لندن

لندن

اصلاحات پرساصلاحات پرس2 روز قبل
سعید محمدپور که پس از پنج سال به خاطر دوپینگ رقیبانش در المپیک ۲۰۱۲ لندن به مدال طلای این تورنمنت رسیده بود، ‌ امروز (جمعه) به صورت رسمی از دنیای قهرمانی این رشته خداحافظی کرد. وی ۲ مدال طلای قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد. محمدپور در حالی قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ و ۲ قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه دارد که این افتخارات را در سن کمتر از ۲۰ سال کسب کرد. محمدپور همچنین رکوردار جوانان ایران و آسیا در دسته ۹۴ کیلوگرم به شمار می‌رود. او همچنین در ۱۹ سالگی نیز عنوان قهرمانی المپیک لندن را به خود اختصاص داد عنوانی که هر چند دیر به دست او رسید اما در حافظه ورزشی کمیته بین المللی المپیک به نام این ورزشکار اردبیلی ثبت شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سعید محمد‌پور که چندسالی است در اردوی تیم ملی حضور ندارد، با توجه به برطرف نشدن مصدومیتش تصمیم گرفت از دنیای حرفه‌ای و وزنه‌برداری خداحافظی کند. محمدپور در المپیک لندن در دسته ۹۴ کیلوگرم در رده پنجم قرار گرفت، اما سال گذشته با تائید دوپینگ ۴ نفر برتر این دسته، به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت. محمدپور در کارنامه افتخارات شخصی‌اش مدال برنز رقابت‌های جهانی پاریس و ۲ مدال طلای قهرمانی جوانان جهان در مالزی و گوتمالا را در کارنامه دارد. وی ادامه داد: خیلی ناراحتم از اینکه از دنیای قهرمانی خداحافظی می‌کنم اما چاره‌ای نیست و باید با آن کنار بیایم. هر زمان در تمرینات رکوردهایم در حال افزایش یافتن بود اما مصدومیت مانع از این می‌شد تا بتوانم تا به شرایط خوبم برگردم.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
برخی‌ها در اوج از ورزش قهرمانی خداحافظی می‌کنند، برخی‌ها پس از یک اتفاق تراژیک و تلخ مجبور به خداحافظی می‌شوند، برخی‌ها به پایان سن ورزش قهرمانی می‌رسند، خواه در اوج باشند یا افول. جنس خداحافظی سعید محمدپور از دنیای وزنه برداری اینگونه بود. خبرآنلاین: برخی‌ها در اوج از ورزش قهرمانی خداحافظی می‌کنند، برخی‌ها پس از یک اتفاق تراژیک و تلخ مجبور به خداحافظی می‌شوند، برخی‌ها به پایان سن ورزش قهرمانی می‌رسند، خواه در اوج باشند یا افول. چند هفته‌ای هست که جوان اول ورزش ایران در المپیک لندن، با خودش کلنجار می‌رود برای خداحافظی از دنیای قهرمانی. اولین وزنه بردار ایرانی که در همه رده‌های سنی موفق به کسب مدال جهانی شدپنجمین طلایی تاریخ وزنه برداری ایران در المپیک هادومین وزنه بردار جوان ایران بعد از نصرالله دهنوی که در المپیک به روی تخته رفتپرافتخارترین وزنه بردار ایران در رقابتهای جوانان جهان (به همراه کیانوش رستمی) رکورددار جوانان ایران و آسیا در دسته ۹۴جوانترین وزنه بردار ایرانی که در رقابت‌های المپیک موفق به کسب مدال شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در پی درخواست کمیل قاسمی در خصوص چگونگی پس گرفتن مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن، فدراسیون کشتی نامه‌نگاری و پیگیری‌های لازم را در خصوص چگونگی پس گرفتن مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ کمیل قاسمی با مراجع مربوط انجام داده است. کمیل قاسمی قهرمان ارزنده سنگین وزن کشتی آزاد کشورمان، چند روز پیش با بیان اینکه متأسفانه پیگیری‌هایی که در داخل کشور انجام دادم