ سنت رسید. قیمت طلا با ۱۳ صدم درصد کاهش به ۴۲ دلار و ۳۷ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا2 هفته قبل
قیمت نفت در بازارهای جهانی با کاهش و قیمت طلا با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و چهار صدم درصد کاهش به ۵۶ دلار و هفت سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با ۸۴ صدم درصد کاهش به ۶۵ دلار و ۷۴ سنت رسید. قیمت طلا نیز ۱۰ صدم درصد افزایش یافته و به ۴۱ دلار و ۷۴ سنت رسید.

به انتهای لیست رسیدید