قیمت پراید امروز

قیمت پراید امروز

فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
هر چند در هفته گذشته با وجود سهمیه بندی قیمت بنزین، قیمت پراید رو به فزونی گذاشت، اما از آغاز این هفته قیمت این خودرو رو به کاهش رفته است. خبرآنلاین: قیمت پراید امروز هم به سمت ارزانی حرکت کرد. بر این اساس پراید سایپا ۱۳۱ در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شده و به ۴۹ میلیون تومان رسیده است. پراید در میان خودروهای سایپا در خط مقدم ارزانی قرار گرفت و پیشتاز ارزان شدن قیمت‌ها در بازار خودروی تهران شد. پراید سایپا ۱۳۱ صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و تا ۴۹ میلیون تومان پایین آمده است.
فراروفرارو1 ماه قبل
فرارو- امروز خودرو‌های سایپا یک دست با افزایش قیمت به استقبال بازار هفته آخر مهر آمده‌اند. طوری که قیمت تمام محصولات سایپا امروز کم و بیش افزایش پیدا کرده و تا یک و نیم میلیون تومان گران شده است. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار با قیمت ۵۱ میلیون تومان معامله می‌شود که حدود ۴۰۰ هزار تومان بالاتر قیمت هفته گذشته است. بیشترین افزایش قیمت امروز در بین خودرو‌های سایپا، به نام ساینا ثبت شده و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز ساینا روی نرخ ۵۸ میلیون تومان قرار دارد که دو میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ماه قبل
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸محصولات ایران خودرو بعد از دو روز، از کاهش قیمت خسته شدند و حالا ثابت سر جایشان ایستاده‌اند. قیمت روز پژو پارس در بازار حدود ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و تقریبا ۱۶ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه فروخته می‌شود. سمند EF۷ امروز از قاعده ثبت قیمت‌ها مستثنی شده و با کمی کاهش قیمت روبرو است. با اینکه قیمت مصوب کارخانه برای این محصول ۶۸ میلیون در نظر گرفته می‌شود، پژو ۴۰۵ SLX در بازار حدود ۱۶ میلیون گران‌تر و ۸۳ میلیون تومان قیمت دارد. با این وجود دنا پلاس توربو، در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کند.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸به نوشته فرارو محصولات ایران خودرو بعد از دو روز، از کاهش قیمت خسته شدند و حالا ثابت سر جایشان ایستاده‌اند. قیمت روز پژو پارس در بازار حدود ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و تقریبا ۱۶ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه فروخته می‌شود. سمند EF۷ امروز از قاعده ثبت قیمت‌ها مستثنی شده و با کمی کاهش قیمت روبرو است. با اینکه قیمت مصوب کارخانه برای این محصول ۶۸ میلیون در نظر گرفته می‌شود، پژو ۴۰۵ SLX در بازار حدود ۱۶ میلیون گران‌تر و ۸۳ میلیون تومان قیمت دارد. با این وجود دنا پلاس توربو، در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کند.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
بعد از دانگ‌فنگ، امروز پژو ۲۰۶ پرچم‌دار کاهش قیمت محصولات ایران خودرو است. طوری که امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار با قیمت ۹۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ SLX در بازار نسبت به روند کاهش قیمت‌ها بی‌تفاوت عمل می‌کند و همچنان در بازار ۸۳ میلیون تومان قیمت دارد. این درحالی است که قیمت مصوب کارخانه حدود ۶۸ میلیون یعنی ۱۵ میلیون تومان پایین‌تر از قیمت بازار است. سمند LX امروز در بازار ۵۰۰ هزار تومان کوتاه آمده و حدود ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
انتخابانتخاب4 ماه قبل
امروز تقریبا شاهد هیچ تغییری در قیمت محصولات خودرو نیستیم و صرفا یکی دو مورد قیمت‌ها تغییر پیدا کرده است. امروز پژو پارس در بازار حدود ۱۲ میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه و حدود ۹۰ میلیون تومان قیمت دارد. امروز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار ۱۲۵ میلیون تومان قیمت دارد و حدود ۱۵ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. جک J۴ همچنان مثل روز‌های گذشته ۱۴۰ میلیون تومان قیمت دارد و جک S۳ در بازار با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت روز محصولات کرمان موتور چهارشنبه دوم مردادماه مطابق جدول زیر است: نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان) جک J۴ اتوماتیک ۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰ جک S۳ اتوماتیک ۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ جک S۵ اتوماتیک ۲۶۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۶۷,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