بی‌جواب ماند اعلام کرد که شخصا این موضوع را از طریق لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی پیگیری کرده است. با توجه به اینکه مدال کمیل قاسمی، مدال المپیک است، پیگیری‌های آن در مورد چگونگی بازگشت و نحوه آن از کمیته بین المللی المپیک انجام می‌شود و فدراسیون کشتی هم در نامه‌ای که به پیوست قابل مشاهده است در تاریخ ۱۱ آبان از کمیته ملی المپیک کشورمان درخواست کرده تا از طریق مراجع ذیربط نسبت به ثبت مدال طلای کمیل قاسمی در سایت کمیته بین‌المللی المپیک و اتحادیه جهانی کشتی و همچنین پیگیری انتقال مدال طلای مسابقات مذکور به ایشان اقدامات لازم را به عمل آورد. در پیوست این نامه روگرفتی از مکاتبات انجام شده در این خصوص نیز به هیئت کشتی استان مازندران ارسال شده است. همچنین فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان به تاریخ ۶ مهرماه پیگیر استخدام این کشتی‌گیر عنوان‌دار کشورمان شده است که در نامه ارسالی نیز به کسب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن توسط کمیل قاسمی اشاره شده است.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از اینکه مشخص شد به دلیل دوپینگ آرتور تایمازوف به عنوان قهرمان و همچنین نفر دوم المپیک لندن، کمیل قاسمی که در این دوره به مدال برنز رسیده بود، به عنوان قهرمان این رقابت‌ها شناخته شد. حالا فدراسیون کشتی پیگیر دریافت مدال طلای این قهرمان سنگین وزن ایرانی است. همچنین پیش از آن در نامه‌ای به تاریخ ۱۳ آبان ماه، در پاسخ به نامه رئیس هیأت کشتی استان مازندران مبنی بر درخواست انجام مکاتبات لازم با اتحادیه جهانی کشتی جهت انتقال مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن به کمیل قاسمی، اعلام شد که فدراسیون کشتی به جد پیگیر موضوع انتقال این مدال است. همچنین فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزارت ورزش به تاریخ ۶ مهرماه پیگیر استخدام این کشتی گیر عنوان دار شده و در نامه ارسالی نیز به کسب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن توسط کمیل قاسمی اشاره شده است. به نظر می‌رسد موضوع بازگشت مدال کمیل قاسمی همانند دریافت مدال طلای وزنه برداری سعید محمدپور در المپیک لندن نیازمند طی مراحل قانونی و زمان بر است و احتمالا به زودی IOC در این باره نظر خود را اعلام می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، شفیلدیونایتد شاید بعد از ۱۲ سال دوباره طعم حضور در لیگ برتر را چشیده باشد، اما در همین مقطع کوتاه نشان داده با جو لیگ برتر بیگانه نیست و در حالی گام به تعطیلات بازی‌های ملی نوامبر گذاشته که در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار دارد. تیمی که با حضور در جایگاه هفتم جدول و کسب جواز حضور در لیگ اروپا، تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های صعودکرده به تاریخ لیگ برتر شد. اما در بین بهترین تیم‌های صعودکرده در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر، «تیغه‌ها» چه جایگاهی دارند؟ با ادامه همین روند امتیاز گیری، شفیلدیونایتد به هشتمین تیم برتر صعودکرده به لیگ برتر تبدیل خواهد شد. در ادامه نگاهی به برترین تیم‌های صعود کرده در تاریخ لیگ برتر خواهیم داشت. اگر شفیلد همین روند را حفظ کند، می‌تواند به پنجمین تیم تازه صعود کرده تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که در همان فصل اول بعد از صعود، سهمیه اروپایی گرفتند.
