قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

ایلناایلنا20 ساعت قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش همراه بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و ۹ صدم درصد افزایش به ۵۹ دلار و ۲۲ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با یک و ۲۵ صدم درصد افزایش به ۶۵ دلار و ۶۶ سنت رسید. قیمت هر گرم طلا نیز با ۱۵ صدم درصد افزایش ۵۰ دلار و ۲۲ سنت رسید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
با این حال این واکنش‌ها فقط مخصوص بورس تهران نبود، اطلاعات دریافتی نشان می‌دهد بورس‌های سراسر جهان، به‌ویژه بورس‌های آمریکا به این موضوع واکنش نشان دادند. درنظر داشته باشید در چنین مواقعی نباید شتابزده عمل کرد و نباید برخی ریسک‌های سیاسی را در بازار سرمایه وارد کرد. نزول بورس‌های جهان؛ از شرق تا غربهمگام با رشد قیمت جهانی نفت، طلا و نزول بورس تهران اغلب بورس‌های جهان در سراسر دنیا نیز به موضوع شهادت سردار قاسم سلیمانی واکنش منفی نشان دادند و با نزول مواجه شدند. از یک سو قیمت نفت بالا رفت و از سوی دیگر ارزش دلار در سطح جهان کاهش یافت. خبرگزاری‌های جهان در تحلیل دلایل نزول بورس‌های جهانی اعلام کردند؛ علت اصلی نزول بازار‌های مالی جهان ترس از اقدام متقابل ایران بوده است.
ایلناایلنا2 هفته قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش همراه بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با سه و شش صدم درصد افزایش به ۶۳ دلار و پنج سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با سه و ۵۵ صدم درصد افزایش به ۶۸ دلار و ۶۰ سنت رسید. قیمت هر گرم طلا نیز با یک و ۸۲ صدم درصد افزایش ۴۹ دلار و ۹۱ سنت رسید.
ایبناایبنا2 هفته قبل
به گزارش ایبنا، با افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، ارزهای امنی مانند ین ژاپن به بالاترین ارزش خود در ماه‌های اخیر رسیدند. پیشتر قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی پس از انتشار خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی در عراق با جهش مواجه شده بود. پنتاگون تایید کرده است که عملیات تروریسی که به شهادت سردار سلیمانی منجر شد با اطلاع و تایید شخص رییس جمهور آمریکا صورت گرفته است. درپی این اتفاق ارزش ین ژاپن به بالاترین سطح دو ماه اخیر خود رسیده است. فرانک سوئیس نیز که جزو دیگر ارزهای امن جهان محسوب می‌شود با رسیدن به سطح ۱٫۰۸ در برابر دلار، در بالاترین ارزش چهار ماه اخیر خود دادوستد می‌شود.
ایلناایلنا3 هفته قبل
قیمت نفت در بازارهای جهانی با افزایش و بهای طلا با کاهش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۲۱ صدم درصد افزایش به ۶۱ دلار و ۸۱ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۱۲ صدم درصد افزایش به ۶۶ دلار و ۸۴ سنت رسید. بهای طلا نیز با سه صدم درصد کاهش به ۴۸ دلار و ۵۱ سنت رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و ۳۲ صدم درصد افزایش به ۵۹ دلار و ۲۰ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با یک و ۵۸ صدم درصد افزایش به ۵۴ دلار و ۳۹ سنت رسید. بهای طلا نیز با هفت صدم درصد افزایش به ۴۶ دلار و ۹۴ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با کاهش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۳۴ صدم درصد کاهش به ۵۸ دلار و ۲۳ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با ۳۸ صدم درصد کاهش به ۶۳ دلار و ۱۵ سنت رسید. بهای طلا با ۱۷ صدم درصد کاهش به ۴۷ دلار و ۴۰ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با افزایش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۷۵ صدم درصد افزایش به ۵۶ دلار و ۵۲ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۷۹ صدم درصد افزایش به ۶۱ دلار و ۳۰ سنت رسید. بهای طلا نیز با ۱۷ صدم درصد افزایش به ۴۷ دلار و ۶۱ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با یک و ۶۹ صدم درصد افزایش به ۵۶ دلار و ۱۰ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت نیز با یک و ۲۷ صدم درصد افزایش به ۶۱ دلار و ۲۶ سنت رسید. بهای طلا نیز با ۴۸ صدم درصد افزایش به ۴۶ دلار و ۶۴ سنت در هر گرم رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت در بازارهای جهانی با کاهش و بهای طلا با افزایش رو به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با پنج و شش صدم درصد افزایش به ۵۵ دلار و ۱۷ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با چهار و ۳۹ صدم درصد کاهش به ۶۰ دلار و ۴۹ سنت رسید. قیمت هر گرم طلا نیز با ۷۳ صدم درصد افزایش ۴۷ دلار و هفت سنت رسید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی با کاهش رو‌به‌رو بود. به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با ۴۵ صدم درصد کاهش به ۵۷ دلار و ۸۵ سنت رسید. قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۳۰ صدم درصد کاهش به ۶۲ دلار و ۸۲ سنت رسید. بهای طلا نیز با ۱۹ صدم درصد کاهش به ۴۶ دلار و ۸۴ سنت در هر گرم رسید.

به انتهای لیست رسیدید