انتخابانتخاب5 ماه قبل
قیمت خودرو در بازار آزاد حسابی از رمق افتاده و دیگر نای گران شدن ندارد. قیمت روز پراید در بازار آزاد امروز ۴۵ میلیون تومان است و تغییر چندانی نسبت به دیروز نداشته. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با یک میلیون افزایش به ۸۵ میلیون رسیده و تیپ ۵ روی ۱۰۱ میلیون تومان ثابت مانده. برای اولین بار ساینا رینگ آلمینیومی پا به بازار گذاشته که قیمت کارخانه آن پنج میلیون تومان بالاتر از قیمت ساینا معمولی است. ساینا رینگ آلمینیومی درب کارخانه با قیمت ۶۱ میلیون تومان تحویل داده می‌شود و با ۵۰۰ هزار تومان اختلاف وارد بازار آزاد شده.
انتخابانتخاب5 ماه قبل
دنا پلاس که به ظاهر یک خودرو ملی است، گران‌ترین محصول ایران خودرو است و امروز قیمت آن به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده، درحالی که قیمت مصوب کارخانه آن نصف قیمت بازار و تنها ۹۰ میلیون تومان است و نشان می‌دهد فاصله قیمت بازار و کارخانه برای دنا پلاس به ۹۴ درصد رسیده است. قیمت روز ساینا چهار میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه و حدود ۶۰ میلیون تومان است. قیمت روز رانا در بازار خودرو ۸۳ میلیون تومان است و دنا همچنان در بین محصولات ایران خودرو یکه‌تازی می‌کند. امروز چهارشنبه قیمت دنا معمولی ۱۱۰ میلیون است و قیمت روز دنا پلاس توربو به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده، درحالی که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول تنها ۹۰ میلیون تومان است. قیمت روز محصولات کرمان‌خودرو چهارشنبه ۱۲ تیر مطابق جدول زیر است: نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان) جک J۴ اتوماتیک ۱۴۷,۴۰۰,۰۰۰ ۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰ جک S۳ اتوماتیک ۲۰۱,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ جک S۵ اتوماتیک ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
افکارنیوزافکارنیوز6 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشقیمت پراید امروز در میانه تعطیلات نیز با افتی نیم میلیون تومانی ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد. این خودرو در آستانه تعطیلات نزدیک به ۵۴ میلیون تومان فروخته شد. اخبار اقتصادی- در آگهی‌های اعلام شده قیمت پراید ۱۳۱، ۴۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شده است که کاهشی نزدیک به یک میلیون تومان را نسبت به کف قیمت بازار در روزهای گذشته نشان می‌دهد. قیمت‌های اعلامی برای پراید ۱۵۱، برابر با ۴۶ میلیون تومان و پراید ۱۳۲ نیز ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. فاصله قیمت فعلی پراید در بازار با قیمت تحویل کارخانه نیز معنا دار است و برخی فعالان بازار احتمال تخلیه بیشتر حباب خودرو در روزهای آتی را می‌دهند.
انتخابانتخاب6 ماه قبل
پراید ۱۱۱، ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد. به گزارش خبرآنلاین، قیمت پراید امروز در میانه تعطیلات نیز با افتی نیم میلیون تومانی ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد. این خودرو در آستانه تعطیلات نزدیک به ۵۴ میلیون تومان فروخته شد. در آگهی‌های اعلام شده قیمت پراید ۱۳۱، ۴۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شده است که کاهشی نزدیک به یک میلیون تومان را نسبت به کف قیمت بازار در روزهای گذشته نشان می‌دهد. قیمت‌های اعلامی برای پراید ۱۵۱، برابر با ۴۶ میلیون تومان و پراید ۱۳۲ نیز ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
آخرین خبرآخرین خبر8 ماه قبل
قیمت پراید باز هم ریختخبرآنلاین/ قیمت پراید امروز نیز با کاهشی اندک نیست به روز گذشته، در محدوده ۴۰ تا ۴۸ میلیون تومان تثبیت شد. کاهش مشتریان در بازار و افزایش عرضه مهمترین دلیل ریزش قیمت‌ها رد این بازار اعلام شده است. پراید ۱۳۱ امروز به قیمت ۴۳ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته کاهشی برابر با یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. پراید ۱۵۱ دیروز ۴۲ میلیون تومان قیمت داشت اما امروز بهای آن ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

به انتهای لیست رسیدید