نودنود5 روز قبل
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، شفیلدیونایتد شاید بعد از ۱۲ سال دوباره طعم حضور در لیگ برتر را چشیده باشد اما در همین مقطع کوتاه نشان داده با جو لیگ برتر بیگانه نیست و در حالی گام به تعطیلات بازی‌های ملی نوامبر گذاشته که در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار دارد. تیمی که با حضور در جایگاه هفتم جدول و کسب جواز حضور در لیگ اروپا، تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های صعودکرده به تاریخ لیگ برتر شد. اما در بین بهترین تیم‌های صعودکرده در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر، «تیغه‌ها» چه جایگاهی دارند؟ با ادامه همین روند امتیاز گیری، شفیلدیونایتد به هشتمین تیم برتر صعودکرده به لیگ برتر تبدیل خواهد شد. در ادامه نگاهی به برترین تیم‌های صعود کرده در تاریخ لیگ برتر خواهیم داشت. اگر شفیلد همین روند را حفظ کند، می‌تواند به پنجمین تیم تازه صعود کرده تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که در همان فصل اول بعد از صعود، سهمیه اروپایی گرفتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
به گزارش مشرق، کمیل قاسمی گفت: پس از اعلام خبر اعطای مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن به من، خبری از مراجع بین‌المللی، در خصوص چگونگی پس گرفتن مدال برنز و اهدای مدال طلا نشد و متأسفانه پیگیری‌هایی را هم که داخل کشور انجام دادم بی‌جواب ماند، برای همین مجبور شدم خودم به‌طور مستقیم با اتحادیه جهانی کشتی مکاتبه کنم. وی تصریح کرد: چند روز پیش به‌عنوان یکی از قهرمانان این رشته و عضو کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی، مستقیما طی نامه‌ای به آقای لالوویچ، از ایشان درخواست کردم که نحوه دریافت مدال طلای المپیک لندن را، به من اعلام کنند. دارنده مدال نقره المپیک ریو خاطرنشان کرد: فورا پاسخ دریافت کردم که این موضوع در حال گذراندن مراحل حقوقی و اداری‌اش هست و پس از اتمام این مراحل، نحوه دریافت مدال طلا، به من اعلام می‌شود.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، کمیل قاسمی با بیان این مطلب افزود: پس از اعلام خبر اعطای مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن به من، خبری از مراجع بین المللی، در خصوص چگونگی پس گرفتن مدال برنز و اهدای مدال طلا نشد و متاسفانه پیگیری‌ها را هم که در داخل کشور انجام دادم بی جواب ماند. از این رو مجبور شدم خودم بطور مستقیم با اتحادیه جهانی کشتی مکاتبه کنم. وی تصریح کرد: چند روز پیش به عنوان یکی از قهرمانان این رشته و عضو کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی، مستقیما طی نامه‌ای به نناد لالوویچ، از ایشان درخواست کردم نحوه دریافت مدال طلای المپیک لندن را، به من اعلام کنند. دارنده مدال نقره المپیک ریو خاطر نشان کرد: فورا پاسخ دریافت کردم که این موضوع در حال گذراندن مراحل حقوقی و اداری است و پس از اتمام این مراحل، نحوه دریافت مدال طلا، به من اعلام می‌شود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
مشهد، شهر پرانرژیاین قهرمان دوومیدانی در ابتدای سخنان خود درباره هدف از برگزاری تمریناتش در شهر مشهد، می‌گوید: برای برگزاری تمریناتم در مشهد چند هدف دارم که باعث شد این شهر را انتخاب کنم. اول این که حدود ۷ سال پیش یعنی قبل از آغاز مسابقات المپیک لندن به مشهد سفر کرده بودم که با عنایت امام رضا (ع) برای اولین بار به عنوان یک ایرانی در المپیک مدال کسب کردم. برای همین برنامه ریزی کردم تا با حضور در این شهر که به همه ورزشکاران انرژی مثبت می‌دهد، با روحیه بالا پا به عرصه مسابقات بگذارم. احسان حدادی می‌افزاید: معتقدم شهر مشهد پر انرژی‌ترین شهر ایران است و همه این جا با صاف کردن دل‌ شان به شهر خود برمی‌گردند. برای همین از امام رضا (ع) برای رفتن به المپیک ۲۰۲۰ توکیو رخصت گرفتم تا دست پر از مسابقات المپیک برگردم. در دوومیدانی هیچ زمان، ورزشکاری نداشتیم که در المپیک مدال کسب کرده باشد و از این رو الگویی نبوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
در این راه به کمک کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون دوومیدانی نیاز دارم. امیدوارم این طرحی که در نظر دارم به پیشرفت دوومیدانی کمک کند. خوشبختانه ورزشکاران با استعدادی در کشور حضور دارند که اگر به آنها توجه شود بدون شک در سالیان آینده می‌توانند به پیشرفت ورزش دوومیدانی کمک کنند. عرب قرار نیست ۱۰ سال در دوومیدانی باشد و مدت کوتاهی تا زمان برگزاری انتخابات، اداره امور را بر عهده خواهد داشت. بالاخره دوومیدانی رشته‌ای است که ۱۰ سال طول می‌کشد تا یک ورزشکار در سطح آسیا و جهان نتایج خوبی بگیرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن با بیان اینکه دلیلی برای خداحافظی‌اش وجود ندارد، گفت: خودم بیش از هر چیز دوباره به مدال المپیک نیاز دارم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنم. در سال ۲۰۰۵ که مدال جوانان جهان را داشتم اردویی در بلاروس برگزار شد. اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد در قهرمانی جهان نتیجه بهتری می‌گرفتمحدادی در خصوص دوران پرتنش سالهای اخیرش در فدراسیون دوومیدانی گفت: در هر فدراسیونی برخی اختلاف نظرها وجود دارد. امیدوارم من هم بتوانم باانگیزه عمل کنم و موفق شوم چرا که خودم بیش از هرچیز به مدال المپیک نیاز دارم. امیدوارم ورزش دوومیدانی به جایگاه واقعی خودش برسد و شاهد اتفاقات مثبتی در آینده باشیم.
مهرمهر2 هفته قبل
در سال ۲۰۰۵ که مدال جوانان جهان را داشتم اردویی در بلاروس برگزار شد. اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد در قهرمانی جهان نتیجه بهتری می‌گرفتمحدادی در خصوص دوران پرتنش سالهای اخیرش در فدراسیون دوومیدانی گفت: در هر فدراسیونی برخی اختلاف نظرها وجود دارد. امیدوارم من هم بتوانم باانگیزه عمل کنم و موفق شوم چرا که خودم بیش از هرچیز به مدال المپیک نیاز دارم. ما پتانسیل این را داریم که در بازی‌های آسیایی ۱۵ مدال طلا بگیریم نه اینکه با یک طلا خوشحال شویم. امیدوارم ورزش دوومیدانی به جایگاه واقعی خودش برسد و شاهد اتفاقات مثبتی در آینده باشیم.
ایسناایسنا2 هفته قبل
قهرمان پرتاب دیسک آسیا می‌گوید به دنبال شرکت در انتخابات فدراسیون و گرفتن پست و مقام نیست. به گزارش ایسنا، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا دنبال آغاز برنامه آماده‌سازی خود برای حضور در المپیک توکیو است. البته برخی از دوستان هفتمی جهان را خوب ارزیابی کردند چون حضور در فینال قهرمانی جهان بعد از هفت سال اتفاق خوبی بود. او در مورد المپیک توکیو گفت: قطعا افتخار به دست آوردن مدال در المپیک ابتدا برای خود ورزشکار است و کسی دوست ندارد به مدال المپیک نرسد. آرزو دارم که دوباره در المپیک مدال بگیرم و این‌بار خوش‌رنگتر باشد چون خیلی سختی و زجر کشیدم تا به مدال طلای المپیک برسم اما با ۹ سانتی متر اختلاف دوم شدم.
مهرمهر2 هفته قبل
عقب‌تر که می‌رویم نام سردار شهید علیرضا شمسی‌پور از نام‌های ماندگار بر ریاست هیئت تیراندازی در استان همدان است که در زمان مدیریت خود اقدامات ماندگاری را انجام داد. همدان صاحب یکی از مجهزترین سال‌های تیراندازی کشور استیکی از زیرساخت‌های خوب این رشته ورزشی در همدان ساخت یکی از مجهزترین سال‌های تیراندازی کشور در همدان بود به طوری که سالن تیراندازی شهید ضرابیان همدان ۲۳ خط تیراندازی الکترونیکی همراه با مانیتور دارد و بزرگترین سالن تیراندازی غرب کشور محسوب می‌شود. وی با اشاره به وضعیت این رشته ورزشی گفت: در حال حاضر نزدیک به ۵۰۰ تیرانداز ساماندهی شده در استان همدان فعالیت می‌کنند. رئیس هیئت تیراندازی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد جمعیت ورزشکاران تیراندازی استان همدان را بانوان تشکیل می‌دهند. رئیس هیئت تیراندازی همدان با بیان اینکه تیراندازی همدان پتانسیل بالایی دارد، گفت: حضور چندین ملی‌پوش از همدان در اردوی تیم ملی نشان از پتانسیل بالای ورزشکاران ما دارد و قطعا در آینده نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
برنابرنا3 هفته قبل
کیانوش رستمی اجازه حضور در مسابقات سوییس را پیدا کرد اما دبیر فدراسیون جهانی اعلام کرد که امتیازات او حساب نمی‌شود. کیانوش رستمی اجازه حضور در مسابقات سوییس را پیدا کرد اما دبیر فدراسیون جهانی اعلام کرد که امتیازات او حساب نمی‌شود. در یک کلام کیانوش به خودش ظلم کرد و فدراسیون به بقیه افرادی که می‌توانستند ورودی المپیک کسب کنند و حالا باید از خانه بازی‌های المپیک را ببینند. رییس فدراسیون برابر انتقادات گفته من مسئولم و پاسخگو هستم. بله، کیانوش با رفتارهای اشتباه قبلی به خودش ظلم و فدراسیون با این تصمیم در حق بقیه ملی‌پوشان جفا کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
هیات کشتی مازندران در نامه‌ای به فدراسیون کشتی ایران با استناد به مثبت اعلام شدن دوپینگ کشتی‌گیر ازبکستانی در مسابقات ۲۰۱۲ لندن، خواستار پیگیری این فدراسیون برای بازگرداندن مدال طلای کسب شده توسط کمیل قاسمی کشتی‌گیر مازندرانی از این رقابت شد. با این تصمیم مدال طلای این رقابت‌ها به کمیل قاسمی کشتی گیر مازندرانی تعلق می‌گیرد. رئیس هیات کشتی مازندران همچنین از رئیس فدراسیون درخواست کرده تا ما به التفاوت جوایز این رقابت‌ها نیز به کشتی گیر مازندرانی پرداخت شود. بر اساس تصمیم اتحادیه جهانی کشتی، با حذف کشتی گیر ازبک، مدال طلای المپیک لندن به کمیل قاسمی از ایران، مدال نقره به بلال ماخوف از روسیه و مدال برنز به ترول دلاگنف از آمریکا و دولت شابانبای از قزاقستان رسیده است. کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی دوحه و مدال طلا و نقره در چندین دوره مسابقات قهرمانی آسیا هم از دیگر افتخارات این کشتی گیر مازندرانی است.
مازن آنلاینمازن آنلاین3 هفته قبل
با این تصمیم مدال طلای این رقابت‌ها به کمیل قاسمی کشتی گیر مازندرانی تعلق می‌گیرد. رئیس هیات کشتی مازندران همچنین از رئیس فدراسیون درخواست کرده تا ما به التفاوت جوایز این رقابت‌ها نیز به کشتی گیر مازندرانی پرداخت شود. کمیل قاسمی در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن پس از شکست برابر آرتور تایمازوف به مدال نقره این رقابت‌ها دست یافته بود. بر اساس تصمیم اتحادیه جهانی کشتی، با حذف کشتی گیر ازبک، مدال طلای المپیک لندن به کمیل قاسمی از ایران، مدال نقره به بلال ماخوف از روسیه و مدال برنز به ترول دلاگنف از آمریکا و دولت شابانبای از قزاقستان رسیده است. کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی دوحه و مدال طلا و نقره در چندین دوره مسابقات قهرمانی آسیا هم از دیگر افتخارات این کشتی گیر مازندرانی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
*به عنوان وزیر اسبق، می‌دانم اهمیت فوتبال غیرقابل انکار است، این دو تیم طرفداران بسیاری در کشور دارند که وزیر ورزش باید دقیق و ظریف عمل کند. *وزیر ورزش جایگاه پدر را برای ورزش‌ها دارد و باید خیلی مراقب باشد چنین عناوینی (استقلالی یا پرسپولیسی بودن) به او نسبت داده نشود. *یکی از مسائلی که وزیر ورزش با مشکل مواجه است این است که قانون وزیر ورزش را مسئول اتفاقات دو باشگاه می‌داند نه هیئت مدیره را. *نمی‌دانم هواداران هزینه‌ها را تامین می‌کنند یا دولت تامین‌کننده هزینه‌های دو تیم پرسپولیس و استقلال است. *دخالت‌های وزارت ورزش و کمیته المپیک فراتر از اختیارات فدراسیون‌ها در حوزه‌های حرفه‌ای خیلی خوب نیست.
فارسفارس4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله جدید اردوهای تیم ملی بوکس کشورمان در حالی از ۱۵ مهرماه سال جاری به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌شود که ملی پوشان کشورمان در تلاش هستند تا طبق برنامه ریزی‌های انجام شده در رقابت‌های گزینشی المپیک که بهمن ماه در کشور چین برگزار می‌شود، آمده شوند. طلوتی سال‌ها به عنوان بوکسور در تیم ملی کشورمان فعالیت می‌کرد و در المپیک لندن نیز نماینده کشورمان در این رقابت‌ها بود. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با تایید، این خبر اظهار داشت: با پیشنهاد مسولان فدراسیون به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شدم و از امروز به صورت رسمی کنار کادرفنی فعالیتم را آغاز کردم. امیدوارم در این مسیر فردی تاثیر گذار برای بوکس کشورمان باشم. انتهای پیام/س
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، ایراندوست که در خانواده فوتبالی به دنیا آمد یکی از اولین پایه گذاران فوتبال بانوان ایران محسوب می‌شود. من اگر بخواهم زندگینامه بانوان ملوان را بنویسم قطعا خیلی‌ها آن را درک نخواهند کرد. دوستان من را راضی کردند که با هشتاد میلیون قرارداد خودم را ببندم که تا الان از آن هشتاد میلیون، فقط هشت میلیون گرفتم! دکتر شجاعی مادر فوتبال ایران استخانم دکتر شجاعی بدون تردید مادر فوتبال ایران هستند. ایشان خیلی سختی کشیدند تا بتوانند فوتبال بانوان ایران را به تثبیت برسانند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، محمد باقری معتمد در پاسخ به این سوال که درخواست شما از مسئولان قوه قضاییه چیست، گفت: در بازی‌های المپیک سال ۲۰۱۲ موفق به کسب مدال نقره شدم. کمیته بین المللی المپیک (IOC) در آن سال تصمیم گرفت که به تعدادی از ورزشکاران مدال آور برای مدت دوسال مبلغی را به عنوان بورسیه پرداخت کند. بر همین اساس هر سه ماه یک بار ۲۵۰۰ دلار به این قهرمانان توسط کمیته‌های ملی المپیک پرداخت می‌شد. باقری معتمد عنوان کرد: زمانی که به طور کاملا اتفاقی از جریان بورسیه مطلع شدم ‌و از فدراسیون پرس وجو کردم، به من گفتند که کل پولی که برای شما ارسال شده، ۴۵۰ دلار است. نایب قهرمان المپیک لندن اظهار داشت: پس از دریافت ایمیل از IOC، از فدراسیون خواستم کل مبلغ را به من پرداخت کنند که با مخالفت و انکار نسبت به پرداخت هرگونه پولی بابت بورسیه از طرف IOC مواجه شد.
فارسفارس1 ماه قبل
محمد باقری معتمد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که درخواست شما از مسئولان قوه قضاییه چیست، گفت: در بازی‌های المپیک سال ۲۰۱۲ موفق به کسب مدال نقره شدم. کمیته بین المللی المپیک (IOC) در آن سال تصمیم گرفت که به تعدادی از ورزشکاران مدال آور برای مدت دو‌سال مبلغی را به عنوان بورسیه پرداخت کند. بر همین اساس هر سه ماه یک بار ۲۵۰۰ دلار به این قهرمانان توسط کمیته‌های ملی المپیک پرداخت می‌شد. باقری معتمد عنوان کرد: زمانی که به طور کاملا اتفاقی از جریان بورسیه مطلع شدم ‌و از فدراسیون پرس وجو‌ کردم، به من گفتند که کل پولی که برای شما ارسال شده، ۴۵۰ دلار است. نایب قهرمان المپیک لندن اظهار داشت: پس از دریافت ایمیل از IOC، از فدراسیون خواستم کل مبلغ را به من پرداخت کنند که با مخالفت و انکار نسبت به پرداخت هرگونه پولی بابت بورسیه از طرف IOC مواجه شد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز در دیدار با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی به لحاظ فنی و مدیریتی مجموعه بسیار قدرتمندی است. وی افزود: همه ما باید در مسیر امیدواری و شادکامی مردم حرکت کنیم. معتقدم تیم مدیریتی =دبیر، سوریان و رنگرز در فدراسیون کشتی به لحاظ فنی بسیار مجرب است و با توجه به کارنامه این مجموعه انتظار مردم از این نخبگان کسب نتیجه بسیار خوب در المپیک است. وزیر ورزش در پایان با تاکید بر نگاه ویژه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به کشتی تاکید کرد: ما حتما به کشتی به طور خاص کمک می‌کنیم و نمیگذاریم دست تنها بمانند. بیشترین انتظارات موفقیت در مسابقات، همیشه از کشتی است و ما هم تلاش می‌کنیم از آنها پشتیبانی خاص داشته باشیم تا به خواست خدا در توکیو یک نتیجه تاریخی مانند المپیک لندن رقم بخورد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
در دهه چهارم ورزش کشور شاهد یک شکاف مدیریتی هستیم و بخشی از مسئولان در آستانه بازنشستگی هستند و این رویکرد، درست و ثواب و بهینه است. رنگرز درباره دریافت سه سهمیه در فرنگی و ۴ سهیمه در آزاد، تاکید کرد: ما برای کسب سهمیه المپیک راه دشواری را در پیش داریم البته نشدنی نیست. برای کسب سهمیه المپیک باقی مانده نیز دو رقابت و رویداد را در پیش داریم و امیدواریم در گام اول در درون قاره آسیا به این مهم برسیم. در المپیک فاصله بین مدال طلا و مدال نقره فاصله قابل اعتنایی است. وی درباره پیش بینی برخی مبنی بر اینکه حسن یزدانی قطعا طلا می‌گیرد، گفت: هیچ قطعیتی وجود ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
سخنگوی فدراسیون کشتی با تکذیب استعفا «غلامرضا محمدی» و «محمد بنا» از سرمربیگری تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی گفت: فدراسیون با همه چالش‌ها و مشکلاتی که دارد در مسیر حمایت از سرمربیان تیم‌های ملی حرکت خواهد کرد. اعتمادآنلاین|‌ حسن رنگرز روز شنبه افزود: برای کسب سهمیه المپیک باقی مانده نیز ۲ رقابت و رویداد را در پیش داریم و امیدواریم در گام اول در درون قاره آسیا به این مهم برسیم. در گام دوم کسب مدال آن هم خوشرنگ برایمان مهم است. وی اظهار داشت: برای کسب سهمیه المپیک راه دشواری را در پیش داریم البته نشدنی نیست. مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: در گذر تاریخ ورزش کشور، رشته کشتی سهم پررنگی در رقابت‌ها داشته و جایگاه کاروان ورزش ما متاثر از عملکرد رشته اول کشور یعنی کشتی بوده است و من امیدوارم حمایت‌ها به گونه‌ای پیش برود که از ظرفیت‌های موجود حداکثر بهره برداری را داشته باشیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
*ما برای کسب سهمیه المپیک راه دشواری را در پیش داریم البته نشدنی نیست. *برای کسب سهمیه المپیک دو رقابت و رویداد را در پیش داریم و امیدواریم در گام اول به این مهم برسیم. *کشتی ورزش رکوردی نیست، ولی پیش‌بینی ما این است که با همه سختی‌های مسیر نتایج امیدوارتر از المپیک قبل خواهد بود. *در المپیک فاصله بین مدال طلا و مدال نقره فاصله قابل اعتنایی است. *برای کشتی فرنگی که در ۵۰ سال حضور ما منهای المپیک لندن نتایج پررنگی نداشته، به نظر می‌رسد کار برای کسب مدال طلا بسیار دشوار خواهد بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
در دهه چهارم ورزش کشور شاهد یک شکاف مدیریتی هستیم و بخشی از مسئولان در آستانه بازنشستگی هستند و این رویکرد، درست و ثواب و بهینه است. رنگرز درباره دریافت سه سهمیه در فرنگی و ۴ سهیمه در آزاد، تاکید کرد: ما برای کسب سهمیه المپیک راه دشواری را در پیش داریم البته نشدنی نیست. برای کسب سهمیه المپیک باقی مانده نیز دو رقابت و رویداد را در پیش داریم و امیدواریم در گام اول در درون قاره آسیا به این مهم برسیم. در المپیک فاصله بین مدال طلا و مدال نقره فاصله قابل اعتنایی است. وی درباره پیش بینی برخی مبنی بر اینکه حسن یزدانی قطعا طلا می‌گیرد، گفت: هیچ قطعیتی وجود ندارد.
فارسفارس1 ماه قبل
مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون گفت: طلا گرفتن حسن یزدانی در المپیک قطعی نیست و بیشترین فشار و استرس نتیجه گیری روی او متمرکز است. در دهه چهارم ورزش کشور شاهد یک شکاف مدیریتی هستیم و بخشی از مسئولان در آستانه بازنشستگی هستند و این رویکرد، درست و ثواب و بهینه است. رنگرز درباره دریافت سه سهمیه در فرنگی و ۴ سهیمه در آزاد، تاکید کرد: ما برای کسب سهمیه المپیک راه دشواری را در پیش داریم البته نشدنی نیست. برای کسب سهمیه المپیک باقی مانده نیز دو رقابت و رویداد را در پیش داریم و امیدواریم در گام اول در درون قاره آسیا به این مهم برسیم. در المپیک فاصله بین مدال طلا و مدال نقره فاصله قابل اعتنایی است.

به انتهای لیست رسیدید